Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Claudia Klein

29.03.2020. 22:47

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices(a)gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!

Atbildēt

to mango

22.03.2020. 13:16

»

mango

* Nav noslēpums, ka Krievijas ieņēmumi ir būvēti uz energoresursu tirdzniecību, kur lauvas daļu paņem tieši nafta...


Bez izejvielām krievam nekā nav. Naftas cenas sagrāva "imperiju zla" un sagraus arī "imperiju kozla"

Atbildēt

ko te piebilst

21.03.2020. 07:17

kasīklis varētu beidzot izskasīt rusifobijas tārpus no savām smadzenēm un likt mierā valstis un tautas, par kurām tam nav nekādas daļas.

Atbildēt

R

20.03.2020. 20:22

»

cariene

Virsrakstu jau varēja latviski uzrakstīt


Bet īsumā izsakotoes, tas ir pirmais solis no reformām,kuras pašlaik Krievijā mēģina veikt. To rezultātam būtu jājānoved pie tā, ka Krievijas teritorijā visādām tur konvencijām u.c. starptautiskajiem dokumentiem vairāk nebūs augstāka heirarhija par valsts dokumentiem. Tapēc veiks plānotās izmaiņas konstitūcijā un prezidenta pilnvarās. Ļoti lielos vilcienos izsakoties, tas ir tas, kas Latvijai arī nāktu par labu - tad nebūtu Misānes lietai līdzīgu, jo kaut kādas tur saskricelētas Hāgas konvencijas neko vairs nenoteiktu valsts iekšienē. Atbrīvoties no virshegemoniem - Sarpt. valūtas fondu, konvenciju diktātiem utt, ka spadara valstsi par atkarīgām no svešām varam un mistiska starptautsikiem hegemioniem, nemaz savādāk nevar. Īsāk izsakoties no pakļautas kolonijas stāvokļa savādāk atbrīvoties nevar. Krieviju sāka nospiest starptautiskais slogs, kurš lielvalsti padarījis par koloniju, atkarīgu no konvencijām ( svesu varu lēmumiem). Nekā nosodāma tajā, ka kāda valsts grib kļūt atkal pašpietiekama un neatkarīga no svešām varām, neredzu. Tas ir mans viedoklis.

Atbildēt

mango

19.03.2020. 21:41

* Nav noslēpums, ka Krievijas ieņēmumi ir būvēti uz energoresursu tirdzniecību, kur lauvas daļu paņem tieši nafta.*
-----------------------
Kārtējā tukšā muldēšana. Aunu baram jau skaitļus nevajag, ne tā ? Kas ir lauvas daļa ? Vai vismaz autoram ir nojēga, cik procentus ienākumu sadaļā Krievijai veido nafta un gāze ? Ja nav ciparu, tad nav ko te liet ūdeni, klāstot visiem savus slapjos sapnīšus.

Atbildēt

putinu neviens nenometīs

19.03.2020. 16:28

un viņam naudas pietiks, maškas mirs badu, bet tētiņš CARS............................bars kuram patīk tēlot cietējus un tāpēc laupīt. Visi citi būs vainīgi, debīlis nekad....................

Atbildēt

z

19.03.2020. 11:00

Ar naftu vēl visādus jokus piedzīvosim, Kasīkli. Slava Putinam!

Atbildēt

cariene

18.03.2020. 18:40

Virsrakstu jau varēja latviski uzrakstīt.

Atbildēt

to omg

18.03.2020. 10:18

»

omg

tu takš esi tik pat stulbs, kā rakseļa autors kasīklis


Kad smirdīgai lapķjai nav argumentu, tā sāk apsaukāties. Intelekts un Šarikovs Poļigraf Poļigrafovičs ir nesavienojamas lietas

Atbildēt

OTTO JENOTS

17.03.2020. 18:19

Nevaru saprast , kāpēc Latviešiem tā interesē Putins.Viss kas ir sastrādāts Latvijas neatkarības gados , tas ir Latviešu roku darbs,

Atbildēt

Viedais

17.03.2020. 17:40

Kārtējā politinformācija ar pliekanās propagandas pabirām. Ikviens, kas nav iestrēdzis LV masu saziņas līdzekļu telpā var atrast reālu politisko notikumu apskatu un analītiku. Ar kasīkļveidīgajiem nav jēgas diskutēt, viņus neinteresē patiesība. Turklāt latvieši tāpat nekādi starptautisko politiku neietekmē, tālab var iztikt ar šādu ārpolitiskā apskata surogātu.

Atbildēt

paskaidro

17.03.2020. 16:04

»

?

Ko tu tur murgo? Man paziņas bija Krievijā taisīt operāciju, kuru Latvijā netaisa. Teica, ka salīdzināt ar mūsējo nevar. Vienīgais kas mums ir labāks, tad tie ir slimnīcu "eiroremonti


Kāpēc lisam krievu pederastam, fašistiskam izdzimtenim Kabzdonam, kuram sankcijas liedza iebraukt ES, nācās lūgt pahanu, lai tas sarunā ar Merkeli un Josjka varētu aizbraukt uz Vāciju ārstēt vēzi? Kāpēc patriots Lužkovs izvēlējās nomirt Minhenes slimnīcā, bet ne Krievijā, kāpēc pusmaratonskrājējs, kolorado lentenis, putinosos Ušakovs, kad bija sarijies dopingu un gandrīz atņirdzās, ārstējās Berlīnes Šaritē?
Arštēšanās Krievijā laba priekš jums, bidlām, bet ne tiem, kuri var atļauties saņemt pakalpojumus civilizētās valstīs.

Atbildēt

Aha!

17.03.2020. 09:52

Vispasaules veselības organizāciju un FRS organizē cionisti - Komiteja 300 un turpmāk viņu plānos, samazinot pasaules iedzīvotāju skaitu, ietilpst pošu izgatavošana pret koronavīrusu. Šīs potes sabeigs potēto imunsistēmu līdzīgi kā homeopātijā ar mazām zāļu devām ārstē slimos, jo koronavīruss ir mākslīgi radīts un imunitāte pārslimojot neiestājas. Tie, kuri nereaģē uz koronavīrusu, vai reaģē maz, imunsistēmu koranavīruss, esot organismā, sabeidz ilgākā laika posmā lēni un neatlaidīgi, bērnus ieskaitot. Potes pret koronavīrusu būs obligātas kā kara apstākļos, kādi ir šodien, slēdzot robežas, ieviešot komendantstundas, ja ne iestāsies kriminālatbildība, cilvēkus iznīcinot ieslodzījumā. Neviens vairs nekontrolēs šo pošu patieso sastāvu un par nāves gadījumiem pēc potēm neatbildēs pat viņķelveidīgie - pati Viņķele pirms šīs koronvīrusa pandēmijas kā nākošā cionistu Latvijas valdībā kā veselības ministre tika sagatavota ASV cionistu Komitejas 300 skolā.

Ne velti ASV ir sagatavoti miljonu cilvēku apglabāšanai betona kastīšu un plastmasas zārku, divstāvīgu vilcienu vagoni, katrā vagonā iemitinot 1000 nepaklausīgo cilvēku.

Pēc Merkeles vizītes Kremlī udmurts Putina “klons” aizvietotājs caur krievu LTK ideoloģijas princiiem maina konstitūciju, ko grib, maldinot krievu tautu, ieviest līdz 9. maijam, nostiprina likumdošanu PSRS gulagu atjaunošanai. Savulaik Komiteja 300 gulagos ar Staļina starpniecību iznīcināja miljoniem labāko un cilvēcīgāko cilvēku- tagad to darīs ar udmurta Putina klona - aizvietotāja starpniecību, bet ASV to darīs ilumināts - tautu tēvs Tramps, pie mums jau to dara “nācijas tēvs” Levits un ASV pilsonis Kariņš un cionistu Komitejas 300 “rokasmeita” Viņķele.

Solovejs, Kremļa trollis, runā par Putina steigu, izmainot konstitūciju, kā par Putina personīgu problēmu. Bet neatklāj to. Kas domā patstāvīgi un ir informēti, tie zin, ka Putins ar konstitūciju aizsargā arī sevi pret Hāgas tiesu, jo Putins ir kara noziedznieks Malaizijas lidmašīnas notriekšanā virs Ukrainas. Ir zināms, ka ar Putina ziņu BUK raķetes ieveda Ukrainā un sagatavoja notriekt Krievijas pasažieru lidmašīnu, lai būtu pamats iebrukt Ukrainā, jo Krievijas parlaments deva atļauju tam, bet nebija redzama iemesla. Sagatavojoties lidmašīnas notriekšanai, notika kļūda, ievadot datus - sajaucot vietu nosaukumus Parvomaijsk ar līdzīgu nosaukumu un Malaizijas lidmašīna tika notriekta Krievijas lidmašīnas vietā. Līdzīgi Putins deva pavēles uzspridzināt Krievijā dzīvojamos namus ar iedzīvotājiem, lai iebruktu Čečenijā.
Kara noziedznieks Putins ar konstitūcijas izmaiņām sevi slēpj no izdošanas Hāgas tribunālam, kuram ir visi pierādījumi Putina vainai.

Atbildēt

Fēlis

17.03.2020. 09:12

»

sēlis

`Visi šie Krievijas aprējēji un drīza gala pareģoņi man atgādina nomīzušos šakāļus , kas noslēpušies krūmos , jo netālu staigā zvēru karalis lauva! Kā saka, kaķa lāsti debesīs nekāpj


Tad leprozorijs, kur viss novests līdz kliņķim un leprozorija karalis atklāti paziņo, ka tehnoloģijas viņi cap carap, kur pensionāri ar bomžiem karo par miskastes saturu un kur cilvēkam, ja tas nav saistīts ar varu, ir lielgabalgaļas vērtība, būtu tas lauva? Nu tu i mudaks! Kaut neblamējies ar savu apsēstību.

Atbildēt

sēlis

17.03.2020. 09:04

»

Vērotājs

Turki šo "lauvu" izdrāza visos caurumos


Pilnīgas muļķības, turki jau patrulē kopā ar krieviem, jo lieliski saprot, ka pret krieviem viņiem nav nekādu izredžu, to pierāda visa vēsture, krievi sakāvuši turkus visos konfliktos 17 reižu, paveiks to arī 18 reizi!

Atbildēt

sēlis

17.03.2020. 08:19

`Visi šie Krievijas aprējēji un drīza gala pareģoņi man atgādina nomīzušos šakāļus , kas noslēpušies krūmos , jo netālu staigā zvēru karalis lauva! Kā saka, kaķa lāsti debesīs nekāpj!

Atbildēt

tās krievijas ziņas jau izsauc nelabumu

17.03.2020. 08:02

nevarēja iedomāties, ka tauta TIK STULBA. Tikai lūr kas citiem, ko pakampt un rej visus.

Atbildēt

imis

17.03.2020. 07:44

Pastalnieki sēž savā sūdu bedrē , ko lepni dēvē par valsti, bet kas patiesībā ir kolonijas statusā un aprej Krieviju,kas patiešām ir suverēna daudznacionāla valsts un neļauj sevī slaucīt kājas nevienam, atšķirībā no Latvijas!

Atbildēt

Fēlis

17.03.2020. 07:17

»

Nesagaidītiet kasīkļveidīgie,

ka Putins tik ātri kritīs. Krievu tauta nav tik truli apstulbināta ar Rietumu "vērtībām", kā Latvijas "patrioti", kuru galvenā patritisma izpausme ir riešana uz krieviem un Krieviju


Ha, ha, ha. Nav truli apstulbināta? Leprozorijā viss atkarīgs no zombokastes- kādu "patiesību" no tās lies, tādai vate arī ticēs. Rietumu vērtības katrs izprot savādāk. Tie, kuri neskatās kremļa kanālus tās saprot kā pilsoniskās brīvības, bet tie kuri skatās, kā gejismu un citas negācijas.

Atbildēt

labi !

17.03.2020. 02:51

»

kasīklim

Atvainojos, bet tev ir reālas problēmas ar analītiku...


Pilniba piekritu Jusu viedoklim !

Atbildēt

Krievijas atbilde

17.03.2020. 02:46

Krievija izstajoties no OPEC uzspiesta liguma par naftas cenam atriebsies asv par banditisko Ziemelu straumes 2 projekta aizkavesanu,nobankrotejot visas asv slanekla naftas ieguves kompanijas un jau pec menesa paralizejot Sauda arabijas valsts budzetu !

Atbildēt

kasikla ceribas sabruk

17.03.2020. 02:41

ari pec 2024 gada asv neizdosies ar hodorkovska un navalnija palidzibu veikt valsts apversumu Krievija !

Atbildēt

Cyril

17.03.2020. 02:40

уроды латыши

Atbildēt

?

17.03.2020. 02:39

»

Pusdolārs

Alanam Dallesam bija taisnība


kapec asv nav atcelusi oficiali si cip vadona 1947 gada direktivu austrumneiropai un latvijai,pec so valstu ieklausanas nato organizacija ?

Atbildēt

to Ex-seržants

17.03.2020. 00:14

»

Ex-seržants

Kāpēc tāda steiga ar konstitūciju un tā saucamo tautas balsošanu ? Lieta tāda, ka Putinam patīk simbolisms. Ka zināms, tad pareizticīgo Lieldienu svētki šogad sākas 19.aprīli. Nu tad tauta dosies pie urnām baznīcas zvaniem skanot ( ne jau velti jaunajā konstitūcija ir iekļauta Dievišķā tēma). Tas , ...


Ņemot vērā, ka Krievijā tikai Novosibirskā taisa testus, viņu drausmīgo stāvokli medicīnā, suverēno attieksmi pret higiēnas prasībām, dzimtcilvēku mazo vērtību un pastāvīgo melošanu, tur situācija vismaz kā Irānā. Makronam ciemošanās pie saimnieka var izpalikt, bet Trampa kungs pat netaisījās piedalīties WWII noziedznieku šabašā.

Atbildēt

Pusdolārs

16.03.2020. 23:00

Alanam Dallesam bija taisnība.

Atbildēt

Z

16.03.2020. 22:47

Ko par savējiem neraksti, savā ,,acī baļķi'' neredzi? Te interesantāki eksemplāri - zoodārzos atrastie, pulksteņu un kapavietu fani, sadzīves pakalpojumu kombinātos atrasti veci bezmorāles kratekļi - ārlaulības bērnu sagādātāji, banku notirgotāji Gruzijā....

Atbildēt

ha-ha

16.03.2020. 22:14

»

Ex-seržants

Vispār jau, uz anonīmiem apvainojumiem parasti neatbildu, tomēr šoreiz pieļaušu izņēmumu...


A kur ta palika tavs un putina zimbolisms
Tu-tū, i ne noķert i neredzēt
A mingauzens ko teiktu

Atbildēt

Ex-seržants

16.03.2020. 21:54

»

ha-ha

Putinam patīk simbolisms


Vispār jau, uz anonīmiem apvainojumiem parasti neatbildu, tomēr šoreiz pieļaušu izņēmumu.
Putins , protams , par saviem plāniem man neko neteica, bet par to uzskatāmi liecina viņa aktivitātes. Ja runā par baznīcu , tad to jau no paša sākuma izmanto kā propogandas un tautas zombēšanas līdzekli. Jūtos ne pa jokam aizkustināts, redzot kā čekists tur svecīti pie altāra , bet popi iesvēta raķešu palaišanas iekārtas. Savukārt, ja runa par 9.maiju, tad WWII tēmu ar diletantiskiem mēģinājumiem pārrakstīt vēsturi ( ja atceramies kaut vai mēģinājumu attaisnot M-B paktu), jau bija iesācis krietnu laiku iepriekš ar skatu uz 9.maiju.

Atbildēt

Ex-seržants

16.03.2020. 21:30

Kāpēc tāda steiga ar konstitūciju un tā saucamo tautas balsošanu ? Lieta tāda, ka Putinam patīk simbolisms. Ka zināms, tad pareizticīgo Lieldienu svētki šogad sākas 19.aprīli. Nu tad tauta dosies pie urnām baznīcas zvaniem skanot ( ne jau velti jaunajā konstitūcija ir iekļauta Dievišķā tēma). Tas , pēc Putina plāna, nodrošinās tautas entuziasmu balsot. Un tad seko 9.maijs ar augsto ārvalstu viesu ierašanos un izvarotās konstitūcijas atdzīšanu defacto no ārvalstu vadītāju puses. Tikai, ka jau teicu iepriekš, tad ļautiņi plāno, bet Dieviņš lemj un šoreiz tas lēmums nāk koronovīrusa paskatā. Pēc oficiāliem datiem pašreiz Krievija saslimušo skaits ir ap 50, bet, visticamāk , tie ir meli un cipars var būt krietni lielāks. Tā kā Makronam ciemošanās pie sava drauga šoreiz var izpalikt un Tramps arī jau ir atteicies braukt.

Atbildēt

ha-ha

16.03.2020. 21:19

Seržant, kurš stiprāks Balzaks vai Balzam
Tu tak visu zini a šito nezini

Atbildēt

zinu zinu

16.03.2020. 21:14

»

hm

61. gadā PSRS ziemeļos uzspridzināja ūdeņraža bumbu, kuras nosaukums bija Cars- bumba. Tā joprojām atrodas Ginesa rekordu grāmatā kā pati jaudīgākā atombumba. Tās jauda bija ap 50 megatonnām, sprādziena vilnis 4x aplieca zemeslodi, uz 10 minūtēm pārtūka radiosakari. Sēne izveidojās augstumā 67 km, diametrā...


Krieviem bija arī Cars - lielgabals, kas nešāva un Cars - zvans, kas neskanēja. Tikai ponti, nekā īsta. Savu ieroču varenumu krievi jau nodemonstrēja Līča karā, kad amerikāņi divās dienās sagrāva Huseina karaspēku un tagad rāda Sīrijā. Vismaz mēnesi, pēc tam, kad turki aizsūtīja uz elli vairākus simtus ihtamņetu, ar visu tehniku, aiz kauna būtu paklusējuši.
Admirālis Kuzja nogremdēja divus iznīcinātājus, bet krievu pretgaisa aizsardzība notrieca pašu Il 20. Karot tas nav nobumbot skolas un slimnīcas.

Atbildēt

ha-ha

16.03.2020. 21:11

»

Ex-seržants

Vari tā domāt , ja vēlies. Tomēr , ja būtu acīgāks, tad būtu pamanījis, ka tas nav man stils


Tavs stils ka Balzakam - Balzāmam, tikai drusku labāks
Pamanīju, pamanīju

Atbildēt

Ex-seržants

16.03.2020. 21:09

»

ha-ha

Seržant, tu ar jautaajumu pie viena galda sēžat


Vari tā domāt , ja vēlies. Tomēr , ja būtu acīgāks, tad būtu pamanījis, ka tas nav man stils.

Atbildēt

ha-ha

16.03.2020. 21:05

»

Ex-seržants

Kissindzers ir viens no daudzajiem Kremļa ietekmes agentiem ASV, kas cenšāas panākt sankciju atcelšanu.Nelielam ieskatam


Seržant, tu ar jautaajumu pie viena galda sēžat.
Viens raksta, otrs atbild, kā tejāterī

Atbildēt

var jau būt

16.03.2020. 21:04

»

kasmīslim

ir iedzimtas problēmas ar potenci, kasmīslim nestāv un lapsai progresējoša depresija 4 stadijā


Toties pederastu virsaitim, Putinam, droši vien pat desmitgadīgi Suvorova kara skolas puisēni jau vairs nevar izraisīt erekciju.

Atbildēt

Ex-seržants

16.03.2020. 21:01

»

jautaajums

Vai tad cionistu ideologs pederasts Henrijs Kisindzers jaunāks par putinu?Putins ir Kisindžera skolnieks


Kissindzers ir viens no daudzajiem Kremļa ietekmes agentiem ASV, kas cenšāas panākt sankciju atcelšanu.Nelielam ieskatam-
https://spoki.lv/vesture/Putins-un-Krievija-Mantojuma-lieta/777150

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: