Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

ha-ha

16.03.2020. 20:52

Primitīvās sabiedrības ar autoritāru pārvaldes stilu parasti pietuvinātie nožmiedz barvedi, ja jūt ka tas ir palicis švakāks.

Pareizi seržant - Kenedijs 100% atbilst, ta ka nesaki, ka naziņš biju neredzēju

Atbildēt

hm

16.03.2020. 20:47

»

hm hm hm

ASV bija atombumba un viņi varēja sadedzināt pēdējo krievu bidlu, bet viņi to nedarīja. Ja krievu izdzimteņiem būtu kaut puse no tā, ar ko plātījās mazais pederasts-pedofīls, viņi jau visu cilvēci būtu iznīcinājuši, vai padarījuši pēc saviem atbaidošiem zvēru ģīmjiem un līdzības. Nav nekā, tikai tanks...


61. gadā PSRS ziemeļos uzspridzināja ūdeņraža bumbu, kuras nosaukums bija Cars- bumba. Tā joprojām atrodas Ginesa rekordu grāmatā kā pati jaudīgākā atombumba. Tās jauda bija ap 50 megatonnām, sprādziena vilnis 4x aplieca zemeslodi, uz 10 minūtēm pārtūka radiosakari. Sēne izveidojās augstumā 67 km, diametrā ap 100 km.
....
Bet tu ej skaties Holivudas kārtējo grāvēju par amerikāņu ceļojumu uz mēnesi un izstāsti mums visiem. Kad nākošais lidojums?

Atbildēt

kasmīslim

16.03.2020. 20:44

»

kasīklim

Atvainojos, bet tev ir reālas problēmas ar analītiku...


ir iedzimtas problēmas ar potenci, kasmīslim nestāv un lapsai progresējoša depresija 4 stadijā

Atbildēt

bet

16.03.2020. 20:38

vai tie krieviņi nevarētu pieņemt vēl vienu likumu,kas ļautu Putinam saglabāt varu arī pēc nāves,kad viņš trešajā dienā augšāmceltos,uzbrauktu debesīs un vēl pēc trim dienām nāktu otrreiz,lai valdītu mūžīgi un Viņa Valstībai nebūtu gala?

Atbildēt

Ex-seržants

16.03.2020. 20:31

»

ha-ha

Jā, Kenediju nošāva


Salīdzinājums nekorekts. Pirmkārt, Kenedijs bija spēku briedumā, bet Putins- ar botuksu piepumpēts vecis ar apšaubāmu veselības stāvokli. Otrkārt- Kenedijs bija populārs politiķis ar raksturu, kas spēja nolikt pie vietas padomiju Karību krīzes laikā. Savukārt Putins savā 20 gadu valdīšanas laikā noveda Krieviju līdz starptautiskai izolācijai, sankcijām, ekonomisku lejupslīdi. Konflikts ar Turciju, kur izgāzās kā veca sēta, un naftas karš ar Sauda Arābiju ir tikai viena epizode. Pamatojot savu valdīšanas turpināšanas nepieciešamību izteicās , ka to nosaka situācija pasaulē, tādejādi, neviļus atzīdams to , ka pats novedis valsti līdz tādam stāvoklim. Kenedijs, kad tika nošauts, brauca atklāta vāģī, kaut arī tika brīdināts par atentāta risku, savukārt, Putins brauc bruņu vāģī ar bruņu vāģu ekskortu un uz jumtiem sēdošu FDD snaiperu uzraudzībā. Visbeidzot, nevaru iedomāties situāciju, kad kāds no ASV prezidentiem mēģinātu izmainīt konstitūciju , lai saglabātu amatu.

Atbildēt

plānprātiņam

16.03.2020. 20:29

»

kasīklim

Atvainojos, bet tev ir reālas problēmas ar analītiku...


Saudi Arābija atbildēja uz krievu "viltību" un, droši vien, neatkāpsies, kamēr pilnībā nepārņems pasaules tirgu. Saudi Arābija neko netaisās pierunāt, viņi vispār atsakās runāt ar krieviem un AAE un Kuveita arī. ASV, atšķirībā no ķīniešu "benzokolonkas", Krievijas, zemas naftas cenas veicinās ekonomikas uzplaukumu, jo naftinieki ir niecīga daļa no ASV ekonomikas, kas balstās uz energoresursu patēriņu.
Gribēt un sapņot un melot jau var, bet Krievija ir iebraukusi nopietni dirsā.

Atbildēt

paardomas

16.03.2020. 20:17

»

hm hm hm

ASV bija atombumba un viņi varēja sadedzināt pēdējo krievu bidlu, bet viņi to nedarīja. Ja krievu izdzimteņiem būtu kaut puse no tā, ar ko plātījās mazais pederasts-pedofīls, viņi jau visu cilvēci būtu iznīcinājuši, vai padarījuši pēc saviem atbaidošiem zvēru ģīmjiem un līdzības. Nav nekā, tikai tanks...


Ja ASV uzmestu tās divas bumbas Krievijai tad vairs nesanāktu aukstais karš,nebūtu ar ko pasauli baidīt.ASV arī Krievijai uzdāvināja atomieroču tehnoloģijas.Stāsts ka krievi to paši izgudroja ir kārtējais Ļeņina baļķis.Vēl interesantāks ir stāsts par to kā ASV ieguva atombumbas,un no kā.

Atbildēt

sakars tiešākais

16.03.2020. 20:16

»

jautaajums

Kāds sakars barvedim ar krievu sabiedrību?Putins/Šelomovs ir rabināta ieliktenis


Krievi, tas ir kolektīvais putins, tāpat kā bija kolektīvais staļins. Krievs ciena labu bozi un pātagu un bez pēriena nemaz nevar aizmigt. Ja nenoper, tas vismaz jāaizlej ģīmis.

Atbildēt

hm hm hm

16.03.2020. 20:11

»

hm

Pameklē labāk, ko saka ASV ģenerāļi par šiem "muļķikiem". Izņemot vienu hiperskaņas izstrādājumu, kurš iziet pēdējo izmēģinājumu ciklu, visi pārējie ir ieviesti sērijveidā un atrodas armijas daļās. Nereti pat redzami šo ieroču demonstrācijas video. Ja interesē, paskaties netā. Tie vairs nav muļķiki, ...


ASV bija atombumba un viņi varēja sadedzināt pēdējo krievu bidlu, bet viņi to nedarīja. Ja krievu izdzimteņiem būtu kaut puse no tā, ar ko plātījās mazais pederasts-pedofīls, viņi jau visu cilvēci būtu iznīcinājuši, vai padarījuši pēc saviem atbaidošiem zvēru ģīmjiem un līdzības. Nav nekā, tikai tanks "Sramata" un krītošas raķetes. Nesen nojobņījās "5 paaudzes"(joks), bez Stealh tehnoloģijas, SU 57, kam jau bija jābūt sērijveida ražošanā, kas pat blakus nestāv ķīniešu J-20.
Ja es gribēšu paskatīties fantastiku, kāpēc man tā jāskatās sliktā krievu izpildījumā, ja ir Holivudas "Zvaigžņu kari"?

Atbildēt

kasīklim

16.03.2020. 19:55

Atvainojos, bet tev ir reālas problēmas ar analītiku.

Spriedumi parasti ir ļoti primitīvi un tendenciozi (balstīti uz šauras argumentācijas bāzes), un diemžēl ne tikai šoreiz.

Rezultātā - bieži sanāk pilnīgi aplami secinājumi.

Piemēram, šoreiz - attiecībā uz naftas cenām un Putina režīma stabilitāti. Secinājumi ir tik klišejiski, sekli un pilnīgi aplami - balstās uz klasisko pieņēmumu par Krievijas budžeta atkarību no naftas cenas - jo tā zemāka, jo zemāki budžeta ieņēmumi, tātad - problēmas pildīt sociālās programmas, tātad lielāka sociālā neapmierinātība, tātad problēmas Putina režīmam.

Priekš nozombēta vientieša un analfabēta enerģētikā šī notikumu ķēdīte ir aksioma, kas nav jāpierāda. Taču tiem, kas kaut nedaudz orientējas enerģētikā un notiekošajā nav grūti ieraudzīt, ka pašlaik notiekošais drīzāk ir ar tieši pretēju rezultātu!
Ne velti šo naftas karu ir uzsākusi Krievija(vismaz tik daudz raksta autors varēja noskaidrot) Sauda arābija tikai atbildēja uz to, un nevis lai karotu, bet gan, lai izbeigtu šo karu, jo tās budžets ir vēl vairāk atkarīgs no naftas cenas, un iebudžetēts uz daudz augstāku tirgus cenu nekā Krievijas budžets, kurai turklāt vēl ir veikusi ilgstošus maksājumus rezerves fondā no augstās naftas cenas eksporta ieņēmumiem, lai vajadzības gadījumā varētu no tā kompensēt iebudžetēto ieņēmumu iztrūkumu dēļ zemās naftas cenas.

Tas nozīmē, ka Sauda arābijai visdrīzāk neizdosies piespiest Krieviju piekrist OPEC nosacījumiem un zema naftas cena saglabāsies, naftas eksportētāj valstīm cenšoties gūt vajadzīgos ieņēmumus no lielākiem eksporta apjomiem.

Kāda tam jēga? Ļoti vienkārši - tirgus pārdale. Uz trešā spēlētāja rēķina - ASV slānekļa kompānijām, kuras vienkārši nav spējīgas rentabli darboties, ja naftas cena ir zem 30 usd/barelu (liela daļa bankrotētu jau pie cenas 40usd)

Tādejādi īstermiņā ciešot nosacītus zaudējumus neiegūtās peļņas veidā, ilgtermiņā Krievijai šis manvers dos iespēju gūt dubultu stratēģisku labumu - iegūt lielāku naftas tirgus daļu, turklāt uz sava stratēģiskā pretinieka rēķina. Kas protams tiks attiecīgi atspoguļots sabiedrībai. Vai tas tiešām rezultātā apdraudēs Putina pozīcijas, vai tieši otrādi?... :)

Lābāk turpmāk mēģini izteikties par lietām, par kurām tev pašam ir vismaz kaut kāda sajēga...

Atbildēt

hm

16.03.2020. 19:39

»

hm hm hm

Ja pasūtīs, Volta Disneja studija uztaisīs vēl labākus muļķikus, nekā Sojuzmuļķfiļm, ar kuriem mazais sadistiskais pederasts - pedofīls, Putins, plātījās, bet nav jau vajadzības. Krievu piepūšamo raķešu vietā, ASV ir īstas...


Pameklē labāk, ko saka ASV ģenerāļi par šiem "muļķikiem". Izņemot vienu hiperskaņas izstrādājumu, kurš iziet pēdējo izmēģinājumu ciklu, visi pārējie ir ieviesti sērijveidā un atrodas armijas daļās. Nereti pat redzami šo ieroču demonstrācijas video. Ja interesē, paskaties netā. Tie vairs nav muļķiki, tas ir nopietni!
Cik saprotu, Indonēzija atteicās iepirkt lidmašīnas ASV sankciju iespaidā. Kvalitāte viņus apmierināja. Laikam tā?
Pirms gadiem 10 ASV bija tāds plāns, ka stundas laikā ar raķetēm sasniegt jebkuru vietu uz Zemes. Kur pačabēja?Atbildēt

Ex-seržants

16.03.2020. 19:33

Vispār jau, plānot desmitiem gadu uz priekšu šajā vecuma nav prāta darbs. Tā teikt, ļautiņi plāno , bet Dieviņs lemj. Pastāv viedoklis, ka Kremļa saimnieks izšķīrās par tik brutālu un steidzīgu konstitūcijas izvarošanu ar nolūku parādīt , ka joprojām kontrolē visu un lai kādam nenāktu prātā, ka “Akella nošāva greizi”. Primitīvās sabiedrības ar autoritāru pārvaldes stilu parasti pietuvinātie nožmiedz barvedi, ja jūt ka tas ir palicis švakāks.

Atbildēt

ne nafta

16.03.2020. 19:21

Pacēla Putinu, bet viņa atejās "nomočītie" 50 000 čečenu bērni, kas remdēja krievu ģenētiski iemantoto un ieaudzināto vēlmi pierīties cilvēku asinis. Naftas cenas tam deva iespēju rīkot terora aktus un iebrukt Gruzijā un Ukrainā, ko, krītoties naftas cenām, nāksies rūgti nožēlot.
Kad krievi atgriezīsies pie gadsimtos ierastā kanibālisma, tiem vienalga būs vainīgs Tramps, bet ne Putins un viņa opričņina.

Atbildēt

hm hm hm

16.03.2020. 18:48

»

hm

Tādi teksti ir idiotiski. Tad jautājums, kas devās pāri okeānam uz Ameriku. Noziedznieki un prostitūtas


Ja pasūtīs, Volta Disneja studija uztaisīs vēl labākus muļķikus, nekā Sojuzmuļķfiļm, ar kuriem mazais sadistiskais pederasts - pedofīls, Putins, plātījās, bet nav jau vajadzības. Krievu piepūšamo raķešu vietā, ASV ir īstas.
Prieka vēsts. Indonēzija atteicās no 11 SU35 un tagad krievu dzimtcilvēkiem kaļķu piens paliks pavisam bez tehniskiem palmu taukiem.

Atbildēt

Udox

16.03.2020. 18:34

Tik prasta analīze. Raudāt gribas.

Atbildēt

hm

16.03.2020. 18:24

»

ļoti subjektīvs

Z-korejiešiem, turkmēņiem un krieviem viena, pārējiem cita. Neko citu nevar sagaidīt, ja 1000 gadu laikā ir tikuši iznīcināti paši labākie(to sauc par negatīvo selekciju) un tagad pēdējās smadzenes steidzīgi no Krievijas evakuējas


Tādi teksti ir idiotiski. Tad jautājums, kas devās pāri okeānam uz Ameriku. Noziedznieki un prostitūtas!
Par smadzenēm, sevišķi jau pēdējām, arī nebūs tiesa. Hiperskaņas nesēji, Kurčatova atomenerģētikas institūts. Tie ir saniegumi, kur pārējiem tiekties

Atbildēt

ļoti subjektīvs

16.03.2020. 18:16

»

hm

Tas bez gala lielīgi skan - no bada nāves. PSRS no ASV pirka graudus un maksāja zeltā. Bizness. Ja tavā stilā - pildīja Fort-Noksu! Toties pēdējos gados kā,tu apzīmē pidrilla, organizējis graudu ražošanu tādā līmenī, ka eksportē (un arī ražo?) vairāk kā ASV...


Z-korejiešiem, turkmēņiem un krieviem viena, pārējiem cita. Neko citu nevar sagaidīt, ja 1000 gadu laikā ir tikuši iznīcināti paši labākie(to sauc par negatīvo selekciju) un tagad pēdējās smadzenes steidzīgi no Krievijas evakuējas.

Atbildēt

Žulis

16.03.2020. 18:08

Par Krievijas jauno pieeju atļaut Putinam piedalīties valsts prezidenta vēlēšanās atbilstoši izmaiņām konstitūcijā nevajadzētu ņirgāties. Bet to jau latviešu izdzimteņi nav spējīgi nedarīt. Lopiem lopu daba. Pirmkārt, jaunā pieeja organiski atbilst krievu tautas mentalitātei, kurā ir mūžsena velme uzticēties vienam cilvēkam (caram) un tas krievu uztverē ir valstiski konstruktīvi. Otrkārt, Putins nav, piemēram, mūsmāju varas inteliģencei līdzīgs, Putins nav mūsu Rīgas pils NDT, kuram nelietīgi neinteresē valsts suverenitāte un valsts morāli tikumiskā stabilitāte, kas mūsdienās eiropeīdu civilizācijā ir ļoti būtiska problēma vispārējās deģenerācijas apstākļos. Treškārt, Putina laikā un īpaši aizvadītajā jaunākajā laikā ir skaidri redzama velme atbrīvoties no kriminālā kapitālisma un neoliberālisma 5.kolonnas, kurā dominē zemiski pretīgi ebreji. Ceturtkārt, jauno pieeju atbalsta Krievijas intelektuālā elite - gudrākie cilvēki. Un tas ir ļoti būtiski – valstiski svētīgi un nacionāli perspektīvi. Krievija atklāti izaicinoši nostājas pret Rietumu civilizācijas degradācijas un deģenerācijas izpausmēm. Krievija kļūst "baltās" rases pēdējā cerība saglabāt cilvēcisku seju. Skaidrs, ka Krievija kļūst galvenais ienaidnieks visdažādāko cilvēcisko atkritumu apziņā, un latviešu varas inteliģence ir cilvēcisko atkritumu avangardā kā reakcionārs, deģeneratīvs, imbecils, rusofobisks mistrojums.

Atbildēt

hm

16.03.2020. 18:06

»

hm hm hm

Молодец среди овец, а у молодца, сам овца. Krievus, kuri nekad brīvību nav redzējuši, var valdīt jebkurš pidrilla, pat tāds, kā Putins. Zemās naftas cenas ir slikti ASV naftiniekiem, kuri sastāda 5% no ekonomikas, toties 95% ekonomikas, ko pārstāv tehnoloģiju ražotāji, rūpniecība un lauksaimniecība, ...


Tas bez gala lielīgi skan - no bada nāves. PSRS no ASV pirka graudus un maksāja zeltā. Bizness. Ja tavā stilā - pildīja Fort-Noksu! Toties pēdējos gados kā,tu apzīmē pidrilla, organizējis graudu ražošanu tādā līmenī, ka eksportē (un arī ražo?) vairāk kā ASV!
Brīvība ir subjektīvs jēdziens. Kur sākas tava un kur beidzas mana brīvība. Amerikā - kolts.
Bet ja nopietnāk, nupat ķīnieši izdevuši apskatu par cilvēktiesību pārkāpumiem ASV. Iznācis iespaidīgs.

Atbildēt

hm hm hm

16.03.2020. 17:26

»

hm

Krievijā tradicionāli ir stiprs valdnieks. Liela valsts. Atbalsts tautā Putinam arī regulāri ap 70-80...


Молодец среди овец, а у молодца, сам овца. Krievus, kuri nekad brīvību nav redzējuši, var valdīt jebkurš pidrilla, pat tāds, kā Putins. Zemās naftas cenas ir slikti ASV naftiniekiem, kuri sastāda 5% no ekonomikas, toties 95% ekonomikas, ko pārstāv tehnoloģiju ražotāji, rūpniecība un lauksaimniecība, tas ir Zelta lietus, bet Krievijai tas būs "game over.
Atkal nu jau kuro reizi krievi lūgsies ASV, lai glābj no bada nāves.

Atbildēt

to lauķis

16.03.2020. 17:15

»

lauķis

Līdz šim lielās ekonomiskās krīzes cionisti risināja ar karu palīdzību,šoreiz ar koronovīrusu


Šoreiz būs kompleksi: karš ar Turciju, korona vīruss un zemās naftas cenas. Kirdik slimai, asinskārai, tumsonīgai, sātana apsēstai un pederastijas pārņemtai krievu pasaulītei.
Ak jā, Ķīna arī savas piecas kapeikas piemetīs, lai būtu pavisam droši.

Atbildēt

piekrītu draugs

16.03.2020. 17:09

»

Nesagaidītiet kasīkļveidīgie,

ka Putins tik ātri kritīs. Krievu tauta nav tik truli apstulbināta ar Rietumu "vērtībām", kā Latvijas "patrioti", kuru galvenā patritisma izpausme ir riešana uz krieviem un Krieviju


Putins valdīs lìdz pēdējam krievam un tad abi kopā dosies uz apsolīto "paradīzi", kur tos sagaidīs ar Aleksndrova orķestri.

Atbildēt

lauķis

16.03.2020. 17:04

Līdz šim lielās ekonomiskās krīzes cionisti risināja ar karu palīdzību,šoreiz ar koronovīrusu.

Atbildēt

hm

16.03.2020. 16:57

Krievijā tradicionāli ir stiprs valdnieks. Liela valsts. Atbalsts tautā Putinam arī regulāri ap 70-80%.
Jāatzīmē, ka ne tikai Krievijā, bet daudzviet lielajās valstīs valda autoritāri režīmi.
Vecums - kaut kad nākotnē... ja šodien ASV galvenajiem demokrātu kandidātiem uz prezidenta amatu - Sandersam 79 un pārciests infarkts, bet Baidenam 78 un vecuma plānprātības pazīmes.
Nafta. Kādi apsvērumi cenu pazemināšanai - neviens īsti nezina. Populāra versija, ka tādējādi tiks iznīcināti amerikāņu slānekļa naftas ražotāji. Jo viņu produkcijas pašizmaksa ap 35 dolāri par mucu, citi uzskata, ka saudieši to dara sava monopola interesēs. Te jāatzīmē, ka savā budžetā saudieši naftas cenu ielikuši 72, bet krievi 42 dolāri par mucu. Turpmākas attīstības sakarā jāņem vērā arī korovīruss. Akciju tirgus jau sagruva. Kas nākošais? Dolārs?

Atbildēt

Guntis

16.03.2020. 16:57

Izskatās, Kasīklis tic mītam, ka Krievijā visa vara un ietekme ir vienpersoniski Putina rokās. Ka viens cilvēks tur pie vārīgās vietas visu Krievijas politisko un biznesa eliti.

Atbildēt

Nesagaidītiet kasīkļveidīgie,

16.03.2020. 16:36

ka Putins tik ātri kritīs. Krievu tauta nav tik truli apstulbināta ar Rietumu "vērtībām", kā Latvijas "patrioti", kuru galvenā patritisma izpausme ir riešana uz krieviem un Krieviju.

Atbildēt

lauķis

16.03.2020. 15:31

Ne nu nometīs,ne kā,Putinam ir starptautiskā rabināta atbalsts.

Atbildēt

16.03.2020. 15:02

Cik vienkārši. Naftas cenas krīt, vienkāršajiem ļaužiem dzīve pasliktinās. šie iziet ielās un nogāž Putinu. Apmēram tik pat vienkārši kādreiz mācīja PSRS vēsturi - nabadzīgais proletariāts izgāja ielās, tur viņiem kaut kas sacēlās un tāpēc šie gāza caru un nodibināja strādnieku un zemnieku valdību.

Atbildēt

pepe

16.03.2020. 14:45

Nenormālais grafomāns atkal nolicis smirdīgu kaudzi!

Atbildēt

Gutars

16.03.2020. 14:42

Kāda muļķība!Viens pats visu izkārtojis un turēs varu arī viens pats?Saņem dūšu un pasaki,ka ohrankas biznesa interesēs ir šī jezga.Atradies vienīgais lasītpratējs!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: