Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

krumam & co

17.05.2022. 13:10

Pirmie 250 banderu fasisti izlien no pazemes un padodas gusta Mariupole !https://www.youtube.com/watch?v iG-tdDus8RI

Atbildēt

>nemelo

17.05.2022. 09:08

»

nemelo !

Kars ukraina nebutu ,ja asv 2014 gada nebutu veikusi valsts apversumu ukraina


Šoreiz nemelo tu pats, jo neviens nespieda Ukrainas tautu patriekt kremļa plutokrātiju....

Atbildēt

krievi malači

16.05.2022. 13:12

»

he, he

Kā saka krievi- hitrožopijam hoholam, lai viņš nevipendrivalsa, vajag reguklāri dot pizdi, ko tagad krievi arī dara


Viņi Ukrainas austrumos jau veiksmīgi iznīcinājuši desmitiem tūkstošu hoholu, tā saucamo krievvalodīgo, kas bija ierauti kremļa propagandā.

Atbildēt

nu nu

16.05.2022. 13:06

»

he, he

Kā saka krievi- hitrožopijam hoholam, lai viņš nevipendrivalsa, vajag reguklāri dot pizdi, ko tagad krievi arī dara


Hoholam, atķirībā no ukraiņa, ir tāds pat debils zvēra jebaļņiks, kā tev un tas saziņa vislabāk lieto krievu feņu.

Atbildēt

nu nu

15.05.2022. 16:03

»

he, he

Neskatoties uz hoholu naciku centieniem, notiek Ukrainas atbrīvošana


Hoholiete ir pretīgā nodzītā fašistu kuce, Putina soratņica, Vaļka Stakan (Matvijenko), mūsu vietējais fašistiskais izdzimtenis, Gapoņenko, krievijas pederastijas domes deputāti: Antropenko, Bidoņko, Veremejenko, Kravčenko, Savčenko. Hohols, tas ir ukraiņu izcelsmes organisms, kurš zaudējis savas saknes un cilvēku seju un ir palicis par ierindas krievu lopu, līdzīgu visai starpetniskai krievu bidlomasai.
Pavisam cita lieta, slāvu tauta, ukraiņi, kas attīra savu svēto zemi no krievu necilvēkiem un nomēslo ar tiem melnzemi un viennozīmīgi, izbeigs pēdējo krievu, pat ja tas būs noslēpies taigā, vai Amazones džungļos.

Atbildēt

nu nu

15.05.2022. 14:01

»

he, he

Protams, protams, Ukrainā varas maiņa 2014.gadā notika pilnībā miermīlīgi bez neviena šāviena. Un arī Ukrainas armija pašreiz uzvar krievu orkus


Bija debesu "sotņja", bet tas bija nieks, salīdzinot ar risku, ka visus ukraiņus ar laiku degradētu līdz visu nicināmām krievu bidlām, ko galu galā tāpat visas nobeigtu, kā 21. gadsimtam nepiemērotas, pat kaitīgas. Ukrainas armija pārliecinoši veic derusifikāciju.

Atbildēt

he, he

15.05.2022. 13:33

»

>he,he

Par apvērsumu Ukrainā gan runāt nevar, bet 1917.gadā Krievijā un 1940.gadā Latvijā gan var


Protams, protams, Ukrainā varas maiņa 2014.gadā notika pilnībā miermīlīgi bez neviena šāviena. Un arī Ukrainas armija pašreiz uzvar krievu orkus:
https://www.youtube.com/shorts/FtWL3SaWO_M

Atbildēt

nu nu

15.05.2022. 13:21

»

he, he

Protams, protams, 2014.gadā Ukrainā bija miermīlīga tautas revolūcija un 1917.gada oktobrī Krievijā arī bija tāda pati revolūcija, un Latvijā 1940.gada 21.jūlijā arī bija miermīlīga tautas revolūcija. Nesmīdini, sorosīd


Ukrainā bija cieņas revolūcija, jo ukraiņiem nebija pieņemams, ka viņu valstī saimnieko Putina sugas brālis, vairākkārt sodītais parašņiks, Janukovičs.
1917. gadā bija žīdu iedvesmoto krievu bidlu - šarikovu apvērsums, bet 1940. krievu sadistu, marodieru un pederastu armijas intervence.

Atbildēt

un tad?

15.05.2022. 13:16

»

anti soross

Krievija ir pasaules lidervalsts tautu atbrivosanas cina pret asv kolonialismu


Nevienu krievu necilvēku tas neizglābs no mokošas nāves. Gatavojies, izdzimteni, varbūt tevi paņems spēlēt Aleksandrova orķestrī!

Atbildēt

mēslam

15.05.2022. 13:14

»

nemelo !

Kars ukraina nebutu ,ja asv 2014 gada nebutu veikusi valsts apversumu ukraina


Nevienam krievu sadistam un pederastam nav daļas, kas notiek suverēnās valstīs. Domājiet par sevi, civilizācijas atkritumi, tad, varbūt, tūkstošiem krievu bidlu nenoslīks āra atejās, desmitiem tūkstoši sirmgalvju nesadegs dzīvi, vai nenosals savās mājās un simtiem krieveļu nenograuzīs klaiņojoši suņi.

Atbildēt

he, he

15.05.2022. 11:12

»

fakts

Nekāda apvērsuma 2014.gadā Ukrainā nebija


Protams, protams, 2014.gadā Ukrainā bija miermīlīga tautas revolūcija un 1917.gada oktobrī Krievijā arī bija tāda pati revolūcija, un Latvijā 1940.gada 21.jūlijā arī bija miermīlīga tautas revolūcija. Nesmīdini, sorosīd.

Atbildēt

fakts

15.05.2022. 11:07

»

nemelo !

Kars ukraina nebutu ,ja asv 2014 gada nebutu veikusi valsts apversumu ukraina


Nekāda apvērsuma 2014.gadā Ukrainā nebija.

Atbildēt

nemelo !

15.05.2022. 10:30

»

fakts

Kara Ukrainā nebūtu, ja fašistiskās krievijas nacistu hunta 2014. un 2022.gadā nebūtu iebrukusi Ukrainā


Kars ukraina nebutu ,ja asv 2014 gada nebutu veikusi valsts apversumu ukraina !

Atbildēt

Globuleva Marija

15.05.2022. 07:49

Draugi! Dāmas un nedāmas! Homoseksuāļi un biseksuāļi! Transvestīti! Godātā Rinkevičas kundze!

Es kā Iekšlietu ministrijas ministre teikšu tā. Policijai, tai skaitā speciālo uzdevumu bataljonam, ir uzdots īstenot nulles tolerances politiku pret jebkādām kara, agresijas vai nacionālā naida kurināšanas izpausmēm.

Speciālo uzdevumu bataljonam, reaģējot uz politiskām pūļa masu nekārtībām, ir īpaši uzdevumi no elektrošokeru pielietošanas līdz jaudīgu ūdensmetēju un trokšņa granātu piemērošanai.

Speciālo uzdevumu bataljons šodien veic vingrinājumus slepena poligona teritorijā, īpaši pievēršoties maigākām spēka izpausmēm. Es aicinātu ekektrošokerus aizstāt ar stekiem un rokudzelžiem. Īstiem rokudzelžiem, nevis erotiskā arsenāla seksuālām rotaļlietām, politiski nepakļaujoties seksuāli stiprākajam personas “aizturēšanas orgasma” laikā.

Gaidāmi aicinājumi uz nesankcionētu pulcēšanos Rīgā, kas šoreiz nav saistīts ar VDD plāniem un būtu operatīvais provokāciju uzdevums, lai identificētu “latviešu etniskos teroristus” vai “Kremļa aģentu žīdu kolonu”.

Citā “riskanto situāciju plānošanā” ar policijas provokācijām, kad policisti ir iefiltrēti “dažādos politiskās varavīksnes grupējumos”, mums ir jāvadās ne tikai no policijas operatīvajiem apsvērumiem, bet arī jāņem vērā plašāks sabiedriskais un ģeopolitiskais konteksts, lai ministram katru reizi 10. maijā nenāktos demisionēt. Tie visi ir visai slidīgi jautājumi. Tikai kopīgi ar Valsts prezidentu un Rinkevičas kundzi no Ārlietu ministrijas saskaņojami.

Tas attiecas arī uz veiksmīgo risinājumu gan Ukrainas traģēdijas fotogrāfiju izvietojumam, gan ar Ukrainas karogu Latvijas teritorijā plašu pielietošanu.

Operatīvo pasākumu kontekstā ar provokāciju “dot brīvības, kas nav aizliegtas ar likumu”, piemēram ziedu nolikšanu piemiņas vietās, ir panākts ievērojams rezultāts, sabiedrības drošības nodrošināšanā. Es esmu pietiekami gudra, lai visu VDD operatīvo darbu plānotu un saprastu un man katram nav jāstāsta viss, ko zinu.

Atklāšu tikai tādu sīkumu, ka Uzvaras laukuma visa apkārtne ir noklāta ar nepamanāmām novērošanas kamerām. Ikviens policists ir aprīkots ar mobilu novērošanas un ieraksta kameru, kas ir sasaistē ar Rīgas pilsētas operatīvas novērošanas centru.

Operatīvi iegūtā informācija uzrāda arī atsevišķu policistu nelojalitāti policijas vadībai un neatbilstību ieņemajamam amatam.

Ir nekavējoši jāuzlabo policistu meistarība šo trūkumu novēršanā, lai nepieļautu, ka “krievvalodīga agresora karoga nēsātājam” pašvaldības policists nespēj izskaidrot piemērojamā likuma normu, kas to aizliedz darīt.

Līdz ar to saistībā ar notikumiem 10. maijā pie padomju pieminekļa Pārdaugavā Valsts policija pagaidām sākusi tikai pirmos trīs kriminālprocesus un 20 administratīvā pārkāpuma procesus.

Divi kriminālprocesi sākti pēc Krimināllikuma panta par genocīda, noziegumu pret cilvēci, noziegumu pret mieru un kara noziegumu attaisnošanu. Viena no šīm lietām sākta pret jaunieti, kurš pie pieminekļa staigāja ar Krievijas karogu. Abas lietas nodos izmeklēšanai Valsts drošības dienestā (VDD).

Ir jāņem vērā ikkatras rīcības sociāli psiholoģiskā ietekme un sodīšanas sistēmas ar ievērojamiem naudas sodiem efektivitāte.

Ziedu novākšana ar traktoru nākošajā rītausmā bija rīcība, kas notiek katru gadu pēc šī 9. maija pasākuma, tāpēc aizvainošanās ir uzspēlēta un ir pilnīgi nevietā.

Latvijas pilsoniskās nācijas izveides neveiksmes ir mūsu kopīgas neveiksmes. Sabiedrība ir sašķelta. Es tagad teikšu, ka konflikti sabiedrībā ir auglīga augsne VDD operatīvajām darbībām, nodrošinot sabiedrisko drošību.

Jo dziļāki ir etniskie konflikti, jo drošāka sabiedrība.

Latvijas krievvalodīgajiem šobrīd jātiek galā pašiem.

Personīgi mana atbildība ir arī valsts gatavība nodrošināt piemērotu atalgojumu policijas darbiniekiem, tos neaizstājot vien ar novērošanas kamerām.

Tādēļ pieturēšis pie VDD izveidotas tradīcijas mūsu veidoto un kontrolēto partiju Vienotība, Jaunā Vienotība, Attīstībai PAR, NA un Saskaņa konteksā un savā politiskajā reklāmā aicinu krievvalodīgajien okupantiem un latviešiem censties rūpēties KOPĀ par valsts drošību, kaut sabiedrība ir sašķelta, kā nekad iepriekš kopš 1991. gada.

Pārpublicēts no Twittber

Atbildēt

Наверно

15.05.2022. 00:34

»

https://ipvnews.org/

«Конец Америке!» – подумал Ванька, увидев на обменнике объявление «Долларов нет


На брикеты для отопления долларсы пустили ...экологично и тепло ..

Atbildēt

krievam pizda

14.05.2022. 22:29

»

hoholiem kirdik

Hoholus krievi sit karā kā mušas un karš līdz pēdējam ukrainim iznīcinās gan visus ukraiņus jeb hoholus, kas ir viens un tas pats, gan valsti ar nosaukumu Ukraina, kuru pašreiz vada klauns. Bayraktar vairāk kā 50 štukas ir notriekti un ir izrādījušies neefektīvi, markas prestižs ir zudis. Stinger ir...


Putins būs līdz pēdējam krievu mēslam un tad visi kopā uz Kabzdonu. Ievainota hohola, kas karo pret ukraiņiem, dzīvībai tāpat kā krievu dzīvībai ir mazāka cena nekā trofeju putekļu sūcējam, ko aizved, bet ievainotās bidlas komandieri atstāj nosprāgt. Stinger, krievu defektīvais, ir no 1981. gada, tātad nevar būt 60 gadu vecs un nēģeriem tos neviens nepārdod. Katrs otrais Javelin iznīcina vismaz vienu krievu tanku, bruņumašīnu, vai pat helikopteru ar visu krievu necilvēku apkalpi.
Ukrainas "klaunam" izrādījās tērauda serdenis, atšķirībā no jūsu glēvā paranoidālā sadistiskā pederasta, Putina.

Atbildēt

hoholiem kirdik

14.05.2022. 21:04

»

krievam pizda

Hohols, tas ir degradējis kādreizējais ukrainis un praktiski neatšķiras no tevis, krievu mēsla. Runa par slāvu tautu, ukraiņiem, kas pēdējiem noķertiem krievu necilvēkiem dzīviem novilks ādas...


Hoholus krievi sit karā kā mušas un karš līdz pēdējam ukrainim iznīcinās gan visus ukraiņus jeb hoholus, kas ir viens un tas pats, gan valsti ar nosaukumu Ukraina, kuru pašreiz vada klauns. Bayraktar vairāk kā 50 štukas ir notriekti un ir izrādījušies neefektīvi, markas prestižs ir zudis. Stinger ir 60 gadus vecs ierocis un tādi tagad ir pat visās Āfrikas valstu armijās. Javelin, ko iedeva hoholiem, katram otrajam dēļ vecuma nedarbojas baterija un nebūt ne katru šāvienu tie trāpa. Tāpēc paši hoholi tos net projām. Daudz labāks ir NLAW, bet kara gaitu tas nemaina. Katru reizi, kad krievi ieņem hoholu ierakumus, hoholi tur pamet savus Javelin un NLAW vairumā un tie masveidā tagad nonāk krievu rīcībā. Krievi pat ir izdevuši instrukciju krievu valodā, kā ar tiem jārīkojas. Poļu iedotie tanki bija veci, noņemti no konservācijas, tiem nedarbojas dzinēji un tēmēšanas ierīces. Kaujas mašīnas ir no Vjetnamas kara laikiem, tas ir, 50-60 gadus veci lūžņi. Jaunus tankus un kaujas mašīnas hoholiem nedod, jo hoholu karavīru dzīvības rietumiem neko nemaksā.

Atbildēt

https://ipvnews.org/

14.05.2022. 20:42

«Конец Америке!» – подумал Ванька, увидев на обменнике объявление «Долларов нет!»

Atbildēt

krievam pizda

14.05.2022. 20:41

»

hoholam kurdik

Ukrainas vadība taisās karot līdz pēdējam ukrainim. Rietumi dos tam naudu un ieročus, bet jākaro būs hoholiem, jo rietumi paši karot ar Krieviju negrib. Uzdevums ir novājināt Krieviju ar hoholu asinīm. Tas, ka lielākā daļa hoholu vīriešu labākajos gados ies bojā un Ukraina kā valsts tās tagadējās robežās...


Hohols, tas ir degradējis kādreizējais ukrainis un praktiski neatšķiras no tevis, krievu mēsla. Runa par slāvu tautu, ukraiņiem, kas pēdējiem noķertiem krievu necilvēkiem dzīviem novilks ādas.
Pirmkārt, ukraiņi ir labi karavīri, sagatavoti un motivēti, atšķirībā no ģļēviem, pazemotiem, dirsās drāztiem krieviem, otrkārt krievu bidlai jākaro ar vecām plintēm, bet ukraiņiem un ir Bayraktar, Stinger, Javelin, NLAW un citi moderni ieroči, ko krievam nekad neredzēt kā savas ausis.

Atbildēt

hoholam kurdik

14.05.2022. 20:21

»

krievam pizda

Krievu necilvēki nekādi nespēj izprast, kāpēc ukraiņi negrib ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu, bučot popa no kapiem atnestos miroņu kaulus, ielūzt un noslīkt kādā no 30 miljoniem āra ateju, nosprāgt slimnīcu koridorā uz grīdas uz piemīztiem matračiem, kāpēc negrib barībā izmentot palmu stearīnu, ...


Ukrainas vadība taisās karot līdz pēdējam ukrainim. Rietumi dos tam naudu un ieročus, bet jākaro būs hoholiem, jo rietumi paši karot ar Krieviju negrib. Uzdevums ir novājināt Krieviju ar hoholu asinīm. Tas, ka lielākā daļa hoholu vīriešu labākajos gados ies bojā un Ukraina kā valsts tās tagadējās robežās vairs neeksistēs, tas nevienu vairs neinteresē. Kritušo attiecība pašreiz nav 1/10. Mazāk klausies Arestoviču! Hoholi nevienu reālu kauju nav uzvarējuši. Kauju par Čūsku salu viņi zaudēja, kauju par Mariopoli viņi zaudēja, kauju par Izjum viņi zaudēja, Hersonas apgabalu viņi zaudēja, pašreiz Ukrainas armija ir ielenkumā Severodoņeckā, Kramatorskā un Slavjanskā. Ukrainas valdība aizliedza publicēt datus par saviem kritušajiem, lai tauta nezinātu patieso situāciju, bet reāli Ukrainas zaudējumi ir katastrofāli. Pašlaik viņi grib mobilizēt vēl miljonu ! iedzīvotājus. Polija iedeva Ukrainai 223 vecus tankus, ASV iedeva kaujas mašīnas no Vjetnamas kara laikiem, briti iedeva lielgabalus. Tagad pie Krievoj Rog Ukraina steidzami formē jaunas karaspēka vienības Donbasā zaudēto vietā. Bet tas viņus tāpat neglābs. Visus šos karotājus tāpat samals kara gaļas mašīnā. Šodien G7 valstis paziņoja, ka neatzīs Ukrainas robežu izmaiņas, jo G7 nav šaubu par to, ka Ukraina tās pašreizējās robežās nākotnē vairs nepastāvēs. Jautājums ir tikai, kas paliks no tās pāri.

Atbildēt

antons mikoss

14.05.2022. 19:27

»

Patiesais

Rada šādu dokumentu uztaisīja no bezspēcības. Jautājums, kāpēc Hersonā pēc tam, kad no tās aizbēga ukrainas armija, viena mirklī viss mainījās, iedzīvotāji izkārā Krievijas karogus...


Tā nomeloja "patiesais".
Ne visu 5. Kolonai domāto FSB naudu piesavinajās paši čekisti. Daļa nonāca arī koloborantu kabatās.
Ukrainā 5 000 lietas ierosinatas par nodevējiem.

Atbildēt

Holodomors Nr. 2

14.05.2022. 17:06

Pasaule vēl nodarbojas ar seno vācu nacismu, bet par šodienas brutālo krievu nacismu tai maz rūpes. Kāpēc?

Atbildēt

Gapons

14.05.2022. 16:13

Lai kāda iekārta nevaldītu Ukrainā, Krievijai nebija ne mazāko tiesību tur iebrukt! Šo noziegumu nekas neattaisno! Prieks, ka impērija sāk agonijā sabrukt! Lielkrievu šovinisms, ir vel ļaunāks par fašismu, to neaizmirstiet!

Atbildēt

krievam pizda

14.05.2022. 14:24

»

ASV protektorāts Latvija

Duraks pats nav pamanījis, ka kara Ukrainā vispār varēja nebūt, ja Ukraina būtu pildījusi Minskas vienošanās, bet pašreiz Ukrainas armiju faktiski vada Lielbritānijas virsnieki, kuri lika palikt Ukrainas armijai aplenkumā Meripolē un Severodoņeckā, lika uzbrukt Čūsku salai, lai pēc iespējas piespiestu...


Krievu necilvēki nekādi nespēj izprast, kāpēc ukraiņi negrib ar lapķjām strēbt skābo kāpostu zupu, bučot popa no kapiem atnestos miroņu kaulus, ielūzt un noslīkt kādā no 30 miljoniem āra ateju, nosprāgt slimnīcu koridorā uz grīdas uz piemīztiem matračiem, kāpēc negrib barībā izmentot palmu stearīnu, bet lieto saulespuķu eļlu un cūku taukus, kāpēc negrib dzert šņabi no spirta, ko ķīnieši taisa no kanalizācijas, bet dzer kvalitatīvu graudu gorilku.
Ukraiņi ir tauta, bet jūs, starpetniska vergu varza bez savām saknēm, bez vēstures, bez dabīgi izveidotās valodas, bez neviena sabiedrotā.
Ukraina nekaros līdz pēdējam ukrainim, jo krievu sadisti, marodieri un pederasti būs beigušies daudz ātrāk. Jau tagad kritušo karavīru attiecība ir 1/10, bet Ukraina tikai sāk saņemt modernus ieročus.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

14.05.2022. 12:17

»

ha-ha

Kungs nav pamanījis,ka arī Krievijā valda mežonīgais kapitālisms un kā Krievijā tiek publiski sludināti ukraiņu un Ukrainas iznīcināšanas plāni,kurus sāka īstenot jau 2014.gadā.To dara,ne jau krievi,bet internacionālie krievvalodīgie,kurus ir pārņēmusi genocida un fašisma sērga.Arī pie mums.Bāze tiem...


Duraks pats nav pamanījis, ka kara Ukrainā vispār varēja nebūt, ja Ukraina būtu pildījusi Minskas vienošanās, bet pašreiz Ukrainas armiju faktiski vada Lielbritānijas virsnieki, kuri lika palikt Ukrainas armijai aplenkumā Meripolē un Severodoņeckā, lika uzbrukt Čūsku salai, lai pēc iespējas piespiestu krievus tērēt savus spēkus un resursus aplenkto likvidēšanai, bet Ukrainas valdība pilda rietumu plānu karot ar Krieviju līdz pēdējam ukrainim, kas nebūt nav Ukrainas valsts interesēs, jo Ukraina agri vai vēlu šajā karā tiks sakauta un kā valsts likvidēta. Karš līdz pēdējam ukrainim agri vai vēlu novedīs pie Ukrainas tās patreizējā veidā likvidācijas. Jo ilgāk Ukraina karos, jo mazāk tai paliks teritorijas un tā ir Ukrainas vadības izvēle tā turpināt.

Atbildēt

ha ha ha

14.05.2022. 10:52

»

Skolnieciņš

https://youtu.be/oo1WouI38rQ Колыма - родина нашего страха / Kolyma - Birthplace of Our Fear...


Arī "latvietis" Viktors Alksnis kurš ne vārda neprata latviski ir palicis svaigā atmiņā kā kangars, bet tas nenozīmē, ka latviešu tautas lielākā daļa ir pārkrievoti izdzimteņi.
https://lv.wikipedia.org/wiki/Viktors_Alksnis

Atbildēt

ha-ha

14.05.2022. 10:09

»

8 gadi genocīda

pamanīti netika, jo mira etniskie krievu iedzivotaji Doņeckā. Vismaz 10 000 tūkstošu bija civīlisti.tas ir genocīds. Tagad ir karš, kura laikā pravoseki un azov izmanto civīlos objektus, tur ārzemju studentus kā ķīlniekus un piesedzas ar civīlstiem.Infotelpā dominē Rietumu propaganda, jo Rietumi karo...


Kungs nav pamanījis,ka arī Krievijā valda mežonīgais kapitālisms un kā Krievijā tiek publiski sludināti ukraiņu un Ukrainas iznīcināšanas plāni,kurus sāka īstenot jau 2014.gadā.To dara,ne jau krievi,bet internacionālie krievvalodīgie,kurus ir pārņēmusi genocida un fašisma sērga.Arī pie mums.Bāze tiem ir PSKP biedri,kuri Latvijā ir radījuši nenormālu sociālo nevienlīdzību,radījuši latviešiem nepieņemamus dzīves apstākļus,tā radot masveida bēgšanu,sociāli neaizsargāto genocidu izmantojot pat veselības aprūpes,labklājības sistēmu.Lēmumu pieņemšana par okupācijas simbola nojaukšanu vēl nenozīmē,ka tas tiks nojaukts.Daudz kas būs atkarīgs no notikumiem Ukrainā.

Atbildēt

Skolnieciņš

14.05.2022. 06:18

»

fašists skolnieciņš

Tu, stulbais fašist, nezini pat to, ka Gulagu izveidoja un tā pirmais direktors bija latvietis Edgars Bērziņš...


https://youtu.be/oo1WouI38rQ Колыма - родина нашего страха / Kolyma - Birthplace of Our Fear
вДудь (10 milj. abonenti)
Не знаю, как у вас, но всю свою жизнь я слышу от родителей: ну будь осторожен, ну не привлекай к себе лишнее внимание, не высовывайся – это очень опасно; и вообще мы простые люди – от нас ничего не зависит.

Мои родители – прекрасные люди, я безумно их люблю. Но они говорят все это десятилетиями - даже в тех ситуациях, где очевидно нарушается здравый смысл, где творится несправедливость и где мы точно правы.

Я всегда думал: откуда у старшего поколения этот страх, это стремление мазать все серой краской? Почему они боятся, что даже за минимальную смелость обязательно прилетит наказание? Моя гипотеза: этот страх зародился еще в прошлом веке и через поколения добрался до нас. Одно из мест, где этот страх появлялся, - Колыма.

Для максимального погружения мы проехали всю трассу Колыма. 2000 км тяжеленной дороги. 9 дней пути. И лютый, просто неправдоподобный мороз.

Как люди жили здесь тогда, во время репрессий? Как люди жили после? Как живут люди сейчас?

Все это нам было интересно и важно узнать нам. Все, что узнали, мы рассказываем вам.

Некоторые герои выпуска:
Ростислав - https://www.instagram.com/rostbboy/
Артем Ковалев - http://artemkovalev.com/
Роман Романов - https://www.gmig.ru/
Иван Паникаров - номер карты сбербанка для поддержания работы музея в Ягодном
5469 3600 1298 2287
Антоха - https://www.instagram.com/kaban553/

За одежду спасибо ребятам из компании https://ru.redfoxoutdoor.com Если бы не они, совсем не факт, что мы бы пережили эти морозы.

Atbildēt

fašists skolnieciņš

13.05.2022. 20:55

»

Skolnieciņš

Hm, krievi taču Krievijā bendēja represētos latviešus un arī tos latviešus, kas atradās Krievijā vel pirms kara (Staļina lielās tīrīšanas 1937. gadā). Tad kāpēc Krievijas krievi neceļ pieminekļus latviešiem? Kāpēc Krievijas krievi neliek piemiņas zīmes latviešiem? Krievijas pilsētu centros nav nekādu...


Tu, stulbais fašist, nezini pat to, ka Gulagu izveidoja un tā pirmais direktors bija latvietis Edgars Bērziņš:
https://lv.wikipedia.org/wiki/Eduards_Bērziņš
Bija visai interesants cilvēks. Beidzis Berlīnes mākslas akadēmiju. Latviešu sarkanais strēlnieks. Pēc Krievijas pilsoņu kara palika Krievijā. Strādāja
čekā. Bija Daļstroj tresta priekšnieks Magadanā, kam pakļāvās arī reģionālās Gulaga nometnes.
Viņam Magadanas centrā uzstādīts piemineklis.
В 1989 году к 50-летию Магадана перед зданием горисполкома установлен бюст Эдуарду Петровичу Берзину, выполненный по проекту магаданского скульптора А.В. Семенова. Преданному бойцу революции, чекисту и замечательному хозяйственнику Эдуарду Петровичу Берзину суждено было стать первостроителем Магадана.
В ноябре 1931 года он был назначен директором образованного в бассейне верхней Колымы треста по дорожному и промышленному строительству - Дальстроя. 4 февраля 1932 года на пароходе "Сахалин" Берзин с другими работниками треста прибыл в бухту Нагаева. В этих местах Берзин проработал шесть лет. За этот срок были построены первые причалы Магаданского порта, заложен город Магадан и его промышленные предприятия, электростанция, а также театр, библиотека, школа, парк культуры и отдыха. Открылись школы-интернаты для детей местного населения. С 1934 года Колыма становится ведущим валютным цехом страны.
19 декабря 1937 года ЭЛ. Берзина по клеветническому навету арестовали. 1 августа 1938 года оборвалась его жизнь. Основатель Магадана прожил всего 44 года.
Tā mūsu vēsture. ko der zināt.
Un bija Krievijā arī piemineklis latviešu strēlniekiem, ko nesen demontēja dēļ tādiem idiotiem kā skolnieciņš.

Atbildēt

Šaubīgi

13.05.2022. 20:25

Argumenti. Lasītājs kā tiesa. Viņsm tā liekas. Bet propaganda gan ne?

Atbildēt

Nelej čugunu

13.05.2022. 18:58

»

nelej udeni

kad asv un nato okupeja latviju,latvija tika aizliegta runas briviba un atcelta demokratija


Un filtrē, ko raksti! Aizliegta runas brīvība un atcelta demokrātija ir Krievijā.

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 18:18

https://youtu.be/f_W1SmSmbOU Гитлер. Фюрер День Победы 2 - НАЗАД В БУДУЩЕЕ » Черный юмор Bad Kings [озвучка] (переозвучка)

Atbildēt

Jukums

13.05.2022. 17:21

»

anti soross

melo ebrejs zelenskis,vina podelniks aristovics,asv un nato !Krievija atbrivo ukrainu no banderu fasistiem


Krievijai vispār nekādas daļas nav par to, ko dara Ukraina savā valstī. Krievijai jāsēž aiz žoga un jāklusē.
Bet, tā, kā Krievija ir pastrādājusi veselu kaudzi kara noziegumu, no taisnības tiesas tai neizvairīties. Visticamāk Krievija tika sadalīta un nekad vairs nespēs apdraudēt ne kaimiņus, ne arī kādu citu valsti.

Atbildēt

slava uhaņi

13.05.2022. 17:19

»

Jukums

Ir viena ļoti laba ziņa - beidzot aizturēta tā okupantu ragana ždanoka


okra'ina varonīgi uzvar krievus lv mēdekļos un jukuma apziņā , slava uhaņi...

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 16:15

»

nelej udeni

kad asv un nato okupeja latviju,latvija tika aizliegta runas briviba un atcelta demokratija


Hm, krievi taču Krievijā bendēja represētos latviešus un arī tos latviešus, kas atradās Krievijā vel pirms kara (Staļina lielās tīrīšanas 1937. gadā). Tad kāpēc Krievijas krievi neceļ pieminekļus latviešiem? Kāpēc Krievijas krievi neliek piemiņas zīmes latviešiem? Krievijas pilsētu centros nav nekādu pieminekļu un piemiņas zīmju saistībā ar Staļina teroru (Lielo teroru) un ar represētajiem latviešiem? Kur līdzvērtīgi pieminekļi un piemiņas zīmes igauņiem un lietuviešiem? Kur???
Ne jau latvieši slepkavoja krievus, bet krievi slepkavoja latviešus. Latvieši ir Otrā pasaules kara upuri, bet krievi ir Otrā pasaules kara vaininieki un kara noziedznieki.
Pobedas kults sistemātiski un konsekventi dzēš cilvēku atmiņas un patiesās vēstures liecības. Podedas kults reālo vēsturi aizvieto ar lielkrievu šovinismu un panslāvismu. Latviešiem par savu naudu nav neko jāceļ un neviena priekšā nav jātaisnojas. Maksāt kompensācijas represētajiem latviešiem un lūgt piedošanu Latvijai un latviešiem ir Krievijas krievu pienākums.
Ar NEcieņu pret komunistiem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Krievijas Zelta rublis uzvares usd !

13.05.2022. 15:41

»

Balagan

Hersonā iedzīvotāji ziņo, ka krievu Genocīds ir pieņemamāks par rietumu demokrātiju un rietumu pederastiskajām vērtībām


Krievijas zelta rublis uzsak triumfa gajienu tiesi ukraina !

Atbildēt

anti soross

13.05.2022. 15:34

»

Jukums

Laikam jau mēģini te pārspēt melošanā maniaku putinu. Krievu okupāciju neviens normāls ukrainis nekad nepieņems un nepacietīs


melo ebrejs zelenskis,vina podelniks aristovics,asv un nato !Krievija atbrivo ukrainu no banderu fasistiem.

Atbildēt

he, he

13.05.2022. 14:58

»

Jukums

Hersonā nekādi krievu karogi netika izkārti, nevajag tik truli melot! Hersonā cilvēki protestē pret nolādēto krievu okupācijas mēģinājumu joprojām, lai gan okupanti u viņiem šauj, met trokšņu granātas, nelikumīgi aiztur un nelikumīgi izsūta uz depresīvajiem Krievijas reģioniem. Līdzīgi, kā Latvijā krievu...


Hersonā 9.maiju svinēja trakāk kā Krievijā. Visi tur priecīgi un laimīgi. Kredīti Ukrainas bankām vairs nav jāmaksā, komunālie maksājumi mazi, Krievijas TV, mācības skolās krievu valodā, Krievijas pensijas un pabalsti. Visus ukraiņu nacionālistus, kas citiem neļāva dzīvot, ātri izķēra un aizsūtīja atpakaļ uz Ukrainu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: