Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

fašists skolnieciņš

13.05.2022. 14:55

»

Skolnieciņš

Kāda sumpurņa pēc Latvijas Republikā ir vajadzīga pareizticīgo baznīca? Kāda sumpurņa pēc latviešiem vajag šo Kremļa 5. kolonnu? Kad Padomju Krievija okupēja Latvijas Republiku 1940. gada 17. jūnijā dievturība tika uzreiz aizliegta. Tas notika uzreiz, tomēr kristīgās baznīcas un sinagogas turpināja ...


Tev nu ļooti gribas visu aizliegt un visus citādi domājošos aizsūtīt uz koncentrācijas nometnēm un tur nošaut un sadedzināt gāzes kamerās. Bet vai tu Latvijas Republikas Satversmi esi lasījis?
99.pants. Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību.

Atbildēt

Jukums

13.05.2022. 14:42

Ir viena ļoti laba ziņa - beidzot aizturēta tā okupantu ragana ždanoka.

Atbildēt

Jukums

13.05.2022. 14:38

»

Patiesais

Rada šādu dokumentu uztaisīja no bezspēcības. Jautājums, kāpēc Hersonā pēc tam, kad no tās aizbēga ukrainas armija, viena mirklī viss mainījās, iedzīvotāji izkārā Krievijas karogus...


Hersonā nekādi krievu karogi netika izkārti, nevajag tik truli melot! Hersonā cilvēki protestē pret nolādēto krievu okupācijas mēģinājumu joprojām, lai gan okupanti u viņiem šauj, met trokšņu granātas, nelikumīgi aiztur un nelikumīgi izsūta uz depresīvajiem Krievijas reģioniem. Līdzīgi, kā Latvijā krievu okupācijas laikā.
To krievu karogu var aizmirst, tas ilgi vairs nekur netiks lietots, no tā burtiski pil asinis.

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 12:52

Kāda sumpurņa pēc Latvijas Republikā ir vajadzīga pareizticīgo baznīca? Kāda sumpurņa pēc latviešiem vajag šo Kremļa 5. kolonnu? Kad Padomju Krievija okupēja Latvijas Republiku 1940. gada 17. jūnijā dievturība tika uzreiz aizliegta. Tas notika uzreiz, tomēr kristīgās baznīcas un sinagogas turpināja darboties (protams, daļēji ierobežotā veidā).
Mūsu vietējie kristieši un jūdaisti ziņoja par dievturu līderi un Latvju Dievu priesteri Ernestu Brastiņu NKVD darboņiem (čekistiem), rezultātā 1940. gada 6. jūlijā Ernestu Brastiņu arestēja un izveda uz Padomju Krieviju. 1942. gadā Ernestu Brastiņu notiesāja ar nāves spriedumu – nošāva.
Dievturība okupētajā Latvijas Republikā bija pilnībā aizliegta. Gan pirmās Latvijas Brīvvalsts, gan otrās Latvijas Brīvvalsts laikā kristīgā baznīca jaucās dievturībā iekšā un bija pret politeismu (daudzievību). Padomju okupācijas vara neaizliedza kristiešu un jūdaistu eksistenci, bet dievturu eksistence bija aizliegta.
Ar cieņu pret daudzdievību un Sentēvu Dieviem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Balagan

13.05.2022. 12:42

https://neatkariga.nra.lv/intervijas/380692-azov-medicinas-korpusa-komandieris-jaroslavs-soloduha-ekskluziva-intervija-neatkarigajai-tagad-azov-ta-ir-visa-ukraina?_gl 1*kum2fo*_ga*OTk1MjQ1MjMwLjE2MzkyMTMwODM.*_ga_LTMBW853YH*MTY1MjQzODE0NS41OC4xLjE2NTI0MzgyODcuMA..
Treknā čekistu pieguļniece atklātā tekstā slavē SS divīziju "galīcija"...
Mdē...
Latvijā nekādi Likumi vairs nedarbojas...
You are Doomed!

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 12:39

»

fašists skolnieciņš

Nezaimo dievu idiot! Ka tik tevi pašu kādreiz par fašisma propagandu un nacionālā naida kurināšanu netiesā


Savu grēcīgumu vari iebāzt mācītājam pakaļā. Lūdzu, neatgremo man kristiešu dogmātu. Kristieši ar savu demagoģiju par grēcīgumu skalo cilvēkiem smadzenes. Krievija tam ir piemērs. Krievijā pareizticīgo baznīca jau ir izskalojusi cilvēkiem pēdējās smadzeņu paliekas. It īpaši pareizticīgo popi (kapelāni no pareizticīgo baznīcas) skalo karavīriem smadzenes kazarmās.
Ar necieņu pret Bībeles viltus Dievu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 12:36

»

Balagan

Dievs teica: Netiesā un netapsi tiesāts


Nu, Tu vari ticēt ebreju cilts Dievam Jahvem (Dievam Jehovam) jeb vecajam Velnam. Tu vari ticēt Bībeles viltus Dievam Jahvem jeb kristiešu Dievam. Tu vari neticēt nekam. Tā ir Tava brīva izvēle. Tās ir Tavas cilvēktiesības.
Latvija ir Latvju Dievu zeme. Sentēvu pagāniskā ticība ir mūsu zemes un tautas pamatticība.
Ar cieņu, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Es redzu, ka ar pirmo trīs kristietības baušļu ievērošanu Tev iet labi. Bet ar pārējiem kristietības baušļiem Tev iet čābīgi.

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 12:32

No 1941. gada 14. jūnijā uz Vjatlagu izsūtītajiem Latvijas vīriešiem pusgada laikā nomira 93% aizvesto. Tad 1942. gada vasarā arestēja un uz Vjatlagu atveda etniskos vāciešus. Arī viņi nomira. Kur ir piemineklis šiem nomocītajiem cilvēkiem?
Ar NEcieņu pret komunistiem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš

Atbildēt

8 gadi genocīda

13.05.2022. 12:07

pamanīti netika, jo mira etniskie krievu iedzivotaji Doņeckā. Vismaz 10 000 tūkstošu bija civīlisti.tas ir genocīds. Tagad ir karš, kura laikā pravoseki un azov izmanto civīlos objektus, tur ārzemju studentus kā ķīlniekus un piesedzas ar civīlstiem.Infotelpā dominē Rietumu propaganda, jo Rietumi karo pret krieviju visās frontēs.Kurā pusē nostāties latviešiem, ir katra izvēles lieta. Ja gribi nebeidzamu kovidu, čipu rokā, digitalo naudu, zaļo eneģiju, lai nosaltu savās mājās,praidus, laupītājus no Koalīcijas pie varas mūžīgi- balso par kolektīvo Baidenu un Ukrainu!Un būs tev pasaulē nebeidzama amerikāņu hegemonija, ko Tu apmaksāsi ar saviem grašiem, tev nekas nepiederēs, bet Tu būsi laimīgs.Liberāļu baidenistu uzbrukums ir sācies pret cilvēkiem! Tā ir Sātana valstibas ofensīva, ko var apstādināt tikai Krievija!

Atbildēt

un tomēr debili

13.05.2022. 11:59

»

abpusējs genocīds

Ukrainas -Krievijas karš ir abpusējs genocīds


un.............diplomēti...skoplas skolas, kauns kauns kauns kauns...pielīdušas skolotājos pēc principa, ka tikai ne atpakaļ biešu vagā...Protams, stulbam grūti darīt intelektu darbus...viņas 'izdeg', jo galvās īssavienojumi. VARBŪT SAŅEMIETIES UN BEIDZOT AIZEJIET NO TĀM SKOLĀM, LABĀK LAI NAV. NEKA AUDZĒT UN DIPLOMĒT !!!!! SLEPKAVAS SADISTUS KĀ PUĶINAM............................................DIPLOMĒT IR NOZIEGUMS

Atbildēt

Balagan

13.05.2022. 11:57

»

Okupantu mērglim

Oh gribētu gan dzīvot netiesāts kā esat raduši 600 gadus dzīvojot savā urlandē


xexexexe
reku tavs bratans, demokrāt!
https://youtu.be/HAU3WU1JTbI

Atbildēt

abpusējs genocīds

13.05.2022. 11:43

Ukrainas -Krievijas karš ir abpusējs genocīds!?

Atbildēt

Okupantu mērglim

13.05.2022. 11:39

»

Balagan

Dievs teica: Netiesā un netapsi tiesāts


Oh gribētu gan dzīvot netiesāts kā esat raduši 600 gadus dzīvojot savā urlandē.

Atbildēt

golobevu visur pietiek, 20 % civilizācijas

13.05.2022. 11:32

»

Balagan

Hersonā iedzīvotāji ziņo, ka krievu Genocīds ir pieņemamāks par rietumu demokrātiju un rietumu pederastiskajām vērtībām


ir ar defektu, puķinam 80 % pilsoņu, jo viņš lecina tikai defektīvos UN DALA DIPLOMUS...JA DALĪTU IZZIŅAS PAR.....................

Atbildēt

jā, no tiesas

13.05.2022. 11:29

»

Balagan

Dievs teica: Netiesā un netapsi tiesāts


un nāves debilajiem lielas bailes

Atbildēt

krievus

13.05.2022. 11:28

»

Balagan

Kurš iegūst no Kara...


jo nav tādas tautas, tikai pilsoņi caram, čekistam... nu, kas modē

Atbildēt

Balagan

13.05.2022. 11:15

Kurš iegūst no Kara?
1. Militāristi un Ieroču ražotāji(Tiem nau Tautība. Cilvēces atkritumi)
2. Kara Suņi. (Slepkavas, kuri prot tikai vienu - Nogalināt. Cilvēces Stkritumi)
3. Baņķieri (Tiem nau Tautības. Cilvēces atkritumi)
4.Kriminālnoziedznieki (Tiem nau Tautības. Cilvēces atkritumi)
5. Propongondoni, kā šis g. krūms vai dž. bušs, kāda razņica (Tiem nau Tautības. Cilvēces atkritumi)

gan jau kādu tripermūļu pasugu aizmirsu...

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

13.05.2022. 11:03

»

tīri cilvēcīgi

..Šajā genocīdu sakarā, ir radies jautājums, cik precīzi Izraēlas armijai ir paredzēts nogalināt palestīniešus, lai rietumi to atzītu par genocīdu


Rietumi palestīniešu iznīcināšanu par genocīdu nekad neatzīs. Vārdi genocīds, agresija un kara noziegumi rietumu pasaulē ir no krimināliem palikuši par politiskiem jēdzieniem. Kad, piemēram, ASV iebruka Irākā un Afganistānā, tad tā agresija nekāda, protams, nebija. Neviens Bušu un mūsu Vairu tiesāt par kara noziegumiem neprasīja. Kad NATO bombardēja mērķtiecīgi Belgradu, uzspridināja tur tiltus, sabombradēja pilsētas centru, tad tas, protams, nekāds kara noziegums nebija. Kara noziegumi ir arī, piemēram, marodierisms, kas ir kritušo mantu piesavināšanās, un gūstekņu spīdzināšana. Pilns interenets ar video kā urkaiņi pārmeklē un piesavinās kritušo krievu mantas un kā spīdzina krievu gūstekņus. Viss tas ir klasiski kara noziegumi, bet Latvijā vietējie nacionālie atkritumi šos video izplata facebook un ar tiem lielās kā ar ukraiņu varonības pierādījumiem. Rietumu morāle vienmēr ir bijusi divkosīga un ciniska. Tieši rietumi rīkoja krusta karus pret neticīgajiem, kur krustneši ar sevišķu nežēlību slepkavoja neticīgos. Daudzus gadus rietumi piekopa koloniālismu, slepkavoja un aizveda verdzībā miljonus Āfrikas iedzīvotājus. Pašlaik rietumi grib pakļaut un kolonizēt Krieviju, bet Krievija pretojas. Ukraiņi kliedz, ka pret viņiem piekopj genocīdu, bet paši tajā laikā no 2014.gadā veica krievu genocīdu Donbasā un tagad aicina uz krievu genocīdu visā pasaulē.

Atbildēt

Balagan

13.05.2022. 11:01

Hersonā iedzīvotāji ziņo, ka krievu Genocīds ir pieņemamāks par rietumu demokrātiju un rietumu pederastiskajām vērtībām...
Taisās pievienoties Krievijai. Lai genocidē bez pārtraukuma.
mūžīgmūžos...
āmenahui.

Atbildēt

tīri cilvēcīgi

13.05.2022. 10:41

..Šajā genocīdu sakarā, ir radies jautājums, cik precīzi Izraēlas armijai ir paredzēts nogalināt palestīniešus, lai rietumi to atzītu par genocīdu?

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 08:50

»

fašists skolnieciņš

Fašists skolnieciņš grib, lai Latvijā tiek aizliegta komunisma propaganda un tās vietā nāk fašisma propaganda, jo pats viņš ir fašistu atbalstītājs


Sarkanie nezvēri – komunisti, čekisti un sarkanarmieši – veica ilgstošu un sistemātisku latviešu tautas genocīdu. Tagad okupantu un kolonistu otpriski (pēcnācēji) kaut ko čīkst un īd par savām tiesībām. Tas ir pretīgi! Putina Krieviju tiesās tāpat kā Hitlera Vāciju! Nāks laiks un ”Russkij Mir” noziegumi taps atklāti un upuri vairs neklusēs. Krievija taps tiesāta. Un es aicinu krievus lūgt visus sev zināmos Dievus, jo tā diena ir tuvu…
Ar necieņu pret sarkanajiem nezvēriem, Skolnieciņš
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-(
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
P.S. Un pareizticīgo baznīca kopā ar Bībeles viltus Dievu nepalīdzēs krievu totalitārisma pielūdzējiem aizbēgt no karmiskā soda! Dievi un Dievietes visu redz. Dievi un un Dievietes visu zina!
#24.02.2022. #NoWar #StandWithUkraine

Atbildēt

secinājums

13.05.2022. 08:33

Rietumiem patīk cipari! Cik liels ir vajadzīgs, tas noslepkavoto ukraiņu cipars, kas viņiem ir nepieciešams?

Atbildēt

Skolnieciņš

13.05.2022. 07:18

Nacisms un komunisms ir divas totalitāras ideoloģijas. Abas šīs ideoloģijas ir pelnījušas publisku nosodījumu un aizmirstību. Nacisma un komunisma vieta ir vēstures mēslainē. Nacisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija visā pasaulē ir aizliegts kopš 1945. gada 8. maija. Savukārt, komunisms kā totalitāra un postu nesoša ideoloģija vel nav pilnībā aizliegts. Ir laiks tiesāt komunismu. Ir laiks atcerēties šīs ideoloģijas noziegumus pret cilvēci un pasauli.
Un komunistiskās partijas regālijām (kompartijas varas simboliem) nav vietas Latvijā. Komunistiskās partijas regālijas ir pelnījušas kritiku, nosodījumu un aizmirstību. Pobedas kults ir destruktīvs Latvijas sabiedrībai un pasaulei kopumā. Ir laiks graut Pobedas kulta radītos mītus. Asiņainais 2022. gada 24. februāra rīts ir atvēris pasaulei acis uz Pobedas kulta patieso būtību. 2022. gada 24. februāra rītā Pobedas kults nometa savu miermīlīguma masku un parādīja savu plēsonīgo seju visai plašajai pasaulei. Pobedas kulta patiesā seja ir briesmīga, pretīga un atbaidoša. Maska ir kritusi. Pobedas kults ir atmaskojis pats sevi.
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
Dievturība mūžam dzīva.

Atbildēt

Patiesais

13.05.2022. 07:14

Rada šādu dokumentu uztaisīja no bezspēcības. Jautājums, kāpēc Hersonā pēc tam, kad no tās aizbēga ukrainas armija, viena mirklī viss mainījās, iedzīvotāji izkārā Krievijas karogus.

Šis fakts parāda, ka jautājums par genocīdu ir visai apšaubāms- tas ir pirmkārt. Otrkārt- karš nav pastaiga pa tirgus laukumu, kārš ir pretinieka nogalināšana. Vairāk skaidrs būs tikai pēc kara beigām, nevis tagad.

Atbildēt

!

13.05.2022. 05:53

»

he, he

Un ko darīja Latvijas armija Irākā un Afganistānā


latviesu algotni piedalijas so valstu okupacija,bet klauni latvija nevicinajas ar Irakas,Afganistanas,Dienvidslavijas,Libijas karogiem un nezimeja tos klat saviem fb profiliem.Tapat nezimeja izraelas karogus klat saviem fb profiliem ,kas asv reketieri nozaga latviesiem 40 miljonus euro.

Atbildēt

lauķis

13.05.2022. 04:24

»

sss

Nu, nu, es arī gribu paskatīties kremļa propogandas akrobatiku - ko latvieši tur genocīdēja? :D


Droši vien ka tie nebija latvieši,tās bija tādas pat bezsugas aitas kas karo Ukrainā,abās pusēs.

Atbildēt

sss

12.05.2022. 23:26

»

he, he

Un ko darīja Latvijas armija Irākā un Afganistānā


Nu, nu, es arī gribu paskatīties kremļa propogandas akrobatiku - ko latvieši tur genocīdēja? :D

Atbildēt

Jukums

12.05.2022. 23:23

Neuzskatu tos krievu okupantus, kuri izdara slepkavības un veic citus smagus noziegumus Ukrainā, par cilvēkiem. Viņi nav pat lopi, viņi ir sliktāki par lopiem. Lieki piebilst, ka teiktais attiecas arī gan uz pašu putinu, gan uz pārējiem kara sācējiem kremlī. Viņi nerīkojas, kā cilvēki, viņi rīkojas sliktāk, kā pēdējie lopi.

Atbildēt

12.05.2022. 21:31

»

Dusmīgā

Nedi.s! Latviešu tautai viss ir kārtībā, bet ar orkiem beidzot ir jātiek galā, kaut vai lai nosprāgst no aukstuma un bada, ja nevēlas pārcelties uz savu sapņu zemi Rašu


Ja tev šķiet, ka viss kārtībā, tad tu esi narkoša. Tā kā, vaļenki kājās un pa špalām uz savu Rašu, marš!

Atbildēt

tikai

12.05.2022. 20:26

kad militārā operācija beigsies,tad jau atklāsies īstā patiesība,paši ukraiņi jau tagad ir sākuši runāt,bet pagaidām daudzi vēl baidās teikt patiesību,atklājas jau no iedzīvotāju stāstiem,kurš ir īstais agresors un slekavas ukrainā.kurš šāva pa cilvēkiem un mājām,kuri šāva pa tiem cilvēkiem kuri gribēja evakuēties pa koridoriem...

Atbildēt

Krieviija pret Ukrainu tagad

12.05.2022. 19:59

Veic to pashu, ko Izraela pret Palestinu, Asv pret Siriju, Iraku, Libiju, utt.

Atbildēt

Zizis

12.05.2022. 19:36

Tas, ko Ukrainā veic krievu izdzimteņi ir holokausts pret visām tur dzīvojošajām tautām. Kādas būtnes šos necilvēkus, kas sevi sauc par krieviem ir dzemdējušas un kādas nelietības tiem ir tikušas mācītas ģimenēs un skolās? Neiedomājami šausmoņi.

Atbildēt

Zilace

12.05.2022. 19:01

»

Dusmīgā

Nedi.s! Latviešu tautai viss ir kārtībā, bet ar orkiem beidzot ir jātiek galā, kaut vai lai nosprāgst no aukstuma un bada, ja nevēlas pārcelties uz savu sapņu zemi Rašu


Kā tas jāsaprot, ka daudzdzīvokļu mājā latvietim,
bet kaiminam pēc kaut kādām pazīmēm būs jābrauc kaut kur, kas ir orkija? Nevari paskaidrot, vai latviešiem nebūs par apkuri un ēdienu vairs jāmaksā ? Kāds ir tavs slepenais plāns?

Atbildēt

lauķis

12.05.2022. 17:34

»

valdis

Vēstures grāmatā rakstīts,ka bija Kijevas Krievzeme.Tad jau sanāk genocīds pret īstajiem krieviem jo ukraiņi tos kas dzīvo Austrumos uzskata par ordas pētečiem


Vēstures grāmatā rakstīts ka nav nekā senāka par jūdu pasakām un teikām.Veselais saprāts un faktu analīze saka ka bībeles projekts nav senāks par 300 gadiem.
Vēsturnieki ir vispērkamākie un tupākie,līdzko sāk apspriest tehnoloģijas tad ir strupceļš.

Atbildēt

Dusmīgā

12.05.2022. 17:30

»

Latvijā viesvarneši veic ekonomisko genocīdu pret Latviešu tautu


Nedi.s! Latviešu tautai viss ir kārtībā, bet ar orkiem beidzot ir jātiek galā, kaut vai lai nosprāgst no aukstuma un bada, ja nevēlas pārcelties uz savu sapņu zemi Rašu

Atbildēt

valdis

12.05.2022. 16:56

Vēstures grāmatā rakstīts,ka bija Kijevas Krievzeme.Tad jau sanāk genocīds pret īstajiem krieviem jo ukraiņi tos kas dzīvo Austrumos uzskata par ordas pētečiem.

Atbildēt

Latvijai draudot bads

12.05.2022. 16:49

Izsprāgs lettiņi no bada! Tas būs Krievijas genocīds pret Latviju!? Slava Uhaņai!

Atbildēt

he, he

12.05.2022. 16:44

Krievija veic Azov fašistu genocīdu Mariopolē. Ai, ai, bet nemaz nav žēl.

Atbildēt

derdz

12.05.2022. 16:30

Lūdzu palasi vēsturi, tur būs aprakstīts, kas ir īsts genocīds pret kādu tautu no citas tautas puses vai tautas varas. Nevienu neauklējas, visus pēc kārtas un neatstāj pilsētas, utt . kā iet tā atstāj kailu lauku. bet pagadām pēc tā neizskatās. bet šā vai tā nav labi ka tas kas tur notiek, jo cilvēks pret cilvēku, krievs un ukrains, ukrainā daudz krievu dzīvo austrumu pusē, bet krievijā daudz ukraiņu dzīvo. ko nevar sadalīt. Drīzāk vara pret varu, nevis tautu.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: