Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

nu nu

23.04.2024. 15:04

»

pamulkim no mulku zemes

Uz sodienu kopejais dezertieru skaits hoholu armija sastada 100 000 dezertierus.tapec Krievijas armija ienem vienu apdzivoto vietu pec otras ukrainas atbrivosana no banderovcu fasistiem.un nekadi mulku zemes dzerajiem atnemtie automobili,ne asv kolonizatotu nato ieroci neko neizmainis specialas militaras...


Kad Putins izsludināja mogilizāciju, vairāk kā miljons krievu aizmuka, kaut gan krieviju vēl pagaidām nebumbo. Nav tādas hoholu armijas, tāpat kā nav tādas tautas. Hohols ir savas saknes, valodu un cilvēka seju zaudējušais kādreizējais ukrainis, kurš ir nopuvis līdz krievam, faktiski tāds pat civilizācijas atkritums kā tu.
Kādreizējā Ļeņingradas kompartijas bosu dežūrmauka Vaļka Stakan (Matvijenko), Kinder Surprice (Kirijenko), pagaidām vēl nenobeigtais Latvijā smirdošais krievu fašistiskais lops Gapoņenko, 1/4 krievijas pederastijas domes deputātu ar ukraiņu uzvārdiem, ir hoholi. Spriežot pēc uzvārda arī ūsainais krievu tarakāns, kurš ar krievu virspidaru Putinu bučojas uz lūpām, Lukašenko, ir hohols.
Tie, kuri pēdējam krievu necilvēkam izsniegs pastāvīgo abonementu uz Kabzdonu, ir slāvu tauta ukraiņi.
Jau trešais gads, kā notiek "ukrainas atbrivosana no banderovcu fasistiem", bet Putinam jau varmācīgi jārekrutē pensionāri, izvalīdi, bābas no cietumiem un studenti, ar viltu jācenšās iemānīt karot indusus, nēģerus un nepāliešus, bet 14 gadīgus pusaudžus, kurus pēc tam visus iztērēs Donbasā, vergot kara mašīnai.

Atbildēt

Хм

23.04.2024. 14:59

»

nu nē

Par Hitleru, tas no pimpa izzīsts, bet krievi gan sapņoja visus ukraiņus pataisīt par sev līdzīgiem nicināmiem pretīgiem bezsugas orgnismiem. Kurš normāls cilvēks varētu gribēt būt krievs


https://www.vestnesis.lv/ta/id/93908

Vācijas okupācijas režīms un tā plāni Latvijā
No grāmatas “Latvijas vēsture. XX gadsimts”
Profesors Antonijs Zunda, Valsts prezidentes padomnieks

Reihsministrs A. Rozenbergs, kas pats bija dzimis un ieguvis izglītību Baltijas valstīs, centās uzsvērt, ka Ostlandes tautām nav savas patstāvīgas kultūras, bet ir tikai vācu un krievu kultūras atdarinājumi. Vācu režīms ar lielām aizdomām izturējās pret latviešu inteliģenci, paredzot tās izsūtīšanu kara beigās uz Krievijas apgabaliem. 1941. gada 5. jūnija memorandā tiek atzīmēts, ka izsūtīšanai vajadzētu pakļaut kādus 30 – 40 tūkstošus cilvēku. Latviešu inteliģence tika uzskatīta par šovinistisku, anglofilu, galveno latviešu nacionālās un neatkarības idejas paudēju, līdz ar to bīstamu okupācijas režīmam.
Jau 1941. gada 18. augusta rīkojumā Ostlandes reihskomisārs H. Loze norādīja, ka oficiālā dienesta valoda valsts iestādēs ir vācu valoda. Speciāls Austrumu ministrijas apkārtraksts noteica, ka vācu okupācijas iestāžu darbiniekiem nav jāmācās Baltijas tautu valodas, jo paredzams, ka drīz visi šo teritoriju iedzīvotāji runās vācu valodā. 1942. gada 7. martā parādījās norādījums, ka sarakste starp vācu un latviešu iestādēm drīkst notikt vienīgi vācu valodā. Tikai savstarpējā saziņā latviešu iestādes varēja lietot gan vācu, gan latviešu valodu. Latviešu valoda tika atļauta, bet tai atvēlēja otršķirīgas funkcijas.

Влажные фантазии-это одно. А исторические факты-это другое.

Atbildēt

ausis netic

23.04.2024. 14:50

Mavriks Vulfsons, persona, kura pirmā Latvijā paziņoja tautai par Ribentropa-Molotova līgumu izrādās bija Valsts Drošības Komitejas aģents.

Atbildēt

Fakti

23.04.2024. 14:48

Ko sēj, to pļauj, šobrīd Latvijā dažādi populisti, arī Šķēles izsūtāmais zēns, un apskatnieki, nemaz nerunājot par soctīklu švaļiem, sēj vēju un paši diezgan ātri ievāc salauztu, bezformīgu masu. Nevar un nedrīkst dirst turpat, kur taisās dzīvot.

Atbildēt

pamulkim no mulku zemes

23.04.2024. 14:43

»

nu nē

Par Hitleru, tas no pimpa izzīsts, bet krievi gan sapņoja visus ukraiņus pataisīt par sev līdzīgiem nicināmiem pretīgiem bezsugas orgnismiem. Kurš normāls cilvēks varētu gribēt būt krievs


Uz sodienu kopejais dezertieru skaits hoholu armija sastada 100 000 dezertierus.tapec Krievijas armija ienem vienu apdzivoto vietu pec otras ukrainas atbrivosana no banderovcu fasistiem.un nekadi mulku zemes dzerajiem atnemtie automobili,ne asv kolonizatotu nato ieroci neko neizmainis specialas militaras operacijas gaita.ebreja zelenska nato grupejums ukraina zaudes.

Atbildēt

nu tad lūdzu.

23.04.2024. 14:43

»

tā ir

Savus ieteikumus vari sarullēt trubiņā un iemest savā izļurkātā anālā. Angļu valoda bija salīdzināta ar krievu feņu, bet ne humānu tautu valodām


kā šīs šajā portālā izlasītās ģeniālo domu frāzes "ko gramsties gar dirsu izkārnīšanās fāzē" un "Savus ieteikumus vari sarullēt trubiņā un iemest savā izļurkātā anālā" skanētu humānajā angļu valodā! Un tad tās nopublicēt sabiedriskajos medijos! Adresāti? Nu, padomājiet paši! Ui, un kā ar "krievu feņu"?

Atbildēt

tā ir

23.04.2024. 14:23

»

ieteikums tev, tā ir 23.04.2024. 13:20

negramsties gar dirsu izkārnīšanās fāzē


Savus ieteikumus vari sarullēt trubiņā un iemest savā izļurkātā anālā. Angļu valoda bija salīdzināta ar krievu feņu, bet ne humānu tautu valodām

Atbildēt

Хм

23.04.2024. 14:22

»

tā ir

Vienmēr jāatceras, ka krievu, tā ir galējo drausmoņu: Staļina, Jagodas, Ježova, Ērenburga, Abakumova, Čikatilo, Prahanova, Dugina un Putina, valoda


Понятное дело, что вы с удовольствием бы вместо латышского немецкий ввели. Один патриот и фанат Гитлера даже отказывается верить историческим фактам, что Гитлер хотел уничтожить латышский язык

Atbildēt

Хм

23.04.2024. 14:04

»

REX

Kopumā te vairs nav komentos ko lasīt: palikuši vairumā gadījumu tikai lamu un romānu rakstītāji


Еще есть любители русского дерьма, у которых рефлексы на русские буквы. Наверно, сразу апетит и слюноотделение вызывают.
У каждого свои "тараканы"

Atbildēt

Rinkevičš

23.04.2024. 13:42

»

galīgi

garām,tad jāaizliedz vācu un citu valodas


Tas mums ar dzīves biedreni izdodas: "... gramsties gar dirsu izkārnīšanās fāzē"

Atbildēt

tā ir

23.04.2024. 13:20

»

galīgi

garām,tad jāaizliedz vācu un citu valodas


Vienmēr jāatceras, ka krievu, tā ir galējo drausmoņu: Staļina, Jagodas, Ježova, Ērenburga, Abakumova, Čikatilo, Prahanova, Dugina un Putina, valoda.

Atbildēt

atziņas

23.04.2024. 12:59

М.Ю. Лермонтов: "Прощай немытая Россия, Страна рабов, страна господ..." А.С. Пушкин: "О, как груб наш русский язык!"
Л.Н. Толстой: "Московия - Русь тайги, монгольская, дикая, звериная."
Ф.Н. Достоевский: "Народ, который блуждает по Европе и ищет, что можно разрушить, уничтожить только ради развлечения."
М.Н. Булгаков: "Не народ, а скотина, хам, дикая орда душегубов и злодеев."
А.М. Горький: "Наиважнейшею приметою удачи русского народа есть его садистская жестокость."
С.Т. Аксаков: "Ох. как тяжко жить в России, в этом смердючем центре физического и морального разврата, подлости, вранья и злодейства."
И.С. Тургенев: "Русский есть наибольший и наинаглейший лгун во всем свете."
И.С. Шмелев: "Народ, что ненавидит волю, обожает рабство, любит цепи на своих руках и ногах, грязный физически и морально, готовый в любой момент угнетать все."

О ненависти к русским никто и не говорил. Чувство, которое испытывали все чеченцы, от мала до велика, было сильнее ненависти. Это была не ненависть, а непризнание этих русских собак людьми и такое отвращение, гадливость и недоумение перед нелепой жестокостью этих существ, что желание истребления их, как желание истребления крыс, ядовитых пауков и волков, было таким же естественным чувством, как чувство самосохранения. Лев Толстой, "Хаджи Мурат"

Atbildēt

autoram

23.04.2024. 12:55

Nav ko brīnīties. Atliek vien pavērot, cik daudz "latviešu" ir ar krieviskiem uzvārdiem arī masu dezinformācijas līdzekļos. No turienes arī lielā mīlestība pret "atbrīvotāju" valodu.

Atbildēt

tiešām

23.04.2024. 12:48

»

vv

Būtu labāk par an gļu valodu iespringuši, krievu laikos valoda sglabājās, bet tagad gan tā strauji sāk beigties, jauniešiem pie kājas latviešu, savā strapā runā angliski, viens otrs nemāk rakstīt latviešu valodā, es pat teiktu lielākā daļa


Tas ir labi, ka jaunieši praktizējas angļu valodā, bez kuras 21. gadsimtā neiztikt, bet krievu valodai, kopā ar pārējiem absolūtā ļaunuma atribūtiem, nav vietas humānā sabiedrībā.

Atbildēt

nu nu

23.04.2024. 12:42

»

hm

Nav runa par valodu, par krievu valodu vai latgaliešu , bet gan par ES nākotni. Konflikta sākumā Eiropa bija pārliecināta, ka ar NATO un ASV atbalstu, ar ieročiem un tiešu iesaisti izlūkdarbībā un visādu citādu militāru, ekonomisku un politisku atbalstu, izņemot regulāro armiju, izdosies Krieviju uzvarēt...


Ja NATO iesaistītos karadarbībā Ukrainā, jau pēc mēneša par katru noķerto krievu varētu izsludināt 10 000 eiro lielu balvu, bet pēc pus gada jau 100 000. Ar viltu krievu sadistu, marodieru un pederastu armijā rekrutētie indusi, nepālieši un nēģeri un z-Korejas lādiņi neglābs.
ES un NATO svešus resursus nevajag, tos var nopirkt par naudu. Visi resursi tiks atdoti atpakaļ to patiesiem īpašniekiem, krievu necilvēku paverdzinātām humānām tautām.
Tas ir tikai vistuvākā laika jautājums, kad Turcija, Japāna un Ķīna īstenos savas teritoriālās pretenzijas un derusificēs Aziopas teritoriju.

Atbildēt

REX

23.04.2024. 12:02

Kopumā te vairs nav komentos ko lasīt: palikuši vairumā gadījumu tikai lamu un romānu rakstītāji...

Atbildēt

?!

23.04.2024. 11:26

»

VNO

Nožēlojami ir tas, ka Latvijas portālā regulāri (un samērā labā latviešu valodā) darbojas atklāts kvemļa trollis, kas ar apbrīnojamu spītību atkārto un atkārto un atkārto Patruševa murgus, Karaganova lieltautas imperiālistisko šovinismu, Prohanova šizofrēniskos skreponosus. Uz ko tu ceri? Uz Dimiteru...


ko tu labā latvuviešu movā,izvērs ar apbrīnojamu
spītību,atkārto atkārto,atkārto censoņu sorosa
vārsmu murgojošo propagandu.Nava apnicis LATVJU
ļaužiem kārt ausēm makaronus,jūs protams kāds i
palasa,bet ne silts ne auksts,PASŪTA---saprati āksts.

Atbildēt

VNO

23.04.2024. 09:54

»

hm

Nav runa par valodu, par krievu valodu vai latgaliešu , bet gan par ES nākotni. Konflikta sākumā Eiropa bija pārliecināta, ka ar NATO un ASV atbalstu, ar ieročiem un tiešu iesaisti izlūkdarbībā un visādu citādu militāru, ekonomisku un politisku atbalstu, izņemot regulāro armiju, izdosies Krieviju uzvarēt...


Nožēlojami ir tas, ka Latvijas portālā regulāri (un samērā labā latviešu valodā) darbojas atklāts kvemļa trollis, kas ar apbrīnojamu spītību atkārto un atkārto un atkārto Patruševa murgus, Karaganova lieltautas imperiālistisko šovinismu, Prohanova šizofrēniskos skreponosus. Uz ko tu ceri? Uz Dimiteru?
Redzi vataino populācija latvijas sabiedrībā ir apgriezti proporcionāla tādai pašai vataino populācijai Krievijā, kas ir aptuveni 80 pret 20.

Atbildēt

Хм

23.04.2024. 08:54

»

Anti colorados

Kāpēc nav pieminēti ZZS, Tautas partija, Latvijas ceļš un okupantu partijas, izcelsme taču visām partijām ir viena - NKVD, KGB un komunistu partija, kas bija saauguši ar organizēto noziedzību


Ага, большой список собирается. Придется делать комиссию, которая будет, безусловно, честно и объективно оценивать, кто там был сознательно, а кто с целью "разговаривать с членами партии и вести подрывную деятельность".
И что-то мне подсказывает, конечно, второй вариант будет встречаться в 100% случаев))
Но.. комиссия..рабочие места..финансирование..влияние.. заманчиво...

Atbildēt

Хм

23.04.2024. 08:00

»

Pirātu partija

Krievijas spiegu tīkls ir diezgan plaš, gan bijušo šengenas sadraudzības valstīs, gan NATO...


До начала лета осталось чуть больше месяца, вот и проверим качество прогноза.
Правда, обещанная победа до конца 2023 куда-то запропала

Atbildēt

precizi

23.04.2024. 07:38

»

Pirātu partija

Krievijas spiegu tīkls ir diezgan plaš, gan bijušo šengenas sadraudzības valstīs, gan NATO...


izvilka krievi no Samsung velasmasinas mikroprocesora cipu pieseja ar izoleni klat vecai Fab 500 aviobumbai, pielika klat vel regulejamus sparninus un precizi trapija pa Harkovas televizijas torni.tornis vidu parluza un nogazas zeme.

Atbildēt

Spiegi

23.04.2024. 02:54

»

Pirātu partija

Krievijas spiegu tīkls ir diezgan plaš, gan bijušo šengenas sadraudzības valstīs, gan NATO...


Dzeltenais mērkaķis kokā sji

teic ka ķīna ir tur kur ksut viens ķīnietis

arī

krievija

tas jāpārtrauc

Atbildēt

Anti colorados

22.04.2024. 23:22

»

spriedums

Lustrāciju un kastrāciju Vienotības un NA kremlīniem


Kāpēc nav pieminēti ZZS, Tautas partija, Latvijas ceļš un okupantu partijas, izcelsme taču visām partijām ir viena - NKVD, KGB un komunistu partija, kas bija saauguši ar organizēto noziedzību.

Atbildēt

vieslektore pļutkinene hehe.

22.04.2024. 23:12

»

hehe

Arī vieslektoram pļutkinens


debilības centra zombijtrollene deģenerāte pļutkinene

Atbildēt

Elementārs idiots

22.04.2024. 23:09

»

indullis

durka


Pēteris Karlovs, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки.

Atbildēt

Kolaboracionistu nodrošināts okupācijas turpinājums.

22.04.2024. 23:05

4.maija komunistu kliķes izveidotā jaunvalsts "latvija" nav tas pats, kas 18.novembra Latvija.

Atbildēt

ziepnieks izmanto MĪ

22.04.2024. 22:56

»

?!

kas notiek ar jurģu liepnieku.......,atklāsmju


prastāko versiju...., pa lēto..

Atbildēt

vice

22.04.2024. 22:54

»

Pirātu partija

Krievijas spiegu tīkls ir diezgan plaš, gan bijušo šengenas sadraudzības valstīs, gan NATO...


primātu paranojai atkal krāns nolūzis un zāģu skaidas izbirušas no tukšā paura.

kāpēc tavi delīrija murgu pareģojumi nekad nepiepildās?

kas varēja noiet greizi

Atbildēt

ja tu esi krāns

22.04.2024. 22:50

»

quod iustum est

Neesi krāns


tad tu esi krāns, kaut vai bez pautiem un ar pupiem līdz nabai.

Atbildēt

?!

22.04.2024. 22:47

kas notiek ar jurģu liepnieku.......,atklāsmju
vērienīgums pieaugumā---sacerēšanas fenomens...

Atbildēt

protams

22.04.2024. 22:41

»

ha-ha

Vai esi izcilības centra trafareta dakšotājs? Kur klausies Putina runas un krievu ziņas? Savā centrā


lieto VPN profesional par mulku zemes nodoklmaksataju naudu.

Atbildēt

Pirātu partija

22.04.2024. 20:39

Krievijas spiegu tīkls ir diezgan plaš, gan bijušo šengenas sadraudzības valstīs, gan NATO.
Arī ASV nav viendabīga, tur daži aģenti ir kas stučī rašistiem pa naudu, uz dažiem ir safilmēts komprometējoš materiāls. Ir arī globālistu korporācijas, kas naudu ieguldījušas Krievijas naftas pārstrādes rūpniecībā un tagat, caur saviem ietekmes aģentiem bļauj, lai Ukraina pārtrauc tās apšaudīt.
Krievija izmanto CCCP laika iestrādes, bet spiego primitīvi. Visa spiegošana balstās uz vēstniecību un otriem vēstniecības sekretāriem, kuri ir pabeiguši čekistu skolu un izveidojuši, atjaunojuši, nopirkuši ietekmes aģentus. Spilgtākie no tiem Latvijā ir cūkpurns kalvītis un ždanoka.
Vienreiz sasienoties ar čeku, no tās tik vaļā nevar.
Tikko Grieķija paziņoja par savu F-16 nodošanu Ukrainai, kā Krievija iedarbināja visu savu slepeno un ietekmes aģentu štatu. Piegādes izdevās apturēt vai padarīt nebūtiskas.
Daudzas ES valstis to saprata un izraidīja lielāko daļu Krievijas vēstniecības darbinieku. Ar šādu rīcību izdavās uz laiku paralizēt čekas darbu.
Brīdināju ka Vācijā, strādā ļoti daudz ietekmes aģentu. Vāciešiem izdevās divus noķert, kas vadīja speigošanu. Tika veiktas diversijas lielgabalu lādiņu ražošanas rūpnīcā.
Turpinājums būs ciets, vācieši uzraudzībā ņems visu raškas emigrantu kopienu, kas asimilējusies Vācijā, bet nozombējās ar raškas TV. Būs izraidīšanas un tīrīšanas.
Arī Latvijā, Ukrainas kara sākumā, raškas aģenti nodedzināja dronu rūpnīcu. Rakstīju, brīdināju, čekisti bija aizņemti ar filcienu filmētāju safabricēšanu, lai nopelnītu sev zvaigznītes.
Kas notiks tālāk?
Raška gatavojas sabojāt olimpiskās spēles “draugam” makaronam. Kaut gan makarons skaitās puķinasosu draugs, pa kluso iepērk degvielu lielos apjomos, piegādā raķetēm aizliegtas detaļas, čekisti uzmetīs makaronu.
Iespējams pat olimpiskās spēles būs jāatceļ. Putlerieši uzraus gaisā Francijas AES, kas atrodas netālu no Beļģijas robežas, būs radiācijas noplūde. Ierobežota teritorija, daudz beigtu putnu. Pogas saspaidīs nopirkts arābs, kurš strādā šajā AES.
Spridzinās Lamanša tuneli, no ārpuses. Mēģinās nodedzināt vēl vienu katedrāli, kas atrodas Parīzes Monmart kalnā. Paskatījos, apsardze tur normāla, bet laikam apies.
Arī pašā Krievijā, lai ierobežotu tautu, mazliet paspridzinās. FSB ieplānojusi vairākus terroaktus tieši pirms puķina inogurācijas. Pēc izgāšanās koncertzālē, tiek strādāts pie kļūdām.
Ir video , kuru paši nofilmēja FSB. Koncertzālē redzami daudzi čekisti. Atpazīstami pēc čekas firmas apģērba, džempers, džinsi, un zem vēdera redzama operatīvā ieroču maksts siluets.
Terorakti ieplānoti tieši pirms puķina dubultnieka inogurācijas, kuras nebūs. Puķina dubultniekam laikam pielece, ka viņam drīz beigas. Sēž stresains bunkurā, nežēlīgi kož un maukojās ar savu jauno 17.gadīgo vingrotāju. Visus puķina dubultniekus velk uz vingrotājām!
Puķina dubultnieku Hāgas tiesai nodot nevar, pārāk daudz zin pa iekšējo virtuvi, tāpēc viennozīmīgi likvidācija. Plāns FSB jau izstrādāts. Glabās gan smuki, bet citur nekā paziņos.
Jaunais cars, līdz vasarai karu pārtrauks. Kapitulāciju parakstīs vēlāk, bet jau bez puķina un zeļenabobika.
Krievija būs spiesta izvest karaspēku no visas Ukrainas teritorijas.
Ķīna uzmetīs rašku ieroču piegādes, pēc raškas uzbrukuma sākuma, strauji tās pārtrauks. Vēlāk uzmetīs arī Irāna, jo dažas rūpnīcas būs sabumbotas, bet atlikušās ražos karam pret Izraēlu.
Pēc Baidena neitralizācijas vasarā, nākošais karš sāksies Izraēlā. Sauzems aperācija, bet pirms tam vairākas reizes apmainīsies ar raķešu triecieniiem. ASV izraēlai nepalīdzēs, bet bez ASV, Izraēlai būs polārlapsa!!!

Atbildēt

ķencis

22.04.2024. 20:31

Lai nu kam, bet Liepniekam vismazāk vajadzētu būt pārsteigtam notiekošo valdībā. Kurš vēl ja ne Liepnieks zin kā tiek bīdīti cauri procesi un idejas, kā tiek programmēta tautas apziņa.
Par ko personāžs gribēja paironizēt- par tautu vai par sevi?

Atbildēt

tomēr

22.04.2024. 20:24

arī pats ''izcilais'' šķēlists un taisnības cīnītājs'' Liepnieks klusē kā kad ūdens būtu mutē, par to, ko darīt ar tiem 400 000 CCCP imigrantu kas nemaz te negrib integrēties...

Atbildēt

bet

22.04.2024. 20:21

Neviens no šiem sabiedrisko mediju vadītājiem un uzraugiem nekad agrāk nav dzirdēts pat ieminamies par krievu valodas vai integrācijas svarīgumu...
_________________________________
Tas tiesa, bet par to jau neko nerunā visa valsts politiskā vadība gadus 30...Tas nav nekas jauns...Un kad par to pirms gada sāka runāt nacionāļi, viņi nez kapēc ātri apklusa...vai varbūt tos apklusināja?

Atbildēt

nu

22.04.2024. 20:17

»

hm

Nav runa par valodu, par krievu valodu vai latgaliešu , bet gan par ES nākotni. Konflikta sākumā Eiropa bija pārliecināta, ka ar NATO un ASV atbalstu, ar ieročiem un tiešu iesaisti izlūkdarbībā un visādu citādu militāru, ekonomisku un politisku atbalstu, izņemot regulāro armiju, izdosies Krieviju uzvarēt...


beidziet.Neviens neklausās tos krievvalodīgos Latvijas sab.medijus - tīra naudas izmešana. Eju pa savu rajona parku - dzirdu ziņas no Krievijas, iekāpju autobusā/tramvajā uz centru - dzirdu Putina runu, ieeju vietējā kafejnīcā - dzirdu kā telef klausās un skatās krievu filmas un tā nebeidzami.Mīlīši, kur jūs dzīvojat?Labi, ja kaut viens procents tos Latvijas krievu valodā raidošos klausās:).Izbrauciet KAUT REIZ ar sab.transportu ārpus Rīgas centra:).Jo ātrāk beigs Latvijas mediji raidīt krievu valodā, jo ātrāk ļaudis aptvers, ka dzīvo zemē, ko sauc par Latviju.Jo ātrāk sapratīs - KUR UN KĀPĒC VIŅI VĒLAS DZĪVOT.Ir demokrātija un cilvēkiem ir iespējas izvēlēties, kur dzīvot.

Atbildēt

Ukraiņi saprot ...

22.04.2024. 20:15

https://inforesist.org/sekretar-snbo-rossiyane-planiruyut-ne-sssr-2-0-a-buchu-v-masshtabah-vsej-ukrainy/

Atbildēt

hehe

22.04.2024. 20:01

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Arī vieslektoram pļutkinens.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: