Menu
Pilnā versija
Foto

Krievijas apdraudējuma veidi Latvijai 2024. gadā

Jurģis Liepnieks, puaro.lv · 09.03.2024. · Komentāri (193)

Pievienot komentāru

Lapas:    4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Visi nav izdioti

10.03.2024. 01:30

»

ja spējam būt objektīvi

Visi pārējie masmēdītāji šajā pašreizējā "valstī" ir pārvērtušies par "civilizēto rietumdeŗmoliberastu" propagandonu atvieglošanās un totālas cenzūras vietu. Varētu padomāt, ka tā būtu uzskatāma par normālu situāciju, sevišķi LR Satversmes 100. panta kontekstā? Visi nav idioti...


Bet Kruevijam krievi ir gan idioti līst blakus vlastī un slepkavot tautu, pie tam masvedā arī tos pašus , tur dzīvojo';sos krievus, kuri ir arī kā bēģļi Rīgā un ar kuriem esmu runājusi, ka krievu karasopēks ir okupanti, laupītāji, zagļi utt.
Naktīs no piemājas nozaga, nolaupīja ģimenei DIVUS auto, kas stāvēja pie mājas. Izdemolēja un apzaga dzīvok'li, mantas krāva nozagtajās automašīnās un aizveda, kā viņus informējuši tur palikušie radinieki.

Krieviskā pilsētā pie Jūras, kurā ap 80 % dzīvoja krievi, krievu bandas sagrāva un iznīcināja un stāsta, ka top darīja ukraiņi, kas esot meli un nodevība, ka atnākuši krievu atbrīvotāji. Nevis atbrīvotāji, bet krievu un visu tautību slepkavotāju Kremļa armija. Pat ;latvieši tik ļauni neizsakās pret krieviem Ukrainā, kā šie krievi, bēgļi no Ukrainas.

Krievs, izklasījis šo stāstu, protams, netyicēs, jo viņiem prāts nav tik spožs, lai kaut ko saprāstu, ja paši nav izdzīvojuši bumbas virs galvas.

Atbildēt

ja spējam būt objektīvi

10.03.2024. 00:45

»

.

pietiek com komentāru sadaļa ir pārvērtusies par Kremļa propagandonu tusiņa vietu. Vemt gribas. Ja Lato Lapsa to nesaprot, tad ir idiots


Visi pārējie masmēdītāji šajā pašreizējā "valstī" ir pārvērtušies par "civilizēto rietumdeŗmoliberastu" propagandonu atvieglošanās un totālas cenzūras vietu. Varētu padomāt, ka tā būtu uzskatāma par normālu situāciju, sevišķi LR Satversmes 100. panta kontekstā? Visi nav idioti...

Atbildēt

viss ir vienkārši

10.03.2024. 00:28

»

.

Savu atrautību no realitātes un dzīvošanu savās iedomās vari apspriest ar psihiatru. Normāliem cilvēkiem tādi pamuļķi, kā tu, nav interesanti


Abpusēji pozitīvi ieinteresēti, konstruktīvi un taml. sakarīgi komunicēt ar Normāliem Cilvēkiem ir Cilvēciski Normāli.

Kur pretī - riskēt truli agresīvi, negatīvi destruktīvi un taml. nesakarīgi "komunicēt" ar deģenerātiem un taml. NEcilvēkiem ir bezjēdzīgi un galēji NEnormāli.

Izvēlies ko vēlies - kā / ar ko / kāpēc komunicēt vai NEkomunicēt. Normāliem Cilvēkiem ir iespēja izvēlēties Cilvēciski Normālu dzīvi - atšķirībā no deģenerātiem un taml. NEcilvēkiem.

Atbildēt

.

10.03.2024. 00:25

»

Kalves

Itālijas tiesa ukraiņu karavīram par žurnālista nogalināšanu Donbasā piespriež 24 gadus cietumā Ukrainas nacionālās gvardes komandierim Vitālijam Markivam


pietiek com komentāru sadaļa ir pārvērtusies par Kremļa propagandonu tusiņa vietu. Vemt gribas. Ja Lato Lapsa to nesaprot, tad ir idiots.
Viņš nav idiots...

Atbildēt

Kalves

10.03.2024. 00:23

Itālijas tiesa ukraiņu karavīram par žurnālista nogalināšanu Donbasā piespriež 24 gadus cietumā Ukrainas nacionālās gvardes komandierim Vitālijam Markivam

Atbildēt

.

10.03.2024. 00:07

»

ha ha ha

33 gadus kopā zagāt, kopā arī atbildību nesīsiet. Karotājs hrenovijs. Visticamāk tiksimies kara tribunālā pēc visas šīs jezgas


Ko tu te, ellē ratā, raksti?! Es esmu uzņēmējs, kurš ar grūtībām nomaksā nodokļus. Bet tu, šķiet, esi vienkārši infantils Kremļa propagandons, kurš nupat ir apjucis, tāpēc drukā kaut kādus pierastus tekstus pilnīgā bezsakarā.
Ja arī mēs tiksimies, tad tikai pastarpināti - es tevi varēšu redzēt kādā TV sižetā, kur policija vai tiesa kaut ko ar tevi dara. Katram savs.

Atbildēt

ha ha ha

09.03.2024. 23:56

»

.

Savu atrautību no realitātes un dzīvošanu savās iedomās vari apspriest ar psihiatru. Normāliem cilvēkiem tādi pamuļķi, kā tu, nav interesanti


33 gadus kopā zagāt, kopā arī atbildību nesīsiet. Karotājs hrenovijs. Visticamāk tiksimies kara tribunālā pēc visas šīs jezgas.

Atbildēt

.

09.03.2024. 23:38

»

ha ha ha

😂😂😂😂 sen nebiju tā smējies. Tev meli padodas vēl labāk kā čekistam Putinam


Savu atrautību no realitātes un dzīvošanu savās iedomās vari apspriest ar psihiatru. Normāliem cilvēkiem tādi pamuļķi, kā tu, nav interesanti.

Atbildēt

.

09.03.2024. 23:24

2022.gada pavasarī sporta klubā Rīgā, kur ir arī daudzi krievu jaunieši, viens visai enerģisks un ambiciozs krievu jaunietis teica - Krievijas vairs nav ("России больше нет."), ar to domājot, ka sporta pasaulē Krievija vairs nevarēs normālie piedalīties dēļ uzbrukuma Ukrainai. Tas, manuprāt, ir ārpus Krievijas dzīvojošo krievu jauniešu attieksmes rādītājs. Citiem vārdiem - krievu jaunieši nudien neiesaistīsies kaut kādās provokācijās, jo tādas viņiem nafig nav vajadzīgas; viņi grib piedalīties normālās sporta sacensībās pasaulē, ceļot, mācīties, veidot biznesu saistībā ar citām valstīm utt. Vienīgi veci PSRS laika pensionāri varētu gribēt iesaistīties provokācijās. Taču ar tiem ir problēma - sava vecuma dēļ viņiem nav daudz enerģijas, entuziasma, līdz ar to arī vēlmes iesaistīties ielu kaujās vai tml.
Ja atceramies, kā Rostovā cilvēki ielās reaģēja uz vagneriešu izlēcienu, kad tie sāka savu maršu uz Maskavu. Tāpat arī te var izrādīties, ka Kremļa politiku atbalstošas provokācijas negūst jebkādu atbalstu krievu sabiedrībā. Krieviem Latvijā nav nekādas vēlmes atnest uz šejieni karu un postu. Kāda mārrutka pēc lai viņi to censtos darīt?!
Tas savukārt nozīmē, ka maz ticams tādu provokāciju sekmīgs rezultāts.
Protams, vienlaikus nevar izslēgt, ka paštaisnais Putins ar saviem līdzdalībniekiem cenšas sarīkot provokācijas Baltijas valstīs.
Vienkārši nevajag baidīties! Jācīnās pret to sērgu! Turklāt jācīnās plecu pie pleca ar visiem krieviem Latvijā, kuri noraida Kremļa noziedzīgo darbību.

Atbildēt

Mecanāti

09.03.2024. 23:09

»

Ļera

Nekas, tovarisc: Putin vam pomožet


Vai izrādi finansē Ķeķerevu fonds.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

09.03.2024. 23:09

»

liepniek,sac domat ar galvu

Sakas sagatavosanas ! asv valsts departaments viktorijas nulandes vieta nozimeja John Bass asv vestnieku Afganistana 2017-2020 gada ,kurs vadija asv militara kontingenta izvesanu no Afganistanas


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Un, arī: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu "ienaidnieku"), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamu "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Savukārt, kā zināms: "Pasaule pazudīs nevis no tā, ka ir pārāk daudz cilvēku, bet tādēļ, ka ir daudz necilvēku."

---------

"Brāļu kari" M.U.Ļ.Ķ.U zemē "latv(ĀN)ijā".
( 'aktuālais redzējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

"Brāļu kari", BRĀĻU (?!?) kari ~
Ko Tu, Letiņ, tajos dari?!???
Kur, kā Cilvēks(?), VISPĀR deri ~
TĀDS, kas BRĀLI "vinnēt" ceri?!??
...
Ko Tu "brāļu karos" meklē?
SEV un BRĀLIM "renti" peklē?!?
Kam Tev rīkli pārgrauzt gribas,
Izraut Sirdi, dragāt ribas?...

Kam Tev kalpo rokas, kājas?
Brāli sist, līdz - pagurst vājas??
Brāli spārdīt, līdz - ļimst ceļos,
"Karakalpi", kam ceļš "veļos"?!?

Kam Tu "ienaidniekos" prasies,
Kad ar paša BRĀĻIEM "kasies"?
Kāpēc naidu atvem, mel(l)u,
BRĀLI "mālējot" par "vel(l)u"?

Kam Tu provocēt ļauj karu,
Dažkārt - pat uz mūžu garu,
Tiem, kas "shēmo", ņirdzot malā,
SAVU vinni BRĀĻU galā?!?

Kam Tev acis, kam Tev ausis,
Ja - tās TIKAI akli klausīs,
"Brāļu kara" ZOMBĒTĀJUS,
Kam Jūs, BRĀĻUS, vajag vājus?

Kam Tev jēga, Dieva dota,
"Smadzeņpodā" ierievota?
Lai to, tŗula naida varā,
Nobendētu "brāļu karā"?!?

Kam Tev Dvēselīte miesās,
Kas par "brāļu kariem" tiesās,
VISUS (Tevi – tajā skaitā),
Kuri SAVUS BRĀĻUS maitā?
...
"Brāļu kari", BRĀĻU (?!?) kari ~
Ko Tu, CILVĒK (!!!), tajos dari?!???
Kam Tu M.U.Ļ.Ķ.U zemes "valsti",
Karodams ar BRĀĻIEM balsti?!?...

Vai Tev Radītājs ir skaudis,
To, ko zina VISI ļaudis:
Kur, kā NEcilvēks, vairs deri ~
TĀDS, kas BRĀLI "vinnēt" ceri?!??

---------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

primātu paranojai

09.03.2024. 22:49

»

Pirātu partija

Mazliet par tuvākiem notikumiem...


delīrija agonijas murgi gandrīz tādi paši kā taukmūļu bandas polittehnologam murģim ziepniekam
drošvien abi vienādu ļergu sadzērušies un kūtsmēslu pakaišu kūdru appīpējušies

Atbildēt

ir daudz sliktak ginekologe fon der laina

09.03.2024. 22:27

»

!

Neceri padzert spermu! Dabūsi ar mietu, pediņ


visas pasreizejas likstas un grutibas pasaule sakas,kad eiropa,latvija,lietuva,igaunija,zviedrija un somija valsts augstakajos amatos tika nozimetas babas.

Atbildēt

driķē tikai

09.03.2024. 22:23

»

Pirātu partija

Mazliet par tuvākiem notikumiem...


versiju daudz

Atbildēt

beznadjoga

09.03.2024. 22:23

»

Ļera

Nekas, tovarisc: Putin vam pomožet


tebe daze durka ne pomozet.

Atbildēt

Nav ko apdraudēt, puķina KGB vada valdību

09.03.2024. 22:22

KGB virsnieki Savickis, indriksoni utt. rīkojas pa NVO, federācijām, baznīcām, kontrolē stratēģiskos uzņēmumus. Kalvīši iepērk pētersones, Dreimanes utt ar visiem valsts noslēpumiem tiesās ar gazpromiem, tagad izkārtas kā Gazprom KGB akcionāres valsts uzpirkšanas shēmās. KGB darbinieki vada būvniecības karteļus, organizē naudas plūsmu. Aģentu tīkls, t.sk. ādamsoni u.c. sniedz detalizētas atskaites, Krievijas vēstniecībā darba pilnas rokas. Visi lēmumi, kas atbilst puķina KGB stratēģijai valdībā tiek pieņemti nākamajā dienā, pārējie tiek novirzīti bezgalīgām diskusijām NVO, kuras kontrolē KGB aģenti.

Atbildēt

!

09.03.2024. 22:20

»

an abuser

nelien man virsū ar savu sievišķo mīksto varu


Neceri padzert spermu! Dabūsi ar mietu, pediņ!

Atbildēt

an abuser

09.03.2024. 22:10

»

!

Kur ta tu skriesi āzīti mans, pareizais, vienmēr smejošais


nelien man virsū ar savu sievišķo mīksto varu

Atbildēt

naivais večuks

09.03.2024. 22:07

STRATĒĢIS, pļa! Tā ar' divos vārdos būtu uzrakstījis - kas neaizmuks, tam būs pizģec ...

Atbildēt

seko informācijai

09.03.2024. 21:56

»

jautājums

.Zelenskis arī vakarā teica, ka kara nebūs, no rīta bija


ko citu teikt, ltv to nerāda.....................

Atbildēt

Pirātu partija

09.03.2024. 21:56

Mazliet par tuvākiem notikumiem.
Ir daudz netiešu zīmju, kas liecina par puķina lomas izpildītāja drīzām beigām.
Nosprāga puķina mīļākais zirgs, sākuma domāju ka lavrovs, bet izrādījās īstais. (lavrovs būs velāk)
Nomira (nošāva 1.km no puķina rezidences mežā) viens no puķina tuvākās apsardzes FSOšņikiem, vienkārši netīšām noklausījās informāciju, kas nebija domāta viņam. Meģināja ar to padalīties, un tika likvidēts.
Likvidēja vienu no puķina pavāriem, normāls čalis, sportisks, uzkačājies, labi gatavoja, vecums ap 45. gadiem. Pie putlerišiem strādāja četrus gadus.
To izdarīja dāma no putlera “raganām”, uzmeta aci uz šo puisi, gribēja seksuāli izmantots.
Čalis veceni pasūtīja *irst, tas maksāja viņam dzīvību. Dāmīte to nevarēja pārdzīvot, piesūtīja killerus ar newnovičoku, formula kā pie Nahaļnaja indēšanas.
Nākošais būs pats puķina lomas aktieris,vasiļič, likvidēs klasiski, kā, pagaidām paklusēšu.
Termiņš jau nozīmēts, līdz puķina vēlēšanām.
Vasiļč noskatīja sev jaunu brūti, skuķim 17.gadi, mākslas vingrotāja. Lai papriecājas savas pēdējās dieniņas.
Visiem puķiniem patīk mākslas vingrotājas? FSO apsargā dāmīti. Sargu vairāk kā bija kovididiotam knariņam.
Skuķis drīz aplauzīsies, paņems prom. Arī citu kara noziedznieku, liecinieku likvidācija no tuvākām puķina aprindām. Pēc Krievijas kapitulācijas, visu vainu par karu, novels uz puķinu, un tuvākm, jau likvidētām viņa aprindām.
Kas būs par caru pēc puķina? , ieliks jaunu veci no puķina bandas. Patruševs nebūs, to pašu likvidēs.
Pārmaiņas briest arī Ukrainā. Karš nevar beigties, jo nav pabeigta tīrīšana no “dieva” Ukrainā.
Ļoti daudzi sazagušies uz armijas iepirkumiem, būs tīrīšanas armijas aprindās, kas atrbildīgi par iepirkumiem. Daudzi deputāti pietuvināti silei, nozaguši miļjonus, muks prom. SBU būs darbiņš, atrast un likvidēt, naudu atgriezt kasē.
SBU noķers nodevēju, kas paziņoja rašistiem zeļenabobika atrašanās vietas koordinātes. Būs koloboranta tiesāšana vai likvidācija. Tomēr trieciens var tik veikts arī pa Radu, kad tur notiks plenārsēde.
Atbilde būs pa raškas balto māju, tas ir, GosDuru, Maskavā. Iespējams Gosdura nodegs.
Ja līdz šim, zeļenabobiku astoņas reizes gribēja nolinčot rašisti, tad tagad, to grib arī Ukrainas oligarhi. Drīz ahmetovs un porošenko sēdēs cietumā.
Ukrainu vadīs premjers, kuram tiks nodotas visas prezidenta pilnvaras un tas būs jermaks, melnais zeļenabobika kardināls.
Pašu Zeļenski likvidēs. Ja nesanāks iemontēt kaujas gāzes granātu lidmašīnā vai helihopterī, tad izmantos IGLA, Perun vai Stingeru. Zeļenabobikam nav palicis ilgi. Līdz zeļenabobika vēlēšanām noteikti neizdzīvos.
Rāšisti arī bez puķina lomas izpildītaja sitīsies līdz pēdājam. Raškas armija tiks godīgi sakauta, tā muks.
Tiks atbrīvota visa Ukrainas teritorija ! Krievijā super inflācija, drīz pa 1$ dos 300.rub, kad būs 1000. nodrukās jaunu rubli, konfiscēs noguldījumus.
Lai apturētu karu, novērstu vatņiku uzmanību no zaudējumiem, rašisti taisīs teroraktus. Pirmie terorakti būs METRO un pazemē. Vainu protams mēģinās novelt uz Ukrainu.
Ja tas nepalīdzēs, atkārtosies “Nord Ost”, ja kāds neatceras, kas toreiz notika, palasiet internetā.
Paralēli tam, rašisti savervēs teroristus, kas sagrābs pasažieru prāmi ar cilvēkiem. Būs traģēdija.
Garām nepalaidīsies, reportāžas būs visās ziņās, pat no helihoptera filmēs.
Būs vēl traģēdijā Varoņēžā, tur apstāsies vilciens ar taktiskām kodolgalviņām no Z-korejas !!! Par to uzzinās SBU, un pa vilcienu atlidos, jo pretējā gadījumā rašisti tās var palaist pa Ukrainu.
Liela ekoloģiskā katastrofa, pus pilsēta būs piesārņota. Raķešu toksiskā degviela izlīs un aizdegsies. Būs vajadzīga evokuācija.
Raška agonijā, jo zaudē karu. Pēdējais mēģinājums to apturēt būs Kurskas vai Ļeņingradas AES spridzināšana. Sekas kā pēc Černobiļas, liela cilvēku evokuācija.
Ja par ASV, tad tur drīz baidena hospitalizācija, tramps nebūs par prezidentu. Iespējams par prezidentu būs trampa līdzgaitnieks ap 45.gadiem, bet arī ne uz ilgu laiku, un ne uzreiz. ASV gada beigās dabūs pirmās dabas kataklizmas, vēlāk pilsoņu karš un šķelšanās.
Žīdiem ASV palīdzēt vairs nevarēs, maza taktiska bumba, ko Irānai laipni iedeva puķins, pie Izraēlas krastiem, mazliet liks atskurpt holokosta pasaku autoriem, četri miļjoni bēgļu Vācijā.
Vēl nāk informācija par kaut kādu dambi Kazahstānā, arī laikam putleriešu darbs. Karš Gruzijā un kaukāzā.
Šogad vēl divi lokāli kari. Ļoti ātri beisies. Uz Latviju vatņiki neuzbruks, bet biedēs un provacēs. Ar Igauņiem iespājama pašaudīšanās. Igauņu kovididiotu valdība, ar kuci kallasu, to godam ir pelnījusi.

Atbildēt

Satrauktais

09.03.2024. 21:53

»

GH

Bēgt uz Kremli


Visus neņems. Tāpēc to žogu Kremlis lika mūsējiem uzcelt. 3 000. ukraiņu neielaida.

Atbildēt

liepniek,sac domat ar galvu

09.03.2024. 21:47

Sakas sagatavosanas ! asv valsts departaments viktorijas nulandes vieta nozimeja John Bass asv vestnieku Afganistana 2017-2020 gada ,kurs vadija asv militara kontingenta izvesanu no Afganistanas.
p.s. latviesu algotniem ukraina ar steigu naksies begt ,tapat ka 2021 gada no Afganistanas.

Atbildēt

bet

09.03.2024. 21:44

Man protams, blatmanis un šķēlists-aferists Liepnieks nekādas simpātijas neizraisa, bet liekas ka galīgs duraks viņs nav. Tikai nez kapēc npiemineja sava gara darbā, ka tieši LV varas maspēja ir viens no galvenajiem iemesliem, kapēc osvoboditeli varētu LV varai neticēt un gaidīt savus tankus. Varas mazspēja, korupcija, blati, uttt...

Atbildēt

runā nu gari vai īsi

09.03.2024. 21:43

ko darīs puķins, nezin neviens. Bērnss un baidens varbūt zin...KO DARĪS BAIDENS, ZIN VISI-RŪPĒSIES UN NEGULĒS CAURĀM NAKTĪM. JAU DIVUS GADUS NEGUĻ AIZ KREŅĶA PAR UKRAINU...Zelenskis arī vakarā teica, ka kara nebūs, no rīta bija. Neviens nav jābiedē, katram jāzin sava rīcība, ja kas, LAI NAV BAIĻU...bailes nepalīdz.STREIPUKĻI AIZMUKS UN ĀTRI...MUMS NAV KUR MUKT.Vismaz baterijas nopērciet...un sveces..špickas, mobilo baterijas cik ilgi darbojas...vienīgie sakari...

Atbildēt

!

09.03.2024. 21:43

»

an abuser

Sasmējos, kremļa propagandist


Kur ta tu skriesi āzīti mans, pareizais, vienmēr smejošais?

Atbildēt

savādi

09.03.2024. 21:39

»

Nobela miera premija

Nobela miera premija Donaldam Trampam un Ilonam Maskam ,ja viniem izdosies likvidet nato bloku


ka tajā pat laikā tu neprasi likvidet pašu pasaules agresīvāko bloku-Krieviju.

Atbildēt

cilvekam ar karpam uz gimja

09.03.2024. 21:38

izpostitas Vecrigas pakapeniska paplasinasanas uz visu Rigu un visu Latviju jus sagaida.

Atbildēt

Potjomkins

09.03.2024. 21:37

»

Nobela miera premija

Nobela miera premija Donaldam Trampam un Ilonam Maskam ,ja viniem izdosies likvidet nato bloku


Redzu,ka 32 valstu bloks pamatīgi nostiprinājies! Tā turēt!

Atbildēt

an abuser

09.03.2024. 21:36

Tas, ko Liepnieks min par kara scenārijiem, viņaprāt, nevar notikt tikai tāpēc, ka Liepnieks un līdzīgie to spēj izdomāt. Reālā dzīvē notiek vienmēr neparedzami un vienreizēji notikumi, pat tos pavada nejaušību ietekmes pat par 80 procentiem.

Guliet mierīgs, Jurģa kungs. Neviens nav teicis, ka NATO, iegūstot “slepenu informāciju”, neveic apsteidzošus kodoluzbrukumus Pēterburgai un Maskavas Kremlim ar visu mauzoleju.

Uz Zviedrijas šosejām trenējas F35 ar minikodollādiņiem uz borta. No Somijas tādi lādiņi ar F35 Pēterburgu sasniedz 2 minūtē. F35 ar radariem neredzamie bumbnesēji paceļas un nolaižas vertikāli.

Savukārt uz Kaļiņingradas floti jau notēmēti jūras droni.

Atliek vien doties uz Latvijas robežu ar Krieviju ar lāpstu rokās rakt “Hermaņa ierakumus”, klusoties “Helmaņa runas”.

Atbildēt

domājums

09.03.2024. 21:32

Izlasīju no palaga sākumu un pēdējās divas rindkopas. Valdošie pareizāk domā. Tiem arī informācijas vairāk. To ko mēs parastie cilvēki redzam, mūsu ienaidnieks ir mūsu un ES ekonomikas sabrukums. Sabrūkot ES, mēs paliekam bez palīdzības, paši iztikt nevaram, jo rūpniecība iznīcināta. Atliek tikai meklēt jaunu "Kirkenšteinu" un ar lūgumrakstu uz Maskavu pa iebrauktu celiņu ar saucienu: 'Mēs jau te bijām, ņemiet atpakaļ!"

Atbildēt

an abuser

09.03.2024. 21:22

Liepnieks:

“ Savukārt pati valdība pieturas pie vēstījuma, ka jūs palieciet savās vietās, mēs paliekam savās, viss ir mierīgi, nekāda stresa, viss notiek pēc plāna.”

Tas, ko dara valdība, ir pareizi - ja rīkosies pretēji, tad Krievijas iebrukuma gadījumā nevarēs sacīt - to, ko saka 33 gadus - “mums nebija pieredzes, nākotnē būsim gudrāki”.

Atbildēt

Nobela miera premija

09.03.2024. 21:16

Nobela miera premija Donaldam Trampam un Ilonam Maskam ,ja viniem izdosies likvidet nato bloku !

Atbildēt

Lapas:    4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: