Menu
Pilnā versija
Foto

Krievijas fašisms

Andis Kudors · 13.05.2022. · Komentāri (228)

Pievienot komentāru

Lapas:    5   4   3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

patiesībā

19.05.2022. 14:23

»

Pomeranču Vainadziņš

(c): " ... jau iepriekš minētais J.P. šīs tēmas aktualizē regulāri, vismaz reizi nedēļā jau nu noteikti


kā savulaik proponēja leģendārais "ākstu karalis" (un karaļu izākstītājs) - "Vajag tik' rakt!" Mūsu PAŠU izraktais kartupelis ir nesalīdzināmi vērtīgāks par jebkuru daudzumu viskrutāko čipsu no lielbodes. ;)

Veiksmi & lai nepietrūkst motivācijas "sijāšanai"!

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

19.05.2022. 06:02

»

patiesībā

C.: "Tad kur tur izsacītais naratīvs attiecībā uz Krievijas pozīciju globālisma un vērtību degradācijās tendencēs pazuda pēc tam...


(c): " ... jau iepriekš minētais J.P. šīs tēmas aktualizē regulāri, vismaz reizi nedēļā jau nu noteikti."

OKI, tad neesmu uz to trāpījis!
Acīmredzot mana piepūle graudu un pelavu sijāšanai nav bijusi pietiekami liela (laika nava tik daudz!), lai uzdurtos šīm lietām.

Atbildēt

patiesībā

18.05.2022. 18:45

»

Pomeranču Vainadziņš

Vēl par infas avotiem - neapzināti primāri uzklausu tos, kas reālo tanku iebraukšanu Ukrainā savos blogos noprognozēja. Protams, arī šamie var sēdēt konkrētā skatu punkta krēslā, no kura tad bildi reportēt, tomēr pareizais prognozējums liek šos uzklausīt...


C.: "...primāri uzklausu tos, kas reālo tanku iebraukšanu Ukrainā savos blogos noprognozēja."
--------------

Ja atļaujamies būt precīzi - nevis "noprognozēja" bet operēja ar šādiem "mikromasmēdītājiem" (arī, t.sk.) apzināti dozēti / profilēti nopludinātu klasificētu diplomātisko / militāro informāciju. Tā bija (un joprojām ir) zināmu "vienīgo patieso dermokrātu" kom(b)andas / frišvagara mērķtiecīga stratēģija / taktika. Pie tam tradicionāla (nu jau daudzas desmitgades "ilgtspējīga"), globāli plaši izmantota tostarp gan "krāsaino maidanrevolūciju" eksportā, gan "karsto punktu" organizēšanā / koordinēšanā un taml. Kā saka leģendārais Miervaldis Ozoliņš "Džonā Neilandā" - "Tā ir veca lieta...", cita starpā "alternatīvajos" (cenzētajos, bloķētajos) resursos jau sen un daudzkārt gana "izsmeļoši apsiekalota". ;)


C.: "Šī brīža Dieva spēles poligons ir kļuvis varen plašs. ellīgi grūti cilvja prātam to visu aptvert."
--------------

Nu bet – vienlaikus arī ellīgi interesanti, tomēr. Va' ne? Cita starpā - tas "spēles poligons" vienmēr tāds ir bijis (~ 40.000 km pa ekvatoru) un nekad nav mainījies. Varbūt tikai mūsu intereses ir "izkāpušas no (līdz šim ērtajiem) rāmjiem"?…


Attiecībā uz Taviem līdzšinējiem / pašreizējiem secinājumiem (tostarp par Melno Caurumu briesmām, vispirms pašai Krievijai, u.c.) – Tu pats pilnīgi pareizi teici, ka "nekas nav akmenī iecirsts". Jeb, kā cien. Pliekšānu Jānis esot formulējis: "Pastāvēs, kas pārvērtīsies!" ;)

P.S. Fursovs runā par ļoti daudz ko (tā, ka pat pārāk daudz) un žonglē "pa diagonāli" gan vēsturiski, gan filozofiski, gan sociālantropoloģiski u.t.t. – tā, ka regulārāk paklausoties, daudz kas no proponētā šķiet +/- "aiz matiem pievilkts" (t.i. vismaz manuprāt). Vai tā ir vienkārši "spēle uz publiku", vai arī iemesli (un mērķi) ir citi - nav motivācijas iedziļināties, jāatzīst.

Atbildēt

nubet

18.05.2022. 18:18

klausoties tos tekstus ,kurus dotajā situācijā sakarā ar azoviešu padošanās gūstā stāsta ukrainas smi,pretīgi un reizē smieklīgi,vienkārši bandīti saņemti gūstā,bet ukraina stāsta par atbrīvošanas misiju...,un tai pat laikā tas ukraiņu komediants vēl piesauc ka ar gūstekņiem jāapejoties pēc konvencijas un likumības,jāārstē,jābaro,jaizturas ar cieņu...,nelabi paliek klausoties to klaunu,bet kad azovieši paši lika netā video kā pazemo krievu gūstekņus:aizsietām acīm ,ņirgāšanās ,piekaušana un beigās šāviens celī,sagūstītiem oficieriem uzreiz šāviens galvā.bet nu atcerējušies par ženēvas konvenciju...,neaizstāvu krieviju,bet tik pretīgi melot un tik noziedzīgi rīkoties kā rīkojas azovieši,krievu karavīri tomēr tā neizdarās,vienkārši gribas lai runātu latvijas dienesti patiesību,vienalga kāda tā būtu,par labu ukrainai vai krievijai,bet patiesību.

Atbildēt

patiesībā

18.05.2022. 17:42

»

Pomeranču Vainadziņš

Paldiesssss par pārdomām...


C.: "Tad kur tur izsacītais naratīvs attiecībā uz Krievijas pozīciju globālisma un vērtību degradācijās tendencēs pazuda pēc tam??"
--------------

Katriem baznīcsvētkiem - savs sprediķis, tak' jau. Vēl arī pastāvīgi tiek atgādināts, ka neviens atbilstoši kompetents / rīcībspējīgs organisms no tā dēvētās "civilizētās pasaules daļas" faktiski nekad nav adekvāti reaģējis uz Krievijas iniciatīvām (t.sk. Putina "apskaņojumā") un, visbiežāk, "kolektīvie rietumi" pietēlojuši zināmos "trīs mērkaķīšus". Un, kā nepārprotami redzams, turpina bezatbildīgi laist muļķi arī pašreiz, liekulīgi piesedzot savas necilvēcīgās parazītambīcijas ar pagalam nevīžīgi novazātu un līdz caurumiem sadeldētu feikas "deRmokrātijas" paltraciņu. Nu, bet - tā ir šo konkrēto "sabiedroto bloka locekļu" izvēle & problēma, NEVIS visas pasaules atbildība. Lai arī cik ontlīgi "civilizācijas zombiji" savus paštaisītos (cenzēts) nevēlētos novelt uz visas pārējās pasaules galvām (atkal, kā parasti).


C.: "Kāpēc par šo vēstījumu nerunā kaut vai šie paši blogeri?"
--------------

Tas Tev būs tikai izlicies (vismaz personīgi mana pieredze liecina par pretējo). Piemēra pēc - jau iepriekš minētais J.P. šīs tēmas aktualizē regulāri, vismaz reizi nedēļā jau nu noteikti. Varbūt tieši tāpēc viņa viedoklis imponē salīdzinoši vairāk, ka 1) ieskicē arī globālo fonu (šķietami prioritārām) lokālām aktualitātēm; 2) ienākas tīri personīgs gandarījums, ka neesmu kļūdījies savos (līdzšinējos) secinājumos / prognozēs saistībā ar "tekošo" lietu kārtību šajā Dieva pasaulē.

Laiks rādīs, Tev taisnība. ;)

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

18.05.2022. 08:11

»

patiesībā

attiecībā uz Tavu pārdomu (prieks atcerēties: "DOMĀJU - tātad eksistēju!") pirmo rindkopu - vismaz personīgi man krietnu daļu atbilžu uz teju identiskiem (attiecīgajā kontekstā jebkuram Normālam Cilvēkam aktuālajiem) jautājumiem deva iepriekš minētais "Besagons" (resurss ir gana apjomīgs, taču visnotaļ...


Vēl par infas avotiem - neapzināti primāri uzklausu tos, kas reālo tanku iebraukšanu Ukrainā savos blogos noprognozēja. Protams, arī šamie var sēdēt konkrētā skatu punkta krēslā, no kura tad bildi reportēt, tomēr pareizais prognozējums liek šos uzklausīt.

Daudzi jo daudzi, kas sevi pozicionē kā gudrus esam, runājās par draudiem, kas līdz rīcībai nenonāks.

Iespējams, no turienes arī aug kājas manam dermoliberastiskajam uzskatu piesitienam, jo pieminētajos Krievijas varas Melnajos Caurumos patiešām saskatu briesmas visparms jau pašai Krievijai. Tam apstiprinājumu saņēmu vēl vakar, klausoties vienu Fursova performanci.

Šī brīža Dieva spēles poligons ir kļuvis varen plašs. ellīgi grūti cilvja prātam to visu aptvert.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

18.05.2022. 05:54

»

patiesībā

attiecībā uz Tavu pārdomu (prieks atcerēties: "DOMĀJU - tātad eksistēju!") pirmo rindkopu - vismaz personīgi man krietnu daļu atbilžu uz teju identiskiem (attiecīgajā kontekstā jebkuram Normālam Cilvēkam aktuālajiem) jautājumiem deva iepriekš minētais "Besagons" (resurss ir gana apjomīgs, taču visnotaļ...


Paldiesssss par pārdomām!

Par LV vietu un lomu - jepp, mūsu ķipa neatkarība praktiski vienmēr bijusi no kaut kā atkarīga, izņemot varbūt Ulmaņa laikus, kad uz brīdi laivas sastājās tā, ka varēja sanākt.

Par to atslēgas jautājumu runājot - arī piesauktās Patiesības kontekstā - biju starā par Putina runu globālistu forumā. Tad kur tur izsacītais naratīvs attiecībā uz Krievijas pozīciju globālisma un vērtību degradācijās tendencēs pazuda pēc tam?? Ukrainas kara kontekstā tika runāts par demilitarizāciju un denacifikāciju, bet ja konteksts tomēr bija lielāks, kur pazuda vēstījums? Kāpēc par šo vēstījumu nerunā kaut vai šie paši blogeri?

Bet OK, skatīsim, kas notiks.

Atbildēt

interesanti

17.05.2022. 23:13

»

plānprātiņam

No kurienes zelta rublis, ja esošais jau vairs nav konvertējams un drīz tā vērtība būs kā Venecuēlas bolivāram, kad ar asignācijām slaucīt dirsu nesalīdzināmi lētāk, nekā ar avīzi. Soross, kā reiz bija tas nelietis, kurš klaigāja, ka Latvijā jābūt Pilsonības likuma "0" variantam, lai tāds mēsls, kā ...


Nu bet - ja nu tomēr nebūs tā, kā tu tik pārliecinoši apgalvo un prognozē? Ko tad tu darīsi, nelietīgi klaigājošais plānprātiņ - centīsies savu kārtējo izgāšanos norakstīt uz savām regulārajām plānprātības lēkmēm?

Atbildēt

plānprātiņam

17.05.2022. 19:48

»

anti soross

Krievijas zelta rublis izbeigs anglosaksu un to pakalpinu patvalu,zagsanu un kolonialo uzkundzesanos visa pasaule


No kurienes zelta rublis, ja esošais jau vairs nav konvertējams un drīz tā vērtība būs kā Venecuēlas bolivāram, kad ar asignācijām slaucīt dirsu nesalīdzināmi lētāk, nekā ar avīzi. Soross, kā reiz bija tas nelietis, kurš klaigāja, ka Latvijā jābūt Pilsonības likuma "0" variantam, lai tāds mēsls, kā tu varētu dabūt Latvijas pasi.

Atbildēt

patiesībā

17.05.2022. 19:15

»

Pomeranču Vainadziņš

Iepazinos ar ieteiktajiem ļaužiem...


attiecībā uz Tavu pārdomu (prieks atcerēties: "DOMĀJU - tātad eksistēju!") pirmo rindkopu - vismaz personīgi man krietnu daļu atbilžu uz teju identiskiem (attiecīgajā kontekstā jebkuram Normālam Cilvēkam aktuālajiem) jautājumiem deva iepriekš minētais "Besagons" (resurss ir gana apjomīgs, taču visnotaļ baudāms, jebkurā izpratnē / izpausmē, vismaz manuprāt). Ir sacīts: "Vajag tik' rakt!" ;)

Attiecībā uz Onufrienko (u.c. t.d. "influenceru") replikām un taml. izpildīšanās īpatnībām - "katram ir sava uts", kā smejies. Tieši tāpat, kā katram ir sava dzīve, kuras gaita un piedzīvotie / pārdzīvotie "raibumi" neizbēgami ietekmē mūs, tostarp arī izteiksmes veidu, humora izjūtu u.t.t. Konkrētais humoriņš ir savdabīgs, nenoliedzami, bet – nebūt netiek pretendēts uz "patiesību pēdējā instacē" (manuprāt), atšķirībā kaut vai no tāpaša netradicionālā arestoviča u.c. "kijivistiem". Skatoties no (m)alas un "citējot klasiķus" (t.sk. Tevi) - nekas nav akmenī cirsts. ;)

Tevis minētos "Krievijas ideoloģijas flagmaņus" (vai tad?…) esmu "pastudējis" kaut kad iepriekš, bet - "neuzrunāja", tomēr. Nu, ja: "katram -- savs", laikam gan. Katrā ziņā - jo vairāk informācijas ienākas & apsmadzeņojas, jo tuvāk esm "vidējai statistiskajai" PATIESĪBAI. Tas priecē (un motivē), nenoliedzami.

Ja runājam par "iespējām mainīt Melnos Caurumus” pārējā Kremļa establišmentā" – cīņa starp / par leģendārajiem "Kremļa torņiem" ir teju mūžīga. Un pašreiz, paralēli zināmajām "globālajām norisēm / transformācijām" (kurās, blakusminot, Ukrainas epizodei ir atvēlēta salīdzinoši necilā "tvaika nolaišanas svilpes" loma), principā līdzīgi "sistēmiskās optimizācijas", tostarp arī "varas vertikāles" sakārtošanas procesi notiek arī Krievijā. Cita starpā, tieši tāpat, kā faktiski visās pasaules lielvarās. Vai visas šīs globālās lielvaras (un ne tikai lielvaras) šo pārmaiņu laiku izmanto (t.i. ja vispār izmanto) gana lietderīgi? Tā nešķiet, tomēr. Kā šajā ziņā veiksies konrēti Krievijai? Lai gan "operatīvie izejas dati" vismaz pašreiz šķiet gana cerīgi (atšķirībā no t.d. "civilizētās pasaules" subjektu vairuma), personīgi es neriskētu kaut ko konkrētu prognozēt vai pat apgalvot. Laiks rādīs, kā saka: "Cilvēks domā - Dievs dara"…;)

Visbeidzot, attiecībā uz pašreizējo "eurolatvānijas valsti" un tās iespējamajām šķietami visnotaļ necilajām perspektīvām - "uz krustcelēm mazs bērniņš rotaļājas…", kā ir paudusi zināmā universāllojālpoetese. Kā lielie pasules vēji pūtīs, tā mazie (satelītvalstiņu) vējrādīši griezīsies. Tā tas ir bijis un tā tas būs, lai ko un kā mēs gribētu vai negribētu savai Tēvzemei vēlēt. Ir tāds pateiciens, ka labāk esot esot būt par skaistu šilti pie kroga, nekā par atkritumu urnu pie baznīcas. Kādreiz mēs bijām "padomijas skatlogs" (ar visām no tā izrietošajām konsekvencēm, "nospiedošā" pārsvarā pozitīvām), tagad esam miskaste "civilizēto rietumu" provincē (arī jau ar visām no tā "iztekošajām"). Abos laikos bijām "buferzōna" starp Austrumiem un Rietumiem, kuru toreiz tika intensīvi mēģināts padarīt par tiltu starp lielvarām, bet tagad maniakāli padara par bezdibeni (tipa: "sūC par bitēm – ka tik medus!"). Vai tas, kas / kā ir mainījies, un tas, kas / kā / kāpēc notiek pašreiz, ir pa prātam un Dvēselei mūsu ģeogrāfiski mazās, bet ģeopolitiski tomēr pamanāmās Tēvzemes "demokrātriskajam vairākumam"? Vismaz personīgi nebūt nejūtos par to pārliecināts. Gribētos uzskatīt, ka neesmu tāds vienīgais. Arī saruna ar Tevi par to liecina (savā ziņā, lai gan mērena daļa argumentācijas "sakņojas" dermolibersatu lompenpropagandonu izkārnījumos, 'ekskjūz mai frenč'). Ar to nepietiek (lai "mazs cinītis gāztu lielo vezumu"), protams, bet – tas ir vairāk kā nekas, tomēr. Paldies! ;)

Kā zināms, mazām valstīm "pašnoteikšanās izvēle" tiek dota gaužām reti un parasti tikai attiecībā uz priekšā nolikta teksta nolasīšanas intonācijas izvēli. Šis ir (kārtējais) Lielo Pārmaiņu laiks, neapšaubāmi, kurā mūs atkal izmanto (galvenokārt kā WC papīru, šoreiz) un padomu neprasa, kā jau parasti. Vai mums ir svarīgi, kas / kā mūs izmantos turpmāk (jo tas ir neizbēgams mazvalstu "liktenis-sliktenis", diemžēl vai par laimi) un, galvenais, kādā statusā? Kā šilti (jeb "skatlogu"), vai kā miskasti un kājslauķi? Un, visbūtiskākais – cik no mums (vēl, vairs) ir palicis tādu pietiekami sakarīgi smadzeņot spējīgu / gribošu Normālu Cilvēku, kuri saprot ko un kā (attiecībā uz tagadni & nākotni) būtu vērts izvēlēties savai Tēvzemei (t.i. – kad šādas izvēles iespējas ienāktos, kaut vai iepriekš minētajā necilajā "daiļlasītāju" formātā), lai pēcnācēji mūs nenolādētu ar pēdējiem vārdiem (t.i., protams - ja nākamās paaudzes vispār vēl būs spējīgas saprast, kas / kā / kāpēc ir vai nav noticis)? Jautājumu netrūkst, kā redzam - atšķirībā no atbildēm…

Atbildēt

patiesībā

17.05.2022. 17:08

»

Pomeranču Vainadziņš

Bet, protams, pieredze rāda, kanālu bloķēšanas jauda mēdz būt tieši proporcionāla kanālos adekvāti paustajam


kā jau iepriekš secinājām - PATIESĪBU nav iespējams aizliegt, kā zināms, var tikai mēģināt aizliegt / "sankcionēt" vēlmi pēc tās un atļaušanos to paust. (u.t.t.)

Tādā pasaulē dzīvojam (vismaz - līdz šim). Bet, nu - tāpat arī jau iepriekš secinājām, ka tieši tāpēc aizliegtais auglis šķiet vissaldākais, ka tas ir ticis aizliegts. ;)

Ir sacīts: "Kas meklē - tas atrod." Protams, ja ir ienākusies pietiekama motivācija meklēt.

Atbildēt

patiesībā

17.05.2022. 16:58

»

Pomeranču Vainadziņš

Par donorēšanu un "viņi iesāka pirmie" vai "paskatieties, ko tur un tur izdarīja tie otri" - pat, ka šajos izteikumos ir 100% objektīva patiesība (ko mēs ne vienmēr varam aināt un izvērtēt, bet it neapšaubāmi interesanti mēģināt), vai tiešām vienmēr ir jāatbild ar to pašu...


"...vai tiešām vienmēr ir jāatbild ar to pašu??"
--------------

Kā zināms - izmantojot pretinieka ieročus, kurus tas ir izvēlējies izmantot kā (viņaprāt) visefektīvākos, iespējams gūt labākus / garantētākus panākumus, nekā izmantojot (TIKAI) jebkuras supertruper inovatīvās metodes, kuras (visnotaļ iespējams) pretinieks vai nu nav izvēlējies kā (viņaprāt) nepietiekami efektīvas, vai arī par tām vispār neko nezina / negrib zināt. Arī konkrētajā gadījumā, kā ir izrādījies un nešaubīgi konstatējams jebkuram sakarīgi smadzeņot spējīgam Cilvēkam - bibliskās rekomendācijas ar "otra vaiga pagriešanu, ja viens jau ir apskādēts" diez ko nerullē, no versijas pavisam un kategoriski. Tad jau (sevišķi kara apstākļos, īpaši konkrētajā konfrontācijā) ticamāk varētu nostrādāt arī jau bibliskais "aci pret aci, zobu pret zobu". Arī tāpēc, ka "dots devējam atdodas", nereti vismaz dubultā. Gan ļauns, gan arī labs. Tā nu vi'š i', ko šam padarīsi…

Jā, Tev taisnība, protams - "ļaunais ir jāatdara, bet tā, lai būtu mazāk ļauni, lai šī spirāle iet mazumā līdz iznīkst." Nu, rau - viena no aktuālā konflikta pusēm tieši ar to arī nodarbojas (dabiski, ja esam spējīgi vērtēt max. objektīvi "acīmredzamo neticamo", "filtrējot visu bildi kopumā / šķērsgriezumā". Un, pie tam, NEņemam vērā pretējās puses bezprecedenta masīvi piekopto & "visas civilizētās pasaules" kontrolēto audiovizuālo inforesursu / w-platformu max. intensīvi reflektēto nepārtraukto bezjēgas MELU zombēšanu un propaGANDĒŠANU, kas pretiniekiem piedēvē visus pasaules grēkus, sākot ar civilgenocīdu u.c. taml. "konceptuālu cilvēknīšanu" un beidzot ar neskaitāmiem feikiem par visu dzimumu / vecumu dzīvo radību izvarošanu, maniakālas slepkavošanas tieksmēm, masveida marodierismu, u.t.t., u.t.j.pr.).

Cita starpā - tieši tāpēc arī viena no aktuālā konflikta pusēm praktiski neizmanto (nejēdz izmantot / vispār neko nezina par to) PATIESĪBU, kas nenoliedzami un neapšaubāmi vienmēr ir bijis, arī pašreiz ir un vienmēr būs visefektīvākais superierocis, īpaši jau infokara apstākļos. Arī dēļ tam, ka pat visģeniālākie un visskaļākie MELI (iz)dzīvo tikai īsu brītiņu, kur pretī - PATIESĪBA ir nemirstīga un mūžīga.

Šajā sakarībā (arī, t.sk.) - ir sacīts: "Tiem, kas ir tik negudri, ka atļaujas MELOT, neklātos atļauties uzskatīt citus par vismaz tik pat negudriem, lai noticētu MELIEM."

Un, arī: "MELIEM -- īsas un greizas kājeles." ;)

Atbildēt

anti soross

17.05.2022. 16:19

»

krievu kroplim

Tas nepaglābs nevienu krievu, jūs, nolādētie necilvēki, visi tiksiet izbeigti, kā traki suņi


Krievijas zelta rublis izbeigs anglosaksu un to pakalpinu patvalu,zagsanu un kolonialo uzkundzesanos visa pasaule !

Atbildēt

krievu kroplim

17.05.2022. 15:06

»

kudoram & co

Pirmie 250 banderu fasisti izlien no pazemes un padodas gusta Mariupole !https://www.youtube.com/watch?v iG-tdDus8RI


Tas nepaglābs nevienu krievu, jūs, nolādētie necilvēki, visi tiksiet izbeigti, kā traki suņi.

Atbildēt

kudoram & co

17.05.2022. 13:08

Pirmie 250 banderu fasisti izlien no pazemes un padodas gusta Mariupole !https://www.youtube.com/watch?v iG-tdDus8RI

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.05.2022. 09:30

»

paldies

par Jūsu ''izcilās'' fantāzijas augļiem: nekas jauns tas nebija...Tas tagad moderni-visu norakstīt uz pasaules sazvērestībām


Drīkst palūgt citātu(s) - kur kas ir šādi norakstīts?

Attiecībā uz fantāzijām - jebkuru grafika ekstrapolācija neizbēgami ietver fantāzijas momentu.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.05.2022. 09:26

»

patiesībā

...


Bet, protams, pieredze rāda, kanālu bloķēšanas jauda mēdz būt tieši proporcionāla kanālos adekvāti paustajam.

Šie trīs tiek pamatīgi bloķēti.
Secinājumi rodas pat neskatoties uz līdz galam nesaņemtajām atbildēm.

Atbildēt

paldies

17.05.2022. 09:19

»

Pomeranču Vainadziņš

Iepazinos ar ieteiktajiem ļaužiem...


par Jūsu ''izcilās'' fantāzijas augļiem: nekas jauns tas nebija...Tas tagad moderni-visu norakstīt uz pasaules sazvērestībām..

Atbildēt

Anatolijs

17.05.2022. 08:54

»

Anatolijs

Jums iznacis pilnigs stalinista-bolsevika melu pilns koments, kura Jus savas iegribas uzdodat par patiesibu


Neviens normals cilveks nevar atbalstit karus, bet jus to dariet.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.05.2022. 06:15

»

patiesībā

...


Par donorēšanu un "viņi iesāka pirmie" vai "paskatieties, ko tur un tur izdarīja tie otri" - pat, ka šajos izteikumos ir 100% objektīva patiesība (ko mēs ne vienmēr varam aināt un izvērtēt, bet it neapšaubāmi interesanti mēģināt), vai tiešām vienmēr ir jāatbild ar to pašu??

Ir vienkāršs metafizisks likums (Hellingers to nopamatojis savā sistēmfenomenoloģijas metodē) - ja ļaunam atbild ar vienlīdz ļaunu, ļaunais vairojas. Ļaunais ir jāatdara, bet tā, lai būtu mazāk ļauni. lai šī spirāle iet mazumā līdz iznīkst.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

17.05.2022. 06:06

»

patiesībā

...


Iepazinos ar ieteiktajiem ļaužiem.
Paldies, jo bija patiešām interesanti paklausīties konkrētu, pragmatisku un nelozungveida atreferējumu situācijai no, ja tā var sacīt, anti-Kijevas puses.
Kas man palika neatbildēts no šamējiem (un tas arī ir atslēgas jautājiens!) – kāpēc Kijevas režīms ir “sliktais” un kāpēc Kremļa režīms ir “labais”? Respektīvi, kāpēc tieši tie vieni ir fašisti, bet otri nav, ja par savas tautas [it kā] tiesībām karo abi divi? Par ko tad īsti cīnās un iestājas Kremlis, iebrūkot nosacīti (!!!) neatkarīgā valstī? Turklāt Onufrijenko replika, ka Vācijā antifašisti izlīmējuši plakātus, kur Zeļenskis attēlots ar miroņgalvu galvas vietā un “tā izskatījies labāk, nekā viņš izskatās reāli dzīvē” – nu, common! Analītiķa necienīgi!

Šo atslēgas jautājumu katrs pa savam mēģinājuši atbildēt divi Krievijas ideoloģijas flagmaņi, kuros ir interesanti ieklausīties un kuri liek domāt.
Kurginjans savā 9. maija garrunā stāstīja par to, ka būtu jāmainās Krievijai, lai tā spētu pretnostatīties gejropas visapkārtesošajai pasadoblei. Un tas nu ir fakts, ka Putina apkārtnes planktons, tai skaitā arī, iespējams, pats Putins, šajā dancī ar saviem un radu īpašumiem, ieguldījumiem ir visnotaļ dziļi iesaistījušies. Esošajā situācijā nevar sēdēt uz diviem zirgiem vienlaicīgi! Par to runā arī Dugins savā intervijā, kurā viņš tēlaini saka, ka, uzsākot karu, “Saules” Putins ir uzvarējis “Mēness” Putinu, kur otrais pragmatiski mēģinājis saglabāt Krievijas neatkarību un vienlaicīgi būt ar Krieviju klātesošs gejropas norisēs, kamēr pirmais nu ir sapratis, ka no šiem abiem – neatkarība vai kopā ar gejropu – ir jāizvēlas viens. Taču paliek tas pats Putina apkārtnes planktons, kas nav atrauts no situācijas pārvaldīšanas procesiem un kura vidū, līdzīgi kā Kijevas režīmā, ir zēlusi un plaukusi korupcija. Un tad, pat ja “Saules” Putins to “Mēness” Putinu ir vinnējis, nav iespējams uz sitienu mainīt “Melnos Caurumus” pārējā Kremļa establišmentā.

Kas tālāk?
Skaidrs, ka neatkarīgi no laivu turpmākās sastāšanās situācija Latvānijā nebūs spoža (lai neteiktu – būs izcili draņķīga). Politiskais establišments ir valsts atliekas nolaidis podā, ar ekonomiku ir pizdohen (pizdohen esot tad, kad bļaģ is not enough – tā vieni viedi improvizatori postulēja).
Gejropā un Pasaulē rūgs sazvērestības teorētiķu piesauktās jukas un haoss, šur tur būs bads, viss tiks skaidrots ar – re! Ukrainā karš! – un gan jau uzpeldēs vēl kāda pandēmija ar nepieciešamību tupēt 4 sienās un obligāti špricēties. Kara aizsegā PVO jau tiek gatavotas ekskluzīvas tiesības sludināt noteikumus, lai nepieļautu tādu brīvdomātāju kā zviedri aplamu uzvedību.
Karš tik ātri nebeigsies, jo gejropai un Globāltīmam ir svarīgi, lai Krievija un Ukraina šajā karā savstarpēji noasiņo. Manuprāt, meklējot fašistus vieniem otros, krievi un ukraiņi atdos sevi saplosīšanai tam fašismam, kas rafinēti un maskēti snaikstās no “globālajām vērtībām”.

Atbildēt

patiesībā

16.05.2022. 22:51

»

Pomeranču Vainadziņš

Tad vēl attiecībā uz Girkinu, Solovjovu un Lavrovu...


;)

skat.iepr. - viss ir atkarīgs no 'katra viena' subjektīvās izpratnes un interpretācijas tendencēm - kāds sadzird to, ko vēlas sadzirdēt un kas šķiet pareizi, vēl kāds sadzird to, ko nevēlas un kas šķiet nepareizi, savukārt kāds cits izvēlas vienkārši pragmatiski sadzirdēt / objektīvi ievērtēt to, ko / kā / kad / kāpēc (katrs konkrētais personāžs) ir teicis katrā konkrētajā gadījumā. (u.t.t.)

P.S. Attiecībā uz "resursu iedošanu" - ja gribam būt max. objektīvi, tad - būtu ne tikai lietderīgi, bet arī pat obligāti nepieciešami (vēsu prātu un godīgi!!!) izvērtēt, kuri "resursu devēji" savas donoraktivitātes aizsāka pirmie un kāpēc tas tika darīts, gan toreiz gan pašreiz. Tostarp arī salīdzinot "konkurentu pienesumu" attiecībā uz "donorēšanas" motivāciju un kopējiem apjomiem. Varētu ienākties interesanti rezumējumi, visticamāk... ;)

Atbildēt

patiesībā

16.05.2022. 22:35

»

Pomeranču Vainadziņš

Par Lavrovu - viena epizode bija par Krievijas karaspēka atvilkšanu no Kijevas apkārtnes...


viss ir atkarīgs no 'katra viena' subjektīvās izpratnes un interpretācijas tendencēm - kāds (arī Lavrova paudumos, konkrētajā gadījumā) sadzird to, ko vēlas sadzirdēt un kas šķiet pareizi, vēl kāds sadzird to, ko nevēlas un kas šķiet nepareizi, savukārt kāds cits izvēlas vienkārši pragmatiski sadzirdēt / objektīvi ievērtēt to, ko / kā / kad / kāpēc (Lavrovs) ir teicis katrā konkrētajā gadījumā. Pie tam - respektējot to, kādā situācijā (diplomātiskā, militārā un taml.) katrs konkrētais paudums ir ienācies, kā arī ņemot vērā gan kopējo (lokālo / globālo) kontekstu, gan konkrētā personāža statusu / pamatpozīciju. Kā zināms, diplomātu valoda vispār tiek dēvēta par "ķīniešu ābeci", tāpat arī šie profesionāļi nekad nerunā to, ko paši grib - katram no (valsts vadības) "komandas spēlētājiem", sevišķi jau starpvalstu konfrontācijas apstākļos, ir sava noteikta loma, savi uzdevumi u.t.t. Nevajadzētu iedomāties, ka diplomātiem (tieši tāpat kā jebkuram citam no "komandas spēlētājiem") būtu publiskās intervijās jāpauž tas / tā / tāpēc, kā to gribētu dzirdēt iespējamais pretinieks. Va’ ne? Pie tam - "labais žests"? Visnotaļ iespējams, ka tieši tāds tas arī ir bijis, sevišķi jau ņemot vērā reāli iespējamās nebūt ne tik "labās" alternatīvas... ;)

Par Girkinu - "bez komentāriem", kā saka (arī tāpēc, ka vienkārši neinteresē taml. biedri).

Par ukraiņiem - skat.iepr., nav nekādas motivācijas mainīt pilnvērtīgi pamatotu un gana "ilgtspējīgi stabilizējušos" viedokli. Arī dēļ tam, ka virtuālā telpā ir gana daudz precedentu, kad sākotnēji visos iespējamajos masmēdītājos izreklamēti attiecīgo personāžu tiražētie "šausmu stāsti" sekojoši tiek (pašu "varoņu / aculiecinieku") asaraini kaunīgi atzīti par glupām vai pat apzināti iniciētām falsifikācijām un "ar sašutumu" noraidīti, pie tam vēl atklājot šādu feiku režisūras / izspēles nianses. Tikai, diemžēl - tas parasti notiek 'post faktum', kad feiki jau ir "nosmirdējuši plašsaziņā" un savu lumpenzombējuma funkciju "atstrādājuši". Protams, ir arī atsevišķi ļoooti reti izņēmumi, kas (kā zināms) tikai apstiprina totālas zombijfeiku sistēmas esamību.

Attiecībā uz "rekomendētajiem ļaužiem" - galvenais kritērijs (arī šajā ziņā) ir PATIESĪBA. Kas, vienlaikus, ir faktiski nepārspējami efektīvs ierocis infokarā - nostrādā neizbēgami, agrāk vai vēlāk. Un, kā ir nepārprotami konstatējams - konkrētās konfrontācijas ietvaros viena no karojošajām pusēm šo superieroci vai nu vienkārši nespēj, vai arī (zināmu iemeslu dēļ) nevēlas izmantot, pie tam ne tikai gana lietderīgi, bet vispār NĒ, kategoriski un konsekventi. Interesanti - kāpēc?... ;)

Atbildēt

nekrievu izdzimteņu mēslam

16.05.2022. 22:30

»

nu nu

Krievi, tas ir kolektīvais putins un tātad, katrs no tiem izdzimteņiem, kuri 2022. gada 24 februārī vēl bija krievs, ir personīgi atbildīgs par visu ko pastrādājis viņa barvedis un galvenais pederasts. Gatavojies


Atkal tev tie pederasti, priekšā un pakaļā un visās citās atverēs. Tādi esiet, tie kas lepojas ar to, ka ir pederasti un ka tā ir gejropas pamatvērtība, kur visi pēc kārtas cits citu izdrāž.

tev kārtējā skapja dežūra sākas? Gatavojies, pasīvais draiskuli!

Atbildēt

nu nu

16.05.2022. 21:37

»

jukušajam

tu patiešām tik fenomenāli stulbs esi, vai izliecies


Krievi, tas ir kolektīvais putins un tātad, katrs no tiem izdzimteņiem, kuri 2022. gada 24 februārī vēl bija krievs, ir personīgi atbildīgs par visu ko pastrādājis viņa barvedis un galvenais pederasts. Gatavojies!

Atbildēt

Jukums

16.05.2022. 14:55

»

smirdīgajam necilvēkam

tu aizmirsi nosaukt vēl "tikai dažus agonējošus fašistiskus režīmus", kas atbalsta Krieviju - Ķīna, Indija, Apvienotie Arābu Emirāti, Irāna, Pakistāna, Dienvidāfrika, Vjetnama, arī Kazahstāna u.c. postpadomju valstis u.t.t. - kopumā apmēram 3/4 pasaules iedzīvotāju...


Vatņiku paņēmiens - ja paši sevi ir sasmērējuši ar cilvēku asinīm un apkaunojuši gan ar kara sākšanas faktu, līdz pat stulbajiem pamatojumiem un idiotiskajiem kara vešanas paņēmieniem, uz gadsimtiem, tad mēģina tam apkaunojumam piesaistīt vēl citas valstis, tādā veidā metot ēnu arī uz tām.
Neviens Krieviju neatbalsta. Ir jābūt trakam lai atbalstītu cilvēku slepkavošanu pilsētu sagraušanu, teritoriju okupēšanu, laupīšanu utt. Ja par lielāko kara noziedznieku uzskata Hitleru (arī staļinu), tad ko gan lai saka par putinu! Krievijai pašai vien nāksies atbildēt par pastrādātajiem noziegumiem.

Atbildēt

krievu kroplītim

16.05.2022. 13:00

»

smirdīgajam necilvēkam

tu aizmirsi nosaukt vēl "tikai dažus agonējošus fašistiskus režīmus", kas atbalsta Krieviju - Ķīna, Indija, Apvienotie Arābu Emirāti, Irāna, Pakistāna, Dienvidāfrika, Vjetnama, arī Kazahstāna u.c. postpadomju valstis u.t.t. - kopumā apmēram 3/4 pasaules iedzīvotāju...


Kur tu, deģenerāt, rāvi, ka bez 6 agonējošiem režīmiem jūs vēl kāds atbalsta. Tas, ka daudzas valstis vēl nav paziņojušas, ka krievu pasaule ir iznīcināma bet ierunām, vēl nenozīmē atbalstu. "Lielais draugs" Ķīna paziņoja, ka ir par Ukrainas suverenitāti un jau sen apzinīgi pilda visas ASV sankcijas pret krievijas banku sektoru. Pat, ja Ķīnai nepatiktu, ka krievu pidaru pasaulīte ir nolikta srakom, tā neriskēs ar savu ekonomiku, lai nostātos pret Rietumiem, kuru tirgus ir 20 reižu lielāks, nekā agonējošās krievijas tirgus un kur ir visas tai nepieciešamās tehnoloģijas.

Atbildēt

Jukums

16.05.2022. 10:47

»

tikai

nav runa ka atbalstu krieviju,bet gribas atbalstīt lai viss notiekošais tiktu pasniegts patiesi,kautvai kārtējais,eu un asv grib izvest no ukrainas tūkstošiem tonnu graudus,bet pagaidām to nevar,jo krievija neļauj lietot odesas ostu,ja krievi neļaus graudus izvest,eu un asv paziņos ka deļ krievijas ...


Mēģini kādam iestāstīt, ka Krievija, ar Odesas blokādi, Mariopoles sagrāvi, mīnu izvietošanu jūrā, graudu zagšanu Ukrainā, rūpējas par to, lai Ukrainā neiestātos bads:D? Atgādināšu arī par to, ka reizz jau Krievija noorganizēja Ukrainā golodomoru, tagad atkal kas līdzīgs.

Atbildēt

tikai

16.05.2022. 07:59

nav runa ka atbalstu krieviju,bet gribas atbalstīt lai viss notiekošais tiktu pasniegts patiesi,kautvai kārtējais,eu un asv grib izvest no ukrainas tūkstošiem tonnu graudus,bet pagaidām to nevar,jo krievija neļauj lietot odesas ostu,ja krievi neļaus graudus izvest,eu un asv paziņos ka deļ krievijas pasaulē pārtikas cenas pieaug,ja krievija atļaus izvest graudus ,tas eu un asv teiks ka krievi vainīgi ka ukrainā iestājies pārtikas trūkums un bads..., jūs saprotat eu un sav apsurdo liekulību un divkosību?

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

16.05.2022. 07:14

»

patiesībā

par Lavrova meliem - interesanti, konkrēti kas tapis samelots...


Tad vēl attiecībā uz Girkinu, Solovjovu un Lavrovu.
Girkins vēl pirms kara nebija sajūsmā par Putina apkārtnes planktona izdarībām un to neslēpa.
Solovjovs par to šamam piedēvēja nodevību - sak', vecais, tev tika IEDOTI VISI RESURSI, LAI MĒS PAŅEMTU SAVĀ VARĀ SLOVJANSKU, UN TAD ŠĪ BRĪŽA ROBEŽA JAU BŪTU PILNĪGI CITĀ VIETĀ, bet tu to neizdarīji!
Te drusku sašķobās Lavrova uc postulētais naratīvs par Ukrainas attiecīgo daļu ķipa brīvprātīgo pašnoteikšanos, jo resursu iedošana tomēr tak nozīmē kārtīgu "palīdzēšanu" :))))))

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

16.05.2022. 04:37

»

patiesībā

par Lavrova meliem - interesanti, konkrēti kas tapis samelots...


Par Lavrovu - viena epizode bija par Krievijas karaspēka atvilkšanu no Kijevas apkārtnes.
Krievijas karaspēkam pie Kijevas dažādu apstākļu dēļ gāja ne visai labi. Apstākļus še nav vērts aprakstīt, to bija daudz, svarīgākais ir "ne visai labi" iznākums (par šo bija patiesām interesanti Girkinu paklausīties; vispār Girkins atstāj visnotaļ inteliģenta cilvēka iespaidu - zinātņu doktors tomēr!), kaujas spējas bija iedragātas un nācās atkāpties.
Ko Lavrovs? Lavrovs braši nostāstīja, ka karaspēks atvilkts kā labais žests attiecībā uz sarunām ar Ukrainu. Velns, nu būtu kaut sacījis, ka nomainīti specoperācijas uzdevumi un karaspēks tiek pārdislocēts - ok, mazticami, bet tomēr. A te - labais žests ...

Par ukrainietēm - var būt visādi, bet tomēr ieklausos aculiecinieku stāstītajā. Te neizskatās, ka tie cilvēki melotu - nav ekonomiskie bēgļi, kuriem būtu kkāda interese dakšas spraust. Arī apmāti neizskatās, turklāt meklē iespējas atgriezties Ukrainā.

Pa dienu nebūs kad, bet vakarā paklausīšos Tevis rekomendētos ļaužus.

Atbildēt

smirdīgajam necilvēkam

15.05.2022. 23:41

»

ir tā kā ir

Smirdīgos krievu necilvēkus atbalsta tikai daži agonējoši fašistiski režīmi, kā Venecuēlas, Eritrejas, z-Korejas, Sīrijas, Baltkrievijas un, laikam Irānas. Vieni jūs esiet uz Cilvēku planētas un būtu pareizi, lai pēc iespējas ātrāk pārstātu pārējiem traucēt


tu aizmirsi nosaukt vēl "tikai dažus agonējošus fašistiskus režīmus", kas atbalsta Krieviju - Ķīna, Indija, Apvienotie Arābu Emirāti, Irāna, Pakistāna, Dienvidāfrika, Vjetnama, arī Kazahstāna u.c. postpadomju valstis u.t.t. - kopumā apmēram 3/4 pasaules iedzīvotāju.

Izrādās, ka vieni uz Cilvēku planētas ir palikuši tā dēvēto "kolektīvo rietumu" margināļi.

Atbildēt

patiesībā

15.05.2022. 23:26

»

Pomeranču Vainadziņš

Paaaaldies...


par Lavrova meliem - interesanti, konkrēti kas tapis samelots?
Jo, kā zināms, tāda līmeņa profiem tas ir absolūti neraksturīgi.

Par "ukraiņu reāli piedzīvoto" - "ir varianti", kā saka, BET - ticamības nav (pamatoti). Pārāk jau daudz truli prastu feiku tiek propaGANDĒTS (teju 100% visās izpratnēs / izpausmēs / aspektos, pie tam nebaudāmi pavirši režisētu / "atražotu"), kā arī vispārzināmu "nacionālo īpatnību" (patoloģisks necilvēcīgs naids pret visu / visiem, klīnisks minhauzenisms, fenomenāla nekaunība un taml.) faktors - ar to pilnīgi pietiek, lai nograutu arī (iespējamos) gaužām retos izņēmumus.

Attiecībā uz minētajiem personāžiem (3-jiem konkrētajiem) - personīgi man vairāk imponē tieši J. Podoļakas proponējumi & argumentācija (sevišķi jau uz globāli dominējošās lumpenpropagandas vēmekļu fōna). Un ne tikai par "tekošo momentu" lokālā skatījumā. Bet, nu - gaumes lieta, dabiski.

P.S. Akmenī cērt tikai to, kas šķiet ziņojams "pakaļā palicējiem", tak' jau... ;)

Atbildēt

nubet

15.05.2022. 22:50

un šāda klauna priekšā eiropas deputāti pieceļas kājās,protams,lielākai daļai viņiem vienalga,katik netiek apdraudēta viņu ienesīgais eiroparlamentārieša darbs,bet nu nejau tik zemu jākrīt lai šāda lopa priekšā pieceltos kājās,https://www.youtube.com/watch?v 4Wn_CDc1_mg paskataties paši

Atbildēt

ir tā kā ir

15.05.2022. 21:17

»

tikai

viss kautkad nāks atklātībā ,francijas pilsonis ,kurš pabijis ukrainā dod interviju francijas radio:viņš saka ka pats redzējis un uzfilmējis kā ukraiņu armijas tanks nostājas ielas galā un apšauda daudzdzīvokļu mājas,grauj tās ,protams ka ukraina to pasaulei pasniedz kā krievijas pastrādātās zvērības...


Smirdīgos krievu necilvēkus atbalsta tikai daži agonējoši fašistiski režīmi, kā Venecuēlas, Eritrejas, z-Korejas, Sīrijas, Baltkrievijas un, laikam Irānas. Vieni jūs esiet uz Cilvēku planētas un būtu pareizi, lai pēc iespējas ātrāk pārstātu pārējiem traucēt.

Atbildēt

jums vēl laimējies

15.05.2022. 21:13

»

sanāk laba statistika par inteliģences līmeni

Lamājot krievus - vieni lamuvārdi un rupjības


Tu pat nespēj iedomāties, kādiem vārdiem pasaules sabiedrība izsakās par žurkām, blaktīm, tarakāniem.

Atbildēt

netīram krievu lopam

15.05.2022. 21:11

»

pajoliņ

polija joprojām iepērk krievijas gāzi,tikai caur starpnieku un tas protams poļiem gāzes cenu sadārdzina


Polija ir atteikusies, jeb varbūt viņi gāzi iepērk caur ASV, Kataru, Alžīriju, vai Norvēģiju, vai kas tavā, krieva prātiņā, varēja ienākt.

Atbildēt

Pomeranču Vainadziņš

15.05.2022. 21:08

»

patiesībā

...


Paaaaldies!
Apskatīšos Tevis nosauktos personāžus.
Par Lavrova meliem - nu, tur nebija izrauts no konteksta, noklausījos pilnas attiecīgās intervijas. Atreferējumus neklausos/neskatos.

Par ukraiņiem (konkrētāk - ukrainietēm) - tur nav stāsts par propagandu, bet reāli piedzīvoto. Līdz ar to ir pamats domāt, ka viss adekvāti.

Taču noteikti pievienojos viedoklim, ka daudz kas var nebūt tā, kā izskatās. Līdz ar to mans šī brīža skatījums nekādi nav akmenī iecirsts.

Atbildēt

tikai

15.05.2022. 21:06

viss kautkad nāks atklātībā ,francijas pilsonis ,kurš pabijis ukrainā dod interviju francijas radio:viņš saka ka pats redzējis un uzfilmējis kā ukraiņu armijas tanks nostājas ielas galā un apšauda daudzdzīvokļu mājas,grauj tās ,protams ka ukraina to pasaulei pasniedz kā krievijas pastrādātās zvērības,viņš stāsta kādas zvērības ukraiņi dara ar karagūstekņiem un protams piebilst ,ka viņš saprot ,ja viņam tas viss nebūtu uzfilmēts,viņš neuzdrošinātos to visu publiski stāstīt,jo tad viņu sauktu pie atbildības par krievijas atbalstīšanu...,bet latvijas tv panorāma un ziņu dienesti tik turpina asv uzspiesto melu izplatīšanu ka ukraiiņi balti un mīlīgi,bet krievija vienpusēji nezvērs,brīnos ,kā tie tv panorāmas diktori var ieskatīties acīs cilvēkiem,jeb viņi ir tik stulbi ka paši tic ukrainas godīgumam?

Atbildēt

sanāk laba statistika par inteliģences līmeni

15.05.2022. 20:56

Lamājot krievus - vieni lamuvārdi un rupjības!
Ja otrādi, tad otrādi - loģiska reakcija uz provokācijām un pamatoti viedokļi!
Paskaitiet, pavērtējiet paši!

Atbildēt

Uldis

15.05.2022. 20:29

»

nu nu

Krievu tumsonīgā bidlomasa ir kā vista bez galvas, kas skrien pa sētu un domā, ka joprojām vēl ir dzīva. Nav un krievu feodāļus visus ir pārņēmusi panika un pat, ja viņi kurtuvē sametīs vēl miljonu nesagatavotus, nodzērušos un nemotivētos krievu mužikus, tas situāciju būtiski neizmainīs. Vienkārši krievu...


"bidlomasa" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

nekrievu kroplim un netīram lopam

15.05.2022. 20:27

»

krievu kroplim

Manas "īpašās vajadzības" ir nesaost jūsu anālo vagīnu sekrētu, kas jums tek gar ciskām, smaku. Būtu vismaz korķus sev izjātos anālos sasprauduši, kad ejiet laukā no savām hazām un maļinām...


Nu ļoti jau specifiskas un visnotaļ profesionālas ir tavas zināšanas / pieredze saistībā ar "jūsu anālo vagīnu sekrētu, kas jums tek gar ciskām, smaku", kā jau pederastu nācijas "viedokļu (skapja) līderim" pienākas.

P.S. tu aizmirsi atbildēt - aktīvais vai pasīvais draiskulis esi?

Atbildēt

nu nu

15.05.2022. 19:50

»

IM

Krievijas valsts aizstāv krievus visā pasaulē. Krievijas valsts aizstāv krievu minoritāšu tiesības citās valstīs. Krievijas valsts atbalsta krievu majoritāšu neatkarības cīņas. Vai es atbalstītu neatkarīgu Latgales krievu Republiku? Nekādā gadījumā! Bet ja notiktu tā ka valsts drošības spēki nolaiž ...


Krievu tumsonīgā bidlomasa ir kā vista bez galvas, kas skrien pa sētu un domā, ka joprojām vēl ir dzīva. Nav un krievu feodāļus visus ir pārņēmusi panika un pat, ja viņi kurtuvē sametīs vēl miljonu nesagatavotus, nodzērušos un nemotivētos krievu mužikus, tas situāciju būtiski neizmainīs. Vienkārši krievu pasaules gals izmaksās nedaudz vairāk.

Atbildēt

patiesībā

15.05.2022. 19:44

»

Pomeranču Vainadziņš

Vispār jau TV neskatos...


;)

Tātad (arī manuprāt, t.sk.):

"ukraiņi klātienē" (vai jebkuri citi t.s. "ukrānveidīgie" jeb "euroukri") -- par biezu kārtu nozombētāki (pie tam nu ļoooti specifiski, ar izteiktu "pār(NE)cilvēcīgu" dominanti), salīdzinot ar jebkuru citu populāciju attiecīgajā ģeopolitiskajā reģionā (par latvāņu un taml. garšaugu izstrādājumiem - pat nerunājot). Par šo tēmu – skat. info w-resursos "Besagon" (arī, t.sk.), piemēra pēc, u.c. taml. max. objektīvu / adekvātu analītiku.

"tas, kurš tipa Strelkovs" -- garām kasei, totāli (zināmu iemeslu dēļ), tieši tāpat kā savdabīgi orientētais arestovičs un taml. melotslimi fekņūzu fufelspameri. Jebkuram no daiļ*irsējiem šādi izpildīties liek katram sava subjektīva motivācija, privātas intereses, +/- (bez)jēdzīgas ambīcijas un taml. stimuli.

"Solovjovs" -- visnotaļ tradicionāla lojālpropagandas prof.demagoga "spēle uz publiku". Sakarīgi smadzeņojošiem personāžiem gauži neinteresē (ja nu vienīgi - "kolekcijai", kā oficiālās varas +/- akceptēta versija (t.i. viena no dažām) par "tekošo momentu".

"kā reāli melo Lavrovs" -- ir tak' sacīts: "Tā dēvētie "spārmoti teicieni" jeb "spilgti citāti", kas ir speciāli izknābāti no pilnvērtīga viedokļa konteksta, lai šādā veidā pacenstos sagrozīt un izkropļot viedokļa būtību vai kompromitēt tā autoru, ir visprastākā lumpenpropaganda, ar kuru tiek zombēti lētticīgi pamuļķi." "Nekā persōnīga‼!", kā saka - labprāt uzskatu, ka pēdējais palīgteikums personīgi uz Tevi neattiecas. ;) Pilnvērtīgas viedokļu versijas vienmēr ir pat nesalīdzināmi adekvātākas, nekā pa lēto angažētu masmēdītāju tiražētas tendenciozi "frankenšteinētas" kompilācijas. Sakarīgi smadzeņot spējīgi personāži nekad aizžmiegtām ačām nerīs to, ko viņiem cenšas iebarot. Un pie gana "spožas bildes" nevar tikt, saveidojot to no "lumpenpropagandonu" atgremotām / masmēdītāju tiražētām prastām drazām. Va' ne? ;)

Savukārt, attiecībā uz "respektējamiem avotiem" – ir sacīts: "Tieši tāpēc aizliegtais auglis šķiet vissaldākais, ka tas ir ticis aizliegts." Tomēr - PATIESĪBU nav iespējams aizliegt, kā zināms, var tikai mēģināt aizliegt / "sankcionēt" vēlmi pēc tās un atļaušanos to paust. Tādā gadījumā - ir iespēja atcereties kopš seniem laikiem zināmo t.s. "Ezopa valodu". Tāpat arī ir iespēja uzzināt, ka pasaulē dzīvo dažādi cilvēki, kurus iespējamie interesenti var neierobežoti brīvi pilnīgi legāli atrast (sastapt) virtuālajā vidē, tā dēvētajās "globālajās platformās" (t.sk. meklētāju sistēmās, audiovizuālajos servisos, soctīklos u.c.). Piemēra pēc - ir cilvēki ar "nosaukumiem" Jurijs Podoļaka, Mihails Onufrienko, Ruslans Ostaško (cita starpā – visi 3 minētie ir no Ukrainas, pie tam 2 no viņiem tur dzīvo arī pašreiz) u.t.t., u.t.j.pr. Cilvēku ir daudz, viedokļi dažādi, t.sk. arī diametrāli pretēji, sava taisnība ir katram – PATIESĪBA ir viena priekš visiem.

P.S. Burtiski katru dienu, pirms ievērtēt minētos u.c. "alternatīvos" info avotus - godīgi un apzinīgi "izfiltrēju" visus "pareizos" (t.i. dermoliberastu lojālpropagandētos "oficiālos") ikdienišķos "pienesumus", tostarp arī pat visprastākos / šķērmākos melņūzus, t.sk. vietējā muļķuzemes "nolējuma" masmēdītājos. Arī dēļ tam, ka PATIESĪBA ir pa vidu 100% VISAI informācijai saistībā ar aktuālo tematiku – NEVIS tikai viens kategoriski vienpusīgs "pareizais" propaGANDĒJUMS.

Ir sacīts: "Nekas nav tā, kā izskatās (un, īpaši jau, subjektīvi tendenciozi "rādās")..."

Un, arī: "Lai redzētu to, kas notiek degungalā, vajadzīga nepārtraukta piepūle." ;)
/ Džordžs Orvels vai īstajā vārdā Eriks Arturs Blērs, 25.06.1903. ~ 21.01.1950., leģendāri pravietiskā rakstnieka izcilākie darbi - "Dzīvnieku ferma" un "1984". /

Veiksmi Tev (u.c. labiem ļaužiem)! ;)

Atbildēt

nu nu

15.05.2022. 19:44

»

:):):):):):)

Komunisma devīze ir: "No katra - pēc spējām, katram - pēc vajadzībām". Tāda līmeņa krievijā nav, tātad -arī komunisma tur nav. Bet fašisma gan tur ir - Kudoram taisnība


Komunista devīze: "visiem komunistiem jādzīvo komunismā" Komunisms, kopā cionismu, nēģeru rasismu un rusismu, tas ir fašisms.

Atbildēt

IM

15.05.2022. 19:41

»

Jautājums

Vai tiešām gribat teikt, ka priekšā mums it visur būs tāda elle, kādu Putins, priekšlaicīgi izraujoties uz priekšu, ir sarīkojis Ukrainā un Mariupolē? Kāda tad ir tā Putina domāšana, Jūsuprāt? Un vecs, un stīvs izskatās tieši Putins


Krievijas valsts aizstāv krievus visā pasaulē. Krievijas valsts aizstāv krievu minoritāšu tiesības citās valstīs. Krievijas valsts atbalsta krievu majoritāšu neatkarības cīņas. Vai es atbalstītu neatkarīgu Latgales krievu Republiku? Nekādā gadījumā! Bet ja notiktu tā ka valsts drošības spēki nolaiž tādu tūku un pieļauj ka tāda Latgales Krievu Republika uz kādu laiku nodibinās un zināmā teritorijā pārņem varu? Krievija protams kā saka tut kak tut. Nu sveika Latgalīte, nesūtīs taču armiju virsū? Jo ja sūtīs tad skaidrs ka Daugavpils pole, un pat Riga pole var būt.
Krievijā noteikti ir impēŗijas domāšana, Krievijā ir arī padomju domāšana, Krievijā ir arī demokrātiska domāšana. Krievijai bagāta vēsture. Putins noteikti iziet savā rīcībā no Krievijas valsts vēstures, bet kā jau minēju, Krievijā ir arī kaut kādi demokrātijas pamati un pieredze. Krievija beigta nav, kāda tā būs rādīs laiks, un tas kāda būs pasaule tai apkārt.

Atbildēt

Lapas:    5   4   3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: