Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Olga

18.04.2019. 09:03

Krievijas mērķis , acīmredzot, ir galēji sagraut Latvijas valsti. Rīgā viss vēl nav sagrauts, bet daudz netrūkst. Ielas bedrēs, tilti brūk, veikali brūk, pagalmu celiņi bedrēs, graustu pilna Rīga. Kā lai neatbalsta Nikolaju Ušakovu.

Atbildēt

nu gnu

18.04.2019. 06:20

tāpēc par atbildību nevar būt nekāda runa....padomnieki, sieva un citi andra kalpi arī ir par krievu pasauli!

Atbildēt

agents

17.04.2019. 22:57

Par Cilevicu neko sliktu nevar teikt . Pec putinistu Krimas okupacijas , Cilevics Eiropas padome stingri aicinaja izmest agresoru no sis organizacijas ,kas ari sekmigi tika izdarits . Ta,ka bauriem ar anglu valodu ta pasvaki ,tad tas tika Latvija noklusets .Punkts.

Atbildēt

turpinot rakstu...

17.04.2019. 21:25

patiesībā pati Faņa Goļd ar šo lej ūdeni uz Ušakova dzirnavām!

Atbildēt

krievu nē, krieviem kauns

17.04.2019. 20:52

šarikovu aizstāvis, ja var pelnīt piketos.....labs darbs bomžiem

Atbildēt

lauķis

17.04.2019. 17:33

»

Kmm

Kas tad realizē Krievijas poltiku? Krievijas CB, kuras darbība neattiecas uz KF likumdošanu...


Tieši tā,Krievijā ir tāds pat kapitālisms kā Latvijā,un augļotāji tie paši kas Latvijā.
Ja godīgi,tad Ušakovs ir tāds pat draņķis kā jebkurš cits biedrs partijnieks.Diemžēl pierādīta Ušakova vaina netiks un aitas vēl samaksās komensācijas.Brisele mīl neliešus,viss kartībā.

Atbildēt

Kmm

17.04.2019. 15:56

Kas tad realizē Krievijas poltiku? Krievijas CB, kuras darbība neattiecas uz KF likumdošanu.

Kas tad realizē LV politiku? Eiropas CB. Visas centrālās bankas iekļautas finanšu piramīdā, kas beidzas ar SVF/PB/ASV Federālām rezervēm.

Ko panāca Pūce? Atlaižot Ušakovu, aktivizēja krievvalodīgos vēlētājus EP vēlēšanās ceļot Ušakova reitingu.

Ko dara Krievija? Atbalsta Ušakovu. Es neredzu nevienu, kurš neatbalstītu Ušakovu! Tikai idioti un muļķi uzķeras uz Fanijas demagoģiju, ka tieši Krievija viena atbalstot Ušakovu!

Es saprotu, ja Ušakova vaina pierādīta, bija melnās maskās tērptiem darbiniekiem jāveic kratīšana Ušakova kabinetā, saslēgtam rokudzelžos viņam bija jābūt apcietinājumā. Mediju pirmajās lapās bija jāredz Ušakovs rokudzelžos! Vai kas tāds bija?

Atbildēt

Derdz

17.04.2019. 15:43

Auzas bus visiem

Atbildēt

Lauku pāķis

17.04.2019. 15:24

»

juris

Ulmaņa laikā sociālistu sūtījis uz Kalnciema akmeņlauztuvēm. tagad uz Briseli


Jap. Piemirsi tik vācu laikus ,kad sūtīja uz krāsnīm... Bet izbrīna pats raksts-vai tad rakstīšana par lietu patieso stāvokli ir kkāda atbalstīšana? Tāda sajūta ,ka Goldai vajag eiriķus dienišķai maizītei, kkas jāraksta ir un tad kko raksta ar... Silda veco Ušakova zupu...

Atbildēt

Gaišais

17.04.2019. 15:18

Kas briesmīgām,
pilsētas mērs zaglis, vai ģeneralprokurors un Ješka plānprātiņi no laukiem ?

Atbildēt

juris

17.04.2019. 14:42

Ulmaņa laikā sociālistu sūtījis uz Kalnciema akmeņlauztuvēm. tagad uz Briseli......

Atbildēt

U.U.

17.04.2019. 14:19

Labs preses apskats! Sagatavots tajās žurnālistikas tradīcijās, kad latvieši nebija palaisti "brīvībā" un tika spiesti dzīvot atbilstoši Homo sapiens normām, bet nevis Homo lettis normām. Tātad apskats ir objektīvs, patiess, nekas nav samelots. Samelots ir vienīgi apskata virsraksts. Bet tas no latviskā stulbuma, kuru nav viegli apvaldīt. Īpaši tad, ja latvietis grib pastrādāt kādu rusofobisku nelietību, bez kā tagad normāli tautas viepļi nespēj dzīvot. Krievija nevar nerakstīt par Ušakovu, jo viņš pagaidām ir Latvijas krievu diasporas simbols. Krievijā zina (par to liecina arī apskatā minētais), ka jāmeklē jauns simbols. Bet tas nav tik viegli, un krievi ilgi "iejūdzas" jebkurā lietā. Tāpēc vēl nav aizslaucīts šizofrēniskais simbols, kurš koķetē uz visām pusēm - uz Europe puses, uz USA puses, ja vajadzēs, tad koķetēs arī uz Svatini, Kaboverdes, Principi, Santone puses. Smukais krievu muļķītis ir maratonists - ilgizturīgs hominīds. Saprotams, mazliet ir žēl Latvijas krievus, jo par viņiem rūpējas ne tikai tādi gādīgi tipi kā Lindermans, Ždanoka, Galaktikas mēroga politiķis Cilēvičs, bet arī tāds āksts, kurš dodas maratona distancē pilnīgi bez jebkādas sagatavošanās un, protams, Rīgā dzīvojot, neko nav dzirdējis par politisko u.c. veida atbildību, sēžot priekšnieka krēslā. Neapšaubāmi, tas attiecas arī uz latviešu ģēnijiem - kretīnpūcēm.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: