Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Inese Medne

29.12.2017. 15:39

»

Pilnīgi piekrītu

Šajā valstī komunisti, čekisti un Krievijas specdienesti realizē diversijas pret Latvijas ekonomiku, padzenot pamatnāciju no Latviju. Vietā plāno krievu, ukraiņu un citus slāvu migrantus kā darbspēku. Drīz viņi būs valdībā ar piekļuvi valsts noslēpumiem un izlems teritorijas likteni attiecībā pret Krieviju...


Tieši tas arī notiek!
Čekisti un to jaunā paaudze, to sabiedrotie, vairāku dekāžu garumā imitē rūpes par Latvijas valsti un tās tautu, patiesībā, iznīcinot tās ekonomiku un visu to, kas tai łautu veiksmīgi attīstīties.
Latviešu tautas nīdēji to pārstāv Eiropas Parlamentā.
Tiek izkropłotas visas latviskās vērtības, nomelnoti latviešu rakstnieki, prezidenti, pārrakstīta vēsture, ar mērk'i panākt to, ka latviešu tautai vairāk nav ar ko lepoties.
Čekisti, kangari aktīvāk kā jebkad veic slēpto genocīdu pret latviešu tautu, maskējoties aiz tā, ka vińiem rūp.

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

27.12.2017. 11:35

»

Re kā

Nupat mozaika...


Šajā valstī komunisti, čekisti un Krievijas specdienesti realizē diversijas pret Latvijas ekonomiku, padzenot pamatnāciju no Latviju. Vietā plāno krievu, ukraiņu un citus slāvu migrantus kā darbspēku. Drīz viņi būs valdībā ar piekļuvi valsts noslēpumiem un izlems teritorijas likteni attiecībā pret Krieviju.

Nevar nepekrist, ka tāds A. Priedītis, kas regulāri kurina nacionālo naidu ar saviem komentāriem, ir Krievijas zaļais cilvēciņš un diversants, nomelnojot latviešu tautu un Latviju. Lai viņu ķertu sods, ir tikai laika jautājums. Tiesībsargājošās iestādes to nedarīs un nedara, jo ir Krievijas FSB sastāvā.

Bet noziegumam sekos sods. Neizbēgami. Jo tāds draņķības, ko dara A.Priedītis. ir mērķtiecīgas, ilgas un nemainīgas, pabeigtas un veiktas pilnīgi apzināti.

Atbildēt

Re kā

27.12.2017. 11:21

Nupat mozaika:
Latviešu inteliģences masveida reti kroplajai attieksmei pret valsts drošības speciālajiem dienestiem izskaidrojums ir vienots ne tikai ar etniskās populācijas attīstības vispārējo līmeni, izglītotības kolosālo noslīdējumu pēcpadomju laikā, iespēju dažāda rakursa debiliem indivīdiem piesārņot publisko telpu un tādējādi gribot negribot apliecināt sabiedrības saprātīguma zemo pakāpi visdažādākajos jautājumos un tajā skaitā valsts drošības speciālo dienestu jautājumā. Izskaidrojumā nākas ņemt vērā to, ka latviešiem vispār nekad nav bijusi sava valsts, kura būtu pastāvējusi vismaz vienas paaudzes mūžu (25-30 gadus). Pēcpadomju LR nevar uzskatīt par patstāvīgu valsti un īstu valsti vispār. Tas drīzāk ir PSRS komunistu partijas darboņu varas turpinājums kriminālā formātā, ģeokrātiskā pakļautībā un ES konfederācijas sastāvā. Bet tas nozīmē, ka latviešiem nekad nav nācies nopietni pievērsties valsts drošībai. Latviešu tautas drošība vienmēr ir bijusi citu etnosu darbības sfēra; galvenokārt, krievu. Tāpēc latviešu kultūrā iztrūkst tāds segments kā izlūkdienests, kontrizlūkdienests un politiskās drošības dienests. Tātad iztrūkst valsts drošības speciālo dienestu pamats. Ja arī latviešu tautības cilvēku kāda daļa ir nodarbojusies ar izlūkošanu un kontrizlūkošanu, tad tas ir noticis citu tautu valstiskuma ietvarā. Latviešu tautas masām tāpēc ir pilnīgi nepazīstama lepošanās ar saviem speciālo dienestu kadriem. Latviešiem nav pazīstami naratīvi par savas tautas izlūku varoņdarbiem. Latviešu tautas masas tāpēc nesaprot, ka kalpošana valsts drošībai speciālajos dienestos ir goda lieta un ar to ir jālepojas. Latviešiem nav lemts saprast, ka darbs speciālajos dienestos ir liecība augstam intelektam, spējai uz pasauli lūkoties plaši un analītiski. Darbs speciālajos dienestos prasa ļoti augstas cilvēciskās īpašības – drosmi, izturību, savaldību. Latviešu inteliģence nemaz necenšas savu tautu pārliecināt, ka jebkuras valsts drošībai ir obligāti nepieciešami dažāda profila speciālie dienesti. Valsts nevar pastāvēt bez politiskās drošības speciālā dienesta. Visnepatīkamākais ir tas, ka latviešu inteliģence nepaskaidro tautai, ka darbs vai sadarbība ar valsts drošības iestādēm ir katra tautieša pienākums un goda lieta, sniedzot savu individuālo ieguldījumu valsts pastāvēšanā. Saprotams, latviešu inteliģencei principā neko nedrīkst pārmest, jo latviešiem vēl nav bijusi īsta sava valsts. Latviešiem vēl nav bijis pilsoņa pienākuma un goda lietas realizācijas īsts un cienījams objekts.

Atbildēt

LV pilsonis

26.12.2017. 19:27

Godmanim un 4.maija kliķei jau ir vienalga kura partija nāks pie varas, visas tās vienādi noziedzīgas. Galvenais lai vara nenonāk latviešu tautas pārstāvju rokās un tā dēļ tiek darīts viss iespējamais un neiespējamais. Sākot ar partiju pārgrupēšanos, likumdošanas grozīšanu, partiju konstruēšanas kārtību, referendumu sliekšna paaugstināšanu līdz nereālam skaitlim utt. Kamēr pie valsts grožiem būs sistēmas cilvēki un viņu atvases, kas izauguši uz tautas sviedriem un rijuši citu nopelnīto labumus, tikmēr valstij kopumā, uz labklājību nav ko cerēt.

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu

26.12.2017. 18:26

LABS un PATIESS RAKSTS.NU NEVAJAG LAI PATĪK MAZĀKUMAM.

Atbildēt

Pilnīgi piekrītu,

26.12.2017. 00:53

»

Anna

" ... Šurp atbraukušie sociālisma celšanai krievi, ukraiņi, baltkrievi, ebreji un citu tautību pārstāvji, lielākoties būvēja tiltus, teletorņus, skolas, slimnīcas, rūpnīcas un turpināja tajās strādāt"- re kur tā propogandas gudrība. Bija arī tā, ka atbraukušie strādāja un saņēma privilēģijas visās vietāsun...


ka 4. maija republika ir Krievijas FSB hibrīdvalsts, Trojas zirgs NATO un ES.

Arī, ka šādi raksti domāti, lai jauktu skaidrību par VDK dokumentiem, bet komentāri domāti, lai "muļķa tautiņa" nolaistu tvaiku kā caur ventili.

VDK kartotēkas nav Latvijā, to Maskavā savulaik nogādāja A. Borovkovs un I. Godmanis - noziedznieki, kas ar Maskavas FSB līdzdalību veikuši diversijas pret Latvijas ekonomiku.

Piekrītu jūsu komentārā paustajam, ka visu šo noziegumu rezultātā veikts genocīds pret pamatnāciju, lai ievestu to vietā, kas pameta valsti, slāvu strādniekus, turpinot Krievijas nacistisko politiku Latvijā.

Nepiekrītu, ka autors rakstam ir sieviete un viņas vārds varētu būt Anna Potapova..

Atbildēt

Anna

25.12.2017. 23:06

" ... Šurp atbraukušie sociālisma celšanai krievi, ukraiņi, baltkrievi, ebreji un citu tautību pārstāvji, lielākoties būvēja tiltus, teletorņus, skolas, slimnīcas, rūpnīcas un turpināja tajās strādāt"- re kur tā propogandas gudrība. Bija arī tā, ka atbraukušie strādāja un saņēma privilēģijas visās vietāsun lietās, ar korupciju, bet PIE VARAS BIJA OKUPANTU PĀRSTVJI, visos posmos, visās vietās. Čekā, partkomos, vadība, kadru daļu vadītāji ministru vietnieki utt. - bija tieši krievi no Krievijas, kas pilnībā nodrošināja okupāciju. Latvietim, ja arī tas bija vadītājs, bija otršķirīga vara un ietekme - visu noteica šie emisāri un caur Maskavu tūlīt pienesa ziņas un lēma.

"Lilākoties" - nevis būvēja ...., bet uzturēja okupācijas režīmu.

Melo kā suņi, ka tā bija "latviešu vara vai latviešu valsts".

Atbildēt

Edvīns

25.12.2017. 22:48

»

Lai tavs ienaidnieks

arī turpmāk nesaprot, kā tu to panāc


Atvainojos, raksts, manā iztēlē, ir stulbs un apmelojošs patiesību un Latviju graujošs. Pirmkārt un galvenokārt, ka tas mudina atvērt nepilnīgu informāciju, lai KREMLIS tiktu skaidrībā - kas tad ir Latvijas rīcībā un kurus var atklāti šanatažēt, lai piespiestu sadarboties, protams, kas attiecas uz latviešiem un personām, kuri nav krievi.

Manuprāt, liela daļa krievu, kā rāda karojošā pūļa tendences par okupācijas privilēģiju saglabāšanau, kas attiecas uz krievu skolām, kurām ar lielu pompu pieskaista pārkrievotās tautas, kuri pārvalda krievu valodu un nav latvieši- apsaukājot visus čekistu lamu vārdā "krievvalodīgie". nav tādu krievvaldonīgo - ir krievi un citas tautas ar tādām pašām tiesībām kā krievi - tad līdzīgi tiesības uz savām nacionālajām skolām - gruzīnu, ukraiņu, lietuviešu, igauņu, tatāru utt. Viņiem, re - krievvalodīgo skolu - kam? Pārkrievošanai?

"... Es neko negribu apgalvot, taču, pirmkārt, vai kāds var garantēt, ka VDK maisu izpētes komisijas locekļi paši nav starp bijušajiem aģentiem, un, otrkārt, ka patlaban pie varas stūres Latvijā stāvošie nav pēc labākās sirdsapziņas kalpojuši VDK padomju laikos?"- te nevajag ne zīlēt, ne apgalvot - ja paši "maisā", tad komisijas satāvā nebūtu. Punkts. Otrs -krievu laikā, okupācijas režīmā, kas eksistēja "uz mūžu", uz komunisma uzvaru, fakts, ka visa tauta vairs nejūsmoja par neatkarību, izņemot "trakos", visi kalpoja šim režīmam, visi priekšnieki, skolotāji, komunisti, komjaunieši un citādi nevarēja būt - tauta dzīvo, samierinās, rīkojas un darbojas. Un nav ko zelēt, ka viņi ir uzskatāmi par kolaborantiem. Arī stukači bija normāla parādība.


Treškārt, šodien šie te karojošie ekstrēmisti par okupācijas un otras valsts valodas privilēģiju saglabāšanu, varētu tikt pieskaitāmi pie stukačiem bez izņēmuma, tāpat kā toreiz - komunistiem bija pienākums stučīt. Un šodien šo ekstrēmistu satāvā varētu būt arī ne mazums bijušo stukaču, bet viņus ar atmodu, drīzāk, izslēdza vairumā un kartiņas iznīcināja.

Tagad publicēsim "maisus"- padosim roku un ziņas KREMLIM?

Pareizi bija teikt - LUSTRĀCIJA, kas nekad nav par vēlu, aģentus sarakstu nedrīkst publicēt bez lustrācijas.

Atbildēt

Lai tavs ienaidnieks

25.12.2017. 18:30

»

Edge

Meistars meistaru no liela attāluma saredz


arī turpmāk nesaprot, kā tu to panāc!

Skol!🔝

Atbildēt

Tie ir tie paradoksi,

25.12.2017. 16:07

»

Edge

Tā jābūt, tas nav nekas neparasts, vismaz saskaņā ar sociologa A.Zinovjeva "loģiskās socioloģijas" teorijas ietvaros skaidroto terminu "sabiedrība": "..Sākotnēji cilvēki pastiprināti cenšas slēpt patiesību ["čekas maisi"], bet pēc tam pat vēloties nespēj to uzzināt." Rēgainās virsotnes/Зияющие высоты...


ko ģeniji saprot, nelasot tonnām gudru traktātu. Šodien katram, kas domāt spējīgs, der Karamāksla menedžeriem. Donalds G. Krauze.Zvaigzne ABC. Visi esam cits citam tā, vai citādi, konkurenti. Senas zināšanas mūsdienu profesionāļiem. Bet jāsāk ar Suņ Dzi Karamākslu. Daudz kas no šajos tekstos citiem vārdiem atvasināts atkārtojas. Patiesībā teksti tikai apliecina, ko mēs jau zinām. Teksti mūs pārliecina un iedvesmo.

Atbildēt

CENZĒTS

25.12.2017. 15:09

»

Edge

Dzirdēdami nedzirdēs, redzēdami neredzēs...


;)))

Šajā pašreizējā "rietumdeŖmokrātiski orientētu virsvērtību un ķēķa tiesiskuma valstī" eurolatvānijā ar patiesības publiskošanu (t.sk. izpildoties jebkādās "radošuma" izpausmēs) vai pat "oficiālu" publicēšanu (t.i. arī tipogrāfiski un taml. tradicionālos formātos, t.sk. "apvienojot savas esejas grāmatā"), ir ļauts nodarboties tikai izņēmuma kārtā un tikai ļoti atsevišķiem silei pietuvinātajiem īpatņiem / siles bradātāju īpašo vajadzību apkalpotājiem.

Kur pretī - visiem pārējiem (t.i. no siles distancētajiem) tiek obligāti uzspiesta "brīva izvēle":

1) vai nu kategoriskā bezierunu kārtībā pakļauties absolūtai "hibrīd.ģeopolitiski / lojāl.patrEJotiski politkorektai" (ar Likumu aizliegtai!!!) CENZŪRAI, jebkurā iespējamajā izpratnē / izpausmēs;

2) vai arī - tikt pasludinātiem par "pilsoniskai sabiedrībai kritiski toksiskiem politNEkorektiem disidentiem", ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm jeb SEKĀM. Un, līdz ar to, izbaudīt uz savas / tuvinieku "privātādas" visas iespējamās politiskās / politekonomiskās represijas "pēc pilnas programmas" (t.sk. tiek piekopta demonstratīva diskriminācija jebkurā sfērā / segmentā, tostarp darba "tirgū", u.t.t. – "padumjie laiki" var kautrīgi pavākties maliņā un atpūsties). Protams, "tekošajā ģeopolitiskajā hibrīdsituācijā" arvien biežāk kā vienu no "politrepresiju top-prioritātēm" izmantojot arī "politiski orientētu lietu" safabricēšanu pret attiecīgajiem "izstrādes figurantiem". Pie tam, pilnīgi jebkādā katrā konkrētajā gadījumā vēlamajā "administratīvajā / civiltiesiskajā / krimināltiesiskajā" formātā, totāli ignorējot LIKUMU, objektīvo realitāti un taml. iedomāti bezvērtīgās "pupu mizas". T.i. – saskaņā ar "ķēķa tiesiskuma" SISTĒMĀ "ilgtspējīgi" nemainīgi dominējošu "shēmu", kas paredz politiski represējamo "izstrādes figurantu" apzināti pretlikumīgu, 100% apmelojošu un taml. apzināti kriminālnoziedzīgi falsificētu apsūdzēšanu, kā arī max. operatīvu / rezultatīvu notiesāšanu +/- publiskās "politdisidentu paraugprāvās". ( Cita starpā - varētu padomāt, ka ar šādu "ķēķa tiesiskuma" šinderu politiski represīvu "shēmošanu" / politekonomiski "sankcionējošu" izpildīšanos pret "izstrādes figurantiem", kā patiesības paudējiem un publiskotājiem, patiešām būtu iespējams "aizbāzt muti" PATIESĪBAI?! Nu bet – totāla bezjēga jeb "murgs un defekts", bez variantiem. )

MUĻĶU zeme eurolatvānija, XXI gadsimts.

Atbildēt

Astrīda

25.12.2017. 13:09

»

A.N.

Kampaņa ir sociāli ļoti bīstama. Bet, lūk, tas vedina hipotētiski jautāt, vai kampaņa nav kāda ārzemju specdienesta operācija Latvijas teritorijā. To realizē ne tikai Kangeris. Zinātniskās pētīšanas demagoģiskajā aizsegā kāds spēks Latvijas sabiedrību vēlas uzturēt permanenta haosa un permanentas psihozes...


Vai tad kāds šaubās par Kangera rīcību???
Rādās ka sabiedrība saprot kādas darbības tiek veiktas...lai novērstu uzmanību no iespējamās valsts nozagšanas atklājumiem rīdzenes sarunu kontekstā.Liekas ka daudzām varas elites personām "deg papēži".Vēlēšanas ir ļoti tuvu un liekas ka iespējamas vēl daudzas nepublicētas sarunas,kuras var šokēt sabiedrību un pagriezt procesu jaunā virzienā.... virpulī ieraujot patreiz komfortabli jūtošās personības,kuras var nepaspēt attīrīties no atklāto iespējamo faktu gūzmas un tādejādi atdot politisko un ekonomisko varu pavisam citiem spēkiem

Atbildēt

Edge

25.12.2017. 12:42

»

CENZĒTS


Dzirdēdami nedzirdēs, redzēdami neredzēs:
"Kas ir patiesība?" Poncijs Pilāts.
Uz kā dzirnām lejat, profesori, akadēmiķi, filosofi, sociologi, antropologi u.c. - ogi?
"Tālis Tisenkopfs, apvienojot savas esejas grāmatā „Uzburtā vieta”, ir radījis smalku un daudznozīmīgu mūsu laika portretējumu — gan lokālā, gan globālā griezumā." (neputns.lv)

Atbildēt

CENZĒTS

25.12.2017. 12:28

»

Edge

Tā jābūt, tas nav nekas neparasts, vismaz saskaņā ar sociologa A.Zinovjeva "loģiskās socioloģijas" teorijas ietvaros skaidroto terminu "sabiedrība": "..Sākotnēji cilvēki pastiprināti cenšas slēpt patiesību ["čekas maisi"], bet pēc tam pat vēloties nespēj to uzzināt." Rēgainās virsotnes/Зияющие высоты...Ir sacīts: "Nevajag daudz vārdu, lai pateiktu patiesību, BET - pat bezgalīgi daudz vārdu var izrādīties par maz, lai pateiktu patiesību tiem, kas to nevēlas dzirdēt."

Un, arī: "Nevar pamodināt cilvēku, kurš tikai izliekas, ka guļ." ;)

Atbildēt

Edge

25.12.2017. 12:00

»

Tas bija joks,

bet par to disertāciju daudzumu patiesība. 29 augstskolas LV, pirmā vieta pasaulē. Disertācijas pārklājas stratēģiskajā un taktiskajā izstrādē, pamainās tematikas un personāži, bet progresē tikai kvantitātes un izdevumu līnija. Kādam izstrādāju bakalaura darbu kvalitātes vadībā, profesors kurators to...


Tā jābūt, tas nav nekas neparasts, vismaz saskaņā ar sociologa A.Zinovjeva "loģiskās socioloģijas" teorijas ietvaros skaidroto terminu "sabiedrība": "..Sākotnēji cilvēki pastiprināti cenšas slēpt patiesību ["čekas maisi"], bet pēc tam pat vēloties nespēj to uzzināt." Rēgainās virsotnes/Зияющие высоты (1976)
100 gadus tagad vajadzēs, lai patiesību zem stradiņu, jundžu, ķīļu u.c. doktoru disertāciju tonnām atrastu, aprakstītu un masām izskaidrotu.

Atbildēt

Tas bija joks,

25.12.2017. 11:31

»

Edge

25.gados tik daudz dr. disertāciju sarakstīts, ka drīzumā vajadzēs jaunu, īpašu ministriju dibināt, lai to sarakstīto vismaz piefiksēt varētu. IZM jau sāk pietrūkt jaudas (kapacitātes) doktoru apetītes savlaicīgai apmierināšanai:"..Ņemot vērā pieredzi, esam pārliecināti, ka finansējumu šai [Letonika...


bet par to disertāciju daudzumu patiesība. 29 augstskolas LV, pirmā vieta pasaulē. Disertācijas pārklājas stratēģiskajā un taktiskajā izstrādē, pamainās tematikas un personāži, bet progresē tikai kvantitātes un izdevumu līnija. Kādam izstrādāju bakalaura darbu kvalitātes vadībā, profesors kurators to neatzina, jo bija par sarežģītu, uzskatīja, ka to izstrādājusi darba grupa. Nospēra manu hipotēzi doktora disertācijai savai draudzenei.

Atbildēt

Edge

25.12.2017. 11:23

»

Davai, davai!

Hipotēze doktora disertācijai


25.gados tik daudz dr. disertāciju sarakstīts, ka drīzumā vajadzēs jaunu, īpašu ministriju dibināt, lai to sarakstīto vismaz piefiksēt varētu. IZM jau sāk pietrūkt jaudas (kapacitātes) doktoru apetītes savlaicīgai apmierināšanai:"..Ņemot vērā pieredzi, esam pārliecināti, ka finansējumu šai [Letonika] programmai dabūsim, ātrākais, vasarā. Bet, visticamāk, kā teicu, ar gada nobīdi…" Tālavs Jundzis: Citiem pasaulē jāmācās no mums. (nra.lv)

Atbildēt

Kad tad iznāks

25.12.2017. 11:23

»

Edge

Valdis Šteins: Latvijā valsts aparāts karo pret tautu. (nra.lv...


un zem kāda nosaukuma?

Nebūtu labi Latvijai atkal revolūcijas. Otrs veids, kā izvairīties no manis pieminētās represijas, ir kukulis, vai juridiska konsultācija.. Bet, kā pārliecinājos, juridiskie risinājumi zināmi ļoti šauram cilvēku lokam, tā, ka pat kukulis nelīdzētu..

Satversmē noteiktas tiesības zināt savas tiesības. Bet valsts šīs privātpersonas tiesības nerealizē. Valsts aparāts, jāpiekrīt, karo ar tautu un uzņēmējiem. Bet privātpersonai karot ar valsti ir par dārgu.

Atbildēt

Edge

25.12.2017. 10:36

»

Nav jāpēta tālu!

Pastāstīšu, kādas represijas šodien piedzīvo tie, kas ap 1990. gadu cēla būves paši, ticot neatkarības centieniem, riskēja, pat zemes nebija iemērītas un būvvaldes lauku pašvaldībās...


Valdis Šteins: Latvijā valsts aparāts karo pret tautu. (nra.lv)
====================================================
25.gadus mazie, vidējie un diž-ausekļi šteini stāsta, stāsta, stāsta - un aicina kārtējo reizi atmosties. Nu jau arī "4.maija hibrīda" (I.Poikāns) apstākļos pievienojušies stāstnieku pulkam. Tie, kuri padomju laikā nelasīja un nepārdomāja V.I.Ļeņina darbus, tie varēs vēl ilgi stāstīt par notiekošo. Pamācās no liberastu "gudrajām galvām", kuri vairs nesmejas par boļševiku paveikto - atkārto pamatskolas laikos nesaprasto (nogulēto). V.I.Ļeņins: Valsts un revolūcija", grāmata tiek izdota (Zvaigzne ABC, 152 lpp.) ar plašu filosofa Igora Šuvajeva priekšvārdu, un viņš secina: "Ar Ļeņinu un viņam līdzīgajiem nav ko jokot."

Atbildēt

Davai, davai!

24.12.2017. 19:51

»

Edge

Meistars meistaru no liela attāluma atpazīst...


Hipotēze doktora disertācijai! 💰

Atbildēt

Nav jāpēta tālu!

24.12.2017. 19:46

»

Edge

Meistars meistaru no liela attāluma atpazīst...


Pastāstīšu, kādas represijas šodien piedzīvo tie, kas ap 1990. gadu cēla būves paši, ticot neatkarības centieniem, riskēja, pat zemes nebija iemērītas un būvvaldes lauku pašvaldībās.

Cilvēki sacēla būves. Tad ieradās būvvalžu komisijas, uzmērīja, ragistrēja VZD kadastrā. Lai maksā nodokļus pašvaldībām.

Tagad uz šiem īpašumiem, jo nav Zemesgrāmatā attiecas likumgrozījumi, pārkāpjot cilvēktiesības uz īpašumu, īpašumi nonāk zem nenoskaidrota īpašnieka statusa.

Visas šīs izmaiņas ir represīvas un pazemojošas. Tie, kuri nepārzin likumdošanu, ir represēti, jo VZD pieprasa uzrādīt īpašumu apliecinošus domumentus.

Šis ir viens no paņēmieniem, diversijām pret latviešu privātpersonām lauku teritorijās.

Atbildēt

Edge

24.12.2017. 18:37

»

Nu, ko!

Pauls ir pusmuļķis par kapitālismu! Viņš, būdams Saeimas deputāts, pat neredzēja, kas notiek ar Latviju, kuru čekisti un komunisti noveda trubā...


Meistars meistaru no liela attāluma atpazīst!
Tas stāsts par kapitālismu Latvijā un latviešu kapitālistiem ir visai interesants, to noder kārtīgi izpētīt:" "....18. gs. Rīgas latviešiem bija jāpiedzīvo lieli ierobežojumi un pretestība no valdošā Rīgas vācu augšslāņa puses, kāda nebija vērojama iepriekšējos gadsimtos, kad pilsētas iedzīvotāji dzīvoja solidārāk. Nopietnas nesaskaņas Rīgas rātes un pilsētas iedzīvotāju latviskās daļas starpā sākās XVIII gs. 30. gados. Tam par iemeslu bija Lielās ģildes kontrolētās Rīgas rātes mēģinājumi ierobežot latviešu tiesības, neļaujot paturēt, iegūt un nostiprināt tiesības uz nekustamo īpašumu pilsētā (kļūt par Rīgas namniekiem), kā arī iegūt citas privilēģijas tirdzniecībā un amatniecībā. Piemēram, Šteinhaueriem tika konfiscēti kokmateriāli, ko viņi bija pirkuši no mežīpašniekiem, apejot Rīgas tirgotājus. Jānis Šteinhauers savu tiesisko stāvokli centās uzlabot tiesājoties, kā arī mēģinot sūdzēties ķeizarienei Katrīnai II." Latviešu kapitālisma celmlauži. (2012/02/29, Lietišķā Diena.)

Atbildēt

Nu, ko!

24.12.2017. 17:51

»

Edge

Raimonds Pauls: brīvības gadu laikā esmu apzagts vismaz trīs reizes. (nra.lv...


Pauls ir pusmuļķis par kapitālismu! Viņš, būdams Saeimas deputāts, pat neredzēja, kas notiek ar Latviju, kuru čekisti un komunisti noveda trubā.

Tas idiots Pauls brīnoties domāja, ka Krajbanka ir Latvijas valsyij piederoša banka!

Kā plaģiātu meistars Pauls ir pirmklasīgs!

Arī "vārdu meistari" Paula dziesmām, kas kopēja padomju laikos ārzemju top dziesmu saturu tematiku. Šis pētījums būtu mazākais bakalaura darba verts.

Arī uz skatuves Pauls sevi pasniedza ar humora pieskaņu, kopējot īstos, brīvvalstu kā Vacija, ASV utt. meistarus. Meistarus, kuri sevi realizēja patiesā brīvībā, nevis čekas un VDK kotrolētā. Tagad šie padlaiku mākslinieki sevi pasniedz kā varonus.

Bez Paula apzaga arī Santu Anču un Zigmaru Liepiņu, kuri kā biznesmeņi kardināli atšņiras no R.Paula.Bet tas ir cits stāsts. Tagad tā laika Krājbankas vaītājs šiverē brīvi pa Krieviju, kas norāda uz to, ka nonākot viņam Krājbankas vad. amatā bija mērķtiecīga Krievijas diversija pret LV ekonomiku ar Krājbankas bankrotu, tostarp apmuļķojot M.Bondaru, bijušo VVF sulaini, kuram tagad prasa apmaksāt savu paviršību Krājbankā.

Atbildēt

Edge

24.12.2017. 17:24

»

Likumsakarīgi,

ka komunisti, čekisti un VDK izlase PSRS laikos veica kapitālistisko zemju ekonomikas izlūkošanu zinātnes jomā utt., ar ko labi pārzināja kapitslisma būtību un ātri pielāgojās kapitālistiskajai iekārtai, izmantojot sakarus, kļuva par īsteniem kapitālistiem . Klasisks stāsts, kā v p A. Berziņš tika pie...


Raimonds Pauls: brīvības gadu laikā esmu apzagts vismaz trīs reizes. (nra.lv)
====================================================
Kampējus nevajag jaukt ar īstajiem kapitālistiem, jo esošā sistēmā (iekārtā) kapitālismā ir tik, cik "melna aiz naga", bet kapitālistus (tādus kā R.Pauls) "uzmet" un "čakarē" nepārtraukti.
Sk. vairāk A.Zinovjevs:Rietumi. Rietumu fenomens. / Запад. Феномен западнизма.
p.s. Esošo vajag pieņemt kā realitāti, nevis pļāpāt par kādu tur "mīlestību".

Atbildēt

Likumsakarīgi,

24.12.2017. 13:37

»

tomēr

kapitālismu var slavināt tie, kas labi sagrābušies un viņiem pietuvinātie


ka komunisti, čekisti un VDK izlase PSRS laikos veica kapitālistisko zemju ekonomikas izlūkošanu zinātnes jomā utt., ar ko labi pārzināja kapitslisma būtību un ātri pielāgojās kapitālistiskajai iekārtai, izmantojot sakarus, kļuva par īsteniem kapitālistiem . Klasisks stāsts, kā v p A. Berziņš tika pie dzīvokļa Rīgā, Unibankas vadības, Lodes akcijām, 39 nekustamiem īpašumiem, pensijas, 250 000 euro no Eiropas fondiem. Nabaga latviešu ganiņš, kas kājiņas sildīja govju pļekās, tagad visu sasniedzis paša sūrā darbā, nevis izmantojot PSKP biedra karti un VDK sakarus!

Kurš tad tā slavē kapitālismu? A. Berziņš, Savickis, Godmanis, Zatlers, VVF... viņu klusē par sagrābto kā ūdeni mutē ieņēmuši, tikai runā par demokrātiju un brīvību. Viņu zagļu un politisko bandītu brīvību.

Bet tauta, kura bija barota un sakropļota ar zinstniskā komunisma tēzēm, nodeva, stučīja utt. joprojām turpināja klausīties latviešu valodā melus no viņu mutēm, muļķīgi ar katru Saeimu cerot, ka nedaudz sazagsies un padomās arī par tautu. Bet nekā!

Kapitslismu slavē tikai tie, kas dzimuši kapitālismam un izprot to dabiski un turpina konkurēt, mācīties un pielāgoties. Tādu ir maz. Ļoti maz.

Atbildēt

tomēr

24.12.2017. 12:43

»

Redzi. Edga!

Tu pats putro cēloņus ar sekām, jo raksti un it kā spried kā latvietis, bet tava gara kroplība izlaužas pati par sevi...


kapitālismu var slavināt tie, kas labi sagrābušies un viņiem pietuvinātie.

Atbildēt

Sāc ar sevi!

24.12.2017. 10:49

»

lauķis

Ja grib attīrīt Latviju un latviešu sabiedrību tad jāsāk ar prāta attīrīšanu un vērtību pārvērtēšanu


Pastāsti, vai biji komunists, čekists, VDK darbonis. Kā sāki domāt krievu valodā, kā baidījies, kā pazemojies, kā cīnījies. Kā neiekriti banku un varas melos, bet saglabāji un vairoji savus īpašumus un gudrību, lai pretotos tiem, kas tevi grib paverdzināt un vadīt! Vai tikai žēlojies un lamājies, vainojot citus?

Atbildēt

Redzi. Edga!

24.12.2017. 10:43

»

Edge

Neskaitāmi nekustamie īpašumi un uzņēmumi tiek pārdoti Krievijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem,(..)Īpašs sarūgtinājums ir uzzinot, ka māju un zemi, kas savulaik piederēja pirmā Latvijas Republikas prezidenta Jāņa Čakstes mazmeitām Annai Justīnei Čakstei-Rollinsai un Katrīnai Čakstei-Vilsonei, iegādājusies...


Tu pats putro cēloņus ar sekām, jo raksti un it kā spried kā latvietis, bet tava gara kroplība izlaužas pati par sevi.

Pirmajā daļā citē faktu par Medveda radu īpašuma iegādi Latvijā.

Otrajā daļā šajā faktāmvaino kapitālismu.

Cēlonis ir PSRS laika iznīcinātā latviešu kultūra ar deportācijām, krievvalodīgo migrantu ievešanu, pārkrievojot Latviju, to to ideoloģiski sakropļojot ar utopisko zinātnisko komunismu, VDK darbībām un nodevējiem no latviešu vidus, sakropļojot latviešu dabu ar draudiem, iebaidīšanu un slepkavībām, uzpirkšanu ar amatiem un privilēģijām. Bet zem visas šīs ideoloģijas slēpās krievu nacisms. Kas turpinās Latvijā.

4. maija republika bija plānota, tas aprakstīts E. Johansona Čekas ģenerāļa piezīmēs, bet, lai asimilētu klaida latviešus ar latviešiem komunistiem, tika izlemts it kā atjaunot 1918. g. LR - formāli. Līdz ar to faktiski 4. maija maija republika ir Krievijas FSB hibrīdvalsts.

Kopš "neatkarības" Pret Latviju vērstas Krievijas diversijas, kuras realizēja komunisti, čekisti un bij. VDK darbinieki, Krievijas FSB aģenti, realizējot genocīdu pret pamatnāciju, kura, lai izdzīvotu simtos tūkstošos pamet Latviju.

Redzi, Edge, šie ir cēloņi, lai sekās Latvijā iepludinātu slāvu migrantus un Medvedeva radi izpirktu Latvijas īpašumus, jo Latvijā latviskā vide ir iznīcināta, pamatnācija deportēta, bet mazākumtautība latvieši Latvijā cīnās, lai kaut kādas tiesības tai būtu lietot latviešu valodu. Divvalodība jau ir de facto, drīz būs de jure.

Atbildēt

puzurs

24.12.2017. 09:58

visbriesmīgākās ir puspatiesības. šajā rakstā tās ir visur.

Atbildēt

Edge

24.12.2017. 09:28

»

Nevardarbīga pretošanās

pašiznīcināšanās. Sapnis ir tam ASV pilsonim piepildījies. Jo viņam absolūti svešas latviešu tautas intereses...


Neskaitāmi nekustamie īpašumi un uzņēmumi tiek pārdoti Krievijas iedzīvotājiem un uzņēmējiem,(..)Īpašs sarūgtinājums ir uzzinot, ka māju un zemi, kas savulaik piederēja pirmā Latvijas Republikas prezidenta Jāņa Čakstes mazmeitām Annai Justīnei Čakstei-Rollinsai un Katrīnai Čakstei-Vilsonei, iegādājusies Krievijas premjerministra Dmitrija Medvedeva preses sekretāres Nataļjas Timakovas ģimene."
Sociālantropoloģe [D.Beitnere-LeGalla]: Izpārdot savu zemi ir netālredzīgi. (la.lv)
=================================================
Nepūt pīlītes par "PSRS ideoloģijas sakropļotajiem", jo PSRS/LPSR Konstitūcija un Krimināllikums nepieļāva Latvijas zemes (ūdeņi, mežu, dzīļu) izpārdošanu. Oligarhi un kampēji varēja rasties un izvērsties tikai pateicoties no Rietumiem ieviestajai neoliberālisma ideoloģijai un kapitālismam. To pat diž-grāmatvedis V.Dombrovskis neslēpj:"Dombrovskis: Mēs pārāk aizrāvāmies ar liberālisma virzienu ekonomikā." (diena.lv)

Atbildēt

L.Grantiņš LRTT

24.12.2017. 09:12

Kaut kāds murgs Priedīša garā. Viss vienā putrā, tā teikt, pietiek. com līmenī.

Atbildēt

lauķis

24.12.2017. 08:45

»

Nevardarbīga pretošanās

pašiznīcināšanās. Sapnis ir tam ASV pilsonim piepildījies. Jo viņam absolūti svešas latviešu tautas intereses...


Ja grib attīrīt Latviju un latviešu sabiedrību tad jāsāk ar prāta attīrīšanu un vērtību pārvērtēšanu.
Un katram jāsāk ar sevi.

Atbildēt

Nevardarbīga pretošanās

24.12.2017. 08:12

»

Edge

Viss ģeniālais ir vienkāršs (ja ir vismaz viens gruntīgs sponsors...


pašiznīcināšanās. Sapnis ir tam ASV pilsonim piepildījies. Jo viņam absolūti svešas latviešu tautas intereses.

Viņam kā ASV pilsonim ir saprotama un tuva tautību sajaukšanās, žīdu tirgus un ASV plāni.

Pēc veiksmīgas PSRS sagrāves nākošais solis ar ASV projektu, ko sauc par ES, ir iekļaut Krieviju ES sastāvā, kas nav neiespējami. Krievija ir drauds visai Eiropai un Rietumu civilizācijai. To var tikai nesaprast tādi, kas nav dzīvojuši Latvijā. 40 procentus un , domāju jau, ka vairāk nekā 50, Latvijā sastāda krievu okupanti. Un turpina krievu nacistu ideoloģiju, sākot ar valodas nemācīšanos. Un Putina iedvesmotu pārliecību - krivu nacistisko pārliecību.

Kas tad ir tā šķira, kas pārvalda latviešu tautu un Latviju, un bez aizķeršanās runā krieviski un paši ir duālas dabas? Tie ir bijušie komunisti un čekisti, VDK darbinieki, cilvēki, kuru iekšējā pasaule kā latviešiem ir pabeigti sakropļota. Viņu privilēģija nav tas, ka viņi runā krieviski, bet gan tas, ka viņi runā latviski un pārvalda viņiem pilnīgi svešu zemi -Latviju.

Šie PSRS ideoloģijas sakropļotie cilvēki nes neizmērojamu ļaunumu latviešu tautai. Un turpina šo savu sakropļošanu jaunākajām paaudzēm, sakropļojot to domāšanu.

PSRS totalitārisms, komunistu pārliecība savās privilēģijās, no kurām nav atteikušies, čekistu nodevīgā daba, VDK darboņu latviešu tautas spīdzināšanas un sakropļošanas prieks iepretim tai ideoloģijai, ko sevī nesa latviešu lielsaimnieki un nenopērkamie mākslinieki, kultūras darbinieki.

Ja grib attīrīt Latviju un latviešu sabiedrību, visi krievu okupanti jādeportē, un reizē ar visiem bijušajiem VDK darbiniekiem, čekistiem un komunistiem. Vai viņi jānošauj.

Kas tad paliktu pāri? Padomājiet par to, cik mūsu, nesalauzto, palicis?

Atbildēt

Precīzi!

24.12.2017. 03:28

»

joske

Principā jau šis raksts atspoguļo arī valdošo partiju un politiķu neformālo viedokli.Kā okupantu kvēlākie atbalstītāji kļuvuši par brīvības,neatkarības,pretokupācijas cīnītājiem un mistiskā kārtā arī valsts bagātakajiem cilvēkiem?.Atbilde ir vienkārša- elementāra valsts nozagšana izmantojot savu priviliģēto...


Tieši un nepārprotami, to mēs redzam visā pilnībā.

Noziegumi turpinās.Komunistu un čekistu var izvest no totalitārisma un nodevības un ļaunuma, bet ļaunumu nevar vairs izņemt no čekistiem un komunistiem, kas privilēgijas sev uzskata par pašsaprotamām. Vienīgi tauta var atklāt uguni, laietaudzītu šo ainu visā pilnībā. Un patiesajā pretīgumā.

Atbildēt

Edge

24.12.2017. 01:12

»

joske

Principā jau šis raksts atspoguļo arī valdošo partiju un politiķu neformālo viedokli.Kā okupantu kvēlākie atbalstītāji kļuvuši par brīvības,neatkarības,pretokupācijas cīnītājiem un mistiskā kārtā arī valsts bagātakajiem cilvēkiem?.Atbilde ir vienkārša- elementāra valsts nozagšana izmantojot savu priviliģēto...


Viss ģeniālais ir vienkāršs (ja ir vismaz viens gruntīgs sponsors)!
Dainis Īvāns:"Nesen muzejā[LTF] bija atnācis bijušais ASV konsuls Ļeņingradā (Sanktpēterburgā). Viņš bija bijis LTF dibināšanas laikā Latvijā. Izstaigāja muzeja ekspozīciju, nepasakot, kas viņš ir, un atstāja ierakstu atsauksmju grāmatā: “Tas, kas toreiz likās sapnis, tagad ir neticami piepildījies.” Pasaulē ievērojamākais nevardarbīgās pretošanās pētnieks, neskaitāmu grāmatu autors Džīns Šārps par Latvijas atmodu ir teicis: “Tās bija jūsu cīņas un uzvaras, un nevienam jūs neesat par to pateicību parādā.” Esmu laimīgs cilvēks. Saruna ar Daini Īvānu 60. dzimšanas dienas priekšvakarā (la.lv)

Atbildēt

agents

24.12.2017. 00:00

70% kartoteka sastav no iesutiajiem okupantiem . To toksiskais sputniks nepiemin.

Atbildēt

joske

23.12.2017. 23:18

Principā jau šis raksts atspoguļo arī valdošo partiju un politiķu neformālo viedokli.Kā okupantu kvēlākie atbalstītāji kļuvuši par brīvības,neatkarības,pretokupācijas cīnītājiem un mistiskā kārtā arī valsts bagātakajiem cilvēkiem?.Atbilde ir vienkārša- elementāra valsts nozagšana izmantojot savu priviliģēto stāvokli okupācijas galmā,izmantojot informāciju PSRS demontāžas procesā,kura bija pieejama tikai šī procesa organizatoriem-PSKP,VDK un citu represīvo un ideoloģisko dienestu vadoņiem.Tādā nolūkā tika izveidota Tautas fronte,kuras organizātori pēc būtības bija un ir neatkarības un demokrātijas niknākie ienaidnieki,kura šo naidu tikai ir ietinuši banknošu rituļos,bet kurš periodiski izlaužas pieņemot likumus,kuri kultive kroplo sociālo nevienlīdzību,vairo nabadzību un stimule bēgšanu no valsts tādā apmērā lai rastos vakums latviešu galīgai izšķīdināšanai kosmopolitismā.Atcerēsimies arī,ka Tautas frontes sākuma stadījā,to veidoja neinformētie Antiņi,kurus pēc kolaborācijas līderu un Kremļa galīgās vienošanas,masveidā nomainija kompartijas,komjaunatnes un padomju varas nomeklatūra.Pēc pie darba ķērās arī čekas aģenti,inteliģence un sekoja šī konglomerāta organizētās,ar Kremli saskaņotās barikādes,4.maijs utt.50 gados izaudzētie aunu bari,pateicībā blēdami par nenokaušanu,joprojam nēsa uz rokām savus ganus un viņiem brīvība nemaz nav vajadzīga.

Atbildēt

Nu ja!!

23.12.2017. 23:18

»

janis

Labi sacīts,bet vēl vajadzētu ar tortēm,tautas tērpos dancot pa Rīgas tiltiem


Krievu tautas tērpos kazačoku pa Zelta tiltu! Treneties rīt hļeb i soļ, kas uzvarēs, varēs doties uz Maskavu. Ar vinvirziena biļeti.

Atbildēt

janis

23.12.2017. 23:17

Vai tas cilvēks,raksta autors,ir no dzimšanas,vai tēlo?

Atbildēt

Edge

23.12.2017. 23:16

»

Ko darīt ar PSRS mantojumu?

Jāceļ krāsainas mandalas no smiltīm Doma laukumā. Pieaicinot tautu un VVF , lai VVF nodod tai gaišas domas no VVF Dainu domām...


"Latvijas tautu no atmodas laika sapņa par to, kāda būs brīvā Latvija, šķir astoņi privatizēti miljardi." Arhibīskaps J.Vanags, 18.11.2017.
====================================================
Būs sponsors - būs nauda, kā arī celšana, vilkšana, sviešana, svētku mielasts un salūts.

Atbildēt

Ko darīt ar PSRS mantojumu?

23.12.2017. 22:19

»

Edge

Sods - "10 gadi bez tiesībām sarakstīties...


Jāceļ krāsainas mandalas no smiltīm Doma laukumā. Pieaicinot tautu un VVF , lai VVF nodod tai gaišas domas no VVF Dainu domām.

Pēcāk jāorganizē starptautiska bluķa vilkšana no Rīgas domes ēkas līdz Maskavas Sarkanā laukuma Kremlim, kur to publiski jāsadedzina.

Pirms visām šīm akcijām, dižā Miera plāna starp Latvijas krievu okupantiem un latviešu tautu jālūdz V. V. Putina atbalsts, vispirms ar telekenālu starpniecību Rīgas Doma un Maskavas Sarkanaja laukumā,

Kad bluķi aizvilks līdz Maskavas sarkanajam laukumam, lai notikumi ap Miera plānu būtu patiesi, bluķa publiskas sadedzinašanas (ļaunuma sadedzināšanas) ceremonijā obligāti jābūt klāt godātajam Latvijas Valsts prezidentam un Krievijas prezidentam, VVF.

Ceremonijas gaitā, kulminācijas brīdī jāskan Kremļa kurantiem. Divdesmit tēviņiem bluķis jāiesviež mizīgā ugunskurā. Tam tur nonākot, tam jāuzsprāgst pildītam ar sprāgstvielām, un visiem tiem sūdiem jāiet bojā. To varētu nosaukt par nāvīgu kļūdu.

Atbildēt

Edge

23.12.2017. 21:51

»

Nu, ko jūs!

Tīra propoganda un meli! Par to, lai VDK kartotēku pārvietotu uz arhīvu balsoja Saeimā NA, bet Saskaņa pret...


Sods - "10 gadi bez tiesībām sarakstīties"?
Bet ko darīt ar noziedzīgās PSRS laika sekām, kas turpinās?
"Sākot ar neatkarības atjaunošanu 1991. gadā Latvijas iedzīvotāju skaits katru gadu samazinās par 23 tūkstošiem cilvēku, radio „Baltkom” ēterā paudis Latvijas Universitātes profesors, demogrāfs Pēteris Zvidriņš." (kasjauns.lv)

Atbildēt

Nu, ko jūs!

23.12.2017. 21:04

Tīra propoganda un meli! Par to, lai VDK kartotēku pārvietotu uz arhīvu balsoja Saeimā NA, bet Saskaņa pret.

Šeit viss tiek jaukts un putrots. Miglas (mākslīgās) daudz.

LV ir 4. maija Krievijas FSB hibrīdvalsts, jo lustrācijas nav. Neviens komunists, neviens čekists nav nožēlojis pret latviešu tautu nodarīto, jo par to saņēma LPSR varas privilēģijas, kādas saņem joprojām 4. maija republikas varas gaiteņos.

Nepārprotami, ar raksta saturu lasītājam mēģina iegalvot, ka latvieši nav spējīgi uz savu valsti. Graujot latviešu pašapziņu. Nu, muļķu zeme! Nē, noziedzīgās PSRS laika sekas, iznīcinot saimniekus un inteliģenci, izsūtot uz Sibiriju.

Par šo ņirgāšanos autors pelnījis sodu.

Atbildēt

solī

23.12.2017. 20:26

raksts pretrunīgs un tieši tas ir labi, jo apliecina - maisus vaļā

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: