Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Flehta

20.06.2022. 19:28

Jūsu komentārus ir grūti lasīt. Tajos ir tik daudz ļaunprātības, naida... Tas viss jūs aprīs no iekšpuses. Jūs iznīcināsiet sevi...

Atbildēt

Ana

04.06.2022. 02:56

»

to nedakrievs

Baltu valodas, tai skaitā latgaļu dialekts, izveidojās vēl pirms leduslaikmeta


Nevajag muldēt no pirksta izzīstus murgus par valodām. Tik daudz jau nu gan varēru vismaz priekš sevis gudrinieki noskaidrot kas ir latviešu valoda un latgaļu valoda un pie kādām valodu saimēm katra no tām pieder. Tādu analfabētismu mūsdienās reti gadās ŗedzēt. Vismaz 5 klases izglītībā jau varbūt varētu apgūt, ja ganās pa pietiek.com

Atbildēt

kukulits

03.06.2022. 20:37

»

Mazāk muldēšanas

Neasociējas gruzīni nekādi ar vīniem, un par viņu vīniem tu spried pēc viltojuma ar uzrakstu Made in Georgia. Krievi man viennozīmīgi asociējas ar kultūru - filmām, daiļliteratūru un klasisko mūziku. Tās ir lietas, ko tu rokā neesi turējis, jo bija jāstrēbj lēts viltots vīns, kuru šeit un citur tirgotos...


Nevajag fantazēt! Noskaidro vēstures faktus! Tos, kas viņiem to visu kultūru radīja, viņi paši, ši slepkavu orda mērķtiecīgi izkāva revolūcijās un represijās. Šitā krievija ir jātnieks bez galvas, kuram nav ne smadzeņu, ne ausu, ne acu, ne saprašanas. Viņiem nav kultūras, tikai surogāti un smirdīga kandža.

Atbildēt

Zinta

03.06.2022. 20:33

http://pozornayarossiya.blogspot.com/2015/03/blog-post_29.html
Krievs ir fašists un pēdējais mēsls.

Atbildēt

.

26.05.2022. 17:35

»

>mazāk...

īstens krievs stāv tik tālu no tevis nosauktām lietām,kā mēness no zemes


Īstens krievs ir udmurta un žīdenes bastards, Putins, Šoigu, kura tēvs bija tuvietis, armēnu izcelsmes kuce, Simoņjan, smirdīgā hoholiete, kuras vecāki bija ukraiņi, Matvijenko, nēģeris Ai Jobeness. Tie visi izdzimteņi ir īsteni krievi, viens par otru īstenāki.
Varu iedomāties krievu kropli, kas sadzēries krutku, uzlicisuz visu skaļumu pretīgo bandītpurnu Rostorgujevu un gaudo līdzi.

Atbildēt

mēslam

26.05.2022. 17:22

»

Mazāk muldēšanas

Neasociējas gruzīni nekādi ar vīniem, un par viņu vīniem tu spried pēc viltojuma ar uzrakstu Made in Georgia. Krievi man viennozīmīgi asociējas ar kultūru - filmām, daiļliteratūru un klasisko mūziku. Tās ir lietas, ko tu rokā neesi turējis, jo bija jāstrēbj lēts viltots vīns, kuru šeit un citur tirgotos...


Krievs viemēr asociējas ar kandžas smārdu, vēmekļiem, piemīztām biksēm, āra atejām, saplaisājušām un apdrupušām sienām un unikālu attieksmi pret higiēnas prasībām. Jūsu līmenis ir čigāni, Palestīnā ievazājušie arābi un somālijas nēģeri.

Atbildēt

Filologam

26.05.2022. 14:25

»

Jureits LRA

Latviešu valoda ir izveidota uz latgaļu valodas bāzes! Tātad arī mākslīga


To latgaļu valodu nevar atrast nevienā indoeiropiešu valodu kokā, jo tādas gluži vienkārši nav. Ir dialekts, un tikai. Un padumji cilvēciņi, kas dezinformē nezinātājus par valodu eksistenci un statusu.

Atbildēt

Mazāk muldēšanas

26.05.2022. 14:20

»

koplietotājam

taisni tāds kosmopolītisks niks tev, tāpēc nepatīk autora vārdi, kas ir patiesi un pat ļoti veiksmīgi uzrakstīti par identitāti vai tas iztrūkumu kādā tautā...


Neasociējas gruzīni nekādi ar vīniem, un par viņu vīniem tu spried pēc viltojuma ar uzrakstu Made in Georgia. Krievi man viennozīmīgi asociējas ar kultūru - filmām, daiļliteratūru un klasisko mūziku. Tās ir lietas, ko tu rokā neesi turējis, jo bija jāstrēbj lēts viltots vīns, kuru šeit un citur tirgotos apjomos Kahetijas ielejā vienkārši nesaražo, jo īpaši sarkanvīnu. :) Gribēji izlikties par to, kas neesi, nesanāca.

Atbildēt

Atbilde

26.05.2022. 13:20

»

Joņs Depps

Kārtējais "aktuālais" neprofesionālais murgojums par tēmu krievi. Krievi ir tik pat dažādi kā latvieši. Ups - man, redz, naff linu krekla. Un domā, šiem tautasdziesmu nav


Ir, bet tās palikušas tiem, kas dzīvo savā etniskajā dzimtenē un saglabājuši savas saknes. Diez vai kādu tautas dziesmu zina šie "krievvalodīgie" mankurti, kas - kā lieli sirseņi - vazājas pa visu pasauli labākas dzīves meklējumos uz citu tautu rēķina. "Kaķuša" neskaitās, jo tā nav tautas dziesma :)

Atbildēt

koplietotājam

26.05.2022. 10:40

»

Koplietotājs

"Latvietim apakšā linu krekls


taisni tāds kosmopolītisks niks tev, tāpēc nepatīk autora vārdi, kas ir patiesi un pat ļoti veiksmīgi uzrakstīti par identitāti vai tas iztrūkumu kādā tautā.
Ukraiņi asociējas ar brīvajiem Donas kazakiem, gruzīni - ar vīniem, francūži - ar modi, bet krievi - ar kara simboliku. Globalizācija it kā pārvilka svītru visam nacionālajam, bet dzīve rāda, ka identitātei, piederībai kādai noteiktai tautai ar savas kultūras iezīmēm tomēr ir liela loma, izņemot gadījumus, protams, kad ;sie piederības apliecinājumi saistās ar politiku, kara simboliem un agresiju.

Atbildēt

Koplietotājs

26.05.2022. 09:53

"Latvietim apakšā linu krekls."

Jānopūšas dziļi te. Šitais infantilo rakstnieku bars vairs nejūt žanra robežas, komiskais pāriet apsēstībā. Un ar šādiem pamuļķiem kaut kā jāceļ kopprodukts?

Atbildēt

nu jā

26.05.2022. 08:42

»

Gena

Vai tad visi krievi ir tadi


,,Jūsu lielkrieviskais sapnis – sēdot līdz rīklei sūdos, ievilkt tur visus pārējos . Tas ir rusisms.” (Džohars Dudajevs)

Atbildēt

visi nē

26.05.2022. 07:51

»

Gena

Vai tad visi krievi ir tadi


Kā liecināja aptauja, tikai 87% (99% krievu) krievijas iedzīvotāju ir krimnašisti - pobedobesi.

Atbildēt

Uldis

25.05.2022. 23:18

Kā teica Jurijs Ševčuk: "dzimtemtene, tā nav Putina dirsa". Par to pret viņu ierosināja krimināllietu. Tātad Putina dirsa krieviem tomēr ir dzimtene.

Atbildēt

Vai zini, kur roda plineri, ždanokas ...

25.05.2022. 22:45

»

Gopņiks

Krieviski runājošo baru lieliski izmanto Ždanokas, Plīnera tautas pārstāvji, uzmetoties par vadoņiem! Atliek paskandināt šovinisma saukļus, par vecākā brāļa tiesībām un dižo ne/krievu kultūru, kad krieviņi atdos pēdējo kreklu, lai tikai tiktu slavēti! A. Hermanis, to visu ļoti pareizi ir pateicis, NRA...


Krieviem žīdi ir visnīstākā tauta, jo žīdi ir gudrāki par krieviem, negrib mācītie krievu gudrības. Krievi necieš par sevi gudrākos. Visi gudrākie ir nīstami utt.

Židi to zina, ka krievi viņus nīst un apsaukā, tādēl šāda "zdanokas". "plineri" vismaz grib reabilitēties krievu pasaulē, mēģina izpatikt un dziedāt, pūst krievu stabulē, cerot, ka apžēlosies, balsos par mums, žīdiem - krievu aistāvjiem.

Kādā gadījumā, kad Ždanoka uzstāja par krievu aizstāvi, krievi viņu pazemoja un piesmēja, ka Ždanoka pat raudāja un apsolīja, ka vairs viņus neaizstāvēs. Un vienalga - vara ir saldāka par naidu. Žīdi prot pat pazemoties krievam, lai tikai ar viņu starpniecību tiktu deputātos.

Atbildēt

nekrievu plānprātiņam

25.05.2022. 20:23

»

krievu plānprātiņam

Kas tā tāda par "rusu" valodu? Russi(vikingi), kas 10 gadsimtā paverdzināja nākamos krievus, runāja skandināvu valodā. Zemāko primātu, krievu bidlu feņa, ir salasīta no ukraiņu, som-ugru un tatāru vārdiem


"bidla" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederrasti, turklāt vēl pakaļā drrāzti sadisti - kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

nekrievu plānprātiņam

25.05.2022. 20:19

»

krievu plānprātiņam

Pat pieņemot, ka tev senčos ir bijuši vikingi, tos, tāpat, kā viņu paverdzinātos som-ugrus 300 gadu laikā ir asimilējuši mongoļi un pat ja tavs vecaistēvs bija skandināvu asiņu nēsātājs, tam vairs nav nozīmes, jo līdz visu nicināmam krievam var degradēt pat vienas paaudzes laikā...


pederastam sadistam troļļa dežūra turpinās bez pārtraukuma un bez iespējām apmierināt dabiskās vajadzības normāli, padzerties un pačurāt var tikai izmantojot vienu un to pašu plastmasas pudeli.

Atbildēt

ne tikai pēdējo kreklu

25.05.2022. 18:50

»

Gopņiks

Krieviski runājošo baru lieliski izmanto Ždanokas, Plīnera tautas pārstāvji, uzmetoties par vadoņiem! Atliek paskandināt šovinisma saukļus, par vecākā brāļa tiesībām un dižo ne/krievu kultūru, kad krieviņi atdos pēdējo kreklu, lai tikai tiktu slavēti! A. Hermanis, to visu ļoti pareizi ir pateicis, NRA...


Krievs atdos arī savu pēdējo dēlu. Vienu lietu gan Putinam vajadzētu ņemt vērā, ka bidlomasa zaudēto karu tam nepiedos un to un visus viņa tuviniekus sagaida Ipatjeva nama pagrabs, tikai tā kā pēdējo 100 gadu laikā krievi ir palikuši vēl necilvēciskāki, ar vienkāršu nošaušanu tas nebeigsies. Mazākais, tiem dzīviem nodīrās ādas.

Atbildēt

ha-ha

25.05.2022. 18:43

Izskatās gan,ka brīvā pasaule ir pieļāvusi smagu kļūdu ļaujot revanšistiem apbruņoties un jēli un tizli reaģejot uz 3.pasaules kara un atomkara publiskiem solījumiem.Izskatās, ka Makronam,Šolcam un itālim jāgatavojas gubernatoru amatiem,ja tā turpinās.Okupantu monumenta sakarā derētu novākt visus okupantu figūras un uzrakstus un monumentu izmantot par pamatu okupācijas beigu monumentam,nevis ar plašu žestu kaisīt miljonus vējā.Šiverīgie jau ir gatavi uz vieglu peļņu.

Atbildēt

Gopņiks

25.05.2022. 16:15

»

interesanti

vai Latvijas krievu savienības biedri ar Ždanoka,Plineru,Giļmanu un pārējiem žīdiem priekšgalā varētu nodziedāt kaut vienu častušku?Vai viņi zin,kas ir častuška?Viņu identitāte ir lielā tēvijas kara dziesmas,saukļi-na Berļin,možem povtoritj,za roģinu,za staļina


Krieviski runājošo baru lieliski izmanto Ždanokas, Plīnera tautas pārstāvji, uzmetoties par vadoņiem! Atliek paskandināt šovinisma saukļus, par vecākā brāļa tiesībām un dižo ne/krievu kultūru, kad krieviņi atdos pēdējo kreklu, lai tikai tiktu slavēti! A. Hermanis, to visu ļoti pareizi ir pateicis, NRA avīzē. Diemžēl, mūsu "gaišie" inteleģences pārstāvji turpina murgot, par dižo krievu kultūru, par pareizo karu Ukrainā, par svēto okupantu piemiņu (R, Pauls un c,)

Atbildēt

krievu plānprātiņam

25.05.2022. 13:51

»

fakts

Nevajag atgremot trīs jūdu sacerēto "vēsturi",Baijers,Šlosers un Millers uzdevās par vāciešiem bet krievu valodu neprata un nekad Krievijā nebija bijuši.Toties pēc viņu murgiem tika pieņemta oficiālā vēstures koncepcija.Stāsts par mongoļu tatāru jūgu vispār ir smieklīgs


Kad visiem noziedzniekiem veiks obligātos DNS testus, atklāsies, ka krievu necilvēkus vieno ne tikai naids pret visu dzīvo uz planētas, sātaniskā un pederastiskā Bizantijas ideoloģija, suverēnā attieksme pret higiēnas prsībām un vergu feņa, bet ievērojamu daļu arī mongoļu gēni.

Atbildēt

fakts

25.05.2022. 13:44

»

krievu plānprātiņam

Pat pieņemot, ka tev senčos ir bijuši vikingi, tos, tāpat, kā viņu paverdzinātos som-ugrus 300 gadu laikā ir asimilējuši mongoļi un pat ja tavs vecaistēvs bija skandināvu asiņu nēsātājs, tam vairs nav nozīmes, jo līdz visu nicināmam krievam var degradēt pat vienas paaudzes laikā...


Nevajag atgremot trīs jūdu sacerēto "vēsturi",Baijers,Šlosers un Millers uzdevās par vāciešiem bet krievu valodu neprata un nekad Krievijā nebija bijuši.Toties pēc viņu murgiem tika pieņemta oficiālā vēstures koncepcija.Stāsts par mongoļu tatāru jūgu vispār ir smieklīgs.

Atbildēt

Jureits LRA

25.05.2022. 13:36

»

to nedakrievs

Baltu valodas, tai skaitā latgaļu dialekts, izveidojās vēl pirms leduslaikmeta


Kas tā bija par valodu, kurai vēl pirms leduslaikmeta bija latgaļu dialekts?

Atbildēt

krievu plānprātiņam

25.05.2022. 13:31

»

fakts

Rus ar vienu s.Ne vergam spriest par maniem senčiem


Pat pieņemot, ka tev senčos ir bijuši vikingi, tos, tāpat, kā viņu paverdzinātos som-ugrus 300 gadu laikā ir asimilējuši mongoļi un pat ja tavs vecaistēvs bija skandināvu asiņu nēsātājs, tam vairs nav nozīmes, jo līdz visu nicināmam krievam var degradēt pat vienas paaudzes laikā.

Atbildēt

nu

25.05.2022. 12:50

»

Nu jā

Jāpanāk, lai sabiedrība uzskata, ka visi Latvijas Republikas pilsoņi saucami par latviešiem. Viņiem ir izvēles tiesības atteikties no pilsonības (latvietības), un kļūt par krieviem, t.i., mēsliem. Punkts


Nevar būt latvietis, kam 1000 negatīvās selekcijas gados izveidojies noturīgs verga gēns ar 47 hromosomām, kura izpratne par "labo un ļauno" ir apgriezti proporcionāla mums, cilvēkiem. Tie, kas bija normāli, sen jau integrēti cilvēku sabiedrībā un ar tiem nav problēmu, bet atlikušie ir neārstējami.

Atbildēt

Nu jā

25.05.2022. 12:37

»

Fēlis

Nevajag pārspīlēt. Ir taču 19. gadsimtā izgudrotā krievu kultūra, kura gan patapināta no citām tautā. Ne vodka, ne matrjoška, ne balalaika, ne garmoška nav viņu izgudrotas, tāpēc arī viņi tā īsti vairs neturas pie šiem šķietamiem simboliem. Viņiem pietiek ar savu valodu, lai ap to konsolidētos un censtos...


Jāpanāk, lai sabiedrība uzskata, ka visi Latvijas Republikas pilsoņi saucami par latviešiem. Viņiem ir izvēles tiesības atteikties no pilsonības (latvietības), un kļūt par krieviem, t.i., mēsliem. Punkts.

Atbildēt

krievu plānprātiņam

25.05.2022. 12:31

»

fakts

Arī Skandināvijā vēl pirms nepilniem divsimt gadiem dzīvoja rusi un visi dokumenti bija rusu valodā


Nu tev, Šarikovam, ar russiem ir tik vien sakars, ka tie paverdzināja tavus priekštečus un, pat ja kāds russ arī bija iespraudis tavai vecvecvecvec... māmiņai, tad pēc 300 gadiem, kad jūs taisīja mongoļu zaldātiņi, tevī no russiem nekas nav atlicis.

Atbildēt

Nu jā

25.05.2022. 12:28

Krievs ir mēsls pēc definīcijas. Ja kāds krieviski runājošais nav mēsls, tad viņš nav krievs.

Atbildēt

atbilde

25.05.2022. 12:25

»

Jautājums:

Un kāda tam nozimē-kas no kādiem vārdiem salasīts? Ko var muldēt te tukšu, ja neko nejēdz


Nozīme tam, ka vēl pagājušā gadsimta sākumā izglītoti un augstdzimuši cilvēki vairījās no tumsonīgo vergu lietošanai paredzētās, pirms 250 gadiem mākslīgi radītās feņas un savā starpā sazinā lietoja civilizētas: franču, vācu un poļu valodas.
Šodienas krievi pēc pēdējo 100 gadu negatīvās selekcijas apogejas, ir pēdējo padibeņu pēcteči, pat ja kādam no tiem izdevies nozagt Bentley.

Atbildēt

Jautājums

25.05.2022. 12:19

»

to nedakrievs

Baltu valodas, tai skaitā latgaļu dialekts, izveidojās vēl pirms leduslaikmeta


Kāda nozime tam-kad kādas valodas veidojušās? Ko var te muldēt pa netu sagrābstītas muļķības?

Atbildēt

.>nezinītim

25.05.2022. 12:17

»

nezinītis

Levits būtu ārietis


Viss iespējams.

Atbildēt

to nedakrievs

25.05.2022. 12:16

»

Jureits LRA

Latviešu valoda ir izveidota uz latgaļu valodas bāzes! Tātad arī mākslīga


Baltu valodas, tai skaitā latgaļu dialekts, izveidojās vēl pirms leduslaikmeta.

Atbildēt

krievu plānprātiņam

25.05.2022. 12:14

»

fakts

Rusu valodai ir 49 alfabēta burti,bukvica saucas


Kas tā tāda par "rusu" valodu? Russi(vikingi), kas 10 gadsimtā paverdzināja nākamos krievus, runāja skandināvu valodā. Zemāko primātu, krievu bidlu feņa, ir salasīta no ukraiņu, som-ugru un tatāru vārdiem.

Atbildēt

Jureits LRA

25.05.2022. 12:12

»

mēslam

Krievu lopi ir starpetniska vergu varza bez savām saknēm, izdomātu vēsturi un mākslīgu valodu


Latviešu valoda ir izveidota uz latgaļu valodas bāzes! Tātad arī mākslīga :)

Atbildēt

fakts

25.05.2022. 12:07

»

nezinītis

Levits būtu ārietis


Visa baltā rase ir ārieši,vismaz tie kas nav jaukteņi.

Atbildēt

fakts

25.05.2022. 12:06

»

mēslam

Krievu lopi ir starpetniska vergu varza bez savām saknēm, izdomātu vēsturi un mākslīgu valodu


Rusu valodai ir 49 alfabēta burti,bukvica saucas.
Cik burtu ir dižbāleliņu alfabētam?
Vai tik latviešu valoda nav radīta no vācu un krievu valodas mistrojuma pirms nieka pārsimt gadiem?

Atbildēt

pēc tiesas

25.05.2022. 11:45

»

jāiieved korekts problēmas risinājums

visiem LR iedzīvotājiem vekt DNS testus! Noskaidrosim who is who! Īsteni latviskie(āriešu asinis) paliek Latvijā, jaukteņus ar lopiskiem krievu gēniem - out of Latvia


DNS testi jāveic visiem apcietinātiem noziedzniekiem, tad krievi sapratīs, ka ir tik dažādi un tos vieno tikai naids pret visu dzīvo un viņu feņa.

Atbildēt

nu nu

25.05.2022. 11:43

»

bet

balalaika un častuški varbūt ka tieši ir krievu nacionālās kultūras patiesie elementi, un ja tas ar tā būtu-kas tur būtu slikts


Krievu identitāte ir seno uiguru vatenis un seno som-ugru lapķjas, āra atejas un miroņu kaulu bučošana un poļu wódka, tikai augstmaņiem, kas to ar atļauties.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: