Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Sociālajos medijos sāk parādīties arvien vairāk informācijas, to skaitā video, par to kā notika nesenais trampistu un vatņiku noorganizētais Kapitolija šturms Vašingtonā. Pats aizdomīgākais ir tas, ka atsevišķos video ir dzirdama krievu valoda. Tie bija Kadirova čečeni vai varbūt Putina kazahi razboiņiki, bet varbūt kāds no Putina baikeriem?

Kapitolija šturma laikā kāds fonā bauroja „Давай быстрее!”, „Смелее, смелее!” un  „Вперед!” (Ātrāk! Drosmīgāk! Uz priekšu!).

Kāds tur brīnums! Ja tā labi paskatāmies, tad ēkas ieņemšana notika ļoti prasmīgi un veikli, vēl pat tagad jeņķu specdienesti un tiesībsargājošās institūcijas kopā ar visiem demokrātiskajiem amerikāņu medijiem ir šokā. To vien tik redzam, kā tie ziņo: „Kā tas varēja notikt, kā tas varēja notikt, ak, šausmas, šausmas!” Tā vietā būtu labāk papētījuši vienu otru video un paklausījušies, kas notiek fonā, nevis pa virsu muldējuši savu muldamo.

Pieļauju, ka šajās pret ASV vērstajās darbībās Putins bija iesaistījis kādu no organizācijas ANTIFA kaujas vienībām. Nav noslēpums, ka ANTIFA saņem finansējumu no Krievijas un to pilnībā kontrolē Putina specdienesti.

Šoreiz kāds no kaujiniekiem vienkārši aizrāvās un sāka klaigāt mātes mēlē, kā nekā tas bija diezgan emocionāls brīdis viņa dzīvē, jo bieži negadās ieņemt ASV Kapitoliju šturmā.

Netrūkst arī informācijas par to, ka Krievijas specdienesti rūpīgi strādā ar (apstrādā) ASV dzīvojošo krievu kopienu, rīkojot kultūras pasākumus, piemēram, 9. maija vai Krievijas dienas svinības, tāpat neizpaliek militāra rakstura vasaras nometnes bērniem un pusaudžiem, kuru laikā tiek cītīgi skalotas dalībnieku smadzenes.

Tiek novērots, ka ASV pēdējo dažu gadu laikā strauji ir audzis prokremliski noskaņotu krievu cīņas un sporta klubu skaits. Ir izveidotas arī visādas interesantas biedrības un asociācijas, piemēram, „Desantnieku un specnaza biedrība” vai „Ziemeļamerikas Desantūra”.

Vēl tikai atgādināšu, ka Krievijas specdienesti jau kopš „seniem” laikiem veiksmīgi izmanto šāda veida sporta klubus tepat Eiropas Savienībā, diemžēl arī Latvijā.

Līdz ar to nav šaubu, ka lielāko daļu no aunu bara, kurš ieņēma Kapitoliju, kāds cītīgi vadīja un koordinēja tā darbības. Vai tā nevarētu būt Kremļa spalvainā roka? Tas, protams, ir retorisks jautājums!

Lūk, arī viens no manis pieminētajiem video, lūdzu, ieklausieties! Ko jūs sadzirdējāt?

Video: https://twitter.com/BGOnTheScene/status/1346904244008456193 (ap 3. līdz 4. sekundi sasprindziniet ausis)

Novērtē šo rakstu:

66
61