Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Rusists

22.02.2024. 18:37

»

zi ko

Tās rusistu muļķības - savārstījumus tu varēsi savējiem stāstīt, lai attaisnotu viņu noziegumus pret cilvēci un citas cūcības, pēc Nirnbergas2 pret Krievijas putinisko impēriju un bijušo krievu pasaules koloniju deokupācijas, dekolonizācijas, derusifikācijas


Beidziet taču tiražēt šos murgus- rašiti, fašisti. Tie nav nekādi fasisti- tir ir visparastākie komunisti. Šie kropļiem līdz fašismam ka līdz mēnesim. Hitlers iekaroja Franciju- vai tur ir sagrautas pilsētas? Pirmie graveji bija agrīnie komunisti- komunāri, kas izpostīja Parīzes dievmātes katedrāli. Izbeidziet celt krievus debesīs un saukt par fašistiem. Musolīni kapā griežas kā vilciņš.

Atbildēt

Zeze

18.02.2024. 21:53

Stulbi skan. Krievu valodā ir vārdi, ka ietiecas pašā bītībā: russkij un rosijaņen. Mums ir kā ir - putra gan šā, gan tā.

Atbildēt

Roberts Raimo

18.02.2024. 16:17

Ja ir kas maksā, tad raksta ko pasūta...

Atbildēt

?!

16.02.2024. 17:41

»

zumis

Beidziet riet! Mārtiņa tēvs bija slavens sporta žurnālists, bet māte ir filoloģijas doktore. Studējis viņš, nu jā - Lielbritānijā


O,jā,pie nagliem spēcīgas Bahusa cienītāju
tradīcijas----labais audzēknis......

Atbildēt

vice

16.02.2024. 16:44

»

zumis

Beidziet riet! Mārtiņa tēvs bija slavens sporta žurnālists, bet māte ir filoloģijas doktore. Studējis viņš, nu jā - Lielbritānijā


Kirhenšteinam arī bija laba izglītība un "interesanti" radu raksti.

Ļatvijas klasika - "Pērkamā dvēselīte".

Atbildēt

zumis

16.02.2024. 14:56

»

VAU

tak šis vēl arī nodzēries.......jā jā iespējams,tavs


Beidziet riet! Mārtiņa tēvs bija slavens sporta žurnālists, bet māte ir filoloģijas doktore. Studējis viņš, nu jā - Lielbritānijā...

Atbildēt

zi ko

14.02.2024. 14:37

»

Koreiva Imperial and Royal hause

Vispār krustneši mūs kopš 12gs okupeja un paverdzināja (Ašeradens),Ašeras ebreju cilts ,kuri kā Vācijas Izraelas svetās jaunavas Marijas (5,6 bērni)ordeña veidojumā,Vatikāna vadīti okupēja Eiropu,Baltiju...


Tās rusistu muļķības - savārstījumus tu varēsi savējiem stāstīt, lai attaisnotu viņu noziegumus pret cilvēci un citas cūcības, pēc Nirnbergas2 pret Krievijas putinisko impēriju un bijušo krievu pasaules koloniju deokupācijas, dekolonizācijas, derusifikācijas.

Atbildēt

Koreiva Imperial and Royal hause

14.02.2024. 12:41

»

zi ko

Pēc okupācijas, kolonizācijas, rusifokācijas ir loģiska Nirnberga 2 pret Krieviju un bijušo krievu pasaules koloniju deokupācija, dekolonizācija, derusifikācija, lustrācija


Vispār krustneši mūs kopš 12gs okupeja un paverdzināja (Ašeradens),Ašeras ebreju cilts ,kuri kā Vācijas Izraelas svetās jaunavas Marijas (5,6 bērni)ordeña veidojumā,Vatikāna vadīti okupēja Eiropu,Baltiju.
Klotiña senći IESPĒJAMS arī (pa tēva līniju),jo bretoñi te bija noteitki (Sensorum),bet latviskotā variantā Klotiñš ir Clodiah, Izraelas karaļa Heroda lielá pectecis no Merovingiem ,tātad Jēzus Kristus +Marijas Magdalen pēctecis .
Jāskatās kā vińš izmanto mūsu gēnu banku,zinot ka baltieši ğenētiski predisponēti asins pastiprinātai aglutinácijai (recešanai,biezēšanai,trombozei),ar kā ziñu veikalos parādījusies poļu ražojuma rapšu eļļa ar E &K vit ,kā zináms K vit veicina asins recešanu ,der tikai hemofīliķiem.

Nu tie krustnešu pecteći nav aizmirsuši ka ar ziediem viñus te negaidija ,un pielieto tautas iznīcināŝanas bībele metodi :"jūs būsiet zemes sāls",ar koserēdāja Junkera 2011g.Briseles regulu par E535,E536 kalioFERROCIANĪDA pievienošanu sálij (sálītos produktos),īpaši bērnu ćipšos!

Kristietība vienmēr nākusi ar vīna pudeli rokā pa priekšu,jo tas ir vīndaru Noasa pēcteću (kaukāza tautas)biznes lai kurā kontinentā neatreastos,jo nodzirdītas tautas nevajag iekarot.
Ašeradens ar savu mamzelīti izrādot "Māja kañepes"jau piekopj jauno,marihuanas reklāmas stilu,seko līdzi laimetam,un izejvielas ,raż.process letāks par vīna darīŝanu.

Tá ka krievi nevienu nav okupejuši,PSRS izveidoja ebreja Džugašvilli grupejums,mēĝini melus nerakstīt ,lai tava dvēsele tajos nepinas un neiet zūdībā,netiksi ārā gadsimtiem no ŝkīstītavas.

Atbildēt

Koreiva Imperial and Royal hause

14.02.2024. 12:09

»


Edgars Šenbergs LV teritorijā saskaitijis ap 40 tautu (cilšu )valodu,kurās etnonīmi,hidronīmi.
Vai nu te caurmigrējušo,iebrucēju valodas pa virsu pamatcilšu no Junnañas ķīnas senajai valodai,vai arī Baltijas areāls ir vieta ("pudeles kakliñš")no kuras atsāka pēc ledus laikkmeta civiizāciju mūsdienu tautas.
Dīvaini,kāpēc LV pāris objektu zikurāta arhitektūras stilā?

Atbildēt

Koreiva Imperial and Royal hause

14.02.2024. 09:44

Vārds "crew""lūgšana,intensīvi lūgties",ko darīja mūsu krīvu Krīvs ar Vaidelošiem zem ozoliem pie mūžīgā uguns « пал,degšana,",( no tā eksotiskie etnonīmi "Palmas,Palmu iela" ) nozīmi interpretė Edgars Šēnbergs ,Sensoru 2.
Krievs nav tautība bet pagānu ("bagānu" -dārzkopju ,bengāļu val.)reliğija,dzīvesveids.
Vēl senā grieķu valodá "krios" (кривь) a variety of "chicpe","pupas"kuras tiešām audzēja,lietoja uzturā baltu ciltis.
Vēl grieķu val " krio-nodolis",iespējams paleeogrieķi kristieši ir aplikuši mūs ar nodokļiem ,indoirāñu(bengāļu),ķīnas Sun dinastijas pēcteću,kuri šeit pirmie apmetās pēc ledus laikmeta.
Visi etnonīmi "Putras"ir no bengāļu val."dēls",no grauda atŝķelts putraimińš😁,ar8 Kariñš ir no bengāļiem,tikai caur Krievijas teritoriju migrējot kļuvis Kharino kutūrai piederīgs árietis.
Baltijā audzēti ne tikai rīsi (orīsi),bet Engurē arī vīnogas ,jo tá līdz šai dienai tās deve bengāļi (galli).

P.S.Kultūras ministrija,validnieki ,sáciet lūdzu risināt šo "krievu" jautājumu,lai izbeigtu vietejo Ancient balts diskrimināciju

Atbildēt

homo erectus

13.02.2024. 22:54

Ja kāds krievs ir Latvijā dzimis, vai ir dzimis ārzemēs bet vēlas latvietis būt, un ja viņa ģimenes valoda ir latviešu, tad viņš ir latvietis.

Atbildēt

zi ko

13.02.2024. 17:44

Pēc okupācijas, kolonizācijas, rusifokācijas ir loģiska Nirnberga 2 pret Krieviju un bijušo krievu pasaules koloniju deokupācija, dekolonizācija, derusifikācija, lustrācija.

Atbildēt

Quo vadis?

13.02.2024. 12:32

»


Jūsu teksti jau smaržo pēc panta.
Pēc kāda laika no tiem super tīrajiem nacisti izveidosies.
Esiet uzmanīgs vismaz savā runā, jo domāt aizliegt jums nevar. Lai gan būtu vērts.
Par vienu tīradni mazāk.

Atbildēt

vice

13.02.2024. 09:49

»


Tradicionālais: uzpirkts "diplomētais" tukšpauris-mākslinieks!!!

Atbildēt

13.02.2024. 02:21


Piedāvāt sajaukt baltus tīrus latviešus
ar tiem pretīgajiem puscilvēkiem no izgāstuves ?

Autors ir tautas ienaidnieks.

Atbildēt

vice

12.02.2024. 15:08

Vēl viens "diplomēts" tukšpauris - mākslinieks!!!

Atbildēt

Žirgagalva

11.02.2024. 00:19

Šitais murgs no paralēlās pasaules ir sadzejots par nodokļu maksātāju naudu.

Atbildēt

vicei klimaksa krīze kārtējā

10.02.2024. 21:35

»

kosmopolītiskajiem cionistiem

tautas ar to nacionālo lepnumu ir iemesls konfliktiem savu mērķu sasniegšanai


vice-šmuce VDD provokators (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

aidiots ,,vice,, kopē formu bet satura nav

āmurgalva provokators maksa esot 15 centi par komentu

un tas velkas jau latenti kā demences plānprātība

iztaisās uz dullo

patiesībā tukša nulle

tāpēc ,,vicei,, ir izvēle skriet ar pieri sienā

nevajag par citiem ,spriest pēc sevis , galvā nabagais !

tikai tāpēc ,ka Pēteris Karlovs (Пётр Алексеевич Карлов) ir plānprātiņš

būtiski ir tas , ka ,,vice,, ir lētticīgs ,stulbenis un aidiots

piemērots kadrs , vervēšanai , agenta segvaards ,,vice-šmuce,,! !!

Atbildēt

brunis

10.02.2024. 20:48

Mārtiņš tā naivi kaut ko uzrakstījis... Ja ar krievu pasaules ambīcijām tik viegli varētu tikt galā, tad nebūtu krievu fašistu revanšisma karš Ukrainā un bijušajās krievu pasaules kolonijās rusifikācijas - lielkrievšovinistu - impēristu problēma jau būtu piemirsta. Starp citu, Latvijā, manuprāt, tikai tāpēc līdz šim bija relatīvs miers, ka latvieši de facto krievu pasaulei pakārtojās - runāja po ruski - muļķīgi smaidīja un izlikās, ka nekas nenotiek un viss ir kārtībā... Bet krievu pasaule gatavojās x stundai un tagad tikai varonīgā ukraiņu armija un NATO Latviju pasargā no putinistu terora. Starp citu, lojāliem krievvalodīgajiem vienmēr ir iespēja ar darbiem pierādīt savu lojalitāti - nostāties pret krievu impēristu interesēm un aizstāvēt latviešu tautas intereses un tādus krievvalodīgos latviešu tauta vienmēr ar sajūsmu ņems pretī un viņiem uzticēsies.

Atbildēt

Jankavs

10.02.2024. 20:35

Mārtiņam Vaivaram varētu daļēji piekrist, ja Latvijā būtu kādi 5 - 10% krievvalodīgie... Tad viņus kaut kā varētu tādā veidā integrēt, asimilēt un daļa no viņiem (ne jau visi) vēlētos kļūt par nesavtīgiem latviešu tautas interešu aizstāvjiem. Ja dēļ okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošajām sekām ir tāds krievvalodīgo %, kā tagad, tad es, piemēram, nevaru iedomāties, kā bez vēršanās pie starptautiskas tiesas, lai tā palīdz tikt galā ar tā Krievijas - PSRS nozieguma - okupācijas, kolonizācijas, rusifikācijas postošajām sekām, ar to var tikt civilizēti galā.

Atbildēt

!!!

10.02.2024. 18:04

»

Tev ir dvēsele?

Nē,Tu esi dvēsele ,kurai ir ķermenis


Vispatiesākais komentārs.

Atbildēt

Skaidrs.

10.02.2024. 16:05

»

!!!

Apavs ir priekšmets,manta,tieši tāpat kā persona ir lieta,vergs kam vajadzīgs aizbildnis,piemēram,valsts


Tāpēc tu stādījies priekšā ar diagnozi,ka esi pastala.

Atbildēt

!!!

10.02.2024. 16:00

»

Apavs

ir cilvēks


Apavs ir priekšmets,manta,tieši tāpat kā persona ir lieta,vergs kam vajadzīgs aizbildnis,piemēram,valsts.

Atbildēt

kosmopolītiskajiem cionistiem

10.02.2024. 15:54

tautas ar to nacionālo lepnumu ir iemesls konfliktiem savu mērķu sasniegšanai

sajaucot tautas kopā

arī tagad ar mākslīgi finansētu migrāciju

Atbildēt

Apavs

10.02.2024. 15:16

»

?

Cilvēka pasē vai personas pasē


ir cilvēks?

Atbildēt

?

10.02.2024. 15:02

»

Tev

Pases bildē redzama pastala


Cilvēka pasē vai personas pasē?

Atbildēt

Tev

10.02.2024. 15:00

»

diagnoze

Pastala


Pases bildē redzama pastala?

Atbildēt

Varonīgie krievi

10.02.2024. 14:31

»

!

Atrodi kaut vienu pastalu kurš atzīs sevi par vainīgu notiekošajā.Nē,pastala vainos krievus un melos,melos


https://inforesist.org/vchera-okkupanty-nanesli-udary-po-harkovu-shahedami-po-zhilym-domam-lyudi-sgoreli-zazhivo/

Atbildēt

ha ha ha

10.02.2024. 11:57

»

Quo vadis?

Jebkuru attiecību veiksmes atslēga ir spējā uzklausīt otra viedokli un prast bez personīgiem apvainojumiem izteikt savas domas, jūtas, idejas, pārliecību...


Atrodi kaut vienu krievu okupantu, kurš atzīs sevi par vainīgu, tie nekad un ne pie kā nav vainīgi, un vienmēr melos, ka neko nav zinājuši. Vienīgais izņēmums varētu būt "vori v zakoņe", bet tā ir īpaša mazskaitlīga kategorija, kam nav nekāda sakara ar tumsonīgo daudzmiljonu gopņiku/šarikovu ordu.

Atbildēt

Īsa atmiņa vai nu atmiņas vispār nav

10.02.2024. 11:36

»

Quo vadis?

Man ir tikai viena idejai, kurai sekoju - humānisms...


... kamēr viņi nepierāda pretējo.

40.gada okupācija, sarkanie poļitruki, gulags, 50 gadu genocīds pret latviešu etnosu (pārkrievotie bija savējie). Meli un ārprāta krāpšana pēc 90tā, ko pārsvarā veica ar pārkrievoto rokām, bet zem kremļa bandītu jumta.
Grūti iedomāties kādi vēl pierādījumi ir vajadzīgi.

Bet man ir cits skaidrojums. Ja tevi ieliek cietumā pie noziedzniekiem un tu tiešām esi vainīgs, tad tu pārējos noziedzniekus sauc par savējiem. Bet ja tevi cietumā iemet nevainīgu, apmelotu svešos noziegumos, tad taču tu nesauc pārējos cietumniekus par SAVĒJIEM.
Nav šaubu, ka pēc 80 gadus ilgušas okupācijas, ļoti daudzi pārkrievojās, jo tā bija vieglāk, tā varēja vairāk nopelnīt un dzīvot labklājībā, pārkrievotiem nebija jābaidās no represijām un biznesa iznīcināšanas. Pārkrievotiem neizjuka ģimenes, jo tie spēja pietiekoši labi sevi nodrošināt šajā bandītiskajā vidē, kurā apgrozījās visa kriminālā nauda, kontrabanda, korupcija un latviešiem noreiderētie uzņēmumi. Kāpēc lai dumjas meitenītes dzīvotu ar nabagu latvieti, ja ir iespēja dzīvot ar turīgu latviešu tautas nodevēju, kangaru dirslaizi, kuram uz pieres nav iededzināta zīme, ka šamais ir kangars.

Atbildēt

Quo vadis?

10.02.2024. 10:19

»

Kas esi?

Varbūt jūs nākat no mākslinieku, kultūras darbinieku, teātra cilvēku vides, kas dzīvo tālu no realitātes? Galvenais, sekot idejai, ko katrā laikā pasviež


Man ir tikai viena idejai, kurai sekoju - humānisms.
Es nepiekrītu, ka krievi būtu jāsauc par latviešiem.
Viņi ir mūsu krievi, ja viņi saka, ka ir krievi.
Viņi ir mūsu baltkrievi, ja viņi saka, ka ir baltkrievi.
Bet vispār - es visus saucu par mūsējiem, kamēr viņi nepierāda pretējo.

Atbildēt

vispār jau

10.02.2024. 09:47

noziedznieki mēdz turēties kopā, neievērojot tautības.
Cietumā vienā kamerā krievs un ebrejs. Krievs visu laiku staigā no viena gala uz otru. Ebrejs sēž un rezignēti noskatās. Pēkšņi krievs apstājas un saka: jūs, ebreji esiet gudri ļaudis. Vai tu man vari izskaidrot relativitātes teoriju? Ebrejs: nu, tas ir vienkārši. Redz, tu staigā, staigā, staigā, bet vienalga sēdi.

Atbildēt

Skops ziedotājs izrādās Kāmis pederastu propogandai

10.02.2024. 09:31

Partija · Veids · Vērtība · Persona · Datums · Kustība "Par!" Nauda, EUR 10.00, Mārtiņš Vaivars 010588-*****, 17.05.2023.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

10.02.2024. 08:32

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.

Atbildēt

Kas esi?

10.02.2024. 08:23

»

Quo vadis?

Jebkuru attiecību veiksmes atslēga ir spējā uzklausīt otra viedokli un prast bez personīgiem apvainojumiem izteikt savas domas, jūtas, idejas, pārliecību...


Varbūt jūs nākat no mākslinieku, kultūras darbinieku, teātra cilvēku vides, kas dzīvo tālu no realitātes? Galvenais, sekot idejai, ko katrā laikā pasviež?
Ierosinu aptaujāt krievus, vai viņi vēlas saukties par latviešiem.

Atbildēt

lauķis

10.02.2024. 07:34

»

Urlasģīmis

Ne tauta pret tautu,visi pret Moskovijas *kodi


Ne tauta pret tautu,visi pret zemcilvēkiem un deģenerātiem katrā tautā.Diemžēl deģenerātu īpatsvars ir vismaz 90% visā pasaulē.
Pirms iebilstat šim apgalvojumam mēģiniet spogulī paskatīties sev acīs.

Atbildēt

Urlasģīmis

10.02.2024. 03:43

»

Atliks kremlī pažvadzināt ieročus un atkal pārģērbsies gaisā


Ne tauta pret tautu,visi pret Moskovijas *kodi* !

Atbildēt

Quo vadis?

09.02.2024. 22:50

»

Pretīgi tiešām

Krievu okupantu apsēstajā un sarkano kalabarantu sagrābtajā Latvijā, kur valdošā iekārta ir korupcija un noziedzība, normālas cilvēcīgas attiecības ir utopija


Jebkuru attiecību veiksmes atslēga ir spējā uzklausīt otra viedokli un prast bez personīgiem apvainojumiem izteikt savas domas, jūtas, idejas, pārliecību.
Mēs neprotam sarunāties. Bet to var iemācīties.
Neatkarīgi, kas pie varas. Un pie varas esošiem pārsvarā nav tautību. Mēs taču viņus nedalām tautībās. :) Gan latvietim, gan krievam zaglis pie varas ir un paliek zaglis.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

09.02.2024. 22:37

»

Bravu, laptja ! Izcils piedāvājums īstenā orku gaumē.

Pieņemsim, tavu krieviju okupē, tavu vectēvu nošauj, tavus vecākus aizsūta uz koncentrācijas nometni, īpašumus ar zemi, darba rīkiem un zirgiem nodod kolhazam lietošanā...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo "kaujas uz dzīvību un nāvi" ar stipr(āk)u pretinieku ( vai pat iedomātu "ienaidnieku" ), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu šķietamo "pretinieku / ienaidnieku" padarīt par savu sabiedroto."

Un, arī: "Lai valdītu pār cilvēku, atliek viņu tikai iebiedēt, jo - bailes vienmēr bija un būs pats drošākais cilvēku krāpšanas un paverdzināšanas līdzeklis."

Savukārt, kā zināms: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai ēšanai un kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-----------

Mediju ziņa (2014. gads, 15. maijs): "Krievu un Krievijas difamācijas „process” aizsākās pirms vairākiem gadsimtiem un intensīvi turpinās arī šodien. Krievu un Krievijas zākāšana, teiksim, Latvijas lielākajos medijos notiek katru dienu no agra rīta līdz vēlam vakaram. Tie, kuri ar baudu izlaiza mūsu galvaspilsētas eiropeisko mediju izvemto ķīseli, var šo konstatāciju svēti apzvērēt. (...) Skaidrs, ka paranoja, alerģija, psihopatoloģija attiecas uz medicīnu, sniedzot profesionāli izsmeļošu un objektīvu atbildi par eiropiešu slimīgo hobiju – krievu un Krievijas difamāciju." ... (apt.cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Aŗturs Pŗiedītis, publikācija "Civilizācijas katastrofālās sprukas. Astotā eseja: Krievijas difamācija". No latīņu val. "diffamare" – neslavas celšana, nepatiesu ziņu izplatīšana un taml. psihiski neadekvāta vai arī mērķtiecīgi apzināta apmelošana)
-------
Mediju ziņa (2014. gada 4. septembris): "Mēs, Latvijas pilsoņi, lūdzam jūs savas kompetences ietvaros, ko nosaka mūsu valsts likumi, izvērtēt Latvijas Drošības policijas (DP) spēju pildīt savus pienākumus un atbilstoši reaģēt uz valsts drošībai būtiskiem jautājumiem. Krievijas agresīvā politika un karš Austrumukrainā ir radījis situāciju, kurā valsts un pašvaldību iestādēm intensīvi jāstrādā, lai spētu ātri, kvalitatīvi un profesionāli reaģēt uz notikumiem valstī un ārpus tās." ... (citāts iz "parakstītāju grupas locekļu" publiskotā proponējuma "atklāta vēstule "valsts drošības padomei" (VDP), saeimas "nacionālās drošības komisijai" (NDK) i-neta w-lapā "pietiek-com")
-------

"Ir sacīts: "Bailēm - lielas acis!"..."
( "latv(ĀN)ijas" LUMP.EŅZOMBIJU "sāga" )
( 'konceptuālais aktualizējums' - iz "O.M.© aŗChīva" )

Slāj LUMP.ENIS, pa ceļa malu,
No "divlitrenes" strēbdams alu,
Un grāvī nospļaudamies, truli ~
Kā riktīgs "lav(ĀN)ijas" šmulis...

Te pēkšņi - vējš šim 'velk' gar ģīmi,
Kas (protams) "nevēdina" 'štīmi',
Bet (bailēs) - saslien stāvus spalvas,
Uz "alkonauta" ...("viedās" galvas):

"Kas tas par 'prikolu, bļin' bija?!???
Kurš 'lohs' man mūli ap(grābstīja)?!
'A, možka (pat) - dot bietē' taisās?!?
Par šo, vot, "fantāzija raisās"
(Tak' - nevar būt, ka 'pālī' smagā,
Man smadzeņ.podu 'ļerga' dragā,
Un "plastmasnieka" 'ģiftes' tvaikā,
Jau rādās murgi, dienas laikā?!...):

Vai tikai "Lielais (slāvu) Lācis",
No Austrumkraja šurp nav nācis,
Kas LUMP.EŅUS mīs PAŠU sū#os,
Un "masmē.dekļu" spama plūdos?
Par to jau "deŖmolibeŗsati",
Caur "mē.dekļiem un ZOMBO-kasti"
Sen "mesidžu" priekš "baura" sūta,
Kas, "propa-GANDĒTS", ūzās pļūta:

Bruks ATKAL "rusiJĀŅI" sētā,
Pie "laviJĀŅA" NOZOMBĒTĀ,
Lai 'kluci noliktu' ('ar čupu'),
Uz "titulnāciju" (TIK glupu)!
Liks ATKAL "vēzī" un kāps virsū,
Tiem "letōņiem", kas "jēdz" ar ...('ķēķi')
(Jo - galvu "ieslēgt" šiem nav dūšas ~
Ka tik' tur "popkorns neuzpūšas")!!
Būs ATKAL "partkomi" un "ČEKA",
Kā iepriekš - "komuņagu CeKa",
Šo "padlatv(ĀŅ)u valsti" drāzīs,
Kur Lielais Lācis ...(purnu) bāzīs!!!
VISS ATKAL būs, kā senāk bija ~
Kad, krietni vēl PIRMS (!) "milēnija",
"Pē-eS-eR-eS"-a "tautu saimei",
Tiek "no(g)rauts ...(mūris), pilnai laimei"!!!!
Un ATKAL - "kolChozos" tiks dzīti,
Tie, kas, kā "liekie"(?!?), izraidīti,
Uz "SYB-īrijām" trimdās sūrās,
No SILES "valsts" pie Dzintarjūras!!!!!
Liks ATKAL "vergot" rūpniecībā,
Tiem, kas pie "zupas ķēķa" 'strīpām',
Pēc "JEWRO-lendas" paikas lētās,
Nīkst "latv(ĀN)ijas" (sīk)pilsētās!!!!!!
Kas neskries bučot ...(kedas) "jeņķiem" ~
Drīz "atstieps pedāļus" dēļ kreņķiem,
Kas neļaus "jewropai" 'ņemt priekšā' ~
Drīz Lāča ...(ķepās) 'trāpīs' iekšā!!!!!!!..."
...
Vējš ATKAL 'velk' gar tŗulu ģīmi,
Līdz - LUMP.ENIM, kas izguļ 'štīmi',
No BAILĒM redzokļi "sprāgst" vaļā ~
Šis, "nolūzis", krāc briksnī zaļā:
No izdangātā "ceļa" – grāvī,
Šo "fūzelbamšļa" (mīz)als rāvis,
Zem galvas (pustukšs) paripojis,
Un 'fiškā' MURGUS "ieskalojis":

NAV nekāds Austrumkraja "Lācis",
Ne ŠAJĀ pseido-"valstī" nācis,
Ne LUMP.EŅIEM pa ...('fišku') maucis,
Ne PAŠU sū#os šamos jaucis ~
Ne SVEŠI "partkomi", ne 'menti',
Drāž "latv(ĀN)iju", "permanenti",
Ar "ilgtspēju" jau gadu gadiem,
Bet – SILES cūklopi (ar radiem)...
...
Jau SEN trūd 'svalkā' "padomija" ~
Tās vietā - "JEWRO-leiputrija",
Nu LUMP.EŅIEM gan 'fišku masē',
Gan "Brjukselei" 'slauc piķi' kasē.

Bet ZOMBĒŠANA -- TĀDA PATI:
Līdz ('mīīžot') "ačām kātos", plati,
Blenž LUMP.EŅI, kam "tieva kiška",
Pat "DOMĀT līdz!!!" iz SAVAS 'fiškas'...

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Pretīgi tiešām

09.02.2024. 21:57

»

Quo vadis?

Tā kā Lato man neļauj ielikt visu manu viedokli, tad īsumā - ļoti patika raksts...


Krievu okupantu apsēstajā un sarkano kalabarantu sagrābtajā Latvijā, kur valdošā iekārta ir korupcija un noziedzība, normālas cilvēcīgas attiecības ir utopija.

Atbildēt

Quo vadis?

09.02.2024. 21:45

»

Vai ne?

Esi kosmopolīts - bez rases, nacionalitātes un dzimuma! Apsveicu! Visi citi tev ir pretīgi


Maldies.
Es ne par cilvēku, ka tas pretīgs.
Es par viņu attieksmi, par stilu, par bezjēdzīgu citu apvainošanu, jo īpaši izskata dēļ.

Tik maz komentāru pēc būtības.

Atbildēt

Tieši tā!

09.02.2024. 21:17

»

Atliks kremlī pažvadzināt ieročus un atkal pārģērbsies gaisā


Jo mazāk krievu, jo labāk.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: