Menu
Pilnā versija
Foto

Krimināllikumā virza apdraudējumu vārda brīvībai

Imants Vīksne, Neatkarīgā · 10.05.2021. · Komentāri (42)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

bidok75121

25.05.2021. 12:58

Change Your Life Right Now! Work From Comfort Of Your Home And Receive Your First Paycheck Within A Week. No Experience Needed, No Boss Over Your Shoulder... Say Goodbye To Your Old Job! Limited Number Of Spots Open... Find out how HERE......... https://www.Cash.Works68.com

Atbildēt

Novelty

14.05.2021. 00:36

Piesakies aizdevumam vietnē NOVELTY FINANCE noveltyfinances(at)gmail.com ar procentu likmi 3%.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties dot stimulu savam dzīvesveidam, vai jums ir negaidīti izdevumi, aizdevums NOVELTY FINANCE ir rentabls veids, kā to panākt.

NOVELTY FINANCE ir elastīga: jūs varat aizņemties līdz pieciem miljoniem eiro (EUR 5 000 000,00), piemēroti atmaksas termiņi svārstās no 6 mēnešiem līdz 30 gadiem. Mēs piedāvājam plašu klāstu personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu, mājas aizdevumu un parāda konsolidācijas aizdevumu, kurus var pielāgot jūsu mainīgajām vajadzībām un apstākļiem ar ļoti zemu procentu likmi.

Ko jūs saņemat, piesakoties Novelty Finance:
 tūlītēja piekļuve jūsu līdzekļiem pēc apstiprināšanas
 Konkurētspējīgas procentu likmes
 elastīgi atmaksas termiņi
 Spēja ātrāk nomaksāt aizdevumu
 Viegla apstiprināšana, ja jums nepieciešami papildu līdzekļi
 Jums tiks dots pietiekami daudz laika, lai sāktu nomaksāt aizdevumu.

Kā pieteikties:
Pieteikšanās kredītam ir ātra un vienkārša!
Uzņēmumiem vai personām, kuras vēlas pieteikties aizdevumam Novelty Finance un kurām nepieciešama plašāka informācija par aizdevuma piedāvājumu, SŪTĪT E-PASTU uz adresi (noveltyfinances(at)gmail.com) VAI sazināties ar Emīliju Gibbon vietnē WhatsApp / Telegram pa tālruni +447868796107, lai iegūtu vairāk informācijas un mutiskas instruktāžas Piesakieties .T & C.

Atbildēt

hmm

12.05.2021. 17:29

Pirmo reizi piekrītu I Vīksnem. Tā turēt!

Atbildēt

fakts

11.05.2021. 17:10

»

viedokis

Vārda brīvība nnenozīmē visatļautību


Vārda brīvība nozīmē lietas un procesus saukt patiesos vārdos.

Atbildēt

viedokis

11.05.2021. 16:35

Vārda brīvība nnenozīmē visatļautību.

Atbildēt

žanis

11.05.2021. 13:08

»

visādi

Plānprātiņu, kas pieprasa Sputņičok, diezgan daudz


Vairāk gan ir valdības dirslaiži tas nu ir fakts!

Atbildēt

kkk

11.05.2021. 10:24

Atkal pederasti ar savām kaku stumšanas problēmām!
Nevajag balsot par partijām kuras propogandē pederastu dzīves stilu.

Atbildēt

Q!

11.05.2021. 09:59

Apnikuši tie pederasti ar savām problēmām, pēdējais laiks nolikt pie vietas ,lai neuzbāžas normāliem cilvēkiem , bet dzenā kakas lepnā vientulībā!Izbalsosim pederastu partijas no Saeimas, tas būtu pirmais solis!

Atbildēt

lauķis

11.05.2021. 08:17

»

Art

Atcerēsimies to, ka pienāks vēlēšanas


Par kuru politmafijas klanu tad balsosi?Par cilvēkiem balsot neļauj esošais vēlēšanu likums.Partijās cilvēku nav,pēc definīcijas.

Atbildēt

Art

11.05.2021. 07:39

Atcerēsimies to, ka pienāks vēlēšanas!
Izbalsosim apvienību PAR no normālu cilvēku sarakstiem!!

Atbildēt

LEVANA SKAIDRĪTE

11.05.2021. 06:23

Tranus un neliešus esam savēlējuši saeimā!

Atbildēt

rēcīgi

10.05.2021. 19:17

Tos pantus traktējot burtiski cietumā varētu sasēdināt visus, kas Tukuma dedzinātāja sadedzināšanos sauca par homofobisku uzbrukumu, vainoja tajā baznīcu utt.

Atbildēt

hm

10.05.2021. 19:14

Kādi vēl vēlētāji! Partijai liek, rausta aiz diedziņiem un viņi paklausa.
Kas liek, un kādā veidā, to neviens neteiks.
Ja rodas ziņkāre, var paineresēties, kā sokas amerikāņu demokrātiskajos štatos BLMam un citām kustībām, kuras mums obligāti jāatbalsta.

Atbildēt

jaajaa

10.05.2021. 18:51

»

attistibai par

drudžainā steigā cenšas risināt galveno jautājumu,jo izskatās,ka nākamajā Saeimā vietas šiem nespīd.Laikam milzīgus naudas resursus saņēmuši no gaišzilajām organizācijām,un tie ir jāatstrādā ar apbrīnojamu nealaidību un bezkaunību


...man arī patīk, kā šitie lasītnepratēji ņemas (paši sev par sliktu, Ījabam jau nu tik daudz par politiku vajadzēja zināt, nekur pasaulē neviena partija homo kārti par galveno neliek)...elementāra analītika...populācijā (elektorātā) homo sastāda 3-4%...viņi visi kopā 5% barjeru pārkāpt nevar...un, jo skaļāk Apars šo tēmu cilās, jo vairāk "normālo" no viņiem novērsīsies...ja nu vienīgi spēlē tikai uz minimālo valsts finansējumu partijai...:)

Atbildēt

kāds bagātīgi finansē

10.05.2021. 18:48

visas novirzes no normas

Atbildēt

Cilvēkam ir gals lieks:

10.05.2021. 18:46

»

lauķis

Cilvēkiem nekā lieka nav un nekas nav jāgriež nost


Platu soli pretim savam sapnim kļūt par pilnvērtīgu sievieti spērusi Madara Marta Šterna, kuru kā transpersonu Latvija pērnruden iepazina plastisko pārvērtību šovā ”Operācija: Jauna dzīve”, – viņa pieņēmusi lēmumu uzsākt ziedojumu vākšanu dzimuma maiņas operācijai, ko plānots veikt Taizemē.

Madaras dzimuma maiņas operācijas veikšanai, lai no vīrieša kļūtu par sievieti, nepieciešami 40 tūkstoši eiro, un brīvprātīgā ziedojumu vākšana norit pūļa finansēšanas platformā “GoGetFunding”.

Atbildēt

Haralds Kalns

10.05.2021. 18:34

Apvienība ir tas pats kas Delna un Mozaīka! Tādas ir ar likumu aizliedzamas,jo atklāti šķeļ sabiedrību un duļķo ūdeni.Ja tā ir partija,kur deklarētās rūpes par medicīnu,izglītību-pat tukšās taras deponēšanu nevar ieviest!Ja esat par brīvību un katra atbildību,tad ļaujat izvēles tiesības.Tad,pēc jūsu deklarētā,būs taisnīgums un vienlīdzība.Maskas, distances,vakcīnas,mājtupe nelīdz-kur vaina?Pavļuts psiho,bez jēgas un saprašanas-nedomā par ārstēšanu,bet galvenais apgānīt un pazemot tautu!Vai nākamais būs-novilkt bikses un nošaut?

Atbildēt

jaajaa

10.05.2021. 18:33

...Berimūr, kas tur ārā bļaustās ?...homoseksuālisti, ser...un ko ta šie grib ?...viendzimuma mīlestību prasa, ser...vai tad viņiem kāds to aizliedz ?...ta neaizliedz viņiem neviens neko...un ko ta šie bļaustās ?...pidari, ser...:)

Atbildēt

Beta

10.05.2021. 18:20

»

A.L.P.

Homoseksuāļi ir PAŠIZNĪCINOŠA neliela minoritāte .Un tiešām --- kurš normāls cilvēks gribētu biedroties ,kontaktēties ar PAŠNĀVNIEKU ? Bet nē --par visu varu savu slimību grib uzspiest visai pasaulei !!! Lai šiem slimajiem piešķir dažādas tur tiesības ! Lai visi viņus apbrīno un saudzē !Tiešām ABSURDS...


Kāpēc brīnies? Kurš normāls cilvēks gribētu potēties ar nezināmu šķidrumu pret neesošu slimību? Bet tādu ir gana daudz, tāpat kā daudz ir tādu, kas nejēdz, ka patreiz notiekošie procesi ved uz nacionālo kopienu noārdīšanu globālistu interesēs...

Atbildēt

attistibai par

10.05.2021. 17:14

drudžainā steigā cenšas risināt galveno jautājumu,jo izskatās,ka nākamajā Saeimā vietas šiem nespīd.Laikam milzīgus naudas resursus saņēmuši no gaišzilajām organizācijām,un tie ir jāatstrādā ar apbrīnojamu nealaidību un bezkaunību.

Atbildēt

язычник Skolnieciņš

10.05.2021. 17:13

Сегодня 10. май. Кощунственный праздник Победы уже закончился. Для Латвии и всех коренных жителей Латвии 9. май — это трагедия, потому что в этот день Советский Союз бесповоротно завершил оккупацию Латвии. 9. мая 1945. года Латвийская Республика окончательно пала от рук жестокого агрессора – Советского Союза. Еще 8. мая местные жители сопротивлялись захватчикам в Курляндском котле, но, к сожалению, ихние попытки отбиться от захватчиков со стороны Красной армии были четны. Для всех латышей 9. май — это день скорби и печали. Долгое время латыши жили под гнётом коммунистической партии. Советская оккупация длилась около полвека. Но по воли судьбы Советский Союз распался. Хвала Богам! Это страшное время закончилось, и Латвия смогла вернуть свою независимость.
С уважением, Skolnieciņš (Сколниециньш) из языческого капищя
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Хвала Латвийским Богам!
#Латвия #ЛатвийскаяРеспублика #8.май #9.май #СоветскийСоюз #СоветскаяОккупация #коммунизм #жестокость #насилие #ОккупацияЛатвии #1945.05.09. #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no svētavota

10.05.2021. 17:00

Ir aizvadīts 9. maijs – bēdu un skumju diena. Latviešiem 9. maijs ir traģēdija, jo tas iezīmēja teju pusgadsimtu ilgu padomju okupāciju. Naidīgais PSRS režīms nozaga latviešiem sentēvu kopto zemi un atņēma latviešu tautai brīvību. Šis naidīgais režīms iznīcināja mūsu nacionālo valdību, aizvietodams to ar savu vasaļvaldību – LPSR. LPSR, proti, Latvijas Padomju Sociālistiskā Republika bija noziedzīgs veidojums, kuru padomju vara izveidoja, lai nospiestu mūsu tautu uz ceļiem. Šis antidemokrātiskais veidojums salauza daudzu manu tautiešu dzīves un likteņus. Paldies Dieviem! PSRS jeb Padomju Sociālistisko Republiku Savienība ir kritusi vēstures mēslainē. Pateicoties Augstākās padomes balsu vairākumam (138 deputātu balsīm no 198 iespējamajām deputātu balsīm), 1990. gada 4. maijā tika pieņemta neatkarības deklarācija. Tomēr ar to vis nekas nebeidzās, jo latviešiem vajadzēja pierādīt savu neatlaidību, drosmi un varēšanu 1991. gada janvāra barikādēs, aizstāvot Latvijas valstiskumu no OMON kaujiniekiem. Lai arī Latvijas Republiku de iure atzina vairāk nekā 50 pasaules valstis (pasaulē pašreiz ir apmēram 200 valstis), taču ceļš uz neatkarību bija nedaudz ilgāks dažādu juridisku sarežģījumu dēļ. Pateiksimies sentēvu Dieviem! Pateiksimies Latvju Dieviem! Praktizēsim mūsu sentēvu pagānisko ticību un vairosim Latvijas spēku kopā! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi pasargā mūs no ļauna! Visa slava Latvju Dieviem! Visa slava Latvijai!
Ar sentēvu Dievu viedumu, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#Latvija #LatvijasRepublika #2.PasaulesKarš #PadomjuOkupācija #9.maijs #sēras #skumjas #rūgtums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte #LatvjuDievuSvētība #pagāni #dievturība #sentēvi

Atbildēt

Pārdomas

10.05.2021. 16:40

»

lauķis

Nav ko pētīt,nav ko ost


Var dažādi traktēt, lieko nogriež no cilvēka, vai cilvēku nogriež no liekā. Laikam atkarīgs kuru apsmērē ar zeļonku.

Atbildēt

lauķis

10.05.2021. 16:08

»

dārgi

Preventīvā ķīmiskā, termiskā, ķirurģiskā vai mehāniskā kastrācija iznāks daudz lētāk un garantēti novērsīs recidīvu


Nav ko pētīt,nav ko ost,
Kas ir lieks,tas jāgriež nost!
Par cik ir demokratija tad jādod izvēles iespējas,piesmērēt ar zeļonku vai jodu,kokteiļa salmiņš bonusā.

Atbildēt

millers

10.05.2021. 15:28

»

fakts

Cilvēku sabiedrībā homoseksuāļu jautājumā nekādu domstarpību nav.Slimniekiem ir tiesības ārstēties.Vispār jau psihiski slimie,kādi ir visi homoseksuāļi, ir jāārstē vai jāizolē


lasu-latvijas slavenību dzīve,košers iesprūdis humpalos,slavenība,--ulmanis,pauls ,rozentāls ,--nēnē,peders,kuru pat puse latv.nezin ,ko tad gribat?????

Atbildēt

motorhead 1916

10.05.2021. 14:45

Lai tak iek kakaat, un savu Sanchinju panjem liidzi. Lai nu kas, bet par pedinju zemi shii nekljuus. Sliktaakajjaa gadiijumaa lietosim ierochus. Taadus, kas shauj un NOSHAUJ. Skaidrs?

Atbildēt

No kuras puses bļag vēji pūūūš

10.05.2021. 14:39

Ja kādam būs sanācis norunāt naida runu, tad bāzīsim viņu cietumā, bet zinot kādas valsts okupanti sastāda 80% cietuma kontingentu, tad ātri no normāla cilvēka uztaisīs PAR biedru.

Atbildēt

Dainis

10.05.2021. 14:14

Teorētiski varbūt viss nedmaz nav tik slikti,naida runu jau var piemērot appusēji,piemēram ja kāds LGBT pārstāvis publiski izsākās par citādi domājošiem,attiecīgi pāris simtu iesniegumu par naida runu uz seksuālas orientācijas pamata.

Atbildēt

izglāb bērnu!

10.05.2021. 14:13

»

cilveki esiet modri !

pederasti uzbruk pa visam frontem


Negaidi, kamēr pederasts viņu būs padarījis par sev līdzīgu fizisku, garīgu un morālu kropli!

Atbildēt

cilveki esiet modri !

10.05.2021. 14:01

pederasti uzbruk pa visam frontem !

Atbildēt

A.L.P.

10.05.2021. 13:15

Homoseksuāļi ir PAŠIZNĪCINOŠA neliela minoritāte .Un tiešām --- kurš normāls cilvēks gribētu biedroties ,kontaktēties ar PAŠNĀVNIEKU ? Bet nē --par visu varu savu slimību grib uzspiest visai pasaulei !!! Lai šiem slimajiem piešķir dažādas tur tiesības ! Lai visi viņus apbrīno un saudzē !Tiešām ABSURDS !

Atbildēt

dārgi

10.05.2021. 13:09

»

fakts

Cilvēku sabiedrībā homoseksuāļu jautājumā nekādu domstarpību nav.Slimniekiem ir tiesības ārstēties.Vispār jau psihiski slimie,kādi ir visi homoseksuāļi, ir jāārstē vai jāizolē


Preventīvā ķīmiskā, termiskā, ķirurģiskā vai mehāniskā kastrācija iznāks daudz lētāk un garantēti novērsīs recidīvu.

Atbildēt

Uldis

10.05.2021. 13:07

Ja tie prokremliskie lopi un pederasti cīnās par fekāliju stumdītāju balsīm, tad par tiem nebalsos normāli cilvēki

Atbildēt

😱

10.05.2021. 12:59

Ceru, Saeimas vairākums ir veselīgi domājoši un nepieļaus šo izmaiņu pieņemšanu.

Atbildēt

fakts

10.05.2021. 12:58

»

Vērotājs

Domāt neaizliegsi. Manuprāt, tāda pieeja neatrisina sabiedrības domstarpības


Cilvēku sabiedrībā homoseksuāļu jautājumā nekādu domstarpību nav.Slimniekiem ir tiesības ārstēties.Vispār jau psihiski slimie,kādi ir visi homoseksuāļi, ir jāārstē vai jāizolē.

Atbildēt

JL6265

10.05.2021. 12:53

Lūk, miljonus vērtais darba lauks Ģirģena treknākajam specdienestam no Marsa parka Teikā. Ģenerāļiem par milzīgo darbu būs liels prieks atsakaitīties saeimas komisiju apakškomisijām.

Atbildēt

Vērotājs

10.05.2021. 12:53

Domāt neaizliegsi. Manuprāt, tāda pieeja neatrisina sabiedrības domstarpības.

Atbildēt

Bet

10.05.2021. 12:47

Tas ir solis uz karoga maiņu. Nākamais būs mums varavīksnes karogs un Latvijas Pederastija (LP).

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: