Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

LV pilsonis

09.10.2018. 22:38

»

Diemžēl,

atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem...


Diemžēl' histērija gāžas no jūsu puses, tādēļ nevajag citiem savas kaites pierakstīt, tās var saasināties un strauji progresēt. Ņemot vērā vēl pasaulē notiekošo, man jūsu patiesi žēl.

Atbildēt

Diemžēl,

08.10.2018. 16:24

»

LV pilsonis

Tukšdirsēji taču nevelk visas tēmas vienā virzienā, to dara tikai provokātori - Latvijas valsts nodevēji, okupanti un pārkrievotie, kādi pie mums ir milzīgs skaits. Ja mēdiji nebūtu totālā komunistu un čekistu kontrolē, tad daudzu veco cilvēku, kuriem nav citu informācijas avotu, balsotu krietni radikālāk...


atkal tas neglābjami slimais rusofobs un bābiski histēriskais cionisma sludinātājs, onanīmais "žīdmasonu / krievžīdu" vajāšanas mānijas šizofrēniķis izbēdzis no garīgo slimnieku stacionāra sevišķi agresīvo pacientu izolatora, kur visu laiku slēpjas histērisko margināļu skapī kopā ar saviem aktīvajiem un pasīvajiem viendzimuma partneriem.

Atbildēt

aradhana

08.10.2018. 05:00

Atbalsts seksuālajām minoritātēm, lai arī pats par sevi attiecināms tikai uz niecīgu sabiedrības daļu, ir INDIKATORS! Ja politisks spēks par to iestājas, tas, visdrīzāk, atbalstīs arī vājāku imigrācijas kontroli, lielāku valsts ārējo parādu, lielāku piekāpību valodas jautājumos un citas lietas, kas var nest kaut kādu īstermiņa izdevīgumu uz ilgtermiņa izdevīguma un valsts faktiskās neatkarības rēķina!

Atbildēt

LV pilsonis

07.10.2018. 06:26

»

Aldis pieder kategorijai

kur Jāņkalne - tukštirsēji


Tukšdirsēji taču nevelk visas tēmas vienā virzienā, to dara tikai provokātori - Latvijas valsts nodevēji, okupanti un pārkrievotie, kādi pie mums ir milzīgs skaits. Ja mēdiji nebūtu totālā komunistu un čekistu kontrolē, tad daudzu veco cilvēku, kuriem nav citu informācijas avotu, balsotu krietni radikālāk un deokupācija jau sen būtu aiz muguras, kā arī okupantu-komunistu-cionistu mūžīgais sabiedrotais - nabadzība,tukša valsts kase un meli būtu svešas lietas.

Atbildēt

Aldis pieder kategorijai

06.10.2018. 10:56

kur Jāņkalne - tukštirsēji.

Atbildēt

neizpratne

05.10.2018. 23:19

Tik liekulīgs raksts sen nav lasīts. Aidis izliekas par cēlo un balto, bet nesaprot, ka aizstāv tos, kas agresīvi darbojas pret mūsu tautu, pret bērniem, kā Viņķele vai Kašers, vai citi, kas vazājas pa skolām, lai sagrozītu bērniem galvas...

Atbildēt

Lelle

05.10.2018. 22:46

Man dziļi nospļauties par tiem prežiem, tukšas vietas un tukšas skaņas līdz šim bijuši ieskaitot pastalu arī...bet arī nākamajā Saeimā nebūs nevienas partijas, kas gribētu atgūt Latvijai nozagto un ofšoros, ārzemju kontos nobēdzināto naudu!!! Nav nevienas partijas, kas gatavi saukt pie atbildības valsts izzadzējus un tautas iedzinējus nabadzībā. Nav nevienas partijas, kas gatavi tiesāt OIK ieviesējus. Cerēju, ka no potenciālajiem premjeriem šovakar kāds par to ieminēsies, bet nekā....Visi cīnījās tikai par personīgo vietu pie tautas sarūpētās siles. Secinājums: mana ģimene rīt sūta jūs visus dēt, idioti........

Atbildēt

janis

05.10.2018. 22:25

Taisnīgums un godīgums. Kāds? Kam Tu kalpo,taisnīgais ungodīgais?

Atbildēt

Fēlis

05.10.2018. 16:23

»

titars

Balsosim par KPVLv-tas bus patiešām veiksmes stāststs


Zajebal tu mainot nikus visur bāzties aģitēt par tiem lopiem un idiotiem!

Atbildēt

Aldis Tomsons ir totāls idiots!

05.10.2018. 15:19

Viņš zinot, kas Dievam rieb!

Bet ne par to! TV kādā raidījumā muļķītis Aldis TV brigādi ielaida savā dzīvokī un izvērsa diskusiju ģimenes lokā par sexu. Atlika vien paziņot, kuros datumos viņa sievai ir menstruācija. Plaši atvērtajā sexa tēmā, kuru šādā veidā aplūkot bija amorāli, Mmuļķa Aldis un viņa muļķa sieva neizvairījās no provokatīviem jautājumiem. Kaut ko tik idiotiski stulbu nebija gaidījis neviens.

Atbildēt

titars

05.10.2018. 14:58

Balsosim par KPVLv-tas bus patiešām veiksmes stāststs.

Atbildēt

lauķis

05.10.2018. 13:27

Kristietībai nav morāles , tikai fanātiska ticība zelta teļam.Arī Aidītis nav nevienu vārdu bildis pret augļotājiem un biedru partijnieku sistēmu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: