Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

es

25.03.2021. 17:11

Nu perfekti! Tik nevajag piemirst, ka Kudors saņem naudu par krievu nolikšanu. Tik vienkārši. Un te nekāda sakara ar "ekspertu".

Atbildēt

nesaprotu

22.03.2021. 14:21

»

psaki,balta nama preses sekretare atbalsta Putina viedokli !

https://iz.ru/1139309/2021-03-19/psaki-priznala-problemy-s-rasizmom-v-ssha-posle-slov-putina?utm_source smi2


Kāds sakars Psaki ar pēc cilvēku asinīm izslāpušām civilizācijas pabirām, Absolūtā ļaunuma nesējiem šarikoviem?

Atbildēt

Propagandas troļļi

22.03.2021. 10:10

Vai PIETIEK publicē šo anonīmo trolli lai pierādītu savu vēlmi nodrošināt pilnīgu vārda brīvību? Ļoti, ļoti zems līmenis. Nevajadzīgs murgojums.

Atbildēt

psaki,balta nama preses sekretare atbalsta Putina viedokli !

22.03.2021. 06:57

»

ko ņemies, deģenerāt?

Visi jau sen ir noskaidrojuši, ka bidlomasu sastāda divi un vairāk bidlu. Kas ir bidla, arī visiem zināms


https://iz.ru/1139309/2021-03-19/psaki-priznala-problemy-s-rasizmom-v-ssha-posle-slov-putina?utm_source smi2

Atbildēt

Uldis

21.03.2021. 16:06

»

to !

Vēl nosauc mani par krievu, ja jau centies pierakstīt man visu krieviem raksturīgo...


"bidlomasa" ir netulkots tiešais patapinājums no slāvu cilmes valodas kroplīga slenga, ko parasti lieto tādi civilizācijas atkritumi no slimas, tumsonīgas, asinskāras un sātana apsēstas fašistisko izdzimteņu vergu nācijas, kuru nicina visa cilvēce, totāli nozombēti krievžīdu postsavoki, pravoslavnutizēti mongoloīdi, sliktās sievietes defektīvās idiotu atvases, bomžaru izkārnītas dizentērijas gļotas, dizentērijas lēkmē izdzimuši plānprātiņi, zemāko primātu izdzimteņu pabiras, krievu militāristu atvases, okupantu garnizona "podsobkā" taisīti bastardi, krievu kazarmās taisītie kropļi, fašistu līdzskrējēji, maukas bērnu mēsli, maukas un atkritumu krustojumi, krievžidu spermas produkti, absolūti bezprincipa mērgļi, degradēti bidlas, čekas kurmji, prokremliskie zagļi, pederastu skapja fanāti, defektīvi fekāliju stumdītāji, kolorado lenteņi, nospeķotie vatņiki, sasmirdušās partjankas, defektīvi bezvārda bezsugas organismu izkārnījumi, Solsberijas balagāna stipendiāti, reakcionāri Staļina sadisti, masu slepkavas, marodieri, kodol, ķīmiskie un civilās aviācijas teroristi, prātu izkūkojuši politbiroja locekļi, vergojošas lielgabalgaļas smerdeļi, badrijīgi siles sugasbrāļi, alkatīgi OIK afēristi gazpromizatori, bērnu andelētāji, latenti pedofiili, čekas kājslauķi, debiilie Šarikova-Švondera purni, fašisma - rusisma trako suņu izkārnījumi, rusofobie defekti, kuliirado lenteņi, margiināli proāmuriikāniski peediņi, fašistisko naciķu izdzimteņi, zilo draudziņu pidderillas un fašisti no dermoliiberastu zombiju skapja, slepkavību un terora aktu apoloģēti, morāli kropļi, delīrijā murgojošu alkašu šaļavas, sadistu un pederastu smrdeļi, zvēriski tumsonīgi un sātana apsēsti bendes, netīru fašistisko izdzimteņu bidlostānas pērtiķi, netīrie bezsmadzeņu lopi, vājprātīgi sātana apsēti absolūtā ļaunuma nesēji, degradētās sugas negatīvās selekcijas trakie suņi, asinskāru vienšūnnieku organismi, tumsonīgi lupatgalvas, atklāti fekāliju stumdītāji, bērnībā no incesta cietušie, ne tajā caurumā "izbubinātie", kas grib bāzt savus niecīgos izaugumus visur kur nevajag un nepārtraukti rokās paši savu mēslu kaudzēs, rietumokupantu fašistiskie atbrīvotāji ar ģenētisko atmiņu aiz bailēm piepļūtītos kerzavikos, kur fekāliju masas žļurkst nepārtraukti, zarnu infekciju perēkļi un tamlīdzīgi zemākās rases deģenerāti, deģenerātu kuces izdzimumi un koprofili homo pederastus sūdabrāļi, bezsmadzeņu beztiesīgi lopiņi kam nav nekādas vērtības, naudu nepelnoši, nonarkojušies un nodzērušies pederasti, turklāt vēl pakaļā drāzti sadisti, kā tu, nicināmais smirdīgais nolādētais izdzimtenis rietumdeŗmohomofilu perdeļu skapja tārps zemākais primāts homo debilatvanus.

Atbildēt

TYT

20.03.2021. 22:41

Krievija geju propaganda ir legalizēta valsts līmenī - Kremļa mediji, tai skaitā TV regulāri izrāda puskailu Putinu dažādas erotiskās pozās. Viņš ar saviem kailajiem pupiem ir iecienīts Kremļa propagandas materiālos. Piedevām pilnīgi oficiāli atteicies no sievietes sev blakus. Kopā ņemot - nepārprotams vēstījums.

Atbildēt

kļimoviča aita

20.03.2021. 18:45

Nupat biju liecinieks interesantai parādībai - kaut kam līdzīgam kā pērkons no skaidrām debesīm vai aptrakuša kudora, siekalām šļakstot, košanai pašam sev dibenā:

ES NOLĒMU IELIKT "+" ŠIM RAKSTAM. KAD TO DARĪJU, ROKA MAN NENOTRĪCĒJA, BET, UZSPIEŽOT UZ +50, TAS NEKĻUVA PAR +51, BET GAN BLAKUS ESOŠAIS -34 PĀRVĒRTĀS PAR -35...

... eh, ko nu tur daudz! Rakstot šo vēstuli nebiju hojā, parakstos - bundzenieks Ilenojā!!!

Atbildēt

to defektīvā dohoģjaga

20.03.2021. 18:17

»

Krima ir Krievija

80 000 cilvekus neviens nekur sadzit nevar.Cilveki svin svetkus, Krimas atgriesanos Krievijas sastava,kas notika referenduma nobalsosanas rezultata. bet arzemju agentus specdienestu finansetus,,opozicionarus,, pareizi dara ka Krievija aiztur un sauc pie atbildibas par meginajumiem izdarit valsts apversumu...


Cilvēkus sadzīt nevar, priekš tam ir tūkstoš gadus ilgi selekcionēta bidlomasa.
Ja agrāk tikai kadi 20% dzimtcilvēku bija pabijuši Krimā, tad tagad tādu iespēju, dzīves apstākļu dēļ (maksa par Krimas sagrābšanu), ir palicis, varbūt, kādiem 10%, bet tiem, kas Krimu agrāk regulāri apmeklēja un to var atļauties, vairs nav ne mazākās patikas atpūsties kara bāzē, kur vazājas piedzērušies, novēmušies un nomīzušies krievu oficieri un, kur peldoties jūrā, var iekosties peldošā sūdā.

Atbildēt

Krima ir Krievija

20.03.2021. 16:14

»

Kudors

Krievu pederastu barvedis Putins stadionā, kur sadzīta 80 000 liela bidlomasa, nolūkā maksimāli izplatīt Covid 19...


80 000 cilvekus neviens nekur sadzit nevar.Cilveki svin svetkus, Krimas atgriesanos Krievijas sastava,kas notika referenduma nobalsosanas rezultata. bet arzemju agentus specdienestu finansetus,,opozicionarus,, pareizi dara ka Krievija aiztur un sauc pie atbildibas par meginajumiem izdarit valsts apversumu valsti.Saki ,kapec latvija tiesa aizliedz tautas varas frontes darbibu,kurus neviens no arzemem nefinanse ?

Atbildēt

Kudors

20.03.2021. 15:45

»

anti kudors

Protesti Latvija starptautiskaja laimes diena ! https://jauns.lv/raksts/zinas/434231-video-riga-pie-brivibas-pieminekla-cilveki-proteste-pret-covid-19-ierobezojumiem


Krievu pederastu barvedis Putins stadionā, kur sadzīta 80 000 liela bidlomasa, nolūkā maksimāli izplatīt Covid 19.
Владимир Путин выступает с речью на концерте в честь семилетия возвращения Крыма в состав РФ — LIVE /youtube/
Savukārt, kad pieci veselīgi un intelektuāli attīstīti cilvēki satiekas Maskabadas centrā, milicija tos arestē par sanitār epidemioloģisko noteikumu neievērošanu.

Atbildēt

to !

20.03.2021. 15:30

»

!

Sapratu.Tatad tavs tēvs nezināms,nav tam vārda.Bet tu nepārdzīva,neesi vienīgais tāds.Tu nespļauj virsū krieviem,varbūt ka pats ar krievu asinīm


Vēl nosauc mani par krievu, ja jau centies pierakstīt man visu krieviem raksturīgo!
Tādu krievu asiņu nemaz nav, jo jūs esiet starpertniska bidlomasa. Krievs tā ir tikai degradācijas pakāpe, tāpēc Putins ar udmurta vaibstiem, ir tik pat krievs, kā Šoigu, kam tivieša izcelsme, armēņu izcelsmes zirga ģīmis, Lavrovs, no hazāriem cēlies lisais pederasts, Kabzdons, vai melnādainis Ai Jobeness.

Atbildēt

anti kudors

20.03.2021. 15:20

Protesti Latvija starptautiskaja laimes diena ! https://jauns.lv/raksts/zinas/434231-video-riga-pie-brivibas-pieminekla-cilveki-proteste-pret-covid-19-ierobezojumiem

Atbildēt

!

20.03.2021. 15:17

»

to !

"Bidla", tā bija uzruna krievu smerdelim, kas nemāk rakstīt. Tēvu vārdi krieviem no mongoļu laikiem, kad bērnu tēvi, bija dažādi mongoļu zaldātiņi


Sapratu.Tatad tavs tēvs nezināms,nav tam vārda.Bet tu nepārdzīva,neesi vienīgais tāds.Tu nespļauj virsū krieviem,varbūt ka pats ar krievu asinīm.

Atbildēt

he he

20.03.2021. 14:45

Labs rakstiņš! Kudoram kā ar balles kurpi kājstarpē;)) ...

Atbildēt

Vaginālais analgīns

20.03.2021. 14:09

»

!

Sapratu ka bidla ir tavs vārds.Varbūt nosauksi sava tēva vardu,vai arī tēvs nezināms.Tu nekautrējies,stāsti kā ir.Mēdz būt mates varones ar daudziem bērnu autoriem


Tu arī, aizej salasi pudeles pļavā, vai paķer uz ilkņa kādam tālbraucējam - vismaz pati nopelnīsi kādu kapeiku, pie viena pasildīsi ekonomiku, NA "lakstīgala".

Atbildēt

to !

20.03.2021. 13:58

»

!

Sapratu ka bidla ir tavs vārds.Varbūt nosauksi sava tēva vardu,vai arī tēvs nezināms.Tu nekautrējies,stāsti kā ir.Mēdz būt mates varones ar daudziem bērnu autoriem


"Bidla", tā bija uzruna krievu smerdelim, kas nemāk rakstīt. Tēvu vārdi krieviem no mongoļu laikiem, kad bērnu tēvi, bija dažādi mongoļu zaldātiņi.

Atbildēt

!

20.03.2021. 13:29

»

.

Iemācies rakstīt, bidla, un tad māci citus


Sapratu ka bidla ir tavs vārds.Varbūt nosauksi sava tēva vardu,vai arī tēvs nezināms.Tu nekautrējies,stāsti kā ir.Mēdz būt mates varones ar daudziem bērnu autoriem.

Atbildēt

super

20.03.2021. 13:11

»

protams

Tiklīdz visa Cilvēku planēta būt humanizēta (atbrīvota no krievu interventiem), tā uzreiz...


tev ir mazaks vardu krajums neka Elockai no slavenas filmas,, 12 kresli,, un izradas ,ka var izdivot un pat primitivi lamaties seit komentaros vari,tiesa gan nepartraukti atkartojoties.

Atbildēt

protams

20.03.2021. 13:01

»

?

vai deokupet Iraku,Afganistanu un Mali no latviesu algotniem nemaz neplano


Tiklīdz visa Cilvēku planēta būt humanizēta (atbrīvota no krievu interventiem), tā uzreiz.
Ja kas, Latvijai ir profesionāla armija, algotņi ir krievu pederasti, civiliedzīvotāju slepkavas, marodieri un sadisti, kurus turki ik nedēļu no Sīrijas un Lībijas simtiem sūt pie staļina uz elli.

Atbildēt

vilis

20.03.2021. 12:47

Pietiek lasītājs?Saprotams kāds lasītājs - Putina trollis,kam nav ne mazākās priekšnojautas par demokrātiju.Notikumi Francijā un ASV lūk demokrātijas izpausmes,bet krievam to nesaprast

Atbildēt

to !

20.03.2021. 12:42

»

!

iesalnieks ar savam kaskrusta piparkukam ir patalogiski aprobezots subjekts,bet sarta izcilnieku kantoris ir savakts ar loti zema intelekta personaziem


Kāškrusts ir desmitiem tūkstošu gadu sens baltu svētuma simbols, kas izplatījies visos kontinentos, kā sargs pret visādiem nešķīsteņiem. Tas izsauc diareju krievu staļiniskiem izdzimteņiem un cionistu mērgļiem. Mēs varam būt lepni, ka vācieši to izvēlējās, kad stājās pretī daudzkārt lielākam krievu fašistisko lopu: civiliedzīvotāju slepkavu, sadistu, marodieru un pederastu, karaspēkam.

Atbildēt

lauķis

20.03.2021. 11:56

»

cilveks444

Labdien, atbildēšu, bet cerot, ka neatbildu lieki kādam, kurš komentāru platformu izmanto troļļošanai. Nedomāju, ka mani var dēvēt par partijnieku, ja vien LTF, tas ir - visas tautas kustību, kāds šobrīd nesalīdzina ar partiju. Tie, kas atceras Atmodas laikus, manuprāt, nedomā, ka LTF bija partija līdzīga...


Lai nu tā būtu,tomēr savos komentāros jūs biedru partijnieku/augļotāju sistēmu atbalstāt.
Es atceros gan"atmodas" laikus,biju dumjš,arī piedalījos.Tā ebija nekāda atmoda,drīzāk iemidzināšana.Jā,cilvēki cerēja,bet ka aitas kolektīvi sekoja ganiem,un tā visus šos trīsdesmit gadus,palikdami par riktīgām aitām,kāmjiem un gliemjiem.
Jāsāk ar apziņu,aitām un kāmjiem jāsāk apzināties ka viņi ir cilvēki.

Atbildēt

jaajaa

20.03.2021. 11:52

..."demokrātija" tulkojas kā "tautas vara" (tiešā izpratnē tautas vairākuma griba)...un tā ir balsošana vēlēšanās, ar ko tauta pauž savu gribu...vai arī kliki netā...:)...par demagoģiju...ja ticēt autoram, tad "Pornhub nemaz nav 25. vietā pasaules populārāko mājaslapu sarakstā...tādi tukši kliki vien, jo liela daļa taču nesaprot filmās izmantotās valodas...:)

Atbildēt

Čemodan vokzal

20.03.2021. 11:41

»

?

vai deokupet Iraku,Afganistanu un Mali no latviesu algotniem nemaz neplano


Kas ir narkotrafika durtiņas aizcirtās. Jāvadā tagad milti no Argentīnas ar diplomātu koferiem :)

Atbildēt

Kārlis S

20.03.2021. 11:04

Kudoram smuks dibens

Atbildēt

cilveks444

20.03.2021. 11:02

»

Mx

Derētu zināt vēsturi un to, kā padomju okupantu pakalpiņi radīja to tā saucamo "Latvijas Tautas fronti...


Varbūt painteresējieties drusku pamatīgāk, kā radās LTF, kā tā tika modificēta pēc laika. Pilnīgāka informācija uzpeldēja pamazām, visus šos 30 gadus, toreiz vien retais spēja noticēt sazvērestībai pret tautu. Turklāt brīvību mēs, gan negaidīti, bet atguvām. Tur paldies puča kraham, maskaviešu protestiem, ejot pret tankiem. Un Jeļcinam, kurš atzina Latvijas neatkarību. Un tikai pēc, kad ASV redzēja, kā rīkojas Maskava un Jeļcins, mūsu stratēģiskie partneri arī atzina Latvijas neatkarības atgūšanas faktu. Bet nosargāt to gan nespējām.

Atbildēt

cilveks444

20.03.2021. 10:57

»

Deokupāciju - dekolonizāciju - deboļševizāciju

Neņemos spriest kā bija pie jums nodaļās, bet man pazīstamie neviens ar tautfronti nepinās. Cilvēkiem bija cieta nostāja, atbrīvoties no sarkanās sērgas. Organizētajos pasākumos 100% dvakoja čekistu smārds ar kompartijas runātāju priekšgalā, bet katram kurš centās iebilst tika piebiedēts ar Rubiku, ...


Es savu viedokli izteicu. Manā darba vietā strādāja daudzi cilvēki, tas bija kāds projektēšanas institūts. Protams, daļa bija neitrāli, maza daļa interfrontes pārstāvji. Bet tā saucamos radikālos spēkus pārstāvēja kāda zaļā aktīviste, kura bija diezgan agresīva, kas atbaidīja, kā arī viens dīvains tipiņš. Nebija tā, ka cilvēkiem būtu liela izvēle, kam pieslieties. Un toreiz par LTF un tās aizkulisēm cilvēki neko daudz nezināja. Tāpat mana tēva darbavietā bija pat krietni radikālākas noskaņas. Es gan nezinu, vai viņa darba vietā, kas arī bija projektēšanas birojs, visi bija kaismīgi LTF atbalstītāji. Zinu gan, ka tēvs gāja pie Īvāna un iebilda, ka LPSR statusā esot nedrīkst pieņemt Latvijas himnu un sarkanbaltsarkano karogu. Īvāns ignorēja šo tēmu. Tad arī pamazām sāka rasties šaubas un bažas.

Atbildēt

Mx

20.03.2021. 10:31

»

cilveks444

Paldies, par viedokli, bet mani māc šaubas, ka zināt, kas un kā Atmodas laikā notika. LTF biedri, cik zināms, bija ļoti daudzi. Manā darba vietā, nodaļā, kurā strādāju, bija vairākums nacionāli noskaņoti cilvēki. Neatceros, vai visi, bet daudzi bija LTF biedri. Neesmu noliedzis, ka, skatot šo tēmu par...


Derētu zināt vēsturi un to, kā padomju okupantu pakalpiņi radīja to tā saucamo "Latvijas Tautas fronti"....

Der atcerēties kaut vai Latvijas kompartijas Centrālkomitejas biroja sēdi 1988. gada 5. jūlijā, kuras dienas kārtības jautājums bija noformulēts šādi: “Par patriotisko kustību partijas līnijas uz pārbūvi atbalstam.” Lūk citāts no protokola: “Uzstājas: biedri Pugo, Auškaps, Zukulis, Klaucēns, R.Praude, Šustovs… Uzdots: biedriem Gorbunovam, Šustovam stāties pie šā darba izvēršanas.” Protokolam pievienots organizatoriskā darba daļas vadītāja G.Loskutova un propagandas un aģitācijas daļas vadītāja V.Brokāna parakstīts ziņojums. Tā tekstā izvirzīts Tautas frontes uzdevums – pakļaut sev visas sabiedriskās kustības, kā arī norādīts, kā jānodrošina komunistu vadoša loma kustībā. Rajonos un pilsētas uzdots no visu organizāciju pārstāvjiem formēt “pastāvīgi darbojošās pārstāvju sanāksmes”, ar kuru priekšlikumiem un rekomendācijām rēķinātos vietējās tautas deputātu padomes. Tautas frontes dibināšanas konferenci “ziņojums”” paredzēja sasaukt 1988. gada septembrī…
(Modris Ziemiņš “Trešā atmoda”, 1998.g.)

Atbildēt

Deokupāciju - dekolonizāciju - deboļševizāciju

20.03.2021. 10:29

»

cilveks444

Paldies, par viedokli, bet mani māc šaubas, ka zināt, kas un kā Atmodas laikā notika. LTF biedri, cik zināms, bija ļoti daudzi. Manā darba vietā, nodaļā, kurā strādāju, bija vairākums nacionāli noskaņoti cilvēki. Neatceros, vai visi, bet daudzi bija LTF biedri. Neesmu noliedzis, ka, skatot šo tēmu par...


Neņemos spriest kā bija pie jums nodaļās, bet man pazīstamie neviens ar tautfronti nepinās. Cilvēkiem bija cieta nostāja, atbrīvoties no sarkanās sērgas. Organizētajos pasākumos 100% dvakoja čekistu smārds ar kompartijas runātāju priekšgalā, bet katram kurš centās iebilst tika piebiedēts ar Rubiku, Alksni un Interfronti, stāstot ka jāspēlē mums esot ļoti gudri, citādi mēs zaudēšot. Jau toreiz vajadzēja internacmēsliem zobus ietriekt rīklē.

Atbildēt

cilveks444

20.03.2021. 09:47

»

Deokupāciju - dekolonizāciju - deboļševizāciju

Nemēdzu cilvēkus aplikt ar zīmogiem, bet šoreiz būs izņēmuma gadījums. Varu vēl pieņemt, ka nesastāvat nevienā partijā, bet stāstīt kā tautfrontiets un nebūt saistībā ar čeku vai kompartiju, jau ir par daudz melots


Paldies, par viedokli, bet mani māc šaubas, ka zināt, kas un kā Atmodas laikā notika. LTF biedri, cik zināms, bija ļoti daudzi. Manā darba vietā, nodaļā, kurā strādāju, bija vairākums nacionāli noskaņoti cilvēki. Neatceros, vai visi, bet daudzi bija LTF biedri. Neesmu noliedzis, ka, skatot šo tēmu par Atmodu un LTF, ir jāatzīst, ka kompartija un čeka tur bija klāt. Bet tāpat jāsaprot, kāda bija situācija toreiz. Gudri mēs esam tagad, kad arvien vairāk nāk gaismā tas šmucīgais, kas saistīts ar LTF. Toreiz cilvēki ticēja, ka var būt savādāk, ka nevar tā melot. Daudzi tic joprojām. Naivi tic. Tāpat mana tēva, kurš šobrīd vairs nav šajā saulē, darba vietā bija LTF grupa. Nedomāju, ka tur bija čekistu midzenis, jo cilvēki nebija no tiem. Iespējams, kāds stukačs bija. Nezinu. Tēvs gan Atmodas laikā bija aktīvs ļoti. Arī cerēja, ka Latvijai paveiksies, ka kļūsim un paliksim brīvi. Vīlās, tāpat kā daudzi. Tajā skaitā to varu sacīt par sevi. Bet, ka LTF būtu tikai komunistu un čekistu midzenis, tie ir salti meli. Varbūt kādam tīnim to var iestāstīt, bet ne tiem, kas toreiz piedalījās tautas Atmodā. Cits jautājums, ka reformkomunisti, kopā ar PBLA "tautiešiem", visticamāk, čekas vadībā pārņēma vadības grožus savās rokās. Jā, o cilvēki nogulēja. Nogulēja, jo nevarēja iedomāties, ka tiks tik neģēlīgi nodoti.

Atbildēt

!

20.03.2021. 08:56

»

lauķis

Atļaušos iebilst,mums ir lieliski mediju uzraugi,Ruduša,NATO stratkoms,Iesalieks ar troļļu fermu un citi.Partijnieki tos ir apstiprinājuši un atzinuši par labiem esam


iesalnieks ar savam kaskrusta piparkukam ir patalogiski aprobezots subjekts,bet sarta izcilnieku kantoris ir savakts ar loti zema intelekta personaziem.
p.s.bet apmeklet Latvijas kara muzeju principa netaisos ,kamer to ,,vadis,, sarta gimenes locekle.

Atbildēt

Latvieti, nepadodies kudorveidigajiem

20.03.2021. 08:50

»

cilveks444

Labdien, atbildēšu, bet cerot, ka neatbildu lieki kādam, kurš komentāru platformu izmanto troļļošanai. Nedomāju, ka mani var dēvēt par partijnieku, ja vien LTF, tas ir - visas tautas kustību, kāds šobrīd nesalīdzina ar partiju. Tie, kas atceras Atmodas laikus, manuprāt, nedomā, ka LTF bija partija līdzīga...


ietrollot sorositus un nacionalos atkritumus vienmer sagada baudu gan ar ANO statistikas datiem par demografiju Latvija,gan ar Krievijas covid-19 saslimtibas limeni ,bet vakar ar seniora baidena vairakkartejo klupsanu rapjoties augsup pa borta NR1 trapu.seit iespejas paveras loti plasas,temas ari daudzpusigas,Krievijas graudaugu razas rekordlimenis,ledlauzu skaits,Latvijas pardoto vilciena vagonu un sagriezto dzelzcela sliezu garums,Sputnik-19 licenzeto valstu skaits pasaule,aizliegums asv lietot velas mazgajamas masinas daudzdzivoklu ires dzivoklos utt un joprojam.

Atbildēt

ar latviesiem latviski ,ar krieviem krieviski ar anglosaksiem angliski

20.03.2021. 08:41

»

cilveks444

Nedaudz par Kudoru un APPC, komentārs rakstīts aptuveni pirms gada. Šo komentāru Delfi, sadaļā Delfu Versijas pie raksta “ APPC: Maldināšana – Latvijas gadījums Nr. 33” - dzēsa! Šobrīd Delfi man ir pilnībā lieguši iespēju rakstīt komentārus savā portālā...


jus neesat vienigais,kuram delfi liegusi komentesanas iespejas,bet tas tikai pierada so sorosit propogandas,katru dienu reklamejoso homosexsualismu,rupora mazspeju ar visam vinu pilnigi bezjedzigajam kulinarijas receptem.personigi uztveru latvijas sorosit medijus,ka izsmiekla objektus,kadreizeja zurnala ,,Dadzis,,vieta.tapat uzskatu par pazemojumu sev skatities,,latvijas tv,, vai pat lasit springes twitus,nemaz jau nerunajot par atbildi uz tiem.

Atbildēt

Deokupāciju - dekolonizāciju - deboļševizāciju

20.03.2021. 08:03

»

cilveks444

Labdien, atbildēšu, bet cerot, ka neatbildu lieki kādam, kurš komentāru platformu izmanto troļļošanai. Nedomāju, ka mani var dēvēt par partijnieku, ja vien LTF, tas ir - visas tautas kustību, kāds šobrīd nesalīdzina ar partiju. Tie, kas atceras Atmodas laikus, manuprāt, nedomā, ka LTF bija partija līdzīga...


Nemēdzu cilvēkus aplikt ar zīmogiem, bet šoreiz būs izņēmuma gadījums. Varu vēl pieņemt, ka nesastāvat nevienā partijā, bet stāstīt kā tautfrontiets un nebūt saistībā ar čeku vai kompartiju, jau ir par daudz melots.

Atbildēt

Fēlis

20.03.2021. 07:27

"Vajag neaizmirst..." Skaidrs kāda ir autora dzimtā valoda un kā interesēs viņš raksta, tātad tālāk var nelasīt. Putļera troļļi ir visur.

Atbildēt

cilveks444

20.03.2021. 07:06

»

lauķis

Atļaušos iebilst,mums ir lieliski mediju uzraugi,Ruduša,NATO stratkoms,Iesalieks ar troļļu fermu un citi.Partijnieki tos ir apstiprinājuši un atzinuši par labiem esam


Labdien, atbildēšu, bet cerot, ka neatbildu lieki kādam, kurš komentāru platformu izmanto troļļošanai. Nedomāju, ka mani var dēvēt par partijnieku, ja vien LTF, tas ir - visas tautas kustību, kāds šobrīd nesalīdzina ar partiju. Tie, kas atceras Atmodas laikus, manuprāt, nedomā, ka LTF bija partija līdzīga šā brīža partiju veidolam. Respektīvi: kā jau lielais vairums Atmodas laiku dalībnieku esmu bijis tikai LTF biedrs. Citu partiju biedrs neesmu bijis.

Atbildēt

lauķis

20.03.2021. 05:57

»

cilveks444

Piebilde par pašu rakstu: Jāsaka, ka diemžēl Latvijas mediju vidu ir piesārņojuši šādi kudorveidīgie no vienas vietas. Protams, viņi ir likumsakarīga parādība, viņi ir neizbēgams truluma paraugs, jo propagandisti apriori nevar būt ne analītiski, ne patiesi, ne godīgi, ne taisnīgi. Tas pats ir visur. ...


Atļaušos iebilst,mums ir lieliski mediju uzraugi,Ruduša,NATO stratkoms,Iesalieks ar troļļu fermu un citi.Partijnieki tos ir apstiprinājuši un atzinuši par labiem esam.
Pats taču arī esat partijnieks,jūs taču zināt kā tās lietas kārtojas.

Atbildēt

cilveks444

20.03.2021. 02:50

Piebilde par pašu rakstu: Jāsaka, ka diemžēl Latvijas mediju vidu ir piesārņojuši šādi kudorveidīgie no vienas vietas. Protams, viņi ir likumsakarīga parādība, viņi ir neizbēgams truluma paraugs, jo propagandisti apriori nevar būt ne analītiski, ne patiesi, ne godīgi, ne taisnīgi. Tas pats ir visur. Nešaubīgi arī Krievijā. Tur gan šie ir piemēroti krievu vidējā iedzīvotāja mentalitātei, darbošanās veids šiem ir tāds, ka mums to vērojot rodas nepatika. Pat, ja Krievijas propagandas plūsmā ne viss ir samelots. Tas pats diemžēl ar kudorveidīgajiem. Tikai Krievijā propagandas šovs ir jaudīgāks. Mūsējiem pat šova nav, vien slābana un bērnišķīga propaganda, jādomā, tendēta uz pokemonu paaudzes ķērājiem. Jo PSRS propagandu pieredzējušos, nez vai, tik viegli var apmaut?! Lai gan dažus, varbūt pat diezgan daudzus var. Kur ir problēma? Latvijas problēma. Tā ir tajā apstāklī, ka mums netiek laisti pie vārda reāli eksperti, kas par Krieviju un Putinu, kā arī principā par notikumiem pasaulē izteiks profesionālu, korektu, pragmatisku un uz faktiem balstītu viedokli. Kaut cik tuvu tam ir ārpolitikas eksperts Andris Sprūds, taču tik un tā viņš neuzdrošinās un, jādomā, pat nevēlas pārkāpt noteiktās "pareizās" robežas, jo, visticamāk, pat pats tic tam, ko saka. LR1 "Septiņas dienas Eiropā" (28.11.2016.), piemēram, bija dzirdams, ko saka Nacionālās aizsardzības akadēmijas Drošības un stratēģiskās pētniecības centra vadošā pētniece, Ieva Bērziņa. Viņa ļoti precīzi noraksturoja gan Krieviju, gan Putinu, gan situāciju ar Ukrainu. Iespējams, viņa ir bijusi vēl LR1, bet cik zinu, tad nē. Varbūt esmu palaidis garām. Galvot nevaru. Respektīvi: mums ir daudz propagandistu, viņiem ir visas iespējas piegānīt medijus, bet mums trūkst analītisku un reāli domājošu ekspertu, kas sniegtu nesagrozītu informāciju par notikumiem pasaulē.

Atbildēt

cilveks444

20.03.2021. 02:29

Vēl viens komentārs, kurš rakstīts pie Kudora savulaik (jeb joprojām?) pārstāvēta APPC propagandas raksta Delfos. Aptuveni 2020.gada janvārī.

Sākšu ar to, ka sākumā pievērsīšos Latvijas medijiem. It īpaši sabiedriskajiem. Jeb tā saucamiem sabiedriskajiem. Pēdiņās. Tātad “sabiedriskajiem”. Tie nav nekādi sabiedriskie mediji. Nav. Tie nestrādā sabiedrības interesēs, tie pasniedz vienpusēju informāciju. Pareizāk sakot, tie ir varas kliķes propagandas mediji. Nu jau var sacīt totalitāras varas kliķes melu rupori. Labākā gadījumā Latvijas sabiedriskie mediji vienkārši kaut ko noklusē. Un daudz ko noklusē, gan par to, kas notiek pasaulē, gan, mazāk, jo ir grūtāk slēpt, par to, kas notiek Latvijā.

Kāpēc viņi to dara? Tāpēc, ka tāds ir kliķes uzdevums. Tās pašas kliķes, kura veiksmīgi sev tikko kā pievāca finansējumu, kuru meslu veidā ievāks no tautas maka. Mēs apmaksājam gan valdošās kliķes dzīres uz tautas rēķina, gan tās propagandas ruporus, kuri mums savukārt kompostrē smadzenes, jāsaka, dienu no dienas. Par to, ka to dara privātie mediji, kā, piemēram, TV3 pat nerunājot. Viņi likvidēja LNT, kas bija salīdzinoši objektīvs TV kanāls, lai tagad pārmāktu mūs ar totālu un visaptverošu propagandu.

Pat RīgaTV24, kas ir uzskatāms par itin objektīvu mediju, un par plurālisma un viedokļu daudzveidības, gandrīz vai, etalonu, ļoti iespējams, grēko. Jo viņiem nav absolūti konservatīvi vērsti raidījumu, toties konsekventi TV ekrānā katru vakaru ļurkājas liberālis Streips. Ļurkājas tur kā lupatu lelle, šķobās un gānās. Kā tāds klauns. Bet savu melno darbu dara. Un dara netraucēts, nonākot tādā kā transā, gavilējot par sevi pašu. Diezgan derdzīgs skats. Krievijas propaganda atpūšas.

Bet, ja kāds uzdrošinās šos liberāļus, komunistu līdziniekus un garīgos brāļus, nolikt pie vietas, kā tas notika “Preses klubā”, kur Viņķele sāka šņukstēt un ārdīties TV ēterā, jo no Kramiņa izdzirdēja taisnību par to, ka Vienotība iznīcina valsti, tad tiek draudēts ar RīgaTV24 slēgšanu jeb valsts finansējuma atņemšanu. To tiešajā ēterā tā arī pateica Viņķele. Vai tas ir stāsts par Krieviju, ar kuru mūs biedē gan kliķe, gan APPC? Oi, nē. Tas viss notiek Latvijā! Latvijā! Tāpēc regulārās gaudas no APPC puses par Krievijas briesmīgo propagandu izskatās divkosīgas, un atgādina sakāmvārdu: cita acī skabargu redz, savā - baļķi nemana.

Īsumā par pārējo. Kāda izdevusies valsts var būt valsts, kuras vara neciena savu tautu, ignorē likumus, ko paši izdevuši, nīst pensionārus un invalīdus, grauj savas valsts ekonomiku, uzliek nesamaksājamus meslus, degradē godīgumu, aplaupa tautu ar OIK, kampj varas partijām no tautas maka, dara visu, lai valsti pamestu tās iedzīvotāji, tajā skaitā uzņēmēji, atbaida investorus, grauj nozari pēc nozares, akli iztop regulām no ES, zemojas ASV priekšā, uz Vašingtonu brauc krietni biežāk, nekā dodas uz Latvijas lauku novadiem, kas ir pamesti likteņa varā?

Oi, nu nav pamesti, viņi tiek rūpīgi uzraudzīti un iznīcināti, ceļus nebūvē, skolas slēdz, slimnīcas likvidē. Un rodas pastāsti par pēdējo latvieti, kurš lidostā izslēgs gaismu. Mūsu drāma, pat traģēdija, ka Kremlim jau nekas nav jāizdomā, ka tas viss notiek. Un to paveic ne jau Kremlis, bet mūsu pašu varas pārstāvji – Saeima, MK un Levits. Kremļa propaganda varbūt pasniedz to pārlietu ar savu mērcīti, bet pamatēdiens taču ir mūsu pašu kliķes gatavots. Tas ir īsts.

Tas nav izdomāts. Ka Latvija tiek militarizēta, Latvijas politiķi danco pēc ASV stabules, Latvijas loma ASV rokās liek domāt, ka mūs varētu arī izmantot pavisam nelāgi, jo ASV ar Krieviju nekonfliktēs uz savas zemes. Tas taču ir loģiski. Vismaz centīsies to nedarīt. Tāpēc viņi te šiverē, arī Latvijā. Un nav jābūt militāram ekspertam, kara vešanas shēmu ģēnijam, lai saprastu, ka tieši ASV savelk loku ap Krieviju.

Kura, jā, nav Latvijas sirdsdraugs un mums ir savi rēķini, tajā skaitā par PSRS laiku. Bet Krievija likumsakarīgi domā par savas valsts drošību, neatkarību un aizsardzību. Domā un dara. Patīk tas mums vai nepatīk. Kopš Latvijā plosās NATO, kopš mēs bruņojamies, drošāk nav kļuvis. Drošāk bija pirms NATO un pirms šīs militārās histērijas, kuras taustekļi stiepjas no ASV puses. Pēc PSRS sabrukuma Latvijai ar Krieviju bija visnotaļ labas attiecības. Bet ASV plānu dēļ, tās tiek grautas, jo augsni, kādam melnam darbiņam, ir jāsagatavo. Kāds būs šis melnais darbiņš varam vien nojaust, bet tas nebūs veikts Latvijas interesēs. Par to gan nevajadzētu šaubīties.

Un Latvijā nav vērojams patriotisms, jo tas nav patriotisms, ja ar mediju palīdzību tiek būvēts milzīgs propagandas instruments, kura uzdevums ir nevis mudināt cilvēkus domāt par to, kā uzlabot dzīvi Latvijā, kā glābt varas kliķes sagrauto, bet kura uzdevums ir vienīgi sēt paniku, naidot mūs ar Krieviju, snieg sagrozītu, vienpusēju un tendenciozu informāciju. Piemēram, arī Hitlera laikā tādas lietas tika dēvētas par patriotiskām, bet tās tādas nebija, jo tās bija graujošas ne tika Vācijas ļaudīm, bet visai pasaulei. Tāpēc neļausim sev iestellēt smadzenes nevienas puses propagandai!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: