Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Sorry

28.06.2017. 20:08

»

Pesimists

Liela vai pat lielākā daļa latviešu izcelsmes ārzmenieku diemžēl ir nodevēji un kolabracionisti, kas ir loģiski, jo dzīvošana svešumā atstāj savu graujošo ietekmi. Arī zviedriete Veinberga. Savā ziņā tā naivā uzticība latviešu izcelsmes ārzmeniekiem no vairuma latviešu puses ir viens no Latvijas katastrofas...


Visizteiktàk to redzèjàm pie VVF, kura pa Latviju vazàjàs paśas priekam latvieśu tautas tèrpà, viñas Kremła ćekistes bizness Latvijas VP amatà nekàdi àrèji negàja kopà, bet personîgi tautas tèrps kalpoja fasàdei un izklaidei. Tàpat ar Veinbergas psedoatziñàm, tomèr par dziesmu un deju svètku aranžèjumiem ziemełkorejieśu stilà pirms viñas jau bijàm pamanîjuśi. Śî tendence atklàj moràlisko cekistu un ćekistu varas tautai bezperspektîvo atspogułojumu, sastingumu.

Atbildēt

Blondīne

28.06.2017. 19:05

Ja Veinberga grib mums sponsorēt to jauno grandiozo visu Latvijas dziedātāju, dejotāju un skatītgribētāju ai ai ai pareizākās uztveres laukumu, tad tik droši , lai izmaksā!

Atbildēt

Jenots

28.06.2017. 10:16

»

Līdzdalībnieks

Visumā daļā komentāru (atskaitot acīmredzami stulbos) ir daudz vērtīgāku atzinumu nekā pašas Veinbergas rakstā


Visvērtīgākie ir ŽUĻA komentāri bez latviski tipiskas debilitātes.

Atbildēt

Līdzdalībnieks

28.06.2017. 09:37

Visumā daļā komentāru (atskaitot acīmredzami stulbos) ir daudz vērtīgāku atzinumu nekā pašas Veinbergas rakstā.

Atbildēt

Pesimists

28.06.2017. 08:46

Liela vai pat lielākā daļa latviešu izcelsmes ārzmenieku diemžēl ir nodevēji un kolabracionisti, kas ir loģiski, jo dzīvošana svešumā atstāj savu graujošo ietekmi. Arī zviedriete Veinberga. Savā ziņā tā naivā uzticība latviešu izcelsmes ārzmeniekiem no vairuma latviešu puses ir viens no Latvijas katastrofas iemesliem, tāpēc, lai sāktu to pārvarēt, visa cita starpā ir jāpārstāj klausīties šajos nodevējos un, ja viņiem kas nepatīk, tad jānorāda uz durvīm, lai vācas prom uz savām zviedrijām, amerikām, vācijām, kanādām utt., kur nu kurais savu staiguļa laimi iedomājas.

Atbildēt

reptilis

27.06.2017. 23:28

»

Blondīne

Interesanti gan...


Tieši tā....,bet mēs atpaliekam Postkultūrā...postmākslā...postteātrī...un citos post ,lai arī tas post nevienam neinteresē ...izņemot pašus postžurnālistus...postmāksliniekus...u.c. post:))))

Atbildēt

Blondīne

27.06.2017. 19:11

»

Es gan tā nedomāju

Sandra Veinberga vienmēr raksta pamatoti un patiesi, godīgi. Viņa labi pazīst ne tikai tagadējo, bet arī padomju laika mākslu. Sandrai tie ir pieejami, bija pieejami...


Interesanti gan!
Ak tad mēs esam atpalikuši no Eiropas valstīm par vienu gadsimtu?
Kurā tad jomā un no kuras valsts?
Vai no Francijas , jo mums vēl nav tik daudz melno?
Vai no Īrijas, kurā grāmatas mājās ir tikai ļoti izglītotajiem ( taču viņi nelasa grāmatas , bet izkalpina mūsu grāmatu lasītājus)
Vai no UK , kur masu pasākumi ir simts reiz seklāki par mūsējiem?
Ar ko mēs par 100 gadiem kultūrā esam atpalikuši no Spānijas?
Ak, mēs misteru Bīnu neuzskatām par humora augstāko šedevru, jo mums bija Edgars Liepiņš.
Un kas tā par augsto kultūru Norvēģijā?
Vienīgais ar ko mēs atpaliekam ir naudas daudzums mūsu kabatās.

Atbildēt

Edge

27.06.2017. 16:12

»

priedīšiem

Priedīti, Jūs esat dzīvojis "launuma impērijā" un izskatās, ka joprojām esat ar to ļaunumu saindējies un to slavināt. Ikvienā publikācijā tā žults nāk ārā zaļi- melna. Esat aizmirsis , ka padomju laikā "augstais mākslinieciskais līmenis" bija atkarīgs no CK kultūras darboņu izpratnes par mākslu. Cik...


Cik izcilas izrādes tika radītas? Oi,oi, cik augstu to kultūras latiņu CK "darboņi" pacēla - pat 27 gados neo-lierāliķi nevar to pārvarēt. Melnā Friča (F.Veinberga) idejiskajiem pēctečiem vēl ilgi neizdosies Latvijas patriotu paveikto aizmirstībā nodot, kur nu vēl pārspēt.
LPSR kultūras dzīves vadītājs - Voldemārs Kalpiņš
Voldemārs Kalpiņš (1916–1995) pagājušā gadsimta otrās puses latviešu kultūrvēsturē ir nozīmīga personība. Pateicoties viņa vadītāja talantam, realizēta virkne vērienīgu kultūras projektu.(..)
Pirmais solis, kas iezīmē pārmaiņas, ir Dziesmu svētku norises pārcelšana no Esplanādes uz Mežaparku. (

Atbildēt

priedīšiem

27.06.2017. 15:23

»

Arturs Priedītis

Dāma nedzīvoja "ļaunuma impērijā". Viņa dzīvoja neoliberālisma un postmodernisma impērijas tvanā. Viņa neko nevar zināt par latviešu skatuves mākslas (aktieru, režisoru, scenogrāfu) ļoti augsto māksliniecisko līmeni, piem., 70.gados, kad vakaros Rīgas teātros bija puse Latvijas ar autobusu simtiem no...


Priedīti, Jūs esat dzīvojis "launuma impērijā" un izskatās, ka joprojām esat ar to ļaunumu saindējies un to slavināt. Ikvienā publikācijā tā žults nāk ārā zaļi- melna. Esat aizmirsis , ka padomju laikā "augstais mākslinieciskais līmenis" bija atkarīgs no CK kultūras darboņu izpratnes par mākslu. Cik izrādes netika aizliegtas, cik pārveidotas, cik aizliegtas... Skatītāji visu centās saskatīt caur rindiņām.

Atbildēt

izcils viedoklis!

27.06.2017. 15:14

Vai beidzot nebūtu jāsāk nopietni runāt par dziesmu svētku koncepta eroziju un par to, ka deju svētki atgādina Ziemeļkorejas vai PSRS masu pasākumus?
=======================
IZCILI!

Atbildēt

Re kā

27.06.2017. 12:21

Analītiskais ezoteriskums
Mūsdienu globālo sociālo problēmu analītikā un tajā skaitā planetāri ģeopolitiskajos projektos ir sastopams ezotēriskums tāpat kā ezotēriskums ir sastopams dažādu reliģiju interpretācijas kontekstā. Mūsdienās ir vairāki intelektuālās domas virzieni, kurus spilgti pavada ezotēriskums – apslēptu, slepenu, vienīgi izredzētajiem domātu un izprotamu konstrukciju klātbūtne. Tā tas, piemēram, ir t.s. integrālajā tradicionālismā, t.s. debess politikā, eirāzismā. Iemesls ir zināms. Tas ir visām ezotēriskajām konstrukcijām kopējs; proti, planetārā mēroga analītikai un plānošanai ir vajadzīgs kosmoloģiska vēriena pasaules uzskats, kas var būt tikai ezotēriski mistisks. Ģeodēziskā mistika (Šambalas mistiskā valsts) sastopama jezuītu ezotērikā. Vāciešu slavenās Ananerbes pasaules kundzības pamatojumā milzīga loma bija ezotēriskai mistikai par āriešu (nordisko) rasi, kā arī tibetiešu mūku ezotērikai, mandalas simboliskajai zīmei. Jūdaismā ir ezotēriska mācība kabala, kas radās XII gs., bet populāra kļuva no XVI gs. Tikai izredzētie ir spējīgi saprast Toras tekstu. Kosmiski mistisks mērogs ir ne tikai kabalistiem, bet arī ķīniešu daosiem. Visjaunākie (2017.g.) ķīniešu globalizācijas projekti „Vienotā likteņa tautu sadraudzība” un „Lielais tējas ceļš” sakņojās senos ezotēriskos priekšstatos. Kosmisko fenomenu enerģētikas loma tiek akcentēta t.s. debess politikā, kuru ir izveidojuši it kā ļoti racionāli cilvēki – Krievijas armijas (PSRS) izlūkdienesta augstākie virsnieki. Viņi balstās uz ķīniešu ezotērisko pasaules uzskatu, kas atspoguļojās šodienas Ķīnas valsts politikā. Viņi, piemēram, savu analītiku un prognozes veido, ņemot vērā Zivs zvaigznāja ēras nomainīšanos ar Ūdensvīra zvaigznāja ēru, kad pāreja noslēdzās 2014.gadā. Viņi pašlaik saskata uz planētas sešus ievērojamākos konceptuālos centrus: 1) vindzori+rotšildi; 2) Vatikāna jaunais ordenis; 3) Vatikāna vecie ordeņi – Maltas, Teitoņu; 4) sufiji; 5) drakoni – ķīnieši ar savu „lielās vienotības laikmetu”; 6) netokrāti – hasidi, sapņojot par Lielo Eirāziju.

Atbildēt

Edge

27.06.2017. 12:19

»

Sorry

Nekàdu mès nav, ir mèrktiecîga Latvijas okupàcijas turpinàjuma sekas ar sodu par vèlmi bût brîviem. Bet soda mûsu latvieśu tautas centienus bût brîviem ar Krievijas FSB diversantu Latvijà - veco komunistu, cekistu ćekistu rokàm, ar totàlu moderno genocîdu. Kas ir modernais genocîds, kas ir valstsnàcija...


Kādam "totāla atpalicība", a kādam "ienesīgs bizness":"...Koļegova skaidro, ka finanšu piedāvājumi vēl tiek vērtēti, tāpēc nav zināms, vai iekļausies kopumā atvēlētajos gandrīz 55 miljonos eiro." Līdz ar jauno iepirkumu cer pilnībā pabeigt Inčukalna gudrona dīķu sanāciju (Lsm.lv)

Atbildēt

Edge

27.06.2017. 12:12

»

Re kā

Konceptuālisti...


Bizness turpinās jeb "suņi rej, karavāna dodas tālāk" pretim gaišajai nākotnei, kurā vieta atvēlēta tikai izredzētajiem. Ja nācija smadzenes par "mīkstu frakciju pārvērtušās" (V.I.Ļeņins), tad arī kultūras vietu ieņem pseido-kultūra. Sekas būs likumsakarīgas:
"Pastāvot pašreizējiem demogrāfiskajiem parametriem, 2100.gadā pasaulē būs vairs tikai 300 tūkstoši latviešu.....pēc 100 gadiem mūsu mazbērni būs apmēram 10% no Latvijas iedzīvotāju skaita, tāds mazs pulciņš latviešu. Tie tad lūkos no krieviski, angliski vai ķīniski–arābiski runājošas Rīgas domes izlūgt mazu estrādīti Dziesmu svētku sarīkošanai." Vēstures doktors, ANO Starptautiskās migrācijas organizācijas Latvijas biroja vadītājs Ilmārs Mežs. (Mežs: 2100.gadā pasaulē būs tikai 300 000 latviešu).

Atbildēt

jancis

27.06.2017. 11:22

»

Es gan tā nedomāju

Sandra Veinberga vienmēr raksta pamatoti un patiesi, godīgi. Viņa labi pazīst ne tikai tagadējo, bet arī padomju laika mākslu. Sandrai tie ir pieejami, bija pieejami...


Skatoties uz padomju okupantu vietvalžu un ideologu laimīgajiem sejiem,biezājiem makiem un vietu varas koridoros,Krievijas varas partijas sadarbības partnera un tās satelītu varas nostiprināšanos visos valsts reģionos,skatoties Latvijas valsts televizijas izplatītos Krievijas propogandas kanālus,paliek arvien šķērmāk ap dūšu.

Atbildēt

Re kā

27.06.2017. 11:00

Konceptuālisti
Globālo sociālo problēmu analītiku veido cilvēki, kurus var dēvēt par konceptuālistiem. Viņi ir konceptuālo zināšanu demiurgi – radošais elements. Tā tas atspoguļojās gan šodienas problemātikas konceptuālajā apstrādē, gan nākotnes konceptuālajās prognozēs. Piemēram, nākotnes prognozēs svarīga ir konceptuālā atziņa par kultūras spējīgumu. Gaišas perspektīvas būs vienīgi tad, ja kultūra nākotnē būs spējīga līdzvērtīgi dot 1) jaunas tehnoloģijas, 2) nodrošināt humānismu un 3) mesiānismu. Kultūrai ir jābūt spējīgai līdzvērtīgi nodrošināt minētos labumus. Nedrīkst neeksistēt līdzvērtība starp jaunajām tehnoloģijām, humānismu un mesiānismu (kultūras spēju glābt, palīdzēt cilvēkiem). Lieta ir tā, ka mūsdienu nelaimju cēlonis ir minētās līdzvērtības izzušana. Kultūrā priekšplānā izvirzījās jaunās tehnoloģijas. Kultūrā īpaši jaunās informācijas tehnoloģijas (JIT) izjauca nepieciešamo līdzvērtīgumu. JIT izjauca 1) tirgus ekonomiku (seno, tradicionālo) un 2) cilvēka apziņu, jo internets, sociālie tīkli rada mozaīkai līdzīgu pasaules ainu; cilvēku apgūtais izziņas materiāls ir bez vienotības, sistēmiskās uztveres, izpratnes, interpretācijas. No kultūrā nepieciešamās līdzvērtības katra savā veidā atdalījās arī humānisms un mesiānisms. Abi labumi zaudē savu jēgu. Nav vairs īsti skaidrs, vai pasaule (kultūra) eksistē priekš peļņas jeb priekš cilvēka. Valsts ir pārstājusi rupēties par cilvēkiem, sabiedrības vajadzībām. Valsts izvairās no sociālā mesiānisma funkcijas. Valsts piekāpjās transnacionālajām korporācijām, kurām nav nekādas intereses par humānismu un mesiānismu. Bizness ir kļuvis spēcīgāks par valsti. Bizness rada jaunas tehnoloģijas, nedomājot par „liekajiem cilvēkiem” jauno tehnoloģiju ieviešanas rezultātā. Par viņiem nedomā arī valsts, kura agrāk centās harmonizēt jauno tehnoloģiju ieviešanu ar „lieko cilvēku” nodarbinātības iespējām. Varas inteliģence piekāpjās agresīvajiem filistriem, kas veido finansu afēristu un politiķu gados jaunu cilvēku kontingentu.

Atbildēt

reptilis

27.06.2017. 10:40

Švaks raksts....es nesaprotu,kur tik daudz plusu?Ir konstatējums - viss ir slikti un ne tikai pie mums!....UN? Tas taču ir vienkārši :)))...pēc visu šito ""olgalvju""domām vārds POST ir forši!...nu,tad saņemiet - postliteratūru:)))...postēdiens ir sūds un tas ir fakts,ko mēs visi redzam katru dienu,bet b.Veinberga to nespēj saprast:(((

Atbildēt

Sorry

27.06.2017. 08:20

»

Es gan tā nedomāju

Sandra Veinberga vienmēr raksta pamatoti un patiesi, godīgi. Viņa labi pazīst ne tikai tagadējo, bet arī padomju laika mākslu. Sandrai tie ir pieejami, bija pieejami...


Nekàdu mès nav, ir mèrktiecîga Latvijas okupàcijas turpinàjuma sekas ar sodu par vèlmi bût brîviem. Bet soda mûsu latvieśu tautas centienus bût brîviem ar Krievijas FSB diversantu Latvijà - veco komunistu, cekistu ćekistu rokàm, ar totàlu moderno genocîdu. Kas ir modernais genocîds, kas ir valstsnàcija un kas ir nàcijvalsts? Termini, kas juridiski nav formulèti, jo jurisprudence vienmèr iekavè laikà sabiedrîbas formàcijas. Latvija joprojàm dzîvo ar PSRS mantojumu. Totàla atpalicîba.

Atbildēt

Pilsonis

27.06.2017. 07:36

»

Edge

"....nepieciešama moderna arēna Zaķusalā ar nosaukumu “Latviešu dziesmu un deju svētku arēna...


Lasīt tādas pretīgās meles ir tas pats kas sevi necienīt.

Atbildēt

Es gan tā nedomāju

26.06.2017. 23:45

»

Arturs Priedītis

Dāma nedzīvoja "ļaunuma impērijā". Viņa dzīvoja neoliberālisma un postmodernisma impērijas tvanā. Viņa neko nevar zināt par latviešu skatuves mākslas (aktieru, režisoru, scenogrāfu) ļoti augsto māksliniecisko līmeni, piem., 70.gados, kad vakaros Rīgas teātros bija puse Latvijas ar autobusu simtiem no...


Sandra Veinberga vienmēr raksta pamatoti un patiesi, godīgi. Viņa labi pazīst ne tikai tagadējo, bet arī padomju laika mākslu. Sandrai tie ir pieejami, bija pieejami.
Latvijā arī toreiz dzīvoja tauta, latvieši un cewntās, darīja, strādāja. Daudz ko tai pārmet, ka tā samaitāta, neko nezināja un dzīvoja kā mucā. Aplamības. Tauta vienmēr darīja savu. Okupācijas sekas ir pamatīgas - mēs esam atpalikuši par vienu gadsimtu no Eiropas valstīm, bet ne par to runa. Mēs iegrimām vēl lielākā bedrē ar naudu, ar alkatību, kas pārspēj pat okuoācijas diktatūru, visa Latvijas valsts ir kā organizētās noziedzības struktūra - likumos, teātros, mākslā,tiesās. prokuratūrā, KNABā Finasu policijā, muitā.

Atbildēt

mūslaikos

26.06.2017. 22:52

Parasti kaitina šīs autores raksti, bet šoreiz būs jāpiekrīt. Ja, piemēram, viens no vadošajiem māksliniekiem (Bikše) taisa kiču, un pārējie "kultūristi" ir par to sajūsmā, tad kaut kas vairs nav riktīgi.
Jau kādu laiku atpakaļ dumjas meitenes priecājās par kādu kičīgu apģērba gabalu vai rotu, nezinot, ka kičs nozīmē bezgaumību.
Nezinu, vai te tikai naudas vara pie vainas. Padomju laikā tomēr atzina, ka pirmskara Latvijas laikā kultūra bijusi uz augsta līmeņa, bet tagad tas tā nav.
Un dziesmu un deju masu svētku masu pasākumi tiešām kaut ko atgādina... Folkloras svētki ir simpātiskāki, ģimenīgāki.

Atbildēt

pirmdiena, priedītes, kā vienmēr pied..

26.06.2017. 22:28

Man vispār patīk sulīga valoda un kad bliež tieš' starp acēm, nevis tik pa tukš' pier', bet komentētājs ar niku "idiots-latvis-žulis" troļļo bezjēgā.. varbūt komentārus nodalīt - pa kreisi raksta tie, kuri skaidrā prātā, pa labi - tie, kuri ierāvuši no 2-litrenes apinīša? Biedram priedītēs acīmredzami trūkst izdomas, viens un tas pats murgojums pie katra raksta.
Par veinbergu viedokļa nav, bet par dziesmu svētkiem piekrītu, ar katru gadu dziesmu un deju svētki arvien vairāk atgādina psrsu un ziemeļkoreju, kā no vecām pad.laika hronikām, diezgan šausmīgi, īpaši tie bērnu bari dejotāji un milzu raksti stadionā.. it kā iespaidīgi, it kā māksla, bet kaut kāda greiza sajūta - veinberga to pareizi uztvērusi

Atbildēt

Latvieś vèmeklis Priedîtis

26.06.2017. 22:13

»

Idiots-latvis-žulis

Màksla rodas no prieka


debilais Mazpisanc Cenzetais te ir tikai divi lîdz śim zinàmie vèmekłi, kas vemj un dirś vienlaikus latvieśu valodà.

Atbildēt

Sorry

26.06.2017. 21:35

Cik autori sanem par dzejas, stàstu gràmatu? Kapeikas. Tad kà lai dzîvo un attîstàs?Par tiem ismiem, ideologismiesmiem, idiotismiem..Màksla var pastàvèt tikai noteiktà vidè. Śodien attîstàs tikai komentètàju žultsmàksla.. Tauta izbauda genocîdu. Ja par teàtra biłeti prasa 20 euro un pretim neko nesañem, izñemot vecu vielu, par latvieśu màkslas attîstîbu nevar bût runas. Katrs sàk savà tautà, tauta iemîl un izauklè autoru, kas iemîl un iepriecina savu tautu un nekàdi ideologismi nespèlè nekàdu lomu. Màksla rodas no prieka.

Atbildēt

Vai Latvijai ir izvēle

26.06.2017. 21:01

vai tas rakstīts tikai tādēļ, lai apliktu Dziesmu un deju svētkus?

Atbildēt

CENZĒTS

26.06.2017. 20:50

»

Edge

Ja PSRS laikā cenzūra nelaida pie teikšanas brīvdomātājus...


C.: "Ja PSRS laikā cenzūra nelaida pie teikšanas brīvdomātājus........"
-----------------

Varētu padomāt, ka TAGAD, atšķirībā no "nepareizajiem padlaikiem", jau nu gan CENZŪRA laiž pie teikšanas (brīv)domātājus?

Un varētu padomāt, ka šajā pašreizējā "vērtību un tiesiskuma valstī" 100% VISUS tās iedzīvotājus (t.i. nedaudzos vēl atlikušos) patiešām "laiž pie teikšanas" tieši tāpēc, ka LR Satversmē (u.c. attiecīgi saistītajos NA) ir skaidri un nepārprotami definēts, ka CENZŪIRA IR AIZLIEGTA?

PATIESĪBĀ - nekā tamlīdzīga, absolūti.
Ir sacīts: "MELIEM = īsas un greizas kājeles."

Atbildēt

Žulis

26.06.2017. 20:33

»

Marks

Tīri nobrīnījos, ka Pietiek publicē Veinbergas rakstu...


Mans analfabēta viedoklis; pardon, neattīstīta latviešu jaunekļa viedoklis.

Atbildēt

Marks

26.06.2017. 20:28

Tīri nobrīnījos, ka Pietiek publicē Veinbergas rakstu...
Ja par rakstu, Veinberga turpina krāmēt latviešiem uz galvas. Var jau runāt par augsto mākslu, bet tā vienmēr ir bijusi maza daļiņa no tā, ko vispār sauc par mākslu. Visos laikos visās valstīs bija plaši pastāvēti lēti masu darbi, bet tie vienkārši neiztur laika pārbaudi. Tak arī mūsdienās ir mūsu mākslinieki, kuri tiek novērtēti pasaulē un ir potenciāls viņiem kļūt par klasiku pēc gadiem piecdesmit.
Kas ir mūsdienu īpatnība - principā jebkurš var rakstīt un savu sacerējumu uzdot par mākslas darbu. Tas arī ļauj visādām veinbergām sūdzēties, ka latvieši šādi un latvieši tādi.

Atbildēt

Žulis

26.06.2017. 20:15

»

Žulis-Mākslas teorētiķis

Mani neviens neizmācīs! Biju trollis un būšu trollis. Noteikti turpināšu pievemt komentārus, jo esmu īsts latvietis. Tātad stulbs un nekaunīgs. Esmu arī īsts deģenerāts, jo mani vecāki ir latviešu deģenerāti - dzer, nestrādā, nemazgājās, māte ar tēvu visu laiku lamājās un kaujās, mani sauc par lopu, ...


Tu, nicināmā troļļa dvēsele savu lamāšanos mākslu esi izsmēlis un redzot, ka neko ar to nevari panākt, tagad jau nolaidies tik zemu, kā sāc manā vārdā komentus rakstīt. Nav nekā nicināmāka, kā būt niku zaglim, bet tādam zemiskam nelietim kā tev jau tā ir parasta lieta. Kādreiz tu varbūt, sapratīsi, ka esi tikai nožēlojams kvankšķis bez savām domām, savas pārliecības un pašlepnuma, kam vienīgā dzīves jēga ir tupēt pie ķēdes, kurā saimnieks tevi piesējis, un apriet garāmgājējus. Interesanti, kādas tautības pats esi, ja jau jūti tik pataloģisku naidu pret latviešu tautu?

Atbildēt

Edge

26.06.2017. 18:56

"....nepieciešama moderna arēna Zaķusalā ar nosaukumu “Latviešu dziesmu un deju svētku arēna”."
=====================================================
Lai vēl straujāk airētos uz "Nāves salu" (V.Kairišs) - to "gaišo nākotni", par kuru neo-liberālisma ideoloģe un propagandētāja no Zviedrijas daudz nestāsta un neraksta? Super-puper,gigantiska, unikāla, neatkārtojama skatuve Zaķusalā, lai "...pēc 100 gadiem mūsu mazbērni būs apmēram 10% no Latvijas iedzīvotāju skaita, tāds mazs pulciņš latviešu. Tie tad lūkos no krieviski, angliski vai ķīniski–arābiski runājošas Rīgas domes izlūgt mazu estrādīti Dziesmu svētku sarīkošanai." Vēstures doktors, ANO Starptautiskās migrācijas organizācijas Latvijas biroja vadītājs Ilmārs Mežs (Mežs: 2100.gadā pasaulē būs tikai 300 000 latviešu).

Atbildēt

Žulis-Mākslas teorētiķis

26.06.2017. 18:33

»

Žulis

Māksla nepastāv pati par sevi.Mākslai pamatā vienmēr ir kāda ideoloģija, filosofiska mācība, reliģiska pārliecība. Var teikt, ka katra ideoloģija rada savu mākslu. Savus mākslas šedevrus ir radījis nacionālisms, eksistenciālisms, kristietība, budisms.... Savus „mākslas šedevrus” rada arī materiālisms...


Mani neviens neizmācīs! Biju trollis un būšu trollis. Noteikti turpināšu pievemt komentārus, jo esmu īsts latvietis. Tātad stulbs un nekaunīgs. Esmu arī īsts deģenerāts, jo mani vecāki ir latviešu deģenerāti - dzer, nestrādā, nemazgājās, māte ar tēvu visu laiku lamājās un kaujās, mani sauc par lopu, jo patiešām pēc lopa izskatos - plāna maza galviņa, izstīdzējis augums, līkas kājas, mazs daikts, izvalbītas acis. Skolā neesmu gājis, visu, ko zinu, esmu iemācījies no rakstiem portālā, kuru nepārtraukti apcūkoju ar saviem latvieša mēsliem.Es esmu visgudrākais latviešu trollis. Mani sauc ŽULIS, kad taisu lielo vēmienu. Mani neviens neizmācīs. Tikai ar mietu pa galvu, tad gan pieklustu kādu minūti. Esmu īsts latvietis vārdā ŽULIS un citos "nikos" izplūdis vemjot šajā portālā.

Atbildēt

Žulis

26.06.2017. 18:24

Māksla nepastāv pati par sevi.Mākslai pamatā vienmēr ir kāda ideoloģija, filosofiska mācība, reliģiska pārliecība. Var teikt, ka katra ideoloģija rada savu mākslu. Savus mākslas šedevrus ir radījis nacionālisms, eksistenciālisms, kristietība, budisms.... Savus „mākslas šedevrus” rada arī materiālisms un zelta teļa pielūgsmes kults. Jo kroplīgāks pasaules uzskats, jeb ideoloģija, jo kroplīgākus „mākslas darbus” tā rada. Arī pieprasījumu pēc mākslas veido sabiedrībā valdošā ideoloģija, vai tās trūkums. Ja sabiedrībā (kā tas ir šodien) valda materiālisms un patērēšanas kults, tad arī tiek pieprasīti tam atbilstoši „mākslas darbi”. Naivi ir gaidīt un cerēt uz augsto, apgaroto mākslu, ja sabiedrībā nevalda augsta, apgarota ideoloģija. Mūsdienu sabiedrība izsmej un ņirgājas par ticību Dievam. Līdz ar to , tie mākslas darbi, kuri ir radīti ar ticību Dievam, šai sabiedrībai vienkārši nav saprotami un tādēļ nav vajadzīgi. Mūsdienu sabiedrība par kaut ko neglābjami vecu un atpalikušu uzskata nacionālismu. Līdz ar to, visi mākslas darbi, ko ir radījis nacionālisms, tai nav pieņemami. Kas paliek pāri? Materiālisms, „zelta teļa pielūgsme”un patērēšanas kults. Bet šī „trīsvienība” spēj radīt tikai ķēmības. Lielu vietu šajā ķēmību mākslā ieņem ņirgāšanās par visu un visiem, tai skaitā arī par klasiskajām kultūras un mākslas vērtībām. Katrs no mums ir dzirdējis nebalsīs gaudotas un ķērktas Ziemassvētku dziesmas, latviešu tautas dziesmas, redzējis modernajos „mākslas darbos” iekļautos klasisko mākslas darbu elementus... Vēl mūsdienās cieņā ir tā sauktā abstraktā māksla ar tās dažādajiem novirzieniem, kur dekoratīvisms robežojas ar ņirgāšanos par skatītāju, kad viņam kā „liela māksla„ tiek piedāvāts ar krāsām nošļakstīts audekls vai lidojošas vārnas uz asfalta atstātās mēslu pļekas attēls . Tā ir tā saucamā gara nabadzība, pie kuras pieder arī visi uz primitīvajām dziņām un instinktiem balstītie materiālisma ,ateisma un naudas kulta iedvesmotie „mākslas” ražojumi.

Atbildēt

Arturs Priedītis

26.06.2017. 17:59

Dāma nedzīvoja "ļaunuma impērijā". Viņa dzīvoja neoliberālisma un postmodernisma impērijas tvanā. Viņa neko nevar zināt par latviešu skatuves mākslas (aktieru, režisoru, scenogrāfu) ļoti augsto māksliniecisko līmeni, piem., 70.gados, kad vakaros Rīgas teātros bija puse Latvijas ar autobusu simtiem no dažādām pilsētām un ciemiem, bet par oriģinālo skatuvisko ietērpu priecājās pasaules mākslas kritika. Viņa var vienīgi latviešu izdzimteņu manierē stereotipiski visu toreizējo nozākāt. Bet labi, ka viņa vismaz saskata pēcpadomju latviešu "radošās inteliģences" deģenerātu piecūkojumu garīgajā kultūrā. Tas ir labi. Ne visi latviešu varas inteliģenti (kūles, šmūles, zobrati) to uzdrošinās, konģeniāli piebalsojot vispārējai "radošajai" debilizācijai un baidoties no vietējo filistru dusmām.

Atbildēt

mačalka

26.06.2017. 17:43

uzrakstīts jau precīzi... diemžēl arī pati Sandriņa laiku pa laikam čupojas tajā lultūrellītes zaņķī...

Atbildēt

švamme

26.06.2017. 17:39

lai rakstītu tik kategoriskus tekstus, un tajos arī lietojot svešvārdus, šie svešvārdi būtu arī jāpārzin, citādi jau pati kundze ierindojas sevis kritizētajos tēlos.. lai angļu valodā salīdzinātie īpašības vārdi būtu vienā locījumā, tad tas būtu commercially nevis commercial

Atbildēt

Edge

26.06.2017. 17:25

Ja PSRS laikā cenzūra nelaida pie teikšanas brīvdomātājus......
======================================================
Nesponsorēja, Veinbergas kundze, nesponsorēja kādā brīdī PSRS cenzūristi tādus brīvdomātājus kā A.Zinovjevs (Rēgainās virsotnes) vai A.Solžeņicins (Gulaga arhipelāgs). Nevainosim lieki PSRS birokrātus, viņi tikai godīgi centās paveikt savu darbu - nepieļaut "sarkano līniju" pārkāpšanu. Zīmīgs piemērs - V.Belševicas dzej. krājums "Gadu gredzeni", kura izdošanu pati Belševica to skaidroja ar krājuma redaktora Jāņa Sirmbārža labo slavu – “[viņam] bija tik nevainīga reputācija un tik nevainīgas zilas acis, ka acīmredzot uz viņa caurskatītiem krājumiem skatījās bez aizdomām. (..) Viss skandāls notika pēc grāmatas iznākšanas. “Gadu gredzenos” veiksmīgi cauri izspruka viss.” (No Rolfa Ekmaņa intervijas Parīzē 1989. gadā. Vizma Belševica, “Raksti”, 4. sējums. Rīga: Jumava, 2002.)

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: