Menu
Pilnā versija
Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Leons, skolotājs, 57 gadi · 02.01.2021. · Komentāri (40)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Labdien, valdība! Vispirms apsveicu ar iespēju sākt vakcinēties! Gaidu ar nepacietību arī savu kārtu. Bet, kamēr gaidu (un, cerams, sagaidu), nenocietos un rakstu.

Šodien Latvijas radio dzirdēju raidījumu, ka alkohols atļauts, bet grāmatas ne. Nedēļas nogales lielākais deficīts bija sniega lāpstas un ragavas, ko mammas bez distancēšanās aizņēmās viena no otras, varbūt kopā arī ar kādu bacili. Vai tā ir mazāka vīrusa pārnese nekā pirkšana veikalā?

Internets čum un mudž no dažādu veikala deficītpreču pirkšanas iespējām no rokas. Izdoma, kā apiet likumu, zeļ un plaukst. Arī nodokļi iet garām valsts kasei. Cik nojaušu, valsts ņem labākos piemērus no citām valstīm. Bet, kad apvaicājos radiem ārzemēs, neviens nezina, ka veikalos būtu atļautās un aizliegtās preces.

Šajā kariņā pret kovidu pa brīdim arī no valdības puses diemžēl iezogas tāds kā covidiotisma bacilis. Tā teikt, ja nav biznesa tādiem veikaliem kā Depo, lai tad nav nevienam? Jeb kā to saprast?

Klauvēt pie kaimiņa durvīm un aizņemties sniega lāpstu? Vai arī netīrīt celiņu vispār un salauzt kāju, cerībā, ka tas notiks līdz tam, kad vēl mediķiem būs spēks sniegt palīdzību?

Es tad tomēr izvēlos to lokdaunu (cietstāvi?), nevis to, ka man sievai zeķbikses jāpērk par spekulantu cenām no rokas.

Paldies par uzmanību! Domāsim gudri, dzīvosim ilgi un veseli!

Novērtē šo rakstu:

85
13