Menu
Pilnā versija
Foto

Kur ir manas ragaviņas?

Leons, skolotājs, 57 gadi · 02.01.2021. · Komentāri (40)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

paga paga

07.01.2021. 15:19

Ārzemēs jau sen atzina par nepareizu preču apklāšanu supermārketos, bet redzams, ka Latvijā valdībai ir palēlinātās informācijas iguves dienests, jeb Latvijas valdība mīl kāpt uz grābekļa divreiz.

Atbildēt

esiet mierīgi

04.01.2021. 17:21

muļķus nevakcinēs

Atbildēt

LoxDaunis

04.01.2021. 02:15

Tūlīt učukus un učenes pirmos savakcinēs, varēsi cietstāvēt.

Atbildēt

Leonards

03.01.2021. 20:40

Leon,kad visi būs sadzīti pa būriem tad kovids beigsies un varēsi pirkt,bet pasteidzies!

Atbildēt

!

03.01.2021. 18:34

»

nu, skolas ražo idiotus


tas tacu ir asv plans sava kolonija mulku zemes piefrontes josla !

Atbildēt

ltv1 turpina melot ari 2021 gada !

03.01.2021. 18:33

zinas 18:00 stasta par covod-19 saslimuso skaitu un letalo gadijumu skaitu Krievija,bet aizmirst pastastit par sava sponsora sorosa zemes asv covid -19 statistiku,nestasta ka latvija covid -19 saslimuso skaits ir 2x lielaks neka Krievija,rekinot uz 100000 iedzivotajiem.

Atbildēt

Nu gan

03.01.2021. 18:22

»

labrīt!

Kariņš kandidēja un tika ievēlēts Eiropas parlamentā,no kurienes tika aicināts kandidēt uz premjera posteni.Gobzems tika nominēts par premjeru,bet nesaņēma pielaidi valsts noslēpumam.Ir nu gan jums īsa atmiņa vai varena skleroze


Atmiņa nav īsa, un atceramies,ka valsts noslēpumam pielaidi piešķirt, nedot, atņemt - tas ir ērts mehānisms izmanīgu spēku rokās, bez pārskatāmiem kritērijiem un ērtā " savējo pulciņa" slepenības aizsegā.

Atbildēt

nu, skolas ražo idiotus

03.01.2021. 18:14

................

Atbildēt

labrīt!

03.01.2021. 17:52

»

Nu gan

Nujau gan! Atraduši salīdzinājumu! A.Gobzems, kas par to vien jau pelnījis cieņu, ka, no sava daraksta Pēdējās vietas, 38., apsteidza citus un tika ievēlēts Saeimā godīgā sacensībā - un turpretī Viņķele, kuru tauta izsvītroja vispār negribot redzēt valsts vadībā, kā arī Kariņš kurš Vispār nogaidīja ...


Kariņš kandidēja un tika ievēlēts Eiropas parlamentā,no kurienes tika aicināts kandidēt uz premjera posteni.Gobzems tika nominēts par premjeru,bet nesaņēma pielaidi valsts noslēpumam.Ir nu gan jums īsa atmiņa vai varena skleroze.

Atbildēt

Nu gan

03.01.2021. 16:24

»

Attīstībai/PAR! biedre

Nešaubos, ka tu par ministru prezidentu gribētu redzēt homofobu un rasistu Aldi Gobzemu


Nujau gan! Atraduši salīdzinājumu! A.Gobzems, kas par to vien jau pelnījis cieņu, ka, no sava daraksta Pēdējās vietas, 38., apsteidza citus un tika ievēlēts Saeimā godīgā sacensībā - un turpretī Viņķele, kuru tauta izsvītroja vispār negribot redzēt valsts vadībā, kā arī Kariņš kurš Vispār nogaidīja ērti malā stāvēdams, pat necentās kandidēt. Lieciet nu mierā Gobzemu.

Atbildēt

iPhone ~

03.01.2021. 15:04

»

jautājums

Leon,bet kur Jūsu sniega lāpsta no pērnās ziemas


Šitā suga novecojušos modeļus nelieto.

Atbildēt

jautājums

03.01.2021. 14:10

Leon,bet kur Jūsu sniega lāpsta no pērnās ziemas?

Atbildēt

Derdz

03.01.2021. 12:04

Kā tur mālē, laikam, ka sabiedriba ir coviddisedenti, bet varbūt otrādi, augša, coviddisedenti

Atbildēt

Ehehehe

03.01.2021. 11:20

»

Kur vien klausos un skatos radu rados

nekādu saslimšanu! Šajos “kara laika” apstākļos pat ar gripu vairs neslimo, jo nostrādā izdzīvošanas imunitāte. Bezrūpības un bezgribas laiks beidzies...


Lūk, šitas ir reāli smieklīgi- instinkti paliks, auglības nebūs!:))) Latvieši jau tagad tik švaki vairojas, ka šim mērķim tērēt laiku un resursu būtu absolūti lieki!:)))

Atbildēt

Mietpiļsoņis

03.01.2021. 11:11

Cietstāvei un ilgspējai ir citi mērķi, bet salauztās kājas pievienosim sirdzēju ...dēmijai.

Atbildēt

zeķbikse

03.01.2021. 10:09

Mūsu valdība ir super!

Atbildēt

Zuze

03.01.2021. 09:39

»

nepiekrītu

Cienījamais Leon, cienījamais skolotāj! Lai cik man būtu nepieņēmami valdības dažādie lēmumi un haotiskā rīcība, šeit rakstam nepiekrītu. Faktu kļūda. (Darba dēļ labi pārzinu situāciju vismaz divās "ārvalstīs" pašā Eiropas viducī.) Arī ārvalstīs ir veikali, kuri ir slēgti (lielākā daļa veikalu), un ...


Piekrītu jums, ka citās valstīs arī ir daudz preču, kuras nepārdod- vēl pirms mūsu mājsēdes klejoja pa inetu bildes no Francijas (kur dzīvo arī mana kursabiedrene ar ģimeni), ka tur ir mūsu Rimi analogs- lielākā daļa zeķubikšu tipa preču ir aizklātas ar plēvi. Kam nepiekrītu zeķubikses var lāpīt. ja cienījamā skolotāja dzīvesbiedre ir viņa vecumā, tad viņa visu jaunību to ir darījusi. Tāda lieta, kā zeķubikšu izmešana laukā, ja tām iziris valdziņš, sākās labi ja no 2000.gada, bet skolotājiem droši vien stipri vēlāk. taču kopumā es skolotājam piekrītu- loģikas šai dalīšanā nav. Tagad tik daudz brīvdienu, bet bērniem ragutiņas ziemā nopirkt nevar. Nu labi, es dzīvoju lielpilsētā, mums ir pieejami internetveikali, bet, atvainojiet, kādos Pampāļos vai Kārsavā? Bet arī mums- aizvakar vecs, klibs tantuks gribēja Maximā nopirkt cimdus...nedrīkst!!!!! Manuprāt, vajadzēja kā pavasarī- apģērbu veikali nestrādā, bet toties tādās Maximās un Rimi var nopirkt visu, kas tur ir. No apģērba vai apaviem tur ir maz, bet minimumu var nopirkt, arī apenes. Nav jau Pjērs Kardēns, bet līdz pavasarim var izdzīvot maximas leišu apenēs. Tīri normālas. Bet tagad tiešām- ar bailēm gaidu salu un sniegu- vai tiešām mūsu valdība turpinās liegt pirkt sniega lāpstas, ragutiņas un siltās apenes??? Es saprotu, ka daļa no viņiem ir atklāti alternatīvi apdāvināti, bet varbūt vismaz kāds padomnieks kaut ko saprot? Aizbrauciet uz laukiem, tur pensionāriem ne tikai nav interneta veikala, tur nav arī interneta.

Atbildēt

Kur vien klausos un skatos radu rados

03.01.2021. 09:30

nekādu saslimšanu! Šajos “kara laika” apstākļos pat ar gripu vairs neslimo, jo nostrādā izdzīvošanas imunitāte. Bezrūpības un bezgribas laiks beidzies.

“Pandēmija” ir aizsegs NATO mācībām. Vakcinācija ir sabiedrības iznīcināšana un kastrēšna - policistus, mediķus, pedagogus kastrēs - instinkti saglabāsies, bet auglība zudīs. Vecajiem - liekajiem 90, 80, 70. un kolīdz pensijā 65 g v paredzētas citas vakcīnas - ātrākai nāvei.

Patēriņu ietobežos, ekonomiku sagraus, ar vakcinācijas maniakālismu, lai nogalinātu miljonu miljonus, PVO un Pasaules Banka gatavojas jaunām “pandēmijām”, ne tikai C19 viļņiem.


Bet LV valdība izpilda slepenas NATO instrukcijas, tostarp izsludinot masveida testēšanas statistikas melu propagandas datus par inficētiem un mirušiem no “C19”. Mediķi klusē, jo baidās zaudēt darbu un iztikas līdzekļus. Tas pats ar policistiem un pedagogiem.

Izglītības vietā būs dzīvnieciska apmācība attālināti, jo izglītību iegūstt mācību procesā - ar pedagoģisko darbu, sociālo kontaktēšanos un zināšanu apguvi vienlaikus. Sagraujot izglītības sistēmu, sagrauj tautas nākotni un vēsturisko pieredzi.

Novājināta tauta viegli pakļaujas savai iznīcināšanai.

Atbildēt

P.

03.01.2021. 04:29

Ai nu beidziet. Nebūtu aizlieguši sniega lāpstas tirgot, baltus Ziemassvētkus mums būtu neredzēt kā savas ausis. Tak tieši nākamā dienā pēc aizlieguma sāka snigt. :)

Atbildēt

nepiekrītu

03.01.2021. 02:39

Cienījamais Leon, cienījamais skolotāj! Lai cik man būtu nepieņēmami valdības dažādie lēmumi un haotiskā rīcība, šeit rakstam nepiekrītu. Faktu kļūda. (Darba dēļ labi pārzinu situāciju vismaz divās "ārvalstīs" pašā Eiropas viducī.) Arī ārvalstīs ir veikali, kuri ir slēgti (lielākā daļa veikalu), un atvērti tikai tie, kas tirgo pirmās nepieciešamības preces. (Jāsaka, par zeķubiksēm gan, tas ir stulbums mūsu valstī. zeķubikses nav tā lite, ko, saplīstot, pats salāpīsi vai uzšūsi jaunas. Tās būtu jāpielīdzina pie higiēnas precēm.) Vienā, lielajā valstī, DE, atvērti ir pārtikas lielveikali, atvērti veikali ar sortimentu "higiēnas preces", kurā gan šampūnus, gan tās pašas bēdīgi slavneās zeķes vai zeķubikses arī varētu iegādāties. Otrā, pavisam nelielajā rietumvalstī, savukārt laikrakstā ievietoti attēli, kā veselas preču nodaļas tiek pārklātas ar tumšo plēvi - lai tām netiktu klāt pircēji. Jautājums par to, ko drīkst vai nedrīkst pirkt, vienkārši atkrīt. Nav pieejams, tad nav. neko nepadarīsi. doma: lai klienti nepulcētos bariem ap precēm, kuras iegādāties nav pirmā nepieciešamība, atšķirībā no pārtikas utt.

Atbildēt

asv kolonijas izvele

02.01.2021. 22:52

»

Tu esi pērkama politiskā m_ _ _ a

jo tikai tāda var genocīdā apsūdzamu noziedznieci piedāvāt premjera amatam


asv paligskolas absolvents vai sorosa iso kursu abiturente-Dievs tava zeme deg!

Atbildēt

ministrs postitajs

02.01.2021. 22:48

»

Padomju inženieris-cietstāvis

CK māju Elizabetes 2 speršot gaisā. Viegli nebūs. Toreiz būvējām pamatīgi


kad kulakovs dzeruma auroja Ogre,tad vina fanati postija elekrovilcienus,tagad brivaja latvija kulakovietis kaut kads operblejejs kluvis par ministru megina iznicinat daudzstavu fundamentalas celtnes Riga.

Atbildēt

kompetences darbībā

02.01.2021. 22:27

Tā arī nav saprotams, par ko skolotājs sašutis . Ka nav pilnīgs lokdauns ? Vai, ka sieva bez zeķubiksēm staigā ?
Tak lai iesniedz iniciatīvu ,,Mana balss ,, un vāc parakstus pilnīgam lokdaunam. Tad te visas nozares varēs likvidēt . Iestāsies pilnīga izaugsme un veiksmes stāsts .Un varbūt notiks neiespējamais brīnums medicīnas vēsturē -tiks simtprocentīgi iznīcināts ļaunais vīruss .

Atbildēt

Klaunu vairumtirdzniecības bāze

02.01.2021. 22:09

»

Tu esi pērkama politiskā m_ _ _ a

jo tikai tāda var genocīdā apsūdzamu noziedznieci piedāvāt premjera amatam


Vai tad bija šaubas , ka tur cita veida biedri un biedrenes arī ir ? Bijuši tikai pircēji !

Atbildēt

ha-ha

02.01.2021. 22:01

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ceru, ka Kariņa valdība kritīs un par jauno premjeri kļūs Ilze Viņķele...


Protams,Kariņš vietā vajag kādu vismaz komsorgu,ja ne čekas aģentu,lai gan, Kariņš jau tagad ir LPSR bijušo komsorgu valdības vadītājs,kas liek aizdomāties par Latviju,kā par ES protektorātu Kremļa emisāru vadībā,nevis par lepnu ,neatkarīgu Eiropas valstī,kurā ir spējusi tikt galā ar okupantiem,kangariem un kuru vada kārtīgi patrioti bez kangaru zīmēm un čekas aģentu kartēm.

Atbildēt

Padomju inženieris-cietstāvis

02.01.2021. 21:58

CK māju Elizabetes 2 speršot gaisā. Viegli nebūs. Toreiz būvējām pamatīgi!

Atbildēt

Skolotāj

02.01.2021. 21:19

Vai jau parakstījies par Saeimas atlaišanu !?!??!?

Atbildēt

asistents

02.01.2021. 20:39

Cik ilgi turpināsies tukšā muldēšana, par nogurušajiem covida apkarotājiem? Vai valdībai nav kauns mediķu priekšā, par savu nevarību, nespēju rīkoties ārkārtējos apstākļos? Visa muļķošanās ar veikaliem, laikā kad robežas vaļā, ir noziegums! Jāslēdz ir netikai sauszemes robežas, bet arī jāpārtrauc AIR/BALTIK kustība! Ja to neatļauj darīt ES birokrāti, tad vajag pateikt, ka mūsu rosīšanās ir tikai imitācija!

Atbildēt

dzērējs-lasītājs

02.01.2021. 20:15

Gribētu zināt tos Ekonomikas ministrijas varoņus-preču tirgošanas aizliegumu autorus!

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

02.01.2021. 20:11

»

Tu esi pērkama politiskā m_ _ _ a

jo tikai tāda var genocīdā apsūdzamu noziedznieci piedāvāt premjera amatam


Nešaubos, ka tu par ministru prezidentu gribētu redzēt homofobu un rasistu Aldi Gobzemu!

Atbildēt

Tu esi pērkama politiskā m_ _ _ a

02.01.2021. 20:05

»

Attīstībai/PAR! biedre

Ceru, ka Kariņa valdība kritīs un par jauno premjeri kļūs Ilze Viņķele...


jo tikai tāda var genocīdā apsūdzamu noziedznieci piedāvāt premjera amatam!

Atbildēt

Attīstībai/PAR! biedre

02.01.2021. 19:52

»

lāpsta

Mūsu valdošā kliķe (Levits+Kariņš) iedzīvotājiem ir ļaunāka par Covid


Ceru, ka Kariņa valdība kritīs un par jauno premjeri kļūs Ilze Viņķele!
Viņķele ir krīzes menedžere un gandrīz gada garumā iznes visu smagumu! Citi ministri un ministres dzīvo cepuri kuldami un sūdzās par garlaicību un bezdarbību. Viņķele strādā nepagurusi un atdod sevi visu valsts labklājībai. Kariņš arī strādā, bet ne tik daudz un tomēr ir pārguris un vairs nevelk.

Atbildēt

lāpsta

02.01.2021. 19:40

Mūsu valdošā kliķe (Levits+Kariņš) iedzīvotājiem ir ļaunāka par Covid

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: