Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Aģents, kurš nesadarbojās

06.12.2020. 20:33

»

Aģents 007

Paldies viņam . Tāds viņš ir joprojām. Kā aizrādija viena Latvijas prezidente pensionāriem pie Brīvības pieminekļa: Ar galvu vajag domāt... Šīs nu ir tas gadījums ka aizrādījums noderēs


Man liekas, ka vislielāko, kriminālo kaitējumu un vīrusa izplatību ļoti sekmēja šādi un citādi paziņojumi. Arī Kalviņš, mman liekas samuldēja par COVIDu nezinātniski.

Kādēļ šādi paziņojumi nāca šādā izpausmē. Ja arī tas būtu tā, to nedrīkstēja izpaust muļķu tautai, gobzemiem un Co, kuri staigā kā varoņi un saka - Covida nekāda nav. Bet tas plošas kā aptracis, visā pasaule pacelta kājās, nu jau miljoni izmiruši, jauni un veci. Tas jau līdzinās pasaules karam, bet Latvijā plosās "HIBRIDKARŠ" un ko teica šī, Baiba Rozentāle? Teiktais nozīmē - valdības pasākumi ir aplami, nekāda izsargāšnās nav vajadzīga?
Komeentārs Pietiek.com, lasi:
08.04.2020. 09:34
“Koronavīruss nav īpaši lipīgs un agresīvs!” “Koronavīruss agresīvs nav. Arī lipīgums nav augsts, jo, kā saka epidemiologi visā pasaulē, viens inficētais var vīrusu nodot tālāk diviem, diviem ar pusi, maksimālais trim cilvēkiem. Tātad tā nav augsta inficētība, augsta tā būtu, ja mēs runātu par 10 vai 15, 20 inficētajiem no viena infekcijas avota,” TV24 raidījumā “Dienas personība ar Veltu Puriņu” skaidro Baiba Rozentāle, RAKUS Latvijas Infektoloģijas centra galvenā ārste.
Satraukumu par vīrusu rada fakts, ka tas ir kas jauns un nevienam pret to nav imunitātes.”Šeit viss ir atkarīgs no nespecifiskās šūnu imunitātes. Izrādās, ka daudziem cilvēkiem pie nelielas inficējošās devas, ieelpojot maz vīrusa, tā daļiņas tiek iznīcinātas. Tieši tādēļ 80% izslimo bez simptomiem vai ļoti viegliem – viegls klepus, kas pēc īsa laika pāriet,” turpina Rozentāle.

TĀTAD, ROZENTĀLES TEIKTAIS PIERĀDA, KA VALSTS IEVIESTAIS ĀRKĀRTAS STĀVOKLIS IR APLAMS, NEVAJADZĪGs, TAUTU TRACINOŠS, bezjēdzīgs utt.?

Ko par to teiktu Boriss Džonsons un tie, kuri sasirguši vai kuru ģimenes locekli jau miruši, kaut neslimoja, jauni pēc gadiem? ???????

Atbildēt

MI

06.12.2020. 20:13

»

Skolnieciņš no svētupes

Mani mīļie tautieši, šajā ārkārtējā laikā būsim apzinīgi, nevazāsimies pa baznīcām. Brīvajā laikā neapmeklēsim baznīcas, bet paliksim mājās. Atcerēsimies sentēvu paražas un tradīcijas. Godināsim Latvju Dievus. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Dzīvosim draudzīgi un saticīgi. Lai Latvju Dievi mūs ...


Skolnieciņ!
Nedomājot par to, vai tu to raksti ar sarkasmu, vai no sirds.

Bet teikšu. Tu pagaidām esi vienīgais, kurš ik pa laikam uzraksta ko manai sirdij tīkamu, pazīstamu. Jo man nesanāca būt mājās kad ar zobenu kristīja.
Tā kā joprojām esmu sens un dzīvs.

Līdz šai dienai neesmu sapratis kā var iet baznīcā sēdēt pirmajās rindās un ikdienā darīt tik kontraversālas lietas.
Man nekas nevar būt kopējs ar tādiem.
Es labāk tad aprunājos ar simtiem gadu sirmu ozolu.

Jauku vakaru un darbīgu nākotni.

Atbildēt

ha-ha

06.12.2020. 20:08

»

nedzirdēju

Kurš no valdības ir teicis, ka vakcinācija būs obligāta


Gripas vakcīnas visiem nebūt nebija pieejamas un nav pieejamas,ja makā ES labklājības dilonis latviešu augstmaņu sagādāts.

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

06.12.2020. 19:51

Mani mīļie tautieši, šajā ārkārtējā laikā būsim apzinīgi, nevazāsimies pa baznīcām. Brīvajā laikā neapmeklēsim baznīcas, bet paliksim mājās. Atcerēsimies sentēvu paražas un tradīcijas. Godināsim Latvju Dievus. Turēsim cieņā senlatvju spēka zīmes. Dzīvosim draudzīgi un saticīgi. Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #LatvjuDievuSvētība #saticība # iecietība #sapratne #sentēvi #pagāni #svētupe

Atbildēt

Skolnieciņš no svētbirzs

06.12.2020. 19:50

Ir palikušas 3 nedēļas līdz Ziemas saulgriežiem. Šis ir īstais laiks, lai lūgtu Latvju Dievu svētību sev un savai dzimtai. Atcerēsimies savu senču varenību un viedumu. Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim dzeltenu svecīti par godu Laimai. Savā privātajā mežiņā uz svētakmeņa noliksim cienastu Latvju Dieviem. Rupjmaizes klaipu, trīs saujas graudu, jēlu olu un sauju riekstu. Pieliekot plaukstu pie koka, lūgsim Latvju Dievus. Lūgsim Dabas Māti, lai Dabas Māte dāvā dzimtai veselīgumu, možumu un gribasspēku. Lūgsim Pērkonu, lai Pērkons aizsargā dzimtu no nelaimēm un nelabvēļiem. Lūgsim Laimu, lai Laima dāvā dzimtai finansiālu labklājību, saskaņu un prieku. Lūgsim Veļu Māti, lai Veļu Māte dāvā dzimtai ilgu mūžu. Godināsim Latvju Dievus šajā īpašajā laikā. Veiksmi un labklājību vēlot, Skolnieciņš no svētbirzs [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#ticība #sentēvi #PozitīvāDomāšana #optimisms #DzimtasAizsardzība #LatvjuDievi #Pērkons #Māra #Laima #LatvjuDievuSvētība #veiksme #labklājība #auglība #pagāni #svētbirzs #Skolnieciņš

Atbildēt

Skolnieciņš no svētupes

06.12.2020. 19:47

Ir pienākusi saltā ziema. Nemanot tuvojas Ziemas saulgrieži. Šajā pirmssvētku laikā pateiksimies Latvju Dieviem par visu labo, kas mūsu dzīvē ir bijis. Piedosim mūsu valdībai tās kļūdas un noziegumus pret tautu. Piedosim savus radiniekus, aizmirsīsim aizvainojumus. Dzīvosim draudzīgi un saticīgi. Pateiksimies Latvju Dieviem. Savā privātajā mežiņā zem koka noliksim baltmaizes klaipu, sauju graudu un ābolu par godu Latvju Dieviem. Iedegsim savā mājā svecītes par godu Latvju Dieviem. Iedegsim zaļu svecīti par godu Dabas Mātei. Iedegsim tumši zilu svecīti par godu Pērkonam. Iedegsim pelēku svecīti par godu Veļu Mātei. Iedegsim dzeltenu svecīti par godu Laimai. Ticēsim labajam, ticēsim Latvju Dieviem! Lai Latvju Dievi mūs svētī! Lai Latvju Dievi mūs sargā! Lai Latvju Dievi stāv mums klāt!
Svētīgi, Skolnieciņš no svētupes [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
#LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #pagāni #svētupe

Atbildēt

Atkal pieķēzījis visas vietas

06.12.2020. 19:36

»


ar savu murgu palagu.

Atbildēt

par ko diskutēt?

06.12.2020. 19:31

»

Bacilis

https://www.thelocal.dk/20201118/danish-study-finds-no-clear-evidence-face-masks-protect-wearer-from-covid-19-infection...


Izrādās diskusijas laikā vēl angļu valoda jāmāca!

Citāti no tava piedāvātā raksta
It is important to note that the study looked exclusively at the protective effects of masks for the wearer, and not at the wearer’s ability to protect others.
As such, the study cannot be used to draw conclusions on the general merits of using face masks as an effective preventative measure against Covid-19 infection, the researchers behind the study said.
In the non-face mask group, 2.1 percent of participants were infected with new coronavirus, while 1.8 percent of participants in the face mask-wearing group were infected.

Turklāt vēl izrādās, ka masku nelietotāji inficējās par gandrīz 17% vairāk nekā masku nēsātāji!!

Atbildēt

MI

06.12.2020. 19:31

OK. Šeit rakstās par sejas maskām.
Ir, nav, kas?

Cilvēkam kaut cik izglītotam ir pietiekams, lai zinātu kā šis draņķis izplatās, lai saprastu kā pasargāt sevi un citus. Šeit nav vajadzīgs pat Uga.
Vajadzētu pietikt vismaz ar vidusskolas zināšanām. Kaut vai noklausītām.
Vajadzētu pietikt ar to, ka zinātu kā šis draņķis izplatās:
Vai tas izplatās uz žurku apm.ztiem dārzeņiem.
Vai tas ir dzeramā, nevārītā ūdenī.
Vai tas pārnesas asins ceļā.
Vai tas ir siekalu ceļā.
Mednieki taču neaiztiek jukušas lapsas. Lai taisītu pašiņuš, redz kādi zobi. Medījumu gaļu taču arī pārbauda.
Un tā varētu turpināt.
Pie reizes neviens arī nevar saskaitīt cik mēs vispār esam izbēguši no tā kā esam. Kurš pateiks cik mēs esam pateicīgi, ka ir dzīvi vienai vai otrai vakcīnai. Nu jā, Tas jau neskaitās, tas ir pašsaprotami.

Ok, pie maskām.
Ja nu reiz ir tā, ka šis draņķis izplatās pilienu veidā. Tad vajadzētu paņemt vienkāršāko lupatu un uzpilināt uz viņas pilienu siekalu un skatīties, kur tas paliek. OK, pievienosim spēku un izkleposim viņu. Vai lupata aizturēs ko?
OK, esam brīvā dabā un klepojam uz nebēdu, kur paliks piliens pēc 5 minūtēm? Vai tu viņu no zemes ieelposi?

Tālāk domā pats. Kas esi tu? Bet izglītībai ir nozīmes. Tikai izglītība, kultūra un zinātne ir virzījusi šo pasauli.

Un tagad pakretinēšu.
Mums alternatīvajā jurisprudencē, kriminālštellēs tagad tiek lietota sapratne. _Izmeklēšanai nezināmā laikā, vietā, utt. noticis noziedzīgais nodarījums. Cilvēkus par to pie tiesas sauc.
Ok, ejam tālāk. Ja kāds ir nomiris ar kovidu, bet kāds ir sabiedriskā vietā noķerts bez maskas, tad tik vien kā loģiski, ka cietušie var vērsties ar prasību pret bezmasknieku, jo pie kājas cēloņsakarības. Un lai parpalās izjūk varonis.

Ō, jā sākumskola bez maskām, bet jaunie skolnieki nēsātāji taču var būt.
Kā viņus dēvēt?
Kāpēc manai sievai ir jāspēlē loterija? Kāpēc viņas ģimenei ir jāspēlē loterija?
Vai Valsts ir gatava, ka sliktākajā gadījumā celšu pret viņu un konkrētām personām prasību? Cels jebkurš no mums.

Atbildēt

Aģents 007

06.12.2020. 19:26

»

līdz šim

"cilvēks 444" bija uzskatāms par puslīdz normālu personāžu. tikai līdz šim


Paldies viņam . Tāds viņš ir joprojām. Kā aizrādija viena Latvijas prezidente pensionāriem pie Brīvības pieminekļa: Ar galvu vajag domāt... Šīs nu ir tas gadījums ka aizrādījums noderēs.

Atbildēt

atbilde

06.12.2020. 19:25

»

jautaajums

Kur tad mongoļi un skandināvi dzelzi ņēma,kur bija viņu domnas vai martena krāsnis,kur bija karjeri,kur ceļi,ar kādu transportu rūdu veda


Visiem zobeni bija jau tad, kad sātana sūtnis, Pēteris I, vēl nebija jūs izdomājis, zobeni jau bija, kad sātanam pašam vēl nebija ienākusi velnišķīgā doma prātā par krieviem, ar ko pildīt elles katlus.

Atbildēt

jautaajums

06.12.2020. 19:13

»

no kurienes?

Kādi 300 mongoļu zobeni varētu būt, ko mongoļu zaldātiņi varētu būt pasējuši 300 gadu laikā


Kur tad mongoļi un skandināvi dzelzi ņēma,kur bija viņu domnas vai martena krāsnis,kur bija karjeri,kur ceļi,ar kādu transportu rūdu veda?
Ja teiksi ka ar zirgim,mars uz palīgskolu.

Atbildēt

Aldis

06.12.2020. 19:12

Un 13) punkts: Autors ir mudaks.

Atbildēt

Puteklis

06.12.2020. 19:11

Varētu palūgt uzvārdus 5.punkta ilustrēšanai? Nevaru nevienu iedomāties.

Un - kas ir "latviskais viedums"? Ir arī "spāniskais viedums", "krieviskais viefums" un "amerikāniskais viedums", vai arī tie pārējie visi ir neviedumi?

Un vēl. Vārda cividioti liefošanu pilniem stobriem lieto abas frontes puses ;)

Atbildēt

būse

06.12.2020. 19:10

Kāpēc ar jautājuma zīmi? Paskatiesties ko dara šuplinska un jautājumu vairs nebūs

Atbildēt

no kurienes?

06.12.2020. 19:09

»

fakts

Skandināvija atrasti apmēram 300 vikingu zobenu,Krievija ap 300000.Ko nu


Kādi 300 mongoļu zobeni varētu būt, ko mongoļu zaldātiņi varētu būt pasējuši 300 gadu laikā.

Atbildēt

antropoloģija

06.12.2020. 19:07

»

pilnai laimei

Latvju raksti ir pilnīgi identiski rusu rakstiem.Arī aiz Urāliem atrodami Lielvārdes jostas raksti


Baltu svētuma simboli, īpaši kāškrusts, sargs pret visādiem mošķiem un nešķīsteņiem, tūkstošiem gadu laikā ir izplatījušies visos kontinentos.
Mums ir daudz līdzību gan ar som-ugriem, gan skandināviem, gan ģermāņiem, ne tā kā negatīvai selekcijai, kuru gēniem 47 hromosomas, zemākiem primātiem - homo russicus.

Atbildēt

to Derdz

06.12.2020. 18:58

»

Derdz

Ja viņa būtu tik ļauna, tad tadu latviešu vairs nebūtu un tajā laikā krieviem bija tadi apstakļi, ka varēja visus..bet ļoti mazu daļu izsūtīja, jā, tas arī nosodāmi. Tāpēc nepārspīlē jeb būs visiem iespēja dievu iesūdzēt tiesā


Miljons jūsu, smirdīgo staļinisko izdzimteņu, dzīvības nav vienas latviešu bērna asariņas vērtas, bet uz jūsu rokām ir desmitiem miljonu nevainīgu cilvēku asinis. Nekādu garu tiesas procesu nebūs. Ar vienu spriedumu jūsu, sadistu un pederastu, varzu pasludinās ārpus likuma, bet par pēdējiem, kuri vēl nebūs padarīti nekaitīgi un slapstīsies, tiks izsludinātas balvas miljona apmērā, lai uz cilvēku planētas nepaliktu ne mazākās liecības, ka tādi necilvēki te mituši.

Atbildēt

Bacilis

06.12.2020. 18:57

»

par ko diskutēt?

Mācīt demagogiem pamatskolas bioloģijas kursu? Atspēkot neeksistējošu institūtu neesošu zinātnieku nekad neveiktu pētījumu rezultātus? Sen jau ir teikts- nediskutē ar idiotu, viņš novilks tevi līdz savam līmenim un tad uzvarēs ar pieredzi


https://www.thelocal.dk/20201118/danish-study-finds-no-clear-evidence-face-masks-protect-wearer-from-covid-19-infection
Nu protams, protams, Viņķelei labāk zināms. Un vēl vienai otrai kovidaitai. Tas tikai viens piemērs, nav jēgas sākt runāt par testiem un tt. Katrs izslēdzot LTV un TVNET var atrast daudz interesanta, un pretrunīga...

Atbildēt

pilnai laimei

06.12.2020. 18:55

»

fakts

Skandināvija atrasti apmēram 300 vikingu zobenu,Krievija ap 300000.Ko nu


Latvju raksti ir pilnīgi identiski rusu rakstiem.Arī aiz Urāliem atrodami Lielvārdes jostas raksti.

Atbildēt

netīram lopam

06.12.2020. 18:51

»

paardomas

Labākais vergs ir tas kas nesaprot ka ir vergs


Nevienu dienu jūs, civilizācijas atkritumi, kopš russi(vikingi) jūs paverdzināja un pievērsa Bizantijas sātanismam, neesiet bijuši brīvi, arī tad, kad tas bija iespējams, 1861. - 1917. un 1991. - 2000. un pēdējais no jums kā vergs beigs savas dienas ķīniešu šahtā, rokot ogles, vai aizies rezerves daļās.

Atbildēt

Padoms

06.12.2020. 18:47

»

debiliķim

ASV balsošana pa pastu bija jau laikos, kad Latvijas teritorijā vēl pastāvēja dzimtbūšana


Kurzeme krievu imperijas atvesta dzimtbusana no 1795 gada ,lidz 1836 gadam .Punkts!

Atbildēt

būtiski

06.12.2020. 18:45

»

nu un

vai tagad šajā valstī ir kas mainījies, izņemot saimniekus un orientāciju


Nevienu nevar varmācīgi rekrutēt un krievu oficieris - deģenerāts, nevar izdrāzt pakaļā, vai savam priekam zaldātiņu nogalināt.

Atbildēt

paardomas

06.12.2020. 18:43

»

vispār

Es neredzu spogulī to ko redzi tu


Paskaties uz sevi!

,,debīliķim,, Stāsts par ASV pastu ir stipri neprecīzs,tāpat ka par visu ASV vēsturi.

Atbildēt

par ko diskutēt?

06.12.2020. 18:43

»

Bacilis

Kāpēc neielaižas diskusijās? Pavisam vienkārši, jo nevar atspēkot ar zinātniski pierādītiem faktiem savus haotiskos un debilos lēmumus. Ja Dānijā veikts pētījums pierāda, ka maskas praktiski nelīdz, tad Viņķele ar putām uz lūpām vervelē ko citu. Tā nav cīņa ar vīrusu un nekad nav bijusi...


Mācīt demagogiem pamatskolas bioloģijas kursu? Atspēkot neeksistējošu institūtu neesošu zinātnieku nekad neveiktu pētījumu rezultātus? Sen jau ir teikts- nediskutē ar idiotu, viņš novilks tevi līdz savam līmenim un tad uzvarēs ar pieredzi.

Atbildēt

agents

06.12.2020. 18:43

Autors var braukt uz maskavu ,tur ar sodienu var "vakcineties " ...

Atbildēt

vispār

06.12.2020. 18:33

»

paardomas

Labākais vergs ir tas kas nesaprot ka ir vergs


Es neredzu spogulī to ko redzi tu!

Atbildēt

ss

06.12.2020. 18:01

Uz kādu PSRS? Tas ir kā nākts pret dienu. Šito karinvinkelbordanveidīgo režīmu , kurš bradā kājām Latvijas Satversmi,likumus, Eiropas konvencijas , Eiropas cilvēktiesību hartu, Nirnbergas kodeksu, var salīdzināt tikai ar Hitleru vai Staļinu.

Atbildēt

nedzirdēju

06.12.2020. 17:38

Kurš no valdības ir teicis, ka vakcinācija būs obligāta?
Gripas laikā arī infektologi aicināja vakcinēties, bet ne jau visi to darīja.

Atbildēt

Fakti

06.12.2020. 17:32

Valdība pārstāv vēlētāju vairākumu. Valdības lēmumi jāievēro. Aģitēt par jaunām idejām un gatavoties nākamām vēlēšanām var arī tagad.

Atbildēt

jautaajums

06.12.2020. 17:19

»

Bacilis

Kāpēc neielaižas diskusijās? Pavisam vienkārši, jo nevar atspēkot ar zinātniski pierādītiem faktiem savus haotiskos un debilos lēmumus. Ja Dānijā veikts pētījums pierāda, ka maskas praktiski nelīdz, tad Viņķele ar putām uz lūpām vervelē ko citu. Tā nav cīņa ar vīrusu un nekad nav bijusi...


Kāpēc neielaižas diskusijās?
Tāpēc ka nav argumentu.
Vai nebūtu racionāli ar argumentiem iznīcināt tos kovidafēras atmaskotājus?
Vai otrādi,covidafēras atmaskotāji ar argumentiem iznīcinās afēristus.

Atbildēt

hm

06.12.2020. 17:17

Kādreiz teica, ka cenzūra pastāvot tikai Padomju Savienībā. Bet Rietumos valdot vārda brīvība un demokrātija. Ja tagad palūkojas Rietumu virzienā, rodas sajūta, ka Padomju Savienība pārcēlusies uz Rietumiem, kur cenzē ne tikai nepareizo viedokli, bet pat ASV prezidentu Trampu. Skolnieki pārspēj skolotāju!

Atbildēt

Balzāms

06.12.2020. 17:12

Šī raksta autoram palīdzēs balzāma kokteilis, balzama kompreses un vispār - asins pārliešana to aizvietojot ar Rīgas Melno..
Skaidrā prātā tas nav ciešams

Atbildēt

Bacilis

06.12.2020. 17:10

Kāpēc neielaižas diskusijās? Pavisam vienkārši, jo nevar atspēkot ar zinātniski pierādītiem faktiem savus haotiskos un debilos lēmumus. Ja Dānijā veikts pētījums pierāda, ka maskas praktiski nelīdz, tad Viņķele ar putām uz lūpām vervelē ko citu. Tā nav cīņa ar vīrusu un nekad nav bijusi.....

Atbildēt

Derdz

06.12.2020. 17:02

»

nu nē

PSRS bija Absolūtā ļaunuma apogeja. Tas bija tautu cietums, kur ieslodzītiem nebija paredzēta ne amnestija, ne soda termiņa beigšanās. PSRS varēja katram savam ieslodzītam uzmaukt kaklā automātu un aizsūtīt suņa nāvē, aizstāvot vājprātīgu sadistu murgainās idejas


Ja viņa būtu tik ļauna, tad tadu latviešu vairs nebūtu un tajā laikā krieviem bija tadi apstakļi, ka varēja visus..bet ļoti mazu daļu izsūtīja, jā, tas arī nosodāmi. Tāpēc nepārspīlē jeb būs visiem iespēja dievu iesūdzēt tiesā

Atbildēt

paardomas

06.12.2020. 17:01

»

nu un

vai tagad šajā valstī ir kas mainījies, izņemot saimniekus un orientāciju


Pat saimnieki nav mainījušies,un orientācija tiem visu laiku perversa.

Atbildēt

Derdz

06.12.2020. 16:57

»

līdz šim

"cilvēks 444" bija uzskatāms par puslīdz normālu personāžu. tikai līdz šim


Esi tik pieklājīgs un apkopo informaciju par covid un maskām, jo fakti kā uz delnas, acu priekšā, bet jautājums par pašu vīrusu kas tads, ka no tā nesanak kas vēl trakāks, un vslsts vai paļaujas uz eiropu jeb asv, ka paši nevaram likt lieta resursus lai izpētītu kas tas tads un ko no sevis viruss parstav. Ne tik ļoti tas vīruss baida, bet tas kas ap to notiek un tā ilūzija un smiekli par absurdiem noteikumiem..

Atbildēt

līdz šim

06.12.2020. 16:49

"cilvēks 444" bija uzskatāms par puslīdz normālu personāžu. tikai līdz šim.

Atbildēt

autors pats ir puņķis

06.12.2020. 16:48

Puņķis uz drāts ar drātētu galvu ir šī raksta autors. Var jau murgot, bet kāpēc jāliek portālā?
Izkatās, ka no trakās mājas kāds rakstījis.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: