Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pietiek lasītāji pēdējā laikā izteikuši dažādas versijas par to, kur no savām telpām Dzirnavu ielā un nu jau arī no biroja Vīlandes ielā pazudusi valsts finansējumu pazaudējusī Reformu partija. Taču, spriežot pēc partijas oficiālā skaidrojuma, eksotiskākās versijas īsti neatbilst patiesībai.

Pirms dažām dienām Pietiek saņēma šādu vēstuli no kāda lasītāja: "Cienījamie pietiek.com darbinieki! Kā stāsta Reformu partijas biedri, tad Reformu partijas birojs ir pārcēlies uz Saeimas frakcijas telpām Jēkaba ielā 16.

Līdz ar to birojs bez maksas izmanto elektrību, internetu, telefonu, telpas, kā arī biroja vadītājs ir noformēts darbā kā frakcijas konsultants un algu saņem no nodokļu maksātāju naudas.

Saprotu, ka, tā kā Reformu partijai ir atņemts valsts finansējums, tad naudas, ko īrēt telpas un darbiniekus, nav, bet vai tā vajadzētu rīkoties tiesiskuma partijai un izmantot valsts administratīvos resursus?

Liels bija tracis, kad Vienotība gribēja izmantot MK telpas, lai tiktos ar reģionālajām partijām, bet šis gadījums ir vienkārši kliedzošs. Cik zinu neviena partija 20 gadu laikā neko tādu nav atļāvusies. Varbūt varat papētīt."

Taču izrādās, ka tik traki ar Reformu partiju vēl gluži nav, - publicējam partijas izpilddirektora Ivo Valdovska skaidrojumu:

"Reformu partija ir atteikusies no biroja telpām Vīlandes ielā, un pašlaik tiek veiktas pārrunas ar potenciālajiem jaunu biroja telpu izīrētājiem.

Jaunajās telpās plānots ievākties līdz 1.08., līdz tam brīdim Reformu partijas biroja mēbeles un aprīkojums tiek uzglabāts noliktavā BOX noliktavas, bet partijas darbinieki - izpilddirektors un grāmatvede strādā attālināti.

Šādas pārmaiņas tiek veiktas, lai optimizētu partijas izdevumus, tai skaitā, ņemot vērā KNAB lēmumu par valsts finansējumu, taču visi pārējie apgalvojumi nav patiesi.

Reformu partijas Saeimas frakcijas telpas tiek izmantotas tikai Reformu partijas frakcijas darbības nodrošināšanai."

Novērtē šo rakstu:

2
0