Menu
Pilnā versija
Foto

Kur var būt tik tizls ministrs?

Uzņēmējs, PIETIEK lasītājs · 28.04.2011. · Komentāri (40)

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Labdien, žurnālisti! Kur var būt tik tizls ministrs, - biju klāt pasākumā šodien, un kauns par Kamparu sametās, tāpēc paņēmu no LETAs ziņu, ko pievienoju zemāk.

Spriediet paši pēc šīs ziņas: „Lai veiksmīgi piesaistītu investīcijas, ir svarīgi formulēt, kas Latvija ir globālajā tirgū, un ko īsti varam piedāvāt investoriem, šodien izstādes Invest Expo 2011 preses konferencē sacīja ekonomikas ministrs Artis Kampars (V). Viņaprāt, Latvijai ir nevis jābūvē sapņu pilis, bet gan jārāda, kāda situācija ir patiesībā.

Taujāts, kas, viņaprāt, Latvija ir globālajā tirgū, viņš atzina, ka uz šo jautājumu nav tik viegli atbildēt un tā būtu veselas konferences vērta tēma. Vienlaikus viņš sacīja, ka atbildi jau daļēji sniedz mūsu prioritārās nozares, kas vērstas uz eksportu un kurām arī jāturpina apgūt ārvalstu tirgi.”

Pasakiet, vai ministram ir jāuzdod retoriski jautājumi vai jāsniedz atbildes?! Tā vietā, lai pateiktu, ko Latvija un viņš kā ministrs piedāvā, viņš iesaka taisīt konferenci, lai secinātu, vai un kas Latvija ir globālajā tirgū. Dumjākais ministrs, kāds mūsu nozarē ir bijis pēdējā desmitgadē. Gerhards jau bija nekāds, šis vēl trakāks.

Novērtē šo rakstu:

0
0