Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Pēc tam, kad Pietiek 1. janvārī (vēlāk tēmu pārtvēra arī citi mediji) aprakstīja to, kā pazīstamā uzņēmēja Ulda Pīlēna (attēlā) ģimenes uzņēmums SIA Integrālās izglītības institūts I3 ticis pie īpatna valsts pasūtījuma – šī uzņēmuma līdzīpašnieks, bijušais mācītājs Juris Rubenis par 3630 eiro vada „apzinātības treniņus” personām, kas tiek dēvētas „Latvijas Valsts augstākā līmeņa vadītāji”, daudzi lasītāji ir interesējušies – kuras tad ir tās amatpersonas, kuras uz viņu rēķina ir apguvušas spēju „līdzsvarot darba dzīvi ar privāto dzīvi no iekšējā centra” un citas nozīmīgas prasmes. Ņemot vērā lasītāju interesi, publicējam pilnu sarakstu.

Apzinātības treniņi augstākā līmeņa vadītājiem: dalībnieku saraksts

1.grupa SIA “Integrālās izglītības institūts - I3” (03.10. – 19.12.2018.)

2. grupa SIA “Totari” (04.10. – 06.12.2018.)

Nr.    Vārds                        Uzvārds                    Iestāde

1.         Andra                    Auziņa                      Valsts darba inspekcija

2.         Daiga                     Avdejanova              Datu valsts inspekcija

3.         Ieva                       Ābelīte                     Patentu valde

4.         Aiga                      Balode                      Nodarbinātības valsts aģentūra

5.         Māris                     Baltiņš                      Valsts valodas centrs

6.         Baiba                     Banga                       Maksātnespējas administrācija

7.         Armands                Binovskis                 Valsts tehniskās uzraudzības aģentūra

8.         Sandis                   Cakuls                      Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

9.         Juris                      Dambis                     Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde

10.       Māris                     Demme                     Būvniecības valsts kontroles birojs

11.       Indra                      Dreika                      Veselības inspekcija

12.       Andris                   Dunskis                    Valsts dzelzceļa tehniskā inspekcija

13.       Renāte                   Fila-Roķe                 Valsts policija

14.       Gunta                     Gabrāne                    Dabas aizsardzības pārvalde

15.       Juris                      Gaiķis                       Veselības un darbspēju ekspertīzes ārstu valsts komisija

16.       Inese                      Gailīte                      Valsts kanceleja

17.       Egils                      Harasimjuks             Valsts tiesu medicīnas ekspertīzes centrs

18.       Svens                     Henkuzens                Zāļu valsts aģentūra

19.       Aija                       Jaunzeme                  Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra

20.       Ilona                      Jurševska                  Sociālās integrācijas valsts aģentūra

21.       Inga                       Koļegova                  Valsts vides dienests

22.       Andis                     Krēsliņš                    Valsts meža dienests

23.       Pārsla Rigonda      Krieviņa                   Zemkopības ministrija

24.       Ģirts                      Krūmiņš                    Lauku atbalsta dienests

25.       Ieva                       Lībķena                    Valsts valodas centrs

26.       Arnolds                 Lukšēvics                 Vides pārraudzības valsts birojs

27.       Gunta                     Medne                      Valsts kase

28.       Baiba                     Medvecka                 Valsts kanceleja

29.       Alda                      Ozola                        Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

30.       Sandra                   Ozoliņa                     Kultūras informācijas sistēmu centrs

31.       Guna                      Paidere                     Uzņēmumu reģistrs

32.       Dace                      Pelēkā                      Valsts ieņēmumu dienests

33.       Vivita                    Pūliņa                       Sociālās integrācijas valsts aģentūra

34.       Mārtiņš                  Rinčs                        Valsts reģionālās attīstības aģentūra

35.       Ingūna                    Slaidiņa                    Latvijas Nacionālais arhīvs

36.       Gundega                Šulca                        Centrālā finanšu un līgumu aģentūra

37.       Elita                      Turka                        Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija

38.       Dace                      Vilsone                     Kultūras ministrija

39.       Vivita                    Vīksna                      Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde

Novērtē šo rakstu:

160
13