Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Visi ir dzirdējuši oficiālo versiju – ka pirmais Covid-19 slimnieks Latvijā nomiris 3. aprīlī un ka tā bijusi 99 gadus veca sieviete, kura kopš 27.marta ārstējās Latvijas Infektoloģijas centrā. Bet ir arī cita versija.

13. martā nomira kādas rajona tiesas tiesneses M. vīrs R. Nekādas koronavīrusa analīzes viņam netika veiktas, bet zinātāji saka, ka viņa slimības īpatnības ir bijušas ļoti līdzīgas un arī ārsti tobrīd teikuši – viņi nesaprotot, kāpēc slimības gaita ir šāda. To saslimušais arī pats telefoniski stāstījis mājas vecākajam.

Gan M., gan R. gāja baznīcā, savukārt apbedīja nelaiķi firma Velis, un kas to var pateikt, vai tā bija likumsakarība vai nejaušība, ka pēcāk infekcija tika konstatēta dažiem baznīcēniem, savukārt Velī saslima veseli seši cilvēki, un tā arī netika noskaidrots, kur viņi varētu būt inficējušies.

Vēl interesanti tas, ka pēcāk „saaukstējusies” arī mirušā vīrieša māte un pie ģimenes mājas redzēti gan municipālie policisti, gan arī medicīnas darbinieki „ūdenslīdēju tērpos” (skat. Facebook video). Nu kā gan šādā situācijā nenoticēt arī baumām, ka pat atraitne esot saņēmusi sodu par pašizolācijas neievērošanu?

Te nu jautājumi ir tikai divi - kurš melo un kāpēc?

https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=790232974716465&id=100011893096355

Novērtē šo rakstu:

118
5