Menu
Pilnā versija
Foto

Labais Rīgas cars Nils

Fanija Golda · 23.02.2019. · Komentāri (26)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Fanija Golda

09.06.2019. 18:19

»

A.P.

Latviešu stubeņi ar šo kroplo autoru/autori priekšgalā un pakaļgalā savā ģenētiski nostiprinātajā aprobežotībā, idiotisma apmātībā un atbilstoši iedresētajām rusofobijas smirdošajām klišejām nav spējīgi saprast galveno: 1) tāds smuks Rīgas cars (noteikti līdzvainīgs noziegumos) nesēž aiz restēm tikai...


Rakstā nav minēti skaidri un gaiši meli par globalizāciju kā kaut ko jaunu un vienreizēju.

Globalizāciju židmasonu B' nai B' rith ieplānoja jau visai pasen, nosūtot Trocki un Ļeņinu uz Petrogradu. Vienlaikus uz Petrogradu devās arī 20 000 jaunu žīdu no visas pasaules. Petrogradā revolūcijas organizēšanai un realizēšanai Krievijā šie žīdi izdeva neskaitāmus laikrakstus ivritā. Gāžot caru Nikolaju II, kas notika ar žīdmasonu B' nai B' rith aktivitātēm, bija plānota vispasaules proletariāta revolūcija kā pasaules ekonomikas globalizācijas pamats un sastāvdaļa, kura vienkārši izgāzās tāpēc, ka Krievijā iestājās neizmērojams haoss. Krieviju no šī haosa faktiski izvilka Ļeņins, mēģinot ieviest kaut kādu nebūt kārtību, jo Nikolaja II laikā valsts pastāvēja tikai formāli, patiesībā tā bija sabrukusi. Žīdmasonu plāns bija gloalizāciju realizēt vēlāk ar Trocki, tomēr Staļins izsūtīja Trocki no Krievijas un izgāza žīdmasonu plānus par vispasaules revolūciju un pasaules ekonomikas globalizāciju. Pēc Otrā Pasaules kara Staļins nepieļāva tiešu ASV ietekmi PSRS, tomēr cionisms PSRS saglabājās ar žīdiem valsts vadošos amatos. Kad Staļins daļu žīdu iznīcināja kopējā represiju katlā, ASV B' nai B' rith žīdmasonu slepkavas Staļinu slepeni nogalināja. Tomēr netieša žīdu ietekma tika saglabāta. Tā vēl visai ievērojami saglabājās līdz pagājušā gadsimta 70. gadiem, kas aprakstīts A. Grūtupa grāmatā Observators. Arī E. Levits ar žīdiem- ebrejiem, saviem vecākiem 70. gados pameta LPSR. Ebrejs E. Levits , kas uzdodas par latvieti, melo žīdiskā garā, ka viņa tēvs bijis represēts. Tad būtu jāsecina, ka arī LPSR VDK darbinieki bija represēti, ar kuriem kopā Leviti aizbrauca uz Izraēlu, vēlāk uz Vāciju? Nē, cionisma centrs tika izveidots Izraēlā... Pārējā informācija par šiem notikumiem atrodama igauņu izcelsmes profesora Juri Lina grāmatā "Zem Skorpiona zīmes", kas angliski izdota vairākkārt.

Žīdmasonu un masonu kopīgie globalizācijas plāni realizējas tieši tagad, kad ar PSKP korporokrātisko daļu, kas PSRS laikos naftas biznesā sadarbojās ar globālo korporokrātiju un žīdmasonu B' nai B' rith, un diversiju Černobiļā tika sagrauta PSRS. Ar Gorbačova un Jeļcina nodevību. Černobiļas zaudējumi bija viena PSRS gada budžeta apmērā. Pietiek lasītājam, domāju, ir jāzin, ka ASV par saviem līdzekļiem šodien būvē Černobiļā ļoti dārgu sarkofāgu. Aukstajā karā uzvarēja žīdu pārvaldītā ASV. Bet globālos cionistus, masonu ložas no dažādām valstīm un tautām noprojām pārvalda un kontrolē židmasonu B' nai B' rith, pasaules ekonomikas globalizācijā uzspiežot pasaulei ASV Fed. rez. sistēmas izdoto ebreju naudu - USD. Nevienam nav noslēpums, ka € ir tikai viegli "pārkrāsots" USD.

Šodien Aukstais karš Latvijā ir pārgājis aukstajā karā starp latviešiem un PSRS okupantiem, kuri nav atstājuši Latviju pēc 1991. gada, kad, visai naivi maldinot Latvijas pamatnāciju, tika izveidota komunistu- čekistu 4. maija republika, ko žīdiski melīgā veidā uzdeva par atjaunoto 1918. gada Latvijas valsti. Kā zināms, vēsturē neko atjaunot nav iespējams un kur nu vēl ar melu palīdzību.

Ja gribat ieraudzīt reālo pasaules ekonomikas globalizācijas saturu, izlasiet vēlreiz uzmanīgi talmuda žīdu jūdaistu trīs pasaulei uzspiestos ebreju impērijas standartus latviešu valodā, kas atrodams Internetā gan krievu, gan latviešu valodā. Ja nevar atrast uzreiz, krievu valodā tie uzejami prof. Kasatonova lekciju ciklā par Krievijas šodienas ekonomikas globalizāciju. Papildus var izlasīt 6. Saeimas deputāta G. Valdmaņa grāmatu Starp dzirnakmeņiem, kurā pieminēta arī žīdu cionistu rokasgrāmata Saeimai "Gudro stratēģija un taktika". Citāti no tās, kas publicēti grāmatā, cieši sasaucas ar "trīs ebreju impērijas standartiem".

ES ir žīdmasonu un pasaules masonu projekts. Židmasoni un masoni paši medijos izplata priekšstatus, ka tās ir "sazvērestības teorijas". Jo visus pasaules medijus kontrolē žīdu mediju pārnacionālās korporācijas ar retiem izņēmumiem. Rūpīgi iepazīstoties ar minētajiem "ebreju impērijas trīs standartiem", viegli pamanāms, kā tie šodien tiek realizēti Latvijā ar ES regulu, direktīvu, EK, ECB un Latvijas Bankas starpniecību I. Rimševica personā.. to mēs labi redzam, kā tas izskatās.

Rakstā nav pilnīgi meli ir arī Ķīnas, ASV, Krievijas prezidentus saukt par nacionālistiski noskaņotiem.

Jo faktiski gan Krievijas Centrālo banku, gan ASV Kongresu, gan Ķīnas zelta rezerves joprojām kontrolē globālais masonu tīkls ar centru Vašingtonas B' nai B' rith galvenajā birojā. Pārnacionālās korporokrātijas, masoni un citi pasaules ekonomikas globalizētāji tiekas starptautiskos kongresos zem nevainīgām iluminātu izkārtnēm, veidojot "pasaules valdību", izstrādājot pasaules ekonomikas globalizācijas stratēģiju un taktiku.

Protams, ka viss nav tik viennozīmīgi un viendabīgi, pastāv arī pretrunas starp Krievijas, ASV un Ķīnas interesēm, kontrolējot ietekmju sfēras un pasaules iedzīvotāju skaitu, to mākslīgi ar visa veida konfliktiem, krīzēm, kariem un citām slēptākām metodēm mērķtiecīgi samazinot.

Ja tik ļoti gribas aplūkot jaunāko fenomenu pasaules ekonomikas globalizācijā, tostarp ASV projektā - ES, tad šodien nopietni ir jārunā par valsts korporāciju. Valsts korporācija ir ķieģelis, no kādiem tiek būvēta globalizētā pasaules ekonomika, kurā ikviena persona neatkarīgi no tās gribas kļūst par mainīgo personu, jauna tipa cilvēku, kurš globālās ekonomikas sistēmas tīklos cīnās par savu izdzīvošanu kā biorobots. Latvijā šis fenomens cieši sasaucas ar pēdējiem notikumiem LU rektora "iecelšanā", VP "ievēlēšanā" , EP "vēlēšanu rezultātos". Tas viss vēl konkrētāk sasaucas arī ar virkni sasteigtiem grozījumiem valsts likumdošanā, tostarp ar pielaides došanu valsts noslēpumiem CVK priekšsēdētājam, kas pašlaik ir K. Bērziņa...

Atbildēt

No laukiem

02.03.2019. 21:28

Cik tad tur rīdzinieku bija... No laukiem saskanieši autobusiem saveda, Rīgu parādīja, pabaroja, padzirdīja, cigaretes padalija

Atbildēt

Zoe

27.02.2019. 13:33

Jus krievi stulbi vai, bet domat, ko mēs darisim Rigā bez Nila, ja viņs nebus musu mers??? Latiši ievelēs savejos, tie mums nedo brivbiletes!!! Jums ir galvas via nav??? Nilam nav jābrauc uz Biseļi, vinam jabut Rigā pie mums. On nš Putin!!!! On dolzen bik Rigas mers!!!!!

Atbildēt

Ksenija

26.02.2019. 20:01

Zēni, lūdzu, lieciet like zem jaunām foto - http://datsi.tk (mans niks ksyublondy)

Atbildēt

BumBum

26.02.2019. 17:43

Pļurkt biksēs sanāks Nila aprējējiem

Atbildēt

Pēc Blaumaņa

26.02.2019. 15:43

»

kaķa smiekli

Kas ir Fanija Golda? Neskan labi


Zāra Golbaum. Šnaideriene uz izsaukumu.

Atbildēt

Patriotiskais gars

26.02.2019. 10:50

»

U.U.

Latviešu vieplēniem jauns smeķējums: Ameriks un Ušakovs piedalīsies EP vēlēšanās. Latviešu ūdensgalvas, protams, arī tagad nesapratīs, ka Ameriks atkal izmanto smuko krievu puisīti, lai aiz viņa muguras ielīstu EP, jo par smuko krievu muļķīti balsos visa Latvija, kā tas notiek, ja kādu gribas pažēlot...


MALAČI UŠAKOVA un AMERIKA KUNGI,tas gājiens radīs haosu,trieku sorosoīdu un naziku rindās,vēlēšanās izsitot no kandidātiem vismaz divus šāmējo kandidātus,varbūt pat četrus.Tas viss ir ļoti labi,tas nemaz nava slikti.

Atbildēt

U.U.

26.02.2019. 10:10

Latviešu vieplēniem jauns smeķējums: Ameriks un Ušakovs piedalīsies EP vēlēšanās. Latviešu ūdensgalvas, protams, arī tagad nesapratīs, ka Ameriks atkal izmanto smuko krievu puisīti, lai aiz viņa muguras ielīstu EP, jo par smuko krievu muļķīti balsos visa Latvija, kā tas notiek, ja kādu gribas pažēlot sakarā ar naidīgu vīru uzbrukumu viņam. Par Rīgas latviešu lielāko blēdi nebalsos, bet par smuko krievu Rīgas galvu balsos visi un tāpēc viņa saraksts ievilks EP vairākus mēslus. Bet to jau latviešu ušakova stulbie rējēji nesaprot, jo ir piedzimuši jau pilnīgi muļķi, kā šī teksta pietaisītājs.

Atbildēt

noriebies

26.02.2019. 09:32

Kad pazudīs šis nīstais ušaks !!!

Atbildēt

kaķa smiekli

25.02.2019. 23:47

Kas ir Fanija Golda? Neskan labi.

Atbildēt

Ir jāsaprot

25.02.2019. 12:30

Ka A.P.nav tas pats ARTURS PRIEDĪTIS,tas nevar tā būt,jo šitā skribelē tikai rūdīti sorosoīdu troļi un eļpi,šāmējo rokraksts niku "laupīšana".

Atbildēt

hi hi

25.02.2019. 12:17

sara golda,kāpēc cars,tu taču gejropā----raksti ķeizars,vai karalis,vai lords,vai pērs.Nevajag izrādīt savu bochēmas stulbumu!SAPRUMPT.

Atbildēt

Kirsis6666

24.02.2019. 13:07

Fanija Golda ir tik pat laba kà es.Jégas nekādas!

Atbildēt

Roza Markovna Budapesht

24.02.2019. 12:42

Riga horošij gorod ,no iščo mnogo latišej

Atbildēt

vecais

23.02.2019. 22:19

misters 20% tikai pēc pases skaitās latvietis,bet,lai nu būtu tā,kā Priedītis viņu uzkrītoši prezentē,lai radītu iespaidu par latviešiem kā zemcilvēkiem,bet krieviem kā skaistiem,naiviem muļķīšiem,kurus nelietīgie latvieši apstrādā kā piemājas zemīti.Nevar saprast,kāpēc tad nabadziņiem tik ļoti jāmokās tajās vecajās Rīgas ganībās.Jūrmala arī mums pilna ar latviešiem.Drīz Amerikveidīgajiem latviešiem un naivajiem krieviņiem nebūs,kur nospļauties,lai netrāpītu kādam latviešu "daunim".Vai ne,Priedīt?Grūti dzīvot tik šausmonīgi dauniskā vidē.

Atbildēt

Smiklīgi

23.02.2019. 21:37

A.P. vaiga sviedros nopūlas pasniegt vietvaldi par muļķīti Ivanušku, cara dēlu, ar atsauci uz krievu biļinām. Ar to smukumu ir tā, ka - kas par daudz, tas par skādi.

Atbildēt

basta

23.02.2019. 21:23

vai vienreiz nebūtu diezgan? Kaut nedaudz orientējoties psiholoģijā, ir jāsaprot, kas par daudz, tas par skādi. Tā jūs panākat tieši pretējo. Bez tam vēl ir Ņūtona likums par darbību un pretdarbību, kas ir spēkā ne tikai fiziskajā dimensijā...padomājiet, pirms bez apstājas babelējat...

Atbildēt

Janis

23.02.2019. 20:51

Man patīk.AP nepārtraukti,bez izskaistinājuma apraksta un nesaudzīgi kritizē sevi-vienu no latviešu ne labākiem parstāvjiem.Arī tas ir labi,labāk kā,piem.,misters 20.

Atbildēt

...

23.02.2019. 19:11

»

Atbrivotajs

Fanijai ir taisniba . Ja tie amerika nopirktie lautini ,kuri sauc sevi it ka par latviesiem neatbalstitu to kremla kliki ,kura ir sagrabusi varu Riga ,tad vissbutu kartiba . Ja kas tad ceresim ,ka nakosajas velesanas vairs nebus "cimdarsova


Kaut kas nelīmējas kopā,lielākie krievu atbalstītāji gan pagātnē gan tagad ir citas tautības pārstāvji , viņi saimnieko kā Kremlī tā Kapitolijā,bet ASV taču esot sabiedrotie.

Atbildēt

Atbrivotajs

23.02.2019. 19:01

Fanijai ir taisniba . Ja tie amerika nopirktie lautini ,kuri sauc sevi it ka par latviesiem neatbalstitu to kremla kliki ,kura ir sagrabusi varu Riga ,tad vissbutu kartiba . Ja kas tad ceresim ,ka nakosajas velesanas vairs nebus "cimdarsova".

Atbildēt

Agrāk

23.02.2019. 18:45

šo novirzienu (saskaņu) vadīja J.Jurkāns. Kad labējie politologi viņu kritizēja, viņš taisnojās - tas taču sākumā bija ar visiem norunāts, ka viņš vadīs šo partiju, tad ko viņam tagad pārmet?

Atbildēt

to nu gan

23.02.2019. 18:45

Priedītis neapspriedīs.Starp citu,no RD un Saeimā ievēlētajiem saskaņiešiem žīdi nav tikai Ādamsons,Zariņš un Urbanovičs.Ļoti jau viņiem patīk tā partija tāpat,kā Krievu partija,kurā krievu praktiski nav.Īpatnēja gaume tam Priedītim,ka Ušakovu par smuku allaž dēvē.Citus politiķus viņš ne reizes nav nodēvējis par smukiem.Par sievietēm pat nerunājot.

Atbildēt

to A>P>!

23.02.2019. 18:44

Paldies vismaz par to,ka nosaucāt par smuko muļķīti,tikai neko smuku neredzu,ja nu vien nekaunīgu purnu.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: