Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Helenq

24.04.2021. 06:56

Lengvi pažintys meet365.club

Atbildēt

gunars

17.04.2021. 18:57

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Kad vienreiz sis IDIOTS aizversies!!!!

Atbildēt

VĀJPRĀTA bloķēts (un politiski represēts)

16.04.2021. 15:01

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Reliģiska ticība var veicināt garīgo veselību un palīdzēt cilvēkiem grūtībās, īpaši tad, ja viņiem ir grupas vai draudzes atbalsts, taču šādai ticībai var būt arī negatīva ietekme. Priekšstats par elli vai grēku var bojāt cilvēka garīgo labsajūtu, tāpat kā ticība debesīm un piedošanai var šķietami uzlabot psihisko pašsajūtu.

Iespējams, psihologs vai psihiatrs, kam ar pacientu ir kopīga ticība, varētu sniegt labu padomu un akcentēt reliģijas labvēlīgos aspektus.

Atbildēt

Zinītis

16.04.2021. 14:25

Paldies Bojāram par labu darbu!

Atbildēt

kas ir elektrība

16.04.2021. 11:55

tumša lieta, kas gaiši spīd.
DOMĀJIET, bet balstoties un faktiem. Fantazēšana nav domāšana bet šizo...

Atbildēt

un ja

16.04.2021. 11:53

Bojāram būs bijusi taisnība???????????? ne jau diploms dod gudrību, arī mediķiem...
Jā, varēja nākat ar skaidrojumu, ka vīruss mākslīgs, grūti paredzēt tā trikus, KA PATREIZ VAKCĪNAS IR TĀDAS KĀDAS IR UN NAV CITA GLĀBIŅA KĀ VAKCINĒT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ar to, kas ir. Ka Bojāra pētījums šajā situācija neko nemaina, pat ja viņam taisnība.
Bet nevajag muldēt!!!! Cilvēki nemediķi arī mēdz būt Nobela prēmiju laureāti...
Vīrusu radīja virusologi...ārsta ētika to neļautu darīt.

Atbildēt

Piekrītu

16.04.2021. 10:47

»

es arī maksāju nodokļus

un uzskatu, ka Bojārs profesionāli izdarīja savu žurnālista (4. varas) darbu!!! Viņš nav vainīgs, ka VM un tās pakļautībā esošās iestādes ir tik daudzskaitlīgas, bet tik mazspējīgas un neprofesionālas, ka nespēj sniegt pārliecinošus skaidrojumus un argumentāciju sabiedrībai. Esmu par to gatavs maksāt...


Nav ko uzbraukt par zinātniskā konsultanta neesamību. Tika taču aicināti gudrīši no VM vai no kādām tur daudzajām aģentūrām un dienestiem. Ko neatnāca? Nebija pietiekami zinoši? Nevarēja sagatavoties? Atsūtīja pārstāvi, kas kaut kā kaut ko norunāja. Nepārliecinoši. Bojārs bija daudz labāk sagatavojies. Ak,valsts pārvalde, kurā nav svarīgi, kas tu esi, bet kuru tu pazīsti. Tad var imitēt rosīgu darbošanos.

Atbildēt

viedoklis

16.04.2021. 09:38

Līdz šim biju pārliecinats ka sabiedribas veselību apdraud COVID-19 bet tagad uzzinaju ka galvenais apdraudētājs ir TV un Bojara raidījumi.
Nekur jau mēs nēsam aizvirzījušieš no komunistiskās sistēmas negatīvajām īpašībam, esam tās veiksmīgi pielāgojuši bandītiskajai valsts pārvaldes sistēmai ar saukli "demokrātija" un nu mēginam neveiksmīgi aizbāzt muti masu mēdijiem.Tas vienkarši ir smieklīgi un bērnišķigi, cik neprofisionāla var būt valsts parvaldes sistēma.

Atbildēt

Jūle

16.04.2021. 03:03

Ciest nevaru to Cenzūras bloķēto, bet šoreiz viņam 100% taisnība.

Atbildēt

TV vērotājs

15.04.2021. 21:21

Trieciet taču to G.B. prom-nav ne gejs,ne feministe,ne progresīvs!LTV-pirmā 100% sieviešu televīzija Eiropā!

Atbildēt

Liels bla- bla

15.04.2021. 20:18

Masonu liberāļu totalitārisma produkts ir Aizliegtais paņēmiens, kura saturā velns klibs nepaliks.

Atbildēt

nodokļu maksātājam

15.04.2021. 20:08

Arī es maksāju nodokļus. Bojāra raidījums bija super, bet neatbilda Partijas un valdības nospraustajai vadošajai līnijai. Tā kā - shut up!

Atbildēt

Kāpēc lai ticētu okupantu režīmam

15.04.2021. 19:35

Okupants krasnopjorovs olegs aicina maksāt nodokļus komunistu 4.maija Latvijai !!! Mani vecāki maksāja nodokļus visu mūžu, vecvecāki maksāja, bet mūža galā izzagts pensiju fonds un "Jūs citā valstī strādājāt" un piga un atņemta saimniecība un iznīcinātas ģimenes

Atbildēt

es arī maksāju nodokļus

15.04.2021. 18:18

»

nodokļu maksātājs

Izskatās ka medijs, raidījums un Bojārs lai ko te neteiktu, tomēr jūtās kļūdījušies...


un uzskatu, ka Bojārs profesionāli izdarīja savu žurnālista (4. varas) darbu!!! Viņš nav vainīgs, ka VM un tās pakļautībā esošās iestādes ir tik daudzskaitlīgas, bet tik mazspējīgas un neprofesionālas, ka nespēj sniegt pārliecinošus skaidrojumus un argumentāciju sabiedrībai. Esmu par to gatavs maksāt nodokļus, lai žurnālisti profesionāli dara savu darbu nevis bazūnē varas taurē kā padomju laikos!

Atbildēt

nodokļu maksātājs

15.04.2021. 18:12

Izskatās ka medijs, raidījums un Bojārs lai ko te neteiktu, tomēr jūtās kļūdījušies.
Vispirms par to liecina atvainošanās. Kautrīga, pat nemanāma, bet atvainošanās.
Nākamais ir par kā te teikt nodokļu maksātāja naudu algots advokātu kantoris, kurš attaisno pasūtītāju. Kurš ies pelt naudas maksātāju? Ne tamdēļ viņus algoja.
Nākamais ir žurnālistikas "guru" piesaiste. Taču kurš ies kritizēt savējos. Medijos tas ir sevišķi izteikti.
Faktiski ir izveidojusies situācija, kla rosinot sabiedrībai svarīgu diskusiju, medijs, raidījums un Bojārs ir ............. sarosinājuši diskusiju paši par sevi. Un tāpēc ir īpaši apjukuši un dezorjentēti, jo nokļuvuši jautājumu un viedokļu krustugunīs, kur paši neprot un nemāk atrasties un uzvesties. Īpaši tas sakāms par Bojāru, kuram vajadzēja kāpt tribīnē un visu paskaidrot. Nav redzēts. Vismaz es nēesmu redzējis.
Tas vēlreiz liek uzdot jautājumus par mūsu mediju kvalitāti un viņu sabiedrisko ( vēlreiz akcentēju - sabiedrisko, ne politisko) uzraudzību.

Atbildēt

Pēteris

15.04.2021. 16:58

Gribētos zināt, kādu viedokli pauda viedā žurnālistikas guru no RSU?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: