Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

paardomas

01.04.2020. 10:16

Ir viena veca anekdote;Brežņevs ar Kārteru spēlē šahu.Rezultātā mūsu mīļotais ģenerālsekretārs izcīnīja godpilno otro vietu,bet Kārters priekšpēdējo vietu.Melots nav nekas.
Propaganda ir propaganda,ir pilnīgi vienalga vai Latvijas vai Krievijas.

Atbildēt

Žulis

01.04.2020. 10:08

Vai tiešām paši žurnālisti tic tādām parādībām kā redakcionālā darba nodalīšana no īpašniekiem, ētikas kodeksa ievērošana, un politiska neitralitāte? Domāju, ka viņi ļoti labi saprot, ka “kas maksā, tas pasūta mūziku” un par sev netīkamu mūziku, neviens nemaksās. Līdz ar to svītra tiek pārvilkta jebkādiem ētikas kodeksiem un politiskai neitralitātei. Atliek tikai viens jautājums: Kā interesēm kalpot? Atbilde skaidra -protams, to interesēm, kuri maksā. Taču, kā mēs redzam, tad šiem naudas maka kalpiem sāk aptrūkt naudiņas un tāpēc jāmēģina iegrābties nodokļos nomaksātājā naudā. Un lai to izdarītu, vispirms ir jāsakarina uz nodokļu maksātāju ausīm makaroni par daudzpusīgu, uzticamu, kvalitātīvu informāciju, kuru viņi it kā visu šo laiku būtu auditorijai piegādājuši un brrriesmīgo kremļa propagandu kas kā ļauns izbadējies pūķis tagad draud savā varā sagrābt cilvēku prātus.
Ja Latvija būtu nacionāla valsts, kuras valdība atbilstoši nacionālisma ideoloģijai rūpējas un aizstāv savu tautu, tad tā arī varētu finansēt mēdijus, kuri kalpo tautas (nodokļu maksātāju) interesēm. Šobrīd valdošais, prettautiskais režīms par tautas naudu var finansēt tikai sev, nevis nodokļu maksātājiem kalpojošus mēdijus….Kas attiecas uz uzbāzīgo, visur esošo reklāmu, tad tā nav nekas cits, kā skatītāju, klausītāju un lasītāju psihes izvarošana. Un , kā mēs redzam no šī raksta, tad mēdiju pārstāvji klaji atzīst, ka viņu eksistenci nodrošina tieši samaksa par savas auditorijas varmācīgu psihes izvarošanu. Situācija, kad valstī par nodokļu maksātāju naudu tiek finansēti informācijas kanāli, kas tiešām sniedz objektīvu informāciju, kalpo nodokļu maksātāju (tautas) interesēm un ar uzbāzīgu reklāmu garīgi un psihiski neizvaro savu auditoriju, iespējama vienīgi patiesi nacionālā valstī.

Atbildēt

!

01.04.2020. 10:05

»

Krievu

Propogandas kanāli sen bija jāslēdz


Bet krievu tv ir mums vienīgais gaismas stariņš Rietumu propagandas ēnā!

Atbildēt

Zemnieks no Tukuma

01.04.2020. 09:50

Kad palasu Tukuma neatkarīgās ziņas, ko vada žurnālistu savienības priekšsēdētāja, gribu piedāvāt - beidziet nodarboties ar tukšu salmu kulšanu. Aicinu pie sevis lauku un meža darbos, nopelnīsiet, izkustēsieties, iepazīsiet praktisko dzīvi. Tikai viens nosacījums, būs čakli jāstrādā.

Atbildēt

jk

01.04.2020. 09:04

nauda jadodo katram latvijas iedzivotajam iznemot tiem ,kas turpina sanemt , jadod ari tiem kam bloketi konti, jo citaadi prognozeju ka buus marodierisms , jo trubaa buus tie kas spekuleja un protams nemaksaja nodoklus, bet tagad vini savas gudraas galvas izmantos lai laupitu , ests gribesies pat zulikiem nav uzkrajumi vairak pa divi menesi. domaju jautriba saksuies ne pa istam ja taa turpinasies.

Atbildēt

caca

01.04.2020. 08:56

Nekadu finansējumu melu samazgu gāzējiem! Tauta, lielāloties, vairs neskatās LV kanālus, jo tie ir vislielākie makaronu karinātāji uz ausīm. Labi, ka vēl ir pasaules mediji un Youtube, kur cilvēki paši dalās ar viedokļiem un izstāsta, kas notiek viņu valstīs.

Atbildēt

Pilsonis

01.04.2020. 08:53

»

hm

ASV un Rietumu ideologi, ka ir mūsu saimnieki, aizņemti ar savām problēmām, pārskata un koriģē ekonomiskās nākotnes programmas. Nav kas maksā krančiem par riešanas pakalpojumiem


Jā, bet šī žurnālistu savienība nav tā, kur apvienojušies sorosisti un ārzemju finansēti aģenti

Atbildēt

Ottis

01.04.2020. 08:28

Ir jānotiek dabiskai atlasei un jaizdzīvo tikai stiprākiem!
Rādās ka ziņu dublēšana un savu finansētāju pasūtījumrakstiem(liekas ka pamatprodukcija)jāpieliek punkts!
Ātri tiks atsijāti falšo ziņu veidotāji un izplatītāji!
TIKAI KONKURENCE SAGLĀBS SITUĀCIJU

Atbildēt

Pizģec

01.04.2020. 08:24

kas ir latvijas informatīvā telpa, tā ir sastāvējusies miskaste, kas ir jāizmet ar visu spaini, jo viss ir sasmirdējis līdz saknei. Nav absolūti nekādas viedokļu daudzveidības, nekādas brīvdomības, viss tikai saimnieku atļautais.Nu, tad nakui šāda prese kādam vajadzīga? Un ar ko tad tā atšķiras no kremļa propogandas?

Atbildēt

hm

01.04.2020. 08:14

ASV un Rietumu ideologi, ka ir mūsu saimnieki, aizņemti ar savām problēmām, pārskata un koriģē ekonomiskās nākotnes programmas. Nav kas maksā krančiem par riešanas pakalpojumiem.
Ko nu?

Atbildēt

TT

01.04.2020. 08:12

Un kas tā vispār ir par valsteli, kuras ārlietu ministrs var būt pederasts?

Atbildēt

Lat

01.04.2020. 08:03

LTV, Latvijas radio, interneta mediji darbojas vienotibas, asv un izraelas labā. Nav mums neatkariba un neatkarigi mediji.

Atbildēt

Krievu

01.04.2020. 08:02

»

Pusvīruss

Krievi nāk nestrādās! Jābaidās no ir no citas puses


Propogandas kanāli sen bija jāslēdz.

Atbildēt

Ilmārs

01.04.2020. 08:01

Būtu interesanti uzzināt autoru, kurš raksta šo informāciju Latvijas Žurnālistu savienības vārdā. Vismaz varētu pacensties rakstīt, ievērojot latviešu valodas gramatiku!

Atbildēt

Nepietiek

01.04.2020. 07:55

Jau ka LTV LR melo vai runā puspatiesības pa mūsu līdzekļiem tagad to vēl darīs visādi tvnet Apollo delfi u.c. privāti mediji nu liekuļi jūs esat Latvijas žurnālisti.

Atbildēt

oma

01.04.2020. 07:26

Nu gan nav jūtams ka samazinās reklāmas.Visu laiku rāda.Tā viņas ir apnikušas.

Atbildēt

Neticu

01.04.2020. 07:10

nevienam medijam- visi atkarīgi no valsts finansējuma- kā vara liks, tā arī runās un rakstīs, jo ne par ko nedarīšanu saņems pieklājīgu samaksu.
KĀPĒC NAV NEVIENA NO VALSTS FINANSĒJUMA NEATKARĪGA MEDIJA?
Lielākā daļa būtu jālikvidē!
Lai pastrādā laukos fizisku darbu!
...mediji- meli, kropļota latviešu valoda( īpaši ar likumu jāaizliedz runāt kropļotā latgaļu valodā), jo ir viena valsts valoda bez dialektiem.
Tauta sen vairs nav aitu bars!
Tukšā runāšana, meli, sabiedrības domu mainīšana, valdošās kiķes piesegšana!
Nevienu kapeiku šiem meļiem!!!!!!!

Atbildēt

lauķis

01.04.2020. 07:08

Tie pat nav makaroni,kā attēlā,makaroni vismaz ir ēdami.Iedomājieties visā ekrānā dibenu no kura spiežas ārā kaka,un skatītājus ar atvērtiem klozetpodiem galvas vietā.Apmēram tāda ir patreizējo mediju būtība.

Atbildēt

Pusvīruss

01.04.2020. 06:51

P.s. Nabadziņi ir tā noformatētu, ka baidās par.
Nav Latvijā žurnalistikas kā tādas! Ir uzspiesta formatēšana! Tirgus konkurences apstākļos , lai apmirst visi šie reklamētāji un viedokļa formatētāji.
Par viena tv kanāla pieminēšanu, tāds arī ir vajadzīgs, lai pavērtu plašāku redzes leņķi, lai domājošs cilvēks varētu salīdzināt!
Drīz būs vajadzīgi nesēji, lai žurnālisti piesakas par nesējuem .

Atbildēt

Pusvīruss

01.04.2020. 06:46

Krievi nāk nestrādās! Jābaidās no ir no citas puses.
Tūlīt visi kļūs par vergiem.

Atbildēt

Q

01.04.2020. 06:44

Vai tautai ir jāapmaksā tas melu, liekulības un propagandas vilnis , kas gāžas no LTV ekrāniem un vienkārši iespārda! Vieni prostituēti žurnālisti, kas izpilda partiju pasūtījumus, lai tad partijas arī maksā par savu propagandu, jo tagad saņem naudu no budžeta!

Atbildēt

VB

01.04.2020. 06:13

Un tas viss deļ kā? Dēļ meliem, kas nāk no šīm kastēm un papīriem? Vai labāk nav atstāt slīcēju glābšanu pašu slīcēju rokās? Iznāktu lētāk.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: