Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

VV

04.05.2023. 17:39

»

Osips

Pasaki vēl ka magnolis naudas ievešanu latvijā bija deklarējis


Vai tik nebija tā, ka viņu Igaunijā vēl aizturēja?

Atbildēt

Jūsmiņš

03.05.2023. 22:56

Nekādi nesaprotu, kur te kukulis no Osinovska un kur kaut kāda Magoņa vaina. Nu iedeva tas Osinovskis savu naudu Magonim, lai tas ar sava radinieka, vai paziņas, starpniecību nopērk rezerves daļa Daugavpils lokomotīvju remonta ceham. Tam faktam kur un kā šī naudas nodošana notika nav nekādas nozīmes, jo katrs taču ar savu naudu var darīt ko tikai grib. Patiesībā knābis, iejaucoties darījumā un atņemot naudu, izjauca lokomotīvju rezerves daļu saņemšanu no Krievijas un nodarīja zaudējumus biznesam.
Prieks par pirmās instances tiesnesi, kas pareizi ir novērtējis situāciju un abus iesaistītos atzinis par nevainīgiem, kas patiesībā tā arī ir. Jā, knābis tagad cenšas glābt savu ādu un izgudro pekstiņus, bet šajos notikumos noziedzīga nodarījuma ne no Magoņa, ne Osinovska nav. Prokuratūras radīts fufelis, lai saglabātu reputāciju un slēptu savu un knābja nelikumīgo rīcību!

Atbildēt

Cilvēks

03.05.2023. 20:03

Man šķiet, ka Grabovskis ir, iespējams skaista, bet aizvakardiena!!! Neticu, ka čalis orientējas mūsdienu tehnikā. Ir sevišķi, ka sen jau ir bijušais!

Atbildēt

Tālavas taurētājs

03.05.2023. 14:40

»

Jupis

Ar kādu sparu un izdomām tiek sargāti Kremļa aģenti.Pat diplomēts Kremļa specdienestu darbonis kļūst par saeima deputatu,kur viņš var darboties brīvi.Viņi tiek apgādati ar īpašumiem un priviliģējam un brīvi var piesaistīt kolaborantus sadarbībai


Tā tas notiek, kad netiek tiesāts okupācijas režīms un nenotiek okupēto valstu dekolonizācija, bet uzreiz ar visiem kolaboracionistiem un okupantiem iesoļo demokrātijā. Okupantus un kolaboracionistus pielīdzina okupācijā cietušajiem un sāk dalīt mantu KGB uzraudzībā. Tādā veidā KGB, viņu satelīti stukači un organizētā noziedzība, kas bija KGB neatņemama sastāvdaļa, pārtapa par biznesmaņiem un politikas sponsoriem. Kremlim nepieciešamā 4.maija republika ar 5.kolonnu gatava iestāties ES un NATO.

Atbildēt

visticamāk

03.05.2023. 13:39

»

?!

cik var murgot


kamēr beigsies agonija un būs smukas bēres.

Atbildēt

Moins

03.05.2023. 13:15

Tas Grabovskis ir eksperts? Jaucot ampērus ar ampērstundām un neko nezinot par modernām noklausīšanās ierīcēm, kuras pašas spēj atslēgties un ieslēgties automātiski, ar 3,6 voltu 12 ampērstundu bateriju spējot darboties pat līdz 10 gadiem?
Diletants.
Labāk būtu no ŽEKA kaimiņmājas Jankam paprasījuši, cik bieži viņi maina baterijas dzīvojamās mājas siltumskaitītājiem...

Atbildēt

Elektronikas konstruktors

03.05.2023. 11:48

Lai arī patiešām parastam radiomikrofonam baterija beigtos ļoti ātri, te ir plašas iespējas inovācijām. Pirmkārt, Nordic NRFL-24L modelis patērē zem mikromaampēra gaidīšanas režīmā un pat pārraides laikā knapi miliampēru. Mums tas strādā pat pa trīs gadi no vienas vienīgas pirkstiņbaterijas, tiesa noraidot vienu vienīgu īsziņu reizi minūtē. Nu, radiomikrofonam patēriņš bez šaubām būs lielāks, bet puse gada nav bezcerīga. Otrkārt, raidītāja apraides radiuss varēja arī būt vien daži metri, mikrovati. Un ārā no svētā privātīpašuma, pie tipa lielās priedes, retranslators ar lielāku jaudu. Treškārt, kas teica, ka to verķi vispār baro baterija. Rīgā ir pilns ar kreptīgām radio un TV stacij;am, tai skaitā GSM torņiem, kur nokāst pāris milivatus uz rezonases tanka ir tik daudz kā divi pirksti apslapināt. Vatus nedabūsi, bet milivatiem sanāks. Un tad tāds mikrofons, teorētiski, var strādāt mūžīgi!

Atbildēt

US.

03.05.2023. 10:29

Bordāns un viņa partijas biedrs Jurašs ir augstprātīgākais, ciniskākais, netīrākais un nepārstrādātākais mūsdienu Latvijā, viņu audzināšanas metode ir pilnīgi līdzīga Krievijas valdības ierēdņiem, kuri izmanto savus pienākumus, lai realizētu savus savtīgos mērķus, viņi paņēma Pāvelu Rebnoku ar krievu noziedznieku palīdzību un atņēma kapitāla olainfarm daļu, viņi atņēma Latvijas pilsonim Skonto stadionu un pārdeva krieviem, Juraša sieva no toreizējā Norvik līdzīpašnieka Gosiļņikova izspieda 500 tūkst. Banka, un par šo summu viņi sagatavoja prasības pret Latvijas valsti 200 miljonu apmērā, juras, bordsn un viņu kriminālpolicisti sozinovs, K .A. Prusaks un ģenerālprokurors Stukāns safabricēja vairāk nekā 100 krimināllietas pret daudziem vīna cilvēkiem un firmām, visus 4 gadus no 2018. līdz 2022.gadam, ķēra, nodarbojās ar reiderismu, spīdzināšanu un atņēma svešu biznesu un īpašumus, kamēr VDD un SAB mierīgi skatījās. pie viņiem noziedzīgas darbības kā detektīvfilmā

Atbildēt

ha ha ha

03.05.2023. 09:21

Ja jau bija 40A akumulators, tad jau laiku pa laikam tā ierīce piestartēja kādu motociklu, kas uzlādēja akumulatoru.

Atbildēt

Jupis

03.05.2023. 09:05

Ar kādu sparu un izdomām tiek sargāti Kremļa aģenti.Pat diplomēts Kremļa specdienestu darbonis kļūst par saeima deputatu,kur viņš var darboties brīvi.Viņi tiek apgādati ar īpašumiem un priviliģējam un brīvi var piesaistīt kolaborantus sadarbībai.

Atbildēt

Žučoks

03.05.2023. 08:46

»

vispār

Kaut kā ļoti pietrūkst informācijas, no kurienes pārliecība, ka noklausīšanās ierīce nedarbojās no tīkla, bet akumulatora un ka to vispār mājā ievietoja KNAB darbinieki personīgi


Lasīju kkur,ka tagad ir gudrās noklausīšanās ierīces kurām ieprigrammējot adresi pašas tur nokļūst un visu noklausās.Tāpat pa nakti tās ar sensoriem atrod strāvas avotus un pašuzlādējas.Tādas ierīces var atklāt,ja rūpīgi seko elektrības rēķinam.

Atbildēt

zagļus ķert var būt nelikumīgi?

03.05.2023. 08:29

nu super ķrievčangaļi, ko vēl samuldēsiet?????????????????????????????????

Atbildēt

vispār

03.05.2023. 07:52

Kaut kā ļoti pietrūkst informācijas, no kurienes pārliecība, ka noklausīšanās ierīce nedarbojās no tīkla, bet akumulatora un ka to vispār mājā ievietoja KNAB darbinieki personīgi?

Atbildēt

poņaķ i prosķiķ :D

03.05.2023. 07:35

🇺🇸Нужно перестать «навязывать вину» чиновникам за «частично верные решения» о локдаунах — Энтони Фаучи.

Проблемы, о которых SVTV предупреждает с момента основания, стали полной неожиданностью для либеральной науки — поэтому чиновников нужно за всё простить.
Translate Tweet

Atbildēt

Jā jā

03.05.2023. 06:31

Ak, šis mūždien nevainīgais Magone! Nevainīgums tieši proporcionāls naudas daudzumam. Hi-hi!

Atbildēt

nu

03.05.2023. 06:28

»

)))

Baterijas ietilpību mēra ampēros ))) viss, staigā tālāk, baterijas ietilpību mēra ampērstundās, savukārt 40 ampērstundas ir tāds klasisks "vasarnīcas signalizācijas rezerves aķītis", ar svaru 10+ kg un atbilstošiem izmēriem, kurus tur nemanāmi paslēpt neveicot celtniecības darbus. Džeimsu bondu kungiem...


Vispār jau ir arī 40A akumulators, tikai 40A ir maksimālā strāva, ko tas var dot ārā.
https://cdn-production.shoperb.com/patareid/images/339007/45b4426b69efc9a0342f5b3d3ad7da70.jpeg
Nav tikai saprotams kāpēc noklausīšanās iekārtai būtu jāliek klāt motocikla starta akumulators ar izmēriem 114x86x71mm.

Atbildēt

Bomzis

03.05.2023. 06:11

Pipeligais grabovdkis aizejot pensijā, paķēra visus darba materiālus, ko tagad izmanto savām lekcijām. Un putra būtiska lieta: ar vienu barošanas elementu Apple airtag strādā gadu. Pizdec, ekspertu atradāt.

Atbildēt

Pirātu partija

02.05.2023. 23:21

Mūsu čekisti ir visu noslepenojuši un aizlieguši. Aizliegti ir pat radiouztvērēji, kas var uzvert noteiktas frekfences, aizliegtas miniatūras kameras, un ierīces kas var atklāt noklausīšanos vai noskatīšanos. Starp citu tās nav dārgas Aliexpres GSM slapētājs sākot no 20$, tik pat par paslēptu kameru meklētāju.
Nesen redzēju specifikāciju mazai mikroshēmai, kas pārveido spriegumu no 220V uz 5v, nav vairs vajadzīgs tranformātors vai drosele. Izstrādē ir arī kondensātori, kurus iebūvē mikroshēmā. Iespējams čekistiem jau pieejami, bet par kosmisku naudu.
Vislabāk noklausīšanās un noskatīšanās ierīci paslēpt LED spuldzē, izskatīsies kā parasta, un neviens nespeciālists pat nepamanīs. Tikai vajag, lai reizi mēnesī, kāds ieslēdz to lampiņu, akumulators jāuzlādē:)
Mūsu čekisti no Žīdu firmiņām iepērk arī programmatūru puspujušo ābolu noklausīšanai. Programmatūra nav lēta. 100. tūkstoši par programmu, 10.tūkstoši par instalēšanu vajadzīgā i-podā.
Kāpēc iPhonā, tāpēc ka visi gudrie, potenciālie čekistu klienti, staigā ar šiem mēsliem.
P.S. Pēc režīma nomaiņās latvānijā, visas čekas izgaiņāsim, valsts noslēpumus atcelsim. Nebūs valsts noslēpumi, nevajadzēs to sargātājus- čekistus. Tādas zagšanas kā to izdarīja Magonis, vienkārši nebūs iespējamas, jo būs pilnīga atklātība. Magoni varēja noķert vienkāršāk, bet 80% prokoratūrā dauni. Paklausījos stukāna runas stilu, tāds pats idiots kā raškas izmeklēšanas komitejas vadonis – bastrikins.
P.S.2
Ļoti interesanti, pie mums pie siles esošie pacēla tarifus par enerģijas pārvadi un sadalīšanu, un tā pat to izdarīja putleriskā raškā. Abās valstīs režīmi dažadi, bet likumus pieņem vienādus. Abās valstelēs režimi kritīs. Raškā jau gada beigās pavisam cita valsts iekārta.

Atbildēt

Uzmanību

02.05.2023. 20:29

Neaizmirstam vienu mazu faktu. Šajā lietā ir iesaistīts tagadējais VID iekšējās drošības vadītājs Aigars Prusaks. Veiksmi karieras izaigsmē.

Atbildēt

spy

02.05.2023. 18:37

»

VB

Tik pat labi tā ierīce mierīgi būtu varējusi tikt pieslēgta pie elektrības, piem kādā lampā, atejas plafonā vai kompī... Tiesai šai gadījumā jāzina kas precīzāks... un precīzi


Traks, vai? pie 220 tos lorinjus nesleedz. Bet no elekromagneetiskaa starojuma var darboties gan. Kaut muuzhiigi. Tie nav leeti, bet pieejami. Cita lieta, cik taalu shie var to uztverto signaalu paarraidiit taalaak, nezaudeejot kvalitaati. Kvalitaati, kas dereetu kaa pieraadiijums tiesaa. Jo noklausiities var arii caur logu vai sienu, kaa jau filmaas raada... So what? Tam, visticamaak, nekaada pieraadiijuma speeka nebuus, der tikai operatiivaam darbiibaam

Atbildēt

Birojs

02.05.2023. 18:22

»

?

Nu ja galvenais ir tas, kad un kā mainītas baterejas, nevis kurš un ko runājis, tad jau tiešām tiesvedība iet galīgi šķērsām


Nekas neiet šķērsām. Pierādījumiem ir jābūt iegūtiem un nostiprinātiem saskaņā ar likumu, tāpēc jau tiek iesaistīts izmeklēšanas tiesnesis operatīvās darbības pasākumiem. KNAB Juraša un Strīķes laikā regulāri pārkāpa likumu, sarunas noklausoties ar nereģistrētām iekārtām, sarunu apjomu koriģējot montāžas ceļā un pēc tam atskaņojot un ierakstot oficiālajā iekārtā. To galvenokārt nelikumīgi darīja ar Militārās izlūkošanas un drošības dienesta rīcībā esošām iekārtām, kuru izmantošana nav pakļauta ne SAB, ne tiesas, ne prokuratūras kontrolei, ģimenes ķēķa līmeņa sarunu rezultātā ar M.Strīķa (Strīķes lauleņa) palīdzību. Pasūtījumu galds.

Atbildēt

VB

02.05.2023. 18:06

»

jautājiens

ups, ateriju bateriju


Tik pat labi tā ierīce mierīgi būtu varējusi tikt pieslēgta pie elektrības, piem kādā lampā, atejas plafonā vai kompī... Tiesai šai gadījumā jāzina kas precīzāks... un precīzi!

Atbildēt

Nelieši!

02.05.2023. 17:57

»

Ja sāk domāt

Nelieši! Cenšas, lai palābtu noziedzniekus


Cenšas pieprasīt, lai ievērotu un pildītu likumus!!

Atbildēt

Vēl jau pastāv arī

02.05.2023. 17:54

»

Žučoks

Vēl jau pastāv arī saules baterejas


ārpuszemes civilizāciju iesaiste operatīvajās norisēs...

Atbildēt

)))

02.05.2023. 17:44

Baterijas ietilpību mēra ampēros ))) viss, staigā tālāk, baterijas ietilpību mēra ampērstundās, savukārt 40 ampērstundas ir tāds klasisks "vasarnīcas signalizācijas rezerves aķītis", ar svaru 10+ kg un atbilstošiem izmēriem, kurus tur nemanāmi paslēpt neveicot celtniecības darbus. Džeimsu bondu kungiem - fiziku neviens nav atcēlis

Atbildēt

Aleksandrs Poika

02.05.2023. 17:43

..kā tautā saka : "sūdi lieli vabulīt"...kur tik daudz pajoliņu salīduši siltās vietās...tas par Jurašu...

Atbildēt

oho

02.05.2023. 17:21

nemaz nezināju, ja Omega nodarbojas ar spectehnikas uzstādīšanu . Jeb tas tāds Grabovska vaļasprieks?

Atbildēt

re

02.05.2023. 17:19

vecais KFBešņiks Jurka G. izdomājis labi nopelnīt :-)

Atbildēt

jautājiens

02.05.2023. 17:17

Tātad kašķis par to vai ateriju maiņa ir operatīvā darbība vai nē?

Atbildēt

?

02.05.2023. 16:55

Nu ja galvenais ir tas, kad un kā mainītas baterejas, nevis kurš un ko runājis, tad jau tiešām tiesvedība iet galīgi šķērsām.

Atbildēt

Žučoks

02.05.2023. 16:46

Vēl jau pastāv arī saules baterejas…

Atbildēt

Ja sāk lasīt

02.05.2023. 16:45

»

Ja sāk domāt

Nelieši! Cenšas, lai palābtu noziedzniekus


Interesanti, kādas īpašās procesuālās darbības ietver "palābtu"?

Atbildēt

Ja sāk domāt

02.05.2023. 16:31

Nelieši! Cenšas, lai palābtu noziedzniekus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: