Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Es

24.11.2021. 21:05

Izlasot Gobzema sagatavoto Rodendra sarakstu un saukļus un viresrakstu kas uz tā uzlipināts, ir skaidrs, ka nekas decembrī nenotiks, izņemot valdības turpmāku ņirgāšanos.

Atbildēt

malāstāvētājs

23.11.2021. 18:24

Ar šādu pieeju var jau paklusēt, lai pavalda tie, kas pārskaitīti.

Atbildēt

baigais gods!!!

23.11.2021. 10:50

»

Tev ir gods šo lasīt

AK, tu šaurā pierīte! Kurš veselības ministrs mums ir bijis praktizējošs ārsts ministrēšanas laikā?! Nu kurš? Pēc tādas loģikas Gerhardam būtu par zemnieku jākļūst, Linkaitam jāiet ceļi remontēt, bet Golubevai - patrulēt naksnīgajās ielās. Starp citu Pauļukam ir Hārvardas diploms sabiedrības vadībā. ...


Atbilstoši kvalifikācijai, Linkaitim piemērotāka būtu asfalta likšana, bet Gulubevai par lāģera vertuhaju. Kas attiecas uz Pavļutu, nezin kā iegūtie diplomi, tie tam nav sagādājuši ne kripatiņas godaprāta.

Atbildēt

kā to ņem

23.11.2021. 10:46

»

fakts

Tieši Igaunijā Valsts prezidenta amatā bija visaugstākā līmeņa komunistu darbonis


Vienu reizi, bet pie mums, izņemot Andri Bērziņu, visi bija čekas un bandītu kājslauķi.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

23.11.2021. 09:14

»

Protams...

Vienmēr ir izvēle - vai savu veselību uzticēt ārstam ar medicīnisko izglītību dakterei Aizsilniecei, vai pianistam Pavļutam. Te protams katram sava izvēle un sapratne par lietām


AK, tu šaurā pierīte! Kurš veselības ministrs mums ir bijis praktizējošs ārsts ministrēšanas laikā?! Nu kurš? Pēc tādas loģikas Gerhardam būtu par zemnieku jākļūst, Linkaitam jāiet ceļi remontēt, bet Golubevai - patrulēt naksnīgajās ielās. Starp citu Pauļukam ir Hārvardas diploms sabiedrības vadībā. Tā ka par šo tēmu apsaukāties ir truli.

Atbildēt

Roza Luksemburga

22.11.2021. 21:15

»

ASV protektorāts Latvija

Igaunijā tādi idioti kā Kankariņš un Pavļkuks nekad netikti pielaisti pie valsts vadīšanas


Igaunija savulaik veica lustraciju un pat , ja taa neizdevas pilnigi, tomer bijusie cekisti un partijas funkcionari valdibas un valsts amatus nevareja ienemt. Toties Latvija visi bijusie parnema varu. Tapec tagad no cekas maisiem lien ara. Pari par 20 triszvaigznu ordena kavalieri un bezgala daudzas citas prominences.

Atbildēt

Varbūt ir vērts atcerēties?

22.11.2021. 17:22

»

ASV protektorāts Latvija

Igaunijā tādi idioti kā Kankariņš un Pavļkuks nekad netikti pielaisti pie valsts vadīšanas


Var būt atcerēsimies, kādā sajūsmā savā laikā balsojām par : Gorbunovu, Ādamsonu, Ķezberu, Inkinu, Vulfsonu un pārējiem "gaišajiem", saulītē cēlājiem! Kā kvēlais patriots Īvāns atteicās kļūt par AP priekšsēdētāju, pat pamet prezidiju? Toreiz šodienai ielika "pareizo" pamatu, neskaudīsim Igauniju. Tur bija, un arī ir vairāk savas zemes patriotu, pār siekalainajiem homo/sovetikus salašņām!

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

22.11.2021. 16:22

Igaunijā tādi idioti kā Kankariņš un Pavļkuks nekad netikti pielaisti pie valsts vadīšanas.

Atbildēt

Uldis

22.11.2021. 15:45

»

Hi Hi

Singapūra ir potēta visa.Un ko tas viņiem ir devis.? Tieši neko.Ir jābūt debilam vakserim, lai nesaprastu, ka cow vīrusam un ierobežojumam nav sakara ar medicīnu


Singapūra ir atcēlusi visus ierobežojumus, toties veic regulārus testus un laicīgi ārstē, tā būtiski ierobežojot SARS-CoV-2 izplatību.
Kā paziņoja žurnāls Lancet, vakcinētie un nevakcinētie vienādi izplata vīrusu, tāpēc nevakcinēto diskriminēšana nav pamatota un tās autori ir pelnījuši visbargākos sodus. Sabiedrības veselības vārdā drīzāk būtu izolējami kariņi, pavļuti, dombrovski, rinkēviči un citi zarnu infekciju perēkļi, lai tie ar savām sūdainām rokām visu neapgrābstītu.

Atbildēt

plānprātiņam

22.11.2021. 15:35

»

Es nau krieva

Un Jaungadu Krievijas krievi svinēs Tallinā , tur atzīst *Sputņik* un krievi naudu atstās tur . Mēs lepni , mums neko nevajag


Padibeņu sabiedrība, kas "ārstē" ar ozola mizu un miroņu kaulu bučošanu, kas nespēj uzražot insulīnu, kur AIDS ir kā Dienvidāfrikas republikā, kur daudzās slimnīcās nav karstā ūdens, bei covid slimniekus gulda koridoros uz grīdas uz piemīztiem matračiem, nemēdz būt vakcīnu.
Spuņičok (Putina šmurģjak) nav atzīta PVO un tiem propagandoniem, kas pavadīja Putinu uz samitu Ženēvā, bet kuriem nebija iepriekš pieticis prātinā vakcinēties normālā valstī, izņēmuma kārtā atļāva iebraukt un vērot samita norisi, tikai neļāva tiem vazāties pa pilsētu.

Atbildēt

Hi Hi

22.11.2021. 13:51

»

fakts

Igaunijā ir mazāk debilu antivakceru tāpēc tur vakcinēto ir krietni vairāk, īpaši riska grupās, un tāpēc var atļauties mazākus ierobežojumus


Singapūra ir potēta visa.Un ko tas viņiem ir devis.? Tieši neko.Ir jābūt debilam vakserim, lai nesaprastu, ka cow vīrusam un ierobežojumam nav sakara ar medicīnu !

Atbildēt

Ozo

22.11.2021. 13:38

Zagrebā pulcējas bataljoni ar ex-militāristiem, Vīne drīz būs opozīcijas rokās, Nīderlande un Parīze deg.Globālas varas drīz kritīs visur.Arī mūsu Koalīciju drīz ar dakšām gruzīs mašīnās uz krematoriju. Šie PVO pakalpiņi savu ir atstaigājuši un pietiks viņiem ar saviem CO izmešiem gandēt planētu.Par valsts novešanu līdz pilsoņkaram nāksies atbildēt ar visu.

Atbildēt

nevāvuļo

22.11.2021. 12:28

»

aa

Ērglis arī grib deputātos, sāk priekšvēlēšanu kampaņu


bet pakustini savu pakaļu un uztaisi lv sabiedrības noskaņojuma aptauju, tāpat kā poļi to nupat izdarījuši. Tad tik tu redzēsi zilus brīnumus! Redzēsi, vai sanāks pat pus procents, kas te pie varas esošo huntu atbalsta.
Ērglis pateicis visu kā ir.

Atbildēt

100%

22.11.2021. 12:22

Ļoti precīzs viedoklis. Vārds vārdā piekrītu visam rakstā sacītajam. 100% visam.

Atbildēt

aa

22.11.2021. 11:32

Ērglis arī grib deputātos, sāk priekšvēlēšanu kampaņu.

Atbildēt

Tev ir gods šo lasīt

22.11.2021. 11:17

Fūrmanis, kas ir anesteziologs un reanimatologs, un strādā frontes līnijās cilvēku dzīvību glābšanai, tagad tiek pieskaitīts pie "līdzskrējējiem"? Tas Ērglis čo afigel galīgi?! Spēcīga smadzeņu rievas problēma šamajam laikam, ka ko tādu var izsmakot no sevis. Protams, ka iZZSaimniekotāju pakaļdricelētāji, Hūtes personīgie doktori un privātās medicīnas nozares reklāmas sejas - Apinis un Aizsilniece - nu noteikti ir tie, kam varētu uzticēt savas mājas atslēgas.

Atbildēt

bonza

22.11.2021. 10:00

nu jā visi vainīgi, tikai ne es. autors ar šādu filozofiju var braukt dzīvot uz Marsu. valdība vainīga, ka mums Latgale klausās putina tv un trako pret potēm. visi vainīgi tikai ne ērglis.

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

21.11.2021. 23:35

»

Balsotājs, bijušais par...

Lai būtu izdevusies varas nomaiņa, nevar mājās pukstēt, bet jāpiedalās vēlēšanās! Lai kādu lēmumu pieņemsiet, nedrīkst balsot par vecajiem āžiem! Tie nekad nemainīsies, ja nu vienīgi kļūs vēl pārdrošāki savās rebēs! Lai mainītu šo situāciju, Saeimā ir jāievēl vismaz ap 90% jaunas sejas, tad vecās korumpētās...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski repŗesēts disidents /
-------
Ir sacīts: “Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, apkaunojoši gļēvi “klusējot lupatiņā”, vai pat apzināti uz to “parakstoties” un +/- “aktīvi ņemot dalību” – nav būtiskas atšķirības.”

Un, arī: “Katra tauta (t.sk. arī latvāņu lumpenamēbu “titulnācijas” zombiji) ir pelnījusi tādu “valsti” un tādus “vadošos locekļus” (t.i pie valsts / pašval.d(au)ņu SILES tŗekni ri.jošus “vienlīdzīgĀKos cūk.lopus”), kādus tā dabū uz sava kakla un kādiem ļauj sevi iz(tolerēt) visās atverēs, uz riņķi griežot.”

Savukārt, kā zināms: "Gudri ļaudis mācās galvenokāŗt no citu kļūdām, ne pārāk gudrie – galvenokāŗt no savējām, bet pilnīgi bezcerīgi muļķi nemācās VISPĀR."

Tāpēc, arī: "Cilvēkam galva ir paredzēta galvenokāŗt domāšanai – NEVIS tikai kā plauktiņš cepurei / pakaramais lakatiņam, vai arī priekš tam, lai putni ŗumpi nepiegāna." ;)

-------

Mediju ziņa (2010. gads): Šīs pašreizējās Latvijas valsts sabiedrības zināmā daļā savulaik populārajam “banānpolitiķim” Joahimam Zīgeristam latvieši bija lieliski izmēģinājumu trusīši – apbrīnojami vientiesīgu “vēlētāju” elektorāts, kas ir tik pat vienkārši, cik lēti apčakarējams. Kad Zīgeristam šāda izklaide kļuva garlaicīga, viņš no Latvijas aizdevās uz savu etnisko “fāterlandi”, bet – pa lēto apčakarējamais, ar neticami “īsu” atmiņu apskādētais, uz polittehnologu pasviestajiem “plikajiem āķiem” uzķerties un jau kuro reizi “vecajam grābeklim uzkāpt” joprojām gatavais šīs valsts “apzinīgo vēlētāju” elektorāts gan nekur nav pazudis…
-------

Vecā Grābekļa ‘hīts’.
( Iz “O.M.© aŗChīva” )

Ņirdz ATKAL Vecais Grābeklis:
“Tas, kurš man vienreiz uzkāpis ~
Kaut ‘smagi bietē norāvies’,
Kā muļķis vēlreiz meklēt skries!…”

Kad aizmirsts iepriekšējais puns ~
Kā plika kaula alkstošs suns,
Sāk grābekļkāpējs ošņāties,
Kur ATKAL ‘bietē atrauties’:
Ar ZOMBĒJUMU saskaņā ~
Skries “pat.REJ.ota apziņā”,
‘Ņemt “urnu talkā” dalību’,
Par “svaigu” pases zīmogu.
(Pa ceļam - badīgs “ēsmu” rīs,
Ko ‘SILES biedri’ pasviedīs,
Uz plikiem āķiem uzspraustu ~
Tas “nospēlē uz publiku”…)

Jo – ATKAL šim ir ‘ieborēts’:
“”valsts” ‘rullēs’, ja būs “novēlēts”,
Par “mazāko no ļaunumiem” ~
Tiks “pareizie” pie mandātiem!
(JEBKURA “izvēle” MUMS der,
Jo – tikai MUĻĶIS VELTI CER,
Ka “vēlēšanu” FARSS, jebkāds,
Var “izšķirt, kāds būs rezultāts”…)
TAD latv(ĀN)ija ATKAL “plauks”!!!…”
(Bet “vaukšķis” – “ilgtspējīgi” kauks,
Ka – ATKAL “uzkāpts grābeklim”,
Un puns – vēl lielāks, kā līdz šim…)

Lūr Vecais Grābeklis uz tiem,
Kam patīk (?!) palikt VIENTIEŠIEM,
(Dēļ aumež ĪSĀS atmiņas):
“Ko – ATKAL ‘blieziens’ kārojas?…”

“Jauns” Grābeklis? Bet – vecs šim ‘hīts’:
“Par maz (VĒL!?…) jūties ‘apdauzīts’?
Kāp VĒLREIZ virsū, ‘nerausties’ ~
Prieks MUĻĶIM pierē “piešauties”!…”

-------

‘ANNO’ ~ 07.2006. / (…) 06.2021. (neilgi pirms kārtējā “vēlēšanu” FARSA)

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

Balsotājs, bijušais par...

21.11.2021. 21:25

»

vēlētājs muļķu zemē

Bet taču tik daudzi nobalsoja par Kaimiņu,Gobzemu,Liepiņu u.c.,bet nekā-tikai valsts finansējums partijas atliekām


Lai būtu izdevusies varas nomaiņa, nevar mājās pukstēt, bet jāpiedalās vēlēšanās! Lai kādu lēmumu pieņemsiet, nedrīkst balsot par vecajiem āžiem! Tie nekad nemainīsies, ja nu vienīgi kļūs vēl pārdrošāki savās rebēs! Lai mainītu šo situāciju, Saeimā ir jāievēl vismaz ap 90% jaunas sejas, tad vecās korumpētās saites tiks sarautas! Neticiet vecajām pseidopatritu pasakām, par naudu ne tikai velns danco...

Atbildēt

ROFLMAO

21.11.2021. 20:03

Gribu emigrēt uz Igauniju.

Vēlēšanās nomainīt šo valdību nav iespējams, jo atkal būs jābalso par 16 jaunām kulītēm, kurās salien tie paši vecie vēži.

Sacelties nav reāli, jo mūsu atlicis tik maz, un tas nāktu par labu Latvijas ienaidniekiem.

Atliek tikai emigrācija vai pilsoniskās nepakļaušanās akcijas.

Partiju Saeima nav mana tauta!
Kleptokrātu ieceltais Leviatāns nav mans prezidents!
Knariņa un Papļūta valdība nav leģitīma!

Atbildēt

Es nau krieva

21.11.2021. 19:34

»

fakts

Igaunijā ir mazāk debilu antivakceru tāpēc tur vakcinēto ir krietni vairāk, īpaši riska grupās, un tāpēc var atļauties mazākus ierobežojumus


Un Jaungadu Krievijas krievi svinēs Tallinā , tur atzīst *Sputņik* un krievi naudu atstās tur . Mēs lepni , mums neko nevajag!

Atbildēt

millers

21.11.2021. 18:35

»

at bogdanovs123

Diemžēl, kariņi, pavļuti, leviti un citi viņiem līdzīgie zvēri ir nodarījuši tādu ļaunumu gan valsts ekonomikai, gan sabiedrībai, ka to vairs nevarēs pagriezt atpakaļ. Valsts parāds vien esot pieaudzis viņu dēļ no 10 līdz 17 miljardiem. Padomājiet, ko darīs jebkurš cits nonākot pie varas, kad sapratīs...


nožēlojami ir tas, ka šādi personāži ir daudz, viņu domāšanas veids -stipri primitīvs, galvenais kritērijs materiālie labumi ,bet, dīvainākais tas, ka viņi nebaidās, nosist taču var jebkuru, arī no lodes neviens nav pasargāts

Atbildēt

...

21.11.2021. 18:34

»

jā jā

Paklau, nesen tu rakstīji, ka "joprojām 75", tad "joprojām 80, tagad jau "joprojām 85", tā jau nav tālu no "Latvijā vidējais mirstības līmenis joprojām 100


Būs arī 100,dēļ ielaistām hroniskām slimībām un savlaicīgi nesniegtas palīdzības,kā arī dēļ nekvalitatīvas medicīniskās palīdzības.

Atbildēt

jā jā

21.11.2021. 18:05

»

lej lej vēl

Latvijā vidējais mirstības līmenis joprojām 85


Paklau, nesen tu rakstīji, ka "joprojām 75", tad "joprojām 80, tagad jau "joprojām 85", tā jau nav tālu no "Latvijā vidējais mirstības līmenis joprojām 100"

Atbildēt

at bogdanovs123

21.11.2021. 17:35

Diemžēl, kariņi, pavļuti, leviti un citi viņiem līdzīgie zvēri ir nodarījuši tādu ļaunumu gan valsts ekonomikai, gan sabiedrībai, ka to vairs nevarēs pagriezt atpakaļ. Valsts parāds vien esot pieaudzis viņu dēļ no 10 līdz 17 miljardiem. Padomājiet, ko darīs jebkurš cits nonākot pie varas, kad sapratīs, ka kariņi viņiem atstājuši sasisto sili???... Un tas naids starp cilvēkiem, ko viņi ar savu propagandu un lokdauņu teroriem ir izveidojuši sabiedrībā, arī nekur nepazudīs. Naids ir kā nezāles. Kad vienreiz riktīgi ielaistas, tās būs spēcīgas un nomāks visu pārējo. Paldies valdošajiem kangariem par to, ka pierādīja, ka

Atbildēt

millers

21.11.2021. 17:27

FAKTS -nožēlojams, smerdelīgs sūda gabals, kuram dieva vietā pavlutis ar šprici un vājas cerības izvilkt līdz nākamajam gadam, nesagaidot 8 devu, jo iepriekšējās 7 saskābušas

Atbildēt

viss plūst viss mainās

21.11.2021. 16:54

Levita piesauktā gudrā rietumu tauta, ko nesen mums minēja kā piemēŗu, Nīderlandē, Austrijā, Francijā un Itālijā tagad nikni protestē, Vācija nogaida Ziemassvētkus un savas valdības rīcību, lai sāktu "kaujas"

Atbildēt

pilnigi preteji oficiali dati

21.11.2021. 15:58

»

fakts

Igaunijā ir mazāk debilu antivakceru tāpēc tur vakcinēto ir krietni vairāk, īpaši riska grupās, un tāpēc var atļauties mazākus ierobežojumus


https://nra.lv oficiali dati,Latvija vakcineti 65.3% iedzivotaji,Igaunija 61.9%.

Atbildēt

nelej udeni

21.11.2021. 15:54

»

lauķis

Ja būs saņēmis trešo dozu tad droši var mirt.Cik mokoši kovidreliģiozajiem būs mirt bez trešās,ceturtās,piektās potes.Vispār jau Bils solīja sešas dozas


Ja latvija diennakts mirstiba no covid-19 ir virs 12 cilvekiem,tad ta ir augstaka neka Krievija,kur ir 100 vairak iedzivotaju.So faktu latvija nokluse gan vakseri ,gan antivakseri.tu galvenais savos laukos nepotejies pret ercem,ieekanomersi 120 euro par 3 potem.

Atbildēt

vēlētājs muļķu zemē

21.11.2021. 15:37

Bet taču tik daudzi nobalsoja par Kaimiņu,Gobzemu,Liepiņu u.c.,bet nekā-tikai valsts finansējums partijas atliekām!

Atbildēt

lauķis

21.11.2021. 15:21

»

millers

tu , fakt, nakamos z-svētkus nesagaidīsi jo pats nobeigsies, bet tavs elks, kareklis sāks smirdēt visai drīz


Ja būs saņēmis trešo dozu tad droši var mirt.Cik mokoši kovidreliģiozajiem būs mirt bez trešās,ceturtās,piektās potes.Vispār jau Bils solīja sešas dozas.

Atbildēt

visai drīz

21.11.2021. 15:19

levits, Knariņš, pavļaute ir jātiesā un jāpakar Doma laukumā

Atbildēt

millers

21.11.2021. 15:11

»

fakts

Igaunijā ir mazāk debilu antivakceru tāpēc tur vakcinēto ir krietni vairāk, īpaši riska grupās, un tāpēc var atļauties mazākus ierobežojumus


tu , fakt, nakamos z-svētkus nesagaidīsi jo pats nobeigsies, bet tavs elks, kareklis sāks smirdēt visai drīz

Atbildēt

arī fakts

21.11.2021. 15:04

»

fakts

Igaunijā ir mazāk debilu antivakceru tāpēc tur vakcinēto ir krietni vairāk, īpaši riska grupās, un tāpēc var atļauties mazākus ierobežojumus


Kovidreliģijas pielūdzēji nav spējīgi saprast ka tos vienkārši grib nogalināt,lēni un mokoši.

Atbildēt

fakts

21.11.2021. 14:34

Igaunijā ir mazāk debilu antivakceru tāpēc tur vakcinēto ir krietni vairāk, īpaši riska grupās, un tāpēc var atļauties mazākus ierobežojumus.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: