Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Nu nu dirsējam

29.09.2020. 01:19

»

nu nu

Protams rakstu tev, bidla, jo tu te esi vienīgais izcili debilais krievs


Ej gulēt, tev rīt no rīta ir lidmašīna uz Dublinu. Un nodod no manim sveicienu šampinjoniem, zemniek.

Atbildēt

nu nu

29.09.2020. 00:43

»

nu nu

Pastāsti par krievu žmurikiem, kuru kauli Krievijā neaprakti miljoniem mētâjas mežos uz laukiem un grāvjos


Protams rakstu tev, bidla, jo tu te esi vienīgais izcili debilais krievs.

Atbildēt

nu nu

29.09.2020. 00:41

»

bbb

vai tu to visu raksti man? ja jā, tad netērē laiku - es jau sen sapratu, ka tu esi dirsejs


Pastāsti par krievu žmurikiem, kuru kauli Krievijā neaprakti miljoniem mētâjas mežos uz laukiem un grāvjos!

Atbildēt

bbb

28.09.2020. 23:36

»

nu nu

Neviens nezin, jo krievs vienmēr par visu melo, tomēr bidlostānu pētošie speciālisti lēš, ka nevarētu būt 100 miljonu...


vai tu to visu raksti man? ja jā, tad netērē laiku - es jau sen sapratu, ka tu esi dirsejs.

Atbildēt

nu nu

28.09.2020. 22:57

»

b b b

Ja tu nezini tik elementāru skaitli kā valsts iedzīvotāji, tad arī visi pārējie tavi cipari un secinājumi ir meli


Neviens nezin, jo krievs vienmēr par visu melo, tomēr bidlostānu pētošie speciālisti lēš, ka nevarētu būt 100 miljonu.
Pastāsti zinošais, cik tad savu beztiesīgo bezsmadzeņu vergu Staļins sameta paša sarīkotā kara kurtuvē? 7 miljonus, kā bija saskaitīts Staļina laikā, jeb 20, kā pie Brežņeva, varbūt drīzāk 40, kas tika minēts Jeļcina laikā, kad pavēra arhīvus, var būt 27 miljoni, kā uzskatīja 10 gadus atpakaļ, jeb tomēr visi 42 pēc pēdējiem oficiāli minētiem datiem?
Jums, dohoģjagas, pat sajēgas nav par jūsu izcelšanos, jeb kā par bidlām teica: "Иваны, не помнящие родства"

Atbildēt

nu nu

28.09.2020. 22:23

»

bla bla bla

Krievijā dzīvo 144 miljoni cilvēku, no kuriem tikai mazāk nekā puse var strādāt. Simts miljoni, kā tu raksti, fiziski nevar aizbraukt uz ārzemēm. Tev nav ne mazākās nojausmas, par ko tu runā, un klausīšanās tevi ir laika tērēšana


Krievijā atlicis labi ja 100 miljoni. Nav runa par to, ka kāds ielaistu civilizētā pasaulē simts miljonus zemāko primātu, homo russicus, bet gan par to, ka ikviens no tiem būtu laimīgs par 1200 eiro mēnesī lasīt sēnes Īrijā un negaidīt bada nāvi bidlostānā, kur Novosibirskas bioloģisko ieroču fabrikas virusologs mēnesī nopelna 15 000 rubļu.

Atbildēt

bla bla bla

28.09.2020. 22:06

»

nu nu

Simts miljoni krievu, ja vien varētu, būtu bezgala laimīgi lasīt sēnes Īrijā, bet Baltkrievijas iedzīvotāju stāvoklis ir vēl bēdīgāks


Krievijā dzīvo 144 miljoni cilvēku, no kuriem tikai mazāk nekā puse var strādāt. Simts miljoni, kā tu raksti, fiziski nevar aizbraukt uz ārzemēm. Tev nav ne mazākās nojausmas, par ko tu runā, un klausīšanās tevi ir laika tērēšana.

Atbildēt

nu nu

28.09.2020. 19:12

»

bla bla bla

Ko nozīmē drausmīgākais diktators? Tev valstī nav diktatora, un tomēr ietekmīgos advokātus ar nūjām sit līdz nāvei. Tev valstī nav diktatora, un tomēr par traģēdiju Maksimā neviens netika ieslodzīts. Tev valstī nav diktatora, un tomēr simtiem tūkstošu Latvijas iedzīvotāju sēnes vāc Īrijā...


Simts miljoni krievu, ja vien varētu, būtu bezgala laimīgi lasīt sēnes Īrijā, bet Baltkrievijas iedzīvotāju stāvoklis ir vēl bēdīgāks.
Tu taču labāk mokies Latvijā starp nīstiem latviešiem, bet ne par ko nepārcelsies pie sev mīļiem saprāta brāļiem uz Krieviju.

Atbildēt

Es

28.09.2020. 16:46

Labs vērojums. Piekrītu, ka pasākums tiek režisēts.

Atbildēt

bla bla bla

28.09.2020. 16:07

»

to Aj

Malacis, ka cītīgi kali galvā krievu fašistisko lopu, vēstures viltotāju, mītus. Tagad esi neārstējams morāls invalīds, kam nav vietas homo sapiens sabiedrībā...


Ko nozīmē drausmīgākais diktators? Tev valstī nav diktatora, un tomēr ietekmīgos advokātus ar nūjām sit līdz nāvei. Tev valstī nav diktatora, un tomēr par traģēdiju Maksimā neviens netika ieslodzīts. Tev valstī nav diktatora, un tomēr simtiem tūkstošu Latvijas iedzīvotāju sēnes vāc Īrijā.

Pasaciņas par morāli ej stāstīt vecmāmiņām ciemos, labi?

Atbildēt

to Aj

28.09.2020. 14:40

»

Aj

Tie, kas nāks pie varas ar melu palīdzību, būs desmit reizes sliktāki par diktatoru


Malacis, ka cītīgi kali galvā krievu fašistisko lopu, vēstures viltotāju, mītus. Tagad esi neārstējams morāls invalīds, kam nav vietas homo sapiens sabiedrībā.
Visi drausmīgākie diktatori, kā Mao, Ho Ši Mins, Pol Pots, Aljende, Čavess, Putins, Lukašenko, ir tikuši pie varas tikai ar meliem.

Atbildēt

Aj

28.09.2020. 12:15

»

ha-ha

Autors ir diktatüru aizstävis un aizstāv viņu tiesības skraidīt ar ieročiem,sist un nogalināt.Nedrïkst viens diktators ar savu galmu desmitiem gadu valdït,jo tas rada bïstamus blakusefektus,kurus tagad uzskatāmi demonstrē aizsėdējušais diktators


Tie, kas nāks pie varas ar melu palīdzību, būs desmit reizes sliktāki par diktatoru.

Vēsture to ir pierādījusi simtiem reižu. Ja vēstures stundās nesmēķētu skolas tualetē, arī tu to zinātu.

Atbildēt

ha-ha

28.09.2020. 11:24

Autors ir diktatüru aizstävis un aizstāv viņu tiesības skraidīt ar ieročiem,sist un nogalināt.Nedrïkst viens diktators ar savu galmu desmitiem gadu valdït,jo tas rada bïstamus blakusefektus,kurus tagad uzskatāmi demonstrē aizsėdējušais diktators.

Atbildēt

šeit

28.09.2020. 10:44

katrs idiots drīkst izteikties un publicēt savas sazvērestības teorijas.

Atbildēt

Ivo

27.09.2020. 13:38

»

nav būtiskas nozīmes

Pat tālā Lībijā nogalinātais Vagner algotnis pietuvina krievu pasaules galu un arī Latvijas brīvību


Katrs Latvijā nosprāgušāis NA plānprātiņš tuvina valsti pārticībai!

Atbildēt

nav būtiskas nozīmes

27.09.2020. 12:54

»

Aūūū

Būtu labāk satraucies ka Latviju nekad nav pametusi Krievijas Pederastija un pie varas nonākušie paklausīgi kalpo vājprātīgā murgainajām idejām


Pat tālā Lībijā nogalinātais Vagner algotnis pietuvina krievu pasaules galu un arī Latvijas brīvību.

Atbildēt

millers

27.09.2020. 12:23

kuru interesē skudru dzīve?

Atbildēt

fakts

27.09.2020. 12:10

Autors ir pilnīgs idiots.
Pirmkārt, bēgošais pilnīgi loģiski skrien apkārt mašīnai gar priekšu, jo taksisti bloķē tieši kreisās puses durvis, tā taksists viņu arī garantēti pamana, bet bēgošais var ieraudzīt, piemēram, baltsarkanbalto Baltkrievijas karodziņu aoto logā.
Otrkārt, acīmredzams, kasadursme bija niecīga un tur palika tikai kāds skrāpējums, nevis sasisti lukturi un norauti bamperi.

Atbildēt

to fašistiskais kroplis

27.09.2020. 11:17

»

Q

Pilnībā piekrītu autoram, tas viss ir liels teātris ar saviem apmaksātiem aktieriem, galvenais uzdevums parādīt Lukašenko pēc iespējas sliktākā gaismā, visos OMONiešus par sadistiem un nezvēriem, mērķis izlaupīt Baltkrieviju iedzīt neatmaksājamos SVF parādos


Lukašesku prokremliskā valdīšana ir iedzinusi Baltkrieviju tādos parādos, kad tagad valsti pa daļām, sākot ar Belaruskaļij, pievāks Krievijas Pederastija. Trakākais, ka baltkrieviem nāksies dot savus bērnus zaldātos, kur tie kritīs suņa nāvē, no ukraiņu, kaukāziešu, sīriešu, lībiešu, turku un ķīniešu rokām, aizstāvot vājprātīgā sadistiskā pederasta - pedofīla, Putina, pasaules iekarošanas murgainās idejas.

Atbildēt

Q

27.09.2020. 09:49

Pilnībā piekrītu autoram, tas viss ir liels teātris ar saviem apmaksātiem aktieriem, galvenais uzdevums parādīt Lukašenko pēc iespējas sliktākā gaismā, visos OMONiešus par sadistiem un nezvēriem, mērķis izlaupīt Baltkrieviju iedzīt neatmaksājamos SVF parādos!

Atbildēt

bezsmadzeņniekxam

27.09.2020. 03:17

»

Praatniex

Raksta autoru būtu jāslāna tikmēr, kamēr smadzenes pa dirsu lien laukā


tava personīgā pieredze normāliem cilvēkiem neinteresē un neder.

Atbildēt

Pavasaris

27.09.2020. 02:17

Raksts sacerēts ir Latvijas VDD koridoros un domāts uzmanības novēršanai no draudošajām briesmām prettautiskā 4.maija režīma pastāvēšanā. Miermīlīgi un demokrātiski protesti ir tie, no kā 4.maija režīms baidās visvairāk un tāpēc sācis ar šādiem rakstiem jau laikus gatavo sev aizsardzību no iespējamā visLatvijas "atmodas pavasara".

Atbildēt

Karote

27.09.2020. 01:57

Tā vai kā, patiešām jaukos baltkrievus gaida jeb nu ru treknie oligarhi, jeb korektie bezkauņas iz rietumiem. Izstaipīs visus labumus ļoti žigli.Un, Balkrievijā, neskatoties uz vietējo propogandas ekonomistu čīkstēšanu, kā nu tur viss tik atpalicis, novecojis, patiesībā ņemamā ,kārojamā, ir 2x vairāk kā visās Baltijas valstīs kopumā. Un, vēl labi izglītots, čakls darbaspēks vairāki miljoni, piedevām.Ir par ko iespringt. Līdzjūtība baltkrieviem!

Atbildēt

Patiesība

27.09.2020. 01:55

100% Latvijas VDD tik ļoti sāp PSRS sabrukums, ka tai sāp arī Lukašenko režīma sabrukums, un tā safabricē šādus murgu rakstus pēc Kremļa pasūtījuma.

Atbildēt

Raksts ir Latvijas VDD un Baltkrievijas KGB provokācija

27.09.2020. 01:53

Laikam Baltkrievijas KGB kopā ar Latvijas valsts drošības dienestu (VDD) sacerējuši šo murgu un cenšas kopīgi provocēt Latvijas sabiedrību uz noziegumu pastrādāšanu.....?

Atbildēt

Guntars

27.09.2020. 01:03

Raksta autors, jeb "pietiek lasītājs" manuprāt ilgi sēžot un analizējot video ir pārāk nospiedis to, kas saistās ar skaitli divi. Tāpat vērošanas process ir aizņēmis pārāk daudz laika, lai izvadītu fizioloģiskos šķidrumus no organisma, kuri uzkrājušies dzerot tēju no "graņonkas", kā rezultāta, kaut kādas skābes ir nonākušas mazliet augstāk par ausīm un te nu mēs redzam sekas. Skumji.

Atbildēt

vau vau

27.09.2020. 00:13

»

vau vau

gejropas un globālistu nozombētie bezsmadzeņu komentētāji


un vēl piebilde: īsts omonietis neraustītu durvis, bet tādaļ būtu izsitis stiklu un ņēmis vadītāju pie rīkles.

Atbildēt

vau vau

27.09.2020. 00:11

gejropas un globālistu nozombētie bezsmadzeņu komentētāji...

P.S.vēl viena nianse - kāpēc jāskrien uz pēdējo mašīnu rindā, nevis pirmo - tai vieglāk aizlaisties...

Atbildēt

pilnīgs idiots un mīkstais

26.09.2020. 22:45

Raksta autors ir pilnīgs idiots, grafomāns un mīkstais dīvānā pirdējs. Citādi šāds murgs nebūtu sacerēts. Raksta autors būs piekakājis bikses un met;isies uz Saktas pauķu tirdziņu pēc ziediem, ko pasniegt, ja te ierastos krievu tanki un nekādā gadījumā neceriet, ka viņš darīs jebko, kas nepatiks okupantiem. Nekādā gadījumā netrāpiet šim perdelim pie viņa mašīnas un neleciet ieksā, lai paglābtos no bandītiem - viņš izgrūdīs jūs ārā vai visticamāk, pats izleks ārā un rādīs ar pirkstu, kur sēž bēgošais. Bēdīgākais, ka šāds skricelējums tiek publiskots, tādējādi popularizējot gļēvumu domāšanā un noteikti arī rīcībā, kura tiek attaisnota ar tukšu, gļēvu un stulbu spriedelēšanu.

Atbildēt

aizkriptējušais

26.09.2020. 22:03

»

.

Kopš laika laika Baltkrievijas KGB var publicēties PIETIEK


Arī "zaķīši" ir nauda.Tās nekad nav gana!

Atbildēt

andža

26.09.2020. 22:01

»

Praatniex

Raksta autoru būtu jāslāna tikmēr, kamēr smadzenes pa dirsu lien laukā


bet tādu nemaz nav,ir tikai dirsa?ko nu?

Atbildēt

Luka

26.09.2020. 22:01

»

.

Kopš laika laika Baltkrievijas KGB var publicēties PIETIEK


noderīgā realiitāte ir tāda, ka fakin Lapsam interesē tikai skatījumu skaits, ne notikums. Apdirsīs jebko, arī mātu savu rižo.

Atbildēt

cits lasītājs

26.09.2020. 22:00

Autors analizē kaut kādas nezināmas izcelsmes miglas bildes un tēlo gudro,lai mūs apskaidrotu.Atbilde- ej .irst!Neticu nevienam.

Atbildēt

treknis

26.09.2020. 21:36

Ļoti laba analītika.Ir vēl prātīgi cilvēki!
Līdzīgs feiks bija ar to uzsprāgušo/nošauto.

Atbildēt

bio

26.09.2020. 20:56

Latvijā omonieši darbojās čekistu uzdevumā. Varu derēt, ka arī Baltkrievijā viņi vienkārši dara, ko čeka liek.

Atbildēt

Praatniex

26.09.2020. 20:30

Raksta autoru būtu jāslāna tikmēr, kamēr smadzenes pa dirsu lien laukā!

Atbildēt

Pirātu partija

26.09.2020. 20:09

Kaut kāds murgs ,ne raksts. Kā vienmēr esmu teicis, visās valstīs čekisti ir vienādi, tāpēc viens otru atbalsta. Arī šis notikumu redzējums ir aprakstīts no latvānijas čekistu viedokļa, pie kam rakstītājs tā nopietni domā un čekā ieņem labu amatu.

Atbildēt

.

26.09.2020. 19:56

Kopš laika laika Baltkrievijas KGB var publicēties PIETIEK?

Atbildēt

...

26.09.2020. 19:35

Latvijas Valsts drošības dienesta murgu sacerējums?

Atbildēt

to civilizācijas atkritums

26.09.2020. 19:11

"jo viņš ir nevis protestētājs, bet parasts noziedznieks - zaglis, slepkava vai izvarotājs"
---------------
Iespēja, ka no OMONistiem mucējs ir zaglis, slepkava vai izvarotājs, Baltkrievijā nesastāda pat procenta daļu.

Atbildēt

Anonīmais Šakālis

26.09.2020. 18:52

Vatņiku propagandas raksts. Nē, tauta nekādīgi nevar izdarīt neko, bet OMON malači, un taksista drosmīgā rīcība esot nosodāma.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: