Menu
Pilnā versija
Foto

Laime

Leonards Inkins · 20.03.2021. · Komentāri (23)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Signe

23.03.2021. 09:56

Lielisks raksts, paldies!

Atbildēt

Liekais

21.03.2021. 23:59

»

Otrais

Teicams raksts! Lai Dievs dod spējas cilvekiem to saprast un padomāt par savu rīcību


Pārsteidz daudzo komentētāju "augstā spriest spēja"! Ja nesaprotat rakstīto, tad varbūt labāk paklusēt?

Atbildēt

AG

21.03.2021. 17:53

TUKŠA, BEZJĒDZĪGA MULDĒŠANA...

Atbildēt

Skolnieciņš no svētavota

21.03.2021. 16:46

Ir pienācis ilgi gaidītais pavasaris. Lieldienas jau klauvē pie mūsu namu durvīm. Lieldienas ir auglības un pārpilnības svētki, šie svētki ir par godu Latvju Dieviem. Kopš senseniem laikiem mūsu senči svinēja Lieldienas pēc sentēvu pagāniskajām tradīcijām. Lielā diena ir enerģētiski spēcīga diena, šajā dienā izdodas visi pagāniskie rituāli. Lai ienestu savā dzīvē veiksmi un bagātību, Lieldienas ir jāveic auglības rituāls par godu likteņa Dievietei Laimai. Neilgi pirms Lieldienām ir jāuzkopj sava dzīvesvieta. Grīdas ir jāizmazgā ar sālsūdeni (bez mazgāšanas līdzekļiem, lupatiņa ir jāņem jauna). Uz vienu 20l spaini ūdens ņem 0,5kg sāls. Uz katru istabu ir jāņem vismaz viens sālsūdens spainis. Pēc šādas mazgāšanas, kad ir pagājis kāds laiks, grīdu mazgā otrreiz ar tīru ūdeni. Pēc šī rituāla veikšanas, lupatiņa ir jāizmet miskastē. Pēc tam, atverot visus nama logus, ir jāizkvēpina mājoklis ar kadiķu zariņiem un vērmeļu buntītēm. Šādi mājoklis tiks atbrīvots no negatīvajām enerģijām. Lieldienu rītā uz palodzes ir jāiededz dzeltena svecīte ar vārdiem: “Dieviete Laima, Tu esi godāta un cienīta manā mājā. Es iededzu šo svecīti par godu Tev. Sargā mani un manu māju, tāpat kā es godāju Tevi.”. Šie vārdi ir jāatkārto 12 reizes, labāk šos vārdus ir uzrakstīt ar roku uz tīra papīra un vēlāk sadedzināt lapiņu krāsnī. Protams, dedzinot svecītes, ir jāievēro ugunsdrošības noteikumi. Pēc tam savā privātajā mežiņā ir jāatstāj cienasts par godu Dievietei Laimai. Ziedojums ir jāatstāj uz svētakmeņa. Kā svētakmeni var izmantot jebkuru plakanu akmeni, kas novietots zem kāda koka. Uz svētakmens ar sāli uzzīmē Laimas slotiņu (Laimas slotiņa ir Dievietes Laimas simbols). Pietiks ar dažām tējkarotēm sāls, sāli var paņemt līdzi burciņā. Uz svētakmens ir jāatstāj baltmaizes klaips un 11 pašceptas pankūkas. Pēc ziedojuma nolikšanas ir jāpasaka 12 reizes:’’ Dieviete Laima es atstāju šo ziedojumu par godu Tev.’’. Pēc tam pie svētakmeņa ir jāiededz 7 baltas svecītes trauciņos (bez krustiem un jebkāda cita zīmējuma). Tālāk ir jāizsaka savs lūgums ar vārdiem:’’ Dieviete Laima es Tevi pielūdzu un slavēju! Dieviete Laima es Tevi pielūdzu un slavēju! Dieviete Laima es Tevi pielūdzu un slavēju! Likteņa valdniece, uzklausi manu lūgšanu! Likteņa Dieviete, uzklausi manu lūgšanu! Palīdzi man, visvarenā Laima,………………………………..(šeit izsaka savas privātās vēlēšanās). Es pieņemu Tevi savā dzīvē, mana Dieviete. Lai Tava svētā griba mani virza pa gaišiem dzīves ceļiem! Lai godāta Dieviete Laima kā tas no iesākuma ir bijis, tā tagad un vienmēr lai ir!’’. Šo lūgšanu skaita 12 reizes, vēlams to ar roku uzrakstīt uz papīra, lai rituāla laikā nebūtu grūtību. Pēc tam lapiņu sadedzina krāsnī. Pēc rituāla nākamajā dienā sveces trauciņos savāc un izmet savā privātajā miskastē, bet ziedojumu atstāj uz svētakmeņa. Pametot rituālu vietu, 3 reizes pasaka:’’ Paldies, Dieviete Laima! Es no sirds Tev pateicos un līdz nākamajai reizei atvados!’’.
Ar Dievietes Laimas svētību, Skolnieciņš no svētavota [Latvju Dievu dēls]
©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-)
Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
Latvju Dievi mūžam viedi.
#kovid-19 #covid-19 #pandēmija #Lieldienas #LielāDiena #PavasaraSaulstāvji #AuglībasSvētki #PavasaraSvētki #rituāli #buršanās #lūgšanās #ticējumi #pagāni #DievieteLaima #LikteņaDieviete #svētavots #Skolnieciņš

Atbildēt

Laime ir

21.03.2021. 16:15

»

kļimoviča aita

Kas ir laime


nesaiet tādā sviestā kā Leopirds.

Atbildēt

Davai ka netirs vešā

21.03.2021. 16:13

»

Davai ka pazūdi

Ceļu uz roģinu esi piemirsis,virzienu varu parādīt


Ceļš uz tavu roģinu neinteresē, tāpat kā tas, ko tu kā virinātājs vari parādīt.

Atbildēt

lauķis

21.03.2021. 12:19

»

kļimoviča aita

Kas ir laime


Fuj,tu ir antisemīts,homofobs,tu nerunā politkorekti.Un diez vai tu ir aita,te stipri ož pēc cilvēka.

Atbildēt

kļimoviča aita

21.03.2021. 11:57

Kas ir laime?

Pavisam vienkārši.

LAIME IR NEBŪT inkinam!

Atbildēt

Fēlis

21.03.2021. 07:10

»

Davai ka netirs vešā

Pat to tu nesaproti, ka vislielākā laime ir dzīvot normālu cilvēku sabiedrībā, nevis nozombētu sektantu un pederskapja parazītu saķēzītā muļķuzemē


Ticība un reliģija nav viens un tas pats. Ne jau par reliģiju šeit ir runa. Ja kaut ko neizproti, nevajag uzreiz lekt uz ecēžām.

Atbildēt

muļķim muļķa laime

21.03.2021. 01:27

..............

Atbildēt

Davai ka netirs vešā

20.03.2021. 23:40

»

Davai ka pazūdi

Pat to tu nesaproti, ka raksts nav domāts sarkanā proletariāta parazītiem


Pat to tu nesaproti, ka vislielākā laime ir dzīvot normālu cilvēku sabiedrībā, nevis nozombētu sektantu un pederskapja parazītu saķēzītā muļķuzemē.

Atbildēt

autoram

20.03.2021. 19:19

Teicams raksts,prognozi apstiprinošš.Amen.

Atbildēt

jautaajums

20.03.2021. 18:13

»

atbilde

Inkins runā par tavu Dievu. Par to Dievu, kuram tu netici, kuru zaimo un pēc kura palīdzības brēķsi tad, kad nāves briesmas un izmisums būs izdzēsis tavu viszinību, lepnību un iedomību


Neesmu diedelnieks,atšķirībā no kristiešiem.Kristieši nemitīgi diedelē kaut ko no sava dieva,jo tie nevis zina,bet tic.Tikai kristieši baidās no nāves,jo nezina kur nonāks,paradīzē vai tomēr ellē,jo grēkā dzimuši.
Es zinu ka nāve ir jauns sākums,nevis beigas.

Atbildēt

Jā, bet

20.03.2021. 17:10

»

Kārtēji Inkina penteri

Nēģeri Āfrikā dzīvoja bezrūpīgi. Atnāca baltais cilvēks un sāka stāstīt, ka ar darbu viņi dzīvos laimīgāk. Tā laime tagad ir ķīmija, saindēta pārtika un kalašņikovi


Izguli dzērumu, pirms kaut ko raksti! Kāds sakars nēģeriem Āfrikā ar Inkina rakstu? Un kā tu zini cik laimīgi bez darba dzīvoja nēģeri Āfrikā pirms balto cilvēku ienākšanas?

Atbildēt

atbilde

20.03.2021. 17:05

»

jautaajums

Par kuru no dieviem ir stāsts?Inkina dievs,ka jau jūdiem klājas,ir Jahve,tāpat kā visiem kristiešiem.Kristietība ir jūdu darinājums,to nu neviens nespēs noliegt


Inkins runā par tavu Dievu. Par to Dievu, kuram tu netici, kuru zaimo un pēc kura palīdzības brēķsi tad, kad nāves briesmas un izmisums būs izdzēsis tavu viszinību, lepnību un iedomību.

Atbildēt

jautaajums

20.03.2021. 16:22

»

Otrais

Teicams raksts! Lai Dievs dod spējas cilvekiem to saprast un padomāt par savu rīcību


Par kuru no dieviem ir stāsts?Inkina dievs,ka jau jūdiem klājas,ir Jahve,tāpat kā visiem kristiešiem.Kristietība ir jūdu darinājums,to nu neviens nespēs noliegt.

Atbildēt

Kārtēji Inkina penteri

20.03.2021. 16:14

Nēģeri Āfrikā dzīvoja bezrūpīgi. Atnāca baltais cilvēks un sāka stāstīt, ka ar darbu viņi dzīvos laimīgāk. Tā laime tagad ir ķīmija, saindēta pārtika un kalašņikovi.

Atbildēt

Otrais

20.03.2021. 16:08

Teicams raksts! Lai Dievs dod spējas cilvekiem to saprast un padomāt par savu rīcību.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: