Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kas arī bija jāpierāda:

21.05.2023. 23:31

»

Nu

ta nu beidzot izlīdi no skapja


VDD ir darbs atradies pat pensionāram plānprātiņam ŽH - "septiņdesmitajos un astoņdesmitajos VDK savervētajam stukačam un provokatoram, virzītam un tālu tikušam" tukšdirsējam un noderīgajam idiotam.

Galvenais demences invalīda plānprātiņa ŽH uzdevums - piedirst ienaidnieku informatīvo telpu ar savām nebeidzamajām troļļa pļutkām un tam. bezjēdzīgu spamu un nepārtraukti izvemt publiski savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas.

Cita starpā – tādiem "ilgtspējīgajiem" čekas stukačiem, provokatoriem un noderīgajiem idiotiem kā demences invalīds plānprātiņš ŽH, kurus "virzīja septiņdesmitajos", pašreiz varētu būt vismaz 70+ gadiņi. Cienījams vecums, bez šaubām, kas diemžēl "nenāk viens", kā zināms. :/

Atbildēt

> pietiek.skapja plānprātiņam, demences iznvalīdam ŽH

21.05.2023. 23:29

»

dzejnieks Indulis Duka

Kurš šobrīd ir Edgara mīlotais vīrietis


Nav jēgas ienīst sevi par nespēju lidot, ja tu esi radīts tikai rāpošanai.
Tāpat kā nav jēgas apskaust tos, kuri nav radīti rāpošanai, atšķirībā no tevis.

tu neesi nekas un saukt tevi nekā, caurums nullē, derdzīga smirdoņa bez sugas un dzimuma.
tavs vienīgais "talants" ir padarīt 100% visus normālus cilvēkus par saviem ienaidniekiem, neatkarīgi no dzimuma, tautības, ticības, izglītības, nodarbošanās utt.

Tas, ka tu neesi spējīgs izdarīt (arī radīt / panākt un taml.) neko tamlīdzīgu, par ko tu necilvēcīgi ļauni neieredzi un ar melnu skaudību apskaud visus normālus cilvēkus - ir tava personīgā problēma, TIKAI un VIENĪGI. Izvemt publiskajā telpā savas privātās bezcerīga lūzera problēmas un taml. bezvērtīgas drazas var atļauties tikai nožēlojami mentāli defektīvi biogaļas atkritumi - tādi "homotizleņi" (jeb ŽH/Bb/HT/TH-NEKĀ) kā tu, piemēra pēc.

Nodarbojies ar sevi, homotizlais plānprātiņ ŽH, un liec mieru normāliem cilvēkiem. Kamēr tu nesapratīsi, ka PATS SEV esi ienaidnieks un PATS SAVA ļaunuma upuris - NEVIS normāli cilvēki, kam tu atļaujies uzbrukt savā necilvēcīgajā plānprātībā - tevi pilnīgi pamatoti un "godam" pelnīti apsmaidīs un spārdīs vismaz tāpat, kā līdz šim. Kā zināms - "Dots devējam atdodas, vismaz dubultā." Dēļ tam - "izvēlies ko vēlies", tikai pēc tam nepinkšķi par SAVU izvēli. Jo "katrs PATS ir SAVAS (NE)laimes kalējs".

Veseļojies, plānprātiņ demences invalīd ŽH, un uzdāvini sev smadzenes, BEIDZOT! ;)

Atbildēt

jūsu izp!stība

21.05.2023. 21:42

teiks ārvalstu viesi uzrunādami šo 'valstsvīru'... vai tiešām vīru?

Atbildēt

Nu

21.05.2023. 18:49

»

dzejnieks Indulis Duka

Kurš šobrīd ir Edgara mīlotais vīrietis


ta nu beidzot izlīdi no skapja! :)))

Atbildēt

dzejnieks Indulis Duka

21.05.2023. 17:59

Kurš šobrīd ir Edgara mīlotais vīrietis?

Atbildēt

Rinkevičs nav latvietis bet padomju ebrejs un nav arī spējīgs

21.05.2023. 15:30

»

Lato Lapso

Man ir patoloģisks naids uz patriotiskiem, spējīgiem latviešiem. Ja pats esmu nespējnieks un krievmīlis


Te jajautā - vai tiešām propagandas mantru atkārtošana karjerisma nolūkos ir vērtīga starptautiska pieredze? Starptautiska pieredze būtu bijusi, ja viņš būtu jebkad bijis vismaz vēstnieks. Starptautiska pieredze būtu bijusi, ja viņs būtu strādajis gidīgu darbu kā vienkāršs starptautiskas organizācijas darbinieks, vai arī ja viņam būtu bijis darbā jāanalizē situācijas no starptautisko (juridiskā nevis žurnālistiskā izpratnē) tiesību viedokļa. Diemžēl no tā tam nav nekā. Viņš ir tikai parasrs pederasts, ko apstākļu sakritība iznesusi LV politšļuras virspuse, pateicoties krievzidu mafijas (Suharenko) atbaltam. Un tā nav mafija sarunvalodas izpratnē, bet īsta starptautiskā noziedzība.

Atbildēt

Lato Lapso

21.05.2023. 15:16

Man ir patoloģisks naids uz patriotiskiem, spējīgiem latviešiem. Ja pats esmu nespējnieks un krievmīlis.

Atbildēt

Otrkārt

21.05.2023. 13:58

»

jautājums komentētājiem un pietiek.com

Labdien, cienījamie komentētāji un pietiek.com...


Patiesa viedokļu dažādība pietiek.com rakstos un slejās bez cenzūras daudzreiz nonāk līdz konstruktīviem dialogiem. Tad tiek iedarbināta VDD troļu ferma, kas ievieš destruktivitāti un kurina naidu komentētāju starpā.

Dažkārt tiek pausti viedokļi, kas aizskar nopietnas valstiskas problēmas, troļļi šīs tēmas ignorē pēc principa neatbildēt, bet uzsāk tukšu komentāru publicēšanu un pievēršoties citām tēmām.

Atbildēt

Latiš

21.05.2023. 13:50

»

Feģja

Atkal piedirsi bikses un amerikāņu onkuls vainīgs


Kad latiš pieliek bikses vainīgi ir krievi,kremlis,okupācija,komunisti,futbolisti u.t.t.

Atbildēt

Raša

21.05.2023. 13:50

»

jautājums komentētājiem un pietiek.com

Labdien, cienījamie komentētāji un pietiek.com...


Ja tu izteksi viedokli, kas nesakrīt ar 4. maija valsts finanšu korporācijas viedokli tās finansētos medijos, bet izteiksi Pietiek komentāros, tevi sasniegs troļu fermas melnstrādnieku atbildes.

Sākot ar politaskās apvienības NA troļļiem un beidzot ar īsteniem Kremļa algotiem.

4. maija valsts troļļi arī no NATO “izcilības centra” uz taviem komentāriem neatbildēs konstruktīvi, bet destruktīvi - “sūtīs uz rašu”. Liberāli. Ja neatbilst NATO propagandai, tad Rašas propaganda.

Huntas, kas kovidafēras laikā izveidojās no 4. maija valsts, troļļiem sākot un beidzot ar Kremļa un Kremļa 5. kolonas troļļiem, ieskaitot individuālos sociopātus- psihopātus, kas te socializējas, komenēšanas gaisotne vērsta uz destruktivitāti, tostarp ieskaitot Pietiek iekšējos pašu darbinieku troļļus.

Pietiek.com nav nekāds “sociālais tīkls”, bet konkrēts biznesa plāns un Pietiek un tā īpašniekus interesē vien” viedokļu dažādība” un to skaitliskais daudzums.

Atbildēt

Latiš

21.05.2023. 13:31

»

paga paga

Lato, kā gļēvs bezmugurkaulnieks kā jūs sakāt, varēja tik asi nostāties pret Krieviju un tās režīmu? Tik ass pret Krieviju nav bijis neviens ārlietu ministrs. Paskaidrojiet


Kad amerikas onkulis devis kritizēt krieviju,tad"ārlietu ministram" ir jārej vienīgi kremļa virzienā vai uz mēnesi.Ja labi skaļi ries,"ievēlēs" par prezidentu.

Atbildēt

jautājums komentētājiem un pietiek.com

21.05.2023. 13:07

Labdien, cienījamie komentētāji un pietiek.com!

Es nevēlos izteikt savu viedokli par šo rakstu, jo mans komentārs nemainīs prezidenta vēlēšanu rezultātus.

Man ir cits jautājums.

Reizēm lasu rakstus šajā un citās interneta vietnēs par dažādām tēmām, un mani pārsteidz tas, ka, kad lasītājs pauž viedokli, kas ir pretrunā ar masu medijos dominējošo viedokli (es nerunāju par komentāriem, kas atbalsta karu vai slavē Putina režīmu), tad parādās komentāri, kuros tiem, kuriem ir citādāks viedoklis, tiek uzdots "doties pie putlera", "doties uz savu rašu" u.c.

Man ir daži jautājumi šiem komentētājiem, kā arī pietiek.com:

Ja es izsaku savu viedokli (kas nav pretrunā ar Krimināllikumu) un tas nesaskan ar jūsu viedokli, vai tad man, bezpartiskam Latvijas patriotam, kurš nekad nav bijis komjaunietis (man ir 50 gadi), jādodas "uz savu rašu"? Pēc kādiem kritērijiem komentētāji secina, ka cilvēks ir putlerists? Vai komentētāji strādā drošības iestādēs, kur var izsekot IP adreses un ir pieejama visa iespējamā informācija par mani, vai komentētājiem ir piekļuve citiem informācijas avotiem?

Vai varbūt šie komentētāji ir tik sekli, ka viņi nevar argumentēt ar neko citu, kā tikai klišejiski atbildēt "dodies prom uz savu rašu"?

Ja mans viedoklis atšķiras no masu viedokļa, piemēram, par Covid-19 jautājumu, kāpēc man tiek liekts doties tieši uz rašu, nevis, piemēram, uz Jemenu? Un vispār, kāpēc man ir jādodas prom no Latvijas?

Saprotu, ka Facebook ir iespējams "troļļus" identificēt, bet kā to darīt citās mājaslapās?

P.S. Neloloju ilūzijas, ka kāds no komentētājiem vai arī pietiek.com varēs man kaut ko sakarīgi atbildēt.


Atbildēt

paga paga

21.05.2023. 12:56

Lato, kā gļēvs bezmugurkaulnieks kā jūs sakāt, varēja tik asi nostāties pret Krieviju un tās režīmu? Tik ass pret Krieviju nav bijis neviens ārlietu ministrs. Paskaidrojiet!

Atbildēt

Paši pūta, paši dega

21.05.2023. 12:25

»

Jons

Neatkarīgā valsts,pateicoties čekistu un komunistu neakarības balsotājiem,maksa aizliegtàs kompartijas biedriem kompensācijas milzīgu maksājumu veidā,kuras kautrīgi sauc par pensijam,kuras ir milzīgas uz sīkās vidējās pensijas fona.Valstī drīkst atņemt invaliditates piemaksas pensionāriem,drīkst atņemt...


Tie jau mūsu pašu bāleliņi nacionālisti-kolaboracionisti ar kiršteinu, iepriekš sauktu par biedru Sļivkinu priekšgalā, kuri tādus lēmumus pieņēmuši 30 gadu garumā, sadarbojoties ar da jebkuru partiju pret savas valsts iedzīvotāju interesēm, ka tikai paliktu pie varas.

Atbildēt

Jons

21.05.2023. 12:09

Neatkarīgā valsts,pateicoties čekistu un komunistu neakarības balsotājiem,maksa aizliegtàs kompartijas biedriem kompensācijas milzīgu maksājumu veidā,kuras kautrīgi sauc par pensijam,kuras ir milzīgas uz sīkās vidējās pensijas fona.Valstī drīkst atņemt invaliditates piemaksas pensionāriem,drīkst atņemt bezmaksas transportu 3.grupai,drikst diskriminèt,neārstēt arodivalīdus,bet nedrikst ierobežot,uzlikt pensijas griestus atbilstošus valsts ekonomiskajai,socialajai situacijai,jo tas skar nesodītos,nelustrētos kolaborantus t.i.beztermiņā valsts noziedzniekus,tā novēršot šo noziedznieku tālāku valsts izlaupīšanu,sociālās spriedzes pieaugumu,iedzīvotāju skaita mazināšanos,valsts drošības apdraudējumu.Turpinot valsts amatam izvirzīt kandidatus pēc kolaborantu stabulēm un ar kolaborantu pagatni ir noziegums pret Latvijas nākotni.

Atbildēt

:))))))))))

21.05.2023. 11:35

https://youtu.be/-n8fn7k9NiE

Atbildēt

nuu

21.05.2023. 09:35

dzirdēju, ka Rinkēvičam savulaik itin veiksmīgi izdevies izvairīties no obligātā dienesta Latvijas armijā un veiksmīgi kļūt par Aizsardzības ministrijas klerku! Ko viņš pats varētu pastāstīt par to laiku ? Un vai viņa laikà tika AM pieņemti darbā Galkins, Krivonosovs - Garisons , un citi valsts iepirkumu “speciālisti” ! Kā viņa padotie tagad ĀM spēj paši sev izmaksāt naudas balvas ? tāds lat bardaks ĀM , kā AM ?

Atbildēt

bet

21.05.2023. 09:29

kādas vispār “ārlietas” iespējamas ES Latvijā ?!! Ārlietu ministra amats ir tik par dekoratīva kā Padomju Latvijas laikā, kam ministrs ( formāli) bija, bet ministrijas nebija.

Atbildēt

vice

21.05.2023. 09:08

Vecā labā rotaļa: no viena skapja ārā, otrā skapī iekšā!!!

Iluzionisms kļūst pieprasīts!!!

Medijšļura saskaņo "metodiskos norādījumus"!!!!

Atbildēt

vice

21.05.2023. 09:05

Publiskās valsts 1.amatpersonas gadījumā, jautājums, protams, aktuāls (Rinkeviča gadījumā) - kas kļūs par Latvijas "1. lēdiju"?

Publiski neviena jautājuma!!!

Pats Rinkevičs zin?

Riski!!!
(nez Stambulas konvencija aizsargās?)

Atbildēt

aa

21.05.2023. 07:16

esmu vecmodīgs un man gribas prezidentu ar tradicionālu orientāciju

Atbildēt

Mx

20.05.2023. 23:06

Personīgi man ir pie vienas vietas, kādus kadrus bīda par prezidentiem. Tikai muļķi vēl nav sapratuši, kas tie ir par kadriem un kuri ir tie, kas izbīda kandidātus.

Atbildēt

Kremlis

20.05.2023. 22:35

»

Ir jau izteicies LL,

ka Pīļtēviņš ar neskaidru padomju laiku biogrāfiju. Citi raksti pauž, ka Merti sins no būvnieku karteļa inis Pīlēna pelēkais kardināls, lobijs


Vai tad mēs stāvam malā un nekārtojam, lai kārtējais prezidents Latvijai būtu mūs kalps un lai nesniegtu mums pakalpojumus?

Līdz šim visi prezidenti bija mūsu ielitie. Bravo, tāpat būs arī tagad - jo sliktāk, jo labāk.

Pareizāk nevar pateikt, ka ir pateicis Lapsa. Prezidents būs oligarhs, Šķēles "dēls" un Kremļa kalpds, kas izskatās, ja ieskatās viņa biogrāfijā.

Atbildēt

Precizējums

20.05.2023. 21:15

»

Aleksandrs Poika

...gejs...tas izsaka visu


Īstenībā neko tas neizsaka.Pie mums darbojas visādas mafijas. Ar ko geju mafija būtu bīstamāka, piemēram, par celtniecības, medicīnas vai IT karteļiem?

Atbildēt

Ir jau izteicies LL,

20.05.2023. 19:43

»

Juris

Kabprāt palasītu L. Lapsas pārdomas par U. Pielēnu kā prezidenta kandidātu, bet cerības ir veltas, jo viņš taču nav no Vienotības un par ZZS un Stabilitātes atbalstītu kandidātu Lapsas kungs jau neko kritisku neteiks


ka Pīļtēviņš ar neskaidru padomju laiku biogrāfiju. Citi raksti pauž, ka Merti sins no būvnieku karteļa inis Pīlēna pelēkais kardināls, lobijs.

https://youtube.com/shorts/84DEqEdl91Q?feature share

Atbildēt

Pareizā atbilde

20.05.2023. 19:21

»

Latvija diemžēl nav civilizēta

T.s. elite ir pa pusei cietumnieciska, pa pusei kolhoznieciska, un t.s. vatņiki maz ar ko atskiras no tiem, kas viņus apsaukā par vatņikiem. Izskats, uzvedība, domāšana, viss ir ļoti līdzīgs, un parak civilizeti neizskatas, ja paskatās kritiski un no malas


Atbilde ir šajā rakstā par to, kā kiršteins cenšas pamatot, cik Avens ir foršs čalis. Tad nu tagad ir skaidrs, kādi tipāži vada mūsu valsti visus atjaunotās neatkarības gadus un kāpēc esam tur, kur esam?: https://www.delfi.lv/news/national/politics/na-deputatiem-preteji-viedokli-par-sankcijam-paklauto-avenu.d?id 55545064

Atbildēt

Juris

20.05.2023. 18:57

Kabprāt palasītu L. Lapsas pārdomas par U. Pielēnu kā prezidenta kandidātu, bet cerības ir veltas, jo viņš taču nav no Vienotības un par ZZS un Stabilitātes atbalstītu kandidātu Lapsas kungs jau neko kritisku neteiks

Atbildēt

Killemalll

20.05.2023. 18:33

Te ir tikai viens pluss. Ja shis tiks prezidentos, ir ceriiba tikt pie aarlietu ministra - heteroseksuaalja.

Atbildēt

Pēdējais joske

20.05.2023. 18:32

Brīdinājums latviešu tautai, ja šī persona kļūs par prezidentu, gatavojoties mainīt orientāciju par cilvēku un iet karot par Rietumu vērtībām

Atbildēt

LL viņu nosauc par gļēvu

20.05.2023. 18:28

Tas ir netaisnīgi, jo Rinkēvičs regulāri ārzemēs apmeklē geju klubus. Bet loma ir sievietes.

Atbildēt

Pēdējais joske

20.05.2023. 18:14

Nu ko lai teiktu Latvijas 100 idiotiem, apskataties valsts kurās Amerikas ielikteni, un kas pašlaik notiek, jūs sagaidīs vēl drausmīgas rezultāts, būs jums Rietumu vērtības

Atbildēt

Žanis

20.05.2023. 17:03

»

Debil ivan!

Pšol von sobaka


Valodu pamazām esi apguvis.Mācies himnu.

Atbildēt

mīkla 2

20.05.2023. 15:44

»

mīkla

Latvijā ir cita civilizācija, tāpat kā Kīna, Krievija. Tas nav ne slikti, ne labi, kuru neviens, nekad nav pētījis. Tiek izvirzīti rietumu, gan valsts prezidenti, gan ministru prezidenti, bet valsts vienalga turpina grimt, pie tam diezgan strauji


Senkapi, 19. gs., pavērojiet, tikai poļu muižkungu uzvārdi, poļu valodā, nevienas latviešu izcelsmes kapavietas. Kur atdusas Bērziņi, Ozoliņi, Kalniņi, Purvīši?

Atbildēt

šī ir iespēja...

20.05.2023. 15:34

tikt pie sakarīga, gudra prezidenta! Kaķa krāsa nav no svara, svarīgi lai kaķis prot un grib ķert peles! Ka Rinkevičs tiks ievēlēts nav šaubu, vienīgi smieklīga ir NA stostīšanās. Tas kā pēdējie izgāzās ar savu Levitu, liecina, ka viņiem nav vieta koalīcijā, pietiek!!! Ja idioti paši to neapzinās, nav kauns. Kauns ir arī turpmāk par tādiem uzdoties!!!

Atbildēt

tauta

20.05.2023. 14:18

kaku stūmejs

Atbildēt

Хм

20.05.2023. 14:16

»

nu te redzams ka rinkevičs ir Krievijas slēptais aģents

...jo krievi aizstāv savējo - ja vajag, pat ar necenzētām lamām - rinkeviča komēdija maigi pļekstot pret Krieviju (ne pret krieviem) ir domāta pamuļķiem. Krievžīdiem ir šāda anekdote. Uz tilta sēž divi bomži - katrs savā pusē - un ubago. Viens tur plakātu: zidojiet nabaga enrejam, kurš bankrotējis. ...


То есть местные русские позитивно выскажутся за какого-то кандидата, он автоматически в глазах правильных латышей плохой?
Кстати.. Левит не такой и плохой был президент.. )) Фас, растерзайте его, теперь он точно агент КГБ и Путина))

Atbildēt

Tipisks kolchoznieka personāžs

20.05.2023. 14:15

»

..pa pilnam kolchoznieciska..

bet elites nav. Tā, ko par tādu uzdod, ir kolaborantu elite, lai Latvijas valsti norautu podā


vistipiskākais Māris Kučinskis, ko raksturo viņa paša teksts, kādu atbrīvojot no amata, viņš saka “jānoņem no trases”.

Atbildēt

Ko tu nesaproti?

20.05.2023. 14:12

»

Haralds Kalns

"Lai arī kāds būtu vēlēšanu iznākums, sapratu, ka šis darbs ir darāms". RINKĒVIČ, ja nav grūti, kas tieši darāms un ja saproti, par ko runa!? Konkrēti, pēc kuras valsts parauga, saskati iespējamo Latvijas tuvināšanos tai


Rinkevičs uzskaita savas kompetences un salīdzinot ar VP amata pienākumiem, kompetences sakrīt. Un pārsedzas.

Bet “darbs ir darāms” nozīmē, ka “kādam tas ir jādara” un Rinkēvičs savā pašvērtējumā atbilst VP amatam.

Lai bauri nesaprastu, kas tiek sacīts, runām jāizklausās vienkāršām. Bauri saprot, ka “darbs ir darāms”, bet “ēdamais ēdams”.

Atbildēt

..pa pilnam kolchoznieciska..

20.05.2023. 14:07

»

Latvija diemžēl nav civilizēta

T.s. elite ir pa pusei cietumnieciska, pa pusei kolhoznieciska, un t.s. vatņiki maz ar ko atskiras no tiem, kas viņus apsaukā par vatņikiem. Izskats, uzvedība, domāšana, viss ir ļoti līdzīgs, un parak civilizeti neizskatas, ja paskatās kritiski un no malas


bet elites nav. Tā, ko par tādu uzdod, ir kolaborantu elite, lai Latvijas valsti norautu podā.

LL mēra politiķus pēc viņu rakstura īpašībām, bet nemēra pēc tā, ko tie devuši Latvjai. Jo devumu nav.

Atbildēt

Haralds Kalns

20.05.2023. 14:01

"Lai arī kāds būtu vēlēšanu iznākums, sapratu, ka šis darbs ir darāms". RINKĒVIČ, ja nav grūti, kas tieši darāms un ja saproti, par ko runa!? Konkrēti, pēc kuras valsts parauga, saskati iespējamo Latvijas tuvināšanos tai!??

Atbildēt

DDD

20.05.2023. 13:41

»

huj sosi

debil


https://youtu.be/1Arb0HiKhVs

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: