Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vienotību pie sienas!

26.02.2024. 16:34

Visi vecās, jaunās Vienotības biedri tiks tiesāti kaut tikai par piederību kriminālnoziedznieku un valsts nodevēju bandai. Neviens, arī lauku ciematā, netiks cauri! Vienotības vēzi, kas radies jau Godmaņa laikā ar Latvijas ekonomikas sagraušanu un korupcijas iedibināšanum ir jāiznīcina pēc iespējas ātrāk! Tautai ir jāceļas un nevis ar stulbu zemnieku traktoriem, bet ar savu patieso vēlmi iznīcināt korupciju un valsts nodevību!

Atbildēt

Darbs

26.02.2024. 15:36

Okupācija ir pēc bruņota iebrukuma. Mūsu gadījumā vienkārši var ienākt un šadi notikumi okupācijas atzīšanai ir juridiski nepietiekoši. RU prot taisīt ātros referendumus. 2 nedēļas nepieciešamas OTAN ienākšanai un tas ir pietiekami referenduma veikšanai un rezultātu paziņošanai jaunās varas leģitimizācijai.
Pret okupāciju var pretdarboties tikai NBS un pašaizsardzība jānotur vismaz 2 nedēļas.

Atbildēt

Хм

26.02.2024. 14:50

»

russkoje govno

c utra


Бедняга, у тебя от фекалофилии даже график сбился, у тебя 14:18 еще утро!
Береги себя, твои комментарии важны для нас, показывают высокий неизменный интерес и стимулируют и дальше печатать)))

Atbildēt

Хм

26.02.2024. 14:18

»

Gustavs

Redz-cik latvieši spētu ko nokārtot-tas ir diskutejams jautājums...Runa ir par ko citu: Ka cilvēki no CCCP te ieradās aiz saviem tankiem,ka nebūtu te viņu tanku-viņu pašu te ar nekad nebutu, ka nav spējuši (nav gribējuši-50 okupācijas gados un 30 neatkarības gados) iemācīties sarunvalodu. Te ir runa...


Вопрос не в том, что должны или нет знать язык. Должны. А в том, что вот вдруг просто ради предвыборной компании придумали: а давай порадуем своего избирателя и избирателя Росликова-чтобы поменьше вопросов было.

Волновались бы на самом деле о знании латышского - так уже при выдаче ВНЖ ввели бы правило: первый раз просто выдаем на 5 лет, а потом при повторном запросе нужно сдавать.
И при этом не А2, а попроще. И делать 60% не по каждому разделу, а всего: хорошо понимаешь и говоришь на 70%, значит, вытягиваешь письменную часть.
Почему-то сейчас старательно умалчивают, что основная масса провалилась на письменном. Где ошибки легко делают даже те, кто сносно говорит и хорошо все понимает. Потому как те же сами латыши больше всего ошибок тоже делают в письменном языке.
И это наглая ложь, что уровень А2 подразумевает только правильно написать имя, фамилию, как тут втирали политики из NA

Тем более совершенно непродуман сам закон: вначале приняли, потом оказалось, что нет ресурсов проверять. Сказали-можно сдавать на бумаге, а посадили перед компьютерами, владение которыми у многих 0. Комп это не смартфон, на владении мышкой сыпались многие.

Atbildēt

vice

26.02.2024. 12:49

»

vice

Kā jau viegli prognozējams iepriekš: kreisie populisti no Jaunās Krievotības - kremļa sadarbības partneri (aiz vien atklātāk...


vicei klimaksa krīze kārtējā

+ šizofrēnijas lēkme + pilnmēness

vice-šmuce VDD provokators (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

aidiots ,,vice,, kopē formu bet satura nav

āmurgalva provokators maksa esot 15 centi par komentu

un tas velkas jau latenti kā demences plānprātība

iztaisās uz dullo

patiesībā tukša nulle

tāpēc ,,vicei,, ir izvēle skriet ar pieri sienā

nevajag par citiem ,spriest pēc sevis , galvā nabagais !

tikai tāpēc ,ka Pēteris Karlovs (Пётр Алексеевич Карлов) ir plānprātiņš

būtiski ir tas , ka ,,vice,, ir lētticīgs ,stulbenis un aidiejots

piemērots kadrs , vervēšanai , agenta segvaards ,,vice-šmuce,,! !!

Strikti !! !

Atbildēt

vicei šizofrēnijas lēkme + klimaksa krīze kārtējā

26.02.2024. 12:46

»

pilnmēness

trauksmes


vicei šizofrēnijas lēkme + klimaksa krīze kārtējā + pilnmēness trauksmes..

Atbildēt

vicei šizofrēnijas lēkme + klimaksa krīze kārtējā

26.02.2024. 12:44

»

Mikropisāna “Muļķu zeme”

Paihiatrs E. Kraepelīns raksturoja hebefrēnisko šizofrēniju ar muļķību, traucētu domāšanu un runu, katatoniskiem un maldu traucējumiem...


A. Tiganova rediģētajā grāmatā "Endogēnās garīgās slimības" ir sniegta plašāka un papildināta šizofrēnijas formu klasifikācija. Visi dati ir apkopoti vienā tabulā:
"Jautājums par šizofrēnijas klasifikāciju kopš tās atdalīšanas neatkarīgā nosoloģiskā formā joprojām ir pretrunīgs. Joprojām nav vienotas šizofrēnijas klīnisko variantu klasifikācijas visām valstīm. Tomēr pastāv zināma mūsdienu klasifikāciju pēctecība ar tām, kas parādījās, kad šizofrēnija tika sadalīta nosoloģiski neatkarīgā slimībā. Šajā sakarā īpašu uzmanību ir pelnījusi E. Kraepelina klasifikācija, kuru joprojām izmanto gan individuālie psihiatri, gan nacionālās psihiatriskās skolas.

E. Kraepelīns izdalīja katatoniskās, hebefrēniskas un vienkāršās šizofrēnijas formas. Ar vienkāršu šizofrēniju, kas rodas pusaudža gados, viņš atzīmēja progresējošu emociju nabadzību, intelektuālo neproduktivitāti, interešu zudumu, pieaugošu letarģiju, izolāciju, viņš arī uzsvēra pozitīvu psihotisko traucējumu (halucinācijas, maldu un katatonisko traucējumu) rudimentāro raksturu.

Paihiatrs E. Kraepelīns izdalīja katatoniskās, hebefrēniskas un vienkāršās šizofrēnijas formas.

Viņš raksturoja hebefrēnisko šizofrēniju ar muļķību, traucētu domāšanu un runu, katatoniskiem un maldu traucējumiem.

Paihiatrs E. Kraepelīns raksturoja hebefrēnisko šizofrēniju ar muļķību, traucētu domāšanu un runu, katatoniskiem un maldu traucējumiem.

Šis ir zināms vēl viens "klasisks" šizofrēnijas veids, taču tas ir ārkārtīgi reti sastopams, un daudzi eksperti apstrīd tā izolāciju kā atsevišķu slimības formu.

Paihiatrs E. Kraepelīns izdalīja katatoniskās, hebefrēniskas un vienkāršās šizofrēnijas formas.

Viņš raksturoja hebefrēnisko šizofrēniju ar muļķību, traucētu domāšanu un runu, katatoniskiem un maldu traucējumiem.

Tā ir vienkārša šizofrēnija, ko pirmo reizi aprakstīja Bleulers, kurš šo terminu lietoja pacientiem ar traucētu domāšanu vai ietekmi, bet bez maldiem, katatoniskiem simptomiem vai halucinācijām. Šādu traucējumu gaita tiek uzskatīta par progresējošu, un tās iznākums ir sociāla nepareiza pielāgošanās.

Atbildēt

cik nu spēj, tik valsti iznīcina

26.02.2024. 12:44

pieņemsim, aiz glupuma

Atbildēt

vice

26.02.2024. 12:41

»

Mikropisāns Atejas Duka

Vajāšanas maldi var pastāvēt gadiem ilgi un ievērojami attīstīties. Parasti pacientiem ar paranoidālo šizofrēniju nav novērojamas nekādas manāmas izmaiņas uzvedībā vai intelektuālā un sociālā degradācija, kas tiek novērota pacientiem ar citām formām. Pacienta darbība var šķist pārsteidzoši normāla, ...


vicei klimaksa krīze kārtējā

vice-šmuce (tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки)

Regresīvs plānprātiņš , "mākslinieks" ,ar tukšu "būri" un,milzīgām ambīcijām !

Bet , par visu "ir viedoklis" ! !!

Neglaimo ,sev "alkonaut" deģenerāt !

Skrien , uz palīgskolu "mācīties" !

Vai labāk ,uz trakomāju ārstēties ‼ !

Atbildēt

izzagšanas shēmas tiešais instrumentārijs Valsts meža dienests

26.02.2024. 11:04

»

Resursa izzagšana ir konflikta būtība

Šobrīd Satversmes tiesā vairākos turpinājumos tiek skatīts ZM veiktais noziegums, kuru steidzamības kārtā apstiprināja iepriekšējais Kariņa vadītais Ministru kabineta sastāvs par jaunāku koku ciršanu mūsu mežos...


Normunds Knēts, Valsts meža dienesta lupatiņš tiesā: Mēs katru gadu izsniedzam 100 tūkstošu atļauju koku ciršanai!
2023.gadā kailcirtēm tika izdotas 366 046 atļaujas!! Kailcirtēs tika izcirsti meži 433 002 ha platībā !! Plus izlases cirtei VMD izsniegto ciršanas atļauju skaits bija 33 099! Un izcirstās meža platības 39 036 ha!!
Tiesā VMD lupatiņš Knēts gan baidoties dot labi vai slikti vērtējumu, klāsta, ka tā nu esot iznācis, ka Latvija strādājot uz kailciršu saimniecībām.

Atbildēt

Resursa izzagšana ir konflikta būtība

26.02.2024. 10:42

»

jā nu un?

Kur ir konflikta būtība, ko izskata tiesa? Ja to nezin, saprast neko nevar


Šobrīd Satversmes tiesā vairākos turpinājumos tiek skatīts ZM veiktais noziegums, kuru steidzamības kārtā apstiprināja iepriekšējais Kariņa vadītais Ministru kabineta sastāvs par jaunāku koku ciršanu mūsu mežos. '
1.Satversmes tiesas sēde notika 14.februārī;
2.Satversmes tiesas sēde notika 22.februārī;
3.Satversmes tiesas sēde plānota 28. februārī;
4.Satversmes tiesas sēde plānota 7.martā

Visas šīs Satversmes tiesas sēdes skatāmas tiešsaistē Satversmes tiesas mājas lapā. Varat visi noskatīties, kā šie noziedzīgie "Ministru kabineta" pārstāvji - Zemkopības ministrijas cirvji absolūtā patvaļā ar krāpnieciskiem, manipulatīviem datiem ir taisījuši resursa izlaupīšanas normatīvu jau iepriekš apzināti noziedzīgi izveidotā tiesiskā sistēmā.


Atbildēt

Gustavs

26.02.2024. 10:34

»

ieplānot nākamo būsterīti

Vai visi etniskie latvieši spētu nokārtot valodas eksāmenu? Pēc komentāriem spriežot, diez vai. Ko darīt ar caurkritušajiem - mēģināt integrēt, vai uzreiz uz plašajām ārēm


Redz-cik latvieši spētu ko nokārtot-tas ir diskutejams jautājums...Runa ir par ko citu: Ka cilvēki no CCCP te ieradās aiz saviem tankiem,ka nebūtu te viņu tanku-viņu pašu te ar nekad nebutu, ka nav spējuši (nav gribējuši-50 okupācijas gados un 30 neatkarības gados) iemācīties sarunvalodu. Te ir runa par viņu attieksmi, ne par eksāmenu smagumu. Bija pašiem jāapjēdz, ka nav ko braukt pie citiem stroitj kommunizm-ka tas jaceļ pašiem sava rodina...
Ka lai iemacitos valodu ir jagrib to iemacities...

Atbildēt

vice

26.02.2024. 10:22

Kā jau viegli prognozējams iepriekš: kreisie populisti no Jaunās Krievotības - kremļa sadarbības partneri (aiz vien atklātāk)!!

Teroristu armijai ciešot neveiksmes karā Ukrainā, būtiski pasliktinoties ekonomiskajai situācijai (pietrūkst naudas, lai finansētu karu visa 2024.g. garumā (pie esošās intensitātes); praktiski pietiek naudas 6-7 mēnešiem, tad "fonds" būs pilnībā tukšs).

Vēl jau "sakasīs" no vietējiem "uzņēmējiem", bet tad "govs" būs nosprāgusi!

Tādēļ valūtas pieplūdums - īpašs deficīts (lielākā daļa naftas ienākumu - rūpijās un juaņās), ko palīdz vairot izpalīdzīgie Latvijas partneri ar asiņaino graudu tranzītu. Paldies Siliņpratībai, Regresīvajiem ar aģentu Briškenu un Zilajiem zemniekiem ar sorosīdu un stambulētāju Aivaru Lembergu, kā arī Saulstariņu personīgi!!!

Papildus Latvijas medijšļura nodrošina kremļa priekšvēlēšanu kampaņu (gada sāķums līdz marta vidum).

Iesaistīta visa kremļa Latvijas aģentūra: sākot ar Savicka tīklu, Ragozinieši, LSM "āža kāju" - redaktoru un garīgi nelīdzsvaroto "mākslinieci", kozini, dragiļevas, braunas, roķes un pārējie krievinātāji.

Intensitāte (spriedze pieaug pa stundām) tikai palielināsies!

Strikti!

Atbildēt

Latvija - neizdevusies valsts

26.02.2024. 10:09

Kādai vēl Krievijai, autor, kurš ko nodrošina? Maizītis skraidīja uz kuru no vēstniecībām izpaust neizpaužamus izmeklēšanas datus? Uz Krievijas? Taču nē, uz to, kura Kalnciema ielas pašā galā! Un par to pārsēdās no ģenerālprokurora krēsla SAB fīrera krēslā. Visi te "nodrošina" tikai vieniem. :)

Atbildēt

ieplānot nākamo būsterīti

26.02.2024. 09:14

»

nemelo gan

Ja tev taisniba-tad kapec neesi sava rodina-gudro zeme? Ko te vel dari


Vai visi etniskie latvieši spētu nokārtot valodas eksāmenu? Pēc komentāriem spriežot, diez vai. Ko darīt ar caurkritušajiem - mēģināt integrēt, vai uzreiz uz plašajām ārēm?

Atbildēt

Kas ir tie, kas mafijai svarīgo nodrošina no Zemkopības ministrijas puses

26.02.2024. 07:52

22.februāra tiesas sēdē atklājās, ka tiesa saņēmusi Ministru kabineta, (ko šajā tiesas sēdē, lai cik paradoksāli tas nebūtu, pārstāv krāpnieku grupējums Arvīds Ozols, Lelda Pamovska, Āris Jansons un viņu advokāts Kristaps Zaķis) lūgumu par pieaicinātās personas – biedrības “Latvijas kokrūpniecības federācijas” uzklausīšanu Satversmes tiesas sēdē. Kokrūpniecības federācija jau bija sniegusi savu viedokli rakstveidā, bet Ministru kabineta pārstāvis (Arvīds Ozols, Lelda Pamovska, Āris Jansons un viņu advokāts Kristaps Zaķis) ir izteicis lūgumu, lai kokrūpnieku biedrības pārstāvi ŽANETU MIKOSU mutvārdos uzklausītu Satversmes tiesas sēdē.

Šo gan piefiksējiet - biedrības “Latvijas kokrūpniecības federācija” pārstāve tiesas sēdē ir ŽANETA MIKOSA, Rigas Jurisiskās augstskolas vieslektore!!!

Atbildēt

pilnmēness

26.02.2024. 03:02

»

draugi

Ejam tak gulēt! Rīt arī vēl būs diena


trauksmes

Atbildēt

Mikropisāna “Muļķu zeme”

26.02.2024. 02:16

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Paihiatrs E. Kraepelīns raksturoja hebefrēnisko šizofrēniju ar muļķību, traucētu domāšanu un runu, katatoniskiem un maldu traucējumiem.

Šis ir zināms vēl viens "klasisks" šizofrēnijas veids, taču tas ir ārkārtīgi reti sastopams, un daudzi eksperti apstrīd tā izolāciju kā atsevišķu slimības formu.

Paihiatrs E. Kraepelīns izdalīja katatoniskās, hebefrēniskas un vienkāršās šizofrēnijas formas.

Viņš raksturoja hebefrēnisko šizofrēniju ar muļķību, traucētu domāšanu un runu, katatoniskiem un maldu traucējumiem.

Tā ir vienkārša šizofrēnija, ko pirmo reizi aprakstīja Bleulers, kurš šo terminu lietoja pacientiem ar traucētu domāšanu vai ietekmi, bet bez maldiem, katatoniskiem simptomiem vai halucinācijām. Šādu traucējumu gaita tiek uzskatīta par progresējošu, un tās iznākums ir sociāla nepareiza pielāgošanās.

A. Tiganova rediģētajā grāmatā "Endogēnās garīgās slimības" ir sniegta plašāka un papildināta šizofrēnijas formu klasifikācija. Visi dati ir apkopoti vienā tabulā:
"Jautājums par šizofrēnijas klasifikāciju kopš tās atdalīšanas neatkarīgā nosoloģiskā formā joprojām ir pretrunīgs. Joprojām nav vienotas šizofrēnijas klīnisko variantu klasifikācijas visām valstīm. Tomēr pastāv zināma mūsdienu klasifikāciju pēctecība ar tām, kas parādījās, kad šizofrēnija tika sadalīta nosoloģiski neatkarīgā slimībā. Šajā sakarā īpašu uzmanību ir pelnījusi E. Kraepelina klasifikācija, kuru joprojām izmanto gan individuālie psihiatri, gan nacionālās psihiatriskās skolas.

E. Kraepelīns izdalīja katatoniskās, hebefrēniskas un vienkāršās šizofrēnijas formas. Ar vienkāršu šizofrēniju, kas rodas pusaudža gados, viņš atzīmēja progresējošu emociju nabadzību, intelektuālo neproduktivitāti, interešu zudumu, pieaugošu letarģiju, izolāciju, viņš arī uzsvēra pozitīvu psihotisko traucējumu (halucinācijas, maldu un katatonisko traucējumu) rudimentāro raksturu.

Paihiatrs E. Kraepelīns izdalīja katatoniskās, hebefrēniskas un vienkāršās šizofrēnijas formas.

Viņš raksturoja hebefrēnisko šizofrēniju ar muļķību, traucētu domāšanu un runu, katatoniskiem un maldu traucējumiem.

Atbildēt

Kremlis šogad bruņojumam tērē trešdaļu no sava IKP

26.02.2024. 02:14

»

&

Un tomēr no Lato teiktā ir jāaizdomājas arī mazliet tālāk. Ja paskatāmies no Ukrainas piemēra, tad Krievija ņem to, ko var pagrābt visvieglāk un vistuvāk, nevis to, ko paņemt visgrūtāk. Par to liecina arī ziņas, ka Krievija taisās jau līst Piedņestrā, kur to jau gaida ar ziediem. Bet Ukrainas Rietumos...


Nekur par to nerunā, bet Norvēgija savai un un NATO drošībai atvērusi 1.5 triljoni usd aizsardzības fondu. Otrs lielākais pasaulē ar 1.3 ir ķīnai. Visi akcentē tikai ASV. Nekas neattur cionistu inicēto karu jaunās finanšu norēķinu kārtībai pēc kara.

FRS dibināja 1913. gadā cionisti uz 99 gadiem un finanšu problēmu risināšanai inicēja divus pasaules karus un sssr sagrāvi. 99 gadi beidzēs 2013. gadā un cionisti uzsāka konfliktu starp kremli imkinevu 2014. gadā. Atdeva zeltu Taivanai, bet Krievijai nav atdots. Kremlus grib sssr-2. Ar cionistu Krimu.

Atbildēt

Tieši Suvalku koridors nošķir Baltijas valstis no Eiropas

26.02.2024. 02:06

»

&

Un tomēr no Lato teiktā ir jāaizdomājas arī mazliet tālāk. Ja paskatāmies no Ukrainas piemēra, tad Krievija ņem to, ko var pagrābt visvieglāk un vistuvāk, nevis to, ko paņemt visgrūtāk. Par to liecina arī ziņas, ka Krievija taisās jau līst Piedņestrā, kur to jau gaida ar ziediem. Bet Ukrainas Rietumos...


Un tur koncentrētas kaļiņingradas un Baltkrievijas, Polijas un Vācijas, Zviedrijas, Dānijas NATO problēmas. Vislielākā problēma ir Baltkrievijas sociālisma augonis.

Kremlis nebruks Latvijā vai Igaunijā atsevišķi, jo izceļas Somijas un Zviedrijas, Norvēģijas NATO problēmas.

Polijā pie Suvalku koridora jau ir 500 Abrams ASV tanki.

Atbildēt

&

26.02.2024. 01:59

Un tomēr no Lato teiktā ir jāaizdomājas arī mazliet tālāk. Ja paskatāmies no Ukrainas piemēra, tad Krievija ņem to, ko var pagrābt visvieglāk un vistuvāk, nevis to, ko paņemt visgrūtāk. Par to liecina arī ziņas, ka Krievija taisās jau līst Piedņestrā, kur to jau gaida ar ziediem. Bet Ukrainas Rietumos viņi nelien! Ja jau Latvija Krievijai nodrošina visu svarīgo, kas tai vajadzīgs, tad nodrošinās arī placdarmu iebrukšanai Igaunijā un Lietuvā. Ne velti igauņu militārpersonas kādu laiku atpakaļ izteicās, ka karš starp Igauniju un Krieviju notiks uz Igaunijas-Latvijas robežas. Kaut kā šķiet, ka nebūs nekāds Suvalku koridors, bet Latvijas koridors. Krievam ir vienalga, kurā posmā tas sašķeļ NATO līniju, un krievs vienmēr ir sitis vājākajam.

Atbildēt

Mikropisāns Atejas Duka

26.02.2024. 01:53

»

patiesībā

viss ir vienkārši - JA jebkuram Normālam Cilvēkam būtu interese ievērtēt situāciju kopumā jeb "konceptuāli" un "monitorējot visu spēles laukumu" – būtu elementāri konstatējams, ka taml. "nospārdīšanas kultūra" tiek piekopta faktiski pie visām publikācijām komentāru sadaļās, kur vien šie divi deģenerāti...


Vajāšanas maldi var pastāvēt gadiem ilgi un ievērojami attīstīties. Parasti pacientiem ar paranoidālo šizofrēniju nav novērojamas nekādas manāmas izmaiņas uzvedībā vai intelektuālā un sociālā degradācija, kas tiek novērota pacientiem ar citām formām. Pacienta darbība var šķist pārsteidzoši normāla, kamēr netiek ietekmēti viņa maldi.

Atbildēt

"vicei" turpinās klimaksa krīze

26.02.2024. 00:57

»

Mikropisāns Atejas Duksis

Visizplatītākā paranoidālās šizofrēnijas forma galvenokārt raksturojas ar vajāšanas maldiem. Lai gan ir arī citi simptomi - traucēta domāšana un halucinācijas, vajāšanas maldi ir visievērojamākie. To parasti pavada aizdomas un naidīgums. Raksturīgas ir arī pastāvīgas bailes, ko rada maldīgas idejas. ...


Šizofrēnijas hebefrēniskā forma atšķiras no paranoidālās formas gan simptomatoloģijas, gan iznākuma ziņā. Dominējošie simptomi ir izteiktas domāšanas grūtības un afekta vai garastāvokļa traucējumi. Domāšana var būt tik neorganizēta, ka tiek zaudēta (vai gandrīz zaudēta) spēja jēgpilni sazināties; afekts vairumā gadījumu ir neadekvāts, noskaņojums neatbilst domāšanas saturam, tā ka rezultātā skumjām domām var pievienoties jautrs noskaņojums. Ilgtermiņā lielākā daļa šo pacientu sagaida izteiktus sociālās uzvedības traucējumus, kas izpaužas, piemēram, tieksme uz konfliktiem un nespēja saglabāt darbu, ģimeni un ciešas cilvēku attiecības.

Lai gan ir arī citi simptomi - traucēta domāšana un halucinācijas, vajāšanas maldi ir visievērojamākie. To parasti pavada aizdomas un naidīgums. Raksturīgas ir arī pastāvīgas bailes, ko rada maldīgas idejas. Vajāšanas maldi var pastāvēt gadiem ilgi un ievērojami attīstīties. Parasti pacientiem ar paranoidālo šizofrēniju nav novērojamas nekādas manāmas izmaiņas uzvedībā vai intelektuālā un sociālā degradācija, kas tiek novērota pacientiem ar citām formām. Pacienta darbība var šķist pārsteidzoši normāla, kamēr netiek ietekmēti viņa maldi.

Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

Nemoki sevi un pacenties ātrāk nosprāgt, patoloģiskais plānprātiņ "vice", tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки!

Atbildēt

Protams

26.02.2024. 00:07

»

hi hi

agā,klātien trešais(pēc primāta un mokošā bruņa


Visi kas nostājas pret krievu okupantiem ir psihiskie un jālikvidē. Boļševlku mentalitāte nekur nav zudusi.

Atbildēt

nemelo gan

25.02.2024. 23:43

»

nemelo

Krievija atskiriba no mulku zemes latvijas skaidras naudas lietosana ir atlauta


Ja tev taisniba-tad kapec neesi sava rodina-gudro zeme? Ko te vel dari?

Atbildēt

krievi nenāk

25.02.2024. 23:42

»

Jukum, malacis

ka, vara cilvēku patriotisma aizsegā, zog un zog un bļauj:krievi nāk, krievi nāk...un zeļonka sauc: dai, dai, dai


tikai pilnīgs idiots neredz, ka viņi jau sen atnākuši aiz saviem tankiem un prom neiet, un saka, ka t viņu rodina. ko nu?

Atbildēt

Ļera

25.02.2024. 23:40

»

Хм

А что случилось с прогнозом проигрыша России в ноябре декабре 2023


A nečego neslučilos: Vsjo ješčo v peredi.A čto tii zdes delaješ? v čjom tvoja zadača sidet web drugix narodob i agitirovatj protiv nix?

Atbildēt

hi hi

25.02.2024. 23:35

»

Anti colorados

Latvijas situācija vēl sliktāka kā Ukrainā, kur kremļa 5.kolona pārvaldīja tikai civilo varu un daļu biznesa, bet Latvijā ar 40% okupantiem ir sagrābts praktiski viss


agā,klātien trešais(pēc primāta un mokošā bruņa)
ietekmes idiots...,ak jā,vēl psihiskie vice un LIEL-
pišāns.

Atbildēt

Хм

25.02.2024. 22:11

»

Pirātu partija

Daudziem tikai tagad pielec, ka NewVemjotība ir raškas partijas Vienotība analogs. (Единая Россия -Партия воров и жуликов...


А что случилось с прогнозом проигрыша России в ноябре декабре 2023?

Atbildēt

Mikropisāns Atejas Duksis

25.02.2024. 22:05

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Visizplatītākā paranoidālās šizofrēnijas forma galvenokārt raksturojas ar vajāšanas maldiem. Lai gan ir arī citi simptomi - traucēta domāšana un halucinācijas, vajāšanas maldi ir visievērojamākie. To parasti pavada aizdomas un naidīgums. Raksturīgas ir arī pastāvīgas bailes, ko rada maldīgas idejas. Vajāšanas maldi var pastāvēt gadiem ilgi un ievērojami attīstīties. Parasti pacientiem ar paranoidālo šizofrēniju nav novērojamas nekādas manāmas izmaiņas uzvedībā vai intelektuālā un sociālā degradācija, kas tiek novērota pacientiem ar citām formām. Pacienta darbība var šķist pārsteidzoši normāla, kamēr netiek ietekmēti viņa maldi.

Atbildēt

vice

25.02.2024. 21:54

»

Vienotība

MikroPisānu virzam par LR valsts prezidentu


Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis) Atejs Caurejs ar stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" - Два дебила - это сила‼ ;))

Vai abi bijuši VDK ziņotāji? Nezinu. Bet ļoti iespējams, ka bija. Tādos laikos tikai glumie līda uz augšu. Tāpat kā tagad šajos laikos, abi šitie glumie pļutkas lien bez ziepēm saviem VDK/VDD kuratoriem.

NEKĀDĀ GADĪJUMĀ NESTRĪDIES ar šiem abiem idiotiem Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu analfabēts noplukušais paviāns (ekskrementu golferis) Atejs Caurejs ar stukača palamu "pupsiks zeltvedējs"!!

UN NEEJIET PROM NO MANĀM dzeijām skaidrā un caurām pastalām uz plikām kājām - atstājot kādu vienu vājpienu pret manu un Ateja Caureja deģenerātu stulbuma dzlzsbetona šķērssienu.

Plaģiāti nokaus pasauli!! Tāpat kā nokāva manu Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки dzejsu un veselo saprātu un bezsmadzeņu analfabētu "pupsiku zeltvedēju" kā cilvēku "konceptuāli" pa lielam un pa maziņam!!!!

Atbildēt

Jukum, malacis

25.02.2024. 21:52

»

Jukums

Burtiski nupat Tv intervijā, Gordons citēja Manerheimu, kurš esot teicis, ka varas uzdevums ir veidot tādu situāciju un tādu kārtību valstī, kuru cilvēki paši brīvprātīgi ietu aizsargāt...


ka, vara cilvēku patriotisma aizsegā, zog un zog un bļauj:krievi nāk, krievi nāk...un zeļonka sauc: dai, dai, dai!

Atbildēt

viss ir vienkārši

25.02.2024. 21:52

»

Vienotība

MikroPisānu virzam par LR valsts prezidentu


Skat.iepr.:

Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

Savukārt - otrs, tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas).

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

"vicei" turpinās klimaksa krīze

25.02.2024. 21:49

»

Mikropisāns Atejas Duksis

Visizplatītākā paranoidālās šizofrēnijas forma galvenokārt raksturojas ar vajāšanas maldiem. Lai gan ir arī citi simptomi - traucēta domāšana un halucinācijas, vajāšanas maldi ir visievērojamākie. To parasti pavada aizdomas un naidīgums. Raksturīgas ir arī pastāvīgas bailes, ko rada maldīgas idejas. ...


Katatonisko šizofrēniju galvenokārt raksturo motoriskās sfēras anomālijas, kas ir gandrīz visā slimības gaitā. Patoloģiskas kustības ir ļoti dažādas; tas var būt stājas un sejas izteiksmes pārkāpums vai gandrīz jebkuras kustības veikšana dīvainā, nedabiskā veidā. Pacients var pavadīt stundas smieklīgā un neērtā manierīgā pozā, mainot to ar neparastām darbībām, piemēram, atkārtotām stereotipiskām kustībām vai žestiem. Sejas izteiksme daudziem pacientiem ir sastingusi, sejas izteiksmes nav vai ir ļoti sliktas; iespējamas dažas grimases, piemēram, lūpu savilkšana. Šķietami normālas kustības dažreiz pēkšņi un neizskaidrojami tiek pārtrauktas, dažkārt dodot ceļu dīvainai motoriskai uzvedībai. Līdzās smagiem motoriskiem traucējumiem tiek atzīmēti arī daudzi citi, jau apspriesti, šizofrēnijas simptomi - paranojas maldi un citi domāšanas traucējumi, halucinācijas utt. Šizofrēnijas katatoniskās formas gaita ir līdzīga hebefrēnijas formai, tomēr smaga sociālā degradācija, kā likums, attīstās vēlākā slimības periodā.

Visizplatītākā paranoidālās šizofrēnijas forma galvenokārt raksturojas ar vajāšanas maldiem. Lai gan ir arī citi simptomi - traucēta domāšana un halucinācijas, vajāšanas maldi ir visievērojamākie. To parasti pavada aizdomas un naidīgums. Raksturīgas ir arī pastāvīgas bailes, ko rada maldīgas idejas. Vajāšanas maldi var pastāvēt gadiem ilgi un ievērojami attīstīties. Parasti pacientiem ar paranoidālo šizofrēniju nav novērojamas nekādas manāmas izmaiņas uzvedībā vai intelektuālā un sociālā degradācija, kas tiek novērota pacientiem ar citām formām. Pacienta darbība var šķist pārsteidzoši normāla, kamēr netiek ietekmēti viņa maldi.

Šizofrēnijas hebefrēniskā forma atšķiras no paranoidālās formas gan simptomatoloģijas, gan iznākuma ziņā. Dominējošie simptomi ir izteiktas domāšanas grūtības un afekta vai garastāvokļa traucējumi. Domāšana var būt tik neorganizēta, ka tiek zaudēta (vai gandrīz zaudēta) spēja jēgpilni sazināties; afekts vairumā gadījumu ir neadekvāts, noskaņojums neatbilst domāšanas saturam, tā ka rezultātā skumjām domām var pievienoties jautrs noskaņojums. Ilgtermiņā lielākā daļa šo pacientu sagaida izteiktus sociālās uzvedības traucējumus, kas izpaužas, piemēram, tieksme uz konfliktiem un nespēja saglabāt darbu, ģimeni un ciešas cilvēku attiecības.

Veseļojies, patoloģiskais plānprātiņ "vice", tas kurš Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки!

Atbildēt

Vienotība

25.02.2024. 21:47

»

Smirdošais mikropisāns

Smirdēt varu nepārstāt


MikroPisānu virzam par LR valsts prezidentu!

Atbildēt

Anti colorados

25.02.2024. 21:47

»

Jukums

Burtiski nupat Tv intervijā, Gordons citēja Manerheimu, kurš esot teicis, ka varas uzdevums ir veidot tādu situāciju un tādu kārtību valstī, kuru cilvēki paši brīvprātīgi ietu aizsargāt...


Latvijas situācija vēl sliktāka kā Ukrainā, kur kremļa 5.kolona pārvaldīja tikai civilo varu un daļu biznesa, bet Latvijā ar 40% okupantiem ir sagrābts praktiski viss.

Atbildēt

"vicei" turpinās klimaksa krīze

25.02.2024. 21:45

»

Mikropisāns Atejas Duksis

Kā palīdzēt cilvēkam, kurš domā par pašnāvību...


Publiskās naida runas autor "vice" - jūs pats parūpēsieties par sevi, jeb drošības policija jāpiesaista? Lūdzu nenonieciniet šo ziņu un parūpējieties par sevi pats, tas būs daudz labāk jums. Tā ir tikai jūsu neapmierinātība un centieties būt objektīvs, ievērojiet respektu un cieņu pret citiem.

Kā palīdzēt patoloģiskajam plānprātiņam "vicei", kurš domā par pašnāvību?

Sarunājieties! Saruna ar cilvēku, kurš nonācis krīzē un domā par nāvi, NEVEICINA pašnāvību. Saruna var būt pirmais solis, lai pašnāvību novērstu. Neatstājiet cilvēku, kuram ir pašnāvības domas, līdz neesat noorganizējuši palīdzību, pēc iespējas samaziniet pieeju pašnāvības izdarīšanas līdzekļiem. Zvaniet uz diennakts krīzes centra tālruni 67222922 (Lattelecom), 27722292 (Bite), Neatliekamajai medicīniskajai palīdzībai (113) vai arī noorganizējiet vizīti pie psihiatra vai ģimenes ārsta.

Pret citiem vienmēr ievērojiet respektu, cieņu un pieklājību, esiet objektīvi. Pašam bēdīgā komenta autoram neizbēgami būs situācija savas rīcības izvērtēšanai un atbildībai.

Administratīvo pārkāpumu kodeksā ir noteikts, ka personām ir pienākums ziņot policijai par noziedzīgām darbībām vai citiem pārkāpumiem, kuriem ir vai varētu būt kriminālās sekas.

Atbildēt

"vicei" turpinās klimaksa krīze

25.02.2024. 21:42

»

Mikropisāns Atejas Duksis

Kādi ir depresijas cēloņi un riska faktori...


Šī komentētāja "vice" publiskajos paudumos ir konstatējama agresija un aizvainojumi, personiski uzbrukumi pret konkrētām personām. Nekonstruktīvs un nepieņemams koments, piesātināts ar nepamatotiem apgalvojumiem, subjektīvi vērtējumi, neskaidrs nolūks un konflikta situācijas radīšana.

Publiskās naida runas autor "vice" - jūs pats parūpēsieties par sevi, jeb drošības policija jāpiesaista? Lūdzu nenonieciniet šo ziņu un parūpējieties par sevi pats, tas būs daudz labāk jums. Tā ir tikai jūsu neapmierinātība un centieties būt objektīvs, ievērojiet respektu un cieņu pret citiem.

Lielāks risks saslimt ar depresiju ir cilvēkiem, kuriem tuvi radinieki cietuši no atkārtotām depresijas epizodēm, tiem, kuri paši dzīves laikā (īpaši bērnībā) piedzīvojuši kādu nopietnu psiholoģisku traumu, kuriem ir noteiktas personības iezīmes - paškritiskums, perfekcionisms, trauksmainība, pazemināts pašvērtējums. Ilgstošs stress un bezdarbs, zemi ienākumi un alkohola un narkotisko vielu lietošana arī ir saistīta ar augstāku depresijas attīstības risku. Sievietēm divas reizes biežāk diagnosticē depresiju, iespējams, tādēļ, ka sievietes labprātāk vēršas pēc palīdzības. Depresīvus simptomus var izraisīt arī fiziska slimība un dažu medikamentu lietošana.

Atbildēt

Mikropisāns Atejas Duksis

25.02.2024. 21:28

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Visizplatītākā paranoidālās šizofrēnijas forma galvenokārt raksturojas ar vajāšanas maldiem. Lai gan ir arī citi simptomi - traucēta domāšana un halucinācijas, vajāšanas maldi ir visievērojamākie. To parasti pavada aizdomas un naidīgums. Raksturīgas ir arī pastāvīgas bailes, ko rada maldīgas idejas. Vajāšanas maldi var pastāvēt gadiem ilgi un ievērojami attīstīties. Parasti pacientiem ar paranoidālo šizofrēniju nav novērojamas nekādas manāmas izmaiņas uzvedībā vai intelektuālā un sociālā degradācija, kas tiek novērota pacientiem ar citām formām. Pacienta darbība var šķist pārsteidzoši normāla, kamēr netiek ietekmēti viņa maldi.

Šizofrēnijas hebefrēniskā forma atšķiras no paranoidālās formas gan simptomatoloģijas, gan iznākuma ziņā. Dominējošie simptomi ir izteiktas domāšanas grūtības un afekta vai garastāvokļa traucējumi. Domāšana var būt tik neorganizēta, ka tiek zaudēta (vai gandrīz zaudēta) spēja jēgpilni sazināties; afekts vairumā gadījumu ir neadekvāts, noskaņojums neatbilst domāšanas saturam, tā ka rezultātā skumjām domām var pievienoties jautrs noskaņojums. Ilgtermiņā lielākā daļa šo pacientu sagaida izteiktus sociālās uzvedības traucējumus, kas izpaužas, piemēram, tieksme uz konfliktiem un nespēja saglabāt darbu, ģimeni un ciešas cilvēku attiecības.

Katatonisko šizofrēniju galvenokārt raksturo motoriskās sfēras anomālijas, kas ir gandrīz visā slimības gaitā. Patoloģiskas kustības ir ļoti dažādas; tas var būt stājas un sejas izteiksmes pārkāpums vai gandrīz jebkuras kustības veikšana dīvainā, nedabiskā veidā. Pacients var pavadīt stundas smieklīgā un neērtā manierīgā pozā, mainot to ar neparastām darbībām, piemēram, atkārtotām stereotipiskām kustībām vai žestiem. Sejas izteiksme daudziem pacientiem ir sastingusi, sejas izteiksmes nav vai ir ļoti sliktas; iespējamas dažas grimases, piemēram, lūpu savilkšana. Šķietami normālas kustības dažreiz pēkšņi un neizskaidrojami tiek pārtrauktas, dažkārt dodot ceļu dīvainai motoriskai uzvedībai. Līdzās smagiem motoriskiem traucējumiem tiek atzīmēti arī daudzi citi, jau apspriesti, šizofrēnijas simptomi - paranojas maldi un citi domāšanas traucējumi, halucinācijas utt. Šizofrēnijas katatoniskās formas gaita ir līdzīga hebefrēnijas formai, tomēr smaga sociālā degradācija, kā likums, attīstās vēlākā slimības periodā.

Atbildēt

Mikropisāns Atejas Duksis

25.02.2024. 21:23

»

viss ir vienkārši

Skat.iepr...


Kā palīdzēt cilvēkam, kurš domā par pašnāvību?

Sarunājieties! Saruna ar cilvēku, kurš nonācis krīzē un domā par nāvi, NEVEICINA pašnāvību. Saruna var būt pirmais solis, lai pašnāvību novērstu. Neatstājiet cilvēku, kuram ir pašnāvības domas, līdz neesat noorganizējuši palīdzību, pēc iespējas samaziniet pieeju pašnāvības izdarīšanas līdzekļiem. Zvaniet uz diennakts krīzes centra tālruni 67222922 (Lattelecom), 27722292 (Bite), Neatliekamajai medicīniskajai palīdzībai (113) vai arī noorganizējiet vizīti pie psihiatra vai ģimenes ārsta.

Atbildēt

Mikropisāns Atejas Duksis

25.02.2024. 21:21

»

"vicei" turpinās klimaksa krīze

Publiskās naida runas autor "vice" - jūs pats parūpēsieties par sevi, jeb drošības policija jāpiesaista? Lūdzu nenonieciniet šo ziņu un parūpējieties par sevi pats, tas būs daudz labāk jums. Tā ir tikai jūsu neapmierinātība un centieties būt objektīvs, ievērojiet respektu un cieņu pret citiem...


Kādi ir depresijas cēloņi un riska faktori?

Lielāks risks saslimt ar depresiju ir cilvēkiem, kuriem tuvi radinieki cietuši no atkārtotām depresijas epizodēm, tiem, kuri paši dzīves laikā (īpaši bērnībā) piedzīvojuši kādu nopietnu psiholoģisku traumu, kuriem ir noteiktas personības iezīmes - paškritiskums, perfekcionisms, trauksmainība, pazemināts pašvērtējums. Ilgstošs stress un bezdarbs, zemi ienākumi un alkohola un narkotisko vielu lietošana arī ir saistīta ar augstāku depresijas attīstības risku. Sievietēm divas reizes biežāk diagnosticē depresiju, iespējams, tādēļ, ka sievietes labprātāk vēršas pēc palīdzības. Depresīvus simptomus var izraisīt arī fiziska slimība un dažu medikamentu lietošana.

Atbildēt

"vicei" turpinās klimaksa krīze

25.02.2024. 19:38

»

kauttu nosprāgtu

kropli


Publiskās naida runas autor "vice" - jūs pats parūpēsieties par sevi, jeb drošības policija jāpiesaista? Lūdzu nenonieciniet šo ziņu un parūpējieties par sevi pats, tas būs daudz labāk jums. Tā ir tikai jūsu neapmierinātība un centieties būt objektīvs, ievērojiet respektu un cieņu pret citiem.

Šī komentētāja "vice" publiskajos paudumos ir konstatējama agresija un aizvainojumi, personiski uzbrukumi pret konkrētām personām. Nekonstruktīvs un nepieņemams koments, piesātināts ar nepamatotiem apgalvojumiem, subjektīvi vērtējumi, neskaidrs nolūks un konflikta situācijas radīšana.

Padomājiet kungi paši - aizvainojumi un draudi, nevēlamas emocijas un teksti par personiskiem uzbrukumiem, naida izpausmes, potenciāla terorisma saikne - 4 smagi pārkāpuma punkti vienā komentārā.

Tas ir vairāk kā pietiekams iemesls, lai ziņotu par šāda veida komentāriem policijai vai citām drošības iestādēm iespējamo draudu novēršanai un sabiedrības drošības nodrošināšanai.

Administratīvo pārkāpumu kodeksā ir noteikts, ka personām ir pienākums ziņot policijai par noziedzīgām darbībām vai citiem pārkāpumiem, kuriem ir vai varētu būt kriminālās sekas.

Pret citiem vienmēr ievērojiet respektu, cieņu un pieklājību, esiet objektīvi. Pašam bēdīgā komenta autoram neizbēgami būs situācija savas rīcības izvērtēšanai un atbildībai.

Atbildēt

viss ir vienkārši

25.02.2024. 19:36

»

kauttu nosprāgtu

kropli


Skat.iepr.:

Viens no abiem minētajiem jēgas vārguļiem – tas, kurš "Pēteris Karlovs, Пётр Алексеевич Карлов" – ir visnotaļ "sen(il)s” personāžs, kuram savulaik, tā dēvētajos "sliktajos padomjlaikos", nav sekmējies sevi "radoši apliecināt" (t.sk. – arī kā VDK provokatoram stukačam), šim fakta izraisot "mūžam nesadzīstošu / jēli pulsējošu" mentālu traumu (ar VISĀM no tā "iztekošajām" konsekvencēm - par ko var pārliecināties jebkurš interesents, pārvarot gluži dabīgu riebumu vērot patoloģiska deģenerāta agonijas konvulsijas). Savukārt - otrs, tas, kurš bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs", ir tipisks iedomāti "anonīmais" deģenerāts analfabēts parastais, kurš, visticamāk, truli neapzināti (vai, varbūt, nu jau visai apzināti) cenšas "piesmērēties kā sīks sūdiņš" jebkāda, kaut vai sava iedomātā "ienaidnieka" apava pazolei - lai varētu nosmirdēt iespējami uz katra soļa, ko sper CITI, nevis viņš. Jo - taml. "sīkiem sūdiņiem" jau pašiem savu kāju (un galvu / smadzeņu) nav, kā zināms. ;)

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

viss ir vienkārši

25.02.2024. 19:35

»

atkal debīlais smirdošais

mikropisāns


Skat.iepr.:

Kā redzams, šiem abiem minētajiem deģenerātiem – Pēterim Karlovam, Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – nu nekādi nesanāk izvēlēto personāžu "kancelēt" jeb "nospārdīt tā, lai gar zemi un vairs nekustās". ;) Tas, dabiski, abus deģenerātus vājprātīgi tracina un (viņuprāt) publiski apkauno, tāpēc - šamajiem [cenzēts]gabaliem nav citu variantu, kā vien infantili naivi un absolūti nepamatoti "cerēt uz brīnumu, kas negaidīti nāk", un izmisīgi turpināt šādu savu pirms nu jau n-tajiem gadiem (!?!) aizsākto jebkurā izpratnē / izpausmē absolūti neadekvāto izpildīšanos. Patiesībā – tipisku kretinēšanos (nu jau pat klīniski šizofrēniski, galēji derdzīgi un absolūti bezjēdzīgi), pie tam, šim deģenerātu tandēmam praktiski ikdienišķi publiski "izgāžoties kā vecām sētām".

Savā ziņā (to, visticamāk, konstatētu jebkurš normāls cilvēks, sevišķi jau ar psihiatriju saistīti profesionāļi), papildus jau minētajai "kancelēšanas (nospārdīšanas) kultūras" piekopšanai – priekš minētajiem klīniskajiem deģenerātiem Pētera Karlova, tas kurš 'vice", Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – tā ir tipiska psihotoksiska atkarība no sava pašu publiski demonstrētā kretīnisma. Tāda savdabīga abu deģenerātu "ilgtspējīgi" praktizēta publiska "mētelīšu virināšana", visplašākajai auditorijai demonstrējot savas nožēlojami necilās un (ģenētiski?) derdzīgi kroplās mentālās "mantības". Un, vienlaikus, tas ir arī tipisks enerģētiskais vampīrisms, jo abiem deģenerātiem – Пётр Алексеевич Карлов, дебил из дурки + bezsmadzeņu deģenerāts analfabēts Atejs Caurejs ar debilības centra kuratoru savervētā "ietekmes aģenta un noderīgā idiota" zombijtroļļa stukača palamu "pupsiks zeltvedējs" – netiekot pie maiakāli kārotās publiskās (paš)apķēzīšanās, šiem jēgas vājiniekiem var iestāties kritiski smaga abstience (tā dēvētās "lomkas"), vai pat "pazust dzīves jēga" (t.i., protams – ja šādus izdzimteņus Radītājs būtu vispār apsvētījis ar Dzīves Jēgu, kaut vai "pa minimumu") un šie uz pakaļkājām balansējošie sīklopiņi vienkārši nosprāgtu.

P.S. Aktuāls citāts: "Lato Lapsa - vai portāls vēl ir tavs? Izlasi pats, kas te notiek!"

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: