Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

YAHOOeju

23.01.2017. 15:53

Cik šausminoši zemiska attieksme ...?
--------
Attieksme ir cilvēks pats. Ko var gribēt no, kā to tagad sāk dēvēt, "korumpēto aprindu medija".

Galvenais kas ir interesanti, vai Lapsam pašam nav žēl sev karmu čakarēt ar šādām seklām un zemiskām akcijām. Vai tāpat, kā Putins, grib pierādīt, ka viņam nav nekā svēta un nav absolūti nekādu pieļaujamā robežu?

Man nav žēl, ka cilvēkam ir pašapziņa, un viņš grib par sevi atstāt atmiņu, pēdējās mājas izvēloties starp sev līdzīgiem, nevis starp alkašiem anonīmajos kapos.

Man žēl, ka ar šādām akcijām latvieši tiek ierauti neizskadrojami lopiskā negatīvā diskusijā, kas nevairos tiesiskumu valstī.

Lapsa, vai esi papētījis, cik bandītu apglabāti šajos pašos kapos?

Atbildēt

lapsa ir čekists!

23.01.2017. 15:38

»

Šalle

Lieki VVF spārdīt un izķēmot tagad. Pilnīgi lieki. Ja grib vērsties pret sistēmu, tad tā arī ir jādara. Nu jau zem jostas vietas sāk laist. Nepelnīti


Lato Lapsa VVF laikam dzīvu grib iedzīt kapā.
Cik šausminoši zemiska attieksme pret Latvijas izcilāko Prezidenti, kura Latviju ieveda ES un NATO, kuru cienīja un zināja visi Eiropas valstu vadītāji!
Cik nožēlojama attieksme no Latvijas lielākās nelaimes - lumpeņproletariāta, kas pasaulē ir tukšas vietas un kā šinderi aplej cilvēkus ar mēsliem un tad paši priecājas!

Atbildēt

reptilis

23.01.2017. 15:27

Jā....viens likums, viena taisnība visiem? Vai ""labiešiem"" citi likumi?

Atbildēt

Šalle

23.01.2017. 15:23

Lieki VVF spārdīt un izķēmot tagad. Pilnīgi lieki. Ja grib vērsties pret sistēmu, tad tā arī ir jādara. Nu jau zem jostas vietas sāk laist. Nepelnīti.

Atbildēt

YAHOOeju

23.01.2017. 15:20

Latvijas valsti un tautu apkauno bijusī tā saucamā prezidente V.V.F. Vai tiešām to ir tik grūti saprast visām fifām un tamlīdzīgajiem?
------------

Ja VVF apkauno Latvijas valsti, tad ko ar valsti dara bijušie un esošie bērziņi, lembergi, kučinski...

Dīvaina izpratne tev par to, kas apkauno valsti. Aizdomas, ka tevā izpratnē valsts tēlu ceļ ušakovi, ameriki un tamlīdzīgie.

cik tev samaksāts, mankurt?

Atbildēt

ciniķis

23.01.2017. 15:13

»

fifa

Lapsa, vai tiešām Jums reiz nepietiks apkaunot Latvijas valsti, prezidenti un tautu? Jūs no sava ļaunuma reiz pārsprāgsiet


Latvijas valsti un tautu apkauno bijusī tā saucamā prezidente V.V.F. Vai tiešām to ir tik grūti saprast visām fifām un tamlīdzīgajiem?

Atbildēt

sociāli atstumtais

23.01.2017. 14:06

... tiesiskā valstī ? L.L. solis ir korekts t.i. - normāls .
neaizmirsīsim , ka LR Satversme nesniedz tikai tiesības , bet uzliek arī PIENĀKUMU katram aizsargāt LR valsti ! un arī pret LR tiesiskuma graušanu !

Atbildēt

fifa

23.01.2017. 14:05

Lapsa, vai tiešām Jums reiz nepietiks apkaunot Latvijas valsti, prezidenti un tautu? Jūs no sava ļaunuma reiz pārsprāgsiet!

Atbildēt

ha-ha

23.01.2017. 13:51

Lapsa nav tikai nelietis, izskatās, ka viņam ar galvu nav viss kārtībā.

Atbildēt

O.K.

23.01.2017. 13:40

Slēgtajos kapos Rīgā, kapu vietas tirgo Radzēvičs.

Atbildēt

prezenis

23.01.2017. 13:28

par pieminekļa bildi aprēcos, reāli piestāvētu vecajai prezenei ar viņas ambījām un apetīti reāli piestāv! :D

Atbildēt

A.N.

23.01.2017. 13:24

»

U.U.

Tas ir apšaubāms solis. Ja aicinām palīgā policiju, tad tai apliecinām uzticību, it kā tā būtu spējīga un vēlētos ieviest kārtību. Faktiski uz policijas aizsardzību LR nevar paļauties. Var paļauties vienīgi uz pašaizsardzību un sabiedrības pašaizsardzības vienībām, ja tādas latvieši beidzot izveidotu...


Bet tas var būt arī pareizs solis tajā ziņā, ka beigu beigās atspoguļos policijas līdzdalību noziegumu brīvībā. Vai policija godīgi izskatīs iesniegumu? To drīz redzēsim. Redzēsim mūsu policijas patieso seju.

Atbildēt

Druumais...

23.01.2017. 13:24

Sabiedrība par atklātību "Delna" gatava uzraudzīt "kapu tramvaja" būvi, bet šādu kapu "apsaimniekošanu" nemana? Ceru, ka L.L. iesniegums tiks izskatīts pēc būtības un vainīgās personas sauktas pie atbildības.

Atbildēt

Antūns Peizdulōcis

23.01.2017. 13:23

NOST AR NEVIENLĪDZĪBU!

viens likums, viena taisnība visiem!


Ar Triju Zvaigžņu ordeni apbalvoto personu reģistrs

apbalvošanas secībā, sākot no 2004. gada 1.oktobra


23. Latvijas Informācijas tehnoloģiju asociācijas prezidents, profesors, Ph.D.
Imants Fridrihs Freibergs 2007.g.15.03. 23. 2007.g.27.aprīlī


ņemot vērā augstākminēto :


1) izsaku ierosinājumu visu ex un tagadējā prezidenta dzīvesbiedrus arī apbalvot ar Trīszvaigžņu ordeni, I šķiru - jo visas prezidentu sievas un vīri ir vienlīdzīgi !

2) bijušās sievas un brūtes (Gunčukam, Vājonim) ir apbalvojamas ar 2.šķiras ordeni, ņemot vērā viņu devumu prezidentiem.


Ceru uz tautas masu atbalstu, lai likvidētu nevienlīdzību, ka tikai tantes Veras vecītim tika iešķiebts ordenis par HVZ kādiem nopelniem !

vai Ļiļka nebūtu pelnījusi 1.šķiras ordeni, par to vien, ka savu veco par lāci vai lempi saukāja, Ivara bijušajai sievai- par to, ka vecais pirms Dānijas karalienes vizītes ķūli pārbaudīja- vai ciet un karaliene šamajam roku nesniedza, jo pirms tam bija ķūli raustījis - tas ir 2. šķiras ordeņa vērts sasniegums !

Atbildēt

!!!???

23.01.2017. 13:22

»

uz kuru cilvēku rēķina tas notika?

Mani visā šājā stāstā interesē viens neatbildēts jautājums- ja kapi ir daļēji slēgi, kam tad tika noņemtas kapa vietas? Kuru ģimeņu vai cilvēku kapu vietā VVF tā tika piešķirta


Kas deva atļaujas tur būvēt, kāds ir panteona arhitekta goda vārds, kādas firmas tur ārdījās, kas tur gulēja pirms nolīdzināšanas (to var sameklēt kapu pārvaldes dokumentos)?

Atbildēt

U.U.

23.01.2017. 13:13

»

A.P.

Tas ir pareizs solis. Tas liecina, ka šeit vēl ir cilvēki, kuri nesamierināsies ar dažādu nekauņu noziedzīgo kundzību un viņi nebaidās atklāti apliecināt savu nosodījumu "valsts" amatpersonu kriminālajai visatļautībai


Tas ir apšaubāms solis. Ja aicinām palīgā policiju, tad tai apliecinām uzticību, it kā tā būtu spējīga un vēlētos ieviest kārtību. Faktiski uz policijas aizsardzību LR nevar paļauties. Var paļauties vienīgi uz pašaizsardzību un sabiedrības pašaizsardzības vienībām, ja tādas latvieši beidzot izveidotu. Bet latvieši to nedarīs. Tas viņiem nav izdevīgi. Noziegumiem ir masveida raksturs.Latviešu noziegumu gēns funkcionē pilnā apjomā.

Atbildēt

uz kuru cilvēku rēķina tas notika?

23.01.2017. 13:12

Mani visā šājā stāstā interesē viens neatbildēts jautājums- ja kapi ir daļēji slēgi, kam tad tika noņemtas kapa vietas? Kuru ģimeņu vai cilvēku kapu vietā VVF tā tika piešķirta?

Atbildēt

▢ ▢ ▢

23.01.2017. 13:09

»

!!!

Bravo! Šo vajadzēja izdarīt. Nu saules meita varēs turpināt atkauties ar t.dziesmiņām


Miru, miru, nenomiru,
Ilgi, ilgi manu kapu raka.
Balta puķe noziedēja
Tukša kapa maliņā.

Atbildēt

Antūns Peizdulōcis

23.01.2017. 13:09

kam tās vietas piešķīra - vai :

1) ponciālajai mirēja Veras tantei un Co

2) valsts kancelejai prezidenta darbības nodrošināšanai >?

ja valsts kancelejai- tad kāpēc netika rīkots konkusrs- par labāko prezidentu-mirēju?:))

Atbildēt

archdevil

23.01.2017. 13:05

Vaira delfi.lv teica, ka L.Lapsa ir nobijies no viņas un izbeidzis jebkādas darbības ...

Atbildēt

Santijai

23.01.2017. 13:03

»

Santija

Nu...manuprāt god.Lato k-gs mazliet pāršāvis pāri strīpai


Pār strīpu ir pāršauts vainojot Daudzi un Radzēviču. Nevienam nav žēl kapavieta, bet runa ir par alkatību un melošanu no VVF puses. Ja grib likumdošanai neatbilstošu grandiozu panteonu, tad tādu var būvēt uz privātās zemes, saskaņojot ar pašvaldību. Tur tad pateicīgā Tauta varēs ierasties kaut katru dienu.

Atbildēt

Lapsam

23.01.2017. 12:58

VVF nekaunības izsauktā Daudzes un Radzēviča piekāpšanās nav jākar pie lielā zvana. Kur viņiem bija likties, kad šī pašlabumu izsitēja nāca virsū kā krievu tanki?
Vajag pacelt augšā epopeju ar zemi Dubultos, ar māju meitas dienesta vajadzībām Londonā. Vajag noskaidrot, kas un pie kā ir pasūtījis tā monstra projektu un dabūjis atļaujas celt Meža kapos! Vai VVF vispār kaut ko maksāja?

Atbildēt

Santija

23.01.2017. 12:56

Nu...manuprāt god.Lato k-gs mazliet pāršāvis pāri strīpai....

Atbildēt

Ja kāds nepamanīja

23.01.2017. 12:48

Tad iesniegumā kā reiz ir minēti amatpersonu - gan bijušo, gan esošo iespējamie KL pārkāpumi. Un tur pamatā ir ZZS un Saskaņas-GKR pērstāvji.

Atbildēt

?!

23.01.2017. 12:42

Tas jau vairs nav smiekļīgi,tas jau par daudz arī priekš vvf.Policijai protams atteikt procesa rosināšanā,nav tur likumpārkāpuma sastāva!

Atbildēt

!!!

23.01.2017. 12:41

Bravo! Šo vajadzēja izdarīt. Nu saules meita varēs turpināt atkauties ar t.dziesmiņām! 😂😂😂

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: