Menu
Pilnā versija
Foto

Lato Lapsas grāmatas kā Latvijas kompromitēšanas ieroči

Olivers Everts (Sandra Veinberga)* · 08.12.2021. · Komentāri (91)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Armands

12.12.2021. 19:38

Vājāku "atmaskojošo rakstu" reti gadās lasīt!Obsolūts mēsls.

Atbildēt

Purvu bridējs

12.12.2021. 08:21

Citāts: "Pat neverot to vaļā ir pilnīgi skaidrs, ka mums darīšana ar Krievijas propagandas naratīvu fikcijas žanrā,..."
precīzi raksturo autori kā padomju laiku "tautas balss"veidotāju, orveliski uzspiežot savu - "pareizo" viedokli visai sabiedrībai.

Atbildēt

literatūrkritiķis

10.12.2021. 12:05

Lapsas literatūra ir miskastes vērta, bet Latviju visvairāk sakompromitē šī valdība un Saeima ar saviem lēmumiem un tur tās grāmatas neko nevar mainīt.

Atbildēt

Dzintars

10.12.2021. 10:38

Labdien.Turpinājums.Es , kā Latvijas Republikas pilsonis uzskatu , ka mūsu Latvijas Republikai ir tiesības starptautiskā tiesā pieprasīt kompensāciju par apzinātu rīcību valsts Latvijas Republikas novešanu līdz finanšu krīzei, kas noveda pie masveida emigrācijas , lielākas nekā Staļina represiju laikā 1947-1949 gados.

Atbildēt

Dzintars

10.12.2021. 10:34

Labdien.
Sandra Veinberga- dzīvo Zviedrijā(varbūt kļūdos), bet domāju , ka nē.
Nedaudz par vērtībām kuras aizstāv šī Sandra Veinberga.Zviedrijā 1992. gadā bija
izveidojies ļoti liels burbulis. Apmēram 50% kredītu bija izsniegti ārvalstu valūtās.
Burbulis pārsprāga, un valstī sākās krīze.Tātad Zviedri atverot Latvijas republikas teritorijā bankas zināja pie kā novedīs, kreditēšanā ārvalstu valūtā,Zviedri zināja kair ļoti būtiski jākontrolē kam piešķirt kredītus;Tātad apzināta rīcība neinformējot valsti , šajā gadījumā Latvijas Republikas pārstāvjus par sekām ; Tātad apzināta noklusēšana ir tāds pats noziegums , kā melošana.
Zvierdri- izdevīguma vadīti izdeva PSRS, Latviešu karavīrus(leģionārus),cik man zināms vienīgā valsts , kas tā rīkojās, un mēs ļaujam viņiem pie mums atvērt bankas?
Zviedrijā , cik man zināms ir izveidoti ārvalstnieku ''geto'' kuros paši Zviedri baidās ieiet, un šādas valsts pārstāve stāsta mums Latviešime kas ir labi un kas ir pareizi.
Es , kā Latvijas Republikas pilsonis uzskatu , ka mūsu Latvijas Republikai ir tiesības pieprasīt no

Atbildēt

Jums taču saka

10.12.2021. 10:08

»

ESMAIJA

Kāda iemesla dēļ, vakar vakarā nebija iespējams pievienot komentāru. Tā tas ir bijis nevienreiz vien! Parādās uzraksts - nu jau pietiek


ir lielas problēmas ar mediju pratību.Vēl piebildīsu,ka izpratne par Interneta lietošanu Jums arī vāja.Acīmredzot,Jūsu apmācības naudu kurators atkal nodzēris.Saņemieties,citādi troļļu fermā paņems jaunāku un atsaucīgāku.

Atbildēt

Хм

09.12.2021. 20:47

»

Tālavas taurētājs

Bet protams ir ļoti daudz glumo, kas visos laikos cenšas izdabāt esošai varai. Tāpēc pēc deokupācijas un dekolonizācijas, pirmais uzdevums būs atbrīvoties no glumekļiem un pārkrievotajiem, kuriem izpratne par valsti ir pilnībā degradēta...


Понимаю, проще мечтать о некой деоккупации, после которой ух заживете, чем уже сейчас заняться делом, А не мечтами

Atbildēt

Хм

09.12.2021. 20:45

»

Tālavas taurētājs

Tie gan ir pilnīgi meli, ka 95% naturalizēto bija pilsoņi pirms 1940.gada vai pilsoņu mantinieki. Kāpēc tad tie būtu jānaturalizē, ja viņi jau bija pilsoņi


95% от всех граждан на тот момент были "правильными", а 5% натурализованными. А не 95% от натурализованных

Atbildēt

Tālavas taurētājs

09.12.2021. 16:19

»

Хм

Вообще для определенной группы людей характерно верное служение текущей власти. Они иногда даже это бессознательно делают, просто такой инстинк самосохранения. Поэтому при одной власти они страстно кричат с трибун Слава КПСС (Табунс) и пишут диссертации о преимуществах соц.экономики над кап.экономикой...


Bet protams ir ļoti daudz glumo, kas visos laikos cenšas izdabāt esošai varai. Tāpēc pēc deokupācijas un dekolonizācijas, pirmais uzdevums būs atbrīvoties no glumekļiem un pārkrievotajiem, kuriem izpratne par valsti ir pilnībā degradēta.
Cienu labāk krievu vai padomju okupantu, kas raksta savā valodā, nekā tos glumekļus, kas ķengājas slēpjoties aiz latviskā Janis, Peteris, Pilsonis uc.

Atbildēt

Latiš po pasportu

09.12.2021. 15:41

»

Jukums

Atļaušos izteikt savu viedokli, kurš nebūt nav obligāts...


Raksti par Krieviju, reāli skatoties, ir tukša laika tērēšana iekšējam patēriņam - ārēja ienaidnieka tēla uzturēšanai. Neko tie nemaina ne attiecībās ar Krieviju, ne Krievijā. Ārējā ienaidnieka tēla kultivēšanu visi šie skribenti mācās no pašas Krievijas, protams.

NordStream 2 aiziet darbībā, ASV iebildumi ir atcelti.

Atbildēt

limits

09.12.2021. 15:16

»

ESMAIJA

Kāda iemesla dēļ, vakar vakarā nebija iespējams pievienot komentāru. Tā tas ir bijis nevienreiz vien! Parādās uzraksts - nu jau pietiek


3 komentari uz deguna reala laika spridi.Panem kafijas pauzi apskaties ko raksta Sputnik,RT,Vesti.ru,ielukojies fb Putina atbalsta grupas jaunumos un vari drukat talak nakosaja limeni senu vecim,skolniecinam,se soto par prieku un izcilnieku vadonim sartam pastavigu stresu uzturot.

Atbildēt

Хм

09.12.2021. 14:22

Вообще для определенной группы людей характерно верное служение текущей власти. Они иногда даже это бессознательно делают, просто такой инстинк самосохранения. Поэтому при одной власти они страстно кричат с трибун Слава КПСС (Табунс) и пишут диссертации о преимуществах соц.экономики над кап.экономикой (Вайдере), а при другой так же ряьно кричат "долой КПСС" и какой плохой был социализм. И всегда найдут оправдания для себя и других, почему так делали. Этот Оливер (или Сандра?) вполне возможно, из таких.

Atbildēt

sertifikāts

09.12.2021. 13:11

»

turpinājums

Dīvainība ir arī tas ka VDK čekas maisos ir ļoti daudz aģentu un stukaču no 5.daļas bet maz no 1.daļas (ārējā izlūkošana), tātad - iztrūkums. Kur viņi palika? Kā zināms, visi kas savervēti mūsu "čekas maisos", tagad ir Krievijas aģenti, jo VDK aģentūru pievāca Krievija bet Latvijai palika tikai kaut...


Vispārējais stereotips ir tāds ka 5.daļai stučīja plebeji un sīki pamesli, īsāk sakot - atkritne, kamēr 1.daļa bija "baltais kauls", ar svešvalodu zināšanām utt., kaut gan protams varēja būt dažādi.

Atbildēt

Jukums

09.12.2021. 12:37

Atļaušos izteikt savu viedokli, kurš nebūt nav obligāts.
Par Liepnieku - viņa nostāja man nekad nav bijusi svarīga, viņam var piekrist tikai ļoti retos gadījumos. Visa tā viņa pīšanās ar šķēli un vēl ar Lībāni utt, jau pati par sevi, ir signāls īpaši viņš neklausīties. Un, kur tad nu viņš bija ar savām liecībām Kempmaijer lietā? Ko tad neliecināja pret šķēli, kā pret afēras autoru, ko tad piesedza viņu?
Pa Lato Lapsu - vienmēr esmu apbrīnojis no kurienes viņš rauj informāciju. Iespējams, cilvēki paši tā klusu ar to padalās. Manuprāt, viņš ir savā vietā - atšķirībā no Bogustova, Tomsona, Streipa u.c., viņš gandrīz vienmēr ir opozīcijā varai, biezi vien norāda uz aplamībām, uz aizkulisēm, uz slēptām interesēm. Un, vismaz līdz šim neviens viņa rakstīto jau tā īsti nav spējis apstrīdēt. Tiesa, tā īsti jau viņa patieso nostāju notvert neizdodas, ne vienmēr visu, ko viņš raksta, var tā uzreiz sagremot un pieņemt. Viņa grāmatas ir vismaz jāizlasa. Ja ne uzreiz, tad jānoliek pa ķērienam vēlākam laikam - kas zina cik ilgi tās būs pieejamas. Un, vēlākie notikumi jau apliecinās, cik viņa teiktajā ir bijis patiesības. Un, nepavisam nepārliecina tā steiga, ar kādu metās viņu kratīt, loģiski, ka tur meklēja pavisam ko citu, nevis to, ko oficiāli norādīja.
Par Veinbergu - izteiksmes ziņā neapšaubāmi talantīga. Bet, pārāk vienpusēja un arī pārāk asinskārīga, ja tā var teikt. Nepārliecina viņas pustrakie un seklie uzbrukumi ne LGBT oponentiem, ne Levita u.c. kritiķiem. Bet, no viņas pašas gan nav redzēts ne pusvārdiņš, kur viņa jebkad būtu paudusi kaut vai formālu kritiku varas lēmumiem. Faktiski nekad nav radusies sajūta, ka viņa tiešām būtu tautas pusē. Faktiski viņa ir tāds, kā varas rupors - lai arī ko šī vara darītu. Ir gan jautājumi, kur viņai var piekrist - tie parasti saistās ar Krieviju, ar okupāciju utt. Bet, tas arī viss. Turklāt, viņas rakstos dominē vēlme par jebkuru cenu pierādīt, ka taisnība ir viņai un tikai viņai. Jebkuru citu viedokli un nostāju viņa nepieņems, pat tad, ja fakti liecinās pretējo.

Atbildēt

formula

09.12.2021. 12:36

»

acīm redzot,

kundzei ir dots uzdevums no tiem, kas patiesi kompromitē valsti...."pārmijnieku" meklēšana ir bieži pielietota stratēģija šādās situācijās, proti, ķēzīties es drīkstu un varu, kamēr tas nav "tiesiski" pierādīts, bet runāt un rakstīt par to, nedrīkst


Patiesībā tā vien šķiet ,ka pretlatviskais apvienotais noziedzīgais veidojums-kremlis un mūsu politmafija, uz augšu pasistās maskavijas aņkas vietā ir izvēlējies citu dullu veceni.

Atbildēt

Pavisam vienkārši

09.12.2021. 12:36

Ja Lapsa par kaut ko atsakās rakstīt, tad ir skaidrs, ka viņa publikācijas nav objektīva informācija, bet gan kāda politiskā spēka vai ekonomiskā grupējuma pasūtījums.

Atbildēt

Anita Vecgrāve

09.12.2021. 12:16

kĀPĒC APMELOTIE TIESAS CEĻĀ NEVERŠAS PRET apmelotāju? Lai taču publicē autentiskus dokumentus, kas apmelo godājumus politiķus un apmelotājs būs aiz restēm!

Atbildēt

KAUNS

09.12.2021. 11:53

BET TUR IR ARĪ PATIESĪBA UN VĒL LIELĀKS KAUNS TO NOLIEGT

Atbildēt

ESMAIJA

09.12.2021. 11:37

»

Gan

Autore ir naiva, domājot, ka grāmatas pircēji ir Lemberga vai Kremļa cienītāji. Vienpusīga domāšana


Kāda iemesla dēļ, vakar vakarā nebija iespējams pievienot komentāru. Tā tas ir bijis nevienreiz vien! Parādās uzraksts - nu jau pietiek!

Atbildēt

Nedemokrāts.

09.12.2021. 11:36

VEINBERGA MELO, DEMAGOĢIJU TAISA. PAREIZI BUUTU TĀ- L.LAPSAS APRAKSTĪTIE LV VALDĪBAS NOZIEDZĪGIE NODARIJUMI KURI KOMPROMITĒ VALSTĪ.

Atbildēt

acīm redzot,

09.12.2021. 11:36

kundzei ir dots uzdevums no tiem, kas patiesi kompromitē valsti...."pārmijnieku" meklēšana ir bieži pielietota stratēģija šādās situācijās, proti, ķēzīties es drīkstu un varu, kamēr tas nav "tiesiski" pierādīts, bet runāt un rakstīt par to, nedrīkst...

Atbildēt

Gan

09.12.2021. 11:34

Autore ir naiva, domājot, ka grāmatas pircēji ir Lemberga vai Kremļa cienītāji. Vienpusīga domāšana.

Atbildēt

Izredzeta

09.12.2021. 10:49

Veinberga!tu esi transpersona!?un beidz dirst glupibas!

Atbildēt

Līga

09.12.2021. 10:33

Ir nu gan pretekle!!!

Atbildēt

mr-swabs

09.12.2021. 10:27

Vai bulvārpreses prosti..ta mainījusi dzimumu?

Atbildēt

Хм

09.12.2021. 10:22

»

ha ha ha

Ievēlētā vara nevar būt leģitīma, ja ievēlēta ar neleģitīmu, Latvijas valstij nepiederošu pilsoņu balsīm. Tad jau LPSR vēlēšanas arī jāuzskata par leģitīmu procedūru, jo tur arī piedalījās PSRS okupanti. Bet par iesniegumu VP un VID tas vispār nonsens, ja pat eiropas tiesās sēž tādi kā Levic, tad ko...


Я вас огорчу, не прокатывает отмазка про голоса "неправильных" граждан. В начале 90-тых процесс натурализации был ограничен окнами натурализации. Так что более 95% были "правильные" граждане, или те, кто до 1940 жил в Латвии или их прямые потомки. а те 5% успевших натурализоваться уж никак не влияли на власть, голосуя за оппозицию.

Atbildēt

Guntis

09.12.2021. 09:46

Dīvaini gan, ka pati Veinberga sevi neuzskata par noderīgu idioti, tiešām psiholoģijas mīkla?
Bet vismaz paldies viņai par L.Lapsas grāmatu reklāmām, nāksies izlasīt.

Atbildēt

Vai

09.12.2021. 09:36

Vai cik interesanti Sandra apraksta kā darbojas varnešu melnais PR. Bija interesanti. Parasti jau to ko projicē uz citiem, dara pats. Tā ka paldies Sandrai par info!

Atbildēt

Pisonis

09.12.2021. 09:30

Šķiet, Evertai-Veinbergam sāk neiet labi pat liberastu tradiocionālajā mutes palaišanas platformā twitter. Nulle "patīk" visiem pēdējiem tvītiem. Laikam arī lielākie fani būs pamanījuši ekrānšāviņus, ko, sakaitināts, Everta-Veinbergs rakstīja Lato Lapsam. Jau atkal izskatās pēc sūkāšanas, bet tā ir iemīļotā Evertes-Veinberga nodarbe.

Tādu mudaciņu vēl vajag atrast ... :))

Atbildēt

Īstenība

09.12.2021. 09:09

Latviju turpina kompromitēt tādi mūžīgie čekisti, kas dižojas ar pseidonīmiem. Kas Maskavā iebarots, tas uz mūžu… Tā viš i.

Atbildēt

HA

09.12.2021. 08:39

Vo vecā mauka veinberga rej!

Atbildēt

Kasiņš

09.12.2021. 08:35

Slampa Veinberga klāsta par kvalitatīvu mediju saturu, bet pati publicējas tvnet… Tiešām smieklīga aita.

Atbildēt

varavīksnes tēls

09.12.2021. 08:32

LGBT...nemaz nav mazāk agresīva organizācija par KP. "Pareizi domājošiem cilvēkiem"(Aida Tomsona lietots apzīmējums) ir jāatzīst un jāslavē tās propaganda.
TV24 nesen kāda dāma no Papardes zieda dusmojās, ka pašreiz skolās bērniem par maz tiekot mācīts par seksu. Kā tad, kaut kas jau jāliek vietā tai agrākai oktobrēnu un pionieru būšanai.

Atbildēt

Antrra

09.12.2021. 08:19

"Visticamāk viņš tika savervēts...2008.gadā" -
Nupat Rīgā Stoltenbergs teica, ka vēl pirms 10 gadiem Krievija bija Nato partneris. Tas arī izskaidro VVF viesošanos Maskavā uzvaras svētkos. Tad jau Krievija tolaik bija labais brālis, un velti mūsu latviskās partijas centās ko ieborēt vēlētājiem? Tikai pēc Ukrainas kara mainījās attiecības.
Kundze droši vien vēl nav lasījusi Ādamsonq failus, derētu viņai tos nosūtīt. Kaut gan, var jau par tiem arī uzrakstīt, ka tie absolūti meli.

Atbildēt

DIBENS

09.12.2021. 08:14

Olivers Everts (Sandra Veinberga)* DZĪVO SAVĀ BURBULĪ UN NETRAUCĒ PARĒJIEM NELIEN ĀRĀ NO TĀ UN ATSTRĀ TEV MAKSĀTO NAUDU
RUNĀ RUNĀ MANA PAKAĻA KLAUSĀS

Atbildēt

Rūgta atmoda

09.12.2021. 08:07

Latviju gaida ļoti rūgta atmoda un tai mēs vēl neesam gatavi. Viss sāksies tad, kad parādīsies patiesi raksti par cilvēkiem "ikonām". Šobrīd jebkurš mēģinājums kaut ko tādu publicēt tiek uzņemts ļoti agresīvi, jo ir cilvēki, kurus masu mediji tos regulāri tikai slavinot ir pacēluši bezmaz vai Dieva statusā.

Atbildēt

!

09.12.2021. 08:03

»

Patiesais

Bezkaunīgā mele. Vai tev ir konkrēti pierādījumi par Lato Lapsas sadarbību ar Krievijas speciestādēm. Nav...


Ortodoksalai sorositei veinbergai ir citi morales kriteriji,vai pareizak sakot to nav vispar.

Atbildēt

Patiesais

09.12.2021. 07:54

Bezkaunīgā mele. Vai tev ir konkrēti pierādījumi par Lato Lapsas sadarbību ar Krievijas speciestādēm. Nav!.
Pati esi izvārtījusises mēslos, Tu sadarbojies ar latvijas režīmu un tagad atstrādā tās naudu. L.Lapsa savos rakstos izrauj gaismā latvijas neliešus, kuri tev laikam ir draugi, pati no šiem neliešiem neatšķiries. Vēl viena "kucina" parādījusies.

Atbildēt

Nedrīkst

09.12.2021. 07:19

Kamēr darbojas princips "Nu to cilvēku gan aiztikt nedrīkst" un "par to notikumu rakstīt ir aizliegts" žurnālistika ir tikai cilvēku krāpšana. Demokrātiskā valstī drīkst rakstīt par visu.

Atbildēt

veinbergai sveiciens no Sputnika !

09.12.2021. 06:57

https://sputniknewslv.com/20211208/krievu-ziemas-del-anglija-izveidojies-navejoss-caurums-19505779.html

Atbildēt

Labais

09.12.2021. 05:31

Valdošā kliķe ir kā Latvijas kompromitēšanas ierocis.

Atbildēt

Feiss

09.12.2021. 04:36

Nelasu, jo autors pretīgs! Kas par daudz, tas par skādi... Lūk tā, čekiste veinberga!

Atbildēt

ha ha ha

09.12.2021. 01:09

»

Хм

kas pērk un lasa Lato Lapsas provokācijas pret Latvijas valsti un tās demokrātiski ievēlētiem vadītajiem...


Ievēlētā vara nevar būt leģitīma, ja ievēlēta ar neleģitīmu, Latvijas valstij nepiederošu pilsoņu balsīm. Tad jau LPSR vēlēšanas arī jāuzskata par leģitīmu procedūru, jo tur arī piedalījās PSRS okupanti. Bet par iesniegumu VP un VID tas vispār nonsens, ja pat eiropas tiesās sēž tādi kā Levic, tad ko runāt par nedeokupēto Latviju.

Atbildēt

Хм

09.12.2021. 00:32

kas pērk un lasa Lato Lapsas provokācijas pret Latvijas valsti un tās demokrātiski ievēlētiem vadītajiem
С каких пор факт демократического выбора служит знаком качества? Тогда по логике автора не должно быть претензий и к Лембергу, и Шлесерсу и Шкеле-они все были выбраны демократическим путем. У автора есть факты купленных выборов? Почему тогда эти факты не поданы в полицию?
Это первое.
gatavi maksāt naudu par primitīvu naida dezinformāciju pret savu valsti un tautu.
Судя по тут напечатанным отрывкам, речь идет о конкретных персонажах. При чем тут страна и народ? Это два.

И третье: прочитав статью, возникает ощущение, что автор взял (возможно, свою?) статью каких дремучих 1970-тых годов, и просто поменял некоторые слова. Например, США на Россию. И в оригинале это США клеветали на честную советскую власть, а эти диссиденты верили рупору загнивающего запада, который клевещит на советских руководителей.

И автора не смущает, что раз Лапса на данный момент на свободе и нет информации, что на него заведено дело за измену, значит, ПБ ничего не нашла? Ах да, используя стилистику автора, очевидно, ПБ просто не смогли обнаружить факты, что означает, что Лапса опытный шпион-раз не нашли, значит, умеет прятать!

И да, кстати, если у автора есть информация и о уклонении от налогов, и о работе Лапсы на ФСБ, возникает весьма простой вопрос-где заявление в полицию, ВИД и ПБ?

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: