Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Vilis

22.11.2016. 09:31

Piebilde - un vesels aunu bars uz to visu pavelkas un aizrautīgi komentē.. Un jūtas ņēmuši līdzdalību ja ne lēmumu pieņemšanas procesos, tad vismaz to atstāstījumā. Cilvēki, mostieties.

Atbildēt

Vilis

22.11.2016. 09:28

"Žurnālistes" Gunas Vilnītes patentētais "žurnālistikas" žanrs - viena tante teica, ka viena tante teica. Tādu savārstījumu sen nebija nācies lasīt. Zinot notikumus un to fonu detaļās, jāsecina, ka Lato Lapsa ar savu komandu ir ar kolosālu un nebeidzamu fantāziju apveltīti ļaudis. Iesaku pievērsties pasaku vai teiku žanram, jo žurnālistikai ar šādiem pastāstiem par to, kā it kā lietas ir notikušas, nav nekāda sakara.

Atbildēt

Black

18.11.2016. 13:42

O, cik aizraujoši ir vērot, kā pamuļķi mēģina uzsākt politiskas spēlītes, tikai kvalifikācija ir stipri par zemu.

Pirmkārt, rakstā ir pieļauta faktu rupja kļūda - "Latvenergo" meitas uzņēmums "Sadales Tīkls" nav un nekad nav iesaistīts šī projekta realizācijā. Projektā bija iesaistīts "Latvenergo" meitas uzņēmums "Latvijas Elektriskais Tīkls", un ir iesaistīts "Augstsprieguma Tīkls", kurš NAV "Latvenergo" meitas uzņēmums. Ja raksta autors nav spējīgs pārbaudīt pat publiski pieejamus un vispārzināmus faktus par šo projektu, tad varam tikai izdarīt secinājumus, kādā kvalitātē ir sagatavota pārējā informācija.

Otrkārt - vai tiešām vēl kāds vēl Latvijā tiešām pilnā nopietnībā ir gatavs uzklausīt tā saucamo "zaļo" nožēlojamo vervelēšanu, visu šo nožēlojamo varzu ar visiem Vides aizsardzības klubiem un tamlīdzīgajiem deģenerātiem? Par "zaļajiem" mūsdienās sevi ir gatavi saukt vairs tikai divu veidu ļautiņi - pērkamas politiskās prostitūtas, kas blēj kā aitas tad, kad jāpakalpo kādu politikāņu savtīgajām interesēm, vai arī garīgi slimi vientieši, ar ļoti zemu kompetenci bet ar diženu pārliecību, ka viņu iedomātās idejas ir nekļūdīgas. Ja pavērosiet, tad redzēsiet, ka Latvijas tā saukto "zaļo" rindās ir ļoti maz aktīvistu, kuriem būtu tehniskā vai dabaszinātņu izlgītība. Un tam ir ļoti vienkāršs iemesls - jebkuram cilvēkam, kurš ir ieguvis kaut cik adekvātu izglītību kādā no nozarēm, vienkārši ir kauns jebkādā veidā sasaistīt savu vārdu ar šo deģenerēto populistu varzu - Latvijas "zaļajiem".
Es esmu aptaujājis diplomētus hidroģeologus par tiem "zaļo" murgiem attiecībā uz elektrolīnijas ietekmi uz purvi. Viņi tos melīgos "zaļo" apgalvojumus nespēj komentēt bez cilvēcīga pretīguma.

Treškārt - tas ko tik ļoti izdevīgi ir noklusēt pret "Kurzemes loku" karojošajiem politikāņiem un viņu roklaižām "zaļajiem". Elektropārvades līniju būvējot pa esošo 110 kV elektropārvades trasi, "Augstsprieguma Tīklam" nevajadzēs iegādāties privātīpašnieku zemes. Acīmredzot daži izmanīgi darboņi, cerot uz to, ka spēs sasildīt rokas, ir paspējuši sagrābties stratēģiski nozīmīgus zemes gabalus Ķemeru tīreļa apkaimē. Tāpēc jau tik izmisīga ir radusies ar baltiem diegiem šūtā vēlme sargāt gandrīz neeksistējušo Jūrmalas "kūrortoloģijas" potenciālu no "ļaunajiem elektropārvades līnijas būvētājiem", ģenerējot melīgus murgus.

Bet varbūt ka ir žēl, ka valdība šim projektam ir piešķīrusi valsts nozīmes interešu objekta statusu, un Latvijas iedzīvotājiem beidzot pazustu ilūzijas par Latvijas "zaļajiem"? Varbūt beidzot saprastu, ka šie pašpasludinātie dabas aizstāvji, pateicoties savai neizmērojamajai muļķībai, ir Latvijas iedzīvotāju labklājībai klaji naidīgs spēks?

Atbildēt

Kirbis

14.11.2016. 19:14

Par Vilnīšu pāra "veiksmes stāsta" vērsturi presē un "siltu amatu drauvā" Jūrmalā varat izlasīt šeit (it sevišķi minētā raksta pēdējā rindkopā) http://jurmalaszinas.lv/velesanu-nozagsana/
Tas daudz ko izskaidro minēto personāžu būtībā.

Atbildēt

Jūrmalas ūdens

13.11.2016. 22:27

»

4740,00 EUR bez konkursa

http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf


http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf
Te Guna Vinīte piepelnās no domes.Reāli atstrādā piķi!Cik vēl Jānis Vilnītis no Jūrmalas ūdens bez algas ir izgrābis?

Atbildēt

Karlo

13.11.2016. 22:10

Gača pie Lapsēna nopircis raidlaiku? Wow, Lapsēns laikam nepamanīja, ka šis ir pārāk tieši un redzami..

Gunai un Jankam jau sen samaksāts, gan legāli, gan pa kreiso.. http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf

Bet kurš Lapsēnam tad samaksāja??

Atbildēt

4740,00 EUR bez konkursa

13.11.2016. 20:51

http://www.jurmala.lv/upload/iepirkumi/2015/sarunu_proc_/ml_ligums_2015_164.pdf

Atbildēt

Marsiešu hronikas

13.11.2016. 11:25

Ja Augstprieguma tīkls ar savu līiniju spēj nogāzt Truksni, iedomājieties, ko spēj Latvijas psihiatru asociācija:)))))

Atbildēt

Viedais

13.11.2016. 09:42

Tipiska letiņu kņada. Visiem pie D nacionālais parks, galvenais vienam otru ar dubļiem nomētāt, tā sacīt, "ārstnieciskās vannas"

Atbildēt

Komentetājs atradies

13.11.2016. 08:08

http://ast.lv/lat/attistiba/kurzemes_loks/

Kopš 2014.g.janvāra tas ir AST pārziņā.


Akciju sabiedrība „Augstsprieguma tīkls” ir neatkarīgs Pārvades Sistēmas Operators, kurš nodrošina pārvades tīkla darbības un Latvijas elektroenerģijas sistēmas elektroapgādes drošumu, un pilda sekojošo misiju: sniedz pārvades pakalpojumu, balstoties uz publicētiem pārvades pakalpojuma tarifiem, un nodrošina brīvu trešās puses pieeju pārvades tīklam. AS „Augstsprieguma tīkls” veic pārvades sistēmas operatīvo vadību un nodrošina drošu, stabilu, elektroenerģijas pārvadi.


Atbildēt

Komntētājiem

12.11.2016. 23:48

Kāpēc jūs tik ļoti noniecināt LATVENERGO? Tas nav pieklājīgi.

http://www.latvenergo.lv/lat/kurzemes_loks_1/Kurzemes_loks_p/

Atbildēt

Kirbis

12.11.2016. 22:31

»

Ilzīte

Viss vienā putrā...Kur mēs nonāksim ar šādiem žurnālistiem? Vismaz komentāri nomierina. Ir tomēr izglītoti cilvēki, kuri māk atšķirt viena uzņēmuma projektu no cita


Tik tiešām - "Viss vienā putrā...Kur mēs nonāksim ar šādiem žurnālistiem?" - vēl jo vairāk tādēļ, uz kādu objektivitāti un neangažētību var pretendēt " mediju darbonis, kas "rakstu darbus" pilsētas avīzē savieno ar sabiedrisko attiecību specalista darbu tās pašas pilsētas pašvaldības uzņēmumā. Uzņēmumā, kurš pakļaujas Domes pr-jam, tobiš, Truksnim, šajā gadījumā. Tādejādi, ko gan citu, ja ne pozītīvu lielās devās "rakstu darbos" šim darbonim ticamākāis jau "savā" preses orgānā paust. Un vēl - ja tiešām patiesībai atbilst dzirdētie pastāsti pilsētā, ka ka kāds Vilnīša kgs sniedzot arī padomnieka pakalpojumus pagastvecim, tad jau nav ko jautājujmu par attieksmi pret roku, kas baro. Ehhh...

Atbildēt

Es jau neko, bett

12.11.2016. 22:31

To, ka rakstā minētie tā saucamie fakti neatbilst patiesībai, laikam pamanījūsi lielākā daļa lasītāju.....

Atbildēt

Trrr

12.11.2016. 22:26

Skaidra patiesība, Latvenergo izslēdza gaismu un nogāza TRuksni, bet Latvijas Gāqze tikmēr palaida smaku un nogāza mēru Mazpisānos. #CIETI

Atbildēt

Gatis T

12.11.2016. 22:20

Nu, labi labi... Atzīšos, es palaidu šo pīli, jo Jūlijs citādi neļāva pukāt savā penthausā. Un arī Iveta&Romāns gatavoja savu apsveikumu publikai valsts svētkos un prasīja man ...padomu.

Atbildēt

Jūrmalnieks

12.11.2016. 22:15

Laikam nevienu nepārsteidz, ka šajos laiks atrodas tā saucamie žurnālisti, kas par nelielu, bt taisnīgu samaksu spēj publicēt pi;nīgu sviestu. Vai tad žurnālista pienākums nav pārbaudīt elementāru patiesību un noskaidrot faktus? Par RTU pirmkursnieks mācēs pateikt, ka lielie stabi un lielie vadi NAV Latvenergo, bet augstsprieguma tīkls.
Tikpat loģisks būtu apgalvojums, ka šis raksts ir nofilmēts Panorāmā un pārraidīts pa radio. Kundze, ko Jūs pīpējat??

Atbildēt

Ilzīte

12.11.2016. 22:13

Viss vienā putrā...Kur mēs nonāksim ar šādiem žurnālistiem? Vismaz komentāri nomierina. Ir tomēr izglītoti cilvēki, kuri māk atšķirt viena uzņēmuma projektu no cita.

Atbildēt

Pietiekami kompetentais

12.11.2016. 22:09

Dīvaini, ka raksta autore pat nezina, ka Kurzemes loks ir Augstsprieguma tīkla, nevis Latvenergo projekts. Šādu informāciju jau nu vajadzēja pārbaudīt, pirms iekļaut šādā rakstā. Liecina par nekompetenci.

Atbildēt

Kirbis

12.11.2016. 22:07

»

ha ha

Kurzemes loka projektu attīsta Akciju Sabiedrība "Augstsprieguma tīkls" , kas ir patstāvīgs uzņēmums un atrodas ZZS pārraudzītās Finansu ministrijas pārraudzībā. Sadalniekiem nav tik biezi gumijas cimdi lai grābstītos gar 330 kV! Augstsprieguma tīkls nav Latvenergo sistēmas uzņēmums, pirms šito skribelēt...


..."pirms šito skribelēt varēja taču vismaz weblapas palapot."- neslinkot un Tirgoņu ielas redakcijas telpām tos pāris tūkstošu soļu pamērot līdz glaunajām Krūmiņa kga jaunbūvēm Turaidas ielā, kur pēc paša Krūmiņa paustā medijos, atrodas arī Trukšņa dzīvoklis. Un pie viena pilsētniekiem Jūrmalas vāra slejās izskaidrot, kā tad īsti praksē izpaužas Krūmiņa paustais intervijās Trukšņ sakarā, ka lūk bijis gatavs ieguldīt miljonus Turaidas ielā pret solījumu pilsētai netraucēt tapšanas procesu. Vot, šitais jau būtu interesanti ikvienam jūrmalniekam, kas kaut ko grib būvēt, rekonstruēt, nojaukt, nu kaut vai īpašumu pievienot pilsētas komuninācijām - tiem jau mnākas izbaudīt pilsētas čakaru kā bistro "Frics" no LTV eksperimenta. Bet tas jau, cik noprotams, nav "Jūrmalas vārda" mmeinstrīmā. Ko padarīsi, gribas tak politikā spēlēties, kaut tā prātiņa tā pamazāk.

Atbildēt

D.R.O.

12.11.2016. 22:01

Augstsprieguma tīkls šobrīd iepērk celtnieku pakalpojumu, varbūt tāpēc publika cepas. Nu ne jau Truksnis kādu te interesē...

Atbildēt

Emma Kārkls

12.11.2016. 21:59

arī dzeltenās preses žurnālistiem gan vajdzetu zinat, ka Lavenergo nav tas pats, kas augstsprieguma tīkls. Pirms publicējaties, vispirms esiet tik laipni un noskaidrojiet, kam tas projekts vispār ir! Tas vispār nav Latvenergo projekts!
Te nu jāuzdod tas pats jautāums - kam tāds"raksts"izdevīgs? kas jums maksāja par šādu melu tapināšanu? Kauns!

Atbildēt

ha ha

12.11.2016. 21:47

Kurzemes loka projektu attīsta Akciju Sabiedrība "Augstsprieguma tīkls" , kas ir patstāvīgs uzņēmums un atrodas ZZS pārraudzītās Finansu ministrijas pārraudzībā. Sadalniekiem nav tik biezi gumijas cimdi lai grābstītos gar 330 kV! Augstsprieguma tīkls nav Latvenergo sistēmas uzņēmums, pirms šito skribelēt varēja taču vismaz weblapas palapot.
Un vispār līnija stiepsies līdz Ventspilij.

Atbildēt

Kirbis

12.11.2016. 21:39

»

Redakcija

Guna Vilnīte šajā lapelē ir maketētāja


Kā vēsta šis http://www.jurmalasvards.lv/index.php?p=9056&lang=1424&pp=18093 G.Vilnīte ne tikai maketē. Bet tas jau neizslēdz jūsu novērojumu par J.Vilnīša patiesumuu šajā "žunalistikas izstrādājumā" ar avīzes piegaršu. No savas puses skaidrākai J.Vilnīša "radošās" personības izpratnei iesaku bibliotēkās pašķirstīt tā izdevuma (kas tajos gados dikti kopēja tā laika Domas oficiālo izdevuma vaibstus) lappuses, kura nosaukums (Jurmalas vēstis) savulaik tika nomanīts uz "Jūrmalas vārds" saturiskai būtībai pamatos nemanoties. Būtiski - šķirstot īpašu vērību pievērsiet tam, kā kāds Vilnīša kgs tekstos "ar visām četrām" atspoguļojot lobē kā nu prazdams pilsētas attīstības plānus- Manuprāt - savulaik izcils "spēles vienos vārtos" negatīvas žurnalistikas piemērs studējošajiem censoņiem. Tā teikt, PSRS laiku latvijas prese atpūšas...

Atbildēt

Endijs

12.11.2016. 21:35

Klau, bet tak beidziet jaukt lietas! Kurzemes loks ir caurum caur Augstsprieguma tīkla projekts. Tas, ka AST džeki šobrid sēž un berzē punčus, ir viņu goda lieta, bet butu laiks piecelties no beņķiem un pieteikties. Citādi padara citus par mērkaķiem.

Atbildēt

Niknais

12.11.2016. 14:31

»

antons mikoss

Par EL projektu caur purvam ir novērtējums par ietekmi uz vidi. Vai ""zaļie"" ir apstrīdējuši ELLES novērtējumu. Ja nav, tad nepiesauciet politiku un klusējiet. Tas būtu jāzina partijai kāda ir kārtība


Novertejums vel nedod tiesibas ko būvēt. Tāpat bija novērtējums tramvajam pāri kapiem, bet nekas nesanāca. Tapec labāk pieturi ciet savu sūkātavu

Atbildēt

Žļorga

12.11.2016. 14:29

Varbūt Līdaka masē Sileniekam prostatu, kamēr tas nebrauc ar velosipēdu? Bet rudā cūka ar dubultstraponu masē abus

Atbildēt

no Jūrmalas

12.11.2016. 13:41

»

antons mikoss

Par EL projektu caur purvam ir novērtējums par ietekmi uz vidi. Vai ""zaļie"" ir apstrīdējuši ELLES novērtējumu. Ja nav, tad nepiesauciet politiku un klusējiet. Tas būtu jāzina partijai kāda ir kārtība


Kurš tādos sīkumos iedzìļināsies.. Stāsts ir galvenais! Trukšņa nevienlīdzīgā cīņa pret lielkapitāla dūžiem!Te ir ko aizdomāties:) A te vēl kautkāda apstrīdēšana, ha, ha.. kāda jēga strīdēties, viss nopirkts u.t.t. Tāpat iznākums zināms un tādā garā!

Atbildēt

Redakcija

12.11.2016. 11:44

»

jānis

Un, jūs, Guna Vilnīte esat galvenā redaktore avīzē ? Vai Jūrmalas vārds ir aitu blēšanas skaņa ? Skumji, ka šādi cilvēki sauc sevi par žurnālistiem, tas degradē visu profesiju


Guna Vilnīte šajā lapelē ir maketētāja.
"žurnālists" un "redaktors", kas to visu samurgoja, ir viņas vīrs un Trukšņa pakalpiņš, Jānis Vilnītis.

Atbildēt

Idejas

12.11.2016. 11:43

Man patika! Vēl varētu atīstīt tādas sekojošas tēmas piem.
1. Jaunā viļņa organizātoru sazvērestība iesaistot politisko spēku vadības ar mērķi atjaunot konkursa norisi Jūrmalā. Truksnis galvenais pretinieks, visa latviskā eiropejiskā aizstāvis!
2.Milzīgu Eiropas struktūrfondu paredzētais finasējums Jūrmalai. Cīņa par naudas apgūšanu. Truksnis neiederas valdošo shēmās un cīnās par finanšu plūsmu caurspīdīgumu!
3.Kriminālo aprindu atriebība Truksnism, par viņa liktajiem šķēršļiem naudas atmazgāšanas darījumos ar nekustamo īpašumu iesaistot gan būvvaldi gan savus domes struktūrās iepludinātos cilvēkus.Vienotībai apsolītas lielas naudas summasvēlēšanu kampaņai, tai grūtības ar atņemto valsts finansējumu!Ir iesaitīti ar SC!
4. Specdienestu atriebība par kaut ko, kas izraisīja neprognozētas sekas varas partiju mijiedarbībā!
5.Ietekmīga ceļu būvētāja lielo partiju sponsora notganizēta atriebība par atklātu SIA Liktenis lobēšanu.

Mazliet izdomas un literāta talanta un uzpriekšu!:)

Bet Latvenego tēma bija laba ar to, ka jau bija par to runāts un par tiem neplānotajiem darbiem, kurus purvā nevar pārbaudīt , to laikam kāds tuvu stāvošs būvnieks pačukstēja!:)

Atbildēt

"Neatkarīgais" žurnālists

12.11.2016. 10:27

Vēl tajā avīzē figurē Jānis Vilnītis Gunas Vilnītes vīrs. Zaļās partijas biedrs, kurš organizēja Trukšņa naudas apgūšanu Jūrmalas vārdā. Saistīts ar Grigules kampaņu Jūrmalas vārdā. Jūrmalas vārds regulāri saņem transfērus no Jūrmalas domes un papildus tam Jānis Vilnītis ir iekārtots un saņem algu no SiA Jūrmalas ūdens kā sabiedrisko attiecību speciālists.Galīgi šo ģimenīti nevar uzskatīt par objektīvu! Kas tie par objektīviem žurnālistiem!

Atbildēt

sise

12.11.2016. 09:07

Briestosa pilnmēness ietekmē rakstīti murgi.

Atbildēt

Piebilde

12.11.2016. 08:32

Tādus murgus sen neesmu lasījis.
Truksnis- cilvēks ar nopietnu atkarību un narcisima pazīmēm izrādās atradis galveno vainīgo.

Atbildēt

LZP vecbiedrs

11.11.2016. 22:48

Pretīgi lasīt tik daudz murgu vienā rakstā.

Atbildēt

knuts

11.11.2016. 22:47

Atgādiniet, lūdzu, vai tas Jūrmalas vārds gadījumā nebija Jūrmalas domes (=Trukšņa) kabatas avīze?

Atbildēt

o, troļļi jau uzradušies

11.11.2016. 21:59

Lai vai kur ir tā patiesība- vados, pamatos (purvā), Jūļa dzīvoklī vai kur citur (tur ārā)- labi, ka kāds pauž savu viedokli par iespējamajiem iemesliem.
Nu ja- Sadales tīkli nekorumpē, bet spiež ar "politisko ietekmi "

Atbildēt

no Jūrmalas

11.11.2016. 21:34

Neticami, lai būtu patiesība.

Atbildēt

jānis

11.11.2016. 21:24

Un, jūs, Guna Vilnīte esat galvenā redaktore avīzē ? Vai Jūrmalas vārds ir aitu blēšanas skaņa ? Skumji, ka šādi cilvēki sauc sevi par žurnālistiem, tas degradē visu profesiju.

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: