Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Politmafija Latvijā visu ir nostādījusi tā, ka nav iespējams dzīvot Latvijā un nebūt šīs mafijas vergam. Par jebko, ko tu pērc, ir jāmaksā PVN. Viss tiek nozagts. Ja tu oficiāli strādā, jāmaksā sociālais nodoklis un ienākuma nodoklis. Viss tiek nozagts. Ja ir īpašums, tad ir jamaksā īpašuma nodoklis. Gribi lietot elektrību, maksā gan par to, gan arī OIK, un vēl nez ko.

Tad valsts vēl izdomā visādus "pigorus", kas savā būtibā prettiesiski, un absurdi, bet neko tu nepadarītu, vara ir vara. Kā lems, tā būs. Vienīgā iespēja nepakļauties šai noziedzīgajai varai, ir aizbraukt no valsts. Citu iespēju vienkārši reāli nav. Uz to jau arī ir likts aprēķins.

Teritorijas atbrīvošana no pamatnācijas. Nekas cilvēces vēsturē jauns tas nav. Tāda veida metodes ir praktizētas jau sen, tikai izskatījās tās citādāk. Ja kāda vara gribēja kādu iekarot, bet nevarēja to veikt fiziski, tad tika izveidotas mobilās sirotāju vienības.

Tās vienkārši pa kluso siroja apkārt. Ja satika savā ceļā kādu mazāku ciemu, to nodedzināja, visus nogalināja. Ja redzēja kādu druvu, tad arī tā tika nodedzināta.
Ja laukā satika kādu zemnieku, kas lauku apstrādāja vai vienkārši pārvietojās, tad arī tas tika nogalināts.

Šādas vienības atklāt un iznīcināt bija ļoti grūti, jo tās rīkojās ne jau ar spēku, bet gan viltu. Gala beigās tauta bija spiesta pamest savu zemi, jo nebija vairs apgādnieku, un bija bads.

Tieši tāpat kā to tagad dara Latvijas ienaidnieki. Mēs jau viņus neredzam. Mēs redzam tikai viņu metastāzes, un šim metastāzēm ir visa vara un vēl trešdaļas uzpirkto atbalsts. Tikumības pagrimuma laikmetā ar šādu situāciju ir ļoti grūti cīnīties, jo katrā cīņubiedrā jebkurā brīdī var ieraudzīt tautas nodevēju. Cik nav jau tādi bijuši politikā!

Kamēr sistēma netiks principiāli mainīta, latviešu tauta tiks nīcināta, līdz var arī iznīkt, jo, pēc maniem novērojumiem, tās genofonds ir stipri paplucināts. Tā vairs nav "varoņu tauta", kāda tā bija agrāk. Drīzāk jau kalpu un pielīdēju tauta, kas ir gatava, jebkurā brīdī savas personīgās intereses stādīt augstāk par tautas interesēm.

Tieši šī iemesla dēļ arī joprojām tiek glorificēts tautas nodevējs Kārlis Ulmanis, un lielākais vairums cilvēku, ar sajūsmu uzņem viņa ļoti tāla radinieka, čekista ofensīvu.

Neviena tauta nevar pastāvēt bez idejas. Vispār nekas nevar pastāvēt. Acīm redzot latvieši ir vai nu pārāk stulbi, vai arī pārāk bailīgi, lai izveidotu savu nacionālo ideju.
Tie labāk paklausītos, ko žīdi domā šajā sakarā.

Novērtē šo rakstu:

126
19