Menu
Pilnā versija
Foto

Latvija gaida nākamo vadoni

Fanija Golda · 17.05.2019. · Komentāri (34)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

redzams, muļķim liekas zināšanas kaitīgas

22.05.2019. 17:31

»

jautaajums

Latvija gaida ,vai trako mājas pacienti izvēlēsies sev galveno ārstu


"... Nav saprotams, kāpēc cilvēkiem, kuri ir pietiekami izglītoti un pieredzējuši, ir nepieciešams kāds gans, kas dzen viņus pareizajā virzienā un liek domāt pareizas domas... "

Katram "izglītotajam un pieredzējušamajam" ir savas domas, kā jādara(atcerēsimies par gulbi, līdaku un vēzi!)
Tā arī "mūsu" de(r)mokrātijā tagad notiek...
Pie tam, līdaku ir ka mudž... :(((
Fakts.

Atbildēt

Sveiki!

19.05.2019. 14:31

»

Joske

Vienīgi Kramiņs var būt par prezidentu


Tikai politikas ģeniju L. Grantiņu H 86! Viņš dalīs Latvijas āres visiem trūkumcietējiem un nabagiem Latvijas mežus! Pārdot nedrīkstēs! Noslēpumu nebūs. Nevienu nekārs un netiesās, jo viss tāpat ir tirsā.

Atbildēt

Joske

19.05.2019. 13:41

Vienīgi Kramiņs var būt par prezidentu.

Atbildēt

Labdien!

19.05.2019. 13:03

»

labrītiņš viedajam

Tas tavs jautājums jau ir uzdots vairākas reizes un gan jau vēl uzdos.Atbilde ir,ka restitūcija sen beigusies.Neatbalsta.Arī prezidents Bērziņš teica to pašu.Mans pirmais jautājums būtu par piektās kolonas atstāšanu Latvijā.To gan laikam neviens nav uzdevis.Manuprāt par to tavu "pirmo jautājumu" un ...


Žīdam Levitam kritika ir nevainīgs ūdentiņš. Viņam līdzīgie dzīvo citās sfērās. Un nelasa un neklausās un nepieņem kritiku, jo dara visu pragmatiski un pareizi. Shēmo. Ja neizdodas, vaino slikto shēmu un to pilnveido, kamēr izdodas. Suņi vienmēr rej, kad karavāna virzās caur sādžu.

Atbildēt

labrītiņš viedajam

19.05.2019. 12:17

Tas tavs jautājums jau ir uzdots vairākas reizes un gan jau vēl uzdos.Atbilde ir,ka restitūcija sen beigusies.Neatbalsta.Arī prezidents Bērziņš teica to pašu.Mans pirmais jautājums būtu par piektās kolonas atstāšanu Latvijā.To gan laikam neviens nav uzdevis.Manuprāt par to tavu "pirmo jautājumu" un atbildi uz to kandidāts tiek plosīts uz nebēdu.Kas maksā,tas pasūta mūziku,Dzīves viņam nebūs.Visaktīvāk viņu plosa priedītis,Nagliņš,Mendoza,Ulbergs vienā personā.

Atbildēt

Viedais

19.05.2019. 02:09

Pirmais jautājums Valsts Prezidenta amata kandidātam: Vai atbalstīsiet to ebreju rebes Latvijā, kas pretendē izvilkt no mūsu kabatām vairāk nekā 200 miljonus eiro?

Atbildēt

19.05.2019. 01:44

»

Bļeģ!

Atkal tas pidars manu niku nopisa


Ak tad tu esi pasīvais skapists, ja tevi regulāri nopis tas pidars?

Atbildēt

Divi komentāri pazuduši

18.05.2019. 22:17

Vienā jautāja, kas konkrēti ir pret Kreitusi un otrajā bija atbilde par cionistes Kreituses noziegumiem pret tautu 5. Saeimas darbā, kur Kreituse bija Saeimas spīkere.

Atbildēt

Nevaru vien sagaidīt,

18.05.2019. 17:09

»

Eduards Lunis

---Kāds drausmīgs stulbums,valda te!? Kā gribētos paskatīties sejā šiem anoni'majiem,amorālajiem ,be4zjēdzīgajiem komentētājiem un šā raksta autorei...


kad Vislatvijas glābšanas sapulce izgābs Latviju! God. E. Luni, kur Jūs esat palicis?

Atbildēt

Eduards Lunis

18.05.2019. 13:01

---Kāds drausmīgs stulbums,valda te!? Kā gribētos paskatīties sejā šiem anoni'majiem,amorālajiem ,be4zjēdzīgajiem komentētājiem un šā raksta autorei!?
---Vai tad nevar izmantot PATIESU, UZ FAKTIEM BALSTI'TU INFORMĀCIJU,LAI NEVAJADZĒTU SLĒPTIES ZEM DAŽĀDIEM, PRIMITĪVIEM NIKIEM!?
NU JĀ-PATIESĪBA IR DRAUSMĪGI SKARBA UN TĀ IR JĀNOMASKĒ AR JŪSU PĻURU...!?

Atbildēt

Jajaa Ilga!

18.05.2019. 09:39

»

Žulis

Kaut kā visi ir aizmirsuši, ka tās prezidenta "vēlēšanas" jau nemaz nav vēlēšanas, bet vienkārši kārtējā prezidenta iecelšana. Kāpēc? Tāpēc, ka 1)to prezidentu "vēlēs" nevis tauta, bet gan tie partiju ielikteņi, kuri sēž Saeima un sevi dēvē par deputātiem. 2)tās "vēlēšanas" būs atklātas un tas nozīmē...


Tautu "attīstīja" Sibirijas gulajos, labākos iznīcināja un turpina to darīt Latvijā esošā čekistu- komunistu- cionistu vara, kuras viens no ideoloģiskajiem pīlāriem esat jūs, "attīstītā"' Ilga Kreituse!

Atbildēt

Hm

18.05.2019. 09:37

»

Žulis

Kaut kā visi ir aizmirsuši, ka tās prezidenta "vēlēšanas" jau nemaz nav vēlēšanas, bet vienkārši kārtējā prezidenta iecelšana. Kāpēc? Tāpēc, ka 1)to prezidentu "vēlēs" nevis tauta, bet gan tie partiju ielikteņi, kuri sēž Saeima un sevi dēvē par deputātiem. 2)tās "vēlēšanas" būs atklātas un tas nozīmē...Šādā situācijā raksta autora teiktais: "Ir skaidrs, ka prezidenta ievēlēšanas kārtība pati par sevi negarantē labāko prezidentu ievēlēšanu." ir visai uzjautrinošs.

Šo te Ilga Kreituse atkārto pie katra gadījuma jau desmitiem gadu. Tādas ir visas viņas patiesības.

Atbildēt

zane

18.05.2019. 09:26

Es esmu pret Levitu, viņš nebūs Latvijas tautas prezidents, viņš būs pastāvošās varas partiju aizstāvis, lobētājs un padomdevējs, kā veiksmīgāk un gudrāk apspiest Latvijas iedzīvotājus un latviešus. Nevienā līdzšinējā uzrunā viņš nav norādījis uz rupjām kļūdām, shēmām, noziegumiem, ko pastrādājusi Latvijas valdība un kas nekavējoties būtu jāmaina.

Atbildēt

Tereza Mendoza

18.05.2019. 09:13

Neattīstītai tautai nevar būt attīstītas amatpersonas jebkurā amatā.

Atbildēt

Žulis

18.05.2019. 08:50

Kaut kā visi ir aizmirsuši, ka tās prezidenta "vēlēšanas" jau nemaz nav vēlēšanas, bet vienkārši kārtējā prezidenta iecelšana. Kāpēc? Tāpēc, ka 1)to prezidentu "vēlēs" nevis tauta, bet gan tie partiju ielikteņi, kuri sēž Saeima un sevi dēvē par deputātiem. 2)tās "vēlēšanas" būs atklātas un tas nozīmē, ka nevienam no partiju ielikteņiem nebūs iespējas balsot pretēji savas partijas uzstādījumam, ja vien viņš negrib krist nežēlastībā un nākotnē izbaudīt šīs nežēlastības augļus. Tātad,visas šīs "prezidenta vēlēšanas" ir pilnībā atkarīgas no tā, par ko savstarpēji vienosies Latvijā par partijām sevi nodēvējušie ekonomiskie grupējumi. Šo ekonomisko grupējumu ielikteņiem Saeimā būs vienīgi tas gods šo vienošanos legalizēt.
Šādā situācijā raksta autora teiktais: "Ir skaidrs, ka prezidenta ievēlēšanas kārtība pati par sevi negarantē labāko prezidentu ievēlēšanu." ir visai uzjautrinošs.

Atbildēt

Es arī bēdājos I. Kreituse!

18.05.2019. 05:51

»

Landlady Lata

Goīgi sakot, es bēdājos tikai par vienu: aizies tagad Vējonis pensijā, un tad kādus 35 gadus rīs un dzīros uz mūsu rēķina! Aizies šitas nākamais Levits pensijā, un ne mazāk par 35 gadiem atkal latvjiem uz kakla!... Bet tas ir par traku! Mums jau vesela virtene veco vēžu jāuztur, sākot ar plebeju Ulmani...


Ka esat Fanija Golda, kura slēpjas aiz izdomāta vārda un muļķo citus. Kā tuvojas VP vēlēšanas jums iestājas pilnmēness, jo toreiz palikāt aiz strīpas. Bet arī Saeimas spīkeres darbs jums deva pielaides visiem cionistu noslēpumiem. Tas ķēķis tik pazīstams un ko lai dara, ja gribas muldēt, melot un tēlot gudro? Kā ne! Tik daudz muļķu LV-ā, īstā muļķu klondaika!

Atbildēt

Fanija Golde Kreituse

18.05.2019. 05:41

»

Fanija Golda Kreituse?

Hmm, tas tā izskatās. Viņa "gudrāka par visiem", visus māca, kā īsta čekiste- aģente? Kā citādi tā vat mācīt situs, apskaust, apgānīt, aprunāt, pat savus studentus nomelno...


kā bij. čekisti un komuniste, 5. Saeimā spīkere tieši tajā laikā tur bija deputāts no ASV tajos šortos, nu, kāds bija viņa vārds? Gundarvs Valdmanis, kurš pēc tam sarakstīja to savu grāmatu Starp dzirnakmeņiem. Tajā atklāja, ka cionisti dalīja Saeimai cionistu rokasgrāmatu Gudro stratēģia un taktika, pēc kuras joprojām notiek Saeimas darbs. Un visas tās noderīgo idiotu muļķības, turpinot čekistu, komunistu, cionistu politiku. Jūs domājat, ka katedras vadītāja, profesore I. Kreituse, politoloģijas studentiem to visu māca un stāsta? Neceriet! Viņa apmeklē visus Saskaņas lielos saietus un parazitē uz "zinātnes finansēšanas rēķina", kāds lērums naudas tiek izgāzts par šitiem ijābiem un paniem klekšiem? Viņa joprojām studentiem stāsta, ka politika ir kompromisu māksla. LV-ā ir mirusi politoloģijas zinātne, jo klasiskais karamākslas definējums politikā ir cits. Proti, politika ir māksla panākt vēlamo. Savā politikā Kreituse panāk vēlamo - turpina melot, apmelot un parazitēt. Latviešu tautai faktiski vēlamais ir tās intereses, ko čekisti- komunisti- cionisti mīda kājām ar tādu "politoloģi" I. Kreitusi- Faniju Goldi.

Atbildēt

Landlady Lata

17.05.2019. 23:01

Goīgi sakot, es bēdājos tikai par vienu: aizies tagad Vējonis pensijā, un tad kādus 35 gadus rīs un dzīros uz mūsu rēķina! Aizies šitas nākamais Levits pensijā, un ne mazāk par 35 gadiem atkal latvjiem uz kakla!... Bet tas ir par traku! Mums jau vesela virtene veco vēžu jāuztur, sākot ar plebeju Ulmani utt. Vai esat manījuši kādu nokrītam? Es vēl nevienu.... Dīvaina situācija: Cilvēku LV-ā arvien mazāk, uzturamo (lasi: pilnīgi nevajadzīgo!) prezidentu - arvien vairāk. Mājas, dzīvokļi, mašīnas, miesassargi un lietussargi, sekretāres un lērums piķa pa tukšo...

Atbildēt

Fanija Golda Kreituse?

17.05.2019. 22:14

Hmm, tas tā izskatās. Viņa "gudrāka par visiem", visus māca, kā īsta čekiste- aģente? Kā citādi tā vat mācīt situs, apskaust, apgānīt, aprunāt, pat savus studentus nomelno.

Kā Fanija, represētā meita, var strādāt kompartijas vēstures institūtā? Tikai tad, ja bija stukačos un izpelnījās uzticību.

Atbildēt

Zokroj svoj

17.05.2019. 21:01

»

Cyril

тупицца латыш


jebaļņik pindos!

Atbildēt

Egde

17.05.2019. 20:25

»

voila

izskatās,ka reāls tomēr ir viens kandidāts, tie divi ir vairāk demokrātijas spēlēšanai, kā Krievijā mijas Putins ar Medvedjevu. "Stipro roku" latvieši vēlas, tikai viņi to plāno priekš līdzcilvēkiem, ne jau sev


ZZS virza "tiesībsargu" Jansonu, kurš līdzīgi Levitam stāsta, ka zin, ko tauta domā. Tas ir ZZS māņu gājiens ar Jansonu, jo žīdam Lembergam skaidrs kā diena vajadzīgs par VP žīds Levits, ar kuru varēs sarunāt žīdu rebes, Levitam apžēlojot Lembergu par samaksu Šveices ofšorā, ja nu gadījumā "tautas vārdā" tiesa viņu notiesā. Tautai patiktu, ka notiesātu un tautai šķistu, ka Bordāns sakārtojis tieslietas. Un tautai patiktu, ka pēc tam Lembergu apžēlotu. Lembergs vairs ar tiesu nestrīdas, ātri grib būt "notiesāts" un apžēlots.

Atbildēt

stalins

17.05.2019. 19:50

normals raksts.Smitam ir nereali tikt ievveletam.

Atbildēt

voila

17.05.2019. 19:39

izskatās,ka reāls tomēr ir viens kandidāts, tie divi ir vairāk demokrātijas spēlēšanai, kā Krievijā mijas Putins ar Medvedjevu. "Stipro roku" latvieši vēlas, tikai viņi to plāno priekš līdzcilvēkiem, ne jau sev...

Atbildēt

Edge

17.05.2019. 18:12

Kā mums, oligarhiem+kampējiem+eirokrātiem, patīk "efektīvi strādājoša demokrātija" - to pat Valsts Kontrole bieži apliecina. "Valsts kontrole ceļ trauksmi: valsts attīstībai piešķirtā nauda nesasniedz mērķus" (LA, 16.05.2019.)

Atbildēt

A.P.

17.05.2019. 17:02

Portālu ir aplaimojis kaut kāds sasmakuša ūdens dulls progandētājs. Visaptveroša tautas un tās noskaņojuma neizpratne. Tiek izsmirdināts primitīvais mīts par stingro roku. Stingro roku vēlas tikai stingri un stabili cilvēki ar skaidru un racionālu politisko gribu, bet nevis zagļu un stulbeņu "miljons", kuram stingra roka nekādā gadījumā nav vajadzīga jau 30 gadus. Stingrā roka nekavējoties apturēs masveida zagšanu, padzīs inteliģences mēslus, apklusinot viņu stulbo ļekšķēšanu par "583 darāmajiem darbiem". Latviešu "mijonam" stingrā roka ir nāves bieds, bet nevis gaidīts labums. Ko šodien vēlas latviešu "miljons", nemaz nav tik viegli pateikt, jo šī "miljona" apziņā valda šizofrēnisks haoss, kurā orientēties praktiski nav iespējams. Var atzīt tikai vienu: latviešu "miljons" ir tāds pats sasmacis ūdens, ar kādu to vēlas iepriecināt šis dullais autors.

Atbildēt

17.05.2019. 16:26

»

Līdumnieks, cilveks444, V. Freimentāls

...


Atkal kaut kāds pederasts vālē glupības zem mana nika. Kaut tev metamais nestāvētu, mērgli, čekas pakalpiņu fanāt, kuces bērns ar iepuvušiem zobiem smirdīgajā rīklē!

Atbildēt

Līdumnieks, cilveks444, V. Freimentāls

17.05.2019. 16:04


E.Levits LC laikā bija labs tieslietu ministrs, vienīgais līdz šim tieslietu ministrs ar pareizu nostādītu eiropisku domāšanu starp citiem greiziem uzstādījumiem, bet LC bija izcils politisks spēks, kurš sastāvēja gan no augstas raudzes izbijušiem "komunistiem", kas izlikās par tādiem ilgi un mokoši, gan no pērkamajiem profesionāliem VDK aģentiem, kas profesionāli konsultēja LC, gan no PBLA “tautiešiem”, kas kā rūdīti kapitālisti ir bez sirdsapziņas mokām, tie kopā ar pirmajiem metās strādāt izlaupītās padomju Latvijas labā pēc 18. novembra Latvijas neatkarības atgūšanas. Ne velti 4. maiju latviešu tauta svin ar īstām gavilēm.


Laikam, ka viss vēl nav sagrābstīts, tāpēc E.Levitam ir uzticēta misija nokārtot lietas galīgi un līdz galam. Piemēram, novērst ostu galīgo sagrābšanu un beidzot nokārtot lielo valsts parāda atmaksu goda kompensācijās Ebreju kopienām. Tā, saprotams, ir visas Latvijas goda lieta!


Es domāju (ich glaube, oder glaube nicht..) Latvijas prezidentam ir jādomā latviski, viņam noteikti ir jābūt latvietim, vēl jo vairāk - īstam latvietim bez tukšu politisko balonu visaptverošas pūšanas tikai un vienīgi Latvijas pilsonim, ja tas tā nav, tad ar Latviju un latviešiem ir bēdīgi un cauri un pagalam! Cauru balonu nevar piepūst (ich glaube, oder glaube nicht..). Par premjeru, kas tur daudz, var būt arī cic no citas tautības, kāds pārstāvis, bet par prezidentu jābūt latvietim. Tas tā ir noteikti un bez šaubām, manuprāt. Un vislabāk tautas vēlētam no latviju tautas gudrākajiem dēliem, kāds arī ir E. Levitcsa kungs! Tur man vairs nav ko piebilst.


Protams, ne jau latvietim pēc pases tikai, bet pēc pašas dziļākās būtības, izejot no tā, iziet var no visām grūtām situācijām, kāda Latvijai izveidojusies, cik daudz un pamatīgi viņš zina Latvijas vēsturi, ne sagrozītu dažādu varu rokās, bet maksimāli tuvu patiesībai, viņam jābūt līdz mielēm un tajos šodienas poltiskajos mēslos līdz kaklam iekšā latviešu mentalitātes izpratnē, tāpat galīgi jāzina atšķirības pa novadiem, to "dzeršanas kultūras" un "politiskās ticamības niansēs", politiskās kultūras īpatnībās piekrist visam, kas nāk no valdības, valodas nianses, iekšējo sāpi, kas nereti drosmīgi tiek slēpta aiz tukšvārdības politiķu solījumos!


Ideāls Latvijas prezidents vēl nav radies šodienas Latvijas politiskajā vidē, bet tam brīdim ir jātuvojas ar katru nākamo mirkli! Ar katru nākāmo mirkli! Tādēļ tomēr dažas šaubas man ir radušās par E. Levita kungu, kas smagi gul uz manas sirdsapziņas, uz ko norādījis savā ģenialitātē jau iepriekš kāds mans augsta ranga politiskais līdzgaitnieks. Es saprotu, ka E. Kramiņš būtu platāks solis uz priekšu, nevis atpakaļ, bet E. Levitc būtu tomēr pamatīgāks solis tomēr atpakaļ tādā kā sirdsapziņas dūksnājā un tādā kā pelēkā bezcerībā, kad prātā tomēr nāk tās domas par kompensācijām un mūsu ostām! E. Levits, teikšu atklāti, tāds kā tukša čaula, ja iedomājas tukšu naftas trubu, hm... gramofons, la la la, kas atskaņo it kā pareizas čerkštošas frāzes, bez izpratnes, bez spējas izjust problēma "ar sirdi", lai arī viņa sacītais izklausās ļoti, ļoti, ļoti gudri. Teikšu - tukša muca, kas pati pat tālu neskan, kurā salīduši zemiski pakalpiņi melnām garām bārdām un citi tautiskos tērpos no korporāciju valdēm, kas tur dod pa pilnu klapi un ko jaudā, lai E. Levics skanētu.


Bet nekā – ir dzirdami vien klusi šņācieni, kā no pārplēsta balona, ko satvērušas visaptverošās tēraudadatas, kā no papēža ežiņā saspiesta pūpēža izplēn putekļi un nosēžas bez skaņas un nelabi smird ...pēc hlamidijām.. Skaņu visapkārt. Apkārt Levitam, apkārt Latvijai. Tukšums iekšā E.Levitam, bet vēl ne Latvijas sirdī, jo mūsu uguns vēl deg, mēs vēl esam, (ich glaube, oder glaube nicht..) E. Levita kungs izplēnēs kā pelni kopā ar dzintariem, bordāniem un citiem mošķiem, bet latvieši un Latvija paliks!


Paliks Latvijas Satversme bez tā piedēkļa, Levita EGO apmierinājuma preambulas.
Tīra un lakoniska Latvijas Satversme, bez liekvārdības un kodolīga.
Labākā Satversme pasaulē, labākai valstij Latvijai, kura plauks uz zels bez naida un dusmām, bez savstarpējiem kašķiem, bez citu krievu tautas tautu pazemošanas, ar godā celtiem vecajiem ļaudīm, ar cildinātu jauno paaudzi, ar primāro veselības aprūpi, kura regulas varēs katrs izprintēt un nodod paaudzēm, nevis ieroču žvadzināšanu, ar brīvību un neatkarību.

Esmu piemēram jau izvēlējies Savu LV Prezidentu! Mana sirds teic, ka tā tas ir, un tas ir, tas ir, tas ir Cilvēktiesību grupas dibinātājs H86 Linards Grantiņš no LRTT, no Minsteres Vācijā, dziļā, dziļā, jo dziļā.. tir...trimdā, vācu nabagmaizē!


Par Savu Prezidentu, L.Grantiņu par Latvijas tautas prezidentu!

Atbildēt

Kas, visticamāk, ir Fanija Golda?

17.05.2019. 16:02

»

jautaajums

Latvija gaida ,vai trako mājas pacienti izvēlēsies sev galveno ārstu


Visticamāk, Ilga Kreituse.

Ilga Kreituse ir dzimusi Tērvetē. Vēlāk kopā ar ģimeni pārceļas uz dzīvi Jūrmalā. 1970. gadā beigusi Jūrmalas 3. vidusskolu.
No 1972. līdz 1977. gadam Ilga Kreituse studē Latvijas Valsts UniversitātesVēstures un filozofijas fakultātē. No 1977. gada līdz 1980. gadam - aspirantūrā Maskavas Valsts universitātē.
1982. gadā aizstāv disertāciju "Par matemātisko metožu izmantošanu vēstures zinātnē". Pēc atgriešanās Latvijā strādā LVU Vēstures un filozofijas fakultātē, Partijas vēstures institūtā un Zinātņu AkadēmijasVēstures institūtā. Strādājusi par skolotāju Rīgas 1. ģimnāzijā.[1].
Pirmās laulības ar LKP CK kultūras nodaļas vadītāja Aivara Gora dēlu vēsturnieku Jāni Gori. Padomju laikos un 90. gadu sākumā publicējusies kā Ilga Gore.
Ievēlēta 5.Saeimā no Demokrātiskās centra partijas saraksta. Pēc Demokrātiskās centra partijas un Demokrātiskās partijas "Saimnieks"apvienošanās 6. Saeimas vēlēšanās startēja no DPS saraksta, tika ievēlēta Saeimā[2]. Saeimas priekšsēdētāja no 1996. gada decembra līdz 1997. gada septembrim. 1996. gadā kandidēja valsts prezidenta vēlēšanās, ieņēma otro vietu aiz atkārtoti ievēlētā Gunta Ulmaņa. 1996. gada septembrī izstājās no DPS frakcijas, darbu 6.Saeimā turpināja kā frakcijām nepiederoša deputāte[3].
Pēc Demokrātiskās partijas Saimnieks sašķelšanās kopā ar vīru Aivaru Kreitusu kļuva par jaunizveidotās Darba partijas līderiem. 1998. gadā notikušajās 7. Saeimas vēlēšanās Ilga Kreituse startēja apvienotā Darba partijas, Latvijas Zaļās partijas un Kristīgi Demokrātiskās savienībassarakstā, kas neguva nepieciešamo atbalstu iekļūšanai Saeimā[4]. 2001.gadā ievēlēta Rīgas domē, bet no mandāta atteicās par labu Aivaram Kreitusam. 9. Saeimas vēlēšanās kopā ar Darba partiju piedalījās LSDSPsarakstā, kas nepārvarēja 5% barjeru.

Atbildēt

jautaajums

17.05.2019. 15:27

Latvija gaida ,vai trako mājas pacienti izvēlēsies sev galveno ārstu?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: