Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

lita

04.03.2018. 11:05

»

Nja

Tiražē lemberga propagandu aiz iedzimtā stulbuma vai par maksu


pilnibaa piekritu komentaram

Atbildēt

Ziedonis

02.02.2018. 11:17

Lai iztīrītu šo piesarņojumu vienīgi balsojot par JKP un KPV,šīs abas partijas var šo astoņkāji piveikt,jo šīs partijas tīras no komunistiem un čekistiem-urā,urā tikai uz priekšu.

Atbildēt

formula

30.01.2018. 19:48

»

Jurašam un Strīķei

Lūdzu publicējiet citas ziņas arī, jo tauta


Kad Maskava šiem atsūtīs,tad šie arī pa latvijski partulkos,ibio...

Atbildēt

Gogi Hurcilava

26.01.2018. 22:53

Man domāt, Juta un Juris dikti grib par Saeimas deputātiem. Tādēļ tā muldēšana par to tīklu.
Lai nu kas būtu runājis, tikai ne Potapova...

Atbildēt

p.s.

21.01.2018. 17:08

»

Izabella

Pateicoties Lapsam tauta vismaz kaut ko uzzina!!!! Laikam Jums tas rive kurpi...))) Esat maisinos


No tiem KGB maisiem pari bus palikusi tikai maisini... Uz to ari cerat....

Atbildēt

Izabella

21.01.2018. 17:05

»

Nja

Mana pārliecība, ka lapsa ir mafijas algots skribents, - pirmkārt jau promaskaviskās Saskaņas. Tāpēc viņš te anonīmi nodarbojas ar propagandu, tīdams muļķus ap pirkstu


Pateicoties Lapsam tauta vismaz kaut ko uzzina!!!! Laikam Jums tas rive kurpi...))) Esat maisinos????

Atbildēt

Imants

19.01.2018. 09:40

Kāpēc tad neapkarojāt būdami KNAB? Trūka profesionālās varēšanas vai smagais raksturs traucēja? Kur Jūsu darba rezultāti? A tagad ar pļerkstēšanu to darīsiet? Jūs drīz paši ar sevi strīdēsieties

Atbildēt

grindelis

19.01.2018. 00:30

Olainfarm visi čekisti. Sākot ar bijušo, beidzot ar G-mani.
Neviena, kas saprot reālo biznesu!

Atbildēt

fox

18.01.2018. 12:09

Mums Latvijā laikam bez klauniem neiztikt. Zīgerists- Repše, tagad Potapova ar Jurašu.

Atbildēt

Varis

18.01.2018. 11:48

Striķe ar zirgu puisi trako!

Atbildēt

to daļu

17.01.2018. 18:56

»

Helsinki 86

Eiropas Parlamenta prezidentam Antoni Tajani...


par tiem sātanistiem gan atstājiet!

Būtu priekšlikums Saeimai Satversm~ā ierakstīt par sātanistu nevēlamību Latvijā! Tas būtu jauki!

Atbildēt

Z

17.01.2018. 09:06

»

VB

Un tātad: par ko īsti šis raxts


Pat virsraksts jau to saka. Bet tev nepielec ..

Atbildēt

Helsinki 86

17.01.2018. 02:14

Eiropas Parlamenta prezidentam Antoni Tajani
Starptautiskajai presei


Latvijas Cilvēktiesību aizstāvēšanas grupas HELSINKI- 86 PAZIŅOJUMS


HELSINKI- 86 apsūdz Eiropas Savienības vadību genocīdā pret latviešu etnosu- latviešu tautu. Latvija, kopš iestāšanās ES, cietusi lielākus zaudējumus, nekā atrodoties zem komunistu un nacistu okupācijas. Neviens no šiem diviem sātaniskajiem režīmiem nav veicis tik daudz noziegumu pret Latvijas valsti un latviešu tautu, kā to ir veikuši ES pārstāvošie Briseles darboņi. Ir pilnībā iznīcināta Latvijas rūpniecība, lauksaimniecība, kuģniecība, medicīna un izglītība. Šīs noziedzīgās ES darbības rezultātā vairāk kā puse Latvijas darba spējīgie iedzīvotāji ir atstājuši valsti. Tam visam ir viens vārds- GENOCĪDS !

Ar ES vadošo darbinieku ziņu un atbalstu pēc Latvijas okupācijas beigām netika veikta Starptautiskos Likumos(konvencijās) paredzētā deokupācija ! Visi represīvie okupācijas varas orgāni palika neskarti un sāka darboties pret latviešu tautu un Latvijas valsti, tātad, pret ES. Par to HELSINKI- 86 ir informējusi Martinu Šulcu & Co un Jose Manuel Borroso & Co, bet atbilde netika saņemta. Bet varbūt ka tomēr bija atbilde- L. Grantiņa asiņainais, ar lauztiem kauliem, arests 2015. g. Latvijā ?

Latvijā darbojas KGB slepkavu bandas, kuras slepkavo latviešu patriotus- demokrātijas atbalstītājus. Latvijā opozicionāri tiek spīdzināti un slepkavoti ar psihotrono un psihotropisko ieroču palīdzību. Pēc Padomju Savienības sabrukuma Latvijā palikušie represīvie orgāni un viņu izveidotās marionešu valdības ir noslepkavojuši neiedomājamu daudzumu latviešu. Nav ne mazāko šaubu, ka tas viss notiek ar ES vadošo darbinieku ziņu un atbalstu. Tik slikti kā šodien latviešu tauta nav dzīvojusi pēc 1940. gada PSRS komunistiskās bandas iebrukuma un Latvijas okupācijas. Vai nav paradokss, ka latviešu tauta vislabāk ir dzīvojusi vācu nacistu okupācijas periodā. Sociālā aprūpe NACISTU OKUPĀCIJAS LAIKĀ bija uz līmeņa, kas šodienas stāvoli izsaka vienā vārdā- GENOCĪDS. Dzimstība sasniedza visaugstāko līmeni, bet šodien tā ir viszemākā. Vai nav noziedzīgi smieklīgi, ka ES dalībvalstī Latvijā bērnu pabalsts ir divu cigarešu paciņu cenas lielumā ?

Martins Šulcs un Jose Manuel Borrosu ir ES grāvēji- provokatori. Anglijas izstāšanās no ES ir tam neapgāžams pierādījums.

Antoni Tajani kungs, Jūsu pienākums ir izskatīt Latvijas gadījumu visaugstākajā līmenī ! Atdot Latvijai visu, kas ticis nozagts pēc PSRS sabrukuma. Atvērt noslepenoto KGB kartotēku un veikt Latvijas dekolonizāciju. Aizvilkt uz Hāgas Tribunālu visus ES darboņus, kuri veikuši provokāciju pret Latviju, tātad, pret Eiropas Savienību.

Latvijas Cilvēktiesību aizstāvēšanas grupa HELSINKI 86 (Linards Grantiņš, Jānis Zīverts, Imants Aparnieks, Valdis Freimantāls)

02.01.18

H- 86 priekšlikums:
Latvijā ir ļoti daudz tādu, kuri sevi dēvē par patriotiem.

Piedāvāju viņiem ar šo ziņojumu iepazīties un to parakstīt. Drīzumā tas tiks tulkots un nosūtīts adresātam un arī prsesei. Iespējams, ka kādam ir pretenzijas par tektu, tad lūdzu par to ziņot.

Ja tādi vīri kā Garda, Orols, Inkins, Lapinskis, Dzintars, Lapsa, Birze, Šnore, Kalnozols, Gavars u. c. neuzskata par pienākumu informēt starptautiskās iestādes par mūsu tautas traģisko stāvokli, tad viņi uzskatāmi par provokatoriem, kuri darbojas 4. maija kliķes uzdevumā.

Tā diena noteikti pienāks, kad šiem vīriem, kuri tik dedzīgi runā par nelikumībām, būs jāatbild uz jautājumu: Kapēc jūs neparakstījāt šo ZIŅOJUMU ?

L. Grantiņš LRTT & H- 86

09.01.18

Atbildēt

Jutai Strīķei

17.01.2018. 02:10

Juta Strīķe, man ir Jūsu parakstītā atrakstīšanās atbilde uz sūdzību par korupciju. Zinu, ka Jūs tā visiem atrakstījāties. Jābūt ļoti zemiskai sievietei, lai sāpīgu tēmu izmantotu savtīgām interesēm ar vārdiem tikt labi apmaksātā vietā, bet ar darbiem atstāt cilvēkus izmisumā. Tauta tiks galā ar čekistiem un korumpantiem. Bet Jums būtu jāatdod visa nauda, ko esat nepelnīti algās un prēmijās saņēmusi KNABā. Un jāatbild, vai taisnība ir cilvēkiem, kas Jums ar Jurašu atgādina par kontrabandas jumtu? Vai nejūtat, ka laiks ir pret Jums?

Atbildēt

Iebalsojam reitingu dēļ

16.01.2018. 23:51

»

fds

Tev ir pilnīga taisnība, bet tieši tāpēc ir svarīga cilvēku aktivitāte. Vai tad varas partijām ir konkurence? Nav. Tāpat kā biznesā, tirgus līderus var izkonkurēt, piedāvājot labākus pakalpojumus/produktus...


Tauta notic 25 kadram - reklāmai ar nopirktajiem reitingiem, kuri pasaka, kas tika ievēlēti. Tā arī galvenokārt nobalso un rītā raudam - atkal ievēlēti tie paši blēži.

Iebaida, ka balsojot par "mazajām" (tām, kurām nav miljonu) partijām, pazaudeši balsi. Bailes. Bet tauta nesaprot, ka tādējādi pazaudē SIRDSAPZIŅU.

Atbildēt

Nja

16.01.2018. 23:02

Mana pārliecība, ka lapsa ir mafijas algots skribents, - pirmkārt jau promaskaviskās Saskaņas. Tāpēc viņš te anonīmi nodarbojas ar propagandu, tīdams muļķus ap pirkstu,

Atbildēt

Atkal Manikaks porcijs srrrancijs

16.01.2018. 22:35

»

Dikļu muļķis

Mikropisanczs pamodās


stukaču lapsudīrātavā trako!

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

16.01.2018. 22:32

»

Dikļu muļķis

Mikropisanczs pamodās


Cui, sīkā stukaču smirdoņa, pagaudo vēl! :D:D

Atbildēt

Srīdītis

16.01.2018. 22:25

Atcerieties, ka Jutu vai Annu uz dienestu atvilka VDK darbinieki! Neesiet muļķi tautieši!!! Dubultspēle kā minimums!

Atbildēt

Ari mani

16.01.2018. 21:59

»

Es arī biju

Arī biju izmeklētāja un manā lietvedībā bija augsta ranga amatpersonu lieta, kas saitīta ar banku. Un kas notika. Par mani tāpat sāka rakstīt sūdzības ģenerālprokuratūrai, prokuratūra sludināja avīzēs, ka slikti strādāju, nāca arī piedāvājumi paņemt kukuļus. Bet drīzāk tā bija sadomāta provokācija, ...


Manikaku porciju srrranciju izsekoja viena mèneśa garumà fiziski. Operatîvais dienests, nezinu tikai kurś. Gribèja caur kàdu ikdieniśku lîgumu kàda operatîvà darbiniece sadraudzèties ar mani, uzdodoties par klienti, sàkot mani slavèt, izpauźot par mani man ziñas, kuras varèja zinàt tikai operatîvais dienests kà DP. Uz aizdomu pamata pats operatîvi izsekoju śo darbinieci un atklàju vèl divas citas darbiniecas, ar kuràm viña sadarbojàs un ne tikai, atklàju pat operatîvà dienesta konspiratîvo dzîvokli.. Es tai laikà domàju, tie ir łoti dàrgi pasàkumi, diez vai, man tikai śkiet, ka mani izsekoja.. Śî operatîvà darbiniece sàka mani śantažèt, kad devu prettriecienu, draudot lauzt lîgumu, viña pati to ćekistu garà lauza, pat apzogoties.. kad sàku teikt, ka viña nav tà, par ko uzdodas, viña atklàja, ka ir no VID , bet vèlàkàs darbîbas liecinàja, ka drîzàk no DP ..

Atbildēt

Es arī biju

16.01.2018. 21:20

»

Sasndra

Es arī biju izmeklētāja,80.gadu beigās un 90.gadu sākumā tā nebija, tādu šoku, ka notiek iejaukšanās un spiediens, es izjutu 1998.gadā, kad strādāju tiesā, kad man prasīja atdot pārdalei kriminālo autoritāšu lietu un sauca uz TM Sauļūnas kabinetu un ierēdņi man sāka norādīt kā strādāt, bet kad es šim...


Arī biju izmeklētāja un manā lietvedībā bija augsta ranga amatpersonu lieta, kas saitīta ar banku. Un kas notika. Par mani tāpat sāka rakstīt sūdzības ģenerālprokuratūrai, prokuratūra sludināja avīzēs, ka slikti strādāju, nāca arī piedāvājumi paņemt kukuļus. Bet drīzāk tā bija sadomāta provokācija, kas neizdevās, jo man ar kukuļiem nekad "neveicās" un to zināja visapkārt. Lietu pārkvalificēja un viss tika nodota citam izmeklētājam, studentam, kas tikko sāka strādāt izmeklēšanā, viņš to lietu par sīku nodarījumu nodeva tiesai, tiesa izbeidza ar noilgumu.

Tā ka šeptes un shēmas, kā neizmeklēt lietas, piedzīvoja, domāju, ne viens vien izmeklēājs. Man kolēģe arī "cieta zaudējumu" šādu vai tādu iemeslu dēļ.

Atbildēt

Ir, ir, būs

16.01.2018. 21:10

»

Jurašam un Strīķei

Lūdzu publicējiet citas ziņas arī, jo tauta


Domāju, ka par Kalnmeijeru arī varētu būt komprmateriāli, kurus vērts apskatīt publiski un spriest, kādēļ viņu iecēla šajā amatā, kurā, manuprāt, viņam nevajadzēja būt, bet gan no prokuratūras atrasties vismaz kādus 100 km tālāk projām.

VAJAG RAKT. Gan jau Juta kaut ko izraks, jo tur, KNABā bija gan jau plaša informācija, jo Jutai Strīķei uzticējās, ziņoja, bet ne "vilnīšiem" un "straļčenokiem".


Raksts ir kodolīgi atklāts un pēcbūtības atklāts un patiess.

Strādājam, "šeit ir darbs".

Atbildēt

pamuļķu / lapseņu mušpapīrs

16.01.2018. 20:18

»

Tā lobi,

Dikļu muļķi


Nu ka - padod balsi, sīkā bezdzimuma smilkstoņa bez vārda un pajumtes! :D

Atbildēt

Jurašam un Strīķei

16.01.2018. 20:05

Lūdzu publicējiet citas ziņas arī, jo tauta
gribēs zināt kā Kalnmeiers traucē,
kā viņi reāli dara to visu slikto.

Atbildēt

Es,

16.01.2018. 19:51

»

Sasndra

Es arī biju izmeklētāja,80.gadu beigās un 90.gadu sākumā tā nebija, tādu šoku, ka notiek iejaukšanās un spiediens, es izjutu 1998.gadā, kad strādāju tiesā, kad man prasīja atdot pārdalei kriminālo autoritāšu lietu un sauca uz TM Sauļūnas kabinetu un ierēdņi man sāka norādīt kā strādāt, bet kad es šim...


ibiots maniaks porcijs srrrancijs, gàju uz barikàdèm, ticèju nàkotnei, piemiñas błembuku esmu tagad atejà pie daudzreiz lietojamo papîru maisa piekabinàjis. Kad man uznàk pilnmèness sindroms, saceru ibijotiskus patrejotiskus mugus par kaŗakulikasi kamasutras màkslas likumiem. Un onanèju uz administratîvo procesu, no kà man ir hroniski krampjainie orgasmi ar strutainiem izdalîjumiem. Patieśàm, interesanti man kà ibiotam manikakam sorryjsam!

Atbildēt

Kash

16.01.2018. 19:42

Es tam PīāR-šcikam, kurš to tekstu sarakstījis un video uzfilmējis, novilktu bikses un kārtīgi ar žagariem... Riktīga haltūra.

Atbildēt

Arnis

16.01.2018. 17:50

»

cilveks444

Potapova un Jurašs taisa šovu, ko netieši atbalsta Kaimiņš, tā apliecinādams, ka pēc būtības kalpo tiem pašiem, kas vada JKP sektu un "Vienotību", kā arī grupējumu "PAR". Bet Potapovai un Jurašam ir par ko bīties, jo, ja Lemberga materiāli, kurus viņš prezentēja parlamentārai izmeklēšanas komisijai, ...


Pilnībā piekrītu rakstītam!
Jurašs un Strīķe, atvainojos, Anna Potapova kalpo nevis tautau, bet resniem naudas makiem, kuriem vajag visu pa vecam - VID Dambīti, PVN shēmas lai norit bez aizķeršanās utt.

Atbildēt

visi zin

16.01.2018. 17:17

ka vini no Vaskevica kopā ar Vienotības spici spieda laukā naudiņu!

Atbildēt

Sasndra

16.01.2018. 17:07

»

fds

Domā KNAB priekšnieka izvēle ir tāda ņemšanās godīguma dēļ, lai būtu vispatiesākais, labākais un cēlākais priekšnieks, kas visu korupciju likvidēs? Izmeklētājs ir atkarīgs no sava priekšnieka - gan tiešā, gan iestādes. Ja tie nevēlas, lai kaut ko dari, tad Tev nav īsti izvēles. Tiks likti citi darbi...


Es arī biju izmeklētāja,80.gadu beigās un 90.gadu sākumā tā nebija, tādu šoku, ka notiek iejaukšanās un spiediens, es izjutu 1998.gadā, kad strādāju tiesā, kad man prasīja atdot pārdalei kriminālo autoritāšu lietu un sauca uz TM Sauļūnas kabinetu un ierēdņi man sāka norādīt kā strādāt, bet kad es šim spiedienam nepakļāvos, sāka rakstīt sūdzības, kuras pat parakstīja tiesneši kopā ar advokātiem, un prokurori taisīja nelikumīgas manipulācijas. Kad tomēr spiediena rezultātā es biju spiesta atteikties no lietas izskatīšanas un zādzību lielā apmērā (85 000 latu), kur faktiski bija laupīšana, pārkvalificēja par patvarību, uzlika katram 150 latu sodu, un prokurors A.Dzērvēns protestu neauzrakstīja, viņš pēc tam tika par Liepājas virsprokuroru paaugstināts, A.Mikuļskis par Kurzemes apgabaltiesas virsprokuroru, bet S.Reinholde, kura bija Liepājas tiesas pr-ja, kļuva par Kurzemes apgabaltiesas pr-ju. Un tur vēl pa starpu bija visādas manipulācijas un sūdzības. Tad, kas kontrolē mūsu tiesībsargājošās iestādes un tiesu sistēmu? Jāpiezimē, ka tai laikā Tieslietu ministrs bija Dz.Rasnačs.

Atbildēt

Tiesiskums

16.01.2018. 16:57

»

janis

Strīķe ar Jurošu ir un būs vieni no drošākiem.profisionālākiem izmekletajiem KNAB-laika periodā,vīņi ir vienīgie kam rūp valsts intreses un tautas intreses.Kādas funkcijas izpilda Kalnmeiers ar Barovkovs?Neredzu no jaunā KNABA-priekšnieka iniciatīvu darbošanos


Drīz jau drīz šie divi judaši tiks aizslaucīti MĒSLAINE,pienāks arī pārējo LAIKS turpat pēc 2018 gada vēlēšanām.lato lapsam vajadzētu tomēr saprasties ar to Vašķeviču,aizbraukt uz Austriju un parunāt.Pie saprātīgiem noteikumiem daudz ko pastāstītu?!Protams tad i pašam par drošību jāpadomā,kaut "bites" ziemā nelido,taču rietumniekiem tagad gaumē polonijs.Bet pie labiem apstākļiem gan būtu BESTSELLERS nesalīdzenams ar ĶĒĶI......Ko L.L.?

Atbildēt

Kaimiņš

16.01.2018. 16:33

O oo, man vēl divi kolēgas pievienojusjushies! Uraa

Atbildēt

Pilsonis

16.01.2018. 16:17

Jo tuvāk vēlēšanas, jo biežāk visādi nelieši līdīs ārā, mēģinot simts piecdesmito reizi tautai iečurāt ausīs savus melus.

Atbildēt

fds

16.01.2018. 16:01

»

Jambo

Nabaga Anna Potapova alias Žanna d'Arka, nabaga Jurašs! Tagad vārdos skaļi cīnas ar korupciju, vajadzēja strādāt iepriekš


Domā KNAB priekšnieka izvēle ir tāda ņemšanās godīguma dēļ, lai būtu vispatiesākais, labākais un cēlākais priekšnieks, kas visu korupciju likvidēs? Izmeklētājs ir atkarīgs no sava priekšnieka - gan tiešā, gan iestādes. Ja tie nevēlas, lai kaut ko dari, tad Tev nav īsti izvēles. Tiks likti citi darbi utt.

Atbildēt

janis

16.01.2018. 15:57

Strīķe ar Jurošu ir un būs vieni no drošākiem.profisionālākiem izmekletajiem KNAB-laika periodā,vīņi ir vienīgie kam rūp valsts intreses un tautas intreses.Kādas funkcijas izpilda Kalnmeiers ar Barovkovs?Neredzu no jaunā KNABA-priekšnieka iniciatīvu darbošanos.

Atbildēt

Jambo

16.01.2018. 15:53

Nabaga Anna Potapova alias Žanna d'Arka, nabaga Jurašs! Tagad vārdos skaļi cīnas ar korupciju, vajadzēja strādāt iepriekš!

Atbildēt

Sandra

16.01.2018. 15:40

Brīnums, ka tiesa tā lēma, gribēja tautai pierādīt, ka taisnīga. Bet, ja korupcijas skandāls apdraudētu pašu tiesas sistēmu, diez vai tā lemtu, jo varu pierādīt, ka varas korupcija ir pašā tiesu sistēmā. Man arī safabricēja daudzas disciplinārlietas un Disciplinārtiesa lēma mani atcelt no amata, un kur tad lai es griežos - tiesās griezties taču vairs nav jēgas, bet Prezidents uz tiesas varas korupciju nav reaģējis, bet, kad reaģēja par tiesu priekšsēdētājiem, zaudēja 6 lietas tiesā! Tā ir tāda slēpta varas mafija, kas arī izrēķinās ar nepaklausīgiem, kā teica Goda tiesnesis G.Aigars tiesnešu konferencē LU Lielajā aulā, ka galvenais ir paklausība, tādēļ tie, kas vēlas tiesiskā ceļā aizstāvēt savas tiesības un atklāj tiesu sistēmas problēmas, tiek iznīcināti!

Atbildēt

Viens jautājums

16.01.2018. 15:32

»

fds

Protams, ka šo 2 cilvēku runātais izklausās diezgan populistiski, jo vēlēšanas tuvojas. Neapšaubu, ka viņi to tā arī izmanto...


- motivācija. Kā dēļ tiek pieliktas tik lielas pūles, nesti upuri?

Atbildēt

Joske

16.01.2018. 15:28

Mēs ticām Jurošam un Strīķei,balsosim par viniem,Strelčonokam bija dots uzdevums,no sarkanās buržuazijas, cīnīties pret tiem izmeklētajiem,kuri pret valsts izzadzējiem ierosina krimināllietas.Tauta labi redz un saprot,par viniem balsosim.

Atbildēt

>21.44

16.01.2018. 15:26

ne kripatas loģikas

Atbildēt

fds

16.01.2018. 14:17

»

Kājis

Bet visi 8 kāja taustekli strādā kur strādājuši. Un Visiem viss labi. Viss mierīgi. Tu vari rakstīt vai kliegt cik gribi, bet šīs jaukās sejas no izdevuma turpina savu uzvaras gājienu. Un nekas nemainīsies kamēr pērkamie iecels amatos pērkamos. Kamēr šīs augstās amatpersonas piesegs citas augstas amatpersonas...


Tev ir pilnīga taisnība, bet tieši tāpēc ir svarīga cilvēku aktivitāte. Vai tad varas partijām ir konkurence? Nav. Tāpat kā biznesā, tirgus līderus var izkonkurēt, piedāvājot labākus pakalpojumus/produktus.

Es nerunāju par vēlēšanu aktivitāti, bet gan par cilvēku sabiedrisko aktivitāti. Par to cik bieži cilvēki sūdzas, raksta iesniegumus, izsaka viedokli un pats galvenais - iesaistās politiskajos procesos.

Reformu partija, kas tika izveidota uz emociju uzviju taču vēlēšanās sasniedza labus rezultātus. Labi, var ilgi un dikti te runāt par to, ko viņi izdarīja, neizdarīja utt, bet lielākoties viņi tomēr bija cilvēki no ārpuses, līdz ar to arguments, ka no ārienes neko nevar sasniegt un tikt, nav patiess.

Mums sociologi taču visu laiku saka, ka uzticība Saeimai ir zema, līdz ar to, ja beidzot cilvēki pieceltos no dīvāniem un izveidotu kādu sakarīgu partiju ar sakarīgu redzējumu, būtu arī, kas balso. Latvijā vnk ir šausmģi zems politiski aktīvo cilvēku skaits.

Citādāk ir apburtais loks - katrās vēlēšanās iebalsojam tieši tos pašus, sūdzamies, ka viss ir slikti un turpinām gaidīt mistisko Laimes lāci, kas atnāks un izglābs. Tiešām sūnu ciems.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: