Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

reptilis

21.05.2020. 16:07

Vispār,pašā Krievijā ir strīds - Vai krievi ir tauta? Jo,jebkurš var kļūt par krievu - gan baltietis Krievijas tv ar uzvārdu Putra,gan gruzīniete Exo moskvi ar uzvārdu Ševardnadze,un t.t.t. Liela daļa sliecās uz apzīmēju Impēriska nācija,kuru apvieno krievu valoda,kura veidojusies no bulgāru baznīcas valodas.

Atbildēt

nesaprot??????????

21.05.2020. 16:02

tie, kas toreiz zaga NEGRIB saprast un grib atpakaļ okupāciju.....kurš tad neredz, ka daudzi mediji gremdē Latviju,saucas par oligarhu cilvēktiesībām.........kur mūsu tiesības?
ta' nu, č paliek č..........švonderiem nav ne savas zemes ne tautības

Atbildēt

jā...............

21.05.2020. 15:56

»

Yes

Bauru vergi nemīl savus atbrīvotājus, jo jājūtas tiem parādā. Tàpēc arī pastalas tā rīstās un gānās uz krieviem, kuri atcèla latvānijā dzimtbūšanu. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas muižnieki vairs nevarēja izmantot pirmās nakts tiesības uz bauru līgaviņām, kā rezultātā sugas uzlabošanās apstājās, un sākas...


pastalas,latvānija,bauri,zemcilvēki un viņu"atbrīvotāji"...Lūk,tā ir īstā padomju cilvēka-atbrīvotāja leksika.Te viņš parāda savu seju/anonīmi/.Gluži,kā profesors Priedītis,kurš vēl nav noslīcis žultī.Tādiem gan vajadzētu ņemt kājas pār pleciem un doties uz austrumiem.Nav ko atlikušos dzīves gadus mocīties kaut kādā šausmīgā "latvānijā" starp "zemcilvēkiem",kuri neizjūt pateicību par "atbrīvošanu un aplaimošanu".

Atbildēt

aldis

21.05.2020. 15:48

Nezin ko autors darīs, ja rietumi vairs nemaksās par krievu apriešanu un cilvēki pametīs šo sūdu bedri,tad visiem valdošajiem parazītiem un krievu aprējējiem, vajadzēs ņemt rokās lāpstu un pašiem rūpēties par sevi, jo nebūs vairs neviens ,kas viņus uztur!

Atbildēt

liels paldies autoram!

21.05.2020. 15:41

Te jau redzams,ka dažus joprojām "padomju cilvēkus"patiesība tracina.Viņi pat nav pamanījuši,pirms ceturtā maija ltv nemitīgi daudzināja- palieciet mājās,bet 9.maijā pie okupantu uzvarekļa pulcējās tūkstoši.Tas padomju cilvēkam liekas pilnīgi normāli.Arī tas,ka policisti uzrunāja šos tūkstošus okupantu valodā/Igaunijas eksprezidents Ilvess/Turklāt terminu "padomju laiki"lieto gandrīz visi politiķi ,ministri,žurnālisti u.c.un tajā pašā laikā nekautrējas atkārtot,ka "mēs esam neatkarīga valsts".Laikam jau tās ir bailes,bailes,ak,nāves bailes..ka tik kaut kas nenotiek.

Atbildēt

Če Gevara

21.05.2020. 15:03

Nu cik var muldēt par krievu okupāciju? Krievu laikos latviešu tauta zēla un plauka, tagadējā Rietumu okupācija jau gandrīz piebeigusi valsti, atlicis vien nosaukums un ārzemju žīdi valdībā, gluži kā Ukrainā valsts tiek izvarota un tauta šausmās bēg pāri robežai!

Atbildēt

lauķis

21.05.2020. 14:36

»

Iebilstu

Vai tiešām labāk ir visu laiku nēsāt sevī naidu un agresivitāti? Drīzāk ir jāpriecājās par to, ka spējam pasmaidīt nevis staigāt riņķī ar niknumā izvalbītām acīm


Nekur jau no tā PSRS neesam aizgājuši,tikai izkartni izmainījuši,tagad ES.
Kā bija jūdu komisāri PSRS laikā ,tā tagad jūdu komisāri ES.

Atbildēt

Yes

21.05.2020. 14:36

Bauru vergi nemīl savus atbrīvotājus, jo jājūtas tiem parādā. Tàpēc arī pastalas tā rīstās un gānās uz krieviem, kuri atcèla latvānijā dzimtbūšanu. Pēc dzimtbūšanas atcelšanas muižnieki vairs nevarēja izmantot pirmās nakts tiesības uz bauru līgaviņām, kā rezultātā sugas uzlabošanās apstājās, un sākas strauja primātveidīgo aborigēnu deģenerācija, kā sekas īpaši jūtamas bauru zemcilvēku komentāros

Atbildēt

Tironis

21.05.2020. 14:31

Liekulīgajam Mazjānītim eirokomisāri gan nemaz negriež ausis, bet viņu direktīvas jau sen LV ir pataisījušas par fiktīvu neatkarīgu valsti.

Atbildēt

Iebilstu

21.05.2020. 14:16

Vai tiešām labāk ir visu laiku nēsāt sevī naidu un agresivitāti? Drīzāk ir jāpriecājās par to, ka spējam pasmaidīt nevis staigāt riņķī ar niknumā izvalbītām acīm.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: