Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Secinājums

19.08.2021. 17:49

»

aha

Mirstība nu galīgi nav mainījusies - kas gan ir kaut kādi nieka +40% gada sākumā un +20% ap gada vidu


Nefantazē,skaties oficiālo ANO statistiku par Latviju,nemainīgi apmēram 75 cilvēki dienā,tie tavi +40 vai +20% ir mirstība itkā kovidnieku vidū,kopējā mirstība nav mainījusies nu jau pēdējos 10 gadus.Izcilības centrā jūs slikti instruē.

Atbildēt

IM

19.08.2021. 17:41

Latvija ir birokrātiska valsts. Birokrātiem politiskie līķi pie varas ir pats labums. Tā ka, līķi kandidēs atkal, un līķus ievēlēs atkal. Vai nu beigts birokrāts un dzīvs politiķis, vai beigts politiķis un dzīvs birokrāts. Nav citu variantu. Latvija droši vien ka kārtējo reizi atkal izvēlēsies otro varianti jo Latvijas birokrāti izrādās ir ļoti, ļoti dzīvelīgi.

Atbildēt

Atteikusies LV oficiāli no cilvēktiesībām

19.08.2021. 17:37

»

Un kovidafēra ved uz inkluzīvo Vatikāna kapitālismu

bez īpašumtiesībām. Derētu izlasīt Klausa Švābes Lielais restarts C19 un vēl šo to


ar 13/03/2020 un tupi to neņemt vērā. No atteikšanās izriet konsekvences visā LV politikā.

Atbildēt

Un kovidafēra ved uz inkluzīvo Vatikāna kapitālismu

19.08.2021. 17:35

»

Viss pareizi, bet

nav ņemta un izvērtēta nepārvarama vara - ko idafēra, pret kuru rokas atrota vien Šlesers... Gobzems, Krištopans.. daļa no KGB virsniekiem pat vecuma dēļ nezin pat savu vārdu


bez īpašumtiesībām. Derētu izlasīt Klausa Švābes Lielais restarts C19 un vēl šo to.

Vietējie kašājas pa Satversmi, kaut starptautiski LV ar 13/03/2020 atteikusies tās ievēfot. Dziļa atpalicība un gara tumsība.

Atbildēt

fakts

19.08.2021. 17:35

Kārtējais daunis, kurš nav spējīgs saprast skaitļus!

"Avots – https://www.israelnationalnews.com/News/News.aspx/309762 ; Par to, ka Izraēlā 40% inficēto ar jauno Covid-19 “Delta” variantu ir izgājuši pilnu vakcinācijas kursu, (Angļu val., pārbaudīts 12.08.2021);"

TĀTAD 60% INFICĒTO VEIDO 30% NEVAKCINĒTO iZRAĒLAS IEDZĪVOTĀJU!!

Atbildēt

autoram

19.08.2021. 17:32

No politisko līķu kapsetas lien ara šleseristi un gobzemisti

Atbildēt

galvenais - aptirst visus

19.08.2021. 17:21

»

pašpuika

Viss ir slikti!!! Viss ir tikai ļoti, ļoti slikti! Ko tas liecina par pašu cilvēciņu


Viss ir labi!!! Viss ir tikai ļoti, ļoti labi un būs vēl ļoti ļoti labāk!
Ko tas liecina par cilvēķveidīgo ar nosaukumu ,,pašpuika,,?

Atbildēt

pašpuika

19.08.2021. 17:15

Viss ir slikti!!! Viss ir tikai ļoti, ļoti slikti! Ko tas liecina par pašu cilvēciņu?

Atbildēt

nutanugan

19.08.2021. 17:06

»

Pie raksta nevar nobalsot

ar plusu


a priekš kam?

Atbildēt

tas viss ir štrunts, burbuļi kūtspakaļas vircas bedrē

19.08.2021. 17:02

»

Skumjais Bruņinieks

Atbildiet man lūdzu uz vienu jautājumu... ko Jūs padomātu par tādu cilvēku, kurš pirms, teiksim 5 gadiem(vai vēl labāk 3A ziedu laikos) mums visiem pavēstītu - Latvijā drīz valdIs viens briesmīgs ārzemju oligarhs Meroni, pa valsti siros nežēlīgā, nenoķeramā Juraša banda, oligarhs Lembergs būs iespundēts...


Masačūsetsas Tehnoloģiju institūta (MTI) 1972. gadā veikts pētījums pareģoja, ka strauja ekonomiskā izaugsme novedīs līdz sabiedrības sabrukumam 21. gadsimta vidū. Pētījums liecina, ka civilizācija pašlaik ir šā procesa vidū, ziņo "Vice". Jaunais pētījums, ko veikusi viena no lielākajām grāmatvedības kompānijām pasaulē, apstiprina, ka teju 50 gadus senais pētījums izrādījies patiess, un to apstiprina arī jauni dati.

Kamēr pasaule raugās ar cerībām nākotnē, gaidot jaunu ekonomisko atlabšanu pēc koronavīrusa pandēmijas izraisītajām sekām, pētījumā tiek uzdoti ļoti sāpīgi jautājumi par riskiem, kas draud sabiedrībai, par katru cenu cenšoties atgriezties pie “pirmspandēmijas normālā”. 1972. gadā MTI zinātnieki kopīgi veica pētījumu, izvērtējot cilvēces sabrukuma riskus. Viņu pētījumā tika identificēts jēdziens ”izaugsmes limiti”, kas nozīmēja – sasniedzot šo limitu, 21. gadsimta vidū iespējams civilizācijas sabrukums, ņemot vērā pārmērīgu planētas resursu izmantošanu.

MTI pētījums radīja ļoti karstas debates un diskusijas, un tajā laikā pētījuma rezultāti tika pat izņirgāti, jo daļa cilvēku nevēlējās iedziļināties pētījuma atklājumos un metodoloģijā. Tomēr par šo pētījumu mūsdienās nav aizmirsts. Tieši otrādi – viena no lielākajām grāmatvedības kompānijām pasaulē KPMG veikusi jaunu pētījumu, pārbaudot septiņdesmitajos gados veikto atklājumu patiesumu.

Šajā analīzē secināts, ka pašreizējā “bizness kā parasti” trajektorija faktiski ved civilizāciju pretim neizbēgamai ekonomiskajai lejupslīdei, ko varam piedzīvot jau šīs desmitgades laikā. Sliktākajā gadījumā – ap 2040. gadu globālā sabiedrība var piedzīvot sabrukumu. Pētnieku veiktajā analīzē dati tiek pētīti, izmantojot 10 dažādus mainīgos – populācijas lielums, dzimstības un mirstības rādītāji, industriālie rezultāti, pārtikas ražošana, pakalpojumi, neatjaunojamie resursi, piesārņojuma apjoms, cilvēku labklājība un ekoloģiskie nospiedumi.

Pētnieki norāda, ka jaunākie dati ir saistāmi ar diviem scenārijiem - “bizness kā parasti” un “visaptverošas tehnoloģijas”. “Gan “biznesa kā parasti”, gan “visaptverošo tehnoloģiju” scenārijos ir skaidrs, ka tuvāko desmit gadu laikā ekonomiskā izaugsme, visticamāk, apstāsies. Abi scenāriji paredz, ka, turpināt dzīvot kā parasti, tas ir, dzīties pakaļ nebeidzamai izaugsmei, nav reāli.

Pat ņemot vērā bezprecedenta tehnoloģisko attīstību un iekļaušanu biznesā, šeit ieslēdzas izaugsmes limiti – agri vai vēlu sāksies industriālā kapitāla samazinājums, zemkopības ražošanas apjoma un labklājības līmeņa kritums, ko varam pieredzēt šā gadsimta laikā,” skaidro pētījuma autori. “Tas gan nenozīmē, ka cilvēce izbeigs savu pastāvēšanu. Tas nozīmē, ka ekonomiskā un industriālā izaugsme beigsies, un tad sāksies kritums, kas ietekmēs gan pārtikas ražošanu, gan arī dzīves standartus.

Ja skatāmies laika ziņā – pēc “bizness kā parasti” scenārija straujš kritums varētu notikt ap 2040. gadu, savukārt “visaptverošu tehnoloģiju” scenārijā ekonomiskā lejupslīde ap 2040. gadu tāpat ir iespējama. Iespējamas ir arī dažādas negatīvas sekas, taču tās nebūs tik dramatiskas kā sabiedrības sabrukums.”. Lai arī “bizness kā parasti” un “visaptverošu tehnoloģiju” scenāriji iezīmē ekonomiskās izaugsmes beigas jau tuvāko 10 gadu laikā, tikai pirmais no šiem scenārijiem iezīmē “ļoti skaidru tendenci uz sabrukumu", kamēr otrais scenārijs paredz “relatīvi mīkstu piezemēšanos”, vismaz – attiecībā uz cilvēci.

Diemžēl scenārijs, kas vismazāk atbilda jaunākajiem empīriskajiem datiem, ir visoptimistiskākais modelis, kas zināms kā “stabilizēta pasaule”, kurā civilizācija seko ilgtspējīgiem risinājumiem un pieredz nelielus ekonomikas kritumus kombinācijā ar tehnoloģiskām inovācijām un plašām investīcijām izglītībā un sabiedrības veselībā.” Pētnieki gan bilst, ka “nākotne joprojām ir atvērta un daudz kas var mainīties”.

“Labākie pieejamie dati liecina, ka tuvāko 10 gadu laikā civilizācija pati noteiks savu tālāko likteni. Lai arī iespējas ir dažādas, pētnieki uzsver, ka “straujš pieaugums vides, sociālajos un labas pārvaldības jautājumos rada zināmu optimisma bāzi nākotnei, jo tie ir signāli, ka cilvēku domāšanā notiek pārmaiņas. Tas attiecas gan uz biznesu, gan uz politiķiem. Tas arī ir signāls, ka vēl nav par vēlu radīt jaunu un ilgtspējīgu civilizāciju, kas darbojas visu cilvēku labā.”

Atbildēt

padomājiet

19.08.2021. 16:34

Ja visas tās sadalījušās vienotības ar progresīvajiem pakaļā ir Šķēles projekti, jaunās būs Šļesera, kur abi kungi braukā pēc padoma uz Šveici pie Grigorija Lučanska( bijušā augsta ranga VDK virsnieka--- tas pēc R.Straķa). LNNK (NA) komandē čeka --- tas no R.Brunera atmiņām par Tautas frontes tapšanu, tad atliek divas no lielajām partijām, ZZS, Saskaņa, kuras kaut zaglīgas, bet nav atkarīgas no Krievijas FSB.

Atbildēt

Uldis

19.08.2021. 16:09

»

Skumjais Bruņinieks

Atbildiet man lūdzu uz vienu jautājumu... ko Jūs padomātu par tādu cilvēku, kurš pirms, teiksim 5 gadiem(vai vēl labāk 3A ziedu laikos) mums visiem pavēstītu - Latvijā drīz valdIs viens briesmīgs ārzemju oligarhs Meroni, pa valsti siros nežēlīgā, nenoķeramā Juraša banda, oligarhs Lembergs būs iespundēts...


Putina kuce, "cien. Zatlera kungs", nav pelnījis kripatiņu vairāk žēlastības, kā viņa draudziņi, sugas un saprāta brāļi: Šlesers un Ušakovs. Bordāna - Juraša kriminālo pasūtījumu galds, jau sen ir izrādījis savu zvēra purnu.

Atbildēt

Ainārs Šlesers

19.08.2021. 15:48

Lai eimu,kurp iedams,Dieva Vārdu man vajag mutē.

Atbildēt

Skumjais Bruņinieks

19.08.2021. 15:31

Atbildiet man lūdzu uz vienu jautājumu... ko Jūs padomātu par tādu cilvēku, kurš pirms, teiksim 5 gadiem(vai vēl labāk 3A ziedu laikos) mums visiem pavēstītu - Latvijā drīz valdIs viens briesmīgs ārzemju oligarhs Meroni, pa valsti siros nežēlīgā, nenoķeramā Juraša banda, oligarhs Lembergs būs iespundēts cietumā, pārējie divi.. Šķēle un Šlesers uz apsūdzēto, valsti vadīs kaut kāda "kliķe", vecie oligarhi būs iedzīti dziļā opozīcijā, no kuriem viens.. Šlesers beidzot celsies cīņā pret šo noziedzīgo "kliķi" un, kas pats smieklīgākais, oligarha Šlesera partijas viena no līderēm Jurča visus cīņā sauks ar Lato Lapsas vārdu uz lūpām..
Nu pasakiet godīgi, ko Jūs padomātu par tādu cilvēku..?
Uz Tvaika ielu sūtītu..?
Ar svēto ūdeni apslacītu nelaimīgo..?
Jāievieš mazliet skaidrība mūsu mājā.
Pašlaik visa Sistēma rafinēti mēģina nobīdīt akcentus un pārvērst, kā saka "strelkas" uz citiem..jo kādam taču jāatbild par sagrauto, nepareizi uzcelto māju.
Paskatīsimies, kuri tad ir tie, kas visvairāk brēc par "valdošo kliķi", par nepareiziem likumiem, par slikto valsts vadību?
Varbūt tie ir kādi, tikko Oksfordu pabeiguši izcilnieki, bet varbūt pats Sakašvili, kuram tiešām ir ar ko lielīties un, kurš tiešām ir Gruziju izvilcis no Padomju dūksnāja?
Izrādās, nekā tamlīdzīga..
Vislielākie uz "valdošo kliķi" ķērcēji un valdības darba kritizētāji ir tieši tie, kas visus šos 30 gadus paši ir bijuši visīstākā kliķe un, kas visus 30 gadus to vien darīja, kā pieņēma stulbus likumus.
Izrādās, ka tieši zagļa un oligarha Lemberga žurnaļugas no NRA, kura saimnieks ir izzadzis valsti un novedis līdz katastrofai, ir lielākie ar pirkstu rādītāji un kritizētāji.
Izrādās, ka oligarhs Šlesers, kas Rīdzenē ar Lembergu sprieda, kā nozagt lābāk valsti un, kurš ir tieši pielicis roku, lai mūsu valsts būtu tur, kur pašlaik ir..ir viskvēlākais valdības lamātājs.
Pie Šlesera pieslējies ir vēl viens "nevainīgais", kurš izliekās, ka no Marsa atlidojis.. tas ir Krištopāns. Tieši Krištopāns, šis Lemberga rokaspuisis, palīdzēja Lemberga sistēmai uzbūvēt "Muļķu zemi"..pats šajā "Muļķu zemē" kļuva par miljonāru, aizlaidās uz ASV un tagad, kad nauda aptrūkusies, nolēmis savā un visu mūsu oligarhu "Muļķu zemē" laimi pameklēt un zeltu pasmelt.
Tātad..visi šīs valdības kritizētāji un mācītāji nav nekādi teicamnieki un izcilnieki, tieši otrādi - ir šī visa mūsu valsts bardaka radītāji.
Tagad paskatīsimies, kāds tad ir tās "valdošās kliķes" sastāvs?
Tas arī nav viendabīgs..
Līdzās JKP, kas 2 gadus ir tikai pie šprices, atrodās lemberga sistēmas kloni Vienotība un tās satelīts Att/Par kopā ar nacionāļiem. Tās ir Sistēmas partijas, kas visus šos Neatkarības gadus ir kopā ar oligarhu partijām izzagušas mūsu valsti.
No malas tas, tēlaini izsakoties, izskatās apmēram šādi -
Mūsu nepareizi uzceltajā mājā jauna brigāde cenšās veikt remonta darbus, ko lepni sauc par reformām.
Protams, nekas pratīgs nesanāk..nepietiek ar to, ka nomaini krānus, jo ūdens tā pat dzeltens nāks.
Visa cauruļu sistēma ir nepareizi izbūvēta.
Nomaina atejā klozetpodu..jauns un spīdīgs..bet smirdoņa tā pat mājā..jo visa kanalizācija beigta.
Un apkārt mājai kritizētāju tūkstoši, visi apsmej, rāda ar pirkstiem un, galvenais..MĀCA, KĀ DARĪT!
Komiskums un traģēdija ir tajā apstāklī, ka paši kritizētaji un no siles patreiz atsumtie, ir šo šķībo māju uzbūvējuši un vēl arī izzaguši!
JKP nav par ko apskaust..pārbūvēt māju kopā ar Vienotību , Att/Par, kas ir šīs šķībās mājas līdzautori, nav nekāds prieka darbs.
Vienvārsakot, dārgie draugi..
Vislielākais vaininieks mūsu valsts nelaimēs ir atrasts..tā ir divus gadus vecā "valdošā kliķe" un nevis trīsdesmit gadus valdījušie 3A un viņu satelīti.
Arī oligarhi vecie "pēkšņi" ir izčābējuši..tos nomainījis neuzvaramais, visuvarenais Meroni.
Tagad Šlesers, kuram KGB nodrošināja "Pelnrušķītes stāstu" Norvēģijā kopā ar Krištopānu mēģinās atjaunot "Muļķu zemi" un iedot tai otro elpu.
Ar Covid19 tīkliem tiks saķerti lielākie no visiem valsts muļķiem un oligarhu sistēma mēģinās gūt revanšu..šoreiz ar SC palīdzību.
Visu laiku bija mazliet pietrūcis, lai sistēma varētu ņemt koalīcijā SC.
Projekts ar Sudrabu izčābēja..tagad Šleseram ir kudī lielākas "šances" savākt nenormālo balsis un "sapņu komanda" - SC, Svētā cietēja Aivara liecinieki kopā ar Šlesera - Krištopāna "Muļķu zemes" meklētājiem ķersies pie darba.
Tad nu varēsim redzēt..kas ir kas mūsu valstī..
Tad nu varēsim redzēt, kas ir kas arī JKP..jo viena lieta ir sēdēt pie pilna galda valdībā, bet pavisam kas cits, kad cien. Bordāna kunga partija nonāks opozīcijā.
Būs jāatsakās no saldajām, ērtajām vietām...un tad tik redzēsim, kuriem JKP ir tie principi un partijas uzstādījumi, bet kuriem svarīgāki ir amati.
JL un cien. Zatlera kunga partijas biedri, kā zinām, ātri vien "atslaucījās" ar savu līderu uzstādījumiem, kad vajadzēja izšķirties - palikt pie siles un turpināt strēbt, vai būt uzticīgiem partijas principiem, sēdot opozīcijā.
Būs interesanti.

Atbildēt

tā ir

19.08.2021. 15:30

»

Es

Latvijā vara pārvēršas par organizēto noziedzību


Zog ne mazāk, kā kādreiz SC Rīgā. Izskatās, ka Covid ir vērienīgs bizness ne tikai farmācijai, bet arī krievus mīlošām utubungām: Kariņam un Pavļutam un to bandām.

Atbildēt

xxx

19.08.2021. 15:18

man ir vienalga, kā viņi dabon savu galu, galvenais, ka drīz

Atbildēt

XXX

19.08.2021. 14:43

»

Ojārs Paceplītis

Igaunijā pat četras reizes...


Ojār redzu tev ir samaksāts, atnākšu pēc savas daļas.

Atbildēt

Lieciet statistiku mierā!

19.08.2021. 14:11

»

Ojārs Paceplītis

Igaunijā pat četras reizes...


Cik norādīs , vajadzēs , tik satestēs ! Bizness noregulēts. Latvijā arī drīz būs gadījumu statistika, jo augusta beigās visur testēs skolniekus. Saslimušo statistika vēl daudz maz atspoguļo reālo situāciju , gan arī tikai virspusēji.
Igaunijā un Lietuvā ir uz valsts robežas pārbaudīto statistika. Mums starptautiskais tūrisms praktiski ir miris , ko tad tur testēt .

Atbildēt

voila

19.08.2021. 14:10

ļoti sakarīgi un argumentēti. Attiecībā par zinātnes vārda izmantošanu ir analogi kā ar Dieva, kristīgo vērtību un citu labu lietu piesaukšanu vietās un lietās, kur tas konkrētajā gadījumā ir izdevīgi. Diezgan liela daļa ļaužu ir liekuļi, divkoši un tur nu neko nevar darīt. Bet, attiecībā par nākošajām vēlēšanām var notikt arī "brīnumi", jo arī vēlētāji ir no tās pašas "sugas" tā, ka skatīsimies

Atbildēt

gf

19.08.2021. 14:01

»

Ojārs Paceplītis

Igaunijā pat četras reizes...


Kā var būt risks, ja gala rezultātā atbild VIENA UN TĀ PATI IMUNITĀTE?
Vakcīnu tirgotāji arī gala rezultātā CER uz indivīda IMUNITĀTES atbildi.

Atbildēt

Ojārs Paceplītis

19.08.2021. 13:57

»

Anrijs

Tik Igaunija un Lietuva Covid gadijumu ir divreiz vairāk nekā Latvīja, tas par ierobežojumiem, raksta autoram zināšanai


Igaunijā pat četras reizes...
Par Izraēlu. Tās pieredze parāda, ka kombinācija vakcinēšana + viegla izslimošana (tie 40% saslimušo) ir visdrošākais gan katram indivīdam, gan sabiedrībai. Tiem 60% saslimušo ir daudz, daudz lielāks risks imunitāti tā arī nekad nesagaidīt un mājās no stacionāra vairs neatgriezties.

Atbildēt

Pie raksta nevar nobalsot

19.08.2021. 13:55

ar plusu.

Atbildēt

Valstnegribis...

19.08.2021. 13:54

Katra valdība, ir savas tautas spogulis. Negaidiet ka muļķiem radīsies gudra valdība. Ja mums nav politiķi, bet ir, pie siles līdēju komandas, tad nekas gaiši nespīd! Lielā veiksmes stāsta sludinātāji, audzējot ārējos parādus, vienkārši muļķo savus vēlētājus, taču mēs tā ticam...

Atbildēt

gf

19.08.2021. 13:04

»

lauķis

Tad pārstāj barot parazītus


ne es, ne tu viņus nebarojam!
viņi pret LV cilvēkresursu paņemdaudz uzzīmētas bezseguma naudas un ierobežo jebkuru normālu, labticīgu saimniecisko darbību :)

Atbildēt

Es

19.08.2021. 12:59

Latvijā vara pārvēršas par organizēto noziedzību.

Farmācijas uzņēmumi ir nevis zinātnieku bariņš, bet gan investīciju forma ar mērķi nopelnīt pēc iespējas ātrāk un vairāk.

Atbildēt

lauķis

19.08.2021. 12:55

»

gf

Ko dod šī atziņa, ja nauda nāk caur viņiem


Tad pārstāj barot parazītus.

Atbildēt

Secinājums

19.08.2021. 12:54

»

Anrijs

Tik Igaunija un Lietuva Covid gadijumu ir divreiz vairāk nekā Latvīja, tas par ierobežojumiem, raksta autoram zināšanai


Apniki ar afēras atreferējumiem.Tā "pandēmija" ir tik postoša ka pēdējo desmit gadu laikā mirstība nav mainījusis,vidēji 75 cilvēki dienā.Igaunijā un Lietuvā ir tieši tas pats.

Atbildēt

Anrijs

19.08.2021. 12:34

Tik Igaunija un Lietuva Covid gadijumu ir divreiz vairāk nekā Latvīja, tas par ierobežojumiem, raksta autoram zināšanai....

Atbildēt

gf

19.08.2021. 12:21

Ko dod šī atziņa, ja nauda nāk caur viņiem?
Par to var nopirkt jebkuru ''jauno/progresīvo/alternatīvo'' politisko spēku :)

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: