Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    3   2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Derdz

30.03.2024. 20:35

Process, latvietis beidzot brīvība un pie varas

Atbildēt

nelej udeni

30.03.2024. 00:14

»

Quo vadis?

Kāpēc visā...


latvija neko neizvelas.latvija valdosa klike ir asv pilniga kontrole un paklautiba.

Atbildēt

Quo vadis?

29.03.2024. 17:56

»

ASV protektorāts Latvija

Neviens jau tev neaizliedz aizstāvēt un rūpēties par dzīves apbižotajiem. Tikai tie dzīves apbižotie, parasti, paši sevi līdz tādam stāvoklim ir noveduši. Neviens jau Ukrainai neliedza tirgoties, attīstīties un dzīvot mierā ar visiem kaimiņiem, bet kāpēc bija par visu varu jāstājās agresīvajā NATO blokā...


Man šķiet, ka mēs visi pārāk augstās domās par to, ka parastam cilvēkam (dzīves apbižotajam) ir ļoti lielas iespējas izvēlēties, līdz kādam stāvoklim būs novesta viņa valsts. Ne jau viens ukrainis vai latvietis nosaka, iestāsies viņa valsts nato, vai neiestāsies, atļaus sevi izmantot amerikāņiem vai krieviem.

Man nav jākaro, katrs dara to, ar ko visvairāk var būt noderīgs gan savai valstij, gan tiem, kuri bēg no raķetēm.
Un neviens man nenoteiks, kā man palīdzēt. Nav vēl izdomāts likums, kurš varētu man liegt palīdzēt tiem, kuru mājas Mariupolē un Harkovā ir pilnībā iznīcinātas.

Atbildēt

?!

29.03.2024. 15:36

»

Atis Priedītis

Karus rīko arī ateisti. Tikai viņi neatsaucas uz Dieva atbalstu šādiem noziegumiem


karus vienmēr rīko šāmējie,kuriem kladzināt jebkur
GODs un visur skribelē GOT MITT UNS.....

Atbildēt

Elementāri ....šo deģenerātu zombētāju purkšķu sakarā!

29.03.2024. 14:43

»

Elementāri ....šo purkšķi sakarā!

Neirolingvistiskā programmēšana (NLP) ir psihoterapijas un praktiskās psiholoģijas nozare, kas netiek uzskatīta par akadēmisku zinātni. NLP pēta „subjektīvās pieredzes struktūru” un tās pamatā ir „komunikācijas modelis, kurā galvenais ir saikne starp veiksmīgiem uzvedības paraugiem un subjektīvo pieredzi...


Neirolingvistiskā programmēšana (NLP) ir spēcīgs un daudzpusīgs instruments, kas var ietekmēt masu apziņu gan pozitīvi, gan negatīvi. Tāpēc ir svarīgi, lai cilvēki, kas to izmanto, būtu atbildīgi, ētiski un kritiski. NLP nav zinātne, bet gan prakse, kas balstās uz modeļiem, nevis uz teoriju. NLP nav arī universāls risinājums, bet gan rīks, kas var palīdzēt vai kaitēt, atkarībā no tā, kā to lieto.

NLP var ietekmēt masu apziņu, ja to izmanto kā manipulācijas vai pārliecināšanas instrumentu. NLP metodes var izmantot, lai radītu pozitīvu vai negatīvu emociju asociācijas ar noteiktiem vārdiem, frāzēm, simboliem vai notikumiem. Piemēram, NLP var izmantot, lai radītu bailes, vainas, dusmas vai lepnumu, kas var motivēt cilvēkus rīkoties noteiktā veidā. NLP var arī izmantot, lai veidotu uzticību, simpātiju, cieņu vai autoritāti, kas var ietekmēt cilvēku viedokļus un attieksmi.

NLP var ietekmēt masu apziņu arī tad, ja to izmanto kā pašattīstības vai pašpalīdzības instrumentu. NLP metodes var palīdzēt cilvēkiem uzlabot savu komunikāciju, mācīšanos, radošumu, motivāciju, pašapziņu un citus personīgos resursus. NLP var arī palīdzēt cilvēkiem pārvarēt dažādas psiholoģiskas problēmas, piemēram, fobijas, depresiju, kustību traucējumus, psihosomatiskās slimības un mācību traucējumus1 NLP var veicināt cilvēku personīgo meistarību, pašnoteikšanos un harmoniju.

NLP ir psihoterapijas un praktiskās psiholoģijas nozare, kas netiek uzskatīta par akadēmisku zinātni. NLP pēta „subjektīvās pieredzes struktūru” un tās pamatā ir „komunikācijas modelis, kurā galvenais ir saikne starp veiksmīgiem uzvedības paraugiem un subjektīvo pieredzi (īpaši domu modeļiem), kas ir šīs uzvedības pamatā” NLP apgalvo, ka ar valodas palīdzību var ietekmēt cilvēka neiroloģiskos procesus un uzvedības modeļus, kas ir saistīti ar viņa mērķiem, vēlmēm un problēmām.

Atbildēt

А.С. ПУШКИН:

29.03.2024. 13:35

»

ASV protektorāts Latvija

Neviens jau tev neaizliedz aizstāvēt un rūpēties par dzīves apbižotajiem. Tikai tie dzīves apbižotie, parasti, paši sevi līdz tādam stāvoklim ir noveduši. Neviens jau Ukrainai neliedza tirgoties, attīstīties un dzīvot mierā ar visiem kaimiņiem, bet kāpēc bija par visu varu jāstājās agresīvajā NATO blokā...


А.С. ПУШКИН:

«Москаль, кацап или русак,
Как бы его не называли,
И в сказках он — Иван дурак,
Да, что уж в сказках — так видали…
Он то сворует, то пропьет
Скорей на печь и рассуждает
О том, как жизнь не так идет
И как вокруг его достали.
Уж ни традиций, ни культуры,
А только хаять тех, что рядом
Хохол плохой, бульбаш придурок
И европеец дышит ядом
Дурак Иваныч, оглянись,
Ну, вынь ты рыло из корыта
Люд в мире кличет — сторонись!
Завидев вдруг твои копыта»

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.03.2024. 13:31

»

kur izvēles tiesības ?

Ja palīdzi Donbasa iedzīvotājiem, tos liek Latvijas cietumos


Donbasa iedzīvotājus drīkst nogalināt. Viņiem drīkst atslēgt elektrību un ūdeni. Kā lielījās Porašenko, tad urkainu bērni ies skolās, bet Donbasa bērni tajā laikā sēdēs bumbu patversmēs. Tāpēc jau arī sākās karš Ukrainā, ka tā bija klaji netaisnīga Kijevas politika. Latvijas valdība arī to nezināt nevarēja, bet par to klusēja, informāciju par Doanbaša notiekoso tīši slēpa. Tagad arī slēpj, kā, piemēram, izskatās Mariopolē un ko domā Krimas un Donbasa iedzīvotāji. Tie, kas mēģina stāstīt patiesību, tie tiek visādi rekresēti. Taisnības nav un nekad pasaulē arī nav bijis. Ne Staļina, ne Hitlera rēžīmā dzīvojošie patiesību zināt nedrīkstēja. Bet tagadējā Latvija formāli skaitās tiesika un demokŗatiska valsts. Satversmē ir ierakstīts, ka pastāv uzskatu brīvība un cenzūra ir aizliegta, bet jūs pamēģiniet pastāstīt, ko domā, piemēram, Mariopoles iedzīvotāji. Uzreiz sapratīsiet, ka tas viss ir tikai deklaratīvas normas. Realitātē viss ir pavisam citādi. Valda totāla cenzūra un cilvēki teik vajāti par viņu uzskatiem.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.03.2024. 13:19

»

Quo vadis?

Kāpēc visā...


Neviens jau tev neaizliedz aizstāvēt un rūpēties par dzīves apbižotajiem. Tikai tie dzīves apbižotie, parasti, paši sevi līdz tādam stāvoklim ir noveduši. Neviens jau Ukrainai neliedza tirgoties, attīstīties un dzīvot mierā ar visiem kaimiņiem, bet kāpēc bija par visu varu jāstājās agresīvajā NATO blokā un jāmēģina izdzīt no Krimas Krievijas kara flote, kas tur atrodas jau 300 gadus. NATO bloks ir agresīvs. Tas ne vienu reizi nav aizstāvējis kādu savu dalībvalsti pret uzbrukumu no ārienes, bet neskaitāmas reizes ir uzbrucis citām valstīm. Krievija tāpēc NATO uztver kā draudu. Tas kā NATO tagad piedalās karā Ukrainā pierāda, ka Krievija pamatoti NATO uztver kā savu apdraudējumju. Ja politiķi nevar vienoties, tad sāk domstarpības risināt ar kara palīdzību. Vislabāk tu vari palīdzēt Ukrainai nevis ievelkot Latviju karā un apdarudot te dzīvojošos, ka viņus sāks bombardēt ar aviāciju, bet pats dodoties karot uz Ukrainu. Katrs vārdu draudzība saprot citādi, bet Latvijas un ASV gadījumā tā vairs nav draudzība, bet ir seksuāla izmantošana. Vai saproti starpību?

Atbildēt

kur izvēles tiesības ?

29.03.2024. 13:18

»

Quo vadis?

Kāpēc visā...


Ja palīdzi Donbasa iedzīvotājiem, tos liek Latvijas cietumos.

Atbildēt

Beidziet fantazēt sūdus ,nu

29.03.2024. 13:05

https://youtu.be/rwcN1qM6HV4

Atbildēt

Nu

29.03.2024. 12:49

»

Quo vadis?

Kāpēc visā...


Blēņas. Mazām tautām vienīgā izdzīvošanas iespēja ir oportūnisms. Pieslieties stiprākajam, ko latvieši vienmēr ir darījuši. Atšķirībā no leišiem stipri pārspīlēti, mēģinot izkalpoties un ielīst visos caurumos bez ziepēm. Kas Latvijā izvēlēsies ASV? Tauta? Muļķības. Tā ir pašreizējā saimnieka ASV iecelta valsts vara. Tie, kurus šī vara apmierina, jo nodrošina nepieciešamos ienākumus, vienmēr bļaus un aizstāvēs šo varu. Tie kas izdzīvo bez šīs varas atbalsta vai pat par spīti šai varai, varbūt klusē, bet sastāda opozīciju (kaut arī pasīvu, jo politpārvaldes represijas neviens nealkst), kas Dievzemītē ir ne mazāk par 50%. Mainīsies vara, mainīsies prioritātes un atbalsts. Ar represijām abos virzienos, starplaikā.

Atbildēt

;)

29.03.2024. 12:46

»

Qu vadis?

Citāts no Sun Tzu "Kara mākslas...


“Katrai transformācijai kā priekšnosacījums ir “pasaules beigas” - vecās dzīves filozofijas sabrukums. ”
— Karls Jungs

Atbildēt

Qu vadis?

29.03.2024. 12:29

»

Дмитрий Лучихин

...


Citāts no Sun Tzu "Kara mākslas":
"Война - это великое дело государства, основа жизни и смерти, Путь к выживанию или гибели.".

Kā redzams, lai uzturētu savu Reliģiju, ir nepieciešams Karš. Gan pret citādi domājošiem, gan pret savējiem. ;)

Atbildēt

Quo vadis?

29.03.2024. 12:10

»

ASV protektorāts Latvija

Es savukāt brīnos par cilvēku aprobežotību, kad cilvēki pakļaujas primitīvai propagandai. Tagad visā vaino Putinu. Bet vai jūs zināt, ka Krievijai vienmēr ir bijušas ļoti sarežģītas attiecības ar Eiropu. Vienmēr Eiropa Krieviju ir demonizējusi. Tā bija gan caru laikos, gan komunistu laikos, tā ir arī...


Kāpēc visā?

Savas tautas iznīcināšanā.
Opozīcijas un demokrātijas iznīcināšanā.
Ukrainas iznīcināšanā.
Ukraiņu iznīcināšanā.

Viss, par ko Jūs uztraucaties, ir zināms. Krieviju nevar nekur aizbīdīt, ņemot vērā tās atrašanās vietu kartē un izmērus, kā arī, protams, vadoties no otras - mega kompānijas (ASV) interesēm šajā reģionā.
Mēs, sīkās utes, esam tikai un vienīgi buferzona abām varām.
Un tas viss ir visiem zināms. Nav tikai saprotams, kāpēc cilvēku vēlēšanos palīdzēt Ukrainai, daudzi sauc par aprobežotību, propagandu un Krievijas nolikšanu uz ceļiem.
Mazās un apspiestās tautas vienmēr nostājās apbižotā mazākuma pusē, kā arī jāatgadina, ka izvēloties starp divām despotiskām valstīm, Latvija izvēlēsies tālāk stāvošu ASV, nevis Krieviju. :)

Atbildēt

vice

29.03.2024. 11:35

»

vice

Visvērtīgākais Latvijas drošībai...


Cik minimums?

Aptuveni 60!

Un UZREIZ būs vērojamas "te, pēkšņi" frontes līnijas izmaiņas!

Simboliski: "Kariņš" utilizējas.

Atbildēt

vice

29.03.2024. 11:32

Visvērtīgākais Latvijas drošībai?

Atbilstoši publiskajam: Beļģija, Dānija un Nīderlande gatavas piegādāt Ukrainai F-16 lidmašīnas 125 gab. Šogad 2024.g.

Papildus 30 Norvēģija!

150-160 nepieciešamais lidmašīnu skaits, lai frontes līnija izmainītos!

Joprojām pasākums cieši saistīts ar Krimas tilta utilizāciju!

Būtiskais: jo ātrāk, jo labāk!

Atbildēt

Atis Priedītis

29.03.2024. 09:57

»

apbižota liver- jeb aknu desa

Domājat ka karus rīko tikai reliģiski fanātiķi, bet ateisti nē


Karus rīko arī ateisti. Tikai viņi neatsaucas uz Dieva atbalstu šādiem noziegumiem.

Atbildēt

Дмитрий Лучихин

29.03.2024. 09:28

»

ASV protektorāts Latvija

Es savukāt brīnos par cilvēku aprobežotību, kad cilvēki pakļaujas primitīvai propagandai. Tagad visā vaino Putinu. Bet vai jūs zināt, ka Krievijai vienmēr ir bijušas ļoti sarežģītas attiecības ar Eiropu. Vienmēr Eiropa Krieviju ir demonizējusi. Tā bija gan caru laikos, gan komunistu laikos, tā ir arī...Россия – это не страна, это религия
Миф, которым по своей сути является Россия, интегрирует и подчиняет себе народы, которым не повезло оказаться в сфере доступности, и претендует на роль объединителя всех культур находящихся на досубъектной стадии развития, и страдающих от разрушительного соседства с христианской культурой личности
Все эти утверждения я многократно рассматривал подробно, в ракурсе их причинности и логической возможности.
Если обойтись вообще без экскурсов в историю, к причинно-следственным связям, то на уровне простого описания можно сказать так.:
Основная ошибка всех рассуждений о России, из-за которой все они превращаются в схоластические упражнения, в том, что Россия понимается как страна, по аналогии с Италией, Германией или даже Гондурасом.
На самом же деле Россия - это религия. И ее аналогом могло бы быть определение пула европейских народов как некой Христиании, то есть группы обществ, организованных вокруг христианского культурного вектора. Точно так же Россия – это объединение этносов, застрявших в культуре языческого типа. Где сама Россия это доминирующий и обобщающий миф.
Этот миф без проблем интегрирует в себя сообщества находящиеся на низких ступенях развития, насильно, в логике прозелитизма, подчиняет себе народы, которым не повезло оказаться в сфере доступности, и претендует на роль объединителя всех культур находящихся на досубъектной стадии развития, и страдающих от разрушительного соседства с христианской культурой личности.
Все эти утверждения я многократно рассматривал подробно, в ракурсе их причинности и логической возможности.
Здесь же, с помощью краткости изложения, я хочу выделить одну мысль. Нельзя говорить о распаде или трансформации России. Будь то с позиции одобрения или осуждения. Можно говорить лишь, либо о сохранении системы религиозной власти над народами в сфере ее влияния, либо об освобождении их от этой власти. От застрявшего в одном месте мифологического комплекса.
И какие бы формы социальной и политической организации ни приняла жизнь населения на этой территории, либо она вообще не будет иметь отношения к России, ни вместе, ни по отдельности, либо останется ровно той Россией, которую мы так хорошо знаем.

Atbildēt

ASV protektorāts Latvija

29.03.2024. 08:38

»

Atis Priedītis

Es savukārt brīnos par cilvēku aklumu. Putins ik pa brīdim klāsta savus reliģiskos uzskatus, kuri viņaprāt pilnībā attaisno karu un cilvēku nogalināšanas. Bet visi uz šādām atklāsmēm pat nereaģē. Un ja par šo grāmatu - nav būtiska tās literārā kvalitāte, būtiski ir tas, ka grāmatā pateikts tas ko citi...


Es savukāt brīnos par cilvēku aprobežotību, kad cilvēki pakļaujas primitīvai propagandai. Tagad visā vaino Putinu. Bet vai jūs zināt, ka Krievijai vienmēr ir bijušas ļoti sarežģītas attiecības ar Eiropu. Vienmēr Eiropa Krieviju ir demonizējusi. Tā bija gan caru laikos, gan komunistu laikos, tā ir arī pašreiz. Nebūs Purins, būs kāds cits. Krievijai vienmēr ir bijušas un būs savas intereses. Cerēt uz to, ka būs vadītājs, kas nodos tās intereses un rīkosies pretēji Krievijas interesēm ir naivi. Brīnos arī par to, cik ātri tiek aizmirsti pavisam neseni notikumi. Kā Krievija piedāvāja pirms kara vienoties, kā Putins sūtīja NATO vienošnās projektu, kuru NATO noraidīja un mūsu politiķi to pasniedza kā milzīgu uzvaru. Gudri cilvēki uzreiz saprata, ka, ja nebūs poltiska vienošanās, tad domstarpības risinās ar kara plīdzību. Brīnos, kā cilvēki nezina vēsturi. Latvijas prezidents iemitinājies ir nevis prezienta pilī, bet bijušajā Livonijas ordeņa pilī. Te kādreiz bija tāda valsts Livonija. Livonijai kāreiz bija pēc Tartu miera līguma jāmaksā Krievijai nauda, ko krievi sauc - Jurjeva daļ. Livonija nemaksāja. Krievijas cars vispirms aicināja uz sarunām. Kad sarunas neko nedeva, uzsāka pret Livoniju karu. Iebruka Livonijā un tīši visu te postīja, dedzināja pilis un t.t. Vēsturnieki par Krievijas iebrukuma iemesliem neko daudz mums nestāsta. Cars bija despots un asinskārs un viss. Bet Krievijas armija toreiz sagrāva un nodedzināja Cēsu pili un visu te izspostīja, bet sagrauto valsti no sākuma sev nepievienoja. No sākuma sagrauto teritoriju sev paņēma Polija un Zviedrija, bet pēc kāda laika Krievija poļus un zviedrus no šejienes padzina. LĪdzīgi ir pašreiz ar Ukrainu. Livonija ar to savu eksistence izbeidza uz visiem laikiem. Ja politiķi nevienosies, tad Ukrainas pastāvēšana beigsies uz visiem laikiem. Sakaut un pārbīdīt kaut kur prom Krieviju neizdosies. Ir izvēle - karot līdz pēdējam ukrainim vai panākt politisku vienošanos.

Atbildēt

Quo vadis?

28.03.2024. 21:32

»

Atis Priedītis

Es savukārt brīnos par cilvēku aklumu. Putins ik pa brīdim klāsta savus reliģiskos uzskatus, kuri viņaprāt pilnībā attaisno karu un cilvēku nogalināšanas. Bet visi uz šādām atklāsmēm pat nereaģē. Un ja par šo grāmatu - nav būtiska tās literārā kvalitāte, būtiski ir tas, ka grāmatā pateikts tas ko citi...


Protams, jo reliģiozākā valsts, jo tā visdrīzāk būs gatava sekot savam līderim, neuzdodot liekus jautājumus, jo dievam (vai putinam) taču labāk zināt, kā viņiem dzīvot.
Politiskā zinātne nespēj joprojām vienoties, vai tiešām cilvēku reliģiozitāte varētu būt saistīta arī ar pakļaušanos režīmam un vai tiešām pārsvarā visi ateisti ir demokrāti.
Putins iespējams arī tic dievam, bet viņš nav reliģisks cilvēks un viņam nav nekādu uzskatu par šo tēmu, kā vien nepārtraukti meli sava mākslīgā tēla veidošanai.

Atbildēt

vice

28.03.2024. 21:16

Žurkas mūk no slīkstošā kuģa!!!

Savicka aģentūrā - izmaiņa!!!

kremļa aģentūra sajutusi sviluma smaka!

Nevērtīgos aktīvus nogrūž vietējiem "investoriem"!!!

Latvijas laicīgā kultūrvēsture un cēloņsakarības!

...Tāpat "Lursoft" izziņas dati atklāj, ka no AS “Latvijas Gāze” padomes locekļa amata atcelts arī Oļegs Ivanovs, savukārt uzņēmuma padomes priekšsēdētāja vietnieku amatus atstājuši Olivers Gīze un Juris Savickis.

"Lursoft" izpētījis, ka Savickis vadošus amatus AS “Latvijas Gāze” ieņēmis jau kopš 1999. gada...

"Nogurums" un "vājums kaulos"!!!

Aģentūrā panika - tas labi!

Galvenai barotnei - "Gulbju ezers"!

Vēl jāsagaida oficiālie 2023.g. dati!

Atbildēt

Nu

28.03.2024. 20:54

»

Tu nukojies,

bet neredzi ,ka austrumi un rietumi ir zem vienas tupeles.Cik reiz tas te ir pateikts,tomēr maksas troļļi turpina piedirst sleju


Protams, protams, Izraēls nesnauž. Tikai mūsu interesēs ir, lai Ukraina maksimāli ātri un sāpīgi zaudē, un atjaunojas ekonomiskās attiecības ar Krieviju, apmaiņā pret solījumu daļu no ukriem nevest atjaunot Vorkutu. Pēc Zeļenska histēriskās ķērkšanas, ka ukriem vairs nav artilērijas, un nav arī elektrības un vispār viss dzīvesprieks pazudis, vasaras vidū vajadzētu būt izšķirošam pavērsienam.

Atbildēt

Atis Priedītis

28.03.2024. 20:53

»

Хм

Вы ее написали в жанре фантастического романа. С сюжетом про визит инопланетян и их шантажом. И вы хотите, чтобы ее принимали всерьез? Вы серьезно...


Es savukārt brīnos par cilvēku aklumu. Putins ik pa brīdim klāsta savus reliģiskos uzskatus, kuri viņaprāt pilnībā attaisno karu un cilvēku nogalināšanas. Bet visi uz šādām atklāsmēm pat nereaģē. Un ja par šo grāmatu - nav būtiska tās literārā kvalitāte, būtiski ir tas, ka grāmatā pateikts tas ko citi neuzdrošinās.

Atbildēt

Nu

28.03.2024. 19:50

»

Kaspars

kremļa aģitprops lien no škuras ārā


Nu protams, Kaspariņ. Visi, kas nav gatavi atdot pēdējās apenes rietumu proxi karā pret Krieviju, ir kremļa aģenti. Lai būtu īsteni pareizs latvietis, vajadzētu visu īpašumu ziedot ukriem, un pārvākties uz patversmi. Toties valsts ierēdņiem viss ir kārtībā! Jo vairāk tautu noved nabadzībā, jo vairāk pašiem nauda nāk iekšā! Jo saimnieki to novērtē! Pie dirsas tie ukri un viņu problēmas. Tāpat kā pilnīgi pie vienas vietas Krievijas attiecības ar viņiem.

Atbildēt

Kaspars

28.03.2024. 18:32

kremļa aģitprops lien no škuras ārā ?;)

Atbildēt

Elementāri ....šo purkšķi sakarā!

28.03.2024. 18:20

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Neirolingvistiskā programmēšana (NLP) ir psihoterapijas un praktiskās psiholoģijas nozare, kas netiek uzskatīta par akadēmisku zinātni. NLP pēta „subjektīvās pieredzes struktūru” un tās pamatā ir „komunikācijas modelis, kurā galvenais ir saikne starp veiksmīgiem uzvedības paraugiem un subjektīvo pieredzi (īpaši domu modeļiem), kas ir šīs uzvedības pamatā” NLP apgalvo, ka ar valodas palīdzību var ietekmēt cilvēka neiroloģiskos procesus un uzvedības modeļus, kas ir saistīti ar viņa mērķiem, vēlmēm un problēmām.

NLP var ietekmēt masu apziņu, ja to izmanto kā manipulācijas vai pārliecināšanas instrumentu. NLP metodes var izmantot, lai radītu pozitīvu vai negatīvu emociju asociācijas ar noteiktiem vārdiem, frāzēm, simboliem vai notikumiem. Piemēram, NLP var izmantot, lai radītu bailes, vainas, dusmas vai lepnumu, kas var motivēt cilvēkus rīkoties noteiktā veidā. NLP var arī izmantot, lai veidotu uzticību, simpātiju, cieņu vai autoritāti, kas var ietekmēt cilvēku viedokļus un attieksmi.

NLP var ietekmēt masu apziņu arī tad, ja to izmanto kā pašattīstības vai pašpalīdzības instrumentu. NLP metodes var palīdzēt cilvēkiem uzlabot savu komunikāciju, mācīšanos, radošumu, motivāciju, pašapziņu un citus personīgos resursus. NLP var arī palīdzēt cilvēkiem pārvarēt dažādas psiholoģiskas problēmas, piemēram, fobijas, depresiju, kustību traucējumus, psihosomatiskās slimības un mācību traucējumus1 NLP var veicināt cilvēku personīgo meistarību, pašnoteikšanos un harmoniju.

NLP ir spēcīgs un daudzpusīgs instruments, kas var ietekmēt masu apziņu gan pozitīvi, gan negatīvi. Tāpēc ir svarīgi, lai cilvēki, kas to izmanto, būtu atbildīgi, ētiski un kritiski. NLP nav zinātne, bet gan prakse, kas balstās uz modeļiem, nevis uz teoriju. NLP nav arī universāls risinājums, bet gan rīks, kas var palīdzēt vai kaitēt, atkarībā no tā, kā to lieto.

Atbildēt

viss ir vienkārši

28.03.2024. 17:51

Ņemot vērā to, ka tikai un vienīgi(!) šajā pašreizējā "valstī" Latvijā latviešu valodai ir likumīgi noteikts "valsts valodas" statuss - latviešu valodas "pareizrakstības pārbaudes vieta" ir visa Latvijas teritorija. Jebkuri aizbildinājumi saistībā ar "nevajadzību", nespēju vai pat nevēlēšanos pienācīgi kvalitatīvi apgūt un lietot Latvijas Valsts valodu - latviešu valodu - ir pamatoti uzskatāmi par Tēvzemes nodevību. Neapšaubāmi un neizbēgami - ar VISĀM no tā izrietošajām konsekvencēm jeb juridiskajām / faktiskajām SEKĀM.

Tam nav nekāda sakara ar "nacionāl(turbo)patriotoismu" vai taml. mentālajām anomālijām - tā ir elementāra lietu kārtība jebkurā normālā valstī. Tostarp - arī tāpēc, ka nav loģiski iedomājama / reāli iespējama likumīgi noteiktas "valsts valodas" obligāta apguves, zināšanas un lietošanas voluntāra paģērēšana / kategoriska pieprasīšana no tā dēvētajiem "cittautiešiem", ja MĒS PAŠI savu latviešu valodu nezinām, vai pat nevēlamies zināt un lietot atbilstoši normālu cilvēku pašcieņai un cieņai pret savu Valodu.

P.S. Valodas apguves / lietojuma kvalitātes līmenis ir tieši proporcionāls attiecīgā personāža intelekta līmenim (vai arī, NEprasmes gadījumā - deģenerācijas stadijai). Tāpat arī, piemēra pēc - ir vispārzināms, ka dermoliberastu lumpenpropagandas nozombētie bioizstrādājumi parasti ir arī analfabēti - mentāli nepietiekami attīstītiem personāžiem tipiski raksturīgās problēmas ar valodas apguvi un lietošanu ir tieši proporcionālas NEspējai pretoties jebkādam zombējumam.

tava (lietotā) valoda un (NE)cieņa pret savu valodu liecina ļoti daudz ko (ja ne visu) par tevi.

Atbildēt

28.03.2024. 17:21

Vai jūs jau kādam lasījāt savu dzeju?
Nē un kas?
Nekas,tikai redzu ,ka jums zila acs!

Atbildēt

28.03.2024. 16:58

Labi vismaz, ka govis nelido, tāpat kā BEZsmadzeņu deģenerāti analfabēti.

Atbildēt

Copy/paštetam O.M.©aurejam

28.03.2024. 16:40

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Viss pasaulē ir enerģija. Enerģija ir visa pamatā.
Ja jūs noskaņojaties uz realitātes enerģētisko frekvenci, kuru vēlaties izveidot sev, tad jūs iegūsit tieši to, uz ko jūsu frekvence ir noregulēta.
Tā nav filozofija. Tā ir fizika.
Alberts Einšteins

Atbildēt

tiešām

28.03.2024. 16:24

»

idiotam

kara celonis ir asv realizetais valsts apversums ukraina 2014 gada


tā apvērsuma laikā tur šiverējās vika nudeļmans,kā
ziņo mēdiji iekāsts šiem "pasākumā" pieci miljardi,sanāk ČIKS.vikas plāns izgāzās,šī padzīta,
jā jā paprasīts aiziet no skatuves.Cik cepumu bij
sacepts un izdalīts un mogili....ja par "laimi".

Atbildēt

Nu

28.03.2024. 16:21

»

vice

Žurkas mūk no slīkstošā kuģa...


Kuģi neslīkst idiņ! Kuģi grimst. Ko gāzei piepisies? Dēļ Dievzemītes tizleņiem gāzi iepirksim turpmāk pa dārgo! Tikai Krievija to pat nepamanīs.

Atbildēt

Nenoliedzami

28.03.2024. 16:09

patīkami (un arī gluži pašsaprotami), ka viedokļu līderu u.c. taml. sabiedrībā populāru cilvēku viedokļi / to citāti joprojām nemainīgi imponē, ir aktuāli un populāri sabiedrībā, tostarp pat BEZsmadzeņu deģenerātu, analfabētu un taml. socmargināļu "komunikatīvajā" apritē.

Atbildēt

Muļķa latvĀŅa MazpisĀŅa

28.03.2024. 15:50

»

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

...


Ticības apliecinājums.
Naids cilvēku izgrauž no iekšas - domā pozitīvi (bet - priekš tam ir nepieciešamas smadzenes)! ;)

Atbildēt

CENZŪRAS bloķēts (un politiski represēts)

28.03.2024. 15:46

»

Tauta bailēs sastingusi

Pamēģini šajā valstī iziet ielās, dabūsi sēdēt aiz restēm , kā to piesprieda talantīgajam mūziķim un dzejniekam Ansim Ataolam Bērziņam . Ko valsts panāca? Panāca to, ka cilvēks sāka šo valsti ienīst, ka nekad necelsies to aizstāvēt. Vienu talantīgu puisi tiesāja vairākus gadus, kamēr par vienu izsistu...


...
"Jo vairāk (lump.en)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lop!ski tŗulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta."
/ apt.cit.aut. - Džordžs Orvels /

"Es ticu, ka šis laiks izgaisīs kā ļauns murgs. Tas dod spē.ku šeit būt un elpot."
/ Gunārs Astra, Brīvības cīnītājs un politiski represēts disidents /
-------
Ir sacīts: "Tautai, kura nezina vai pat ignorē savu pagātni, NAV nākotnes." ;)

Un, arī: "Šajā Dieva pasaulē kopumā un, īpaši jau, ar mums pašiem notiek TIKAI un VIENĪGI tas, ko mēs PAŠI pieļaujam. Inerti truli noskatoties, pazemojoši gļēvi "klusējot lupatiņā", vai pat apzināti uz to "parakstoties" un +/- "aktīvi ņemot dalību" - nav būtiskas atšķirības."

Savukārt, kā zināms: "Absolūti bezjēdzīga un jebkurā izpratnē nelietderīga cīņa (jeb, visbiežāk, pat tikai "vētrainas rosības" imitācija) ar SEKĀM, nespējot saskatīt vai pat apzināti ignorējot to patiesos CĒLOŅUS, ir viena no lielākajām muļķībām un viens no galvenajiem iemesliem tam, kāpēc "esam tur, kur esam, un ārā netiekam"." ;)

-----------

Mediju ziņa (2009. gads): Šīs valsts "valdošās koalīcijas" politekonomisko interešu grupējumu jeb tā dēvēto "politpartiju" (TP, LPP/LC, ZZS, TB/LNNK) kontrolētās valdības premjers I. Godmanis (LPP/LC) "pagaidām atturas sniegt savu vērtējumu par nemieriem, kas izcēlušies pēc 13. janvārī notikušās tautas sapulces Doma laukumā", taču Godmanis "atzīst, ka spontāns vandalisms - tā vairs nav dziesmotā revolūcija". Arī 13. janvāra "protesta akcijas" iniciatori un organizētāji, politekonomisko interešu grupējuma "sabiedrība citai politikai" (SCP) "līderi un vadošie locekļi" A. Štokenbergs ( eks-TP) un A. Pabriks ( eks-TP) esot "nākuši klajā ar asu nosodījumu pretlikumīgajām darbībām un vandālismam pie Saeimas nama un norobežojas no provokatoriem". "Var domāt, ka huligānisms un vandālisms pie Saeimas nama ir organizēts un ar nožēlu var secināt, ka Latvijā ir tādi spēki un cilvēki, kuru mērķis bija diskreditēt mierīgi notikušo tautas sapulci Doma laukumā", esot "paudis viedokli" Štokenbergs...
-------

Ir sacīts: "Zivs sāk pūt no galvas!"...
( O.M.© “Hŗoniskais pjedestāls” - 13.01.2009., Nr.7. )

Pauž masmē.dekļos "šoku" 'biedri':
"Līst "prominencēm" auksti sviedri,
Un stresā vibrē 'SILES balsti' ~
Wooow! - "vandalisms" sācies "valstī"!!!

Kaut kas vairs 'nerullē' pēc "shēmas":
Pirms "atrakcijas" visas tēmas,
Ar "oponentiem" 'pārberzējām',
Bet - tādus 'sū#us' "necerējām"...

Nav pieļaujams, ka "pūlis" 'lecas':
Lauž bruģi, svaida olas (vecas),
Un, galvenais - pret "augsto māju"!!!
Kas tā par "pat.REJotu stāju"?!?

Kurš "vandalisma" tradīcijas,
Iekš M.U.Ļ.Ķ.U Zemes "leiputrijas",
Ir "vaukšķu pūlim" 'ieviest' ļāvis,
Kas "Apgāzt SILI!!!" esot bļāvis?!

Ja atbilstu tas MŪSU "plāniem" ~
Vēl piemaksātu 'huļigāniem',
Un - "instruktāžu" 'proponētu',
Par "vandalismu" ('koriģētu'):

Mums "specifiskas" prakses gana,
Jo - vandaliska "shēmošana",
Šai "valstī" katru dienu 'bīdās' ~
Lai mācās "pūļa" 'plikadīdas'!

Bet - tas tiek darīts "likumīgi",
Un skaitās (gandrīz) "tikumīgi"!
Kur pretī - "vaukšķu" 'pašdarbība',
Tiek "traktēta" kā izlaidība!!!..."

'Caur puņķiem' masmē.dekļos "sāpi",
'Dveš' "pavāri" par "putras grāpi",
Kas "pēkšņi" piededzis un smako,
Jo - "vandaļi" pie 'SILES' trako...
...
Šo visu 'filtrējot' ar prātu (!!!),
Jebkurš bez pūlēm secinātu,
Ka - "vandālisms" 'nenāk krastā',
Ne 'SILEI', ne priekš "pūļa prastā".

BET (autors šim -- kā "BET-mens" zināms) ~
Ne tuvu pat NAV salīdzināms,
Tas vandalisms, kas grauj "valsti",
Ar to, par ko 'kviec' varas balsti:

Nav 'smuki', protams, logus 'glāzēt',
Un "ielu kaujās 'mentus' āzēt",
Vai "izgāzt durvis šmigas brūzī",
Lai 'piesmeltos haļavas fūzi'.

Tak' – 'virkni reižu' mazāk "glīti",
Kad miljardi (!!!) tiek "pārdalīti",
Starp vandaļiem, kas 'SILĒ... (taisa)':
Tas tikai "precedentus raisa".

Varbūt - pirms "viedi 'aplikt' pūli",
Kas "vandalē" kad 'aizlej mūli' ~
Lai 'biedri' skaidrā un - ik dienu,
Šo "valsti" laupot 'nelaiž slienu'?...
...
"Kur morāle?", var ļaudis prasīt,
(Kam nav žēl laika šito lasīt) ~
Ir sacīts: "Zivs sāk pūt no galvas!":
Kā "valstī" 'spēlēts' - tādas "balvas"...

~ 13.01.2009. ("pusfabrikātu revolūcijas" gaužām necilā "sausā atlikuma" kontekstā)

-----------

M U Ļ Ķ U zeme, SILES "valsts" parodija "euro.latvĀNija", XXI gadsimts.

Atbildēt

vice

28.03.2024. 15:38

Kā notiek Latvijas ierēdņu transformācija?

Lūk šādi:

....Jaunas padomes vēlēšanas bija nepieciešamas, ņemot vērā iepriekšējo padomes locekļu Nikolasa Merigo Kuka, Ērika Atvara un Hansa Pētera Florena paziņojumus par amata atstāšanu līdz ar uzņēmumam "Marguerite Gas II" piederošo 28,97 procentu akciju pārdošanu trīs "Latvijas Gāzes" valdes locekļiem - Aigaram Kalvītim, Elitai Dreimanei un Egīlam Lapsalim - piederošajai kompānijai SIA "Energy Investments".

Dreimane - iepriekšējais "Citskovskis"!!!

Atbildēt

vice

28.03.2024. 15:32

Kur pazūd Latvijas nodokļu maksātāju nauda (kopā ar SPRK, Vitenbergu, Valanti, Indriksoni un pārējo šļuru)?

Ā, re!

...AS “Latvijas Gāze” apgrozījums 2022. gadā tika palielinājies līdz 702,6 miljoniem eiro, kas ir par 32,5 procentiem vairāk nekā gadu iepriekš. Līdz ar apgrozījumu augusi arī uzņēmuma peļņa, kas aizpērn sasniedza 25,82 miljonus eiro pēc nodokļu nomaksas...

Bet vēl jau ir 2023.g. un URĀ! saucēji!!!

Atbildēt

vice

28.03.2024. 15:29

Žurkas mūk no slīkstošā kuģa!!!

Savicka aģentūrā - izmaiņa!!!

Latvijas laicīgā kultūrvēsture un cēloņsakarības!

...Tāpat "Lursoft" izziņas dati atklāj, ka no AS “Latvijas Gāze” padomes locekļa amata atcelts arī Oļegs Ivanovs, savukārt uzņēmuma padomes priekšsēdētāja vietnieku amatus atstājuši Olivers Gīze un Juris Savickis.

"Lursoft" izpētījis, ka Savickis vadošus amatus AS “Latvijas Gāze” ieņēmis jau kopš 1999. gada...

"Nogurums" un "vājums kaulos"!!!

Atbildēt

latvijas jaunumi: dzen.ru

28.03.2024. 15:00

Ka zino dzen.ru karins tiek padzits no arlietu ministra postena.

Atbildēt

paldies autoram

28.03.2024. 14:27

Viens no labākajiem rakstiem pēdējā gada laikā šajā portālā.

Atbildēt

Хм

28.03.2024. 13:35

Pirms tam no laikā no 1897. līdz 1914. gadam šis skaits pieauga pa 15 gadiem par 300 000 jeb par 20 tūkstošiem vidēji katru gadu

То есть по мнению автора, с 1897 по 1914 латыши массово рожали, потому что были в восторге от российского царя, политики царской России? Раз он потом так подробно описывает нынешние события, подводя под "почему сейчас рожают"?

Не хочется автора сильно расстраивать, но в те дальние годы простые смертные политикой как таковой вообще не интересовались. Тем более идеология была "царя Бог послал"-какие там вообще могут быть размышления?
Рожали по одной простой причине-чем больше детей, тем больше шанс, что на старости лет будет кому присмотреть, у кого пожить. Потому что то войны, то болезни, и с 1-2 детьми особо старость не обеспечишь. 4-6 уже другое дело.

А не потому что рожали, что "наша милая Латвия достойна будущего, мы верим в независимость, поэтому будем рожать и рожать".

Atbildēt

jfgjhhj

28.03.2024. 13:35

Galīgi nav ko uztraukties par it kā iespējamu lielgabalu šāviņu ražotnes izveidi. Pazīstot drēbi, varu galvot, ka ieguldīs baigos miljonus saskaņošanā, projektēšanā, metu konkursos, reorganizēšanā un citos virtuālos bet ļoti ienesīgos pasākumos, kamēr galā saražotais būs tikai papīru blāķis. Makulatūra. Daži gan uzvārīsies, bet tas ir blakusefekts, par to skaļi nerunāsim!

Atbildēt

Хм

28.03.2024. 13:32

»

Atis Priedītis

Neviens šo grāmatu tāpat nopietni neņems vērā. Un ja kāds ietekmīgs cilvēks pēkšņi sāks paust līdzīgus uzskatus, tad ne jau tāpēc, ka es to esmu uzrakstījis savā grāmatā. Bet tāpēc, ka cilvēki paši sapratīs, ka cita ceļa kā izglābt pasauli no bojā ejas nav


Вы ее написали в жанре фантастического романа. С сюжетом про визит инопланетян и их шантажом. И вы хотите, чтобы ее принимали всерьез? Вы серьезно?
Плюс она достаточно тяжело написана и вяло читается, уж извините.

Atbildēt

Lapas:    3   2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: