Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

smird un smird

10.11.2019. 12:54

»

HA!

Tā kā Linkaits (JKP) nolēma Strakšas un Bērziņu nomainīt pret partijai vajadzīgajiem, nolēma par atkāpšanos ziedot nodokļu maksātāju naudu vidēji katram no viņiem 350000 EUR. JKP mērķis attaisno jebkurus līdzekļus


Vai neliekas, ka tai bordāna pakaļcauruma komandai būtu tā kā pietiekami bijis spēlēt no smilšukastes izmestos. Būtu laiks atbildēt ne vien par dienesta stāvokli izmantojot izniekotajiem nodokļu maksātāju eirikiem, bet arī par MELIEM MELIEM MELIEM. Smird šī partija.Smird.

Atbildēt

miministre

10.11.2019. 12:48

»

Kamaldiņš

Visinteresantākā persona, protams, ir Kamaldiņš. Tas ir kāds universāls ģēnijs? Te šur, te tur parādās. Vai ar kādreiz līdzpaņemtiem kompromatiem tagad ir zirnekļu bara dalībnieks? Un ko saka Linkaitis- tūtiņdreija


Ha ha ha.Linkaitis -tūtiņdreija,tas vēl ir maigi teikts.Arvien skaidrāk parādās shēma, kāpēc pat pusmiljona nebija žēl, lai tikai blakus Linkaitim varētu nosēdināt vienmēr izdevīgos šoferdēlus.

Atbildēt

fakts

10.11.2019. 11:59

Redzot kā lembergoīdi trako, kļūst acīmredzams kam tie lēmumi bija netīkami.

Atbildēt

Vai nāks jauns piektais gads?

10.11.2019. 11:37

Vai nāks piektais gads?

2019. gada 7. novembrī tūkstošiem mediķu no visām Latvijas pilsētām rīkoja streiku un protesta akcijas pie Saeimas ēkas Rīgā, Jēkaba ielā, protestējot pret to, ka ar likumu uzņemtās saistības palielināt mediķu algas MP K.Kariņa valdība nepilda. Mediķi jūtas izmisuši un apkrāpti! VP E. Levits, bijušais ET tiesnesis, kuram patīk izteikties par tiesiskiem jautājumiem, izvairās komentēt šo valdības prettiesisko rīcību.

Nepanākot vienošanos par atalgojuma garantiju izpildi, mediķi plāno turpināt protestēt un visā Latvijā rīkos akciju "Nolaid karogu, iededz sveci!", no 8.novembra līdz 13.novembrim lielākajām slimnīcām, ģimenes ārstu praksēm un citiem aizdedzot sveces, kā arī pusmastā nolaižot valsts karogu, informēja Latvijas Ārstu biedrības un Latvijas Jauno ārstu asociācijas pārstāvji.


Ir pagājuši desmit gadi kopš "Lietussargu revolūcijas", kad Tauta aicināja atlaist Saeimu VP V. Zatleram. Tad valsts drošības dienesti kopā ar V. Zatleru saprata, ka laiks tautai "nolaist asinis" un S. Āboltiņa, A. Pabriks, A. Štokenbergs, S. Ēlerte uzņēmās šo soli - satracināt mītiņotājus 2009. gada 13. janvārī Rīgā, Doma laukumā pēc vislabākajiem cara ohrankas scenāriju principiem. Kad mītiņotāji tika pārvērsti par pūli un pūlis Doma laukumā tika satracināts, drošības sistēmas darbinieki privātās drēbēs izsita dzērienu veikalam logus, sāka mest akmeņus Saeimas ēkas logos, bet policija noslēdza visas izejas no Doma laukuma un satracināto pūli vadīja tikai pa Jēkaba ielu gar Saeimas ēku, kur to sagaidīja gumijas ložu šaujamrīkiem bruņoti policisti, kas pret pūli atklāja uguni, vienai personai izšaujot aci. Nemieru apspiešanai policija bija nosūtījusi norakstīšanai paredzētus policijas auto. V. Zatlers iepriekšējā dienā, 2009. gada 12. janvārī aizlidoja uz Īriju "it kā tikties ar latviešiem". Otrā rītā Saeimas logi bija salikti no jauna, nekas neliecināja par to izsišanu, jo logi bija laikus sagatavoti nomaiņai. Aizturētās personas tiesāja pēc krimināllikuma pantiem, kas bija ārkārtīgi bargi un bija spēkā no LPSR laikiem. Aizturēto A.A. Bērziņu cietumā sita un spīdzināja, notiesāja ar tiesas spriedumu, kas bija pretrunā citam tiesas spriedumam. Satversmes tiesa, kuras pienākums ir novērst šādas situācijas, nereaģēja.


Tagad situācija ir līdzīga - mediķi saprot, ja viņi atkāpsies, tad tiešām ir tikai divas izvēles - zārks vai čemodāns, kas arī ir zārks Latvijai, jo ārsti un medicīnas darbinieki aizbraucot būs miruši Latvijai.

Atbildēt

:))

10.11.2019. 02:21

Pieprasām dokumenta sastādītāj-armiju! :) "loti, lūdzu, pieprasiet!!!!!!!!! :)

Atbildēt

Labi ka tā

09.11.2019. 21:14

»

Fēlis

Ja kādreiz (kas protams ir tik pat kā neiespējami) man būs teikšana, tad šitie 2 klauni, + Linkaitis tiks izformēti un izpārdoti rezerves daļās, lai kaut cik kompensētu LDz nodarīto kaitējumu


Tādiem jau bij teikšana - 40. gadā un tūlīt pēc kara. Arī Arāja komandā iederētos. Bet nu nekā. Labi, ka pats apzinies, ka tikpat kā neiespējami. Tā lai arī paliek!

Atbildēt

Kamaldiņš

09.11.2019. 19:48

Visinteresantākā persona, protams, ir Kamaldiņš. Tas ir kāds universāls ģēnijs? Te šur, te tur parādās. Vai ar kādreiz līdzpaņemtiem kompromatiem tagad ir zirnekļu bara dalībnieks? Un ko saka Linkaitis- tūtiņdreija:

Atbildēt

c'est exact

09.11.2019. 18:30

»

Nožēlojami.lv

Pareizi, lejiet tik dzelzceļam samazgas virsū, kamēr patiesie iepirkuma pārtraukšanas iniciatori sēd pie valdības siles un izmisīgi meklē naudu saviem projektiem


bet, tam jau velnu kalpi ir arī domāti, kā kādreiz padomijā zagli direktoriņu pārcēla augstākā šeftē, bet uz ķurķi gāja grāmatvedis.Un ne tikai toreiz, pārlasiet P.Rozīša "Cepli" tā ir un paliks ...krā

Atbildēt

m!

09.11.2019. 17:17

Rigas Centralaja Dzelzcelja Stacija veikalu loti daudz bet cilvekiem nav kur apsesties un viss perons nopuvusha asfalta. Benkjus ari mazga tikai reizi 6 menesos tapec var redzet ka vinji loti netiri. Kadas darbiniekiem algas? :/

Atbildēt

Datu valsts inspekcija izdod šādu lēmumu

09.11.2019. 14:59

Rīkojums nr.1

Es, Latvijas Republikas Valsts prezidents, atlaižu Saeimu.

V.Uzvārds.

Atbildēt

Fēlis

09.11.2019. 14:56

»

HA!

Tā kā Linkaits (JKP) nolēma Strakšas un Bērziņu nomainīt pret partijai vajadzīgajiem, nolēma par atkāpšanos ziedot nodokļu maksātāju naudu vidēji katram no viņiem 350000 EUR. JKP mērķis attaisno jebkurus līdzekļus


Ja kādreiz (kas protams ir tik pat kā neiespējami) man būs teikšana, tad šitie 2 klauni, + Linkaitis tiks izformēti un izpārdoti rezerves daļās, lai kaut cik kompensētu LDz nodarīto kaitējumu.

Atbildēt

Tìrīšanas jāveic

09.11.2019. 13:57

Taisnība Staļins izeja no situācijas. Tas pats ar reilu baltika tur tas pats korupcija ir

Atbildēt

Nožēlojami.lv

09.11.2019. 00:05

Pareizi, lejiet tik dzelzceļam samazgas virsū, kamēr patiesie iepirkuma pārtraukšanas iniciatori sēd pie valdības siles un izmisīgi meklē naudu saviem projektiem.

Atbildēt

:-(

08.11.2019. 23:49

Ko par to saka bezkompromisa tiesiskuma sludinatāji?

Atbildēt

Zeze

08.11.2019. 23:13

Latvijai tikai viena iespēja - Staļins.

Atbildēt

JV

08.11.2019. 20:08

Ceļus taču vada ILGI (tulkojumā) un tiešā nozīmē. Lielāko nāves šoseju uzbūvēja un atkal par neko neatbild. Sadārdzinājums visiem ceļiem uz acs redzams. Šosejas šauras un stāvas. Amatā arī ILGI

Atbildēt

lase

08.11.2019. 19:58

visi atstrādā... lai taču saņemtu tās pusmiljonu kompensācijas Nu kā var negribēt- visi kā viens no augulīša īpaši pietuvinātajiem- šoferdēlu izlase

Atbildēt

HA

08.11.2019. 19:30

»

Runā

atbrīvotais dzelzceļa valdes "člens" saņēmis brangu kompensācijas "kapustu".Par ko,"špalus" licis un "gaikas" krutījis


Bordāna JKP nolēma pati likt "špalus"un "kruķīt gaikas ". Par to arī nācās maksāt nelikumīgi atbrīvotajiem LDZ valdes "členiem".

Atbildēt

HA!

08.11.2019. 19:23

Tā kā Linkaits (JKP) nolēma Strakšas un Bērziņu nomainīt pret partijai vajadzīgajiem, nolēma par atkāpšanos ziedot nodokļu maksātāju naudu vidēji katram no viņiem 350000 EUR. JKP mērķis attaisno jebkurus līdzekļus.

Atbildēt

Juris

08.11.2019. 19:21

Es brīnos par Latvijas vēlētāju stulbumu, kuri atbalsta neliešu partiju, kuras prieksgalā ir Jānis Bordāns

Atbildēt

Runā

08.11.2019. 19:21

atbrīvotais dzelzceļa valdes "člens" saņēmis brangu kompensācijas "kapustu".Par ko,"špalus" licis un "gaikas" krutījis?!

Atbildēt

švamme

08.11.2019. 18:45

Interešu konflikts Uzvārdu ģimenē. Līdz absurdam tas datu aizsardzības likums. Ir Eiropā labi tikumi, kāpēc ar tādu dedzību jāpārņem tieši tie stulbākie?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: