Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Kad jaunnosauktā premjere Evika Siliņa freidiski pārteicās, sakot, ka daļai koalīcijas nevar uzticēties, viņai bija aptuveni 33% taisnības. Skarbā īstenība ir tajā, ka nevienam no jaunās koalīcijas nevienu amatu uzticēt nedrīkst!

Palūkosimies uz Latvijas valstiskumam īpaši bīstamo organizāciju “Progresīvie”. Mazliet iedziļinoties un “saliekot kopā bildi”, esmu nonācis pie pārliecības, ka šī partija ir bijušo komunistu un krievijas ietekmes aģentu veidota, lai, izmantojot Rietumu pasaulē agresīvi producēto kreiso liberālismu un seksuālās dezorientācijas ideju, tās producētāju finanses un informatīvo atbalstu, vēl vairāk nostiprinātu savu varu Latvijā. Kas par to liecina? Faktu ir ļoti daudz, nosaukšu tikai daļu.

Pēdējās dienās plaši apspriests progresīvo aizsardzības ministra kandidāts Andris Sprūds, kurš krievu medijos jūsmo par putina atziņām, flirtē ar Latgales autonomijas ideju, sauc Ukrainu par “projektu”, uzskata rusofiliju par labu ideju.

Nākamais redzamais kolorītais personāžs ir Kaspars Briškens. Publikai jau piemirsies skandāls, kad viņa uzraudzībā “Air Baltic” 2013.gadā piedāvāja atlaides padomju armijas svētkos, “vīriešu dienā”. Tāpat neviens LSM žurnālists nevienā no desmitiem interviju nav pajautājis, kā Briškena kungam ienāca prātā lobēt “Sukhoi” lidaparātu iegādi no krievijas. Cik simtus miljonu ar viņa svētību no valsts saņēma “Air Baltic”, kas, manuprāt, ir bijusi klasiska valsts naudas izzagšanas shēma? Un varam tikai minēt, vai šīs personas karjerā un darījumos ar krieviju, ir nozīme faktam, ka viņa tēva vārds atrodas čekas kartotēkā?

Viena no senāk ļoti, pašlaik mazāk redzamajām progresistu personām ir Ervīns Labanovskis, Arī šajā gadījumā saistībā ar šīs partijas prokrievisko un marksistisko pozīciju daiļrunīgi izskatās fakts, ka Labanovskis seniors vairāk nekā divdesmit gadus darbojies padomju propagandas laukā – ieņēmis amatus okupācijas laika TV un radio redakcijās, dažādos amatos, savu karjeru noslēdzot kā radio Ideoloģijas un ekonomikas redakcijas vadītājs.

Antoņina Ņenaševa, kas tagad cīnās progresīvo rindās, agrāk vadīja “Saskaņas” jauniešu organizāciju. Pilsētā runā, ka viņas ģimenē agresīva vate ir bieži sastopams materiāls.

Par progresistu vērtībām krāšņi runā arī fakts, ka viens no partijas dibinātājiem un bijušais vadītājs Roberts Putnis, acīmredzot nespēdams īstenot visas savas politiskās fantāzijas, pašlaik pievērsies sevis reklamēšanai kā geju porno video veidotājs un aktieris. Bijušie domubiedri izvēlējušies piezemētākas metodes un runā par “iecietību”, “visa veida ģimenēm”…

Un kur tad vēl flirtēšana ar noziedzīgās ideoloģijas – marksisma idejām, ar kurām šīs organizācijas dalībnieki lepojas…

Uzskaitījumu varētu vēl ilgi turpināt. Bet tas tikai apstiprinātu jau zināmo.

Esmu pārliecināts, ka ikvienam apzinīgam Latvijas pilsonim ir pienākums darīt visu, lai šī valdība, kurā atradīsies klaji valstiskuma un Satversmes vērtību ienaidnieki, beigtu savu pastāvēšanu iespējami īsākā laikā!

Novērtē šo rakstu:

371
42