Menu
Pilnā versija
Foto

Latvijas inteliģences atklāta vēstule

52 parakstītāji* · 04.12.2018. · Komentāri (14)

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Pret Migrācijas paktu

01.01.2019. 22:59

Paldies inteliģentajiem cilvēkiem, kuri parakstīja vēstuli pret, kuri nostājās latviešu tautas un Latvijas neatkarības pusē. Tur nav nekādi štata parakstītāji, bet cilvēki ar pilsonisko drosmi.

Kas attiecas uz to, ka Verhaustinska meloja raidījumā Kultūršoks, ka Lidija Lasmane Doroņina neesot parakstījusi, runa bija tikai tehniski - par parakstu uz papīra. Steigas dēļ to nevarēja noorganizēt ar fiziskiem parakstiem uz papīra. Visi parakstīja elektroniski. Par to var lasīt Jāņa Rožkalna FB profilā. Arī Verhoustinskas atzīšanos melos turpat apakšā komentāros, un to, ka materiālu publicēja pret Lidijas Lasmanes gribu. Milzīgs žurnālista ētikas pārkāpums no HV puses, kas rada šaubas, ka viņa vispār žurnālistikas fakultāti ir beigusi. Ja būtu, viņai ētiku būtu iemācījuši. LSM, protams, pēc raidījuma neatvainojās Lidijai Lasmanei Doroņinai par cieņas aizskaršanu.

Atbildēt

..

30.12.2018. 05:03

»

skepse

Sistēmas atbalstītāji spodrina savas spalviņas


Jā. Skepse neatstāj. Varētu tikai uz dažiem es tur paļauties.

Atbildēt

30.12.2018. 05:00

»

rezumē

Lielais vairums štata parakstītāji


Jā, tieši tā - Sipaniece gan šorosa apvērsuma aktīviste gan pretimigrācijas. Jautājums vai nav tā, ka mute plātās ātrāk nekā darbojas smadzenes. Sitādi ne visai gudrie diemžēl nodara lielu postu.
Bet ir arī reāli gudri cilvēki, kuri visu "rubī"
tur daži.

Atbildēt

arī sorosa izpalīgi te ir

30.12.2018. 04:55

Parakstījušies ari sorosisti kā Sipeniece, Buiķis. Labāk vēlu nekā nekad. Pieņemsim, ka cilvēki sāka apjaust, kur ir iekūlušies. Cerams.
Bet Sipeniecei tiešām labāk politikā nelīst. Ir jābūt lielām analītiskām spējām atpazīt trikus, pirms kaut kur iesaistās. Savādāk attapsies kā Vaira vai Kalniete vai Junkera asistents Dombrovskis. Sākumā gribējās vienk. karjeru taisīt, bet kamēr attapās, bij jau atdevuši roku vellam tā, ka īsti dzīvs vairs laukā netiek. Mēs esam vairumā par naivu lai ātri novērtētu situāciju. Par maz informēti.
Es tagad tā.. izejot, ka cilvēki tiešām varēja nesaprast, ko dara sākumā un kādi spēki viņiem stāv aiz muguras un ko režisē. :(

Atbildēt

rezumē

08.12.2018. 22:06

Lielais vairums štata parakstītāji.
Atceros , kā šie parakstīja aicinājumus par seksualitāšu minoritātēm, genderisma līgumu,uzsaukumu Lietussargu revolūcijas laikā, utt
šoreiz gan parakstījušies pareizi, lai gan Doroņina vairs it kā neesot neko parakstījusi.

Atbildēt

Gunārs Stepiņš

06.12.2018. 18:47

Pievienojos .Atbalstu inteliģences kategorisko nostāju.

Atbildēt

vecais nīgrais onkulis

06.12.2018. 12:34

»

antons mikoss

Ļoti labi tverts. Atbalstu...


Jo pretējā gadījumā paliktu arī visa armija. Tik vienkārši.

Atbildēt

Marika

05.12.2018. 20:28

Ļoti daudzas valstis atsakās ratificēt, vai tiešām LV politiķiem būs vienalga, kas notiek ar valsti nākotnē ??

https://www.politico.eu/article/migration-un-viktor-orban-sebastian-kurz-far-right-pressure-europe-retreats-from-pact/

Atbildēt

lauķis

05.12.2018. 18:48

»

antons mikoss

Ļoti labi tverts. Atbalstu...


Ar Levita gadību Satversmes ievadā jēdziens latviešu tauta aizvietots ar jēdzienu nacija , bet latviesu tauta un nacija nav viens un tas pats.

Atbildēt

U.U.

05.12.2018. 12:54

Liela daļa no parakstītājiem ir sava veida "štata parakstītāji" jau no padomju laika, kad tautai vajadzēja kaut ko iesmērēt partijas un valdības interesēs. Tas atsaucas uz vēstules autoritāti.

Atbildēt

???

05.12.2018. 10:20

Labi ka nav Šipkeviča paraksts, būtu izpurgājis labu akciju.

Atbildēt

Koloss

05.12.2018. 09:59

ANO sen ir pārvērtusies par globālistus atbalstošu organizāciju, kurai nav daļas par tautu likteņiem un labklājību.Tāpēc lieki gaidīt ko labu vai pareizu no šīs organizācijas..Neoliberāļu diktatūra ir drauds mums pierastajai brīvībai, Rietumos tapušais "naida runas" koncepts ir tikpat liels drauds sabiedrības pastāvēšanai kā migrantu ievešana.Latvija vēl ir glābjama, jo ar "ežu cimdiņiem" vēl var izšrubēt akadēmisko vidi un citus neoliberālās infekcijas perēkļus..Arī preses brīvības atjaunošana un viedoklu daudzveidības ieviešana valsts medijos palīdzētu, jo neoliberāļi nav gatavi publiskām un argumentētām diskusijām..

Atbildēt

skepse

05.12.2018. 09:23

Sistēmas atbalstītāji spodrina savas spalviņas :)
Citādi varētu piekrist.

Atbildēt

antons mikoss

05.12.2018. 01:27

Ļoti labi tverts. Atbalstu!
Jautājums daudziem no parakstītājiem. Kā to saprast, ka jūs atbalstāt par nākošo prezidentu ievēlēt E. Levitu, kurš parakstīja dokumentus par ~~20 000 krievu virsnieku atstāšanu Latvijā. Kopā ar ģimenēm krievu pasaules pārstāvju skaits palielinājies virs 100 000. Ceru, ka saprotat savas nostājas nodevību, atbalstot personu, kuras rīcības rezultātā nostiprināti Latvijā krievu ietekmes aģenti.
Kāpēc Jūs atbalstāt personu, kas grāvis latviskas Latvijas izredzes?

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: