Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skolnieciņš

18.02.2018. 23:34

Sveiki! Kāpēc šeit vel kāds aizstāv baznīcu? Mani senči bija dzimtcilvēki, tāpēc es ienīstu gan baznīcu, gan tās pretīgo, tumsonīgo mācību. Baznīca ir okupanti šajā zemē!!! Es nepielūgšu nedz dzīvus, ne mirušus ebrejus, nedz Žīddievu!!! Esmu Latvju Dievu dēls! Esmu Latvju Zemes mantinieks! Esmu Senlatviešu Dievu jaunā paaudze!!! Es esmu Skolnieciņš!!!!

Atbildēt

lai taču zilie izgaismojas

11.02.2018. 13:14

zināsim un viņus netraucēsim, BET JĀ KāDS IR SEKSUĀLI IZMANTOJIS BĒRNU, KĀ KATOĻIEM (arī komunistiem-ježovs, staļins....)'GADĀS' TAD GAN KlOFAZOLĪNU DAUDZ UN UZREIZ PAŠAM JĀIZDZER
pat lopi to nedara

Atbildēt

ezim

10.02.2018. 19:38

»

ezis

kaut kur dzirdēju, ka "stambulas konvencijas" (apzināti nosaukumu rakstu ar mazo burtu, jo absolūti necienu šo netīro papīreli) "izstrādātāji" 85% sastāvēja no izmisušiem transseksuāļiem, kurus neviens neuztver tā kā viņi to vēlētos, un zvērinātām lesbietēm, bet palikušie 15% bija prātu izkūkojušas ...


Ļoti labi teikts! Tā ir kārtējā līšana pēc SLIMO atzīšanas, slēpjoties aiz skaļiem pārspīlētiem lozungiem. Lai raksta 2 konvencijas: 1) par vardarbību pret vīriešiem un sievietēm ģimenē. Un 2) par mīksto un lesbiešu iegribām, lai nenormālību atzīst par normu.

Atbildēt

Replika

08.02.2018. 12:54

Ievērojot to, kādā ģeogrāfiskajā apgabalā konvencija radusēs, liekas, ka tā atspoguļo kādas reliģijas pamatprincipus, kuras hierarhiskajā struktūrā sievietes ģimenē atrodas viszemākajā pakāpē, vēl zemāk nekā suņi. Kāds mums ar to sakars?

Atbildēt

solī

05.02.2018. 23:14

tādas "gudrības" tikai caur referendumu, un bez jebkādiem, ja nāksies ratificēt

Atbildēt

ezis

05.02.2018. 21:52

kaut kur dzirdēju, ka "stambulas konvencijas" (apzināti nosaukumu rakstu ar mazo burtu, jo absolūti necienu šo netīro papīreli) "izstrādātāji" 85% sastāvēja no izmisušiem transseksuāļiem, kurus neviens neuztver tā kā viņi to vēlētos, un zvērinātām lesbietēm, bet palikušie 15% bija prātu izkūkojušas skandināvu feministes....

Atbildēt

nu

05.02.2018. 21:35

»

melnsvārcis

ļer ļer ļer ļer


tups kā cira piets.

Atbildēt

metodijs

05.02.2018. 17:51

»

melnsvārcis

ļer ļer ļer ļer


aizveries, pediņ..Te nav satori..

Atbildēt

ciniķis

05.02.2018. 15:27

"Ja Saeimai tomēr nāktos Stambulas konvenciju ratificēt" - un kāpēc tad lai Saeimai nāktos to ratificēt? Tikai un vienīgi gadījumā, ja tur pārsvarā ir liberasti un kangari!

Atbildēt

jūlis

05.02.2018. 14:31

»

Aizsargs

Tas ir nacionālo valstu un normālo ģimeņu gals. Turpmāk jūsu bērni gadīs salavecenīti kuru aptekalēs sniegbaltītis ar septieņiem transvestītiem un nedod dievs kāds mēģinās pret to iebilst


Kad mūsu valstī beigs valdīt padomju okupantu kolaborantu administrātori un viņu ideologi,kuri tautu ir padarījuši pasaules acīs par mīkstmiešu kopu,kuri uzticējuši valsti saviem niknākajiem naidniekiem un dāsni turpina apdāvināt ar varu,naudu,pašiem grimstot nabadzībā,pašiznīcoties,ļaujoties ikdienas pazemošanai.Kaut kādu labi gribētu konveciju,kuru ir parakstījušas labklājības valstis,padara par bubuli,tai pašā laikā totalitārisma reliktus uzturot par dievēkļiem.

Atbildēt

citāts

05.02.2018. 09:41

Tā kā Stambulas konvencijas aizstāvji cenšas „izbīdīt” tās ratifikāciju, manipulatīvi izmantojot apšaubāmas un „iemidzinošas” tēzes par konvencijas „nekaitīgumu” tradicionālām vērtībām un LR Satversmei, īsumā par to, kādēļ nevajag ratificēt Stambulas konvenciju.

Pirmais un galvenais arguments: jebkura konvencija, tai skaitā Stambulas konvencija, nav nekas obligāts, ko par katru cenu jāpieņam un kam jāpievienojas. Ja sabiedrībā ir kaut mazākās šaubas un vai tā rada šķelšanos, tad to var nepieņemt, tai pat laikā tas netraucē LR likumdošanā un praksē realizēt tos konvencijas principus, par kuriem eksistē sabiedriskais konsensus. Citiem vārdiem sakot, neviens netraucē cīnīties ar vardarbību un vardarbību pret sievietēm, bez Stambulas konvencijas ratifikācijas, un pēc būtības tas jau notiek.

Priekš kam lieki un bez mazākās vajadzības uzņemties starptautiskas juridiskas saistības par vairāk kā apšaubāmām lietām, ja to var nedarīt un tāpat realizēt cīņas pret vardarbību pamatprincipus?! Nepriekškam. Tas nav vajadzīgs. Vai arī, tas ir ļoti vajadzīgs, ja ir vēlme prasti apmānīt un uzmest konservatīvu uzskatu cilvēkus un ar viltu piespiest uzņemties amorālas un sabiedrībai nāvējošas saistības.

Apstāklis, ka noteikti politiskie spēki par katru cenu ar viltu mēģina panākt Stambulas konvencijas ratifikāciju, liecina par to, ka Stambulas konvencijas kritiķu bažas lielākā vai mazākā mērā ir pamatotas, un ka Stambulas konvencijā vardarbības pret sievieti novēršana ir tikai piesegs drausmīgas un necilvēcīgas sabiedrības transformācijas mēģinājumam.

Detalizēti par pašu Stambulas konvenciju var izlasīt te: https://infoagentura.wordpress.com/2016/05/31/stambulas-konvencija-homoseksualistu-pedofilu-aprindu-kartejais-sabiedribas-maitasanas-meginajums/

Bet par to, kā cīnīties pret Stambulas konvenciju virzošajiem spēkiem, var izlasīt te: https://infoagentura.wordpress.com/2016/07/01/ko-darit-latviesu-konservativajiem-spekiem-izvirtibu-uzspiesanas-sakara/

Informācijas aģentūra
/24.01.2018/

Atbildēt

Edge

05.02.2018. 08:22

»

Karote

Labais ir " nāktos ratificēt" .Tip, nojaušam, ka LR nav nekāda brīvi neatkarīgā, tās priekšstāvjus ieskaitot. Pasakaina groteska izsīkstošai nācijai vispār tādu konvenciju apspriest


"Uz papīra" (juridiski-formāli)-brīva, bet reālajā dzīvē - vēl dzīva, bet skābekli var piegriezt jebkurā momentā. Mēs esam sarežģītā stāvoklī."Es te atsaukšos uz nelaiķa, Latvijas ekonomista Pētera Guļāna darbu, kurā viņš apgalvo, ka vairāk nekā 90% Latvijas ekonomikas veido ārvalstu kapitāls. Proti - Latvija ir citu valstu ekonomiska kolonija." Intervijā Neatkarīgajai starptautiski atzīts eksperts, ekonomikas maģistrs, Latvijas Zinātņu akadēmijas (LZA) Zinātnes fonda (ZF) padomes loceklis Igors Zlotņikovs (nra.lv)

Atbildēt

Karote

05.02.2018. 06:25

Labais ir " nāktos ratificēt" .Tip, nojaušam, ka LR nav nekāda brīvi neatkarīgā, tās priekšstāvjus ieskaitot. Pasakaina groteska izsīkstošai nācijai vispār tādu konvenciju apspriest.

Atbildēt

pāvils

04.02.2018. 23:42

Skaldi un valdi,valdi un skaldi.Dzīves traaģika,kad Lielā Astoņkāja taustekļi imitē? cīņu.
PS.Ko par to saka Pats lielais šefs?

Atbildēt

Aizsargs

04.02.2018. 22:56

Tas ir nacionālo valstu un normālo ģimeņu gals. Turpmāk jūsu bērni gadīs salavecenīti kuru aptekalēs sniegbaltītis ar septieņiem transvestītiem un nedod dievs kāds mēģinās pret to iebilst.

Atbildēt

melnsvārcis

04.02.2018. 22:49

ļer ļer ļer ļer

kāpēc nekas nav par dzīvesziņu??? kā tā var

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: