Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Anti colorados

14.12.2022. 19:59

»

Jānis

Kas to būtu domājis ka mūsu liberāļi būs vienā laivā ar šleseristiem un rosļiku - vienkārši nožēlojami. Latvijas žurnālistu naivums un ticēšana "uz vārda" katram krievu tā saucamajam opozicionāram ir vienkārši šokējoša


Varētu padomāt, ka pirms 30 un vairāk gadiem, tas nebija redzams kā komunisti ar čekas aģentiem no ASV sadziedājās ar kremliniem okupantiem, bet publikai pietēloja ienaidniekus. čekistiem bija 50 un vairāk gadu pieredze kā noturēt varu un iznīcināt pamattautas tieksmes uz pašnoteikšanos un savu valsti. Surogāt neatkarība un viltus tiesiskums ir šo izdzimteņu radītie augļi, lai zagtu un izpārdotu to, kas pieder citiem.

Atbildēt

vice

14.12.2022. 19:45

Joprojām visi autori ignorē galveno - finansējumu!!!
Un finansējums tieši un pastarpināti šiem Krievijas "neatkarīgajiem medijiem" ir no Gazprom ar visām "meitām un dēliem"!

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 19:42

»

Anti colorados

Protams, ka krievu okupanti un pārkrievotie bāleliņi ir viens un tas pats ļaunums. Pat bieži vien pārkrievotie ir vēl asinskārāki par pašiem krievu orkiem, tā izrādot savu sunisko uzticību ruZZkiju miram


Vispār gan vismaz puse no tiem "krievu okupantiem" ir "ukraiņu okupanti", kas atšķiras no krieviem ar o uzvārda galotnē. Visus Пызденко oriģinālā Пизденко vietā viņi izdomāja lai atšķirtos. Čangaļi paliek čangaļi kā pie mums tā pie krieviem.

Atbildēt

Anti colorados

14.12.2022. 19:31

Protams, ka krievu okupanti un pārkrievotie bāleliņi ir viens un tas pats ļaunums. Pat bieži vien pārkrievotie ir vēl asinskārāki par pašiem krievu orkiem, tā izrādot savu sunisko uzticību ruZZkiju miram.

Atbildēt

Jānis

14.12.2022. 19:29

Kas to būtu domājis ka mūsu liberāļi būs vienā laivā ar šleseristiem un rosļiku - vienkārši nožēlojami. Latvijas žurnālistu naivums un ticēšana "uz vārda" katram krievu tā saucamajam opozicionāram ir vienkārši šokējoša.

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 19:28

»

jautājums

Ja jums tik tuvs jūsu sirdij ruskii mir-kapēc te vēl esat


Nē, mums nav nekāda skara ar russkij mir, mēs esam īsteni latvieši, kuru senči te dzīvojuši vēl Livonijas laikos. Mēs negribam ukrus, neatbalstām Ukrainu un uzskatām, ka ukriem nav taisnība, turklāt viņi noteikti zaudēs, rezultātā radot uztrenētu Krievijas armiju, kas atnāks uz Austrumeiropu. Ar to tas beigsies.

Atbildēt

sorositu kadru kalve melu izplatisanai

14.12.2022. 19:06

zile & co pazuda paradijas kaut kada sorositapmaksata padauza ar gruzinu uzvardu.

Atbildēt

Jautājums

14.12.2022. 19:04

»

Nu

Mēs visi esam pret Ukrainu. Mēs negribam Ukrainu, un negribam ukrus redzēt Latvijā, tāpat kā vīņu lupatu žīdu un pediņu krāsās, kuru šamie sauc par karogu. Bet mums stāsta, ka latvieši, lūk, ļoti jūt līdzi Ukrainai un identificējas ar Ukrainu. Meli. Visus ierēdņus, kuriem ir privātmājas, piespieda uzvilkt...


Kas esat tie "mēs visi"? Izskatās, ka prātā apdalīti dauņi. Savukārt, MĒS VISI vēlamies palīdzēt ukraiņiem un Ukrainai iznīcināt krievu orkus un palīdzēt likvidēt ļaunuma impēriju krieviju.

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 19:04

»

!

nejauc hoholus ar banderu fasistiem !Ta saucama rietumu dermokratija,jeb pareizak sakot nato izmanto banderu fasistus karam pret Krieviju ukraina


Hoholi ir mazkrievi, tos jau es neaiztieku. Benderlogi ir tie, kas pasludinājuši sevi par "ukraiņiem". Tādas tautas nemaz nav, un valodas arī. Hoholi jā, tie ir krievu čangaļi. Uzvedas arī apmēram tāpat, ja tiek pie mieta.

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 18:57

»

jūs

visi te gribat CCCP, savus tankus, savu Krasnuju armiju...Tas sen visiem zināms tapēc ar esat reāls apdraudējums visam mītnes zemēm, kur uzturaties


Nē, mums nav nekāda sakara ar Krieviju. Vienkārši mēs zinām, ka ukri ir padauzas un mēs viņus šeit nevēlamies redzēt tāpat kā čečenus un nēģerus. Nevajag ar demagoģiju nodarboties - ja nevēlies šeit ukrus un nēģerus, kā arī nevāc naudu un semočkas somāliešiem un ukraiņiem, tad neesi lojāls Latvijai un gribi Staļinu Levita vietā. Divi, sēdies.

Atbildēt

Anatolijs

14.12.2022. 18:55

»

Atis Priedītis

Latvijas žurnālistu gļēvulību spilgti demonstrē kategoriska atsacīšanās kaut ko rakstīt par visnežēlīgāko VDK cilvēku vajāšanu psiholoģiskā terora metodi Zersetzung, kura kā izrādās arī pašlaik tiek plaši lietota Krievijā un diemžēl, arī Latvijā


Vai tā ir gļēvulība, vai bailes par savu darba vietu...vai ar valstiskas apziņas...domāšanas trūkums...bet tā tas ir... Un ne jau tikai par to vien neraksta: LV lielākā daļa mass media ir bloķēti tiem cilvēkiem, kas neslavā internacionālos globālistus, grib rakstīt rakstus par KGB, par CCCP imigrantu repatriācijas nepieciešamību, par kolaborantu lustrāciju, par korupciju LV politikā, par Krievijas mafijas naudām LV, u.c. tēmas, par kurām LV mass media nekad neraksta.

Atbildēt

fakts

14.12.2022. 18:52

Autors sapinās burtos.
Vienā rindkopā apgalvojot, ka krievijā neesot opozīcijas mediju, bet tādi varēja pastāvēt, jo kremlim bija jātēlo demokrātija Tātad tomēr bija!
Vai, ka neesot opozīcijas, jo reālos opozicionārus liek cietumā vai nošauj un piemin pat divus nošautos. Tikai jautājums, kas viņi bija brīdi pirms tika nošauti un kas viņi būtu, ja dienu iepriekš būtu aizbēguši no krievijas?

Atbildēt

Nu

14.12.2022. 18:47

Mēs visi esam pret Ukrainu. Mēs negribam Ukrainu, un negribam ukrus redzēt Latvijā, tāpat kā vīņu lupatu žīdu un pediņu krāsās, kuru šamie sauc par karogu. Bet mums stāsta, ka latvieši, lūk, ļoti jūt līdzi Ukrainai un identificējas ar Ukrainu. Meli. Visus ierēdņus, kuriem ir privātmājas, piespieda uzvilkt to lupatu pie mājas un vēl piespraust lentīti pie apkakles un piekārt pie autiņa spoguļa. Ja tas nav izdarīts - nelojāls Latvijai!

Atbildēt

ha-ha

14.12.2022. 18:24

Toties ilggadīgā ar valsts atbalstu pavairotā un izplatītā Kremļa propoganda ir savu panākusi un tās apoleģēti lēc no biksēm ārā,lai nomelnotu un samīditu Kremlim netīkamu tv.Visu šo potenciāli bistamo krievvalodīgo masu arī ievilka valstī šie paši Kremļa propogandas fani.Tagad,iespējams,valstī atstās tikai īstos krievu diversantus,kuri xstundā varēs koriģēt vietējo krievvalodīgo darbību un komplektā ar nelustrētajiem padomju okupantu nomeklatūras kadriem valsts tiešām atrodās potenciāli bīstamā situācijā.

Atbildēt

kode

14.12.2022. 18:23

Ivars Āboliņš raidījumā KNL skaidri apstiprināja, ka 2014.gadā cildināja putinu par iebrukumu Krimā. Un atvainojās, jo espt bijis vienkāršs žurnālists, bet tagad amatavīrs. Tagad domā citādi
Ja esi bijis STULBS, NEKRIETNS žurnālists, nekad nebūsi guds, krietns.
Doždj mums rādīja, kas notiek Krimā, Luganskā utt. Bija iespēja redzēt un saprast, kas notiek kaimiņvalstī
Sajūta, ka zaglis sauc: ķeriet zagļus

Atbildēt

Atis Priedītis

14.12.2022. 17:54

Latvijas žurnālistu gļēvulību spilgti demonstrē kategoriska atsacīšanās kaut ko rakstīt par visnežēlīgāko VDK cilvēku vajāšanu psiholoģiskā terora metodi Zersetzung, kura kā izrādās arī pašlaik tiek plaši lietota Krievijā un diemžēl, arī Latvijā.

Atbildēt

harijs

14.12.2022. 17:46

12 gadu laikā kanāls dožģ nav ne sūda panācis un nav ne mazāko cerību, ka nākamajos 12 gados panāks...kāda jēga par viņiem cepties.

Atbildēt

Dr Mengele

14.12.2022. 17:42

»

mierpilsonis

Nevajag nāves grēku ņemt uz sevīm, lai brauc uz Ukrainu


Šmurdjaks jau savu darbu dara kaut arī nesanāca kā iecerēts.Būs arī brīvprātīgie uz Ukrainu.

Atbildēt

mierpilsonis

14.12.2022. 17:33

»

...

Vāczemē jau priekšā Ukrainas prostitūtas bet vīriešus var noslaktēt tepat


Nevajag nāves grēku ņemt uz sevīm, lai brauc uz Ukrainu!

Atbildēt

...

14.12.2022. 17:22

»

Vēl pareizāk

Visus vīrus ukraiņu armijā, sievas uz paneli Vāczemē


Vāczemē jau priekšā Ukrainas prostitūtas bet vīriešus var noslaktēt tepat.

Atbildēt

Pareizi, pareizi, pareizi,..

14.12.2022. 17:03

Latvija ir pilna ar "dažādas attīstības līmeņa vietējiem Kremļa līdzskrējējiem un noderīgiem idiotiem". Deportēt, vai utilizēt!

Atbildēt

līberālius

14.12.2022. 16:46

Nav NEPLis nekāds liberālis, bet ēst gribošs mēdiju cenzors! Klapēs visu ciet, kas krievu valodā. Ka tik pašus nelikvidē!

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: