Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Skarbais Dantists

06.12.2020. 13:17

Skatos, darba pilnas rokas!

Atbildēt

Maurāns

06.12.2020. 11:05

Jāzeps no Līvāniem atmazgā naudu caur Latvijas Loto.

Atbildēt

Viņai intelekts ir

04.12.2020. 20:32

»

Aģents 007

Bilde izsaka visu. Intelekta neskarta seja


starp kājām. Tās gan nerāda!

Atbildēt

Aģents 007

04.12.2020. 17:49

Bilde izsaka visu. Intelekta neskarta seja.

Atbildēt

RB

04.12.2020. 17:32

»

VB

Tas tikai liecina, ka FM ir "bardaks...


Mums UK visādi iet. Džonsons plāno kā Krievijā sākt vakcināciju. Tā nesīs daudz nāvju. Esmu to LRTT aprakstījis. Par bunkuriem un vispār!

Atbildēt

Īhihi

04.12.2020. 17:31

Īhihihiīhihiīhihi īhihii un iepūtiet man

Atbildēt

Latvietītis

04.12.2020. 16:14

To cūkmātīti, kas ir attēlā, nevar iebāzt ķurķī pie Covid slimajiem?

Atbildēt

HA

04.12.2020. 14:03

»

Valsts ar saviem parādiem vairāk nekā valsts gada budžets

ir Pasaules Bankas īpašums! Tikai pilnīgi idioti domā, ka viņu nodokļi tiek izmantoti racionāli. Nodokļi ir uzņēmējdarbības vides iznīcināšanai un valsts teroram varas izbaudīšanai. Pietiek arī interesē tikai savs bizness


Pilnīgi pareizi.
Pārrobežu darījumi.
Vai precīzāk darījumi caur mākoni.
Pēc būtības darījumi caur virtuālu telpu uz kuru neattiecas valstī pastāvošā likumdošana un darbību veicēji zaudē savu atpazīstamību pārtopot par fikciju.
Ir radīta virtuālā pasaules pārraudzības sistēma, kas cīnās ar ideoloģisko pasaules pārvaldības sistēmu.
Vai precīzāk ideoloģiskais maršs pāraudzis virtuālajā karā

Atbildēt

VB

04.12.2020. 13:40

Tas tikai liecina, ka FM ir "bardaks"!
Piem., kad es vēl strādaju Rīgas domē, tur bija speciali izveidota Uzņēmējdarbības pārvalde ar kompetentu vadītāju. Lai kādā statusā es ar nebūtu tur bijis, ne prātā nenāca šai pārvaldei atbildēt ko līdzīgu - to vnk. nevarēju atļauties!

Atbildēt

HA

04.12.2020. 11:35

Virtuālā ilūzija.
Mēs esam nonākuši jaunā stadijā, kur kāds cenšas ar darbībām virtuālajā telpā ( tas ir tur, nezin kur) apkrāpt realitāti.

Atbildēt

Valsts ar saviem parādiem vairāk nekā valsts gada budžets

04.12.2020. 10:24

»

Q

Valsts , tas ir tautas īpašuma vadītāja pilnībā ignorē saimnieku, las atliek, ar sūdainu koku pa muguru, un iecelt cilvēku ,kas rēķinās ar saimnieku


ir Pasaules Bankas īpašums! Tikai pilnīgi idioti domā, ka viņu nodokļi tiek izmantoti racionāli. Nodokļi ir uzņēmējdarbības vides iznīcināšanai un valsts teroram varas izbaudīšanai. Pietiek arī interesē tikai savs bizness.

Atbildēt

cits lasītājs

04.12.2020. 09:40

»

stulbajam lasītājam

Man neinteresē iepirkumu gaita! Man interesē, kāpēc kubula, lazdiņkoks un saksafonists nepilda rīkojumu par informācijas sniegšanu sabiedrībai. Ja viņi tik klaji uzliek rīkojumiem, kāpēc viņu vadītāji joprojām neuzliek viņiem? Vai tas būs jādara mums


Ja neinteresē, pacenties sevi pārvarēt un apskati medijiepirkumu bez intereses. Tici man, interese parādīsies. Varbūt radīsi skaidrojumu, kāpēc neatbild uz informācijas pieprasījumiem.

Atbildēt

Q

04.12.2020. 09:09

Valsts , tas ir tautas īpašuma vadītāja pilnībā ignorē saimnieku, las atliek, ar sūdainu koku pa muguru, un iecelt cilvēku ,kas rēķinās ar saimnieku

Atbildēt

millers

04.12.2020. 09:05

zobainā ,vecā gorgona medūza

Atbildēt

(9)

04.12.2020. 09:04

»

Kas samaksājis?

Cik ilgi var dreijāt nevienam neinteresantu tematu? Kāds darbinieks grib ielīst siltā vietā? Jeb kāds jkp vēstuļu raxtītājs


Domāju ka neviens nav samaksājis. Tā ir viena LL personīga sāpē par citu LL, ka tika iedots ''kurvītis''. Par to liecina, piemēram, ka šādi raksteļi atšķirībā no raksteļiem par Meroni, kuri tiek nodublēti arī Puaro, tajā vietnē neparādās. Jo par to jāmaksā, bet neies jau pats maksāt, ja var izpausties savā vietnē bez maksas.

Atbildēt

Kas samaksājis?

04.12.2020. 08:40

Cik ilgi var dreijāt nevienam neinteresantu tematu? Kāds darbinieks grib ielīst siltā vietā? Jeb kāds jkp vēstuļu raxtītājs?

Atbildēt

stulbajam lasītājam

04.12.2020. 08:32

»

cits lasītājs

Apskati internetā ( iepirkumi - latvijas loto). Tur ar Nr.260-3-20 jau 02.10.2020 noslēdzies mediju iepirkums. Visticamāk P.-R.-A.-E. ļoti gribēja uzvarēt, bet palika gribot. Vēl var šajā portālā apskatīt, kad sākās Latvijas loto apdiršanas kampaņa un viss kļūst skaidrs.Tā kā mistēriju nav, ir šausmīga...


Man neinteresē iepirkumu gaita! Man interesē, kāpēc kubula, lazdiņkoks un saksafonists nepilda rīkojumu par informācijas sniegšanu sabiedrībai. Ja viņi tik klaji uzliek rīkojumiem, kāpēc viņu vadītāji joprojām neuzliek viņiem? Vai tas būs jādara mums?

Atbildēt

Jauns ekonomikas uzrāviens! Kolapss tomēr gaidāms uz Ziemassvētkiem!

04.12.2020. 07:38

»

Jauns ekonomikas uzrāviens! Uz mirušo rēķina!!

No šodienas sāks vakcinēt Krievijas dzimtcilvēkus. Mirs miljoniem. Statistiku jau tagad noklusē. Covid- 19 Krievijā un Latvijā u.c. izplata ar testiem uz Covid-19, radot mākslīgu paniku ar tūkstošiem “no jauna inficēto un mirušo statistiku...


"Kolapss būs, turklāt pavisam drīz" - jaunie ārsti brīdina par bīstamu situāciju pēc Ziemassvētkiem 1
SABIEDRĪBA Šodien 06:41
  Santa Kvaste | Jauns.lv

Visticamāk, daļa cilvēku Ziemassvētkos un Jaunajā gadā neievēros stingros ierobežojumus un apciemos radus un draugus, tāpēc var prognozēt, ka pēc svētkiem ar Covid-19 inficēto cilvēku skaits būs vēl lielāks. Latvijas Jauno ārstu asociācijas (LJĀA) valdes priekšsēdētājs Artūrs Šilovs intervijā Jauns.lv sacīja: ja inficēto skaits nesamazināsies tuvāko trīs nedēļu laikā līdz Ziemassvētkiem, tad patlaban saslimušo skaits liksies diezgan mazs, salīdzinot ar to, kāds tas varētu būt janvāra pirmajās nedēļās.

Atbildēt

Jauns ekonomikas uzrāviens! Uz mirušo rēķina!!

04.12.2020. 07:13

»

kalašnikovs

Atklāts špļāviens komjaunieša un virpotāja sejā


No šodienas sāks vakcinēt Krievijas dzimtcilvēkus. Mirs miljoniem. Statistiku jau tagad noklusē. Covid- 19 Krievijā un Latvijā u.c. izplata ar testiem uz Covid-19, radot mākslīgu paniku ar tūkstošiem “no jauna inficēto un mirušo statistiku”.

Miljoni mirs Krievijā, to visu norakstīs uz Covid-19.

Latvijā līdzīgi līdz 2025. g iedz. skaitu samazinās uz pusi.

Mirs daudzi mokošā nāvē. Vakcīnu ražotāji un eksperimentētāji vakcīnas pret Covid-19 pārbaudīja uz, kā viņi saka, “pilnīgi veseliem cilvēkiem”. Pilnīgi veselu cilvēku vispār nav. Ja ir, tad nosacīti 5 procenti. Visiem būs drausmīgas blaknes uz hronisko slimību pamata. Vēlāk pēc nāves gadījumiem būs izmeklēšanas ar kriminālprocesiem, līdzīgi kā bija ar OIK elektrostacijām, kad licences deva visiem. Tagad kriminālprocesi.

Kur slēpsies nozieguma sastāvs Covid- 19 vakcinēšanā? Nemaz nerunājot par to, ka vakcīnu sastāvs ir valsts noslēpums - prasībā pēc vakcīnu uzglabāšanas -80 pēc Celsija.

Prasība pēc -80 C ir apstāklī, ka vakcīnā izmantots līdz šim vakcīnās nelietots ingridents. Prasība pēc -80C nodrošina ingridenta struktūru, ka tas vakcinējot mazina un izlīdzina cilvēka ķermeņa dabiskās imūnsistēmas atbildes reakciju ar iekaisumu un vispārēju alerģiju. Ja to nedara un ir kaut kas sačakarēts ar uzglabāšanu, vakcinētajam var sākties nāvi nesoša vispārēja alerģija.

Paredz divas dozas, ja izdzīvos, imunitāte turēsies apt. 4 mēnešus. Kā gripai. Tā pret Covid-19 vajadzēs vakcinēties visu laiku, jo Globālā veselības pase visu laiku prasīs antivielas. Tie, kurus nenogalinās alerģija, nogalinās nepārtrauktā prasība vakcinēties un pati vakcinēšanās par valsts naudu, lai būtu antivielas.

Sačakarējot dabisko imunitāti, cilvēki mirs miljoniem. Paši būs vainīgi, ka nepretojās. Pretoties uz laiku var, ja atslēdz elektrību saldēšanas iekārtām, kur jāuzglabā vakcīnas... Bet tas nebūs iespējams - vakcinēšanu Viņķele un Kariņš, un Veselības ministrijas Imunizācijas valsts padome plāno strauji un nesaņemot nekādu mierīgo iedzīvotāju pretošanos.

Visu vakcīnu pret Covid-19 sastāvs ir komernoslēpums un valsts noslēpums.

Atbildēt

kalašnikovs

04.12.2020. 06:35

Atklāts špļāviens komjaunieša un virpotāja sejā!

Atbildēt

tv skatītājs

04.12.2020. 05:38

Ja kādam ir grūtības atbildēt uz pārāk uzmācīgiem jautājumiem, iespējams, Leiškalna k-gs no RNP spētu izlīdzēt ...

Atbildēt

PM

03.12.2020. 22:59

»

TT

Un


Varbūt neveiksmes atslēga slēpjas informācijas pieprasītāja personā?

Atbildēt

Vadības profesionalitāte

03.12.2020. 22:34

Vadībai jāmāk gan argumentēt ieguldījumus attīstībā, gan sagatavot argumentētu gada pārskatu, gan tikt galā ar mediju uzbrukumu. Par to tiek maksātas lielās algas. Šobrīd labs tests vadībai.

Atbildēt

cits lasītājs

03.12.2020. 21:01

»

stulbajam lasītājam

Tu noteikkti vari iet uz poda ar savām medijiepirkuma mistērijām! Ja tie trīs sivēni nepilda savu darba devēju rīkojumus, viņi ir jāoptimizē ar labu vai savādāk. Šitie pārrijušies barokļi liek meklēt kādu ietekmes instrumentu! Un, lai tā būda kūp! Ar kubuliem un saksiem vai bez viņiem...


Apskati internetā ( iepirkumi - latvijas loto). Tur ar Nr.260-3-20 jau 02.10.2020 noslēdzies mediju iepirkums. Visticamāk P.-R.-A.-E. ļoti gribēja uzvarēt, bet palika gribot. Vēl var šajā portālā apskatīt, kad sākās Latvijas loto apdiršanas kampaņa un viss kļūst skaidrs.Tā kā mistēriju nav, ir šausmīga ''cemme'' par netikšanu pie siles.

Atbildēt

kāpēc tik sekli ??

03.12.2020. 20:43

kur ir patiesa informācija? kur ir šīs "Latvijas siles" saites ar politiku - vārdi uzvārdi? Tādu nav! raksts ir ļoti šķidrs

Atbildēt

Mjā....

03.12.2020. 19:59

Kubla kaut ko sajaukusi. Lai arī LL ir komercabiedrība, tā, pirmkārt, ir valsts, tātad sabiedrības komersabiedrība, un otrkārt, tā ir valst monopola komercabiedrība, kur ar komerciju nodarbojas uz pavisam citiem pamatiem, nekā parastās savstarpēji konkurējošās privātsabiedrības un tātad arī tās statuss un atskaites sabiedrībai ir pavisam citas.

Atbildēt

stulbajam lasītājam

03.12.2020. 19:15

»

cits lasītājs

Izskatās, ka neiegūtais Latvijas Loto medijiepirkums radījis tik pamatīgu pandēmiju, ka viens otrs joprojām nevar nomierināties. Ražo jau kuro bezjēdzīgo rakstu kurā nav jauna informācija. Būtu tā kā laiks pārorjentēties uz lasītājiem interesējošiem tematiem...


Tu noteikkti vari iet uz poda ar savām medijiepirkuma mistērijām! Ja tie trīs sivēni nepilda savu darba devēju rīkojumus, viņi ir jāoptimizē ar labu vai savādāk. Šitie pārrijušies barokļi liek meklēt kādu ietekmes instrumentu! Un, lai tā būda kūp! Ar kubuliem un saksiem vai bez viņiem...

Atbildēt

cits lasītājs

03.12.2020. 17:33

Izskatās, ka neiegūtais Latvijas Loto medijiepirkums radījis tik pamatīgu pandēmiju, ka viens otrs joprojām nevar nomierināties. Ražo jau kuro bezjēdzīgo rakstu kurā nav jauna informācija. Būtu tā kā laiks pārorjentēties uz lasītājiem interesējošiem tematiem.
Jeb tas ir citu potenciālo nākotnes atteicēju iebiedēšanai? Tikam man jau šķiet, cilvēki paliek nopietnāki un uz šādiem sūdiem īpaši vairs nereaģē.

Atbildēt

re, kur

03.12.2020. 17:24

muļķu (mūsu dotie\0 pabalsti paliek vēl zuzāns

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: