Menu
Pilnā versija
Foto

Latvijas meži nav biešu lauks

Vēstules parakstītāju grupa* · 15.01.2020. · Komentāri (89)

Pievienot komentāru

Lapas:    2   1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

...

15.01.2020. 14:48

»

nu moins

parakstītāji visi kā viens ir vislielākie meža speciālisti!!! varbūt man pamācīt jēgeru un akurateri kā dziedāt pareizāk


Neizskatās ka raksta autori gribētu kādu pamācīt,viņi iestājas pret mežu iznīcināšanu.Vai nu neesat pamanījis ka meži tiek iznīcināti vai pats esat no mežu iznīcināšanas bandas.

Atbildēt

nu moins

15.01.2020. 14:43

parakstītāji visi kā viens ir vislielākie meža speciālisti!!! varbūt man pamācīt jēgeru un akurateri kā dziedāt pareizāk

Atbildēt

labrīt

15.01.2020. 14:42

»

Pensionāre Silvija

Es sev gribu lielāku pensiju un tāpēc būtu labi, ja mežus izzāģētu straujāk un lielākos apjomos. Vairāk nogriezta meža - vairāk naudas valsts budžetā. Vairāk naudas valstij - lielākas pensijas pensionāriem


no kurienes tad tādi brīnumi? - Tad jau visu laiku pensionāriem būtu pensijas kā vienam no bijušajiem prezidentiem, jo ciršanas apjomi 'visu laiku bijuši milzīgi.Bet jā, kad tā padomā, to ekskluzīvo sporta veidu sponsorējot, cik pensijas tādas tur sanāktu?

Atbildēt

nu

15.01.2020. 14:39

»

...

Mežs ir ekosistēma salīdzinoši plašā teritorijā, kurā dominējošā augu forma ir koki, arī krūmi. Meža ekosistēmā ietilpst arī pamežs un zemsedze, kā arī tiem raksturīgi noteikti meža dzīvnieki. Liela loma ir arī meža augsnē esošajām baktērijām, aļģēm un sēnēm. Starp šiem organismiem pastāv komplicētas...


to pagrūti būs iestāstīt "mežs-burkānu dobe"virziena primitīvajiem pārstāvjiem.Viņi pat nezina, elementāras lietas LV dabā,piemēram, ka meža avenes un zemenes mierīgi aug mežmalās un grāvjmalās, nevis tikai izcirtumos.Viņi nesaprot, ka mežs nodrošina arī normālu lauksaimniecības zemju pastāvēšanu meža tuvumā - tai pietiek mitruma, nerunājot par kopējo ekosistēmu.

Atbildēt

Pensionāre Silvija

15.01.2020. 14:34

Es sev gribu lielāku pensiju un tāpēc būtu labi, ja mežus izzāģētu straujāk un lielākos apjomos. Vairāk nogriezta meža - vairāk naudas valsts budžetā. Vairāk naudas valstij - lielākas pensijas pensionāriem.

Atbildēt

Mežu aizstāvībai

15.01.2020. 14:26

»

kaktuss

Paldies parakstītājiem!Domāju ka jums pievienotos puse Latvijas iedzīvotāju ,lai apturētu šo alkatības un nekaunības gājienu


Sabiedrībai mērs ir pilns, mežu izciršana ir sasniegusi to robežu, kad daudzviet atlikušajos koku kvadrātos dzīvā radība vairs nespēj atjaunoties, pastāvēt, un cilvēks relaksācijas un miera vietā gūst vienīgi negācijas. Skaistā Latvijas ainava, mūžvecie meži, priežu sili, purvi, biotopi vienas paaudzes laikā aiziet nebūtībā un tiek aizstāti ar koksnes, krūmu un šķeldas industriju. Latvijas ainava tiek pārrakstīta un tas tā nedrīkst notikt!

Atbildēt

Ojārs

15.01.2020. 13:09

»

jautājumam

Lai arī šie parakstītāji nav kokrūpnieki, mežu īpašnieki un uzpircēji, tomēr viņi ir izglītoti, inteliģenti un ar labu reputāciju apveltīti ļaudis, kas savā jomā daudz padarījuši Latvijas labā


Šie parakstītāji, manuprāt, katrs savā jomā, iespējams, ir zinoši, taču tēmā, par kuru ir parakstījušies - pilnīgi nejēgas un tāpēc ļoti parocīgi un noderīgi manipulatoriem. Reizēm tādu cilvēku kopumu mēdz dēvēt par "noderīgajiem idiotiem".

Atbildēt

Ojārs

15.01.2020. 13:04

»

kaktuss

Paldies parakstītājiem!Domāju ka jums pievienotos puse Latvijas iedzīvotāju ,lai apturētu šo alkatības un nekaunības gājienu


Par parakstītājiem, alkatības un nekaunības gājiena apturēšanu...
Man pietika vienas rokas pirkstu, lai parakstīju sarakstā saskaitītu pelnītājus. Pārējie ir izteikti patērētāji, kuri pārtiek no citu nopelnītā. Viņi ir pieprasījuši un pieprasīs vairāk naudas kultūrai, izglītībai, veselībai, ceļiem utt.utjp.
Ja tā nav nekaunība, tad tā ir aprobežotība/stulbums!

Atbildēt

Darvins evolūcija

15.01.2020. 12:11

»

kundze gados

Jāpiekrīt, no lauciniekiem gan, kuri tuvāk dabai, mežam un saprot, kā tur saimniekot. Mežs patiešām nav tikai atpūtas vieta


Tāpēc jau pilsētnieki parakstās, lai neandertāliešus izdzītu no meža.

Atbildēt

roselle

15.01.2020. 11:49

piekrītu! es arī būtu parakstījusi!

Atbildēt

Princips skaldi un valdi

15.01.2020. 11:44

»

Beztiesiskums

Valda nu jau visās sfērās! Valsts neaizsargā savus iedzīvotājus, kur nu vel mežus


Šai teritorijai nav valsts pazīmju, lai to varētu nodēvēt par valsti. Valsts sākas ar pilsoņiem un tiesiskumu, bet te ir sajaukums ar 800 000 okupācijas migrantiem, kuriem ar Latviju nav nekāda sakara un nākošā ir naudas vara, ko kontrolē internacionālie noziedznieki kuriem ir izdevīgs iekšējais ienaidnieks, nav jāieved no āfrikas kà merkelei.

Atbildēt

kundze gados

15.01.2020. 11:37

»

Pensionāre no bibliotēkas

Pamata problēma ir tā ka LVM 100% sastāv no lauciniekiem


Jāpiekrīt, no lauciniekiem gan, kuri tuvāk dabai, mežam un saprot, kā tur saimniekot. Mežs patiešām nav tikai atpūtas vieta.

Atbildēt

Teds

15.01.2020. 11:30

»

Manuprāt

Vai tik 50 km ap Rīgu vairums nebija "Rīgas mežu" īpašums


Ne tikai ap Rīgu, ap visām pilsētām bija pilsētai piederoši meži, ko izmantoja būvmateriālu un kurināmā vajadzībām. Vecajiem cilvēkiem un mazturīgajiem malka bija par brīvu. Pie privatizēšanas komunisti izdomāja to visu ieraut nāsīs, domājot, ka cilvēki neatceras K.Ulmani un to zagļu zociķu bandu ar bija jācīnās līdz 1934.gadam. Toreizējie zociķi un komunisti neatšķīrās no šodienas viņu pēcnācējiem, tikai šodien tiem okupantu atbalsts un tāpēc tie var noturēties pie zagšanas.

Atbildēt

Beztiesiskums

15.01.2020. 11:28

Valda nu jau visās sfērās! Valsts neaizsargā savus iedzīvotājus, kur nu vel mežus.....

Atbildēt

Mežu "apsaimniekotāji" ir noziedznieki

15.01.2020. 11:25

Tas ir neapstrīdams, loģisks secinājums: lielākais vairums no mežu "apsaimniekotājiem" būtu jāsauc par mežu izzadzējiem. Jo meži nav privātīpašumā, pat ja dokumenti to rāda. Mežs nav tikai konkrētā vietā izaudzis stumbenis. Meži ietekmē visu vidi daudz tālāk, par konkrētām robežām. Mežu apsaimiekotājus interesē tikai izciršana, tikai kubikmetri , viņiem acīs tikai zelta monētas, EUR un dolāri, viņi ir uz galvu slimi un uz naudu krituši, viņi ir necilvēki, kas iedzīvojas uz 90.gadu - bandītu un valsts izlaupītāju, tādu kā Godmanis, radītiem absurdiem likumiem un citiem koruptīvi veidotajiem normatīviem. Un tagad, pie Gerharda, kurš pats ir simtkārt noziedznieks ar saviem rūpaliem, šie mežu izlaupītāji atkal cenšas pacelt savu pūķa galvu. Tā ir jānocērt. Tā ir jānocērt pilnīgi noteikti.
Tostarp, interesants ir šāds aspekts: mēs ietaupīsim mežus (ja to panāksim), tie izaugs līdz "ceērtamam" vecumam, mēs te knapināsimies ar līdzekļiem un budzētu šajā laikā, bet tad attapsimies, ka Saeimā jau sen sēž musulmaņi vai nēģeri, ka bēŗnudārzos skan Āfrikas bambarū valoda, nevis latviešu, ka Brīvības iela kļuvusi tumša pat mākslīgajā apgaismojumā, jo pa ietvēm staigā tikai melnādainie... Un tad visi "cērtamā vecumā" esošie meži tiks izcirsti, lai apmaksātu nēģeru dīkdienīgo dzīves veidu. Vai priekš tā ir vērts taupīt tagad tievākus kokus?
Ja mežu izciršanu nelikvidēsim kopā ar godmaņiem, nagļiem un viņu bandu, šķēlēm, lembergiem , ZZS, Vienotību, Gods kalpot Rīgai ar maestro Ameriku un Burovu, viltus nacionāliem dzintariem, saskaņas smirdīgajiem krievžīdiem un citiem zagļiem, tad grozi kā gribi - gan tā būs sūdi, gan otrādi.

Atbildēt

millers

15.01.2020. 11:16

lvm pasiem nocirst kajas

Atbildēt

no laukiem

15.01.2020. 11:08

Pat džihādists Klimovičs parakstījies.

Atbildēt

jautājumam

15.01.2020. 10:55

»

jautājums

Cik cilvēki no saraksta ir tie, kas algu saņem no budžeta? Cik no saraksta ir tie, kas radījuši darbavietas un tā nopelnījuši naudu Latvijai


Lai arī šie parakstītāji nav kokrūpnieki, mežu īpašnieki un uzpircēji, tomēr viņi ir izglītoti, inteliģenti un ar labu reputāciju apveltīti ļaudis, kas savā jomā daudz padarījuši Latvijas labā.

Atbildēt

Skolotāja, kuras vīrs ugunsdzēsējs un meita ierēdne

15.01.2020. 10:52

»

jautājums

Cik cilvēki no saraksta ir tie, kas algu saņem no budžeta? Cik no saraksta ir tie, kas radījuši darbavietas un tā nopelnījuši naudu Latvijai


Labs jautājums!
LVM un Latvijas valdība varētu ierosināt ideju, ka mežus necirtīs 5 gadus, bet uz 5 gadiem valsts un pašvaldību iestādēs alga tiks samazināta par 50%.
Krievija arī eksistē pateicoties tam, ka viņiem ir nafta un derīgie izrakteņi. Neko citu krievijā neražo.
Latvijā arī ar rūpniecību slikti. Mums ir pārāk daudz ierēdņu un to, kuri piezīdušies pie valsts pupa. Mums ir daudz pensionāru un uz pabalstiem dzīvojošo. Kā šos visus uzturēt? Kur ņemt naudu? Diemžēl, bet pagaidām mums vēl ir zaļais zelts - meži. Un pateicoties mežiem budžetā katru gadu ieplūst lielas naudas summas.

Atbildēt

viedoklis

15.01.2020. 10:49

Lielu kaitējumu mežiem šajos gados ir nodarījis ZM Valsts meža dienests ar Ozola k-gu priekšgalā. Viņš ar savu demagoģiju vienmēr visus pārliecinājis, ka mežu mums ir pārāk daudz.
Nožēlojams ir arī bijušais vides ministrs Gerhards , kuram nu vajadzēja saprast, ka pašreizējā ekoloģiskajā situācijā nevajadzētu pieļaut jaunāku koku izciršanu.
Valdībai nevajadzētu paļauties īslaicīgam ekonomiskam kārdinājumam uzlabot t/s rādītājus uz mežu iznīcināšanas rēkina. Mežs nav burkānu vai kartupeļu lauks, kā te daži iedomājas. Nepārvērtīsim Latviju par celmu zemi!

Atbildēt

Problēma

15.01.2020. 10:28

»

Fds

LVM sakarā man zinātāji stāstīja, ka problēma ir sekojoša. LVM ir vēl diezgan daudz mežu ciršanas vecumā, bet nu liela daļa ir tādi, kuriem grūti tikt klāt, nav meža ceļu infrastruktūra utml. To izveidot ir grūti un dārgi. Līdz ar to vienkāršāk ir ielobēt vieglākus nosacījumus ciršanai, lai var cirst...


ir tajā ka katrs izliekas gudrs un zin kā vajag darīt, tikai praksē ir kā tai parunā - ar muti Rīgā ar darbiem aizkrāsnē !
Mežam nenoliedzami ir daudz funkciju un tā ietekme uz planētu arī ir daudzveidīga - koks kas sapūst mežā piemēram arī rada CO2 izmešus !
Konkrētajā gadījumā jaunākus kokus cērt jau šobrīd pat jaunaudzēs un to sauc par kopšanas cirti, atškirība ir tā kādreiz šo izcirsto labākajā gadījumā izmantoja "žagaru malkā" šodien to var izmantot daudzveidīgāk ! Piemēram RTU zinātnieki strādā pie tehnoloģijām kā no skujām veidot siltumizolāciju, citi pie bērza tās izmantošanas !
Tiem kas sevi grib saukt par Inteliģentiem jau nu nevajadzētu iesaistīties manipulatīvās kampaņās ! ! !

Atbildēt

ja tā peļņa aizietu valstij

15.01.2020. 10:26

...........................

Atbildēt

Manuprāt

15.01.2020. 10:16

»

zane

LVM arī Rīgas rajonā cērt kā pēc atomkara. Kaut vai Plakanciema mežos


Vai tik 50 km ap Rīgu vairums nebija "Rīgas mežu" īpašums ?!??!?!?

Atbildēt

...

15.01.2020. 10:05

Mežs ir ekosistēma salīdzinoši plašā teritorijā, kurā dominējošā augu forma ir koki, arī krūmi. Meža ekosistēmā ietilpst arī pamežs un zemsedze, kā arī tiem raksturīgi noteikti meža dzīvnieki. Liela loma ir arī meža augsnē esošajām baktērijām, aļģēm un sēnēm. Starp šiem organismiem pastāv komplicētas barības ķēdes.
Cik hektārus plašs tad ir lielākais meža masīvs kuru nav skārusi kailcirte?Liegumus un rezervātus nerēķināsim.

Atbildēt

Joprojām LR pilsonis

15.01.2020. 10:05

»

kaktuss

Paldies parakstītājiem!Domāju ka jums pievienotos puse Latvijas iedzīvotāju ,lai apturētu šo alkatības un nekaunības gājienu


Viennozīmīgi! Drausmīgi pat skatīties,ko tā orku banda LVM ir izdarījuāi ar mežiem!

Atbildēt

zane

15.01.2020. 09:58

Likvidējiet to A/S LVM. Meži nav LVM īpašums

Atbildēt

hmm

15.01.2020. 09:55

Publiski jau LVM pārstāvji deklarē, ka ir neitrāli pret šiem jaunajiem noteikumiem. Šaurākās darba grupās ir pavisam cits stāsts.

Atbildēt

...

15.01.2020. 09:54

»

O

Nu gluži kā padomju laikos - "biedru grupa


Biedru grupa bija iepriekšējā rakstā,meža iznīcinātāji.
Latvija,tie esam mēs,tātad nauda jānopelna sev,nevis Latvijai.

Atbildēt

jautājums

15.01.2020. 09:44

Cik cilvēki no saraksta ir tie, kas algu saņem no budžeta? Cik no saraksta ir tie, kas radījuši darbavietas un tā nopelnījuši naudu Latvijai?

Atbildēt

O

15.01.2020. 09:35

Nu gluži kā padomju laikos - "biedru grupa".

Atbildēt

lauķis

15.01.2020. 09:28

Manuprāt pirmais solis būtu aizliegt kailcirtes,mežs nav domāts biznesam.Ir jācērt koki,nevis mežs.Cilvēks ir dabas sastāvdaļa,nevis pavēlnieks.Līdz šim visi mēģinājumi ietekmēt dabu ir beigušies bēdīgi.

Atbildēt

kaktuss

15.01.2020. 09:24

Paldies parakstītājiem!Domāju ka jums pievienotos puse Latvijas iedzīvotāju ,lai apturētu šo alkatības un nekaunības gājienu!!!

Atbildēt

Fds

15.01.2020. 08:56

LVM sakarā man zinātāji stāstīja, ka problēma ir sekojoša. LVM ir vēl diezgan daudz mežu ciršanas vecumā, bet nu liela daļa ir tādi, kuriem grūti tikt klāt, nav meža ceļu infrastruktūra utml. To izveidot ir grūti un dārgi. Līdz ar to vienkāršāk ir ielobēt vieglākus nosacījumus ciršanai, lai var cirst arī citus jaunākus mežus, nevis tikt galā ar savām problēmām un apsaimniekot kārtīgi vēl palikušos vecos mežus.

Atbildēt

Lapas:    2   1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: