Menu
Pilnā versija

Pievienot komentāru

Lapas:    1   Rādīt komentārus, sākot ar: pirmo | pēdējo

Kirbis

10.07.2020. 14:48

»

ahahaha

Izskatās, ka pašreiz visi, kam nav slinkums. sacenšas pielīst Valstsgribim - vai nu dāļājot kaut kādus pašizdomātus goda nosaukumus, vai, kā Vilks, izdomājot kaut kāda patrona nepieciešamību. Un kā gan ne - Vilks taču arī ir to 119 fanu vidu, kuri parakstīja atbalsta vēstuli Levitam...


Nuja, VP, šķiet, tikpat kārs uz smalkiem amatu nosaukumiem, kā Pietuka Krustiņš iz "Mērnieku laikiem". Kas zin, varbūt valsts 1. persona no šā Kaudzīšu daiļdarba arī ņem iedvesmu ikdienas darbībai nācijas labā.

Atbildēt

ahahaha

10.07.2020. 10:17

»

Kur

Kur vēl glumāku pielīšanu "viltvārdim", valstsgribim


Izskatās, ka pašreiz visi, kam nav slinkums. sacenšas pielīst Valstsgribim - vai nu dāļājot kaut kādus pašizdomātus goda nosaukumus, vai, kā Vilks, izdomājot kaut kāda patrona nepieciešamību. Un kā gan ne - Vilks taču arī ir to 119 fanu vidu, kuri parakstīja atbalsta vēstuli Levitam.

Atbildēt

Fūūū...

10.07.2020. 01:20

Biblioteka tagad tagad smird pēc košera. Būs jāizkvēpina un par jaunu jāiesvēta...

Atbildēt

Q

09.07.2020. 14:23

Visur kur ierodas 'nācijas tēvs"viņš apgāna latviešu svarīgākās vietas ar savu klātbūtni!

Atbildēt

Q

09.07.2020. 09:29

Šāds prezidents vazājoties pa Latviju apgāna ar savu klātbūtni visas latviešiem nozīmīgākās svētvietas, to taču saprot katrs normāli domājošs cilvēks!

Atbildēt

E. Levits ir noziedznieks

09.07.2020. 08:31

Tikai trīs epizodes gada laikā.

Ignorēja spēkā esošu likumu par mediķu algu palielināšanu. Samazināja valsts veselības pakalpojumu pieejamību sabiedrībai.

Parakstīja likumu par reģionālo reformu. Saasinot etniskos novadu pretrunu jautājumus.

Pakļāvās un pakļāva Latvijas valsti globālās finansu korporokrātijas spiedienam - C19 infekciju atzīstot par pandēmisku. “Pandēmijas nāves draudu ēnē” palielināja valsts parādu par 4 miljardiem €, kam neizbēgami sekos nekustamo īpašumu nodokļu celšana, bankroti un valsts ekonomikas novājināšana.

Atbildēt

Starp citu,

09.07.2020. 00:40

grāmatas arī tiek apgraizītas...

Atbildēt

hmm

08.07.2020. 21:05

Vispār jau sieviešu dzimtē būtu - Levita, bet kur nu čekas pabērniem to zināt! :D

Atbildēt

jr

08.07.2020. 20:58

Lišķi!

Atbildēt

Saulvedis

08.07.2020. 19:55

Jo vairāk domās,jo nepareizāk izdomās! Kur rīcība? Kur mazā, efektīvā mūsu valsts pārvalde? Kancelejā ar 53 darba rūķi! Smagnēji!

Atbildēt

Mākslīgais intelekts un elektroniskā koncentrācijas nometne

08.07.2020. 18:55

Valsts prezidents arī uzsvēra: "Tehnoloģijām attīstoties, mums nopietni jādomā par humanitāro un sociālo ietvaru, kādā mēs ļaujam mākslīgā intelekta attīstībai notikt, jo arī pēc 10 gadiem mums kā sabiedrībai būtu svarīgi atšķirt mākslīgā intelekta un cilvēka radītu produktu. Ir svarīgi cilvēcisko autentiskumu saglabāt."

Juris Pūce, ministrs · 30.06.2020.
Ministru kabinetā (MK) apstiprināts Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) sagatavotais informatīvais ziņojumus "Par valsts pārvaldes informācijas sistēmu arhitektūras reformu".


J. Pūce :”Mums ir ambīcijas gūt panākumus valsts pārvaldes digitalizācijā, nodrošinot jaunu un ērtu pakalpojumu pieejamību sabiedrībai, lai to īstenotu, ir nepieciešami jauni un pārdomāti risinājumi, kas ir savstarpēji viegli savienojami un atbilst mūsdienu tehnoloģisko risinājumu iespējām un arī mūsdienu zināšanām digitālo risinājumu, tostarp mākslīgā intelekta plašāka pielietojuma ieviešanai valsts pārvaldē.”


No 1. jūlija arī Maskavā stājas spēkā federālais likums “Par mākslīgo intelektu”, kas paredz ieviest vienoto personu reģistru un mākslīgā kontroles intelekta eksperimentu, kas dos Maskavas domei pilnvaras uz pieciem gadiem ieviest mākslīgo intelektu personu kontrolei administratīvās uzraudzības nolūkos.

Labprātīga piekrišana, atsakoties no kostitucionālām tiesībām, ko paraksta ar C19 inficētie un daļēji izārstētie. Parakstot vienošanos, tā laušanas gadījumā tiek piespriests administratīvais sods, personu izsekojot 5G tīklā, ja konstatē pašizolācijas pārkāpumu. Kamēr nepierādīsit pretējo, sods netiks atcelts.

Ja algoritms pierāda, ka fotogrāfijā esat jūs, kas izgājis uz ielas un nokļuvis kameru uztveres zonā, digitālajā koncentrācijas nometnē, par kādu ar VDD ēkas būvi Teikā gatavojas pārvērst arī Rīgu!

Globālās finansu korporokrātijas publiski anonīmā varas “iejaukšanās stratēģija” ar projektu “gudrā pilsēta” grib aplaimot Maskavas un Rīgas pilsētu iedzīvotājus ar obligāto biometrijas datu bāzi, lai varētu analizēt un kontrolēt ikvienu 24 h diennaktī. Programmā ar likumu paredzēts cilvēkus čipizēt it kā zinātnes un veselības pakalpojumu attīstibas labā. Programmā iekļauta seju atpazīšana, cilvēka gaitas atpazīšana līdz pat personas emocionālā stāvokļa novērtēšanai

Atbildēt

Secinājums

08.07.2020. 18:48

Brežņevs var pastāvēt malā,Levits superstar.

Atbildēt

Kur

08.07.2020. 18:45

Kur vēl glumāku pielīšanu "viltvārdim", valstsgribim!

Atbildēt

Žulis

08.07.2020. 17:53

Varu iedomāties, ko nozīmē "dziļāk pētīt un plašāk sabiedrībā skaidrot latviešu valodas attīstību cauri gadsimtiem un to, kā valodas attīstība ir iespaidojusi nācijas tapšanu". Tas, kā veidojās mūsdienu latviešu valoda jau ir sen izpētīts. Kā latviešu tauta ieguva savu valsti un pārtapa par nāciju, arī ir labi zināms. Visdrīzāk tie "pētījumi" tiks veikti ar mērķi to latviešu valodu pielipināt "daudznacionālajai Latvijas tautai", kas pēc pastāvošās varas propagandas sludinātā šodien veido "vienotu Latvijas nāciju". Interesanti, cik miljoni šīs "pētīšanas" un tautas muļķošanas procesā tiks "apgūti".

Atbildēt

opis

08.07.2020. 17:45

Kam vēl citam,kā prezidentam folkloristam??????????????

Atbildēt

vēlreiz

08.07.2020. 17:29

Kam prezidents,kam kosmosa atkritums.

Atbildēt

Vecā petarde

08.07.2020. 17:23

Apsveicu!

Atbildēt

Lapas:    1   

Jūsu vārds:

Komentāra teksts: