Menu
Pilnā versija

Iesaki rakstu:
Twitter Facebook Draugiem.lv

Latvijas Pasta informācijas tehnoloģiju (IT) vide ir veiksmīgi pataisīta anarhiska. Šāda "veiksme" ir atgadījusies, „pateicoties” DJ Pētera Lauriņa jeb tagad Latvijas Pasta valdes locekļa veiktajām darbībām.

Tiek piekopta absolūta vienaldzība, nespēja vadīt komandu un absolūta neprofesionalitāte. "Profesionāli" tiek karināti makaroni uz pārējās valdes, Latvijas Pasta padomes un Satiksmes ministrijas amatpersonu ausīm, atspoguļojot nepatiesu stāvokli IT vidē.

"Profesionāli" tiek pieņemti bezatbildīgi lēmumi, kas nodara un nodarīs ilgtermiņa postu uzņēmumam. "Profesionāli" bez konkursa ir pieņemti vismaz 10 cilvēki no Accenture ar nesaprotamu pienesumu Latvijas Pastam. Kāpēc Accenture? Jo tur ir strādājis pats dīdžejs - un savējos aizmirst nedrīkst. "Profesionāli" notiek atbrīvošanās no darbiniekiem ar vērtīgu iepriekšējo pieredzi, tā vietā ieceļot atkal cilvēkus no Accenture.

Joks te slēpjas tajā ka visas šīs darbības neveicina Latvijas Pasta izaugsmi un neuzlabo finanšu rādītājus. Jautājums tikai viens - kā ko tādu var vispār pieļaut?

Novērtē šo rakstu:

103
5